m mm EIWlDBI-niEUWS WM0mn PAGINA 8 VmöKG2 GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND jr!»r-'^.v»..-».^j*>ii>'-jiL»^ GEMEENTE Vergaderdata Raadscommissie Grondgebiedzaken 6 april 2004 om 19.30 uur Raadscommissie Publielaaken 8 april 2004 om 19.30 uur De agenda's voor öeze vergaderingen liggen, tijdens de kantooruren, ter inzage op het gemeenteliuis, wraar eveneens een exemplaar )<an worden afgehaald. Ter Inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaleen, gemeentehuls, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens liggen de stukken ook ter Inzage In de bibliotheek. Hofdijksweg 20 te Ouddorp. Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde onden«erpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het ondenwerp waarover men wenst te spreken. Agenda. De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend het voornemen te hebben om met gebruikmaking van artikel 19, lid 1van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan "Oudeland en Oude Nieuwland" ten einde de bouw van een vervangende woning op het perceel thans kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie B, nummer 2272, plaatselijk bekend Oude NIeuwlandseweg 8, In planlogisch opzicht mogelijk te maken. Ter voldoening aan het bepaalde In artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening liggen de des betreffende stukken met Ingang van 5 april 2004 gedu rende vier weken tijdens kantooruren ter gemeente secretarie van Goedereede, sector Grondgebied (Cluster \JHOM) ter Inzage. Gedurende deze periode kan een ieder tegen het ver lenen van medewerking aan het hiervoor bedoelde bouwplan schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijnweg 2,3252 BR Goe dereede. Wijziging verordening De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 25 maart jl. de verordening tot wijziging van de Verorde ning op de heffing en Invordering van marktgelden 2002 vastgesteld. Deze wijzigings-verordening treedt In werking op 2 april 2004 en ligt voor een ieder bij de Publieksballe ter Inzage. Tegen betaling der kosten is zij algemeen verkrijgbaar Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning Is ontvangen op 19 maart 2004 voor; - het plaatsen van een berging aan de recreatiewoning Prins Hendrikweg 40 te Ouddorp; op 22 maart 2004 voor: - het wijzigen van de gevels van de woning op het perceel Keldenweg 39 te Ouddorp; op 23 maart 2004 voor: - het wijzigen van de begane grond van het bankkan toor op het perceel Raadhuisstraat 2 te Ouddorp; op 24 maart 2004 voor: - het plaatsen van een loods (t.v.v.) op het perceel Smalle Einde 1 te Ouddorp; op 25 maart 2004 voor: - het plaatsen van een entree gebouw (t.v.v.) op het perceel Zuiderdiepstraalweg 2 te Stellendam; - het plaatsen van een tuinmuur, tuinpoort en luifel op het perceel Oude NIeuwlandseweg 1 te Ouddorp; - het plaatsen van een carport nabij de recreatiewo ning Doggersbank 9 (Oude NIeuwlandseweg 43) te Ouddorp; - het plaatsen van dne dakkapellen op de woning op het perceel Dorpsweg 13 te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 22 maart 2004 voor: - het bouwen van een tankstation met toebehoren op een perceel aan de Provincialeweg te Goedereede; op 23 maart 2004 voor: - het verbouwen van de woning en het bouwen van een schuur op het perceel Dijkstelweg 46 te Oud dorp; op 20 februari 2004 voor: - het bouwen van een woning op het perceel Een- drachtsdljk 10a te Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te Informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden Ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 13 april 2004 In het ge meentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar De eerstvolgende openbare regionale wel standscommissie Is op 7 april 2004 in het gemeente huls te Dirksland. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter Inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor - het plaatsen van een schuifpui (t.v.v raampartij) In de woning op het perceel Narclssenpad 67 te Stel lendam; - het plaatsen van een voorzetgevel voor de woning op het perceel Eendrachtsweg 8 te Stellendam; - het plaatsen van een aanbouw/garage t.v.v. op het perceel Breenstraat 31 te Goedereede; het plaatsen van een garage/berging op het perceel Hofdijksweg 32 te Goedereede; - het uitbreiden en verbouwen van de recreatiewoning Horrelshoogten 1 (Beatrixweg 2) te Ouddorp; - het uitbreiden van de recreatiewoning Scheerhoek 2 (Kelderweg 44a) te Ouddorp. Verleende sloopvergunning voor - het slopen van asbesthoudende bergingsdaken op de percelen Gladiolenpad 7 t/m 13 (o). Azaleastraat 28 tym 36 (e) te Stellendam, De Stove 22 t/m 28 (e), Jongkoenstraat 20 t/m 30a (e) te Goedereede, Die- pendorst 116 t/m 148 (e) en Stenenbaak 1 t/m 23 (o) te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter Inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden Informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Vrijstelling bestemmingsplan Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening junc- to artikel 20, lid 1 sub a onder 1 van het Besluit op de ruimtelijke ordening lichte bouwvergunning te ver lenen voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Lange- weg 16a, kadastraal bekend gemeente Stellendam, sectie B nummer 3364. Bovengenoemd bouwplan ligt Ingaande 5 april 2004 gedurende vier weken ter inzage In het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een leder tegen het voor nemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrij stelling medewerking te vertonen, schriftelijke zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders. Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Verleende gebruiksvergunningen Namens burgemeester en wethouders Is door het Brandweer Samenwerkingsgebied Goeree-Overflak- kee besloten om gebruiksvergunningen te verlenen op grond van artikel 6.1.1 van de Bouwverordening voor het in gebruik hebben van: - Openbare Basisschool Buten de Poorte op het per ceel De Tuinen 2 te Goedereede; - Marina Port Zélande B.V. op het perceel Kabbe- laarsbank 4 te Ouddorp. En eveneens gebruiksvergunning te verlenen op grond van artikel 2.1.1 van de Brandbeveiligingsver ordening voor: - een tijdelijk bouwwerk (2, 3 en 4 april 2004) op het perceel Kabbelaarsbank 2i te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op de gemeentesecretarie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter bouwzaken op het gemeentehuls verkrijgen. Weekmarkt Ouddorp Op dinsdag 6 april a.s. zal in Ouddorp een waren markt van start gaan. Deze markt, die gehouden wordt op de Boompjes, de Hoenderdijk en de Weststraat, zal wekelijks aanvangen om 08.30 uur en eindigen om 15.00 uur In verband hiermee geldt 's maandags van af 22.00 uur tot dinsdags 16.30 uur voor genoemde straten een parkeerverbod. Concept Ontwerpwelstandsnota gemeente Goedereede Het gemeentebestuur van Goedereede heeft gewerkt aan de ontwikkeling van een welstandsnota voor geheel de gemeente Goedereede. In deze nota Is vastgelegd hoe het welstandsbeleld van de gemeen te Goedereede Is geregeld. De welstandsnota omvat welstandscrlterla voor kleine en middelgrote bouw plannen In bestaand stedelijk of landelijk gebied. Het gaat om de kleinere Ingrepen In de bestaande bebou wing, zoals dakkapellen, aan- en uitbouwen en bijge bouwen. De middelgrote bouwplannen zijn plannen die zich voegen In de bestaande stedelijke structuur zoals het (her-)bouwen van een woning In een bestaande straat of het realiseren van een bedrijfsge bouw op het bestaande bedrijventerrein. Inspraak l\/lomenteel is er sprake van een concept Ontwerp welstandsnota gemeente Goedereede. Deze concept nota ligt In het kader van de inspraakprocedure vanaf 22 maart 2004 tot en met 19 april 2004 voor een leder ter Inzage bij de cluster bouwzaken in het gemeente huis aan de Tramlijnweg 2 te Goedereede. Geduren de deze termijn kunt u als Inwoner van Goedereede of in de gemeente, een belanghebbende natuuriijke en rechtspersoon een reactie (=zlenswljze) geven op de concept welstandsnota. Uw schriftelijke reactie kunt u toesturen aan het College van burgemeester en wethouders, Postbus 38,3253 ZG Ouddorp onder ver melding van "zienswijze concept welstandsnota gemeente Goedereede". Inspraakavond Om met u van gedachten te kunnen wisselen over de concept Ontwerpwelstandsnota gemeente Goederee de wordt ook een Inspraakavond georganiseerd. De Inspraakavond zal op 7 april 2004 plaatsvinden In de raadzaal van het gemeentehuls aan de Tramlijnweg 2 te Goedereede en begint om 19.30 uur. Tijdens de Inspraakavond zal door wethouder Lokker een korte toelichting worden gegeven op de welstandsnota. Ha de toelichting kunt u uw mening kenbaar maken en vragen stellen over de concept welstandsnota. De in spraakreacties en opmerkingen, die tijdens de inspraakavond worden gemaakt, zullen worden betrokken bij de verdere totstandkoming van de wel standsnota gemeente Goedereede. Informatie Voor eventuele nadere Informatie kunt u contact opne men met de heer ing. I^^.L. Tomaello. Hij Is bereikbaar Viatel. 0187-49 77 56. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van voormelde gemeente brengen ter openbare kennis, dat op 24 maart 2004 door hen een verkeersbesluit Is geno men. Het gaat om de volgende Invaliden-parkeer plaats In de woonkern Stellendam, die te naam gesteld is aan de bewoners van het volgende pand: - [Molenkade 35 te Stellendam. Bovengenoemde verkeersbesluit ligt gedurende de hierna genoemde termijn op werkdagen van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur alsmede ook op donderdagen van 17.00 tot 19.00 uur op de cluster Beheer en Uitvoering van het gemeentehuis ter inza- tmMÊmamm Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan - Woningbouwvereniging Dirksland voor het venwljde- ren van asbesthoudende materialen op het perceel Voorstraat 14, Dirkêland (23-3-2004); - D.M. Klevit-Kagchelland voor het houden van een rommel- en creatlefmarkt in Ons Huls te Herkingen op 10 april 2004 en voor het plaatsen van reclame borden (22-3-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift Indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een oommissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het Indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienlngenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rot terdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vaststelling raadsbesluiten De gemeenteraad heeft In zijn vergadering van 25 maart 2004 vastgesteld de Verordening tot (eerste) wijziging van de Verordening op de heffing en Invor dering van leges. Deze verordening treedt In werking op de eerste dag na die van haar bekendmaking (datum bekendmaking: 1 april 2004). De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 25 maart 2004 besloten tot wijziging van de Gemeen schappelijke regeling volwasseneneducatie Rijnmond. Deze regeling treedt in werking met ingang van de eerste dag van de maand, volgend op die waarin Is voldaan aan artikel 27 van de Wet gemeenschappe lijke regelingen. Beide besluiten liggen voor een leder kosteloos ter inzage bij de afdeling Interne Zaken en zij zijn tevens geplaatst in het gemeenteblad van 1 april 2004 (zijn de de datum bekendmaking). Tijdelijke referendumwet Burgemeester en wethouders hebben op 26 maart IM GEMEENTE ^IDDELHARNIS l Gemeentelijke diensten gesloten Op donderdag 8 april 2004 is het gemeentehuls 's- i middags vanaf 15.30 uur gesloten. Op Goede Vrijdag en 2" Paasdag Is het gemeente- huis en het gemeentedepot voor klein chemisch i afval gesloten. Een brief aan de raad... Een brief die aan 'de gemeente' of 'het gemeente- iJliestuür' is gericht, wordt voorgelegd aan het be- ?stuursorgaan dat bevoegd is daarop een beslissing ite, nemen. Dat hangt van de inhoud van de brief af. Wanneer u zich als burger echter rechtstreeks wilt wenden tot de gemeenteraad, dan dient u dit in de adressering van uw brief duidelijk aan te geven (aan de gemeenteraad van Middelhamis...). Vergaderingen 05 april 2004: 06 april 2004: 07 april 2004: 08 april 2004: 06 mei 2004: commissie algemene bestuurs zaken commissie ruimtelijke ontwikke ling commissie ondenA/Ijs en welzijn commissie financiën gemeenteraad Alle vergaderingen vinden plaats In het gemeentehuls en beginnen om 19.30 uur Burgers kunnen gebruik maken van spreekrecht, mits dit tenminste 48 uur Tegen dit verkeersbesluit staat voor iedere belang hebbende de mogelijkheid open om bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede, Post bus 38, 3253 ZG Ouddorp binnen zes weken na de dag volgende op die van deze bekendmaking op grond van de Algemene wet bestuursrecht een met redenen omkleed bezwaarschrift In te dienen. Daar naast kan een verzoek om een voorlopige voorziening worden Ingediend bij de President van de Rechtbank, p/a Arrondissementsrechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951,3007 BM Rotterdam. Hiervoor Is griffierecht verschuldigd. Afkondiging Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend, dat op 1 en 2 april 2004 In het publicatieblad het volgende besluit is opgenomen: - nr 2004/05: vaststelling 'Beleidsverslag Abw, loaw en loaz 2003' Genoemd besluit Is In de raadsvergadering van 25 maart 2004 vastgesteld. Het beleidsverslag ligt voor een ieder ter inzage op het stafbureau Facilitaire Zaken en kan tegen betaling van de kosten worden verkregen. Trnmliinwsn 5, Gnsflefeede, Po.*is 38, 3253 JG Oadtlorp, 12.00 m 13.00- i7,q0 wit ((io W WM roj 2004 besloten dat geen referendum kan worden gehouden over: - de Verordening tot (eerste) wijziging van de Veror dening op de heffing en Invordering van leges; - het raadsbesluit tot wijziging van de Gemeenschap pelijke regeling volwasseneneducatie Rijnmond. Dit besluit ligt voor een leder kosteloos ter Inzage en het is tevens geplaatst in het gemeenteblad van 1 april 2004 (zijnde de datum bekendmaking). Beroep Op grond van artikel 144 van de Tijdelijke referen dumwet kunnen belanghebbenden tegen dit besluit van burgemeester en wethouders beroep Instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De termijn voor het indienen van dit beroepschrift bedraagt zes dagen. Deze termijn vangt aan met Ingang van de dag na die waarop het besluit bekend Is gemaakt (datum bekendmaking: 1 april 2004). Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en Wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning Is bin nengekomen van: - J. Hulzer voor het uitbreiden van een woning op het perceel Burg C Zaaljeriaan 56, Dirksland; - Woningbouwvereniging Dirksland voor het oprichten van een berging op het perceel Poldersweegje 2, Dirksland (bij het woonzorgcomplex Geldershof); - CE. Struik het oprichten van een berging op het per ceel Hortensia 1, Dirksland. Tevens delen wij mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is binnengekomen van: - J. van Rossum voor het plaatsen van een erfaf- scheiding op het perceel Korteweegje 22, Dirksland; - Z.C. Zevenhuizen voor het vervangen van een car port op het perceel Nieuweweg 73, Melissant. Deze publicatie Is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Commissievergadering Vaste commissie van advies voor de bezwaarschrif ten dinsdag, 6 april 2004,19.10 uur De agenda ligt tijdens kantooruren ter inzage op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken. Voorstraal 15, Postbus 10,3247 ZG Dirksland, tfitemet: www.dirftslami.tii Tel, (0187160 80 80 fox 60 37 99 /e-inoil: inlo®dirk5latid,iil Openingstijden: m t/m w 09,00 tol 12,00 en 13.30 tot 16.00 uur. tevoren is gemeld aan de griffier Vergaderstukken lig gen één week voor de vergadering In het gemeente huis (afd. Interne Zaken) ter inzage. Raadsstukken kunt u tevens raadplegen op de website van de gemeente (www.middelharnis.nl) Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen - OBS J.C. van Gent, Molenlaan 26, Sommelsdijk - afsluiten verkeer van 07.45 tot 09.00 uur op 21 april 2004, Groene Zoom vanaf Volierstraat tot aan de Molenlaan en Molenlaan vanaf bruggetje tot aan Ringstraat (220304); - CL. Visser, Voorstraal 35. Middolhnrnis - verbouwen koetshuls in kantoor/garago (230304); - L. Dorresteijn, L. Vrouwopoldorsodijk 45, Stad aan't Haringvliet - verbranden snoolhout (230304); - H. Bijdevaate, Duivenwaardsedijk 14, Nieuwe-Ton- ge - verbranden snoeihout (230304); - Chauffeursvereniging Flakkee, Postbus 179, Mld- delharnis - organiseren lunapark op parkeerplaats nabij de Staver van 16 t/m 21 juni 2004 (240304); - Camping Sport en Genoegen, Baltenoord 10. Nleu- we-Tonge - verbranden snoeihout (240304); - J.M. Kastelein, St. Joris Doolstraat 30, Sommelsdijk - verbranden snoeihout, oostzijde Poppendamseweg te Sommelsdijk (240304); - Jongerencentrum Jallhouso. Postbus 256, Mlddel- harnls - plaatsen omklapreclamebordon van 8 t/m 17 april 2004 (240304); - G. Littel, Tureluur 19, Sommelsdijk - slopen diverse opstallen. Dorpsweg 65a to Sommelsdijk (240304); - D. Ras BV, Groeneweg 19, Nieuwe-Totigo -^ gedeel telijk slopen schuur (240304); - A.C. Petermeijer, Emmaluiin 11Middolhnrnis - oprichten garage (240304); - St. Omloop Goeree-Overilakkoo, Postbus 107. Oolt- gensplaat - organiseren on hoiidon 15" omloop van G-O op 20 en 21 augustus 2004 (260304); - Jeugdraad Ned.Herv. Gemeonto Sommelsdijk, p/a Halsjuk 21Sommelsdijk - organiseren sponsorloop op terrein Samaritaan op 3 april 2004, wassen auto's bij Toyota Garage, Dorpsweg te Sommelsdijk en hou den huis-aan-huis koek of snoepactie op 17 april 2004, inzamelen statiegeld-flessen van 3 t/m 17 april 2004, organiseren zangavond In Vita Nova te Som melsdijk op 23 april 2004 (260304). Verleende bouwvergunningen en In relatie daar mee verleende vrijstellingen - P Bakker, Prins Hendrikstraat 30, Middelharnis - uit breiden woning (240304); - M. Kattestaart, Pr Bemhardlaan 115, Middelharnis - uitbreiden woning (260304). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere Informatie Is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55.de website van de gemeente (www.mlddelharnis.nl) Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouw/vergunning is ontvangen van: - Woongoed Flakkee voor het verbouwen van een woonzorgcomplex op het perceel Stoofhoek 2 te Sommelsdijk (19-03-2004); - SVB Flakkee voor het oprichten van een bedrijfs- loods op het perceel Van der Waalsweg 36 te Mid delharnis (23-03-2004). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning Is ont vangen van: - M.T.E. van Beek-Bol voor het plaatsen van een ber ging op het perceel Herman de Manstraat 5 te Som melsdijk (22-03-2004); - J. Knape voor het uitbreiden van een berging op het perceel Groene Zoom 78 te Sommelsdijk (22-03- 2004); - I.D. van Schelven voor het verbouwen/uitbreiden van een woning op het perceel Korteweegje 11 te Nieu- we-Tonge (22-03-2004); - R. Heij voor het uitbreiden van een woning op het perceel Oost Voorgors 42 te Middelharnis (24-03- 2004); - Esselink Beheer B.V. voor het plaatsen van een tuin paviljoen op het perceel Industrieweg 35 te Middel harnis (25-03-2004). Deze publicaties hebben een Informatief karakter De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar Voorgenomen bouwn/ergunningen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 111.12 lid B 11 1b van de bestemmingsplanvoorschriften van het bestemmings plan 'Buitengebied' bouwvergunning te verienen aan: - J.H.E. Gluvers voor het uitbreiden van een woning en het oprichten van een berging op het perceel Batte- noordsedijk late NIeuwe-Tonge; - A.J. Kreemer en A.J. van Es voor het oprichten van een woning met schuur op het perceel Langeweg 10 te NIeuwe-Tonge. Deze bouwaanvragen liggen met ingang van 5 april 2004 gedurende twee weken voor iedereen ter Inza ge. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen de bouwplannen naar voren bren gen bij Burgemeester en Wethouders van Middelhar nis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Inspraakronde Burgemeester en Wethouders van de gemeente Mid delharnis verienen inspraak over de volgende zaak: - de aanvraag bouwvergunning van de kerkenraad van de Gereformeerde Gemeente Middelharnis voor het uitbreiden van een kerkgebouw op het perceel Chris- tiaan de Vries-laan 40 te Middelharnis. Bovengenoemde aanvraag ligt met ingang van 5 april 2004 gedurende twee weken voor een ieder ter inza ge. Gedurende deze termijn kan iedereen zijn ziens wijze naar voren brengen bij Burgemeester en Wet houders, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op woensdag 7 april 2004 om 9.00 uur in het gemeente huis te Middelharnis. Deze vergadering Is openbaar De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie Is op woensdag 7 april 2004 om 13.30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter Inzage In het gemeentehuls te Middel harnis. Koningin Juliqnow^ 45, (^ósfiw t, 32Ü0 AA fti&llwrnis. internet: wvW;fBidcfefiiörnEs.ni; TeJ.f0187)475555/fax4,-?,' :yeIhQrmsnl Openin^fdentmat/mwüó.ou rüï iiv/ti' j,:,:Mot 16,30 uur. Burgemeester en wethouders maken bekend dat Een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvan gen voor: - het wijzigen van een voorgevel van een woning op het adres Kerkring 28 te Oude-Tonge (ontvangen op 19 maart 2004). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning Is ont vangen voor: - het bouwen van een overdekte uitloop en eierop- slag/lnpakrulmte op het adres Tilsedljk 6 te den Bom mel (ontvangen op 22 maart 2004). Een aanvraag om sloopvergunning Is ontvangen voor: - het venwijderen van asbesthoudende dakbedekking van een opslagloods op het adres Grote Adriana Theodorapolder 5 te Ooitgensplaat (ontvangen op 19 maart 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning en sloopvergun ning is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisves ting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publica tie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te Informe ren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Burgemeester en wethouders maken bekend dat Een lichte bouwvergunning is verleend voor - het bouwen van een bijkeuken bij een woning op het adres Mariniersweg 12 te Oude-Tonge (verzonden 24 maart 2004). Een melding sloopvoornemen geaccepteerd Is voor: - het verwijderen van asbesthoudende dakplaten van een berging bij de woning op het adres Kerkstraat 33 te Achthulzen (besluit verzonden 23 maart 2004). Dat met toepassing van hoofdstuk 2 van de Brandbe veiligingsverordening een gebruiksvergunning is ver leend voor: - een tijdelijk bouwwerk aan de Kade 15 te Den Bom mel voor het Oranje comité Den Bommel (van 8 mei 2004 t/m 9 mei 2004) (besluit verzonden 16 maart 2004); - een tijdelijk bouwwerk aan het Handelsterrein te Oude-Tonge van de Oranjevereniging Oude-Tonge (van 30 april 2004 t/m 1 mei 2004) (besluit verzon den 16 maart 2004). Nadere informatie over de verieende lichte bouwver gunning en reguliere bouwvergunning en gebruiks vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen 6 weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onderte kend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift Is ingediend kunt u de voorzienlngenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een ver zoek om voorlopige voorziening griffierechten ver schuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden Informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een leder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere Informatie kunt u (telefonisch) kontakt opnemen met de heer J.Stelloo of deheerJ.Pieterman. Welstandszltting (gemandateerde behandeling) Datum :13apruil2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuls Oost flakkee, kamer 134 Welstandszltting (commissievergadering) Datum 7 april 2004 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur gemeente- (huis) Dirksland Artikel 17 WRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (verienen van tij delijke vrijstellingen van de bepalingen van het bestemmingsplan) bouwvergunning te verienen voor: - het tijdelijk plaatsen van een havengebouw op het perceel Heerendijk (ongenummerd) te Oude-Tonge. De bijbehorende stukken liggen met Ingang van 5 april 2003 gedurende twee weken voor een leder tijdens kantooruren ter inzage In het gemeentehuls, Eisenho- wertaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuls Is ook de eerste en derde dinsdagavond van de maand geo pend tussen 18.00 en 19.00 uur. Een leder wordt gedurende de termijn van de terinza- gelegglng In de gelegenheid gesteld schriftelijk ziens wijzen naar voren te brengen bij het college van bur gemeester en wethouders, Elsenhoweriaan 1, 3255 VA Oude-Tonge. Degene die een zienswijze heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting In de gelegenheid worden gesteld deze mondeling nader toe te lichten. Onderzoek jongerenvoorziening Momenteel onderzoekt de gemeente Oostflakkee of er een voorziening voor jongeren In Achthuizen gecreëerd kan worden. Een zogenaamde 'hangplek' behoort niet tot de mogelijkheden, maar bepaalde ini tiatieven voor jongeren In bestaande accommodaties wél. Graag nodigt de gemeente de jongeren In de leeftijd van 12 tot en met 23 jaar van Achthulzen uit om hier over mee te praten en te denken. Op 7 april 2004 Is er van 19.30 uur tot 21.00 uur een bijeenkomst in 't Buurthuus te Achthulzen. Dus: wil je als jongere (in de leeftijd van 12 tot en met 23 jaari) uit Achthuizen een stem hebben in het reali seren van een (nieuw) initiatief In jouw kern, kom dan naar de bijeenkomst op 7 april! Graag hoort de gemeente uiterlijk 5 april a.s. of zij op je komst kan rekenen. Dit kun je doorgeven aan mevrouw A. van Es van het taakgebied Zorg en Samenleving, telefoonnummer: 0187 - 64 71 00 of via e-mail: avanes@oostflakkee.nl. ÉiiWitowertoan1,Wi»s75, SZJSfflÖotWbnge, Intemst: www,oosffbl<l!M,iil. U (0187) 64 22 00/ fta 64 27 93 wnoil; infoSoMtfiolkee.nl Ofwningjtijelen: mo t/m w Q8.00 tol 12.00 ei^ 13.00 tot 17,00 uur, 6!t(e eerste en derde dinsdag yön de moofld 's avonds geopend van 18.00 Ie» 19.30 uw. ''t

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 8