Damvereniging ENEO '52 te Melissant Paaszangavond in de Langstraat Muziekschool Uitvoering op toetsen en blaasinstrument EIIAI1l301-t<IEUWS Uitslagen van maandag 22 maart 2004 Afdeling 1: GOEDEREEDE mtmsif:.:,.:.[Mrmmmirmmamsm ||i^«i^^^p|i|(|^^^ PAGINA 12 VRIJDAG 26 MAART 2004 A. Doom - W. Doorduin3 - O A. het Jonk T. Goedegebuur3 - O W. Doorduin-C. Visbeen1 - 1 Afdeling 2: H. van Heukelen - T. de Geus1 - 1 Evelien Visbeen - P. KomO - 3 Inhaalpartijen bekerronde: B. Visbeen - C. Visbeen1 - I A. Doom - W. Doorduin2 - O In de eerste afdeling heeft A. Doom tegen W. Doorduin goede zaken gedaan. Overeen gekomen werd dat de te spelen competitie partij tevens zou gelden als uitslag voor de nog in te halen partij voor de bekerronde. Al bij de 10e zet kwam Doom na een 'drie om vier' combinatie een schijf voor te staan. Hierna kreeg Doorduin vele verplichte zet ten uit te voeren, zodat hij op het laatst in moeilijklieden geraakte. De zwartspeler dacht nog een doorbraak naar dam te force ren, maar dit koste hem zoveel schijven dat hij het bijltje er maar bij neerlegde. De partijen tussen A. het Jonk en T. Goede gebuur worden meestal niet meer dan gewo ne belangstelling gevolgd. Deze dammers zitten nogal eens als kemphanen tegenover elkaar. Van een intieme familie relatie is op zo'n moment dan ook nauweljiks meer iets te merken. Ook nu werd er weer fel gestre den om de puntjes. Bij een verkeerde voort zetting van Goedegebuur bij de 36e zet wist Het Jonk zijn neef een schijf af te pakken, waama hij kon combineren naar de damlijn. Even later gaf Goedegebuur het op. W. Doorduin en C. Visbeen zijn, zonder dat het dambord uit de kast werd gehaald, een puntendeling overeengekomen. Met nog één partij te spelen is het in de eer ste afdeling dringen om de eerste drie plaat sen. J. Looij gaat hier nog steeds aan de lei ding, met in zijn kielzog B. Visbeen. Ook H. Visbeen en A. Doom dingen nog steeds mee naar een greep in de grabbelton. De span ning is ook hier te snijden. In de tweede afdeling heeft mevr. T. de Geus voor een verrassing gezorgd. Zij wist haar tegenstander H. van Heukelen de gehe le avond goed in bedwang te houden, wat uiteindelijk leidde tot een mooie welver diende remise. Mevr. De Geus laat steeds meer blijken dat haar tegenstanders wel degelijk rekening met haar moeten gaan houden. Evelien Visbeen heeft het niet kuimen red den tegen de sterk spelende P. Kom. Hier door is Evelien wat achterop geraakt in de kopgroep. Maar met nog twee partijen te spelen is de prijzendoos nog niet uit het gezicht verdwenen. Met een mooie slagzet wist Kom zijn tegenstander te verrassen waardoor hij nu samen met J. Non de hoog ste geledingen inneemt. Aller ogen zijn nu gericht op B. Grootenboer die uit twee wed strijden nog drie puntjes nodig heeft om kampioen te worden. De spamiing laadt hoog op. De uitgestelde partij voor de bekerronde tus sen B. Visbeen en C. Visbeen is uitgelopen in een puntendeling. C. Visbeen omzeilde handig de lokzetten van zijn broer, waama de partij na zo'n 45 zetten kon worden beëindigd. A. Doom heeft met zijn overwinning op W. Doorduin de leiding genomen in de beker ronde. Met nog enkele partijen te spelen neemt de spanning ook hier zienderogen toe. Op vrijdag 2 april zal er in de Hervormde Kerk van de Langstraat (1 km voorbij Acht- huizen) een koor- en samenzangavond gehouden worden. Deze avond zal in het teken staan van Passie en Pasen. Aan deze avond werken mee het Chr. Gem. Koor 'Jubilate' o.l.v. Kees den Braber, Kin derkoor 'De Plaetse zangertjes', o.l.v. Wil- ma Mans en de muziekgroep Klein Gloria. De organist is Marcel Saarloos. De avond begint om 19.30 uur en de kerk is om 19.00 uur open. Op vrijdag 2 april houdt de Muziekschool 'Goeree-Overflakkee' een uitvoering 'op toetsen en blaasinstmment. Ongeveer 25 keyboardspelers en een koperblazer zullen u klinkend verrassen in de grote zaal van het Diekhuus, Beneden Zandpad 7 te Middel- hamis. De toegang is gratis en de presentatie begint om 19.30 uur. Keyboarddocent Frank de Vreeze verzorgt met zijn leerlingen de hoofdmoot van het programma. Wat kunt u verwachten? Aller eerst prachtige originele geluiden uit het ins- tmment; Frank de Vreeze weet samen met zijn leerlingen elke keer weer onverwachte "sounds" uit het keyboard te toveren. Ver volgens laten zelfs beginnende leerlingen al complete muziekstukken. Het een en ander komt soms uit een door Frank de Vreeze zelf gemaakte lesmethode. De gevorderde leer lingen tenslotte maken een heel proces door. In dit proces zetten ze, samen met de docent, zelf eerst de muziek (die ze bijvoorbeeld kennen van een CD) op papier. Vervolgens gaan ze het pas instuderen en goed leren spe len. U begrijpt dat dit een heel creatief gebeuren is. Actuele popmuziek zal dus veelvuldig te horen zijn, we noemen: Chipz, Westlife, Outlandish, Evanescence, Nena Kim Wilde, Christina Aquilera en Di-rect. Het geheel zal verder opgeluisterd worden door de medewerking van een koperblazer die les heeft in de Harmonie-Fanfare afde ling van de Muziekschool. De docent is Joop Nijholt die garant staat voor een frisse en sprankelende inbreng. De koperblazer speelt samen met keyboard en dat is een uitstekend klinkende combinatie. Musici, docenten, directie en het bestuur van de Muziekschool stellen uw aanwezigheid zeer op prijs en hopen u op deze avond te mogen begroeten. Het kennis nemen van en luisteren naar de ontwikkelingen van zoveel jonge en oudere muzikanten - de leeftijden lopen van acht tot zestig jaar - is elke keer weer een plezierige en stimulerende beleve nis. TMrMJXsr' '^-m'i W- F:-'--^- PtL^.iK.J>J GEMEENTE Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning Is ontvangen op 15 maart 2004 voor: - het plaatsen van een schuurtje op een volkstuin aan de Doelweg te Goedereede; op 18 maart 2004 voor: - het plaatsen van een overkapping op een perceel aan de Achterom te Goedereede. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 15 maart 2004 voor: - het bouwen van een woning (t.vv.) op het perceel Oude Nieuwlandseweg 61 te Ouddorp; - het uitbreiden van de woning op het perceel Nieu weweg 66 te Stellendam; op 17 maart 2004 voor: - het wijzigen van de kuilvoeropslag op het perceel Hazersweg 23 te Ouddorp; op 18 maart 2004 voor: - het wijzigen van de indeling van het sailing center op het perceel Deltahaven 61 te Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 30 maart 2004 in het GEMEENTE DIRKSLAND Bel<endmal<ingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan: - Oranjevereniging Herkingen voor het organiseren van Koninginnedagactiveiten op en rond het Haven- plateau te Herkingen op vrijdag 30 april 2004. Op die dag is het Havenplateau (gedeeltelijk) afgesloten voor het verkeer. (15-03-2004); - Oranjevereniging Dirksland voor het organiseren van Koninginnedagactiviteiten in het centrum van Dirks land op vrijdag 30 april 2004. Diverse straten (zoals B.C. Zaaijeriaan, Achterdorp, Kapoenstraat, Tuin- straat en Irenelaan in het centrum van Dirksland zijn deze dag afgesloten voor het verkeer. (17-03-2004); - Oranjevereniging Dirksland voor het organiseren van een lunapark op het parkeerterrein bij Sportcomplex 'De Gooye' van 24 t/m 30 april 2004 (17-03-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, l(unt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rot- IM GEMEENTE^iDDELHARNIS Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontheffingen: - Rectificatie: B. Ruijgers, Meerkoet 7, Sommelsdijk - oprichten dakkapel Westdijk 31 te Sommelsdijk (100204) - J. Hogchem, Oost Voorgors 24, Middelharnis - uit breiden woning (150304) - M. van Rossum, Juliana van Slolberglaan 1, Middel harnis - uitbreiden woning (150304) - M.D. van der Have, Molendijk 70, Nieuwe-Tonge - uitbreiden woning en oprichten garage (150304) gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 7 april 2004 in het gemeentehuis te Dirks land. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. i Verleende vergunningen Verieende sloopvergunning voor: - het slopen van de woning op het perceel Wilhelmi naweg 28 te Ouddorp. Positieve reactie op sloopmelding voor: - het slopen van asbesthoudende golfplaten van het schuurdal< op het perceel Oostdijkseweg 41 te Goe dereede. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden infomialie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Bekendmaking Het college van Burgemeester en Wethouders heeft in zijn vergadering van 16 maart 2004 het nieuwe tarief voor het aanleggen van een inrit vastgesteld. De ingangsdatum van het nieuwe tarief is 1 juli 2004. Genoemd besluit ligt voor een ieder ter inzage op het stafbureau Facilitaire Zaken en is tegen betaling van de kosten algemeen verkrijgbaar. terdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 30 maart 2004 om 10:30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op woensdag 7 april 2004 om 13:30 uur in het gemeentehuis te Dirks land. Commissievergaderingen commissie Grondgebied en Economische Zaken dinsdag, 30 maart 2004,19.00 uur commissie Maatschappelijke Aangelegenheden en Middelen donderdag, 1 april 2004,19.00 uur Van deze vergaderingen is vijf dagen voor de verga derdatum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Nadere inlichtingen worden op verzoek verstrekt door de griffier van de commissies. Spreekrecht over geagendeerde ondera/erpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: s.kie- wlet@dirksland.nl of 0187 - 60 80 80. |p§Sli^^;;iik(^:S^S|i|||p^ - E. Arensman, Reiger 8, Sommelsdijk - oprichten bedrijfsruimte Simon Stevinweg 13 te Middelharnis (150304) - PaMaMao.g. B.V., Langeweg 113, Sommelsdijk- oprichten brandwerende muur en vloeistofdichte vloer (150304) - Jongerencentrum Jailhouse, Postbus 256, Middel harnis - organiseren popfestival Flakkeese Dagen op het voormalige scouting-terrein aan de Edison te Middelharnis op vrijdag 16 en zaterdag 17 april 2004 (170304) - J, Verton, Havenweg 13, Zlerikzee - wijzigen kap constructie winkelpand, Westdijk 62 te Middelharnis (170304) - Dijkers Middelharnis b.v.. Postbus 5, Middelharnis - aanbrengen reclame, (bouw)perceel Kon. Juliana- weg te Middelharnis (180304) - Maatschap De Winter, Kruisweg 1, Middelharnis- verbranden snoeihout (180304) - A.C. Stehouwer,Oud Kraaijerdljk 26, Sommelsdijk - verbranden snoeihout (180304) - l.M. Ras V.O.F., Langeweg 166, Middelharnis - ver branden snoeihout (180304) - D.J. van der Laan, Oudelandsedijk 83, Middelharnis - verbranden snoeihout (190304) - Wijkgroep Middelharnis-Zuid, W. Bilderdljkstraat 33, Sommelsdijk-organiseren tweedehands (kinderjkle- dingbeurs op 2 april 2004, wijkgebouw Doetin- chemsestraat te Middelharnis (190304) - Oranjevereniging Middelharnis/Sommelsdljk, Stene weg 64, Middelharnis - organiseren div activiteiten op Koninginnedag (190304) - Sportvereniging DOTO, Nieuwstraat 36, Stad aan't Haringvliet - organiseren avondvierdaagse van 24 t/m 27 mei 2004 (190304) - MSV AV Flakkee, Peuterdijk 20, Herkingen - orga niseren en houden omloop van Menheerse op Koninginnedag (190304) - L.K. Krijger, Oostdijk 73, Middelharnis - uitbreiden schuur (190304) Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Woongoed Flakkee voor het oprichten van een die renverblijf op het perceel Stoofhoek 2 te Sommels dijk (12-03-2004); - A.L. Arensman voor het oprichten van een woning met garage op een perceel aan de Zuidelijke Ach tera/eg te Sommelsdijk (17-03-2004); - Timmerbedrijf Sal Ramos voor het veranderen van een schuur in een timmenwerkplaats op het perceel Dorpsweg 3 te Sommelsdijk (17-03-2004); - Bouwbedrijf P. van den Boogert voor het oprichten van een woning met schuur en het verbouwen van een woning op het perceel Oostdijk 101-103 te Mid delharnis (18-03-2004); - Kerkvoogdij Hervormde Exodus Gemeente voor het gedeeltelijk veranderen van een kerkgebouw op het perceel Dorpsweg 97 te Sommelsdijk (18-03-2004). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - M.S. Bal voor het oprichten van een berging op het perceel Van Aerssenstraat 36 te Sommelsdijk (15-03- 2004); Burgemeester en wethouders maken bekend dat Een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvan gen voor; - het wijzigen van een kozijn in de voorgevel van een woning op het adres Voorstraat 4 te Den Bommel (ontvangen op 9 maart 2004); - het plaatsen van een dakkapel op een bij de woning behorende berging op het adres Voorstraat 40 te Ooltgensplaat (ontvangen op 12 maart 2004); - het wijzigen van een kozijn in de gevel van een gara ge bij een woning op het adres Prins Bernhardstraat 19 te Den Bommel (ontvangen op 9 maart 2004); - het bouwen van een garage bij de woning op het adres Bommelsedijk 39 te Achthuizen (ontvangen op 11 maart 2004). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een opslagloods op het adres Bos weg 10 te Ooltgensplaat (ontvangen op 10 maart 2004); - het bouwen van een garage en bijkeuken op het adres Weesmolenstraat 9a te Ooltgensplaat (ont vangen op 12 maart>2004); - het bouwen van een woning op het adres Molenweg 37 te Oude-Tonge (ontvangen op 12 maart 2004); - het uitbreiden van de woning op het adres Molendijk 43 te Den Bommel (onvangen op 10 maart 2004); - het bouwen van 40 recreatiewoningen in het deel- plan Suljssenwaerde te Oude Tonge (ontvangen 4 maart 2004). Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het slopen van 12 woningen op de adressen Julia- nastraat 45 t/m 67 (oneven nummers) te Oude-Ton ge (ontvangen op 9 maart 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lihte en reguliere bouwvergunning, sloopvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden Ingediend. Vrijstelling bestemmingsplan Burgemeester en wethouders maken bekend dat met - J.M. Jelier voor het uitbreiden van een woning op het perceel Lijster 10 te Sommelsdijk (17-03-2004); - Mw. C.J.R Troost-Legierse voor het uitbreiden van een woning op het perceel P.O. Hooftslraat 16 te Sommelsdijk (17-03-2004). Deze publicaties hebben een infomiatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Ontvangen sloopplannen Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - Delta Projektpartners voor het slopen van een kan toorpand op het perceel Molendijk 85 te Nieuwe-Ton ge (18-03-2004). Inspraakronde Burgemeester en wethouders van de gemeente Mid delharnis verlenen inspraak over de volgende zaak: - de aanvraag bouwvergunning van Woongoed Flak kee voor het oprichten van 16 eengezins-woningen en zes appartementen op het perceel Langeweg 112 te Middelharnis. Bovengenoemde aanvraag ligt met ingang van 29 maart 2004 gedurende twee weken voor een leder ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen zijn zienswijze naar voren brengen bij Burgemeester en Wethouders, Postbus 1,3240 AA Middelharnis. Kapvergunning verieend aan: - J. Bruggeman, V. Aerssenstraat 38, 3245 BC Som melsdijk-twee sparren in zijtuin, waarvan één spar onder voorbehoud (19.03.04) (Derde) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders. Postbus 13240 AA Middelharnis. indien binnen twee weken na deze publicatie bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapvergun ning opgeschort. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, telefoon 0187 - 47 55 79 47 55 88. '^^^^m0:SS:& /tMratrintemkideitiamte.rtl; toepassing van artikel 19, lid 2 WRO vrijstelling van het bestemmingsplan 'Oude-Tonge dorp' en daarnaast een reguliere bouwvergunning is verieend voor: - het bouwen van een vrijstaande woning met garage, op het perceel Crispijn 2 (kavel 11) te Oude-Tonge (besluit verzonden op 16 maart 2004). Nadere informatie over de verieende lichte bouwver gunningen, reguliere bouwvergunningen (Ie 2e fase), geaccepteerde meldingen sloopvoornemen, sloopvergunningen, aanlegvergunningen, reclame vergunningen en gebruiksvergunningen, is op te vra gen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen 6 weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onderte kend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onven/vljlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een ver zoek om voorlopige voorziening griffierechten ver schuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) kontakt opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 30 maart 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 7 april 2004 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur gemeente huis Dirksland (Voorstraat 15) Vaststelling verordeningen De gemeenteraad van Oostflakkee heeft in zijn open bare vergadering van 11 maart 2004 besloten om, onder gelijktijdige intrekking van de bestaande veror deningen, over te gaan tot vaststelling van de: 1Verordening op het raadgevend correctief referen dum 2004. Aanleiding voor de aanpassing vomit de Wet dualisering gemeentebestuur; 2. Verordening criteria voor toepassing Sociaal Cultu reel Fonds Oostflakkee 2004. Aanleiding voor de aanpassing vormt de in werkingtreding van de Wet werk en bijstand. De verordening over het referendum ligt bij het taak gebied Burger, Bestuur, Communicatie en Organisa tie voor een ieder ter inzage. De verordening treedt in werking zes weken na de dag volgend op de waarop zij is bekendgemaakt. De verordening over het sociaal cultureel fonds ligt bij het taakgebied Zorg en Samenleving voor een ieder ter inzage. Deze verordening treedt in werking op de derde dag na die waarop zij is bekendgemaakt en werkt terug tot 1 januari 2004. Sociaal Cultureel Fonds 2004 (SCF) Het Sociaal Cultureel Fonds 2004 is een declaratie fonds, waaruit bijdragen worden verieend in de kosten van sociaal culturele activiteiten aan inwoners van de gemeente Oostflakkee. In principe wordt iedere bur ger met een minimuminkomen de mogelijkheid gebo den om gebruik te maken van het Sociaal Cultureel Fonds 2004. Voor de begripsomschrijvingen van de Verordening, de aanspraak en voorwaarden, de aan vraagprocedure wordt vera/ezen naar de Verordening criteria voor toepassing Sociaal Cultureel Fonds Oost flakkee 2004. Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van hetlSGO. Wet milieubeheer Meldingen - Autoparc Oostplaat, Oosthavendijk 50 te Middelhar nis (Besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieu beheer); - Bas Kooy transport, Zernikeweg 8 te Middelharnis (Besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer); - E-markt Kool VO.R, Voorstraat 21 te Melissant (Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieu beheer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 29 maart 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeente kantoor van Middelharnis (nrs. 1 en 2) en Dirksland (nr 3). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Melding 8.19, lid 2 Wm Op 24 maart 2004 (verzonden d.d. 25 maart 2004) is het besluit genomen de volgende meldingen te accep teren: - Vleeshandel J. Krijgsman, Edison 51 te Middelhar nis; de melding heeft betrekking op het uitbreiden van de Inrichting met onder andere een koelcel, ver pakkingsruimte, productieruimte en opslagruimte. Wij zijn van mening dat voornoemde verandering niet zal lelden tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de Inrichtingen ingevolge de ver leende vergunningen en de daaraan verbonden be perkingen en voorschriften mogen veroorzaken en niet leiden tot het ontstaan van een andere inrichting dan waarvoor vergunning is verieend. Het besluit en de bijbehorende melding liggen ter inza ge vanaf 29 maart 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.30 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Middelharnis (nr. 4). Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de verzenddatum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders van Middelharnis, p/a postbus 313, 3240 AH te Middelharnis. Daarnaast kan de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag, worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. Zo'n verzoek kan overigens alleen worden gedaan als tevens een bezwaarschrift is ingediend. Het besluit treedt in weri^ing met ingang Tijdelijke referendumwet Burgemeester en wethouders hebben besloten te bepalen dat een referendum kan worden gehouden over de Verordening op het raadgevend correctief referendum 2004. Op grond van artikel 144 van de Tijdelijke referen dumwet kunnen belanghebbenden tegen deze beslui ten beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. De termijn voor het Indienen van dit beroepschrift bedraagt zes dagen. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit bekend is gemaakt. Binnen drie weken na de bekendmaking van dit besluit kan ledere kiesgerechtigde een verzoek tot het hou den van een gemeentelijk referendum indienen. De indiening geschiedt In persoon op het gemeentehuis van de gemeente waar de verzoeker als kiesgerech tigde is geregistreerd. De verzoeker ondertekent het formulier ten overstaan van de daartoe door de burgemeester aangewezen ambtenaar en geeft daarbij blijk van zijn Identiteit. De door de burgemeester aangewezen ambtenaar tekent in aanwezigheid van de kiesgerechtigde op het formulier de datum aan waarop het verzoek is Inge diend. Een ingediend verzoek kan niet worden inge trokken en een verzoeker kan niet meer dan één ver zoek over hetzelfde besluit indienen. EiseflfKWefioQfïI, Postbus 75, 3255 Zti Oude-Tonge. ktmet. www.oosiflakkee.nl. W. |01 i7] 64 22 00 fax 64 27 93 frfflaïl: infc6oostfl<ikkee.nl Opmingsfiidm: mo l/m vr 08.00 fet t2.00 en 53,00 tot 17,00 üur, elke eerste en derde dinsdog van de moond 'sotóndigeopendvon 18,00tot i9.30uur. van de dag na de dag waarop de termijn afloopt voor het indienen van een bezwaarschrift. Indien geduren de die termijn bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak een verzoek om een vooriopige voorziening is gedaan, treedt het besluit niet in wer king voordat op dat verzoek is beslist. Besluit verzoek ex artikel 8.25, lid 3 Wm Op 24 maart 2004 is besloten het verzoek ex. artikel 8.25, lid 3 Wm af te wijzen, betreffende de inrichting van: - Schietvereniging Flakkee, Mamlx Gijssenstraat 19 te Sommelsdijk. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. Het besluit en overige stukken liggen ter inzage van af 29 maart 2004 gedurende zes weken op werkda gen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Middelharnis (nr. 5). Dege ne die niet in de gelegenheid is om de stukken over dag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hien/oor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Beroep tegen het besluit kan vanaf 30 maart 2004 gedurende zes weken worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit; - de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkenwijs niet kan worden vera/eten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp-besluit. Hel beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een vooriopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderlijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een vooriopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). tongeweg 74, Posibo! 313,3240 AH Middeitotnis, Tel. (0187) 48 8111 fox 48 899 E™il: mfo9isgo.nl GioMiiB |0187148 7711 Mieuklact«en (0187)4381 31 otiAiJdocliieneiigo.nl Openingitiiden: ma t/m w 08.30 tot 12.00 en 13.00 tot 16,30 uar. OvPilogslalwn: Horaiespoldereweg 19, MiddeHiamis, lel.|0187) 48 68 50 Operag#tlw:mot/nvr08 30-11.45 ra 13.00-16.45, m'000-12.00. -~T~"*''*-"^''

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 12