De muzikaalste familie van Schouwen-Duiveland concerteert zaterdag op Goeree-Overflakkee ''Wie begrijpt je nu beter dan iemand van je eigen leeftijd?" Pinocchio bestaat 3 jaarl Vier eeuwen kerkmuziek in orgelconcert rond Kerkelijk Jaar Met Wie??? EIIÜIIDei-IIIEUWS EIIAIIDEn-IIIEUWS Districtsavond -16 Themabijeenkomst: hoe ontstaat nu kanker Nationale actie gestart voor klachten over de gezondheidszoi^ Rabobank stelt jongerenadviseurs aan: Tegenwoordig moet je op jonge leef tijd al keuzes maken die bepalend zijn voor de rest van je leven. Denk bij voorbeeld maar eens aan een studie keuze. Ook financieel moet je keuzes maken: gaat al je geld op aan een mobieltje of kleding? Of spaar je lie ver geld om op jezelf te kunnen gaan wonen? Bij Rabobank West-Flakkee kun je nu met iemand van je eigen leeftijd over financieel advies praten. Even voorstellen: Jongerenraad Zeeuws Jongerenkoor Matthanja houdt open repetities ZUID-HOLLANDSE EILANDEN - al een aantal jaren worden door Gezondheid Service, in samenwer king met oncologieverpleegkundigen van het Van Weel Bethesda ziekenhuis uit Dirksland, in april themabijeen komsten georganiseerd in het kader van ons lotgenotencontact borst- en gynaecologische kanker. Met ingang van 2004 willen wij deze bijeenkom sten graag voor alle kankerpatiënten en hun naasten, familie, vrienden en overige belangstellenden toegankelijk maken. Hoe ontstaat nu kanker Prachtige opbrengst collecte SDOK in Goedereede Uitvoering Mattheus-passie van Willem Vogel door 'One More Voice' Op vrijdag 26 maart hoopt het Chris telijk vocaal ensemble 'One More Voi ce' de Mattheüs-passie van Willem Vogel uit te voeren. Het concert vindt plaats in de RK kerk OLV Hemel vaart aan de Nieuwstraat 8 te Oude Tonge en vangt een aan om 20.00 uur. Stelt u zich eens voor: een gezin met vijf kinderen, in leeftijd variërend van 9 tot 20 jaar, en allemaal musiceren ze even enthousiast. Ze hebben zelfs een eigen muziekkamer aan huis, speciaal daarvoor verbouwd. En gezamenlijk musice rend treden ze ook naar buiten. Gegarandeerd dat zo'n gemeenschappelijke hobby een saambindende factor is in het gezin. En gegarandeerd ook dat de muzikale prestaties die aldus geleverd worden, met genoegen beluisterd kunnen worden. Wel, dit allemaal kan inderdaad gezegd worden van de kinderen uit het gezin Stouten te Kerkwerve. En dat laatste - het beluisteren van hun muzikale prestaties - dat wordt u zeer binnenkort mogelijk gemaakt op Goeree-Over flakkee, daar vier van de vijf telgen uit dit muzikale gezin op zaterdag 20 maart a.s. voor u op hopen te treden in de fraaie Hervormde kerk van Dirksland: Marien (20), Christiaan (18), Aleida (15) en Arianne (12) Stouten. Alleen Jacob- Jan (9) treedt met zijn trompet nog niet in 't openbaar op. Organist Organist/pianist Twee fluitistes Concert Dirksland PAGINA 2 DINSDAG 16 MAART 2004 V.l.n.r.: Bram van Druten, LoekMoerman en Jessica Elve'. De Rabobank wil jongeren graag helpen hun ambities waar te maken. Of je nu die wereld reis wilt gaan maken, die droomauto wilt gaan kopen of gaat samenwonen. Ambities zijn voor iedereen anders en daarom is een goed advies over financiële zaken belang rijk. Om jongeren nog beter van dienst te kunnen zijn heeft Rabobank West-Flakkee een drietal jonge adviseurs aangesteld die jongeren in de leeftijdscategorie 18 tot 25 jaar gaan adviseren. Loek Moerman, Jessica Elvé en Bram van Druten passen zelf perfect in de doelgroep en begrijpen dus precies wat jongeren bezighoudt! Loek Moerman, werkzaam op het kantoor in Ouddorp, vertelt; "Iedereen kan met al zijn vragen bij mij terecht, of het nu gaat over samenwonen of gewoon over een bankpas. Ik maak voor iedereen graag even tijd vrij." "We hebben gemerkt dat jongeren denken dat ze financieel heel wat moeten voorstel len als ze advies willen, maar dat is helemaal niet het geval, vertelt Jesscia Elvé. "Ik vind het net zo leuk om iemand blij te maken met een passende spaarrekening als om iemand te adviseren over zijn eerste hypotheek." Jessica Elvé is te vinden op het kantoor in Dirksland. Iedereen die in de buurt van Stellendam of Goedereede woont en graag advies wil is bij Bram van Druten aan het juiste adres. Bram werkt op het kantoor aan de Voorstraat in Stellendam. "Ik vind het leuk om mensen van mijn eigen leeftijd te adviseren. Ook de jongeren die ik inmiddels heb gesproken vinden het prettig om zaken met iemand van hun eigen leeftijd te bespreken. Er is dan toch een bepaalde klik die er anders vaak niet is." "Om jongeren op de juiste manier te kunnen adviseren krijgen we sinds een tijdje advies van een Jongerenraad, vertelt Loek. "Deze Jongerenraad bestaat uit mensen in de leef tijd van 18 tot 25 jaar die de bank adviseren over wat jongeren op het gebied van finan cieel advies willen. Binnenkort zullen zij zichzelf uitgebreid presenteren." Heb je vragen over je bankzaken? Laat je dan adviseren door Loek, Bram of Jessica! Bel (0187) 498888 voor een afspraak met één van hen, of loop het kantoor bij jou in de buurt binnen. Het Zeeuwse jongerenkoor Matthanja o.l.v. Thoolse musicus Peter Wildeman houdt open repetitie. Op 24 en 31 maart mogen alle jongeren, in de leeftijd van 15-35 jaar komen zingen op het Christelijk jongerenkoor. Het koor is aan het oefenen voor een eigen 3e CD. Daarom worden alle oud-leden opgeroepen om een gedeelte mee te zingen met de opname. In 1997 is Matthanja opgericht door een groep enthousiaste jongelui. Op de bijgevoegde foto kunnen deze inmiddels oud-leden zich nog misschien herkennen chr. streekblad op gereformeerde grondslag voor de zuid-hoUandse en zeeuwse eilanden is een uitgave van Uitgeversmaat schappij Eilanden Nieuws BV Versctiijning: dinsdag- en vrijdagavond Tel. (0187)47 10 20 Fax (0187)48 5736 Postbus 8, 3240 AA Middelhamis Langeweg 13, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN ADMINISTRATIE: tel.(0187)47 10 20 e-mail: Algemeen@gebr-dewaal.com (onder vermelding van 'adv* of 'adm') tarief per mm 0,28; contracttarieven op aanvraag sluitingstermijn zakelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur sluitingstermijn overlijdensberichten: dinsdag en vrijdag 8.30 uur voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentie opdrachten of telefonisch opgegeven advertenties kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Advertentie-acquisitie: A. J. van der Velden, 06-50448359 REDACTIE; hoofdredacteur: J. Villerius, tel.(0187)47 10 22, privé (0187) 60 14 40 e-mail; J.Villerius@gebr-dewaal.com Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden geweigerd. ABONNEMENTEN: Per kwartaal 9,50 Per halfjaar 18,50 Per Jaar €36,00 Abonnementen zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor deze ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: postbank 167930 rabobank Middelharnis 342001108 Naast de oud-leden zijn in het bijzonder nieuwe gezichten hartelijk welkom. Mocht de drempel te hoog zijn, schroom niet! In het Calvijn College te Goes staan de deuren open op woensdagavond 24 en 31 maart. Probeer het eens. Het is geen verpüchting! Van 20.00 tot 21.45 uur wordt er gezongen. Met een kwartiertje pauze tussendoor. Mocht je vervoersproblemen hebben, of vra gen over de opname, neem gerust contact op met onze voorzitter Rinus de Rijder: tel: 06- 27161716. Op de sfeervolle repetities bege leid Martin Weststrate uit Krabbendijke het koor op het pijporgel. Zo proberen we iede re woensdagavond met zo'n 90 jongelui en mooi muzikaal geheel te vormen. De leden komen overal vandaan: Tholen, Krabbenij- ke, Kruiningen, Kapelle, Nieuwerkerk, Bruinisse, Middelburg, 's Gravenpolder, Goes, Meliskerke. Echt een regionaal koor. Dus, nieuwelingen en oud-leden (waar ook vandaan): welkom op 24 en 31 maart op ons koor! Op vrijdag 19 maart 2004 zal een -16 dis trictsavond van het district Flakkee worden gehouden in het kerkgebouw van de Gere formeerde Gemeente van Middelharnis, Chr. de Vrieslaan 40. Deze avond begint om half 8. Dhr. J. J. de Jong zal spreken over: "Israël". Allemaal van harte welkom. Op 31 maart is het al weer driejaar geleden dat Le Pinocchio haar deuren opende. Na jaren een afhaalpizzeria op de Ring in Mid delhamis te hebben gehad, vestigde eigenaar Mario Gaber, zich in het pand naast de Wil- helminabrug. Een droom was waarheid geworden. Hij was nu de trotse eigenaar van een knus, huiselijk restaurant in Italiaanse sferen. Vroeger was dit het woonhuis van de brug- wachter, vandaar dat het pand Trattoria is genoemd wat 'eethuis' betekent in het Itali aans. Niet alleen pasta's en pizza's sieren de menukaart, maar ook traditionele vis- en vleesgerechten ontbreken niet. Voor ieder wat wils dus. Ook afhalen behoort tot de mogelijkheden. Op 31 maart zullen alle pasta's en pizza's u aangeboden worden voor slechts 5,00 per stuk. Dit geldt zowel voor klanten die in de zaak komen eten als voor klanten die komen afhalen. Wij verwelkomen u graag, en niet alleen op deze dag. Wij zijn dagelijks geopend vanaf 16.00 uur. Reserveren is gewenst. Ons adres: Vissersdijk 69 (naast de Wilhelminabrug) te Middelharnis. Tel. (0187) 489766. Dr. P.C. van der Velden, internist oncoloog van het Van Weel Bethesda ziekenhuis in Dirksland geeft een lezing over het ontstaan van kanker, welke behandelingen er moge lijk zijn en het belang van een goede patiën tenbenadering. Ook zal de docent van onze nieuwe cursus Omgaan met Kanker, mevrouw Ank van Duinen, uitleg geven over de inhoud van deze cursus. Na deze lezingen is er gelegenheid tot het bezoeken van een uitgebreide informatiemarkt waar o.a. een aantal van onze lotgenoten van het lotgenotencontact aanwezig zullen zijn die u graag verder willen helpen met uw vragen. Er zijn informatiestands van het Patiënten Service Buro en Gezondheid Service, ont spanningstherapeuten die u graag een korte behandeling willen geven, indien mogelijk (afhankelijk van de behandelingsfase waarin u zich bevindt), een schoonheidsspecialiste, een diëtiste, een leestafel van de bibliotheek, creatieve mensen en nog veel meer. De Themabijeenkomst 'Hoe ontstaat nu kan ker' wordt georganiseerd op woensdag 07 april 2004 van 19.30 - 22.00 uur in CSG Jacob van Liesveldt te Hellevoetsluis en woensdag 14 april 2004 van 19.30 - 22.00 uur in het Van Weel Bethesda ziekenhuis te Dirksland. De toegang is gratis voor zowel leden als niet-leden van Gezondheid Service. Om organisatorische redenen is aanmelding voor één van deze bijeenkomsten beshst noodzakelijk. Graag willen wij nog opmer ken dat in het verleden borstkankerpatiënten persoonlijk op de hoogte werden gebracht van deze bijeenkomsten. Met ingang van 2004 zal dit niet meer plaatsvinden m.a.w. ook zij dienen zich via onderstaand tele foonnummer op te geven. U kunt zich opge ven bij Gezondheid Service, bereikbaar op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur via telnr 0181 - 62 62 26, tot 10 dagen voor aan vang van het thema. Het totale pakket van Gezondheid Service kunt u vinden op www.zwg.nl. De gehouden huis-aan-huis-collecte van 01 t/m 06 maart jl. in de gemeente Goedereede door de Stichting De Ondergrondse Kerk (SDOK) heeft het prachtige bedrag opge bracht van 1852,91. Alle gevers en geefsters en collectanten har telijk dank hiervoor. Het bedrag zal besteed worden ten goede van de opvang van de vele honderdduizenden straatkinderen in Roe menië en India. Mocht u niet thuis geweest zijn, dan kunt u alsnog een gift overmaken op Rabobank- nummer 38.52.87.445 t.n.v. St. De Onder grondse Kerk te Gorinchem o.v.v. 'Opvang straatkinderen Roemenië en India'. Bij voor baat hartelijk dank. Reeds nu zoeken we nog meer collectanten voor D.V. volgend jaar. Als ieder bijvoor beeld zijn eigen straat neemt, komen we ai een heel eind. U/jij kunt zich opgeven bij de heer T.W. Kruithof op het SDOK-kantoor te Hoogblokland, tel. 0183 - 561186. Mattheüs de evangelist, zelf jood, heeft zijn verhaal over Jezus allereerst geschreven voor joodse oren. Aan zijn volksgenoten wilde hij laten zien, hoezeer Jezus de Schrif ten (Wet, Profeten en Psalmen) had 'ver vuld'. Dat wil zeggen: in woorden en daden geactualiseerd. In het lijdensverhaal, de Pas sie, zijn het vooral de Psalmen, die - meer dan in andere evangeliën - mee echoën. Jezus wordt hier vooral getekend als de man- van-de-Psalmen, de Rechtvaardige en Vro me (die óók vaak de arme is!) die stuk loopt op mensen, maar in zijn Godsvertrouwen volhardt. Zo beschrijft Mattheüs Jezus als degene, die deze Psalmen 'beleed, leefde én leed'. Hun woorden worden Hem op het lijf geschreven. De uitvoering van dit schitterende (Neder landstalige) werk door 9 getalenteerde zan gers van het Christelijk vocaal ensemble 'One More Voice' staat onder de leiding van dirigent Willem Christiaan Meyboom. Organist Andries Stam zal naast het begelei den van de koorzang het concert openen en sluiten met een solowerk. Vanaf 19.30 uur zullen de deuren van de kerk voor u geopend zijn. De entree bedraagt uw gift ten bate van het restauratiefonds voor het restaureren van de glas in lood ramen van de RK kerk OLV Hemelvaart. Voor informatie over het ensemble of over het concert kunt u altijd telefonisch contact opnemen met de voorzitter van het ensem ble. Christian Meyboom (tel. 06-14877975). Op 15 maart startte de nationale actie Zorg- klacht nu. Pia Dijkstra roept patiënten via (intemet)advertenties, radiocommercials en een actiewebsite op hun klachten te melden bij de Informatie- en Klachtenbureaus Gezondheidszorg (IKG's). Door klachten bespreekbaar te maken, worden problemen immers oplosbaar. De meidactie loopt van 15 tot en met 26 maart 2004. De resultaten van de meidactie dienen om de zorg te ver beteren. De IKG's zijn bereikbaar via www.actiezorgklacht.nu of 0900-2437070. De IKG's zijn deze actie gestart omdat zij met de resultaten van de meidactie willen aantonen waar patiënten problemen ervaren in de zorg en kwaliteitsverbetering mogelijk is. De Regionale Patiënten Consumenten platforms (RPCP's) waarvan de IKG's onderdeel zijn, maken hierover dan concrete verbeterafspraken met zorginstellingen in hun regio zoals ziekenhuizen, verpleeg- en verzorgingshuizen. Zij bewaken ook of de zorginstellingen deze afspraken nakomen. De actie kan gehouden worden dankzij sub sidie van het ministerie van VWS. De Bosscheschool in Middelhamis bestaat 125 jaar en is een nalatenschap van Dirk Bos. In 1879 is op zijn wens een weeshuis en een school gesticht. Het weeshuis is in 1938 verhuisd naar Wassenaar. De school was inmiddels ondergebracht bij de 'Vereniging voor Gereformeerd Basisonderwijs te Mid delharnis'. Dinsdag 16 maart om 18.00 uur, vertellen Bert Kraayenbrink en Adrie Trom mel in het programma 'Met Wie???' op Radio Flakkee over de geschiedenis van deze school en het naderende jubileumfeest. De herhaling is woensdag om 18.00 uur. Op D.V. zaterdag 20 maart hoopt musi cus Paul Kieviet te concerteren in de Hervormde Kerk te Middelharnis in een programma met orgelmuziek rond het Kerkelijk Jaar. 'Van Advent tot Pinkste ren' biedt het concertprogramma orgel muziek uit een veelheid aan stijlen. Bij het Kerkelijk Jaar staan vooral de grote heilsfeiten centraal. Daaromheen is het hele Kerkelijk Jaar 'gebouwd'. Dit leverde in de loop van de eeuwen een onwaardeerbare schat aan kerkmuziek op, uiteraard voor koor, maar niet minder voor orgel. Uit dat grote veld hoort u tijdens dit concert een aantal hoogtepunten, die behoren tot het beste dat aan orgelmuziek is geschreven. Al luisterend beleef je als het ware het hele kerkelijke jaar mee, langs een spectrum aan orgelmuziek. In het 'Eilanden-Nieuws' van jl. vrijdag stond een toelichting op het programma; daarom nu alleen een kort overzicht. 1. Advent: Koraalfantasie 'Nun komm' der Heiden Heiland' van Nicolaus Bruhns (1665-1697). 2. Kerst: 'Dieuparminous' uit 'LaNativité du Seigneur' (1936) van Olivier Messia- en (1908-1992). 3. Lijdenstijd: 'O Lamm Gottes unschul- dig' (BWV 656) uit de Leipziger Chorale van Johann Sebastian Bach (1685-1750) en de twee bewerkingen over 'Herzlich tut mich verlangen' van Johannes Brahms (1833-1897). 4. Pasen: Praeambulum, Choral en Choral alio modo over 'Jesus, meine Zuversicht' uit de Clavierübung van Johann Ludwig Krebs (1713-1780). 5. Hemelvaart: drie bewerkingen over Johann Sebastian Bach, dè grootste meester van 'iierkelijke' orgelkunst. Tijdens dit concert staat hij voor een keer temidden van 'oudere' en ook jongeremeesters. Psalm 24 van Anthoni van Noordt (?- 1675). 6. Pinksteren: Choral varié 'Veni creator spiritus' van Maurice Duruflé (1902- 1986). Het grappige van het programma is, dat - in tegenstelling tot de doorgaande lijn van het Kerkelijk Jaar - de stilistische afwisseling een grillige lijn vertoont. De jaartallen van de componisten geven dat duidelijk aan. Dat is in elk geval een aanwijzing dat het een bij zonder afwisselend geheel is... U bent hartelijk welkom op 20 maart. De toegang is uw gift aan de uitgang. Aanvang 20.00 uur. Hun muzikale activiteiten worden nün of meer ontplooid vanuit hun muziekkamer in boerderij 'Kruus' aan de Heuvelsweg tussen Kerkwerve en Zierikzee. Klonk er voorheen het geloei van koeien, na verbouwing van een gedeelte van de stal tot muziekkamer twee jaar geleden, is er afwisselend orgel-, piano-, dwarsfluit-, viool- en trompetmuziek te horen. Langs de muren staan twee elektro nische orgels opgesteld - één drieklaviers- en één tweeklaviersinstrument, een piano en een harmonium, ofwel een 'traporgel'. Ver der sieren een geluidsinstallatie, een compu ter en verschillende orgelfoto's de ruimte, én is er gelegenheid om even op een bankje neer te strijken, om zich te laven aan het muzikale spel van de Stoutens. Om met Marien maar te beginnen, hij is ten slotte de oudste. Marien speelt beslist vaar dig orgel. Niet voor niets studeert hij momenteel - als particulier leerling - twee dagen in de week aan het conservatorium te Brugge, bij niemand minder dan organist Ignace Michielse. Al vanaf z'n zevende jaar heeft hij orgelles. Eerst twee jaar bij Martin Mans, daarna tien jaar bij Rinus Verhage, en nu dus aan het conservatorium te Brugge. Daar wordt zijn visie op de uitvoeringsprak tijk voor orgel sterk verbreed én.daar leert hij ook 'afrekenen' met veel typisch Hol landse - dikwijls bekrompen - opvattingen in dezen, zo ervaart hij. Mariens repertoire varieert momenteel van werken van Johann Sebastiaan Bach, Louis Vieme en Charles- Marie Widor, tot Flor Peeters toe. Regelma tig functioneert hij ook als registrant tijdens de concerten van Martin Mans, met wie hij een vriendschappelijke band heeft. Als 't aan Marien ligt, gaat hij ook zelf beroepsmatig de muziek in. Alleen de vorm waarin hij daaraan gestalte wil gaan geven, weet 'ie nog niet. Ook Christiaan speelt orgel. Hij kreeg de smaak te pakken door het enthousiaste orgelspel van zijn oudere broer. En Chisti- aan wilde dat óók leren! Eerst deed 'ie dat op eigen houtje. Al zoekend probeerde hij een weg te vinden tussen de witte en zwarte toet sen van het orgelklavier, maar ging toch al gauw naar de muziekschool in Zierikzee, waar hij zich op een betere wijze in 'het vak' bekwaamde'. Na twee jaar muziekschool ging ook Christiaan voor orgelles naar Rinus Verhage, bij wie hij zes jaar studeerde. Nu houdt hij zelf zijn spel op peil en richt hij zich meer op koraalgebonden orgelmuziek. Daarnaast legt hij zich de laatste vooral toe op pianospel. Aangestoken door het levendi ge vleugelspel van Arjan Huizer, is die vonk ook bij Christiaan overgeslagen, en speelt hij nu zowel orgel als piano! En dan Aleida en Arianne. Allebei fluitiste. Aleida weet nog hoe ze als klein meisje geboeid was door die prachtige dwarsfluit van moeder, die daar altijd maar onaange roerd lag. Na eerst enkele jaren op de blok fluit te hebben gespeeld, stapte ze over op moeders prachtig glimmende dwarsfluit. Vijf jaar lang heeft ze les gehad van Carta Sevestre uit Brouwershaven en sinds twee jaar studeert ze aan de muziekschool te Zier ikzee. Eigenlijk was het de bedoeling dat ze op les ging bij Marjolein de Wit, maar toen de tandarts met een beugel 'orde op zaken' wilde gaan stellen in Aleida's gebit, moest dwarsfluitles nemen bij Marjolein noodge dwongen de vrieskast in. Nu echter haar 'beugelperiode' zo goed als achter de rug is, wil ze - nog steeds op de muziekschool - graag haar toonvorming en vingertechniek verder gaan optimaliseren. Aleida's reper toire omvat ondermeer muziek van Bach, Mozart en Vivaldi. Op haar beurt is, wat dwarsfluitspelen betreft, Arianne weer 'gaande gemaakt' door Aleida. En tot op heden lijkt Arianne's carrière ook heel veel op die van haar zus: ook eerst drie jaar blokfluitles, toen overge stapt op de dwarsfluit, waarmee ze drie jaar geleden begonnen is en waarop ze ook les kreeg van Carla Sevestre, en nu zit ook Arianne op de muziekschool te Zierikzee. En wie haar samen met Aleida hoort dwars fluiten, hoort dat achter deze jongedames twee rasmusici schuilgaan! Bovendien speelt Arianne sinds kort ook viool. Ensemble Sinds vijf jaar treden de broers en zussen Stouten gezamenlijk op. Dat begon eigenlijk met een aardigheidje, ter gelegenheid van Mariens slagen voor het mavo-diploma. Immers, als je zo doordrenkt bent met muziek, vier je zoiets natuurlijk ook in muzi kale sfeer. Samen met familie en bekenden vierden ze het 'slagingsfeest' in de Nieuwe Kerk te Zierikzee, waarbij zowel Marien, Christiaan, Aleida als Arianne in ensemble- verband optraden. Dit werd zo'n succes dat ze 't er met elkaar over eens waren: dit gaan we vaker doen, maar dan in 't openbaar. De eerste keer dat ze opnieuw op deze manier optraden, trokken ze maar liefst honderd twintig bezoekers! En zo zijn ze thans nog regelmatig te horen. Zaterdag 20 maart dus in de Hervormde kerk te Dirksland, waar de Stoutens een program ma ten gehore zullen brengen met zowel klassiek als geestelijk repertoü-e - voor elk wat wils. Het concert begint om 20.00 uur en de entree bedraagt drie euro voor volwasse nen en kinderen onder de twaalf jaar gratis. Meer info op: www.marienstouten.nl Marien, Christiaan, Aleida en Arianne Stouten in hun muziekkamer te Kerkn;

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 2