Uitslagen dammen en schaken in Ouddorp Woord EIIAIIDBI-IIIEIJWS Goeree Overf lakkee Goeree 6n Overf lakkee GOEDEREEDE PAGINA 10 VRIJDAG 12 MAART 2004 Vorige week werd er weer volop gedamd en geschaakt in het achterzaaltje van de Bonte koe in Ouddorp. Bij het dammen zijn zo'n beetje de ereplaatsen vergeven maar bij het schaken is de spanning op zijn hoogtepunt en wordt gevochten in elke partij. Een impressie; Op 23 februari bleek van Eek nog niet vormvast te zijn, waardoor Floresteijn kon winnen. Van den Ouden omzeilde een lasti ge klip en wist te winnen van C. Mierop. Voor de beker versloeg de huidige voorzit ter de Mik sr zijn voorganger van Koppen. Op 1 maart werd voor de competitie één partij gespeeld. C. Mierop wikkelde door een combinatie af naar winst; zijn tegen stander van Eek speelde op kansen, die ech ter nooit kwamen. Voor de beker speelden A de Mik en H.M. Floresteijn remise. Beiden kwamen op dam, met wederzijds nog drie schijven. J. Moerkerk en W. van Schie speelden een ingewikkelde partij,die pas in het verre eindspel in winst voor van Schie resulteer de. In een 5 om 5 stand had van Schie ter reinvoordeel en hij belette daarmee dam halen van J. Moerkerk. Competitie: H.M. Floresteijn-P. van Eek3-0 C. Mierop-H. van den Ouden .0 -3 C. Mierop-P. van Eek3-0 Beker: A. de Mik Sr-J. van Koppen3-0 W. van Schie-J. Moerkerk 3-0 A. de Mik-H. M. Floresteijn1-1 Bij de schakers zijn de belangen aan de top groot; de top 3 staat zo dicht bij elkaar dat de betrokkenen wel risico moeten nemen om tot het eind van het seizoen mee te doen om het kampioenschap; voor degenen daar onder spelen andere redenen; consolidatie van de huidige positie of verbetering, dus volop strijd,zo ook maandag 1 maart. Albert Schaefer is de laatste maanden erg wisselvallig en probeert hardnekkig weer aansluiting te krijgen met de middenmoot. Hij kwam ver deze avond tegen Jan Grin- wis. Albert wist vanuit een Spaanse ruilva- riant af te wikkelen naar een zéér goed eind spel (kwal en pion voorsprong) totdat hij in een vlaag van verstandsverbijstering een eeuwig schaakmechanisme toeliet en zich tandenknarsend bij remise moest neerleg gen. Willy Tanis Koole en Hans van Meenen maakten er een ondoorgrondelijk potje van; pionnen verwisselden van eigenaar alsof het de gewoonste zaak van de wereld was. Uiteindelijk besloten ze maar het punt te delen om elkaar geen meerdere cadeautjes te doen. Eddy Derrez versloeg opmerkelijk gemak kelijk Eeuwit Santifort. Eeuwit heeft de neiging de laatste weken om zijn pionnen ongefundeerd op te spelen en hij kreeg ook tegen Eddy het deksel op de neus en moest zijn koning uiteindelijk omleggen. Jan Verzijden en Maart Breen vochten een interessant Damegambietje uit. Optisch leek het of Jan voordeel had, maar zoals vaker met optisch overwicht, het luistert nauw. Een mindere zet en het evenwicht is weer daar. Zo ook deze avond en het even wicht werd ook verder niet meer verbroken. Bonne Faber versloeg Kees van den Nieu- wendijk. Een Siciliaanse Draak waar bei den toch wel een beetje kenner zijn,alwaar Kees spoedig afweek van de gebaande paden.maar uiteindelijk van de regen in de drop kwam. Om mat tegen te gaan moest hij zijn dame geven en dat was nou net iets te veel. Hans van Esveld had opvallend weinig moeite met Frans Troost. Een aangenomen damegambiet waarin zwart zijn stukken liet insluiten en Hans met rechtoe rechtaan zet ten het behaalde voordeel verder uitbuitte. Als excuus voor Frans geldt dat hij zich het uur daarvoor (en dat elke maandagavond) zich met de jeugdopleiding bezighoudt en dat kost energie. Reinier van der Wende kreeg voor de 2e achtereenvolgende keer het Fromm tegen- gambiet te bestrijden tegen Gert-Jan Zon neveld. Laatstgenoemde koos voor een iets rustigere voortzetting dan Jaap Santifort een week ervoor, en behaalde ook gelijk spel. Onder druk van de klok ontglipte hem echter een mindere zet en moest een pion inboeten. Reinier's techniek werd nog wel op de proef gesteld, maar echte kansen om de uitslag te beïnvloeden had Zonneveld niet meer en hij wierp tenslotte de handdoek in de ring. Peter Derrez, met een uitstekend seizoen bezig, mocht het opnemen tegen de num mer één op de ranglijst Willem-Jan Tanis. Een Nimzo Indische partij waarin Derrez een paar pionnen achterkwam in ruil voor open lijnen en diagonalen. De koploper ging onderuit! Arie Baas tenslotte had het erg moeilijk tegen Krijn van der Wende. Een gesloten Siciliaan waar in het begin door beide spe lers open huis werd gehouden,maar uitein delijk de sterkte van Arie de doorslag gaf en Krijn zijn hoofd in de schoot moest leggen. 1^ co -J GEMEENTE Verleende gebruiksvergunningen Namens burgemeester en wethouders is door Brand weer Samenwerkingsgebied Go8r8e-Overflakl<ee be sloten om op grond van artikel 6.1.1 van de Bouwver ordening gebruiksvergunning te verlenen voor het in gebruik hebben van: - Zwembad 't Zuiderdiep op het perceel Zuiderdiep- straatweg 4 te Stellendam; - Restaurant The Old Village op het perceel Molenweg 15 te Ouddorp; - Partycentrum Oostdam op het perceel Jongkoen- straat 1 te Goedereede; - Christelijke Basisschool Eben-Haëzer op het perceel Biauwe Distelstraat 31 te Goedereede. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op de gemeentesecretarie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na be kendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mo gelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen: op 26 februari 2004 voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Lange- weg 16a te Stellendam; op 27 februari 2004 voor: - hel plaatsen van een garage/berging op het perceel Hofdijksweg 32 te Ouddorp. op 2 maart 2004 voor: - het plaatsen van een schuifpui (t.v.v.) in de achtge- vel van de woning op het perceel Narcissenpad 67 te Stellendam. op 3 maart 2004 voor: - het renoveren van het dak van de woning op het per ceel Zuidzijde Haven 8 te Goedereede. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een re- gullere bouwvergunning is ontvangen: op 26 februari 2004 voor: - het bouwen van een woning op het perceel Oude Nieuwlandseweg 21 te Ouddorp. op 1 maart 2004 voor: - het wijzigen van de voor- en VmtimmiiiimiémamSilÊKBIÊKl van de woning GEMEENTE DIRKSLAND Bekendmakingen Algemene wet bestuursreciit Reguliere bouwvergunning verleend aan: - J.C. van Wijk voor het uitbreiden van een woning en het vervangen van een berging op het perceel Bouw dijk 48, Melissant (4-3-2004). Vergunning verleend aan: - Stichting Wereld Wijde Zending Concerten voor het huis-aan-huis verkopen van paas-cd's van 10 t/m 15 maart 2004 (4-3-2004); - Instituut de Schutse voor het huis-aan-huis verkopen van stroopwafels van 5 t/m 17 april 2004 f4-3-2004j. Verkeersmaatregel: Ter voorkoming van verkeersbetemmeringen is vanaf de Kaai tot de Secretarieweg te Dirksland esn par keerverbodszone aangewezen. Het parl<e6rverbod is ingesteld door plaatsing van een gele verbodsstreep aan beide kanten (2-3-2004). Ter voorkoming van verkeersbeiemmeringen is vanaf parkeerterrein de Kattenwacht tot de Burgemeester C Zaaijerlaan te Dirksland een parkeen/erbodszone aan gewezen Het parkeen/erbod is ingesteld door plaat sing van de borden El O en E11 (2-3-2004). Ter voorkoming van verkeersbeiemmeringen is vanaf vanaf de koiising Paulina van Weeilaan Stationsweg tot voorbij de uitrit van de Paulina van Weellaan 1 een parkeerverbodszone aangewezen Het parkeerverbod is ingesteld door plaatsing van de borden El O en E11 (2-3-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het op het perceel Eendrachtsweg 8 te Stellendam; - het uitbreiden en verbouwen van de woning op het perceel Havenweg 11 te Ouddorp. op 4 maart 2004 voor: - het uitbreiden van de winkelruimte op het perceel Korteweg la te Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 16 maart 2004 in het ge meentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 24 maart 2004 In het gemeentehuls te Goedereede. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuls te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een hobbykas op het perceel Wil helminaweg 6 te Ouddorp; - het uitbreiden van de recreatiewoning op het perceel Horrelshoogten 52 te Ouddorp; - het uitbreiden van de recreatiewoning op het perceel Plataan 5 (De Klepperstee) te Ouddorp. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het bouwen van een recreatiewoning en berging op het perceel Dijkstelweg 32a te Ouddorp. - het bouwen van een bedrijfswoning, werktuigenber ging en opslagloods op het perceel Zuidhavendijk 4 te Goedereede. Verleende sloopvergunning/melding voor: - het slopen van asbesthoudende platen t.p.v. de schoorsteen van de woning op het perceel Stellen- damse Haven 4 te Stellendam; - het slopen van de woning op het perceel West Nieuwlandseweg 6 te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na be kendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mo gelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. j|a(iii!fwfg.2v,§p«k^d%:ïas#}!3ij^^ 'Sj|i:iöii^ttè!!wis^|^p|pfti|Sis^ bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechtervan de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rot terdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 16 maart 2004 om 10:30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de re gionale welstandscommissie vindt plaats op woens dag 24 maart 2004 om 13:30 uur in het gemeentehuis te Goedereede. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken als gevolg van artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is bin nengekomen van: - AJM. Buijs voor het oprichten van een landbouw- loods op het perceel Zuiderdiepweg 1, Dirksland. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is binnengekomen van: - Waterschap Goeree-Overflakkee voor het restaure ren van de sluis bij het Sas van Dirksland, op het perceel West Havendijk Oost Havendijk te Dirks land. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Voorontwerp-bestemmingsplan 'Parapluregeling In verband met opheffing bordeelverbod' Burgemeester en wethouders van Dirksland geven kennis van de terinzagelegging van het voorontwerp van het bestemmingsplan 'Parapluregeling in vertiand met opheffing bordeelverbod'. Dit voorontwerpbestemmingsplan ligt vanaf 15 maart 2004 gedurende vier weken op het gemeentehuis, af deling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kunt u schriftelijk uw reactie over dit plan kenbaar maken bij het college van Bur- ÊJJ GEMEENTE^ I D O E L H A R N I S Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontheffingen: - L.P van der Stoep, Oud-Kraayerdijk 4, Sommelsdijk - slopen woning (020403) - E. de Ruijter, Lange Reke 21Renesse - aanbren gen reclame, Dorpsweg 3 te Sommelsdijk (020304) - J. Smolders, Zeedijk 4, Stad aan't Haringvliet - ge deeltelijk veranderen schuur (030304) - W.J. van den Nieuwendijk, Emmalaan 13, Middel- harnis - oprichten garage/berging (030304) - P Blok, Halsjuk 53, Sommelsdijk - gedeeltelijk wijzi gen gevels woning (030304) - A. Poller, Zwaluwstraat 31Sommelsdijk - uitbreiden berging (030304) - Ver. Wijkgroep De Zwaluw, Spencer 5, Sommelsdijk - organiseren lampionoptocht op 19 maart 2004 (040304) - E.O. Schouten, Geleijn Cornelissestraat 6, Middel- harnis - oprichten dakopbouw (040304) - Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Die ren, Floris Grijpstraat 2, Den Haag - openbare inza meling van gelden voor de periode 4 oktober t/m 9 oktober 2004 (040304) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Ivliddelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Ident.nl voor het plaatsen van een geldautomaten- ruimte van de Postbank op het perceel Dorpsweg 40 te Sommelsdijk (26-02-2004); - Bestuur van de Coöp. Rabobank Flakkee-Oost voor het verbouwen van een kantoorgebouw op het per ceel Molendijk 30a te Stad aan 't Haringvliet (26-02- 2004); - I.S.G.O. voor het oprichten van een beheerders ruimte en een KC/VKGA-depot op het perceel Jo- hannispolderseweg 19 te Middelharnis (02-03-2004); - mevr. L.D. Lieman voor het uitbreiden van een win kelpand (HEMA) op het perceel Beneden Zandpad 17 te Middelharnis (02-03-2004); - W.J.C. Diepenhorst voor het uitbreiden van een wo ning op het perceel Halsjuk 35 te Sommelsdijk (03- 03-2004); - A. van Eek voor het aanbrengen van een kap op een aanbouw op het perceel Klampenmeet 21 te Som melsdijk (04-03-2004). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - J. van Doorn voor het oprichten van een berging op het perceel PC. Hooftstraat 18 te Sommelsdijk (02- 03-2004); - A.J. Vink voor het uitbreiden van een woning en het plaatsen van een dakkapel op het perceel Pluvier 4 te Sommelsdijk (02-03-2004); - G. van Es voor het oprichten van een tuinhuisje op het perceel Herman de Manstraat 13 te Sommelsdijk (04-03-2004); - J.L. Strijdhorst voor het uitbreiden van een woning op het perceel Vrouwtjesweg 74 te Stad aan 't Ha ringvliet (04-03-2004). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van hetlSGO. Wet milieubeheer Melding 8.19, lid 2 Wm Op 10 maart 2004 (verzonden d.d. 11 maart 2004) is het besluit genomen de volgende meldingen te ac cepteren: - C. Breen, Hazersweg 23 te Ouddorp; de melding heeft betrekking op het verplaatsen van een opslag van kuilvoer. gemeester en Wethouders, Postbus 10, 3247 ZG te Dirksland. Voorsiroat 15, Postbus 10,3247 ZG DifksJand. Interne»; www.difkslond.ni- Tel. 10187) 60 80 80 fax 60 3799 /«rail: iatoSdirWond.ni ifjpeningstijiieo: ma l/m vr 09.00 lot 12.00 en 13.30 tol 16.00 mr. Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - J. van Wezel en C. van Nimwegen voor het uitbrei den van 2 woningen op de percelen Prinses Marij- kestraat 15 en 13 te Middelharnis. en met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 51, lid 3 van de Woningwet bouwvergunning te verlenen aan: - PF. Eekman voor het vernieuwen van een dak, het vervangen van de gevelbekleding en het plaatsen van een erfafscheiding op het perceel Stationsweg 4 te Middelharnis. Deze bouwaanvragen liggen met ingang van 15 maart 2004 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk be denkingen tegen de bouwplannen naar voren brengen bij Burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Burgemeester en wethouders zijn verder voornemens om met toepassing van artikel 111.12 lid B II la van de bestemmingsplanvoorschriften van bestemmingsplan 'Buitengebied' bouwvergunning te verlenen aan: - M. Bom voor het oprichten van een schuur op het perceel Duivenwaardseweg 4 te Nieuwe-Tonge. Deze bouwaanvraag ligt met ingang van 15 maart 2004 gedurende twee weken voor iedereen ter inza ge. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen het bouwplan naar voren brengen bij Burgemeester en Wethouders van Middelharnis, Postbus 1,3240 AA Middelharnis. Inspraak Welstandsnota Het gemeentebestuur van Middelharnis heeft het voor nemen een beleidsnota vast te stellen waarin het wel- standsbeleid is vastgelegd, een zogenaamde wel standsnota. Conform de openbare voorbereidings procedure als genoemd in artikel 3.4 van de Algeme ne wet bestuursrecht (Awb) en de inspraakverorde ning van onze gemeente, dient het ontwerp van deze beleidsnota vier weken ter inzage gelegd te worden voor inspraak. Deze welstandsnota ligt gedurende vier weken, vanaf 15 maart 2004 tot en met 13 april 2004, op werkdagen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Gedu rende deze termijn kan een ieder zijn inspraakreactie omtrent de ontwerp-welstandsnota schriftelijk kenbaar maken bij de gemeenteraad van Middelharnis, Post bus 1,3240 AA Middelharnis. Voorbereldingsbeslult De burgemeester van Middelharnis maakt bekend dat de raad van deze gemeente in zijn vergadering van 4 maart 2004 heeft verklaard dat een herziening wordt voorbereid van: - het bestemmingsplan 'Landelijk Gebied Middelhar- nis-Sommelsdijk, na Ie herziening' voor het perceel Oosthavendijk 80 te Middelharnis; - het bestemmingsplan 'Bebouwingsregeling bebouw de kom der gemeente Sommelsdijk' voor het perceel Langeweg 13 te Sommelsdijk; - het bestemmingsplan 'Bebouwingsregeling bebouw de kom der gemeente Sommelsdijk' voor het perceel Kortewegje 22 te Sommelsdijk; - het bestemmingsplan 'Ringstraat/De Stoof' voor het perceel Dorpsweg 65a te Sommelsdijk. Deze besluiten liggen met ingang van 15 maart 2004 voor iedereen in het gemeentehuis van Middelharnis zes weken ter inzage en treden op genoemde datum in werking. Koningin Jutianoweg 45, Postbus 1,3240 AA Middeitiamis. interne}: www.middelhornis.nl. Tel. |0187] 47 55 55 tax 47 55 47 email: info®mid<lelfcamts.nl. OgonijgSjifen.: moj/mw.Oe,^ Wij zijn van mening dat voornoemde verandering niet zal leiden tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de innchtingen Ingevolge de ver leende vergunningen en de daaraan verbonden be perkingen en voorschriften mogen veroorzaken en niet leiden tot het ontstaan van een andere inrichting dan waarvoor vergunning is verleend. Het besluit en de bijbehorende melding liggen ter in zage vanaf 15 maart 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.30 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Goedereede (nr. 1 Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de verzenddatum een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Goedereede, p/a ISGO, postbus 313, 3240 AH Middelharnis. Daarnaast kan de Voorzitter van de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019,2500 EA Den Haag, worden verzocht een vooriopige voorziening te treffen. Zo'n verzoek kan overigens alleen worden gedaan als tevens een bezwaarschrift is ingediend. Het besluit treedt in wer king met ingang van de dag na de dag waarop de ter mijn afloopt voor het indienen van een bezwaarschrift. Indien gedurende die termijn bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). Aanvragen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om lichte bouwrvergunnlng is ontvan gen voor: - het wijzigen van de indeling van een kozijn in gevel vlak van een garage, behorend bij een woning op het adres Kleine Vest 6 te Ooltgensplaat (ontvangen op 23 februari 2004); - het plaatsen van een tuinhuis bij een woning op het adres Oranjestraat 10 te Den Bommel (ontvangen op 23 februari 2004). een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een bergbezinkbassin aan de Wil lem Aiexanderstraat nabij de Grote Kreek te Den Bommel (ontvangen op 1 maart 2004); - het bouwen van een kantoor-, en ontvangstruimte op het adres Boezemweg 4 te Oude-Tonge (ontvangen op 3 maart 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend er toe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden in gediend. Verleende bouwvergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat Een lichte bouwvergunning is verleend voor - het plaatsen van een raamkozijn in een gevelope ning aan de voorzijde van een garage, behorende bij de woning op het adres Eisenhowerlaan 2 te Oude- Tonge (besluit verzonden 4 maart 2004), Nadere informatie over de verleende lichte bouwver gunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuis vesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet be stuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, ge let op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijl<e mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Inspraak ontwerp-welstandsnota Oostflakkee Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee maken bekend dat een ieder kennis kan ne men van de In voorbereiding zijnde welstandsnota voor de gemeente Oostflakkee. De welstandsnota omvat het gemeentelijk beleid wat na 1 juli 2004 gaat gelden voor de beoordeling van bouwplannen binnen de gemeente Oostflakkee. Door criteria vooraf vast te leggen in een welstandsnota weet een aanvrager reeds vóóraf op welke wijze zal worden beoordeeld en waaraan een bouwplan zal worden getoetst. Deze welstandsnota ligt, overeenkomstig de openba re voorbereidingsprocedure als genoemd in artikel 3.4 van de algemene wet bestuursrecht (Awb) en de in spraakverordening van onze gemeente, gedurende vier weken, vanaf 11 maart tot en met 9 april 2004 (op werkdagen van 9:00 uur tot 12:00 uur en van 14:00 uur tot 16:00 uur) voor een ieder ter inzage in de bi bliotheek van het gemeentehuis, Eisenhowerlaan 1 te Oude-Tonge. Desgewenst kunnen de stukken, na afspraak met de heer M.Hamelink van het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu, tijdens de avond openstelling van het gemeentehuis op 16 maart en 6 april 2004, worden ingezien. Gedurende deze termijn kan een ieder zijn inspraakreaktie omtrent deze ont- 3 74, Poste 313, 3240 AH Midtiottiomis. Tel. (0187) :!8 8! 11/ fox 48 81 99 E-moil; infoêisgo.ni GroWilliin (0187j 48 77 11 Milieélacliten:(0187]48 813! of milieuHochtentisso nl Openingslijdeo: mot/m «08.30 lol 12.00 en 13.00W 16,30injr. Overslagstclion: Jobannespoidersweg 19, MiddeltiGrnti, fel.jöiST) 48 68 50 Opsningstriden:ml/m«03.30-11.45 en 13,00-16.45, zo 10.00-12.00. werp-welstandsnota schriftelijk of mondeling kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders, Eisenhowerlaan 13255 VA te Oude-Tonge. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ie der ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (te lefonisch) kontakt opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 16 maart 2004 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 24 maart 2004 Tijdstip locatie 13:30-17:00 uur/gemeen- te(huis) Goedereede Artikel19,lld3WRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van aitikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (verienen vrijstelling van de bepalingen van het bestemmings plan) bouwvergunning te verlenen voor: - het medegebruik van het perceel ündenlaan 48 te Ooltgensplaat als schoonheidssalon; - het bouwen van een serre op het perceel Achthui- zensedijk 22 te Achthuizen; - het vergroten van een woning op het perceel Boom gaardpad 23 te Ooltgensplaat; - het bouwen van een serre en een berging op het perceel Johan Frisolaan 57 te Den Bommel. De bijbehorende stukken liggen met ingang van 15 maart 2004 gedurende vier weken voor een ieder tij dens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Ei- senhoweriaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18:00 en 19:30 uur. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terinza gelegging in de gelegenheid gesteld schriftelijke ziens wijzen naar voren te brengen bij het college van bur gemeester en wethouders, Eisenhoweriaan 1, 3255 VA Oude-Tonge. Degene die een zienswijze heeft in gebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld de ze mondeling nader toe te lichten. Kapvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat kap vergunning is verleend voor het kappen van: - twee coniferen en één sierkers op het perceel Ei senhowerlaan 28 te Oude-Tonge; - één Oostenrijkse den op het perceel Molendijk 82 te Den Bommel. Deze besluiten zijn verzonden op 10 februari 2004. - 49 esdoorns, 25 populieren, 15 vijftien elzen en twee kastanjes op het perceel Blauwe Panneweg 2 te Ou de-Tonge; - een atlasceder op het perceel Washingtonstraat 24 te Oude-Tonge. Deze besluiten zijn verzonden op 2 maart 2004. Bij genoemd besluit kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebbenden betrokken zijn. De derden-belanghebbenden hebben de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van de besluiten (dit betreft dus niet de datum van pu blicatie) daartegen een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij de burgemeester en wethouders van de ge meente Oostflakkee. Voorts bestaat nog de mogelijkheid voorlopige voor ziening te vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, indien onverwijlde spoed, ge let op de betrokken belangen, dat nood-zakelijk maakt. Als u over dit besluit en over de wettelijke mogelijkhe den infonnatie wenst, kunt u die verkrijgen bij het taak gebied Nieuwe Werken en Onderhoud van de ge meente Oostflakkee. Bsenkowerban 1, Postbus75, 32552HC Internet -«ww.oostflaktee.nl, Tel. |0187| 64 22 00 fox 64 27 93 e«oii; info@oosiftalckee.nl Openingslijden: mo l/s ïv 08.00 lol 12 00 en 13.00 tot 17.00 uur, elke eerste en derde dinsdog van de maand 's avonds geopeijd van 18.00 lot 19.30ii

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 10