Weet u... EIIAt«]0f-^IEUWS Geboortekaartj es? PAGINA X2 VRIJDAG 20 FEBRUARI 2004 ■'mr% Bij ons heeft u een ruime keus en natuurlijk uitstekende service! Hulp voor kinderen van gescheiden ouders Elk jaar komen vele kinderen in de maalstroom van een echtscheiding terecht. Sommige deskundigen betogen dat een echtscheiding niet traumatisch hoeft te zijn voor kinderen zolang de ouders er maar 'volwassen mee omgaan'Andere deskundigen constate ren dat een echtscheiding bijna nooit een opluchting voor de kinderen betekent. Zelfs niet als hun ouders een ongelukkig huwelijk hebben gehad. Echtscheiding maakte kinderen veeleer radeloos. Dit onderwerp wordt op maandag 23 febru ari om 21.00 uur behandeld in het pro gramma 'Ontwaakt Radio' op Radio Flakkee. Daarin een interview met twee kinderen van gescheiden ouders. De pre sentatie is in handen van Yvonne Caka. Dinsdag om 16.00 uur wordt het pro gramma herhaald. Weet u dat er in Sommelsdijk een groot gemengd koor is? Weet u dat de sfeer er erg goed is? Weet u dat wij een hele fijne dirigent hebben? Weet u dat wij mooie liederen en psalmen zingen? Weet u dat wij concerten in kerken en verzorgingstehuizen geven? Weet u dat heel veel mensen daar erg van genieten? Weet u dat wij graag nieuwe leden begroeten? Weet u dat wij op 23 februari een open avond hebben? Weet u dat wij om 8 uur beginnen? Weet u dat wij u daar hartelijk voor uitnodigen? Weet u dat ons koor Vox Humana heet? Adverteren kost geld, niet adverteren kost meer Welstand CARAVAHS 'De Grevelingen' is officieel dealer van de riante Muller, Atlas, Sunseeker en Chalets stacaravans en mobiele bungalows. Kom eens l<ijl<en op onze perma nente stiow. Nieuw en gebruikt. Bemiddeling in staanplaatsen. Buijs Buijs Battenoord Nieuwe Tonge DE GREVELINGEN fei (0187)651259 'J"*^*^ ■''-''-'' fax (0187) 65 16 55 camping en caravanhandel www.degreveiingen.nl Gebr. de Waal Drukkerij Sommelsdijk (0187) 47 10 20 jt-rrrr4-r.-.-ri rn ri rtij:J^J-J-^-^J-^■^-l-T^^■l^^-rr^^-ml:l:axaxa3^^^1-|X^r^Ll^rrrnTIX^ jXLLt.ijxuj-iJxn:DXixiz:LUJJ..txiXUj-LUj:3XQXixrf m 111 ,^55 rrrrn-rm i i r 11 rvrf Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee Wet milieubeheer Mededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Meldingen 1C.S.G. Prins Maurits, Koningin Julianaweg 57 te Middelharnis (Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer); 2. Camping Witte, Klarebeekweg 10 te Ouddorp (Besluit horeca, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer). De meldingen liggen ter Inzage vanaf 23 febmari 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeente kantoor van Middelharnis (nr. 1) en Goedereede (nr. 2). Degene die niet in de gelegenheid is om de stuk ken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoem de termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Ontwerp-besiuit verzoei< ex artikel 8.25, lid 3 Wm Op 11 december 2003 is een verzoek ex. artikel 8.25, lid 3 ontvangen betreffende het intrekken van de ver gunningen van: 3. Schietvereniging SV Flakkee, Marnix Gijssenstraat 19 te Sommelsdijk. Wij zijn voornemens het verzoek af te wijzen. Het ontwerp-besiuit en de overige relevante stukken liggen ter inzage vanaf 23 februari 2004 gedurende twee weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van IVIIddelharnIs (nr. 3). Degene die niet In de gelegen heid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp-besiuit kunnen door een ieder binnen twee weken na de publicatie worden ingebracht bij burgemeester en wet houders van Middelharnis p/a ISGO, postbus 313, 3240 AH te Middelharnis. Op verzoek blijven uw per soonlijke gegevens geheim. Besluit wijziging ex artilcei 8.23 Wm Op 17 februari 2004 is besloten de volgende vergun- GEMEENTE GOEDEREEDE Parkeerproblemen op kruisingen Regelmatig komen er op het gemeentehuis klachten binnen over het parkeren nabij kruisingen. Vooral in Stellendam blijken veel kruisingen door vrachtverkeer zeer moeilijk te nemen te zijn, omdat auto's veel te dicht bij kruisingen en bochten geparkeerd staan. Bovendien is het wettelijk verplicht vijf meter uit de bocht vrij te houden. Voor al deze kruisingen parkeerverboden vaststellen is een ondoenlijke zaak, Wij roepen u allen op om uw auto niet te dicht bij een bocht te parkeren. Is het mogelijk om op eigen terrein te parkeren dan verzoe ken wij u dit te doen. Met elkaar kunnen we ervoor zorgen de verkeersproblemen zoveel mogelijk binnen de perken te houden. Aanleg parkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend het voornemen te hebben medewerking te verlenen aan de aanleg van in totaal vijf parkeerplaatsen bij het kantoor van adviesgroep De Vogel, welk kantoor gevestigd is op het perceel Diependorst 168 te Ouddorp. Het plan dat betrekking heeft op de aanleg van deze parkeerplaatsen ligt met ingang met 23 februari 2004 gedurende een periode van vier weken ter gemeen tesecretarie, sector Grondgebied, Cluster VROM, ter inzage. Gedurende deze periode kan een ieder tegen het ver lenen van medewerking aan het hiervoor bedoelde plan schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. Vrijstelling bestemmingsplan Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken op grond van het bepaalde in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend het voornemen te hebben om met gebruikmaking van arti kel 19, lid 1, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ning overeenkomstig artikel 8.23 Wm te wijzigen: 4. Hans Groenendijk Fietsen V.O.F., Oudelandsedijk 101 te Sommelsdijk; aan de revisievergunning Ingevolge de.Wm d.d. 14 juli 1998 zijn voorschrif ten verbonden met betrekking tot de opslag van vuunwerk. Het besluit Is niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. Het besluit en overige stukken liggen ter Inzage van af 23 februari 2004 gedurende zes weken op werkda gen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Middelharnis (nr. 4). Dege ne die niet In de gelegenheid is om de stukken over dag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Beroep tegen het besluit kan vanaf 24 februari 2004 gedurende zes weken worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben Ingebracht tegen het ontwerp-besiuit; - de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden vera/eten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp-besiuit. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EADen Haag. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een vooriopige voorziening te treffen. Hier moet In een afzonderlijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek Is beslist. Voor nadere Inlichtingen en voor kopieën van de ter Inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). ViitiÊtKÊÊÈÊÊÊMSiiliÊUÉÊlKilÊSÊiSliÊIÊUiÊMitÈ:: vrijstelling te verlenen van het bestemimingsplan 'Oud- dorp-Zuid, Ie herziening' teneinde de bouw van twee blokjes van twee-onder-éénkapwoningen met garages op een gedeelte van het perceel thans kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie D, nummer 2651, plaatselijk Springert 2 tot en met 6a, in planologisch opzicht mogelijk te maken. De desbetreffende bescheiden liggen met Ingang van 23 februari 2004 gedurende een periode van vier weken in het kader van de inspraak tijdens kantooru ren voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie van Goedereede, sector Grondgebied (Cluster VROM). Gedurende deze periode kunt u schriftelijke inspraak- reacties richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijn- weg 2, 3252 BR Goedereede. Voorbereidingsbesluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 3:12, lid 1, van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat de gemeenteraad In zijn op 29 januari 2004 gehouden vergadering heeft besloten te verklaren dat een herziening wordt voorbereid van het bestemmingsplan 'Oudeland en Oude Nieuwland' teneinde het realiseren van de bouw van een vervan gende woning, op het perceel Oude Nieuwlandseweg 8 te Ouddorp in planologisch opzicht mogelijk te maken. Dit voorbereidingsbesluit treedt in werking op de 9= dag na vaststelling en ligt met het bijbehorende besluit vanaf 23 februari 2004 in het gemeentehuis, sector Grondgebied (Cluster VROM) ter inzage. Binnen zes weken na bekendmaking van het vastge stelde voorbereidingsbesluit kunt u op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht bezwaar indienen bij de gemeenteraad. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de sector Grondgebied (Cluster VROM). Lichte bouwvergunning Het college is voornemens lichte bouwvergunning te verienen voor: - het uitbreiden van de recreatiewoning op het perceel Scheerhoek 2 (Kelderweg 44a), kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie B, nummer 5175. Bovengenoemd bouwplan ligt ingaande 23 februari 2004 gedurende vier weken ter inzage in het gemeen tehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voor nemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrij stelling medewerking te verienen, schriftelijke zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde In artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 10 februari 2004 voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Haven weg 13a te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 6 februari 2004 mor: het gedeeltelijk vernieuwen van een berging op het perceel Koolweg 28a te Ouddorp; - het gedeeltelijk vernieuwen van een berging op het perceel Koolweg 28a te Ouddorp; op 11 februari 2004 voor: - het plaatsen van een erker aan de woning op het perceel Emmaweg 26 te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 2 maart 2004 In het gemeentehuls te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 25 februari 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende gebruiksvergunningen Namens burgemeester en wethouders is door het Brandweer Samenwerkingsgebied Goeree-Overflak- GEMEENTE DIRKSLAND Raadsvergadering De eerstvolgende raadsvergadering is op donderdag 26 februari 2004 om 19.00 uur. Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Spreekrecht over geagendeerde onden/verpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: s.kiewiet@dirksland.nl of 0187 - 60 80 80. Bekendmakingen Algemene wet bestuurs recht Vergunning verleend aan: - S.V.I.K. voor het huis-aan-huis verkopen van cakes van 26 april t/m 1 mei 2004 (5-2-2004); - C.G. de Jong-Troost voor het gedeeltelijk slopen van een berging/paardenstal op hel perceel Westdijk 4, Dirksland (12-2-2004). Standplaatsvergunningen voor het jaar 2004 ver leend aan (verzonden 13-2-2004): - J.H. de Bruijn voor de veiikoop van brood, koek en banket in het dorp Dirksland; - M. den Dekker voor de verkoop van aardappelen, groente en fruit in de dorpen Herkingen en Melissant; - R. Nieuwkoop voor de verkoop van kaas en aanver wante artikelen in de dorpen Herkingen en Melissant; - W. Schot voor de verkoop van vis en aanverwante artikelen In de dorpen Dirksland, Herkingen en Melis sant; - H.G.M. Mans voor de verkoop van poelierswaren in Herkingen en Melissant. Reguliere bouwvergunning verleend aan: - C.G. de Jong-Troost voor het vergroten van een l«« G E M E E N T E D D E L H A R N I S Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is kee besloten om gebruiksvergunning te verienen op grond van artikel 6.1.1 van de Bouwverordening voor het in gebruik hebben van: - Recreatiezaal 'De Topper' op het perceel Strandweg 2-4 te Ouddorp. - Restaurant 'Camping Toppershoedje' op het perceel Strandweg 2 te Ouddorp. - Hen/ormde kerk en bijeenkomstgebouw op het per ceel Bosschieterstraat 4-6 te Stellendam. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op de gemeentesecretarie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Verleende vergunningen Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het plaatsen van een recreatiewoning (t.vv.) op het perceel Duinakker 16 te Ouddorp; - het plaatsen van een garage/berging op het perceel Keldenweg 13 te Ouddorp. Verleende monumentenvergunning voor: - het plaatsen van een garage/berging op het perceel Keldenweg 13 te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. :!(ii^»«w,goeaeféece;Bl W jö'^Tt49 Beff,^tey9i?21:''i :feM%1i:g9m?9nièhüi!#ao5j:e-[eedp rl \öpen;?>gsr:icJeB: mo t,''in vr08.ÖÖ-^ !2,0Q«!;i3.Ö0jtr.0ili..un yaiel ]9Mml,., woning en het vernieuwen van een schuur op het perceel Westdijk 4, Dirksland (12-2-2004); - Rabobank West-Flakkee voor het verbouwen van een kantoorgebouw op het perceel Burg. G. Zaaijer- laan 2, Dirksland (12-2-2004). Lichte bouwvergunning verleend aan: A.B. van Lenten voor het aanbrengen van een raam kozijn in de zijgevel van de woning op het perceel Burg. C. Zaaijeriaan 51, Dirksland (12-2-2004); - J.M. Bazen voor het vergroten van een woning op het perceel St. Elizabethstraat 27, Herkingen (12-2- 2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwa ren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekend gemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaar schrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienln- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om lichte bouviwergunning is binnenge komen van: - K.W. Torreman voor het vergroten van een woning op het perceel Groene Kruisweg 1Herkingen, Deze publicatie is bedoeld om het publiek te Informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. ;)^Sirócii IJftoslta! 10,32472(3 OiryanS. t(itemefcwww4fl8W:d lTet;ft«5#8ö»/fo!6Ö#9?/<Mii4«ifoSdiiWoeAfl! :0f«migijte mat/(»w09:Ö0w 12.00ec i3.30iol (S.0O.u»t\;^ ontvangen van; - E. Arensman voor het oprichten van een bedrijfs ruimte op een perceel aan de Simon Stevinweg te Middelharnis (06-02-2004); - A.J. van der Hel voor het wijzigen van een gevel en het oprichten van een dakkapel op het perceel Wes telijke Achtera/eg 6 te Sommelsdijk (06-02-2004); - M. van Rossum voor het uitbreiden van een woning op het perceel Juliana van Stolbergiaan 1 te Middel harnis (09-02-2004); - P.C. van Brussel voor het wijzigen van buitengevels en het oprichten van een dakkapel op het perceel Oostdijk 19 te Sommelsdijk (10-02-2004). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - J. van de Boogert voor het plaatsen van een dakka pel op het perceel Aleljd van Puttenstraat 13 te Stad aan 't Haringvliet (06-02-2004); - Woongoed Flakkee voor het wijzigen van een voor gevel op het perceel Hobbemastraat 2 te Middelhar nis (06-02-2004); - L. Redert voor het verlDOUwen van een woning op het perceel Zuidelijke Achtenweg 20 te Sommelsdijk (11 - 02-2004); - W. van de NIeuwendijk voor het oprichten van een garage/berging op het Emmalaan 13 te Middelharnis (12-02-2004). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage tjeschikbaar. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - M. Bal, Van Aerssenstraat 36, Sommelsdijk - ver bouwen woning (100204) - B. Ruijgers, Meerkoet 7, Sommelsdijk - oprichten dakkapel (100204) - Gospelkoor 'In Touch', Burg. Sterkplein 27, Nieuwe- Tonge - organiseren voorjaarsmarkt op 3 april 2004 op het Diekhuusplein te Middelharnis (110204) - 'Het Genot', Vingerling 9, Midde/harn/s - plaatsen van stoelen en tafels aan voorzijide van Vingerling 9 van april t/m oktober 2004 (110204) - R. Veriaat, Boven Oostdijk 15, Den Bommel - aan brengen lichtreclame. Pascal 9a te Middelharnis (110204) W. van der Waal, Kerkstraat 15, Nieuwe-Tonge - innemen standplaats voor verkoop haring op trottoir Doetinchemsestraat te Middelharnis van 1 mei t/m 30 september 2004 (110204) - J.G. den Haan, Oudbonaventurasedijk 58, Strijen - innemen standplaats voor verkoop agf In 2004 op parkeerplaats aan westzijde Sint Nicolaasdreef te Sommelsdijk (110204) - L. Descendre, Trekvaartplein 27, Leiden - venten Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het wijzigen van de voorgevel van de woning Nieuw- straat 17 te Oude Tonge (ontvangen op 4 februari 2004); - het uitbreiden van de woning op het perceel Molen dijk 55 te Den Bommel (ontvangen op 9 februari 2004). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het wijzigen en aanbrengen van reclame aan de gevel van het bedrijfsgebouw aan de Stationsweg 2 te OudeTonge (ontvangen op 4 februari 2004); - het bouwen van een woning met garage op het per ceel Crispijn 36 te Oude-Tonge (ontvangen op 5 februari 2004); - het uitbreiden van de woning op het perceel Kolfweg 19 te Oude-Tonge (ontvangen op 10 februari 2004). Rectificatie In de publicatie van 12 februari 2004 is per abuis een verkeerd bouwadres vermeld bij de ontvangen aan vraag voor het bouwen van een berging op het per ceel Havendijk 12 te Ooitgensplaat (ontvangen op 30 januari 2004). Het correcte bouwadres is Steigerdijk 12 te Ooitgensplaat; Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingeko men aanvragen kunnen géén bezwaarschriften wor den ingediend. Gebruiksvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat met toepassing van hoofdstuk 6 van de gemeentelijke Bouwverordening een gebruiksvergunning is verleend voor: - een kerkgebouw aan de Molendijk 26 te Den Bom mel (besluit verzonden 6 februari 2004); - een onderwijsgebouw aan de Prins Bernhardstraat 4 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 6 februari 2004); met textiel en iederwaren in 2004 (110204) - St. Woord Daad, Wllhelminalaan 16, Dirksland - huis-aan-huis verkopen van oliebollen op 30 oktober 2004(110204) - Schuitema Vastgoed b.v.. Postbus 1000, Amersfoort - wijzigen gevel. Dorpsweg 40 te Sommelsdijk (130204) - A.S. Hoogenraad, Achterdijk 67, Stad aan 't Haring vliet - vergroten dakkapel (130204) - J.W. Roos, Rottenburgseweg 118, Middelharnis - uitbreiden woning. Vrouwtjesweg 5, Stad aan 't Haringvliet (130204) - J. Tanis, Langeweg 140, Middelharnis - wijzigen gevel (130204) - S. Dimitrov, p/a Versohoorstraat 41b, Rotterdam - ten gehore brengen van muziek bij winkelcentrum van Middelharnis en Sommelsdijk t/m 31 december 2004(130204) Verleende bouwvergunningen en in relatie daar mee verleende vrijstellingen: - R.R. Scholts, Kortewegje 7, Sommelsdijk - verbou wen van twee woningen tot één woning (110204) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Gedoogbeschikking Een tijdelijke gedoogbeschikking is genomen voor: - Gemeente Middelharnis, perceel aan de Molenweg, kadastraal gemeente Middelharnis, sectie B nummer 6517 (ged.) - negen containers voor opslag van papier, voor maximaal drie jaar (1302Q4) (Derde) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders. Postbus 13240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, telefoon 0187 - 47 55 91 - 47 55 88. ::KSimgiflJit. .5s!Ws1,3l40;*AMiiktóhorms, /Tel 7 /&im^: Infc^mtcyeÖKimls:!^. Op-./ .iiiderc.Biat/m.ïfUB.3DioH2-0Oen 13.00lot 1(5,30.uiit. - een horecagebouw bij het recreatiestrand 'De Ba naan' te Ooitgensplaat (besluit verzonden 9 februari 2004). Nadere informatie over de gebruiksvergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: Ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift Is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onvera/ijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om vooriopige voorziening grif fierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taak gebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J. Stelloo, de heer J. Pieterman of de heer M. Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 2 maart 2004 Tijdstip locatie9:00 uur gemeentehuis Oostflak kee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 25 februari 2004 Tijdstip locatie13:30-17:00 uur/ gemeente(huis) Goedereede «■móil: ihWooslflattse.til Opeoingslijdair rao t/m vr 06:00 tol 1250 en 13.00lot 17.00 intf, fitlce eerste én (ferde dlnstlag van de moön^ 's oróds geopestiNW 18,00 tos 19.30 ooi. ^S SZS^^OESIBE .*jga«aiE

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 12