EiiAiioai-raEiji^ de gehele dag gesloten PAGINA 3 DINSDAG 17 FEBRUARI 2004 MARIA SUZANNA LUTEIJN KLAAS VOOGD GRIETJE MUS-KAPPETEUN KLAAS VOOGD LIEVE OMA KLAAS VOOGD KLAAS VOOGD KLAAS VOOGD KLAAS VOOGD KL. VOOGD PETRUS JOHANNES HEEMES JANNETJE LENA MIJS LOURENS DE GOEDE KLAAS VOOGD JOHANNA CORNELIA BREUR LEENDERT HOLLEMAN DANKBETUIGING FIEN VAN VUGT A. C. K. VAN DER KLOOSTER JOHANNES PIETER BIENEFELT LIEVE OPA BIENEFELT FAMILIEBERICHTEN Met diepe droefheid delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Bij U schuil ik Heer. sinds 30 september 2001 Intens verdrietig, maar vol fijne herinneringen en weduwe van Marinus Gabriel Hage dankbaar dat hij zolang bij ons was, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte, zacht en in de leeftijd van 91 jaar. kalm is overleden mijn lieve man, onze papa en Ooltgensplaat: J. A. M. Hage opa J. E. M. Hage-van Gurp Marco echtgenoot van Jannetje Tanis J. M. Korteweg-Hage in de leeftijd van 79 jaar. C. A. Korteweg Suzy en Henk J. Voogd-Tanis Ria en Cornells Anny en Bram Marloes, Carmen, Jac Patrick en Natascha Den Bommel: M. G. Hage C. Hage-Huizer Richard Michelle Richard en Ariëtte Piet en Klaske Jan Willem, Lydia lAanne Yvonne en Hans Niels Heidi Jordi Jan Willem Nathan (in liefdevolle herinnering) Elzemeike Stad aan 't Haringvliet: 14 febmari 2004 M. S. van Rooij-Hage Stationsweg 35 A. E. F. van Rooij Nicole 3253 AP Ouddorp Pascal Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen 14 februari 2004 woensdag 18 februari van 19.00 tot 20.30 uur in de Voorstraat 27, 3257 BC Ooltgensplaat Gereformeerde kerk, Dorpstienden 15 te Ouddorp. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor gehouden worden op D.V. woensdag 18 februari den D.V. donderdag 19 februari om 13.30 uur in de om 13.15 uur in het Herv. Verenigingsgebouw Gereformeerde kerk. 'Elthato', Zuid-Achterweg 27 te Ooltgensplaat. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Ouddorp, omstreeks algemene begraafplaats te Ooltgensplaat. 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con 'Elthato'. doleren in de kerk. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschou wen. Bedroefd om het verlies geven wij u kennis dat na een arbeidzaam leven plotseling van ons is heen In verband met bovenstaande famiUe-omstandig- gegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder en lieve oma heden zijn wij donderdag 18 februari sedert 24 juli 1982 Fa. P. Voogd weduwe van Adrianus Johannes M^s Molen 'De Hoop' in de leeftijd van 79 jaar. Molenweg 26 Ouddorp Boerin zijn was haar lust en haar leven. Oudenhoom: M. C. L. Mijs C. M. Scheygrond Die wolken, lucht en winden wijst spoor en loop en baan Klaaswaal: A. D. Reedijk-Mijs zal ook wel wegen vinden W. T. Reedijk waarlangs uw voet kan gaan. Arjan Wiljan Verdrietig zijn wij na het overlijden van de vader. 10 februari 2004 schoonvader en opa van onze kinderen en klein Tramdijk 11, 3256 LK Achthuizen kinderen, de heer Naar de wens van de overledene heeft de begrafe nis zaterdag 14 februari 2004 te Den Bommel in stilte plaatsgevonden. Wij hopen dat zijn vrouw Janny, kinderen en klein kinderen moed en kracht mogen ontvangen van de Trooster. Het gemis doet pijn. Klaas Tanis Dikwijls was u een tweede moeder voor ons. Leni Tanis-Tanis Wim en Monique Rust zacht. Arjan en Wiljan Ouddorp, 14 februari 2004 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het bericht dat na een kortstondige ziekte is overleden Ik hef mijn ogen op naar de bergen, vanwaar mijn hulp komen zal. onze zwager en oom (Ps. 121) Na een vriendschap van ruim 45 jaar is overleden echtgenoot van Jannetje Tanis onze vriend 's-Gravenhage: L. Tanis-van Die Ouddorp: M. Tanis Samen hebben we veel van het leven mogen genie C. Tanis-Roffel ten. A. H. Tanis We zullen hem zo missen. A. Tanis-van Erkelens Teun en Hannie neven en nichten Josje en Job Ouddorp, 14 februari 2004 Edy en Yvonne Jolanda en Leo Hanneke Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend, de heer Met verslagenheid hebben wij kennis genomen echtgenoot van Jannetje Tanis van het overlijden van de heer Mw. L. Voogd-Maris C. Komtebedde Zijn betrokkenheid bij het bedrijf heeft grote D. A. Komtebedde-Tanis indruk op ons gemaakt en wij zullen zijn inzet en K Breen speciale himior missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen Ouddorp, 14 febnjari 2004 kracht en troost toe in deze moeiUjke tijd. Het personeel van Fa. P. Voogd: Adri van Koppen Na een kortstondige ziekte nam de Heere plotse ling weg onze buurman Jan Kees van Koppen Wim Koppenaal Mariëlle Koppenaal De Heere ondersteune onze buurvrouw, kinderen Wouter Koppenaal en kleinkinderen in dit grote verdriet. Gerrie Mackloet-van Koppen Klaas Meijer fam. K. Akershoek Karin Smouter Piet Tanis fam. D. SperUng Wim Tanis fam. P. Bolkenbaas Ruby van Uythoven fam. J. v. d. Klooster Ouddorp, 14 februari 2004 Heden nam de Heere, na een liefdevolle verzor ging in 'De Goede Ree' uit ons midden weg mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Lena Dirkje Barnat in de ouderdom van 88 jaar. Sommelsdijk, 'De Samaritaan': L. D. Heemes-Bamat OudeTonge: A. Heemes M. Heemes-Wiersum Den Bommel: L A. Heemes M. J. Heemes-Geelhoed Sommelsdijk: P. J. Heemes C. Heemes-de Boed klein- en achterkleinkinderen 14 febmari 2004 Verzorgingshuis 'De Goede Ree', Sommelsdijk Correspondentie-adres: Satumuslaan 68, 3255 TR Oude Tonge De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. woensdag 18 februari om 10.00 uur in de kerkzaal van 'De Goede Ree', ingang Stoofhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oude Tonge. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerkzaal van 'De Goede Ree'. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Met diepe droefheid geven wij u kennis van het overüjden van mijn üeve vrouw en onze lieve moeder en oma echtgenote van Willem Jacob van Dis 20-10-1921 12-02-2004 de woorden: hetzij dat wij leven hetzij dat wij sterven wij zijn des Heeren zijn ons tot troost. W. J. van Dis Thorine van Kampen-van Dis Henk van Kampen Peter van Dis Helene van Dis Muriel Stigter Rutger, Janine, Werner Sebastiaan in herinnering Renate, Jasper, Tim Washingtonstraat 18 3255 VJ Oude Tonge Gelegenheid tot condoleren is er op woensdag 18 februari van 19.00 tot 20.30 uur in Diakonia, Kolf- weg 1, Oude Tonge. Wij zullen haar in besloten kring begraven. Hij is verlost. God heeft hem welgedaan. God heeft tot Zich genomen onze broer, zwager en oom echtgenoot van Truus Boode op de leeftijd van 82 jaar. Abbotsford B.C.: Henny en Piet Fictorie Saskatoon (Sask.): Truus de Goede- V. d. Akerboom Ouddorp: Josien Aleman-de Goede MatsquiB.C: Hendrik en Aukje de Goede Saskatoon (Sask.): Maartje van Seters-de Goede Stellendam: Adrie en Jopie de Goede Arnhem: Leen van 't Leven Nieuwerkerk (Zld.): Janny en Marius Okker nichten en neven 15 februari 2004 Schoutendreef 25 2411 GA Bodegraven Nog vol verdriet na het overlijden van zijn zus Huberta, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn geUefde broer, onze zwager en oom M. Nelisse-Voogd A. de Graaff J. Westhoeve neven en nichten Ouddorp, 14 februari 2004 !.--!.-rt.~.T.-.»r-.t.-.t.ï?.-..;-.t.-.!.-. •j- Voor de grote belangstelling ter gelegenheid van s ons 60-jarig huweüjksjubileum in de vorm van cadeaus, kaarten, bloemen, enveloppen en tele- -:|; foontjes zeggen wij u allen, mede namens onze il; kinderen en kleinkinderen, zeer hartelijk dank. Cor en Pie Jongejan-Vos Middelhamis Prinses Irenestraat 36 Wees mij genadig Heere, want ik roep U den gansen dag. (Psalm 86:3 onber.) Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat na een üefdevoUe verzorging in 'Geldershof uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 17 april 1974 weduwe van Frans de Jong in de ouderdom van ruim 94 jaar. Nieuwe Tonge: P. J. de Jong B. deJong-Both Dirksland: N. Bruggeman-de Jong J. Bruggeman Holten: J. Verboom-de Jong J. Th. Verboom Dirksland: E. Stolk-de Jong A. Stolk klein- en achterkleinkinderen 14 februari 2004 Zorgcentrum 'Geldershof, Poldersweegje 2, Dirksland Correspondentie-adres: Bromelia 32, 3247 DG Dirksland Gelegenheid tot condoleren woensdag 18 februari van 19.30 tot 20.30 uur in de grote zaal van 'Gel dershof. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. donderdag 19 februari om 14.30 uur in bovengenoemde zaal. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Kapoenstraat te Dirksland. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Die nooit laat varen de werken Zijner handen. Met diepe droefheid delen wij u mede dat na een lange periode van ziek zijn door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn dierbare man, onze lieve zorgzame vader en opa, broer, zwager en oom echtgenoot van Catharina Jannetje van Noord geboren 8 maart 1932 overleden 15 februari 2004 Oude Tonge: C. Ji HoUeraan-van Noord Sliedrecht: Mima Huijzer-HoUeman Arie Huijzer Eline, Leonard, Ame Papendrecht: Ton HoUeman Ria Holleman-Hotting Lennart, Marscha Sliedrecht: Germa van Beijnum-HoUeman Jan van Beijnum Cathleen, Yanah, Luan Amemuiden: Lau HoUeman Yvonne HoUeman-Kaljouw Johanna, Wiljan, Linda Zuiddijk 48, 3255 LW Oude Tonge Gelegenheid tot condoleren donderdag 19 februari van 20.00 tot 21.00 uur in het Hervormd Vereni gingsgebouw 'Diakonia', Kolfweg 1 te Oude Tonge. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. vrijdag 20 februari om 13.15 uur in 'Diakonia'. Aansluitend zal de begra fenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te OudeTonge. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Het heeft ons goed gedaan om zoveel medeleven en belangstelUng, zowel persoonlijk als schriftelijk te hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Wij willen u hiervoor bedanken. Familie Van Vugt Oude Tonge, 12 februari 2004 Op deze wijze bedanken wij allen voor de troost en steun die zij ons hebben gegeven bij het overüjden van onze vader/opvoeder/grootvader Wij zijn dankbaar voor al hetgeen hij in ons leven betekend heeft. Greet, Jaap, Ko, partoers en kleinkinderen Heerde, maandag 16 februari 2004 G. Rosendal-van der Klooster Mussenkampseweg 22, 8181 PK Heerde "En nu, wat verwacht ik. Here? Mijn hoop, die is op U.Psalm 39 vers 8 Dankbaar dat wij hem zolang in ons midden moch ten hebben, delen wij u mede dat, na een rijk en voltooid leven, van ons is heengegaan mijn gelief de man, onze Ueve, zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Christina Rozenheek Sommelsdijk, 20 november 1907 Oude Tonge, 16 februari 2004 Oude Tonge: Chr. Bienefelt-Rozenbeek Middelhamis: A. Smit-Bienefelt J. W. Smit Bilthoven: A. van den Akker-Bienefelt in liefdevolle herinnering R. van den Akker Middelhamis: J. J. Verhage-Bienefelt C. Verhage Dirksland: C. Groen-Bienefelt J. Groen Sommelsdijk: J. Bienefelt P. Bienefeh-Verheij Ouddorp: A. Bienefelt F. Bienefelt-Buhs Dirksland: Sommelsdijk: Sommelsdijk: Sommelsdijk: Temeuzen: Sommelsdijk: Sommelsdijk: Sommelsdijk: Nieuw-Beijerland: 's-Gravenhage: J. P. Bienefelt A. Bienefelt-Franken Chr. Poortvliet-Bienefelt W. Poortvliet J. J. de Jong-Bienefelt C. de Jong H. J. Bienefelt L. Bienefelt-Breen J. J. Bienefelt M. de Deugd Chr. Bienefelt M. A. Bienefelt in liefdevolle herinnering A. P. Bienefelt I. Bienefelt-Leune N. Chr. Schravendeel- Bienefelt R. Schravendeel P. Schipper klein- en achterkleinkinderen Verzorgingshuis 'Ebbe en Vloed', kamer 250, Washmgtonstraat 2, 3255 VJ Oude Tonge Geen bezoek aldaar. Gelegenheid tot condoleren donderdag 19 februari van 19.30 tot 21.00 uur in de grote zaal van ver zorgingshuis 'Ebbe en Vloed' De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 20 februari om 14.00 uur in de Geref Kerk, Kon. Julianaweg 64 te Middelhamis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de alge mene begraafplaats te Sommelsdijk. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de fami lie te condoleren in de ontmoetingsraimte van bovengenoemde kerk. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te stu ren, dan kunt u deze advertentie als zodanig be schouwen. We zullen u missen! Uw kleinkinderen en achterkleinkinderen. Sissi en Heinz Tristan, Ally sa, Calotta Ineke en Hans Nathalie, Jowan, Jordy, Romy Hemmo en Bea Willem en Leoni Florian Johan en Merel Anja en Gerrit Crista, Geert Jan Harro en Rita Manon, Marloes Conny en Bas Michelle, Anne Corine en Johan Linda, Niels Cees en Marjo les Christine en Jerry Elkan, Yavne, Mikal Annewien en Wim Miloe, Joris Jonneke en Manfred Inge Anneke en Ardjan Danielle, Mariska Hans en Carla Kevin, Tim Peter en Natasja John en Anita Anouk Alexander en Wilma Evelyn Joop René en Jane Johan en Simone Christian Tanco en Esmeralda Astrid en Peter Kristel Paul en Ferdi Christiaan in liefdevolle herinnering Jolanda en Arjan Jos en Corien Roy Aimee Michelle Elsbeth Oude Tonge, 16 febmari 2004

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 3