Damvereniging ENEO '52 te Melissant Uitslagen van maandag 9 februari 2004 In de tweede afdeling kunnen de partijen als volgt (in dichtvorm) worden weergegeven: GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND ^M Afdeling 1 J. Looij - A. het Jonkafg. C. Visbeen - A. Doorn1 - 1 W. Doorduin -T. Goedegebuur3 - O H. Visbeen-B. Visbeen1 - 1 Afdeling 2 A. Visbeen - P. Kom1 - 1 J. Non - L. Steketee3 - O H. van Heukelen - Evelien Visbeen1 - 1 In de eerste afdeling is de partij tussen J. Looij en A. het Jonk met beider goedvinden afgebroken. Met beiden nog negen schijven op het bord is alles nog mogelijk. Looij is er alles aan gelegen om zijn koppositie te hand haven. A. Doom is tegen C. Visbeen van begin af aan in de aanval getrokken. Maar Visbeen hield het hoofd koel en weerde alle aanvallen nauwkeurig af. Bij een slechte voortzetting van Doom bij de 43e zet had Visbeen bijna een doorbraak. Enigszins overrompeld lieten ze toen beiden de zaak maar voor wat het was en kwsamen ze gelijk maar remise overeen. T. Goedegebuur heeft tegen W. Doorduin enkele malen de winst in handen gehad. Doorduin trachtte een half in de partij ver loren stuk weer temg te winnen, maar zou dit moeten bekopen met een voor Goede gebuur winnende damzet. Echter, Goede gebuur zag dit over het hoofd. Daarna speelde Doorduin de partij feilloos uit, zodat hij de winst mee naar huis kon nemen. H. Visbeen en B. Visbeen kwa men niet tot bijzondere resultaten. Beiden waren wel uit op de winst, maar zij waren erg voorzichtig. Dit leidde er toe dat de partij uitliep in een puntendeling. Kom met Visbeen aan het bord Nou dan weetje wat het wordt. Heel voorzichtig waren zij In hun spannende partij. Visbeen zat Kom uit te dagen Maar Kom durfde niets te wagen. Heel voorzichtig schoof hij heen Met zijn schijven één voor één. Want hij wist, kreeg Visbeen kuren Dan kreeg hij het te verduren. En gelukkig maar voor Piet Want ook Aren durfde niet. Hij wou af van verder spelen En vroeg de puntjes maar te delen. Dit was wel naar Kom zijn zin Want hij ging hier vlug op in. Weer een puntje naar de top Heus, het kan bij Kom niet op. Non verliest, na tachtig jaren Niet zijn streken, wel zijn haren. Met zijn winst op Steketee Staat hij weer op nummer twee. 't Is een kei voor zijn rivalen Menigeen moet bakzeil halen. Iedereen die weet het wel Van Non win je niet zo snel. Dat heb je met die oude rotten Daar valt heus niet mee te spotten. Dat begreep ook Steketee Want hij verzette zich gedwee. Toch verdwenen na een poosje Al zijn schijven in het doosje. Steketee die had een strop En Non streek de puntjes op. Van Heuk'len dacht, na uren schuiven Alleen nog maar aan zoete druiven. Want in een gans gewonnen stand Was er niets meer aan de hand. Maar, hóé kon Evelien voorkomen Dat ze niet werd beetgenomen In een race van 'vijf om vijf Gingen ze elkaar te lijf En Van Heukelen z'n schijven Bleven prachtig boven drijven. Maar de stand van Evelien Was niet meer om aan te zien. 't Was voor Van Heukelen wel jammer Maar Evelien bleek tóch een dammer. Want, door haar vader goed geleerd Zette ze geen schijf verkeerd. Ze wist dan ook, door sterk te spelen De putnjes op het laatst te delen. En dat kwam heel onverwacht Dat had niemand meer gedacht. .M^j^^j^.W-^-.M^M.jm-Mjfursvs^. GEMEENTE Vergaderingen -18 februari 2004 om 15.00 uur: Commissie Bezwaar schriften. De agenda voor deze vergadering ligt, tijdens de l<an- tooruren, ter inzage op het gemeentehuis, waar even eens een exemplaar kan worden afgehaald. -19 februari 2004 om 19.30 uur: Gemeenteraad. Ter inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentehuis, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens liggen de stukken ter inzage in de bibliotheek. Hof dijksweg 20 te Ouddorp. Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde onden/verpen. Wie hien/an gebmik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 30 januari 2004 voor: - het gedeeltelijk veranderen en vernieuwen van de schuur op het perceel De Kruse 2 te Ouddorp; - het veranderen van het raamkozijn in de voorgevel van de woning op het perceel Wittestraat 10 te Oud dorp; op 2 februari 2004 voor: - het uitbreiden van de recreatiewoning Plataan 5 (De Klepperstee) te Ouddorp; - het aanbrengen van luiken aan de woning op het perceel Blomweg 2 te Ouddorp; op 3 februari 2004 voor: - het uitbreiden en verbouwen van de recreatiewoning Horrelshoogten 1 (Beatrixweg 2) te Ouddorp; op 5 februari 2004 voor: - het plaatsen van een foliekas (t.vv.) op het perceel Vissersstraat 12 te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 17 februari 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 25 februari 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende gebruiksvergunningen Namens burgemeester en wethouders is door Brand weer Samenwerkingsgebied Goeree-Overflakkee besloten om gebruiksvergunning te verlenen op grond van artikel 6.1.1 van de Bouwverordening voor het in gebruik hebben van: -strandpaviljoen De Kous aan de Brouwersdam (Noordzeezijde) te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op de gemeentesecretarie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Verleende bouwvergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een blokhut (t.v.v) nabij de recre atiewoning Veermansplaat 5 (Noordzeepark) te Oud dorp; - het plaatsen van een blokhut (t.vv) nabij de recre atiewoning Het Klein Verschil 17 te Ouddorp; - het plaatsen van een garage op het perceel Dirk- doensweg 5 te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Bekendmaking De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 29 januari 2004 de verordening tot eerste wijziging van de Verordening op de ambtelijke bijstand en de frac tieondersteuning 2003 vastgesteld. Deze verordening treedt in werking met ingang van 1 januari 2004. Genoemd besluit ligt voor een ieder ter inzage op het stafbureau Facilitaire Zaken en is tegen betaling van de kosten algemeen verkrijgbaar. Vrijstelling Burgemeester en wethouders van Goedereede maken op grond van het bepaalde in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend het voornemen te hebben om met gebruikmaking van artikel 19, lid 1, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan 'Oudeland en Oude Nieuwland' teneinde de bouw van een ven/an- gende woning op het perceel thans kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie B, nummer 2272, plaatse lijk bekend Oude Nieuwlandseweg 8, in planologisch opzicht mogelijk te maken. De desbetreffende bescheiden liggen met ingang van 16 februari 2004 gedurende een periode van vier weken in het kader van de inspraak tijdens kantooru ren voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie van Goedereede, sector Grondgebied (Cluster VROM). Gedurende deze periode kunt u schriftelijke inspraak reacties richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijn weg 2,3252 BR Goedereede. Bekendmakingen Algemene wet bestuurs recht Vergunning verleend aan: - De Stichting Verenigd In Kracht voor het krachtens de Drank- en Horecawet uitoefenen van het horeca bedrijf in het pand aan de Philipshoofjesweg 57a te Dirksland (23 januari 2004). Standplaatsvergunning Vergunning voor het innemen van standplaats op de weekmarkt in Dirksland in de periode van 1 januari t/m 31 december 2004 is verleend aan (verzonden 3-2- 2004): - H.G. Steenhuizen voor de verkoop van brood, koek en banket; - M. Minneboo-de Smit voor de verkoop van dames- kleding; - A.G.M. Leemreijzer voor de verkoop van snoep; - A. Corstanje voor de verkoop van groente en fruit; - P. Kruysse voor de verkoop van noten en zuidvruch ten; - B. Karssemeijer voor de verkoop van poelierswaren; - C.H. Hogchem voor de verkoop van bloemen en planten; - RH. Dammers voor de verkoop van zuivelproducten; - J.J. Tilroe voor de verkoop van beenmode; - W. Schot voor de verkoop van vis en aanvenvante artikelen. Reguliere bouwvergunning verleend aan: - Woningbouwvereniging Dirksland voor het gedeel telijk veranderen van een zorgvoorziening in zorg- appartementen op het perceel Voorstraat 14, Dirks land (6-2-2004); - W.E. Reek voor het uitbreiden van een woning op het perceel Noorddijk 5, Melissant (6-2-2004). Kapvergunning verleend aan: - Gemeente Dirksland voor het kappen van twee elzen, staande tegenover Molenzicht 100, Dirksland (2-2-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwa ren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, bin nen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendge maakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voor gelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaar schrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 17 februari 2004 om 10:30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op woensdag 25 februari 2004 om 13:30 uur in het gemeentehuis te Goedereede. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is bin nengekomen van: - A.J. de Wit voor het oprichten van een bedrijfswoning op een perceel aan de Philipshoofjesweg (onge nummerd), Dirksland; - K.J. van der Bok voor het vergroten van de woning op het perceel Burg. C. Zaaijeriaan 65, Dirksland (1= fase). Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is binnengekomen van: - Gemeente Dirksland voor het vergroten van een woning door middel van het plaatsen van een unit op het perceel Bosdreef 36, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te Informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Eerste openbare vergadering Dorpsraad Herkingen Op dinsdag 17 februari 2004, aanvang 19.30 uur, zal el I Ü0 G E M E E I D D E L H A R N I S Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - C.W. van der Waal, Steneweg 94, Middelharnis - uit breiden woning (030204) - W. van der Ree, Pimpelmees 69, Sommelsdijk - wij zigen voorgevel schuur, Battenoordsedijk 1c te Nieuwe-Tonge (030204) - Th. Geerts, Oudelandsedijk 33, Sommelsdijk - oprichten veranda met pergola (030204) - G.M. Ovenweel, Oostdijk 79, Middelharnis - uitbrei den schuur (030204) - A.J. van Driel, Kreekstraat 29, Sommelsdijk - oprich ten dakkapel (030204) - Fabian Promotions Holland, Oregondreef 13, Utrecht - plaatsen van tien sandwichborden voor Nationaal Reumafonds van 10 maart t/m 23 maart 2004 (030204) - Maatschap Gebr. LR en P. van der Stoep, Oud Kraaijerdijk 4, Sommelsdijk - verbranden snoei- houVstro (030204) - Ned. Brandwonden Stichting, Zeestraat 29, Bever wijk - openbare inzameling van gelden van 11 t/m 16 oktober 2004 (050203) - Astma Fonds, Speelkamp 28, Leusden - openbare inzameling van gelden van 10 t/m 15 mei 2004 (050203) - Prinses Beatrix Fonds, Javastraat 86, 's-Gravenha- ge - openbare inzameling van gelden van 13 t/m 18 september 2004 (050203) - Activiteitencommissie Ger.Gem. Middelharnis, Nic. Beetsstraat 7, Sommelsdijk - organiseren verkopin gen vanuit verenigingsgebouw, Chr. de Vrieslaan te Middelharnis op 7 februari, 3 en 6 maart, 1 mei, 5 juni, 4 september, 2 oktober, 6 november en 4 december 2004 (060204) - P.D.C. Soeteman, Dabbestraat 5, Oude-Tonge - wij zigen voorgevel winkel, Nieuwstraat 43,45 en 47 te Middelharnis (060204) - St. Zuidwester, Oosthavendijk 30, Middelharnis - veriDouwen woongebouw (060204) Verleende bouwvergunningen en in relatie daar mee verleende vrijstellingen: - A.P. van Dijk, Oudelandsedijk 53, Sommelsdijk - uit breiden woning (060204) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge- Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het bouwen van een aanbouw aan de woning op het adres Wilhelminastraat 28 te Oude-Tonge (ontvan gen op 2 februari 2004). Rectificatie In de publicatie van 29 januari 2004 is per abuis een verkeerd bouwadres vermeld bij de ontvangen aan vraag voor het plaatsen van een raamkozijn in een gevelopening aan de voorzijde van een garage, beho rende bij de woning op het adres Melkweg 57 te de Dorpsraad Herkingen zijn eerste openbare verga dering houden in de grote zaal van Verenigingsge bouw 'Ons Huis', Kaaidijk 26 te Herkingen. De agenda voor deze vergadering ziet er als volgt uit: - Opening door de voorzitter, mevrouw J.G.C. Tuin- stra-Zagt. - Voorstellen van de leden van de Dorpsraad. - Vaststellen van de agenda van de vergadering. - Evaluatie Oud- en Nieuwviering 2003/2004 Herkin gen. - Gesprekken met jongeren uit Herkingen over: de JongerenOntmoetingsPlaats (JOP) op het Spui, moet die blijven, ja of nee? te organiseren activiteiten voor jongeren in Her kingen, welke en waar? - Rondvraag. - Sluiting (uiteriijk 22.00 uur). De agenda voor deze vergadering ligt vanaf 10 febru ari 2004 ter inzage in de commissiekamer van het gemeentehuis. Het is mogelijk - maar niet verplicht - om spreekrecht over geagendeerde onden/verpen aan te vragen. Spreekrecht kan tot 48 uur voor aanvang van de ver gadering onder vermelding van naam, adres, tele foonnummer en ondenfl/erp, worden aangevraagd bij de griffier, tevens secretaris van de dorpsraad, mevrouw S. Kiewiet-de Wit: via e-mail:s.kiewiet@ dirksland.nl of telefonisch: 0187 - 60 80 80. meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - E.J. Korteweg voor het uitbreiden van de woning op het perceel Prins Hendrikstraat 16, 3241 GR Mid delharnis (30-01-2004); -J.H. Vroegindeweij voor het oprichten van een opslagloods op het perceel Knorrenburg, p/a Dorps weg, 3245 WC Sommelsdijk (30-01-2004); - A.M. Wonen voor het oprichten van 56 kadewonin gen op het perceel Havendijk te Middelharnis; - A.M. Wonen voor het oprichten 41 koopmanswonin gen op het perceel Herman Heijermanssingel te Mid delharnis. Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - Ing. T.C. van Dieren voor het plaatsen van een sta len hek met gemetselde poort op het perceel Indus trieweg 31, 3241 MA Middelharnis (02-02-2004); - J. Smolders voor het gedeeltelijk veranderen van een schuur op het perceel Zeedijk 4, 3243 LG Stad aan 't Haringvliet; (04-02-2004); - P. Blok voor het gedeeltelijk veranderen van de gevels van de woning op het perceel Halsjuk 53, 3245 DA Sommelsdijk (05-02-2004). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verienen aan: - H. van Dooren voor het plaatsen van een erfafschei- ding op het perceel Simon Stevinweg 18 te Middel harnis; - T.C. Noteboom voor het oprichten van een garage op het perceel Generaal Snijdersstraat 19 te Nieuwe- Tonge. Deze bouwaanvragen liggen met ingang van 16 febru ari 2004 gedurende vier weken voor iedereen ter inza ge. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen de bouwplannen naar voren bren gen bij burgemeester en wethouders van Middelhar nis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Oude-Tonge (ontvangen op 6 januari 2004). Het cor recte bouwadres is Eisenhowerlaan 2 te Oude-Tonge. Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een berging op het perceel Haven dijk 12 te Ooitgensplaat (ontvangen op 30 januari 2004); - het wijzigen van de gevels van een reeds eerder afgegeven vergunning voor een woning op kavel 54 van het Crispijnterrein te Oude-Tonge (ontvangen op 16 januari 2004). Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het slopen van een blok van 14 woningen op het adres Marijkestraat 2 t/m 28 even nrs. te Ooitgens plaat (ontvangen op 30 januari 2004); - het slopen van een opslagloods op het perceel Gala- Sg5iga8Em--*irif»"--ara»? theseweg 22 te Achthuizen (ontvangen op 3 februari 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning en sloopvergun ning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisves ting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publica tie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Ingetrokken bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat een bouwvergunning is ingetrokken voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Julia- nastraat 17 te Oude-Tonge. Het besluit dateerde van 14 september 1999 (besluit verzonden 4 februari 2004). Nadere informatie over de ingetrokken bouwvergun ning is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisves ting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: Ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indie nen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om vooriopige voorziening grif fierechten verschuldigd zijn. Indien u over de beslui ten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J. Stelloo, de heer J. Pieterman of de heer M. Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 17 februari 2004 Tijdstip locatie9:00 uur/gemeentehuis Oostflak kee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 25 februari 2004 Tijdstip locatie13:30-17:00 uur gemeente(huis) Goedereede Verleende kapvergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat kap vergunning is verleend voor het kappen van: Wet milieubeheer Mededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Melding 1KPN Telecom, Burgemeester Mijslaan 1 te Middel harnis (Besluit voorzieningen en installaties milieu beheer); 2. de heer W. Polder, Ds. Wentinckstraat 3 te Nieuwe Tonge (Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer); 3. Ruitersport Van der Helm, Sommelsdijkse Haven 3- 11 te Sommelsdijk (Besluit detailhandel en am bachtsbedrijven milieubeheer); 4. Aannemingsbedrijf Van der Welle Van Drongelen B.V, Dorpsweg 15 te Ooitgensplaat (Besluit bouw en houtbedrijven milieubeheer); 5. KPN Telecom, Beatrixlaan 33 te Dirksland (Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer); 6. 't Wapen van Stellendam, Voorstraat 2 te Stellen- dam (Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtin gen milieubeheer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 16 februari 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeente kantoor van Middelharnis (nrs. 12 en 3), Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 4), Dirksland (nr. 5) en Goederee de (nr. 6). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hien/oor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Melding 8.19, lid 2 Wm Op 11 februari 2004 (verzonden d.d. 12 februari 2004) is het besluit genomen de volgende meldingen te accepteren: 7. de heer C. Goedegebuur, Kraaijerdijk 1 te Melis- ïslsgÊ^SfeKe - acht iepen, drie wilgen en een berk op het perceel Langeweg 14 te Oude-Tonge; - drie berken op het perceel Jupiterhof 14 te Oude- Tonge; - een windsingel met daarin twintig essen op het per ceel Oudelandsedijk 5 te Oude-Tonge; - een iep, een berk, drie elzen, vier kastanjes en vier meelbessen op het perceel Dabbestraat/Heeren- dijk/Oostdijk te Oude-Tonge; - een berk aan de Molendijk te Oude-Tonge; - vijf essen aan de Westelijke Havendijk te Oude-Ton ge. Deze besluiten zijn verzonden op 29 januari 2004. - drie essen op het perceel Langeweg 1 te Ooitgens plaat; - vier Oostenrijkse dennen op het perceel Capelleweg 58 te Oude-Tonge. Deze besluiten zijn verzonden op 2 februari 2004. Bij genoemde besluiten kunnen belangen van ande ren dan de direct belanghebbenden betrokken zijn. De derden-belanghebbenden hebben de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van de besluiten (dit betreft dus niet de datum van publicatie) daartegen een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij de burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee. Voorts bestaat nog de mogelijkheid voorlopige voor ziening te vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, indien onvenvijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat noodzakelijk maakt. Als u over dit besluit en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die verkrijgen bij het taakgebied Nieuwe Werken en Onderhoud van de gemeente Oostflakkee. Ontwerp-verkeersbeslult Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee maken bekend dat zij het voornemen hebben over te gaan tot instelling van een parkeerverbod voor een gedeelte gelegen aan de noordelijke zijde van het Stoofplein te Oude-Tonge, waarbij een uitzondering geldt voor vergunninghouders (standplaatshouders). Dit parkeerverbod is beperkt tot een aantal dagen/uren van de week. Het ontwerp-besluit ligt met ingang van 16 februari 2004 gedurende vier weken voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisen- howeriaan 1 te Oude-Tonge. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terinza- gelegging in de gelegenheid gesteld schriftelijke ziens wijzen naar voren te brengen bij het college van bur gemeester en wethouders, Eisenhoweriaan 13255 VA OUDE-TONGE. Degene die een zienswijze heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeling nader toe te lichten. Eisenfwwedoon I, Postbus75,3255 ZH OuclfrTonge. tenet: www oostfbkkee.nl. lei. jOl 87|22 00 fax 64 27 93 /t:;,j Mïoil: inloeooslfbliee.nl OpaningsBjitei: mg t/ro w 08 00 tol i;^ en 13.00' to! 1~.00 uur, elke eerste en derde dif>s<iag van de fw^m %:»!ifK - :3.0Ötotl9;30oin\-v ,"M sant; de melding heeft betrekking op het verlenen en vergroten van de bestaande sheds. Het aantal dieren binnen de inrichting verandert niet. Wij zijn van mening dat voornoemde verandering niet zal leiden tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrichting ingevolge de verleen de vergunningen en de daaraan verbonden beperkin gen en voorschriften mag veroorzaken en niet leiden tot het ontstaan van een andere inrichting dan waar voor vergunning is verieend. Het besluit en de bijbehorende melding liggen ter inza ge vanaf 16 februari 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.30 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Dirksland (nr. 7). Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de verzenddatum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders van Dirksland, postbus 10,3247 ZG te Dirksland. Daarnaast kan de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag, worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. Zo'n verzoek kan overigens alleen worden gedaan als tevens een bezwaarschrift is ingediend. Het besluit treedt in werking met ingang van de dag na de dag waarop de termijn afloopt voor het indienen van een bezwaarschrift. Indien gedurende die termijn bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel 0187-48 81 11). ÖReiiiigsl|dsKiTO|(^ïf(è.3etbt:!2,0Oi^ ;<S*tii^lotion: Jofamsfiotó^^ ■ii>:i!«!l/i»wÓfe3ö4i45eiit3i!Ö-t4tó, Zö lOtalS

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 12