Adverteren kost geld, niet adverteren kost meer lEiuvitDei-raEuiifö PAGDJAIO VRUDAG 6 FEBRUARI 2004 GEMEENTE DIRKSLAND immsmmimmmsmsm GOEDEREEDE II ^^^WI^Miiiiiiii»;: ^^^^g^|®|1illSi*''''*''''* i:0,iiSM0iMSSf!SBiSlii> ■jj.^-.m,m,M,,m.-m.'jiM.m.m.,mij^ Commissievergadering - Vaste commissie van advies voor de bezwaarsclirif- ten: dinsdag 10 februari 2004 om 19.10 uur. De agenda ligt tijdens Icantooruren ter inzage op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zal<en. Bekendmakingen Algemene wet bestuurs- reclit Reguliere bouwvergunning verleend aan: - Brinkers Vriesvers B.V. voor het uilbreiden van een bedrijfsgebouw met een verbindingsgang op het per ceel Ruijgenhil 2, Melissant (30-01-2004); - P.G. Kagchelland voor het vergroten van een schuur op het perceel Armenvi/eg, volkstuinencomplex per ceel A72, Dirksland (30-01-2004); - P.C. van Seters voor het vergroten van een schuur op het perceel Armenweg, volkstuinencomplex per ceel 4, Dirksland (30-01-2004). N.B, indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwa ren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, bin nen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendge- '0iim GEMEENTE Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 26 januari 2004 voor het plaatsen van dakkapellen aan de voor- en ach terkant van de recreatiewoning Doggersbank 9 (Noordzeepark) te Ouddorp; - het uitbreiden en verbouwen van de recreatiewoning Scheerhoek 2 (Kelderweg 44a) te Ouddorp; op 28 januari 2004 voor: het plaatsen van een dakkapel aan de voorkant van de woning op het perceel Voorstraat 80 te Stellen- dam; - het plaatsen van een dakkapel aan de voorkant van de woning op het perceel Voorstraat 82 te Stellen- dam; - het plaatsen van een berging op het perceel Catha- rinastraat 15 te Goedereede; - het uitbreiden van de recreatiewoning op het perceel Klingendaal 9 te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 23 januari 2004 voor; - het uitbreiden en verbouwen van de woning op het perceel Emmaweg 5 te Ouddorp; - het uitbreiden van de woning op het perceel Marij- kestraat 48 te Stallendam; op 27 januari 2004 voor: het bouwen van een loods op het perceel Hofdijks weg 34 te Ouddorp; op 28 januari 2004 voor: - het uitbreiden van de recreatiewoning Horrelshoog- ten 52 (Beatrixweg 2) te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscom m issies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 17 februari 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 11 februari 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende iiciite bouwvergunning voor: - het plaatsen van een blokhut (t.vv.) nabij de recre atiewoning Pinusoord 5 te Ouddorp; - het plaatsen van een carport nabij de recreatiewo ning Zuiderdiep 26 (Noordzeepark) te Ouddorp; - het uitbreiden van de woning op het perceel Nieuw straat 3 te Goedereede; - het renoveren van het dak en het schilderen van de voorgevel van hotel restaurant De Gouden Leeuw op het perceel t\/larkt 11 te Goedereede. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het plaatsen van een berging (t.v.v.) op het perceel Hermansweg 17 te Ouddorp; - het wijzigen van de gevels van het sailingcentrum op het perceel Deltahaven 61 te Stellendam; het wijzigen van de gevel van het kantoorgebouw op het perceel Voorstraat 77 te Stellendam. Verleende bouwvergunning voor: - het bouwen van een kantoor op het perceel Lange- weg 59 te Stellendam; - het verbouwen van een bedrijfspand en kantoor op het perceel Delta industrieweg 9 te Stellendam. Verleende monumentenvergunning voor: - het renoveren van het dak en het schilderen van de voorgevel van hotel restaurant De Gouden Leeuw op het perceel Markt 11 te Goedereede. Verleende sloopvergunning voor: - het slopen van het asbesthoudende dak van de ber ging op het perceel Westduinweg 33 te Ouddorp; - het slopen van de recreatiewoning op het perceel Westeinde 4 te Ouddorp; - het slopen van de woningen op de percelen Prinses Margrietstraat 1 t/m 13 te Stellendam. maakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voor gelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaar schrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is bin nengekomen van: - A.J. de Wit voor het oprichten van een agrarische bedrijfsloods op een perceel aan de Philipshoofjes- weg (ongenummerd), Dirksland. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is binnengekomen van: - G. van Bergen voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Molenzicht 112, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. ^Is^Sa^ïtó/PiilB W ?247 KiUafiifeiWri; "wwétiédii IliMÊiiMiÊlÊÊÊÉÊÉÊÊIÉÉÉÊiilÊÊÊÊÊÊIÉÊi Positieve reactie sloopmeiding voor: - het slopen van asbesthoudende golfplaten van de schuur op het perceel Ireneweg 10 te Ouddorp; - het slopen van asbesthoudende golfplaten van de schuur/berging op het perceel Voorstraat 62 te Stel lendam. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken, Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Verleende gebruiksvergunningen Namens burgemeester en wethouders is door Brand weer Samenwerkingsgebied Goeree-Overflakkee besloten om gebruiksvergunning te verlenen op grond van artikel 6.1.1 van de Bouwverordening voor het in gebruik hebben van: - Openbare basisschool 'De Westhoek' op het perceel Dorpstienden 1 te Ouddorp; - Visrestaurant Hameeteman op het perceel Hoge Pad 7 te Ouddorp; - School met de Bijbel 'Koningin Beatrix' op het per ceel Margrietweg 6 te Ouddorp; - Strandcafé 'De Zeester' op een perceel aan het Oos- terduinpad/Strand Noord te Ouddorp. De stukken van de vermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op de gemeentesecretarie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Vrijstelling Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat hef voornemen bestaat om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening junc- to artikel 20, lid 1 sub a onder 1 van het Besluit op de ruimtelijke ordening reguliere bouwvergunning te ver lenen voor; - het vergroten van het woonhuis op het perceel Her mansweg 40, kadastraal bekend Gemeente Oud dorp, sectie B nummer 2113. Met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 20, lid 1 sub a onder 3 van het Besluit op de ruimtelijke ordening is het college voornemens lichte bouwvergunning te ver lenen voor: - het wijzigen van de entree en het veranderen van hef 'praetcafé' van de discotheek op het perceel Boom pjes 7a-9, kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie E nummers 5235 en 5236. Bovengenoemde bouwplannen ligt ingaande 9 febru ari 2004 gedurende vier weken ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrijstelling medewerking te verlenen, schriftelijk zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders. Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Rampenbestrijding: een goede voorbereiding is vereist! Veel bedrijven in de regio Rotterdam-Rijnmond wer ken met gevaarlijke stoffen. Om de veiligheid van werknemers en omwonenden te bevorderen worden aan zulke bedrijven hoge eisen gesteld. Alle voorbe reidingen moeten getroffen worden om ongevallen zoveel mogelijk te voorkomen. Voor een aantal bedrij ven is de overheid verplicht een rampbestrijdingsplan op te stellen. Bij het opstellen van rampbestrijdingsplannen werken overheidsdiensten samen. Met de Regionale Hulp- verieningsdienst Rotterdam-Rijnmond (RHRR) als eindverantwoordelijke, werken de volgende diensten mee; DCMR Milieudienst Rijnmond, de politie Rotter dam-Rijnmond, de Geneeskundige Hulpveriening bij Ongevallen en Rampen (GHOR) en het Havenbedrijf Rotterdam N,V, In 2002 is gestart met het opstellen van rampbestrij dingsplannen. De informatie in deze plannen moet, in geval van een ramp of zwaar ongeval, de hulpverle ningsdiensten in staat stellen deze op adequate wijze te bestrijden, In totaal worden ruim 60 rampbestrij dingsplannen opgesteld voor de regio Rotterdam- Rijnmond, In 2005 moeten deze gereed zijn. In een rampbestrijdingsplan wordt beschreven welke grote ongevallen er kunnen plaatsvinden, wat de gevolgen en/an kunnen zijn en welke maatregelen er dan genomen moeten worden. Brandweer, politie, GHOR, DCMR Milieudienst Rijnmond en Havenbedrijf Rotterdam N.V. maken gebruik van zo'n rampbestrij dingsplan als zich daadwerkelijk een zwaar ongeval of ramp voordoet. Rampbestrijdingsplannen zijn openbare plannen. Ze worden vastgesteld door de gemeente waar het bedrijf is gevestigd. Voordat de burgemeester tekent voor het eindresultaat, kunnen geïnteresseerden een openba re versie van het plan inzien. Deze plannen zijn in te zien bij het Bureau Documentaire Informatievoorzie ning van de DCMR Milieudienst Rijnmond, aan de 's- Gravelandseweg 565 te Schiedam. In de periode 16 februari tot en met 11 maart 2004 zijn de rampbestrijdingsplannen van de volgende bedrij ven in te zien; - Lyondell Chemie Nederiand B.V., Theemsweg 14, 3197 KM Rotterdam; - LBC Rotterdam B.V., Oude Maasweg 4, 3197 KJ Rotterdam; - Huntsman Holland B.V., Merseyweg 10, 3197 KG Rotterdam; Ih' GEMEENTE ^IDOELHURNIS '■"M-gë)!:^t|f;;§lii|iSgffi|(4fi| meraaCïSariSiSiiiïliïtef •-■■•:uid|i|^||i^i|i - i/iidÖMlijÉlSliilit w^ s@s m^ »!»^>n»».««ffia^ Vergaderingen i 05 februari 2004 gemeenteraad i 09 februari 2004 oommissie algemene bestuurszaken i 10 februari 2004 commissie ruimtelijke ont- wikkeling 11 februari 2004 commissie ondenwijs en wel- 16 februari 2004 04 maart 2004 zijn g commissie financiën gemeenteraad Alle vergaderingen vinden plaats in het gemeen tehuis en beginnen om 19.30 uur. Burgers kun nen gebruik maken van spreekrecht, mits dit ten minste 48 uur tevoren is gemeld aan de griffier. Vergaderstukken liggen één week voor de ver gadering in het gemeentehuis (afd. Interne Zaken) ter inzage. Raadsstukken kunt u tevens raadplegen op de website van de gemeente (www.middelharnis.nl). Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - St. Humana, Postbus 65, Bunnik - organiseren huis- aan-huis kledinginzamelingsactie in 1' kwartaal van 2004(230104) - St. Kinderleed, Postbus 145, Hellevoetsluis - orga niseren huis-aan-huis kledinginzamelingsactie in 2' kwartaal 2004 (230104) - St. Saivatoriaanse Hulpactie, Tuinstraat 35, Budel - organiseren huis-aan-huis kledinginzamelingsactie in 3'kwartaal 2004 (230104) - St. Ondersteuning Medische Research, Postbus 290, Berkel en Rodenrijs - organiseren huis-aan-huis kle dinginzamelingsactie in 4' kwartaal 2004 (230104) -Act. commissie Geref. Gemeente Middelharnis, Lijs- terbesweg 61Middelharnis - verkopen van oliebol len op 30 december 2004 (260104) - Cafetaria St. Joris, St. Joris Doelstraaf 11, Som- melsdijk - aanwezig hebben van één behendig- heidsautomaat in 2004 (260104) - Lunchroom Kruik, Secr. Nijghstraat 13, Middelharnis - aanwezig hebben van één behendigheidsautomaat in 2004 (260104) - E. Kraak, Burg. Overdorpsfraat 2, Nieuwe-Tonge - slopen asbestplatendak (260104) - Stichting Zuidwester, Oosthavendijk 30, Middelhar nis - intern slopen woonfunctie (280104) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van; - J. Hogchem voor het uitbreiden van een woning op het perceel Oost Voorgors 24 te Middelharnis (20-01- 2004); - J. Verton voor het wijzigen van de voorgevel van een winkel op het perceel Westdijk 60 te Middelharnis (27-01-2004); - Y. de Vries voor het plaatsen van zes kano-aanleg steigers op diverse plaatsen in het buitengebied (27- 01-2004); - D. Peeman voor het oprichten van een bedrijfsloods - Caldic Europoort B.V, Merwedeweg 20, 3198 LH Rotterdam; - AVR Bedrijven, Divisies AVR Chemie en Afvalver werking Rijnmond, Prof. Gerbrandyweg 10,3197 KK Rotterdam; - Quest International Nederiand B.V., Merseyweg 10, 3197 KG Rotterdam; - Vopak Terminal Chemiehaven B.V, Chemiestraat 10, 3197 KB Rotterdam; -Air Products Nederiand B.V,, Boyneweg 10,3197 LK Rotterdam. Wilt u één of meer van deze rampbestrijdingsplannen inzien? Dit kan door telefonisch een afspraak te maken met de balie van het Bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR, telefoon 010 - 246 86 21. De mogelijkheid bestaai om in de avonduren een afspraak te maken. In verband met het betreden van een beveiligd gebouw kan u verzocht worden zich te legitimeren. Indien gewenst kunt u schriftelijk uw reacties of vra gen op een reactieformulier invullen. Binnen vier weken na 12 maart 2004 kunt u een antwoord tege moet zien. Met algemene vragen over de rampbestrijdingsplan nen kunt u zich wenden tot de Regionale Hulpverle ningsdienst Rotterdam-Rijnmond, tel. 010 - 446 89 00 ofe-mailinfo@rhrr.nl. op een perceel aan de Edison te Middelharnis (28- 01-2004). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op woensdag 11 februari 2004 om 9.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op woensdag 11 februari 2004 om 13.30 uur in het gemeentehuis te Goedereede. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Mid delharnis. Kapvergunning verleend aan: - J. van Hulst, Groene Zoom 36, Sommelsdijk - boom in voortuin (270104) - P. Robijn, Pluvier 8, Sommelsdijk - boom in voortuin (270104) - A. Lokker, A. van Putterstraat 3, Stad aan 't Haring vliet - twee bomen in achtertuin op het perceel Sta tionsweg 12 te Middelharnis (270104) - RW. Vogelaar, Doetinchemsestraat la te Middelhar nis - boom in voortuin (270104) - S. de Wit, Kon. Julianastraat 31 te Nieuwe-Tonge - boom in voortuin (270104) (Derde) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders, Postbus 13240 AA Middelharnis. Indien binnen twee weken na deze publicatie bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapvergun ning opgeschort. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, telefoon 0187 - 47 55 79 - 47 55 88. Parkeerverbod APV Burgemeester en wethouders van Middelharnis maken bekend, dat zij op grond van de artikelen 5.1.5, 5.1.7 en 5.1.8 van de Algemene Plaatselijke Verorde ning besloten hebben, plaatsen en wegen aan te wij zen, waar het voor voertuigen die met inbegrip van lading een lengte hebben van meer dan 6.00 meter of een hoogte hebben van meer dan 2.40 meter, verbo den is te parkeren. Hierbij gaat het om: A. de bebouwde kommen van Middelharnis, Som melsdijk, Nieuwe-Tonge en Stad aan't Haringvliet. B. de plaatsen en wegen buiten de bebouwde kom men gelegen; te Middelharnis: - Veriengde Doetinchem sestraat - Boomgaardweg - Zuidelijke Randweg - Industrieweg - Huygens - Lorentz -Einstein - Pascal Edison - Simon Stevinweg - Snelliusweg - Zernikeweg - Van Leeuwenhoekweg - Van der Waalsweg - Oostplaatseweg - Oost-Havendijk - Havenhoofd - Langeweg tussen rotonde N215 en Rot- tenburgseweg te Sommelsdijk: - Langeweg tussen Olymplaweg en rotonde N215 - Staverseweg inclusief parallelwegen (tot Proostweg) - Molenweg - Molenlaan - Prutweg - Kraayensteijnsedljk tot Prutweg - Sommelsdijkse Havendijk te Nieuwe-Tonge: - Battenoordsedijk tot Verbindingsdijk - Verbindingsdijk - Klinkeriandseweg tot de Verbindingsdijk - Duivenwaardseweg begin bebouwing tot komgrens te Stad aan 't Haringvliet: Zeedijk - Vrouwtjesweg - Lievevrouwepoldersedijk tol de Vrouwljesweg te Battenoord: - Sint Pietersweg - Klinkeriandse Zeedijk - Havenweg Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)b6langh6bbenden tegen deze beslissing bin nen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbe- Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het uitbreiden van de woning op het adres Galathe- seweg 10- te Achthuizen (ontvangen 22 januari 2004); - het wijzigen van de kozijnindeling in de achtergevel van de woning op het adres Schoolstraat 56 te Den Bommel (ontvangen op 28 januari 2004). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een opslagloods op het perceel Oudelandsedijk 5 te Oude-Tonge(ontvangen op 22 januari 2004); - het uitbreiden van de woning op het perceel Julia nastraat 17 te Oude-Tonge (ontvangen op 19 januari 2004); - het bouwen van een woning op het perceel Crispijn 8 te Oude-Tonge (ontvangen op 28 januari 2004); - het bouwen van een tijdelijk havengebouw aan de haven ie Oude-Tonge, plaalsetijk bekend gemeente Oostflakkee, sectie E, nr, 1194, (ontvangen op 28 januari 2004), Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning is verieend voor; - het aanbouwen van een portaal bij de recreatiewo ning op het perceel Zuiddijk 61a huis nummer 51 te Oude-Tonge (besluit verzonden 30 januari 2004). Een sloopvergunning is verleend voor: - het slopen van asbesthoudende dakbedekking op het perceel Bommelsedijk 33a te Achthuizen (besluit verzonden 28 januari 2004); - het slopen van een windturbine op het perceel Rode Sluisweg 1a te Ooitgensplaat (besluit verzonden 28 januari 2004). Met toepassing van hoofdstuk 2 van de Brandbeveili gingsverordening is een gebruiksvergunning ver- wmmÊÊ Intergemeentelijk Samenwerkingsverband ipasv Goeree-Overflakkee Wet milieubelleer Mededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Meldingen 1KPN Telecom, Oudelandsedijk 17 te Ooitgensplaat (Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer); 2. Postduivenvereniging De Zwaluw, Dorpsweg 2 te Ooitgensplaat (Besluit horeca-, sport- en recreatie- inrichtingen milieubeheer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 9 februari 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeen tekantoor van Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 1 en 2). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde ter mijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hier voor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Melding 8.19, lid 2 Wm Op 4 februari 2004 (verzonden d.d. 5 februari 2004) is het besluit genomen de volgende melding te accepte ren: 3. J. van der Linde, Oostdijkseweg 1 te Goedereede; de melding heeft betrekking op het vernieuwen van de bestaande voersluif ten behoeve van de opslag van kuilvoer. Wij zijn van mening dat voornoemde verandering niet zal leiden tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrichting ingevolge de verieen- de vergunningen en de daaraan verbonden beperkin gen en voorschriften mag veroorzaken en niet leidt tot het ontstaan van een andere inrichting dan waarvoor vergunning is verleend. Het besluit en de bijbehorende melding liggen ter inza ge vanaf 9 februari 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9,00 tot 12,00 en van 13,30 tot 16,00 uur op het gemeentekantoor van Goedereede (nr. 3). Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de verzenddatum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders van Goedereede, p/a ISGO, postbus 313, 3240 AH Middelharnis. Daarnaast kan de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag, worden verzocht een vooriopige voorziening te treffen. Zo'n verzoek kan overigens alleen worden gedaan als tevens een bezwaarschrift treffende beslissing vermeld) een bezwaarschnft indie nen bij burgemeester en wethouders van Middelhar nis Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Nadere infor matie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187 - 475555. Komngin bliomweg 45, Postó IJöO AA MitóiMtó. btewiel;>ww.iii<*fell«''B-«l- v\- ly WIST)475555fei"'^5547/«nail:ii*)«mttWMwms.nl. Uig,«j!f««:.nw»/» wO$.30t»t l'Ï.OGé>J«)».!<S:30>.»,, leend voor: - een tijdelijk bouwwerk aan de Kade 15 te Den Bom mel (van 30 april t/m 1 mei 2004) (besluit verzonden 26 januari 2004) Nadere informatie over de verieende lichte bouwver gunning, sloopvergunningen en gebruiksvergunning is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: Ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indie nen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, Indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om vooriopige voorziening grif fierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taak gebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J. Stelloo, de heer J. Pieterman of de heer M. Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 17 februari 2004 Tijdstip locatie9:00 uur gemeentehuis Oostflak kee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 11 februari 2004 Tijdstip locatie13:30-17:00 uur gemeente(huis) Goedereede. is ingediend. Het besluit treedt in werking met ingang van de dag na de dag waarop de termijn afloopt voor het indienen van een bezwaarschrift. Indien geduren de die termijn bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak een verzoek om een vooriopige voorziening is gedaan, treedt het besluit niet in wer king voordat op dat verzoek is beslist. Ontwerp-besluit Op 26 augustus 2003 (aanvulling ontvangen op 18 december 2003) is een aanvraag om een verande ringsvergunning ingevolge de Wm ontvangen van: 4. M.W. Okker; de aanvraag heeft betrekking op de uitbreiding van de opslag van milieugevaariijke stof fen en gasflessen ten behoeve van een sleep- en bergingsbedrijf aan de Bosland 32 te Den Bommel. Wij zijn voornemens om namens burgemeester en wethouders van de desbetreffende gemeente deze vergunning te verienen. Aan de vergunning worden voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Het ontwerp-besluit en de overige relevante stukken liggen ter inzage van 9 februari 2004 gedurende vier weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 4). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde ter mijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hier voor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp-besluit kunnen door een ieder vanaf 10 februari 2004 gedu rende vier weken worden ingediend bij het ISGO, Postbus 313, 3240 AH Middelharnis, Op verzoek blij ven uw persoonlijke gegevens geheim. Als daarom wordt gevraagd, zal een openbare (hoor)zitting wor den gehouden. Tijdens deze zitting wordt gelegenheid geboden om het bevoegd gezag en eventuele overi ge aanwezigen van gedachten te wisselen over het ontwerp-besluit. Tevens wordt de gelegenheid gebo den om mondelinge bedenkingen in te brengen. De aanvrager van de vergunning zal tevens in de gele genheid worden gesteld de zitting bij te wonen. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). i*^ 7Cfetb(,UI3 ■3i40,AHM^di^P||||i|f 11^ ■3to-totn^oóSïisé&,30«;^ .^-«.m.mi.m.,m.'Mm.m',m!trT

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 10