;»»»»»»»»>m Vragen over epilepsie? Bel de f pilepsielijn www.autowisse.com EIWlDEtl-niEUWS PAGINA 12 k Groot assortiment -^^ GROENTEN-, BLOEMEN- en KRUIDENZADEN Plantuien Sjalotten Pootaardappelen Sierfruit %I Kunstmest OKKER'S ZADEN VERHUISD WILT U EEN HOOG BLIJVEND INKOMEN GAAN VERDIENEN? Een advertentie in Eilanden-Nieuws lieeft altijd succes adv^e$ eo voorlichting 2 jaar internationale garantie N. A. van Kempen LidLMV GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND 1' M %:3^^0mM]Mp^ffWfi^ V-: Stoofstraat 26, Ooitgensplaat Telefoon (0187) 63 16 92 Nieuw adres m.i.v. 02-02-2004 Fam. K. van der Wende Havenweg 25, Ouddorp Vliedberglaan 35 3253 VT Ouddorp Tel. (0187) 68 56 35 ONDERNEMENDE MENSEN GEZOCHT Wij zoeken lokale servicepunten voor een snel groeiend marketingbedrijf, parttime met mogelijkheden voor fulltime. Voor een vrijblijvende afspraak: ARNO Telecom. Tel: 06-26152306 (to «fit pst IflïRtitft) .D€.ep'^é0^i§ri'7i\éensmef^A-^rkin0iferifoMiu^^ 'öf,4^.^aci^tSirivsi'sm'airi^güïe/ïj/e ï'-efie/iigin^ t^ledstlünsl: Nationaal Epilepsie Fonds AUTO WISSE Spuikolk 14, 3247 LK Dirksland, (0187) 60 92 60 .^^««J^:»'..* (0653) 83 59 22 makelaar o.z.. beëdigd taxateur Gespecialiseerd in: w/oning- en bedrijfstaxaties Agrarische taxaties en bemiddeling Onteigening en advies Ter bemiddeling gezocht: agrarische bedrijven en losse percelen op Goeree-Overflakkee Noorddljk 12a, Postbus 7, 3248 ZG Mellssant Tel. (0187) 60 26 14 Fax (0187) 60 39 04 •»f^^si£^I^^III^XJ!MÉBX^lÊS^il!Si GEMEENTE Vergaderingen - 3 februari 2004 om 19.30 uur: Raadscommissie Grondgebiedzaken; - 5 februari 2004 om 19.30 uur: Raadscommissie Publiekzaken. Ter Inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentehuis, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens liggen de stukken ter Inzage In de bibliotheek. Hof dijksweg 20 te Ouddorp. Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde onderwerpen. Wie hien/an gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het ondenverp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van voormelde ge meente brengen ter openbare kennis, dat op 6 janu ari 2004 door hen enkele verkeersbeslulten zijn geno men. Het gaat om: 1het Instellen van een parkeen/erbod In de woonkern van Stellendam dat geldt voor de eerste 20 meter van de Mr. Iman Caustraat komende vanaf de krui sing met de Langeweg. 2. het instellen van een parkeen/erbod in de woon kern van Goedereede dat geldt voor de Noordzijde Haven. Dit verbod Is alleen geldig tijdens markt- uren, namelijk van woensdagavond 22:00 uur t/m donderdagmiddag 14:00 uur. Bovengenoemde verkeersbeslulten liggen gedu rende de hierna genoemde termijn op werkdagen van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur alsmede ook op donderdagen van 17.00 tot 19.00 uur op de cluster Beheer en Uitvoering van het gemeentehuis ter Inzage. 3. het instellen van een parkeen/erbod In de woonkern van Ouddorp dat geldt voor de volgende straten: Weststraat, Hoenderdijk en Boompjes. Dit verbod is alleen geldig tijdens markturen, namelijk van maandagavond 22:00 uur t/m dinsdagmiddag 16:30 uur. Bovengenoemd verkeersbeslult ligt gedurende de hierna genoemde termijn op werkdagen van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur alsmede ook op donderdagen van 17.00 tot 19.00 uur op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecre tarie ter inzage. Tegen deze verkeersbeslulten staat voor iedere belanghebbende de mogelijkheid open om bij het col lege van burgemeester en wethouders van Goede reede, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp binnen zes weken na de dag volgende op die van deze bekend making op grond van de Algemene wet bestuursrecht een met redenen omkleed bezwaarschrift in te dienen. Daarnaast kan een verzoek om een voorlopige voor- Commissievergaderingen - dinsdag 3 februari 2004 om 19.00 uur: commissie Grondgebied en Economische Zaken; - donderdag 5 februari 2004 om 19.00 uur: commissie Maatschappelijke Aangelegenheden en Middelen Van deze vergaderingen is vijf dagen voor de verga derdatum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Nadere inlichtingen worden op verzoek verstrekt door de griffier van de commissies. Spreekrecht over geagendeerde ondenwerpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: s.kiewiet@dirksland.nl of 0187 - 60 80 80. Bekendmakingen Algemene wet bestuurs recht Vergunning verleend aan: - A. de Penning voor het stoken van snoeihout op het ziening worden ingediend bij de President van de Rechtbank, p/a Arrondissementsrechtbank te Rotter dam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951,3007 BM Rotterdam. Hien/oor is griffierecht verschuldigd. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning Is ontvangen op 16 januari 2004 voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Nieuw straat 3 te Goedereede; op 20 januari 2004 voor: - het plaatsen van een blokhut (tvv) nabij de recre atiewoning Mosselbank 14 (Noordzeepark) te Oud dorp; op 20 januari 2004 voor: - het plaatsen van een blokhut (tvv) nabij de recre atiewoning Grevelingen 41 (Noordzeepark) te Oud dorp; op 20 januari 2004 voor: - het plaatsen van een blokhut (tvv) nabij de recre atiewoning Veermansplaat 5 (Noordzeepark) te Ouddorp; op 20 januari 2004 voor: - het plaatsen van een blokhut (tvv) nabij de recre atiewoning Oosterweg 59a (Het kleine verschil) te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 19 januari 2004 voor: het wijzigen van de gevel op het perceel Deltahaven 61 te Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 3 februari 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie Is op 11 februari 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter Inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Vrijstelling en bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven In artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening junc- to artikel 20, lid 1 sub a onder 1 van het Besluit op de ruimtelijke ordening bouwvergunning te verlenen voor: - het bouwen van een woning t.v.v. op het perceel Wil helminaweg 28, kadastraal bekend gemeente Oud dorp, sectie D nummer 1362; - het plaatsen van een hobbykasje op het perceel Wil helminaweg 6, kadastraal bekend gemeente Oud dorp, sectie D nummer 2292. Bovengenoemd bouwplan ligt Ingaande 2 februari 2004 gedurende vier weken ter inzage in het gemeen tehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voor nemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrij stelling medewerking te verlenen, schriftelijk zijn ziens wijze indienen bij burgemeester en wethouders. Post bus 38, 3253 ZG Ouddorp. perceel Kraaijerdijk 27, Melissant (19-01-2004). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - Vereniging tot Stichting en Instandhouding van Scho len met de Bijbel voor het oprichten van een berging op het perceel Begonia 1bij de nieuwbouw van de Chr. Basisschool Prins Maurits te Dirksland (20-01- 2004), N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwa ren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, bin nen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendge maakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voor gelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaar schrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het Indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 3 februari 2004 om 10:30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op woensdag 11 februari 2004 om 13:30 uur in het gemeentehuls te Goedereede. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning Is bin nengekomen van: - CR van Eek voor het vernieuwen en vergroten van een schuur op het perceel Kllnkerlandseweg 1Her kingen; - Rabobank West-Flakkee voor het verbouwen van een kantoorgebouw op het perceel Burg. C. Zaaljer- laan, Dirksland. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is binnengekomen van: - J, Tanis voor het plaatsen van een overkapping op het perceel Schelpenpad 26, Dirksland; - J.M, Bazen voor het vergroten van een woning op het perceel St. Elizabethstraat 27, Herkingen. GEMEENTE I D D E L H A R N i S Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - G.A. M. Winkels, Burg. Mijslaan 10, MIddelharnis - verbranden van snoeihout op perceel aan de Armenweg te NIeuwe-Tonge (200104) - H. Kievit, Westdijk 13a, NIeuwe-Tonge - verbranden van snoeihout/stro op tuinperceel Molendijk te Nieu- we-Tonge (200104) - J. Bosschaart, Papeweg 23, Wfolphaartsdljk- inne men standplaats In 2004 t.b.v. verkoop aardappelen, groenten en fruit te Stad aan 't Haringvliet, op par keerplaats van 't Trefpunt (210104) - Volleybalver. Intermezzo, Aelbrechtstraat 14, NIeu we-Tonge - organiseren kansspel, 2300 deelne- mlngsbewijzen a 1,00 (210104) - Restaurant 't Genot, VIngerlIng 9, MIddelharnis - aanwezig hebben van één kansspelautomaat in 2004(210104) - 0. Rossen, Eendrachtstraat 35, MIddelharnis - ten gehore brengen van muziek in 2004 d.m.v. draaior gel (210104) - Fleuren Compost, Postbus 2, Bergharen - oprichten schoorsteen, Oostplaatseweg 2a, MIddelharnis (210104) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van MIddelharnis, Postbus 1 3240 AA MIddelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning Is ontvangen van: - P.F. Kern voor het wijzigen van een gevel van een winkelruimte op een perceel aan de Westelijke Ach- tenveg te MIddelharnis (02-12-2003); - Delta Projectpartners voor het oprichten van acht appartementen op het perceel Molendijk 85 te NIeu we-Tonge (08-12-2003); - Gemeente MIddelharnis voor het oprichten van een tijdelijke unit voor brandweeroefeningen op het per ceel Nieuwepad 1? ts Miridelharnls (09-12-2003); Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning Is verleend voor: - het wijzigen van de indeling van het kozijn In de voor gevel van de woning op het adres Voorstraat 18 te Den Bommel (besluit verzonden 23 januari 2004); - het plaatsen van een dakkapel, en het wijzigen van de gevelindeling van de achtergevel van de woning op het adres Pieter Biggestraat 14 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 23 januari 2004); tvflet toepassing van artikel 15 WRO is vrijstelling van het bestemmingsplan 'Oude-Tonge dorp' en daarnaast een bouwvergunning verleend voor: - het wijzigen van de bestemming van een voormalig sportcentrum op het perceel Kaai 14 te Oude-Tonge Deze publicatie is bedoeld om het publiek te Informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Wijziging bestemmingsplan 'Landelijk Gebied' Burgemeester en wethouders van Dirksland geven kennis van het ontwerpbesluit tot wijziging van het bestemmingsplan 'Landelijk Gebied' - door aanwijzing van een nieuwe agrarische bouw stede ten behoeve van een op te richten agrarisch bedrijfscentrum door de heer E. Struik op een loca tie aan de Peuterdijk te Herkingen. Het ontwerp van de planwijziging met de daarbij beho rende situatietekening ligt, met ingang van 2 februari 2004, op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, gedurende een termijn van vier weken ter Inza ge. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk hun zienswijze indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 10, 3247 ZG te Dirksland. - A.J.C. Buijs voor het oprichten van een woning op het perceel Koningin Julianaweg 27 te MIddelharnis (10-12-2003); -PaMaMa o.g. B.V. voor het oprichten van een brandwerende muur en een vloeistofdichte vloer op het perceel Langeweg 113 te MIddelharnis (19-01- 2004); - M. Bom voor het oprichten van een schuur op het perceel Duivenwaardseweg 4 te NIeuwe-Tonge (22- 01-2004). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - A.S. Hoogenraad voor het vergroten van een dakka pel op het perceel Achterdijk 67 te Stad aan 't Haringvliet (08-12-2003). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 23, lid 1a van de bestem mingsplanvoorschriften van bestemmingsplan 'Cen trum MIddelharnis' bouwvergunning te verlenen aan: - R Bakker voor het uitbreiden van een woning op het perceel Prins Hendrikstraat 30 te MIddelharnis. Deze bouwaanvraag ligt met ingang van 2 februari 2004 gedurende vier weken voor iedereen ter Inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen het bouwplan naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van MIddelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelhamis. Ontvangen sloopplannen Een aanvraag om sloopvergunning Is ontvangen van: - L.P. van der Stoep voor het slopen van een onbe woonbaar verklaarde woning op het perceel Oud- Kraaljerdljk nabij nummer 4 te Sommelsdijk (20-01- 2004); - A.J. Kreemer voor het slopen van een woning met schuur op het perceel Langeweg 10 te Nieuwe-Ton- ge (21-01-2004); - D. Ras B.V. voor het grotendeels slopen van een schuur op het perceel Groeneweg 19 te Nieuwe-Ton- ge (23-01-2004). (besluit verzonden 20 januari 2004). Met toepassing van hoofdstuk 6 van de gemeentelij ke Bouwverordening is een gebruiksvergunning ver leend voor: - het bijeenkomstgebouw aan de Zuid-Achterweg 17 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 13 januari 2004). Nadere Informatie over de verleende (lichte) bouw vergunningen en gebruiksvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ont wikkeling en Milieu. N.B.: Ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift Is ingediend kunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het be streden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taak gebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt In een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuls. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J. Stelloo, de heer J. Pieterman of de heer M. Hamellnk. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 3 februari 2004 Tijdstip locatie9:00 uur/ gemeentehuis Oostflak kee Welstandszitting (commissievergadering) Datum 11 februari 2004 Tijdstip locatie13:30-17:00 uur gemeente(huis) Goedereede Artikel 19, lid 2 en 3 WRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19, lid 2 en 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (verle nen vrijstelling van de bepalingen van het bestem mingsplan) bouwvergunning te verlenen voor: - het realiseren van een aanbouw en het vergroten van een schuurtje op het perceel Nieuwstraat 30 te Oude-Tonge (art. 19, lid 3 WRO); - het bouwen van twee vrijstaande woningen op het Crispijnterrein te Oude-Tonge (art. 19, lid 2 WRO); - het realiseren van een aanbouw op het perceel Melk weg 50 te Oude-Tonge (art. 19, lid 3 WRO). Wet milieubeheer Mededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Ontwerp-beslult wijziging ex. artikel 8.23 Wm Het voornemen bestaat de volgende vergunning te wijzigen overeenkomstig artikel 8.23 Wm: 1. Vleeshandel J. Krijgsman B.V,, Edison 51 te MId delharnis; aan de revisievergunning ingevolge de Wm d.d. 27 november 2002 worden ruimere geluidsvoorschriften verbonden om een uitbreiding van de inrichting mogelijk te maken. Het ontwerp-beslult en de overige relevante stukken liggen ter inzage vanaf 2 februari 2004 gedurende twee weken op werkdagen van 9,00 tot 12,00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van MIddelharnis. Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp-beslult kunnen door een ieder binnen twee weken na de publicatie worden ingebracht bij burgemeesteren wet houders van MIddelharnis, p/a ISGO, postbus 313, 3240 AH te MIddelharnis. Op verzoek blijven uw per soonlijke gegevens geheim. Besluiten Op 28 januari 2004 Is een oprichtingsvergunning inge volge de Wet milieubeheer verleend aan: 2. 'De Anemoon' voor een duikschool en vulstatlon voor persluchtflessen aan de Voorstraat 20 te Dirks land. Het besluit Is niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. Op 27 januari 2004 is een veranderingsvergunning Ingevolge de Wet milieubeheer verleend aan: 3. de heer C. Warnaer, voor een nertsenfokkerij, akkerbouwbedrijf en pelserij aan de Westdijk 6 te Dirksland. Het besluit Is niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. De besluiten en overige stukken liggen ter inzage van- De bijbehorende stukken liggen met ingang van 2 februari 2004 gedurende vier weken voor een ieder tij dens kantooruren ter inzage In het gemeentehuis, Eisenhowerlaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuls is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18:00 en 19:30 uur. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terinza- gelegging in de gelegenheid gesteld schriftelijke ziens wijzen naar voren te brengen bij het college van bur gemeester en wethouders, Eisenhowerlaan 13255 VA OUDE-TONGE. Degene die een zienswijze heeft Ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeling nader toe te lichten. Artikel 19, lid 3 WRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling van bestemmingsplan 'Oudeland 1985' hebben verleend voor: - het gebruik van perceel Langeweg 27 te Ooitgens plaat als kinderdagverblijf (het besluit is verzonden op 26 januari 2004). N.B.: Ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indie nen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onver wijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, ver eist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de wer king van het bestreden besluit. Houdt u er wel reke ning mee dat voor een verzoek om voorlopige voor ziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden infor matie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. ffsefiKoywtaan Pöstojs 75 3255 ZH Oude-fenge,' Steiiél; www.oosfctte.rf.fel, (0187] 64 22 00 fax 27 V3 j^iiM: infoéóoslflatdiee.nl Operingslijden: ma l/m yr 08.00 lot 12.00 ^^tS.OO lot 17.00 ü'jr, elke eerste en darde dtnsdog van de maand ^pródsjj^5dwsi_}8;0p.lotl9,3O«;j, af 2 februari 2004 gedurende zes weken op werkda gen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Dirksland (nr. 2 en 3). Dege ne die niet in de gelegenheid is om de stukken over dag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). Beroep tegen het besluit kan vanaf 3 februari 2004 gedurende zes weken worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit; - de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkera/ijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp-besluit. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep Instellen, kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een voorlopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderlijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Besluit Het algemeen bestuur heeft in haar vergadering van 17 december 2003 het volgende besluit vastgesteld: - Verordening Afvalstoffenrechten 2004. Het besluit ligt gedurende zes weken voor een ieder ter inzage vanaf 2 februari 2004 van 9.00 tot 16.00 uur, op de gemeentesecretarie van de vier gemeen ten en het kantoor van het ISGO. Het besluit treedt 3 februari 2004 In werking. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). W O:: 5SB;aEiKiai,^gfci»*ZMs^siSEa

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 12