Damclub Denk en Zet Beste foto en dia van 2003 'De Tech Een school die boeit en groeit... EIIAtflQËn^lEUWS Technische School Flakkees Damkampioenschap 2003/2004 100 jaar, maar toch niet oud Toekomst GEMEENTE DIRKSLAND GOEDEREEDE Verleende vergunningen 3SBPEiEaM^aE;^jg^ PAGINA 12 ■:=.~^-irmir^s-:-:-^-M'éJS!É'^;^^'^^^i VRIJDAG 23 JANUARI 2004 Op donderdag 29 januari a.s. opent de Technische School haar deuren voor geïnteresseerde leerlingen, ouders en andere belangstellenden. Op die dag kan men in de school rondwandelen en zich laten informeren over de mogelijkheden van de school. Nieuw: toerisme De school biedt binnen de sectoren econo mie en techniek vijf verschillende beroeps gerichte afdelingen. Voor de sector techniek zijn dit: bouwtechniek, elektrotechniek, metaaltechniek en voertuigentechniek. Het aanbod binnen de sector economie spitst zich toe op brood en banket, koken en serve ren, en toerisme en recreatie. Toerisme en recreatie is een nieuw onderdeel in het aan bod van de Technische School. Op dit moment wordt er hard gewerkt aan de invul- hng van het lesprogramma. Dit gebeurt in zeer nauwe samenwerking met het Albeda College en het regionale bedrijfsleven. De opleiding wordt dusdanig vormgegeven dat er een naadloze aansluiting ontstaat met de vervolgopleidingen binnen het segment toe risme en recreatie. 'Uw kind..., onze zorg' De school staat midden in de maatschappij. Naast kennisoverdracht wil de school garant staan voor goede omgangsvormen, respect en veiligheid. De kleinschaligheid van 'de tech' zorgt ervoor dat de school haar leerlin gen goed kent. De goed georganiseerde zorg biedt een vangnet voor leerlingen die dat nodig hebben. Dit leidt tot een aangenaam leer- en leefklimaat. Direct vanaf het eerste leerjaar met plezier naar school gaan: fijn voor uw kind, fijn voor u! Middelharnis De school combineert het goede uit het verleden met moderne en vernieuwende lesmethodes en didactisch werkvormen, zoals bijvoorbeeld de werkplekkenstruc- tuur. Dat de school zich in positieve zin onderscheidt, blijkt o.a. uit het feit dat ze aangewezen is als wedstrijdlocatie voor beroepenwedstrijden voor het vmbo. Op 19 februari komen vele leerlingen uit Zuid-Holland naar 'de tech' om binnen de vakken metaaltechniek te strijden voor een plaats in de landelijke finale. Die zal worden gehouden van 16 t/m 20 maart in de Jaarbeurs te Utrecht. Een diploma van de basisberoepsgerichte leerweg is een goede basis voor vervolg opleidingen op niveau 2 in het middelbaar beroepsonderwijs. Een diploma van de kaderberoepsgerichte leerweg geeft recht op toelating op niveau 4, het hoogste niveau in het mbo. Soms zijn leerlingen qua leerstijl en/of motivatie meer gebaat bij een zgn. leerwerktr'aject. Een deel van de opleiding wordt dan afgelegd bij een erkend leerbedrijf. Kortom: de school biedt een prima basis voor denkers en doe ners van velerlei niveaus. V wordt van harte uitgenodigd om op donderdag 29 januari van 15.30 tot 17.30 uur en van 19.00 uur tot 21.00 uur de Technische School aan de Schoolstraat te Middelharnis te bezoeken. Middelhamis/Sommelsdijk, uitsla gen van 19 januari 2004 Afdeling 1 M. Klink - J.A. Dekkeri i C. Spee - I. Mackloet3 o J. Lodder - A. van der Veer0-3 Afdeling 2 H. Bijdevaate - A. Verolme0-3 H.H. Verolme - J. Jordaan1 - i W. Vroegindeweij - C. Polder1 - i Afdeling 3 R. Jacobs - J.A. Nipius 3-0 D.A. Doomhein - B. du Pree3-0 Klink en Dekker gaven elkaar in een lange gelijk opgaande partij niets toe, waardoor de partij in remise eindigde. Spee moest aantre den tegen koploper Mackloet, die vijf wed strijden in successie gewonnen had. In een spannende partij wist Spee na een drie-om- drie-slag een dam te halen en dat leverde hem de winst en Mackloet zijn eerste ver- liespartij op. Lodder bood flink weerstand tegen Van der Veer. Maar na een lange en spannende partij moest hij toch in Van der Veer zijn meerdere erkennen. De partij Bijdevaate tegen A. Verolme ging lang gelijk op, maar door een vergissing van Bijdevaate kwam Verolme twee stenen voor te staan en kon hij de partij winnend afron den. H.H. Verolme speelde met Jordaan een ingewikkelde en moeilijke partijIn het mid- denspel behaalde Jordaan na een mooie combinatie twee schijven winst, maar door de vele dreigingen in de partij bleef het span nend. In het eindspel wist Verolme er toch nog een zwaar bevochten remise uit te sle pen. Vroegindeweij en Polder maakten het elkaar niet erg lastig en besloten al vlot tot remise. Ondanks dat Nipius er alles aan deed om het Jacobs moeilijk te maken, kon hij een nederlaag niet voorkomen. Doornhein wilde revanche voor zijn eerder geleden nederlaag tegen Du Pree. Hij speelde een goede partij en na een mooie slagzet wist hij de winst binnen te halen. Onderstaand de uitslagen van de in de derde ronde gespeelde wedstrijden. B. Visbeen - B. Leroy 1-1 D. Wolfert - K. Tanis 2-0 A. 't Jonk -1. Koese1-1 W. van Schie - A. van Huizen 1-1 A. de Mik - J. van den Ouden 0-2 J. van Hoorn - L.T.J. Jacobs2-0 M. Goedegebuur - A.P.C, de Mik .0 - 2 H.H. Verolme - C. Polder2-0 I. Mackloet - A. Doom0-2 H. Bijdevaate- Jac. Wolfert 0-2 P. van der Steen - J. van Koppen .0 - 2 J.A. Dekker - J. Jordaan2-0 H.M. Horesteijn - Joh. Wolfert 0-2 Visbeen en Leroy speelden een spannende partij. Niemand liet een steek vallen, dus werd het remise. Een stuk winst van Tanis veranderde voor hem in een stuk verlies, wat hem de partij kostte, 't Jonk en Koese gaven elkaar niets toe, wat ook geldt ook voor Van Schie en Van Huizen. De Mik liet het aan het eind een beetje liggen in deze langste partij van de avond. Jacobs verloor een schijf, even later wéér een, en toen was het gauw gebeurd. De Mik jr. was voor Goedegebuur een te zware tegenstander. Polder overzag in het middenspel een dam- zet, erger nog, hij verloor de partij. Doom deed het uitstekend tegen de sterke Mac kloet. Bijdevaate kon het tegen Jac. Wolf ert niet bolwerken. Dekker zit weer op het goede spoor, na een paar misstappen. Flo- resteijn zag een mooie combinatie naar dam, maar sloeg verkeerd en verloor. Opvallend is dat de drie Wolferts allen hun partij wonnen. Daarbij komt nog dat D. Wolfert als enige na drie ronden zonder verliespunten aan de kop gaat. De vierde ronde zal op woensdag 28 janu ari 2004 in de Bontekoe te Ouddorp wor den gespeeld, aanvang half acht. Bezoe kers zijn hartelijk welkom. Bij fotoclub De Rarekiek werd half januari de beste foto en dia van 2003 gekozen. In de 24ste editie van deze jaarlijkse wedstrijd had Mirian Zimmerman de moeilijke taak uit het vele ingeleverde werk de beste dia, kleurenfoto en zwart-wit foto te kie zen. De maker of maakster mag dan een naar een van de door Mei Dale gemaakte beeldjes een jaar lang op de schoorsteenmantel zetten. De winnaars moesten dit keer niet gezocht worden bij de oude rotten in de club maar bij de nieuwere leden die zich de laatste jaren steeds meer ontplooien. Bij de groot ste categorie, de kleurenfoto's, ging de trofee naar Sue Goldberg, die een tijdsbeeld had gefotografeerd van drie mensen op een bankje op de boulevard van Blackpool in Engeland, waar de club vorig jaar een bezoek bracht. De meest gewaardeerde dia werd gemaakt door Martien van Rossen, voetstappen in de natte sneeuw. Bij de zwart-wit foto's was de verwachting dat het sterke beeld dat Wim Weeda maakte voor het project 'Getekend' in het kader van de herdenking van de Watersnoodramp moei lijk te kloppen zou zijn. Zijn steiger die in het dreigende water in het niets verdwijnt werd terecht gekozen als beste. Veel van de foto's zijn te vinden op de website van de club: www.rarekiek.nl. Vrijdag 23 januari staat de digitale fotobewerking op het programma, gevolgd door twee avonden voor bespreking van eigen fotowerk en een collectie foto's van de fotobond op 30 januari en 13 februari. WÈ^ Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee Wet milieubeheer Mededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Meldingen 1All Wheels, Boezemweg 20 te Oude-Tonge (Besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer); 2. Handy Hands, Dorpsweg 1 te Ooitgensplaat (Besluit opslag- en transportbedrijven milieube heer); 3. KPN Telecom, Lievevrouwepoidersedijk 17 te Stad aan 't Haringvliet (Besluit voorzieningen en instal laties milieubeheer); 4. KPN Telecom, Noordelijke Achterweg te Nieuwe Tonge (Besluit voorzieningen en installaties milieu beheer). Bekendmakingen Algemene wet bestuurs recht Vergunning verleend aan: - CR van Eek voor het gedeeltelijk slopen van een loods op het perceel Klinkerlandseweg 1Herkingen (13-01-2004). Lictite bouwvergunning verleend aan: - A. Troost-van der Spaan voor het oprichten van een serre op het perceel lep 3, Melissant (13-01-2004); - S. Robijn voor het vernieuwen van een garage/ber ging op het perceel Burg. C. Zaaijerlaan 34, Dirks- land (13-01-2004); - TC. de Knegt voor het oprichten van een schuur op het perceel Peuterdijk 44, Herkingen (13-01-2004); - I.M. de Man voor het vergroten van een woning op het perceel Bromelia 28, Dirksland (13-01-2004). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwa ren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, bin nen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendge maakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voor gelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op GEMEENTE Vergadering Gemeenteraad; 29 januari 2004 om 19.30 uur. Ter inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentehuis, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens liggen de stukken ter Inzage in de bibliotheek, Hof dijksweg 20 te Ouddorp. Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde ondenA/erpen. Wie hien/an gebruik wil maken meldt dit De meldingen liggen ter inzage vanaf 26 januari 2004 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeente kantoor van Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 1 en 2) en Middelharnis (nr. 3 en 4). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde ter mijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hier voor moet een telefonische af spraak worden gemaakt met het ISGO. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). 4077^ïï";ïC: een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het Indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vra gen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschul digd. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is bin nengekomen van: J.A.M. Mulder voor het oprichten van een melkstal op het perceel Schenkeldijk 1Melissant; - Voetbalvereniging D.E.S.'67 voor het oprichten van zes lichtmasten op het hoofdveld op het perceel Phi- lipshoofjesweg 31, Dirksland. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is binnengekomen van: - A.B. van Lenten voor het aanbrengen van een raam kozijn in de zijgevel van de woning op het perceel Burg. C. Zaaijeriaan 51, Dirksland. Deze publicatie Is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het ondenwerp waarover men wenst te spreken. Agervia De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.ni. Gemeentegids 2004 Medio april/mei zal de nieuwe gemeentegids weer ver schijnen. Heeft u mutaties op een bestaande vermelding in de gemeentegids of staat u er nog niet In dan kunt u dit kenbaar maken via de website www.suuriand.nl. Heeft u niet de beschikking over een internetaansluiting, dan kunt u de mutaties ook door middel van het formulier achter In de gids 2003 doorgeven. Mutaties zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk 8 februari 2004 opsturen naar: Wegener Suurland BV, Afdeling callcentre o.v.v gemeentegids Goedereede, Postbus 9510, 5602 LM Eindhoven. E-mail: callcentre@suurland.nl of fax 040- 26 42199. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 9 januari 2004 voor. - het gewijzigd bouwen van een garage/berging op het perceel Kelderweg 13 te Ouddorp; op 13 januari 2004 voor: - het plaatsen van een overkapping nabij de recre atiewoning Mosselbank 123 (Noordzeepark) te Oud dorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 15 januari 2004 voor - het wijzigen van het kantoorgebouw (Rabobank) op het perceel Voorstraat 77 te Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 3 februari 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar, De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie Is op 28 januari 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Botter 4 te Stellendam; - het plaatsen van een deurkozijn in een showtuin op het perceel Hofdijksweg 36a te Ouddorp; - het uitbreiden van de woning op het perceel Hof dijksweg 22b te Ouddorp; - het wijzigen van de aanbouw op het perceel Nieu weweg 94 te Stellendam. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het plaatsen van een overkapping op het perceel Spuipad nabij nr. 20 te Stellendam; - het plaatsen van een garage/berging op het perceel Dijkstelweg 26 te Ouddorp; - het plaatsen van een garage/berging (t.v.v.) op het perceel Oudelandseweg 61 te Ouddorp; - het verlengen van een steiger op het perceel Kab- belaarsbank 4 te Ouddorp. Verleende sloopvergunning voor: - het slopen van de recreatiewoning op het perceel Westeinde 19 te OLiddorp. D D E L H A R N S Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontliefflngen: - Zondagsschool Samuel, Zuiddijk 52 te Nieuwe-Ton- ge - openbare inzameling van gelden van 15 t/m 20 november 2004 (150104) - P. Molenaar, Vrouwrtjesweg 90, Stad aan 't Haring vliet - in werking hebben van een zogenoemd 'knal- ^1» G E M E E N T E De stukken van de vermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouw zaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Vrijstellingen Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voomemen bestaat om mef toepassing van de vrijstelllngsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening junc- to artikel 20, lid 1 sub a onder 1 van het Besluit op de ruimtelijke ordening reguliere bouwvergunning te ver lenen voor: - het wijzigen van een schuur in een tuinhuis op het perceel Molenstraat 28, kadastraal bekend gemeen te Goedereede, sectie A nummer 1149. Genoemd bouwplan ligt ingaande 26 januari 2004 gedurende vier weken ter inzage in hef gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voor nemen aan dit bouwplan c.q. verzoek om vrijstelling medewerking te verlenen, schriftelijk zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders. Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken op grond van het bepaalde in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend het voornemen te hebben om met gebruikmaking van arti kel 19, lid 1van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verienen van het bestemmingsplan 'Dorpsgebied Ouddorp, 2' herziening' teneinde de bouw van een vervangende woning op een gedeelte van het perceel, thans kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie E, nummer 4179, plaatselijk bekend Smalle Einde 3, In planologisch opzicht mogelijk te maken. De desbetreffende bescheiden liggen met ingang van 26 januari 2004 gedurende een periode van vier weken in het kader van de inspraak tijdens kantooru ren voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie van Goedereede, sector Grondgebied (Cluster VROM). Gedurende deze periode kunt u schriftelijke inspraak reacties richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijn weg 2, 3252 BR Goedereede. apparaat' ter verkoming van wildschade van 5 janu ari t/m 15 februari 2004, of zoveel korter als mogelijk is op een perceel aan de Vroonweg te Middelharnis, kadastraal gem. Middelharnis sectie E nummer 451 en 455 gedeeltelijk. (150104) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staaf tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere Informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - D.D.H, van Es voor het aanbrengen van een hooi berg op poortpalen op het perceel Langeweg 1 te Nieuwe-Tonge (14-01-2004) - Schuitema Vastgoed b.v. voor het maken van een gevelwijziging op het perceel Dorpsweg 40 te Som- melsdijk( 15-01-2004) - E.O. Schouten voor het oprichten van een dakkapel op het perceel aan de Geieyn Cornelissestraat 6 te Middelhamis( 12-01-2004) Een aanvraag om een lichte bouwvergunning Is ont vangen van: - J. Tanis voor het maken van een gevelwijziging op het perceel aan de Langeweg 140 te Middelharnis (09-01-2004) - J. TIggelman voor het plaatsen van een blokhut op het perceel Oranjelaan 37 te Stad aan 't Haringvliet (15-01-2004) Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Johan Frisolaan 57 te Den Bommel (ontvangen op 5 janu ari 2004); - het uitbreiden van de woning op het perceel Blauwe Panneweg 1 a te Oude-Tonge (ontvangen op 6 janu ari 2004). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor - het wijzigen van de voorgevel van de te realiseren bedrijfsloods aan de Boezemweg te Oude-Tonge, kadastraal bekend gemeente Oostflakkee, sectie H, nummer 469 (ontvangen op 24 december 2003). Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het venwijderen van asbestbevattende dakbedekking op hef perceel Bommelsedijk 33a te Achthuizen (ont vangen op 9 januari 2004). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning en sloopvergun ning is op te vragen bij hef taakgebied Volkshuisves ting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publica tie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Vrijstelling en bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat met toepassing van artikel 19, lid 3 WRO vrijstelling van hef bestemmingsplan 'Ooitgensplaat dorp' en daar naast een reguliere bouwvergunning is verieend voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Kerk- dreef 26 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 9 janu ari 2004). Met toepassing van artikel 19, lid 2 WRO is vrijstelling van het bestemmingsplan 'Oude-Tonge Dorp' en daar naast een reguliere bouwvergunning verleend voor: - het bouwen van een woning op het Crispijnterrein op Kavel 13 te Oude-Tonge (besluit verzonden 13 janu ari 2004); - het bouwen van een woning op het Crispiinterrein op Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Kapvergunning verleend aan: - Woongoed Flakkee, Langeweg 154, Middelharnis- voor diverse bomen (acer campestres, coniferen en prunussen) op de percelen Burg. Mijslaan 3 en 5 te Middelharnis (190104) (Derde) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders. Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Indien binnen twee weken na deze publicatie bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapvergun ning opgeschort. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, telefoon 0187 - 47 55 79 - 47 55 88. :^el 3i/:fax 47 Ó5 4^ e-maii; intoèmiddeIhar(iJs.flf.. 'Open.'ü.uiuiiL iOTMk%a|30jott2.(»«n 13^ iiorms- Kavel 27 te Oude-Tonge (besluit verzonden 13 janu ari 2004). Nadere informatie over de verieende reguliere bouw vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: Ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om vooriopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taak gebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere infomiatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J. Stelloo, de heer J. Pieterman of de heer M. Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 3 februari 2004 Tijdstip locatie9:00 uur gemeentehuis Oostflak kee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 28 januari 2004 Tijdstip locatie: 13:30-17:00 uur/gemeente(huis) Goedereede i^tt**^§wi^Si^?pii9||% fe 27 93:/ ;f<i6*fótoosÉilfe6.5)/%i^^ iMi 1/ni w 06,Qe« 12:30 :t3,00 tot 1 r.6ö w, efe «aste w ifertfe ÜMag yon de «wmë 's oyonè gwpeai VOO IS.OOfct }?:38 wra

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2004 | | pagina 12