Meesteroplichter zet Brouwershaven op z'n kop Nieuws uKiiite/ iiiiiiil^l' li^ll 31 december zijn wij vanaf 12.00 uur gesloten! uit de kerken fei^ifDBn-niEuiiiffi Adverteren kost geld, niet adverteren kost meer Gratis naar Engeland met Ons Koor PAGINA 20 DmSDAG 30 DECEMBER 2003 Muzikaal openluchtspel: 2 Tevens zijn wij GESLOTEN I op vrijdag en zaterdag 2 en 3 januari. Nationale Collecte Hersenziekten en Psychische Ziekten ...sz^ iM!m:^:^m£SKS-JsxmiSLmxmsxms:i^t^m GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND De Schouwse smalstad Brouwershaven keert komende zomer 240 jaar terug in de tijd. De tijd van hoepelrok en pruikentooi. De tijd van reders en regenten, van zakken- dragers en haringpakkers. Een tijd van grote rijkdom en diepe armoede. Een Utopia voor meesteropHchters als Johannes Cato Kamer ling, en dus een fantastische bron van inspi ratie voor een nieuw muzikaal openluchtspel van de Stichting Historische Spelen Zierik- zee: het waargebeurde verhaal van De Won derdokter. Brouwershaven was anno 1764 een ingedut stadje. De komst van een ontwikkeld, zeer rijk man - deugdzaam bovendien, vroom, handelaar én bovenal afgestudeerd medisch doctor - bracht een ware siddering teweeg onder de plaatselijke bevolking. Velen inves teerden in zijn transacties. De hele gemeen schap herleefde. De ongehuwde dokter was een begerenswaardige partij en alle welge stelde dames van Brouwershaven vochten om zijn gunsten. Tot hun grote teleurstelling en afgimst huwde hij echter één van zijn patiëntes, de jonge dochter van de schatrijke burgemeester. Na eenjaar keert het tij, raakt de oplichter meer en meer verstrikt in zijn eigen web en komt zijn ware ik naar buiten. Brouwershaven is in rep en roer. De periode van Kamerling wordt neergezet door ruim honderd acteurs, zangers en deel nemers. De Wonderdokter wordt gespeeld op locatie achter de Grote of Sint Nicolaas- kerk in Brouwershaven, voor een overdekte tribune. In een overweldigend decor wordt in een oogwenk het plaatselijke havenleven afgewisseld met een blik in de decadente salons van de Schouwse smalstad. In combi natie met meeslepende muziek, humoristi sche teksten en een uitbundige kostumering maakt dat de waan van het bestaan in het Brouwershaven eind achttiende eeuw com pleet. De première vindt plaats op vrijdag 25 juni 2004. De vier navolgende uitvoeringen zijn op zaterdag 26 juni en donderdag 1, vrijdag 2 en zaterdag 3 juli. Ook deze vierde raega-productie van de Stichting Historische Spelen Zierikzee is tot stand gekomen onder artistieke leiding van tekstschrijver/regisseur Cees Möhlmann en componist Mar van der Veer. Eerder oogsten zij al groot succes met Dijk- val!. De Ridderslag en Het Oproer van Zie rikzee. Hoofdsponsor van De Wonderdokter voor een periode van twee jaar is WEA Accountants Adviseurs, Maatschap Zee land, met vestigingen in Renesse en Zierik zee. De Stichting Historische Spelen heeft een geheel vernieuwde eigen internetsite www.historischespelen.nl met actuele informatie over De Wonderdokter en de di verse activiteiten van de stichting. Tegelijk wordt in Brouwershaven huis-aan-huis een flyer, folder en de nieuwsbrief van 'De Vrienden' van de historische spelen ver spreid. NED. HERV. KERK Beroepen te Bennebroek, ds. W. M. Schin- kelshoek te Colijnsplaat; te Sleen, ds. H. J. H. Pap te Dedemsvaart; te Wijnjewoude, voor bijstand in het pastoraat, ds. J. de Roo te De Hoeve. Aangenomen naar Haaften, ds. G. Mulder te Uddel. Bedankt voor Ede (wijkgemeente 2), ds. T. C. Verhoef te Giessen-Oudekerk; voor Per nis, ds. G. J. Otter te Nieuwe Pekela. GEREF. KERKEN IN NEDERLAND Aangenomen naar Barendrecht, ds. H. J. Ketelaar te Grijpskerke. GEREF. KERKEN (VRIJG.) Beroepen te Dronten, ds. C. J. Mewe te Spa kenburg-Zuid; te Haren (Gn), ds. J. van Benthem te Drachten-Oost; te Uithuizen, ds. R. Prins te Hoofddorp (Haarlemmermeer). Bedankt: voor Hoek, ds. P. G. Boon te Zuid- wolde (icm Ruinerwold-Koekanje); voor Middelstum, ds. M.O. ten Brink te Lutten. NED. GEREF. KERKEN Beroepen te Alkmaar (fed.gem. CGK/ NGK), kandidaat M. de Kreek te Dordrecht; te Nunspeet (pt), kandidaat M. J. Strengholt te Hilversum; te Rijsbergen, kandidaat M. de Kreek te Dordrecht. Aangenomen naar Amersfoort-Zuid, ds. W. Molemaker te Krommenie. Beroepbaar: kandidaat M. de Kreek, Gen. S. H. Spoorstraat 349, 3313 AD Dordrecht. Tel. 078-6214171. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Enkhuizen, ds. W. Harinck te Woerden; te 's-Gravenzande, ds. D. de Wit te Nieuw Beijerland; te Utrecht, ds. B. van der Heiden te Alblasserdam. Aangenomen naar Lethbridge (Can.), ds. C. Soimevelt te Veenendaal, die bedankte voor U leest het goed, zes dagen naar Engeland van 29 april tot en met 4 mei 2004. Man nenkoor 'Ons Koor' gaat weer op reis en wel naar de prachtige kathedralen van Engeland, op de mooiste locaties en streken van Zuid-oost Engeland. Op 5 januari beginnen de repetities weer en de voorbereidingen voor de reis. Wie al lang van plan was om te gaan zingen, heeft nu een goede reden om lid te worden van het mannenkoor, want wie nu lid wordt gaat GRATIS mee naar Engeland en de evt. part ner voor een symbolisch bedrag. Voorwaar den met een worden niet gesteld, want wie eenmaal de smaak te pakken heeft, voelt zich gelijk thuis tussen de enthousiaste mannnen. Want naast zingen speelt het sociale gedeel te ook een zeer voorname rol. Daar zorgen ontspanningscommissie 't AKKOORD, bestuur, leden, dirigent en papierploeg wel voor. De meeste leden hebben d.m.v. aange leerde muziekkennis tijdens de repetities het zingen onder de knie gekregen, dus de drempel is echt niet zo hoog. Het koor repeteert iedere maandagavond in het Ver. Geb. naast de Katholieke Kerk te Middelhamis van 20.00 tot 22.15 uur. Maandag 5 januari beginnen we met zingen en later op de avond een gezellig samenzijn, de zgn. "nieuwjaarsreceptie". Deze avond is iedere belangstellende van harte welkom om eens te komen luisteren. Wilt u kontakt met het bestuur. Jaap Mackloet staat u graag te woord tel. 0187-487787. Beekbergen, Doetinchem, Markham (Can), Rilland Bath en Rotterdam-Zuid; naar Vlis- singen, ds. C. G. Vreugdenhil te Groningen, die bdankte voor Rotterdam-Zuidwijk. Bedankt voor Emmeloord en voor Leider dorp, ds. G. Clements te Gouda; voor Koot- wijkerbroek, ds. A. H. Verhoef te St. Catha rines (Ontario-Canada); voor Tricht-Gelder- malsen, ds. C. de Jongste te Tholen; voor Vlaardingen, ds. W. Harinck te Woerden. ir-r .A-^v ^k. ...-•,:". J*^. MEINSTER Voorstraat 3-5 3258 BA Den Bommel I Vanaf 5 januari zijn wij weer geopend. X X n Zie begin januari onze opruimingsaanbiedingen via folders en advertenties. X X Van 8 t/m 14 februari collecteren de Hersenstichting en het NFGV voor nnensen met een angststoornis. Geef aan de collectant. Of stort op giro 950, Den Haag. Kijk ook op v/wv/.nfgv.nl of v/ww.hersenstichting.nl GEMEENTE Nieuwjaarsreceptie U bent hartelijk welkom op de Nieuwjaarsreceptie op maandag 5 januari 2004 vanaf 19.30 uur in het gemeentehuis te Goedereede. Ingekoinen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde In artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 19 december 2003 voor: - het vernieuwen en veranderen van een tuinhuisje op het perceel Molenstraat 28 te Goedereede; - het plaatsen van een dubbele toegangsdeur In de opslagplaats op het perceel Hofdijkseweg 36a te Ouddorp; op 22 december 2003 voor: - het plaatsen van een carport nabij recreatiewoning Zuiderdiep 26 (Noordzeepark) te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning Is ontvangen op 22 december 2003 voor: - het geheel vernieuwen van de woning op het perceel West Nieuwlandseweg 6 te Ouddorp. Deze publicatie Is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de Ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden Ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde WtiMÊÊimiMiiÊtiiiSi/iMÊitmisim^ behandeling) plaatsvindt op 6 januari 2004 In het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering Is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie Is op 14 januari 2004 in het gemeentehuis te Goedereede. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Afl<ondigingen Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend, dat in het publicatieblad de volgende beslui ten zijn opgenomen: - op 19 december: Nr. 2003/25 Verordening tot wijzi ging van de Algemene Plaatselijke Verordening 1990. Het besluit is in de raadsvergadering van 11 december 2003 vastgesteld en treedt in werking op 4 februari 2004. De wijziging van de verordening heeft voornamelijk betrekking op de zonering van de stranden van Ouddorp in het kader van de veiligheid van de strandbezoekers. - op 22 december: Nr. 2003/26 Vaststelling subsidie- plafonds 2004. Het besluit is in de raadsvergadering van 11 december 2003 vastgesteld en treedt in wer king op 1 januari 2004. De subsidieplafonds geven de bedragen weer die gedurende een bepaalde periode - in casu 2004 - ten hoogste beschikbaar zijn voor de verstrekking van subsidies. De verordeningen liggen voor een ieder ter inzage op het stafbureau Facilitaire Zaken en kan tegen betaling van de kosten worden verkregen. j/^^^^^^^jfii^mU, ns3 iSWS£ii>r'''''WÉ ^^|i|^^fc^Kftli;MW 'S' !SCO/iau«19 2') U'jfl; Nieuwjaarsbijeenl<omst i In verband met de jaanwisseiing zal op maandag 5 8 januari 2004 in het gemeentehuis van Dirksland i een nieuwjaarsbijeenkomst worden gehouden. I I De nieuwjaarsbijeenkomst is bedoeld als een infor- I mele ontmoeting tussen het gemeentebestuur en i de burgerij, zowel persoonlijk als in groepsverband. I Een ieder is daar van harte welkom. i i Vanaf 19.30 uur is er gelegenheid tot het wisselen I van nieuwjaarswensen. Voorts zal tijdens deze bij- I eenkomst de burgemeester een nieuwjaarstoe- I spraak uitspreken. i Commissievergadering Gezamenlijke vergadering commissie Grondgebied en Economische Zaken en Maatschappelijke Aangele genheden en Middelen; dinsdag 6 januari 2004 om 19.00 uur. In deze vergadering wordt onder andere het vooront werpbestemmingsplan 'Herkingen' behandeld. Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Nadere inlichtingen worden op ver zoek verstrekt door de griffier van de commissies. Spreekrecht over geagendeerde onderwerpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: s.kie- wiet@dirksland.nl of 0187 - 60 80 80. Eerste openbare vergadering Dorpsraad Dirksland Op donderdag 15 januari 2004 zal de Dorpsraad Dirksland zijn eerste openbare vergadering houden in de raadzaal van het gemeentehuis, Voorstraat 15 in Dirksland, aanvang 19.30 uur. De agenda voor deze vergadering ziet er als volgt uit: - Opening door de voorzitter, de heer G.W. Robijn. - Voorstellen van de leden van de Dorpsraad. - Vaststellen van de agenda voor de vergadering. - Spreekrecht. - JOP Dirksland: zo ja - waar? Zo nee - wat dan? - Pauze 20.30 uur) - Parkeerprobiematiek rond het ziekenhuis Dirksland. - Rondvraag. - Sluiting (uiteriijk 22.00 uur). De agenda en de stukken voor deze vergadering lig gen vanaf 8 januari 2004 ter inzage in de oommissie- kamer van het gemeentehuis. Fotokopieën van de ter inzage liggende stukken kunnen bij de afdeling Inter ne Zaken van de gemeentesecretarie worden opge vraagd. Spreekrecht over geagendeerde onderwerpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier, tevens secretaris van de Dorpsraad, mevrouw S. Kiewiet-de Wit via e-mail: s.kiewiet@dirksland.nl of telefonisch: 0187-60 80 80. Voornemen verlenen bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwver gunning te verlenen aan: - Kroon Den Bommel Projectontwikkeling B.V. voor het veranderen/vergroten van een garage/aanbouw op het perceel Hortensia 1 te Dirksland; - Kroon Den Bommel Projectontwikkeling B.V. voor het oprichten van een serre op het perceel Hortensia 7 te Dirksland; - Telfort Mobiel B.V. voor het oprichten van een anten^ nemast op het perceel Provincialeweg 1-3 te Melis sant. De op deze bouwplannen betrekking hebbende stuk ken liggen van 5 januari tot en met 2 februari 2004 op het gemeentehuls, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage en gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit plan schriftelijk zijn zienswijze naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 10, 3247 ZG Dirksland. Bekendmakingen Algemene wet bestuurs recht Reguliere bouwvergunning verleend aan: - Woningbouwvereniging Dirksland voor het oprichten van een woning op het perceel Poldersweegje 222A, Dirksland (23-12-2003). Vergunning verleend aan: - Van den Boogert Bloemen voor het opslaan en ver kopen van vuunwerk vanuit het pand Voorstraat 1 Mellssant (18-12-2003); - Voetbalvereniging DES'67 voor het organiseren van llfl GEMEENTE ^IDDELHARNIS g Sluiting gemeentelijke diensten 1 In afwijking van de gebruikelijke openingstijden zijn alle gemeentelijke diensten (gemeentehuis, I buitendienst en inzameldepot voor klein chemisch j afval) gesloten op de volgende (werk)dagen tijd- 5 Stippen: J - maandag 29 december 2003 t/m vrijdag 2 janu- j ari 2004; g - maandag 5 januari 2004: vanaf 15.00 uur. I i I Aangifte geboorte en overlijden I Voor aangifte van geboorte of overiijden kunt u j contact opnemen met één van de ambtenaren I Burgerzaken, via telefoonnummer: j 06-25518 720. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - Bizon Mediagroep Vestiging Groningen, Ulgersma- weg 26c, Groningen - plaatsen van 15 driehoeksre clameborden vanaf 5 februari t/m 18 februari 2004 ter aankondiging van de open dag van het Da Vinci College, welke op 18 februari 2004 zal plaatsvinden (221203) - Postduivenvereniging 'De Reisduif', Groene Zoom 53, Sommelsdijk - organiseren van een kansspel vanaf heden t/m 14 februari 2004, 1.250 deelne- mlngsbewijzen a 0,50 per stuk (221203) - J. van Loon, Ambachtstraat 1Wijk en Aalburg, inne men van een standplaats voor verkoop van kaas en zuivelproducten te Middelharnis en Sommelsdijk op zaterdagmiddag van 13.30 uur tot 15.00 uuren Stad en 't Haringvliet van 14.00 uur tot 16.30 uur voor 2004(221203) - Firma L. Dekker Zn., Veerdam 6, Middelburg, het een playbackshow en een miniplaybackshow op zaterdag 3 januari 2004 in de kantine van de vereni ging, plaatselijk bekend Philipshoofjesweg 31Dirks land (18-12-2003). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwa ren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, bin nen zes weken nadat dit besluit'aan u is bekendge maakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voor gelegd aan een comrnissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaar schrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rotterdam), een vooriopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 6 januari 2004 om 10:30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op woensdag 14 januari 2004 om 13:30 uur in het gemeentehuis te Goedereede. lBl;P87i:«8fïeQ fax 0037 99;'«nail: inilo@afrks!cnd.sl fèjiiMl/inwöS.OOW 12:00en 13.30tot ]7SXim. venten met groenten en fruit in de gemeente Mid delharnis voor 2004 (221203) - Café Zaaijer, Kon. Julianaweg 38, Middelharnis - aanwezigheid van één kansspelautomaat voor 2004 (221203) - Café 't MoNUment, Oostdijk 2-4, Sommeldijk - aan wezigheid van één kansspelautomaat en één behendigheidsautomaat voor 2004 (221203) - Café De Drie Huusjes, Zandpad 48, Middelharnis - aanwezigheid van twee kansspelautomaten voor 2004(221203) - PCPO Hoeksche Waard, Postbus 7225, Numans- dorp - oplaten van 35 ballonnen op dinsdag 13 janu ari 2004 bij De Ark, Prinsesselaan 49 te Sommelsdijk (221203) Fictief verleende vergunning: Loon- en verhuurbedrijf V.O.F. Neiisse voor het oprichten van een bedrijfswoning op het perceel Lan- geweg 80a te Nieuwe-Tonge (191203) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - J. Kern voor het plaatsen van een brandtrap op het perceel Vingerting 27 te Middelhamis (22-12-2003); - J. Verton voor het wijzigen van de kapconstructie van een winkelpand op het perceel Westdijk 62 te Mid delhamis (23-12-2003). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - P.F Eekman voor het vernieuwen van een dak en het plaatsen van een eriafscheiding op het perceel SllllSF^-J'>^SX3K^ill^^ll^l!Slf'^^^^^^^ Stationsweg 4 te Middelhamis (22-12-2003); - J. Mackloet voor het vernieuwen van de kap van een opslagruimte op het perceel Westdijk 39 te Som melsdijk (23-12-2003). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De Nieuwjaarsontmoeting Op maandag 5 januari 2004 om 19.30 uur vindt in het cultureel centrum 'Grutterswei' de traditionele nieuw jaarsontmoeting plaats. Zoals gebruikelijk houdt de burgemeester een toespraak, waarbij hij niet alleen een terugblik werpt op het afgelopen jaar maar ook ingaat op de ontwikkelingen voor het komende jaar. De nieuwjaarsontmoeting heeft echter vooral de func tie om in een ongedwongen sfeer burgers, vertegen woordigers van verenigingen en instellingen te ont moeten en de hand te drukken. Tussen 19.30 en 22.00 uur is iedereen van harte wel kom om nieuwjaarswensen uitte wisselen. Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het wijzigen van de voorgevel van de woning op het adres Voorstraat 18 te Den Bommel (ontvangen op 28 november 2003). Nadere informatie over de ontvangen aanvraag om lichte bouwvergunning, is op te vragen bij het taakge bied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren! Tegen de ingekomen aanvraag kan géén bezwaarschrif tworden ingediend. Verleende vergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat met toepassing van artikel 19, lid 3 WRO vrijstelling van het bestemmingsplan 'Oude-Tonge dorp' en daarnaast een lichte bouwvergunning is verieend voon - het bouwen van een schuur bij de woning op het adres Wilhelminastraat 4 te Oude-Tonge (besluit ver zonden 19 december 2003). Rectificatie: - in de publicatie van 11 december stond dat een lich te bouwvergunning voor het vergroten van een dak kapel op het perceel Nassaustraat 6 te Den Bommel geweigerd was en het besluit op 5 december ver zonden was. Deze datum is niet juist, en moet zijn: besluit verzonden op 22 december 2003. Nadere informatie over de verleende lichte bouwver gunning, is op te vragen bij het taakgebied Volks huisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: Ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het be streden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. :Koiiingfn jutianoweg 45; ?ostóus 13240 AA Middetharnis. Internet: www.nMddeitK3fnis.nl. fel. (0187147 55 55 fax 47 55 47 «noil: info@mlddelhtmis.nt. Openingstijden: Brat/fnw06,30tot 12.00 en !3.00tof 16.30our. verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) kontakt opnemen met de heer J. Stelloo, de heer J. Pieterman of de heer M. Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 6 januari 2003 Tijdstip locatie9:00 uur gemeentehuis Oostflak kee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 14 januari 2003 Tijdstip locatie13:30-17:00 uur/ gemeentehuis Goedereede Controle hondenbelasting Vanaf dinsdag 6 januari 2004 zal er een controle hon denbelasting worden uitgevoerd binnen de gemeente Oostflakkee. De controle wordt uitgevoerd door Hol land Ruiter uit Capelle a/d IJssel. De controleur heeft een legitlmatiekaart bij zich, u kunt vragen deze te tonen. Het doel van de controle is de rechtsongelijkheid tot een minimum terug te brengen. Ten opzichte van de hondenbezitters die wel aangifte doen en hiervoor hondenbelasting betalen, is dat een onredelijke situ atie. Door middel van deze controle wil de gemeente deze situatie verbeteren. Bent u in het bezit van één of meer honden en heeft u deze nog niet aangemeld bij de gemeente, dan kunt u telefonisch een aangifte biljet opvragen via telefoonnummer 0187 - 64 22 00, Gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om tot aanwijzing van een gehandi captenparkeerplaats over te gaan in de onmiddellijke omgeving van de woning Kerkring 48 te Oude-Tonge. De aanvraag alsmede het ontwerpbesluit liggen met ingang van 5 januari 2004 gedurende vier weken voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge. Een leder wordt gedurende de termijn van de terinza- gelegging In de gelegenheid gesteld schriftelijke ziens wijzen naar voren te brengen bij het college van bur gemeester en wethouders, Eisenhoweriaan 13255 VA OUDE-TONGE. Degene die een zienswijze heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeiing nader toe te lichten. ae: 3255ZHCl(«W(jnge. - Inlemej: www,oc.«a«ee.ni.Tel. (0167) 64 22 00 te 64 27 93 e-mttil: jnfefeos(flolïtee.r,l Openingstijden: mo l/m «08.00 lol 12.00 en 13^00 fot 17.00 uur, elke seisic en dade dmsdog yao ds maond 'iownds geopend von 18.00 lot 19,30 uw.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 20