Verton Schoenen Yerton Schoenen Bij Verton Schoenen Middelharnis gaan we verbouwen. Daarom al onze merken en modellen afgeprijsd. m (010) 286 37 26 Uniek cadeau voor Kerst MANNENKOREN KERSTCONCEia 4 Alles Kid De ideale baan in personenvervoer Verzorgende C 2004... 10 tot 507o korting halve prijs Buschauffeurs m/v Kerstzangavond in Ooitgensplaat Kerst-sing-in Minimale veriioging watersciiapsiasteii Damvereniging 'Dirksland' Damvereniging 'Dirksland' EIIAI1DB1.I1IEUW5 NLAIMDE Dames-, Heren- en Jonge mode Kortingen van ANNETTE Sluisje van Ouddorpse haven wordt opgeknapt Maandag 15 december 2003 NEDERLANDS HERVORMDE KERK TE SOMMELSDIJK Aanvang 20.00 uur eigenwuze KlndenuïnKei zandpad i62-midde(f)arnis te|:0187if82288 Tommy Hilfiger - Mexx - Esprit - Replay - Mag - Lumberjack - Timberland - Toddy's - Van Bommel - Van Lier - Van Gils - Clarl<s - Ecco - Wolky - Palledium - Gabor - Footnotes - Sioux - Hassia - Peron - Waldlaufer - Peterkaiser - Audley - Maripe - Dick Boons - Donna Carolina - Marco Polo - More More - enz. WIIÊ Tsmv Muari IBsff/?h ■■':ipitt|»i*?|f©t:*: voormaligegrond gebied van pen fiommel in de tragische nacht van 31 januari op februari 1953. Ooggetuigenverslagen, herstel, Vi/ederopbouw, herdenkingen - u leest erover in dit bijna twee honderd pagina's tetlende naslagwerk, dat bovendien zeer rijk voorzien is van fotomateriaal. 'Den Bommel, het gedeelde dorp' is exclusief te koop bij Kapsaion Bakelaar in Den Bommel en Boekhandel Van der Boom in Sdnnnnetsdijk. De gehele voorraad Kom ook eens passen bij: TE KOOP wegens overcompleet Inl.: 483495 of 681053 Di rig€ntenMartift Ma*ï^ ft^^^ Strulli Noortje van Middelkoop - panfluit Lydia Struik - sopraan Stephan Folmer Wim de Penning - orgel Toegang VRIJ (collecte bestrijding kosten) Uitslag van 1 december 2003 Uitslag van 1 december 2003 Wij maken plaats voor de nieuwe collecties van Baby- en kinderkleding Diverse showmodellen kinderwagens en kinderstoelen Maxi-Cosi Citi autostoel van 129,- voor O (diverse kleuren) PAGINA 8 Totale verbouwings LEEGVERKOOP life; EPS is een personele dienstverlener gespecialiseerd in flexi bel en inzetbaar personeel binnen het personenvervoer. EPS heeft met 6 vestigingen een landelijke dekking en voorziet vele openbaar vervoerbedrijven van tijdelijke - en vaste in zetbare buschauffeurs. 'gglfm mfmammmimim Voor een opdrachtgever in de regio Goeree Overflakkee zijn wij op zoek naar enthousiaste en ervaren buschauffeurs die graag als flexibele kracht wil werken. Lijkt dit jouw een leuke uitdaging en ben je in het bezit van het D rijbewijs en het CCVB- personenvervoer, neem dan vandaag nog contact op met EPS. Bel met de vestiging Rotterdam voor jouw baan op maat. EPS Rotterdam Marten Meesweg 91 A 3068 AV Rotterdam ;:J www.eps.nt Op vrijdag 12 december wordt in de Nederlandse Hervormde Kerk te Ooit gensplaat de jaarlijkse kerstzangavond gehouden. Medewerking verlenen: Muziekgroep 'Klein Gloria', het Chr. Gem. Koor 'Jubilate', o.l.v. Kees den Braber en het kinderkoor 'de Plaetse Zangertjes', o.l.v. Evelien Grootenboer. Het orgel wordt bespeelt door Marcel Saarloos. Deze avond zal de kerstcantate Bethlehem-Efratha uitgevoerd worden en samen met het kinderkoor worden bekende kerstliederen gezongen. De avond begint om 19.30 uur. Toegang is gratis. Allen hartelijk welkom. c V, A r Serviceflat Vroonlande is een luxe woonvoorziening met 101 appartementen waar 105 bewoners comfi Door uitbreiding van werkzaam lieden is op korte termijn een vacature van Part-time voor minimaal 40 uur per maand. Functie-eisen: - Diploma bejaardenverzorgende, ziekenverzorgende of IVIDGO-VZ. - Bescliikbaarheid voor ochtend, middag, avond en nachtdiensten. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Thuiszorg. inlichtingen zijn telefonisch te verkrijgen bij de Serviceflat 'Vroonlande', mevrouw P. A. L. Reijnoudt, hoofd interne dienst/secretariaat, elke werkdag tussen 9.00 en 16.00 uur, telefoon (0187) 602001. Sollicitatiebrieven binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad aan Serviceflat 'Vroonlande', t.a.v. de heer L. J. Verwijs, directeur, Staakweg 5, 3247 BV Dirksland. Op dinsdag 23 december a.s. wordt in het kerkge bouw van de gereformeerde kerk vrijgemaakt (Oost Voorgors 52 te Middelharnis) weer de jaarlijkse Kerst-sing-in gehouden. Door het gezamenlijk zingen van bekende en min der bekende kerstliederen en een aantal muzikale bijdragen, is ook deze sing-in een gelegenheid om te stil staan bij het wonder van de geboorte van Chris tus. Iedereen is welkom en wordt ook van harte uit genodigd om de sing-in bij te wonen. De kerk is om 19.30 uur open en dan is er ook gelegenheid om kof fie te drinken. De sing-in begint om 20.00 uur en duurt ongeveer een uur. Informatie over deze avond is te krijgen bij Simone Kiewiet (0187-484415). MtBakèraSr Rabobank Zandpad 90, Middelharnis, (0187) 48 24 31 Bankstel, donker eiken met donkerbruin leer, 3-zitsbank 2 fauteuils salontafel. Ladenkastje, donker eiken, 3 laden. Teakhouten kastje, laag, 3 laden deurtje. Linnenkast, 3-deurs blank eiken. Seniorenledikant, 1-persons, blank eiken, verstelbare bodem. Wasmachine, Bosch, i.z.g.st. Diepvrieskast, laden, Liebherr. Voor de allerlaatste maal werd door de Verenigde Vergadering van het Waterschap Goeree-Overflak- kee de begroting vastgesteld. Voor de laatste maal, want na 2004 - het jaar waarvoor de begroting geldt - gaat het waterschap op in het grote waterschap Hollandse Delta. Met enige weemoed in zijn stem sprak dijkgraaf David Goekoop zijn bestuurders toe. "Vandaag is het een historische dag, we gaan aftel len. De laatste begroting voor het waterschap ligt voor u. U spreekt zich voor het laatst uit over de plannen voor het volgend jaar, met het prijskaartje dat erbij hoort." Met het vaststellen van de begroting werd eveneens de meerjarenbegroting voor 2005- 2008 vastgesteld. Of die nog precies zo wordt uitge voerd, moet nog maar worden afgewacht, stelde de dijkgraaf. "Het is zeker niet zo dat we nu alles maar gaan opmaken. Of, dit is het laatste jaar en we doen maar wat!" Als voorbeelden voor nieuwe investe ringen noemde Goekoop onder andere beperkingen voor de wateroverlast, het versterken van waterke ringen langs het Haringvliet en het verbeteren van wegen. De leden van de verenigde vergadering kon den zonder veel op- of aanmerkingen met de begro ting instemmen. Al met al hebben al deze investe ringen slechts een minimale verhoging van de tarie ven tot gevolg: voor de categorieën gebouwd en ongebouwd stijgen de tarieven met 3%, en voor de categorie Ingezetenen met 2,1%. Zodra het Waterschap Goeree-Overflakkee het juri disch eigendom van de Ouddorpse Haven heeft overgenomen, zal in samenwerking met de gemeen te Goedereede, Rijkswaterstaat en het Waterschap het (jacht)haventje van Ouddorp worden opgeknapt. Dit houdt in dat de oude haven wordt uitgebaggerd en dat tevens het sluisje een grote opknapbeurt krijgt. Aangezien de sluis het binnendringen van het zoute water moet verhinderen, is die in het verleden geheel dichtgeschuimd. In oude staat, dus werkend, terugbrengen kan niet meer, aldus dijkgraaf Goe koop, maar wel kan het voor het oog in oude staat worden hersteld. De kosten van het opknappen van de sluis kunnen naar verwachting worden onderge bracht bij dezelfde stichting die zich ook bezighoudt met het restaureren van het Sas van Dirksland, zodat gebruik gemaakt kan worden van dezelfde subsidie gelden. Na de opknapbeurt wordt de haven in erf pacht overgedragen aan de Ouddorpse watersport vereniging. «er dan 200 flLannen i Afdeling 1: W. Knöps - H. Keuvelaar1 - 1 Jac, Wolfert - M. van 't Geloof ....3 - O Joh. Wolfert - D. Wolfert1 - 1 Afdeling 2: J. V. d. Groef-W. Stolk1 - 1 A. Los - M. Poortvliet1 - 1 C. V. d. Kroon - J. KnöpsO - 3 Afdeling 1: W. Knöps - H. Keuvelaar1 - 1 Jac. Wolfert - M. van 't Geloof,...3 - O Joh. Wolfert - D. Wolfert1 - 1 Afdeling 2: J. v.d. Groef-W. Stolk1 - 1 A. Los - M. Poortvliet1 - 1 C. v. d. Kroon - J. KnöpsO - 3

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 8