t O'MODA Ontheffing n p^Verbouwings O uitverkoop www.autowisse.com EIIAIIDEffl-IIIEtJWS Bestel nu streekeigen plantmateriaal voor het voorjaar O Landschapsbeheer Zuid-Holland houdt dit winterseizoen voor de elfde keer de actie Boeren Planten Bomen. De actie is bedoeld om boeren en andere bewoners van het Zuid-Hol landse platteland te stimuleren streek eigen struiken en bomen aan te plan ten. Tot 13 februari 2004 kunnen de bestelformulieren ingeleverd worden, het plantmateriaal wordt enkele weken later thuisbezorgd. Groen platteland Gratis bestelboekje GOEDEREEDE PAGINA 12 VRUDAG 5 DECEMBER 2003 Bedrijfswageninrichting Auto aanpassing voor invaliden Autobetimmering carrosserie bv Van der Waaisweg 1 Middefharnis Tel (0187) 661026 Adverteren in Eilanden Nieuws betekent dat uw advertentie ool< buiten de bebouwde kom wordt gelezen. AUTO WISSE spuikolk 14, „.„£Sf:h 3247 LK Dirksland, (0187)60 92 60 ^SÊMlBi (0653) 83 59 22 2 jaar internationale garantie Tijdens de actie kan tegen lage prijzen een uitgebreid assortiment struiken en bomen worden besteld. Knotbomen langs percelen, leilinden om de boerderij, oude hoogstam- fruitbomen, streekeigen sierbomen en -strui ken op het erf, jonge boompjes op een niet- gebruikt stukje grond; op deze wijze kan de eigen boerderij en het erf aanzienlijk ver fraaid worden. Bovendien biedt het nieuwe kansen voor de natuur! Het plantmateriaal is van prima kwaliteit. Het is gegarandeerd ziektevrij en wordt betrokken van gerenommeerde kwekers. Landschapsbeheer Zuid-Holland zorgt ver der voor goede instructies voor de aanplant, verzorging en bescherming. Tevens kan er beschermingsmateriaal besteld worden, denk aan boompalen, gaas e.d. Bewoners van het Zuid-Hollandse landelijke gebied kunnen het boekje Boeren Planten Bomen met het complete assortiment gratis aanvragen bij Landschapsbeheer Zuid-Hol land. In het boekje staat een uitgebreide beschrijving van de struik- en boomsoorten met voor elke soort een vermelding van bodemeisen, toepassings- en gebruiksmoge lijkheden en de betekenis voor natuur en landschap. Ook gratis advies (telefonisch of aan huis) over wat nu aan te planten is moge lijk. Wacht met het aanvragen hiervan niet tot het laatste moment! Het boekje en de bestellijst zijn aan te vra gen bij Landschapsbeheer Zuid-Holland, www.landschapsbeheer.nl/zuidholland/acti es.html of telefoon 0182 - 683 670. De actie Boeren Planten Bomen wordt ook door Landschapsbeheer Utrecht en Zeeland gehouden. De provincie Zuid-Holland verleent per 1 december 2003 een ontheffing aan de Faunabeheereenheid Zuid-Holland voor het verjagen en afschieten van overwinterende grauwe ganzen, kolganzen en smienten. Hiermee geeft de provincie invulling aan het Fauna-akkoord van 1 september 2003 dat gesloten is tussen de provincies, het ministerie van LNV en een aantal maatschappelijke organisaties. De ontheffing geldt voor de periode van 1 december 2003 tot en met 1 april 2004 voor het hele grondgebied van de provincie Zuid-Holland. Uit gezonderd zijn natuurgebieden die vallen onder de Natuurbeschermings wet en de gebieden die voor de betreffende drie vogelsoorten zijn aange wezen als speciale beschermingszone in het kader van de Europese Vogel- richtlijn. De provincie verleent de ontheffing om belangrijke schade aan akkerbouwgewassen, voUegrondsgroenten en de eerste snede van inge zaaid grasland te voorkomen. Regels Het doden van deze soorten mag alleen gebeuren door grondgebruikers in het bezit van een jachtakte en jachtaktehouders die door de grondgebrui kers zijn gemachtigd. Het afschot mag uitsluitend plaatsvinden in de periode van een half uur voor zonsopkomst tot 12.00 's middags. Boven dien mag het uitsluitend plaatsvinden als tegelijkertijd op het desbe treffende perceel preventieve maatregelen, zoals vlaggen en schriklinten, in werking zijn. Daarnaast geldt een aantal andere voorwaarden. Iedereen die van de ontheffing gebruik wil maken, moet dit melden bij de Fauna beheereenheid in Dordrecht. SCHOENEN Westdijk 62, Middelharnis GEMEENTE Vergaderingen -10 december 2003 om 15,00 uur: Commissie Be zwaarschriften; -11 december 2003 om 14.00 uur: Gemeenteraad. Deze vergadering begint 14.00 uuren eindigt inde avond. Er is een sctiorsing tussen 17.30-19.00 uur. De gemeentebegroting wordt in de avondvergade ring betiandeid. Ter inzage De agenda en de bijbeliorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentehuis, Tramlijnweg 2 ie Goedereede. Tevens liggen de stul<l<en ter inzage in de bibliotheel<, Hof dijksweg 20 te Ouddorp. Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde onderwerpen. Wie hien/an gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het ondenwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl. Begroting 2004 Tijdens de openbare raadsvergadering van 11 decem ber 2003, aanvang 19.00 uur, wordt de programma begroting 2004 behandeld. Deze programmabegroting ligt voor een ieder ter inza ge in het gemeentehuis aan de Tramlijnweg 2 op de afdeling Facilitaire Zaken. Deze begroting is tevens op de website van de gemeente www.goedereede.nl geplaatst. De ontwerp-programmabegroting is tegen betaling algemeen verkrijgbaar en is opgenomen In het Publi catieblad van de gemeente Goedereede onder num mer 2003/9 met als datum 21 november 2003. Het college van burgemeester en wethouders heeft naar aanleiding van de coalitiewijziging de gemeente raad een wijziging aangeboden op de eerder aange boden programmabegroting. De belangrijkste wijzigingen zijn: 1De voorziene extra verhoging van de OZB van 15% kan worden teruggebracht tot 6%. 2. De voorziene stijging van de hondenbelasting met 85% kan worden teruggebracht tot 32%. 3. Matiging van investeringen: a. Halvering budget verbouw gemeentehuis, bespa ring 500.000,00; b. Verlaging investeringsbedrag realisatie centrale werkplaats, besparing 200.000,00. 4. Door de werken ter uitvoering van het Verkeerscir culatieplan Ouddorp te dekken door aanwending van reserves ontstaat een ruimte in de meerjaren- begroting van totaal 400.000,00. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 24 november 2003 voor: - het plaatsen van een blokhut (t.v.v.) nabij de recre atiewoning Pinusoord 5 (Oude Nieuwlandseweg 53) te Ouddorp; - het plaatsen van een berging (t.v.v.) op het perceel Voorstraat 62 te Stellendam; lil' GEMEENTE I D D E L H A R N I S Vergaderingen 04 december 2003 gemeenteraad 08 december 2003 commissie algemene bestuurs zaken 09 december 2003 commissie ruimtelijke ontwikke ling 10 december 2003 commissie onderwijs en welzijn 15 december 2003 commissie financiën 08 januari 2004 gemeenteraad Alle vergaderingen vinden plaats in het gemeentehuis en beginnen om 19.30 uur. Burgers kunnen gebruik maken van spreekrecht, mits dit tenminste 48 uur tevoren is gemeld aan de griffier. Vergaderstukken lig gen één week voor de vergadering in het gemeente huis (afd. Interne Zaken) ter inzage. Raadsstukken kunt u tevens raadplegen op de website van de gemeente (www.middelharnis.nl). op 25 november 2003 voor: - het uitbreiden van de recreatiewoning De Toekomst 6 (Dijkstelweg 59) te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 25 november 2003 voor: - het uitbreiden en verbouwen van de woning op het perceel Kooiweg 15 te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 9 december 2003 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 17 december 2003 in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Voorgenomen vergunningen Het college is voornemens bouwvergunning te verie- nen voor: - het plaatsen van een garage/berging op het perceel Oudelandseweg 61i<adastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie E, nummer 3653; - het plaatsen van een garage/berging op hef perceel Dijkstelweg 26, kadastraal bekend gemeente Oud dorp, sectie B, nummer 4108. Bovengenoemde bouwplannen liggen ingaande 8 december 2003 gedurende vier weken ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrijstelling medewerking te vertenen, schriftelijk zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders. Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Verleende bouwvergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: -het plaatsen van een carport op het perceel Geleedststraat 2 te Ouddorp. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het wijzigen van de woning en schuur op hel perceel Oudelandseweg 4 te Ouddorp; - het plaatsen van units (t.v.v.) voor een periode van vijf jaar op het perceel Vrijheidsweg 1 te Ouddorp. Verleende reguliere bouwvergunning tweede fase voor: - het oprichten van een sallingcentrum op het perceel Deitahaven 61 te Stellendam. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter Inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Een brief aan de raad... Een brief die aan 'de gemeente' of 'het gemeentebe stuur' is gericht, wordt voorgelegd aan het bestuurs orgaan dat bevoegd is daarop een beslissing te nemen. Dat hangt van de inhoud van de brief af. Wanneer u zich ais burger echter rechtstreeks wilt wenden tot de gemeenteraad, dan dient u dit in de adressering van uw brief duidelijk aan te geven (Aan de gemeenteraad van Middelharnis...). Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - Zendingscommissie Ger. Gem., Anemaetstraat 5, Nieuwe-Tonge - inzamelen van oud papier in de kern Nieuwe-Tonge (041103) - BEKO b.v, Aibionstraat 44, Tilburg - laden en lossen van consumentenvuurwerk, waarbij het vervoer via de kortst mogelijke route dient plaats te vinden (271103) - B.C. Racket Team, Kon. Julianastraat 30, Nieuwe- Tonge - het organiseren van een kansspel 1.000 deelnemersbewijzen a 0,50 vanaf heden Vm 22 mei 2004 (271103) - Gemeentebestuur van Middelharnis, Postbus 1, Mid delharnis - verbranden kerstbomen op 7 januari 2003, noordzijde Sommelsdijkse Haven (281103) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meesteren wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. GEMEENTE DIRKSLAND Commissievergadering Vaste commissie van advies voor de bezwaarschrif ten: dinsdag 9 december 2003 om 19.10 uur. De agenda ligt tijdens kantooruren ter inzage op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken. Bekendmakingen Algemene wet bestuurs recht Reguliere bouwvergunning verleend aan: - A.J. de Bie voor het uitbreiden van de woning met een dakopbouw op het perceel Korteweegje 3, Dirks land. De vergunning is verleend met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning (25-11-2003). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwa ren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet Gebruiksvergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat met toepassing van hoofdstuk 6 van de gemeentelijke Bouwverordening een gebruiksvergunning is verleend voor: - Voetbalkantine OFB, Sportlaan 2 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 27 november 2003); - Basisschool de Achtsprong, Kloosterstraat 31 te Aohthuizen (besluit verzonden 27 november 2003). Met toepassing van hoofdstuk 2 van de Brandbeveili gingsverordening is een gebruiksvergunning verieend voor: - een tijdelijk bouwwerk (op 29 november 2003), aan de Kade 15 te Den Bommel (besluit verzonden 25 november 2003) Nadere Informatie over de verieende gebruiksvergun ningen is op te vragen bij het taakgebied Volkshuis vesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu, N.B,: Ingevolge artikel 7,1, van de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet do werking van het be streden besluit. Houdt u er wei rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostfiakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeiing wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J. Stelloo, de heer J. Pieterman of de heer M. Hamelink. Weistandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 9 december 2003 Tijdstip locatie9:00 uur gemeentehuis Oostfiak kee, kamer 134 Ontvangen bouwplan Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - A.J. van Driei voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Kreekstraat 29 te Sommelsdijk (21- 11-2003). Deze publicatie heeft een informatief karakter. Het ver melde bouwplan is niet getoetst en is daarom nog niet voor inzage beschikbaar. Kp/}mgmJSa(fflw*g:4S/fiSiijiy}^ M (0)871 i7::S5^ï/:6x:fe:SSffiï^ bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, bin nen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendge maakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voor gelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een vooriopige voorziening vra gen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschul digd. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 9 december 2003 om 10:30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op woensdag 17 december 2003 om 14:00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. Weistandszitting (commissievergadering) Datum 17 december 2003 Tijdstip locatie14:00-17:00 uur/ gemeente(huis) Middelharnis Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Melk weg 59 te Oude-Tonge(ontvangen op 24 november 2003); - het uitbreiden van de woning op het perceel Melk weg 50 te Oude-Tonge (ontvangen op 27 november 2003). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Boom gaardpad 23 te Ooitgensplaat (ontvangen op 21 november 2003); - het bouwen van een woning met berging op het per ceel Crispijnterrein, kavel 15, te Oude-Tonge (ont vangen op 26 november 2003). Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het slopen van een garage op het perceel Melkweg 50 te Oude-Tonge (ontvangen op 27 november 2003). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning en sloopvergun ning is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisves ting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publica tie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. Artikel19, Iid1 WRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling van bestemmingsplan 'Oude-Tonge Dorp' te verienen voor: - het realiseren van een bergbezinkbassin gelegen aan de Eisenhoweriaan/Stationsweg te Oude-Tonge, De bijbehorende stukken liggen met ingang van 8 december 2003 gedurende vijf weken voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge, Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18:00 en 19:30 uur. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terinza- geiegging in de gelegenheid gesteld schriftelijke ziens wijzen naar voren te brengen bij het college van bur gemeester en wethouders, Eisenhoweriaan 1, 3255 VA OUDE-TONGE, Degene die een zienswijze heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeling nader toe te lichten. Gedeeltelijk goedgekeurd bestemmingsplan Regionaal Bedrijventerrein Oude-Tonge Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost fiakkee maken bekend dat Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij besluit van 18 november 2003, ver zonden op 24 november 2003, gedeeltelijk goedkeu ring hebben verieend aan het bestemmingsplan Regionaal Bedrijventerrein Oude-Tonge, zoals dat bij raadsbesluit van 10 april 2003 is vastgesteld. Gedeputeerde Staten hebben goedkeuring onthouden aan de met rode lijn op de piankaart aangegeven fase 3 van de bestemming Bedrijfsdoeleinden. Voorts hebben zij goedkeuring onthouden aan onder delen van de faseringsregeling voor zover deze rege ling het geaccordeerde aantal hectaren bedrijfsterrein uit het streekplan Zuid-Holland Zuid overschrijdt. Tevens is goedkeuring onthouden aan de vrijstei- lingsmogelijkheid voor perifere detailhandelsbedrijven uit de regio. Voor het overige is het bestemmingsplan goedge keurd. Het goedkeuringsbesluit en het betreffende bestem mingsplan liggen van 8 december tot en met 19 janu ari 2004 tijdens kantooruren ter inzage' op het Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee Inzameling klein gevaarlijk afval chemocar op zaterdag in de gemeente Oostfiakkee Het schema voor de standplaatsen van het mobiele depot voor het inleveren van klein gevaarlijk afval is ais volgt: 6 december 2003 - Den Bommel, incl. Zuidzijde, van 09.00 tot 09.45 uur aan de Kaai. - Ooitgensplaat, van 10.00 tot 12.00 uurbij 't Centrum. 13 december 2003 - Achthuizen, incl. Langstraat, van 09.00 tot 09.45 uur bij de R.K. kerk. - Oude Tonge van 10.00 tot 12.00 uur aan de Kaai. U kunt ook klein wit- en bruingoed tot de grootte van een stofzuiger inleveren bij de chemocar. Wet milieubeheer en Wet verontreiniging oppervlaktewateren Mededeling -namens burgemeester en wethouders van Oostfiakkee en het Zuiveringsschap Hollandse Eilanden en Waarden (ZHEW)- van het dagelijks bestuur van hetlSGO. Ontwerp-besiuit Op 21 juli 2003 is een aanvraag om een oprichtings vergunning ingevolge de Wet milieubeheer (Wm) ont vangen van: 1Maatschap Faasse, voor het houden en fokken van vleesvee en het vera/erken van vlees aan de Oude- landsedijk 2-a te Oude-Tonge. Voor dezelfde inrichting is tevens een vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlakte-wateren (Wvo) aangevraagd. Zowel het ZHEW als burge meester en wethouders zijn voornemens de aange vraagde vergunningen te vertenen. Aan de vergun ningen worden voorschriften verbonden ter bescher ming van het milieu. De aanvragen, ontwerp-besluiten en overige relevan te stukken liggen ter inzage vanaf 8 december 2003 gedurende vier weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Oostfiakkee te Oude-Tonge (nr. 1). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde ter mijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hier voor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp-bestuit ingevolge de Wm kunnen door een ieder vanaf 9 december 2003 gedurende vier weken worden inge diend bij het ISGO, Postbus 313, 3240 AH Middelhar nis. Bedenkingen teven het ontwerp-besiuit ingevolge de Wvo moeten binnen dezelfde termijn worden inge diend bij het ZHEW, Postbus 469,3300 AL Dordrecht. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Als daarom wordt gevraagd, zal een openbare (hoor)zitting worden gehouden. Tijdens deze zitting wordt gelegenheid geboden om het bevoegd gezag gemeentehuis, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge, Tegen dit besluit kan gedurende zes weken beroep worden ingesteld door degenen die zich tijdig tot Gedeputeerde Staten hebben gewend en belangheb benden die aantonen dat zij redeiijkenwijs niet in staat zijn geweest zich tijdig tot Gedeputeerde Staten te wenden. Een beroepschrift dient te worden gericht aan de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De termijn voor het instellen van beroep vangt aan op 8 decem ber 2003, Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn, tenzij binnen de beroepstermijn, in samenhang met een ingesteld beroep, een verzoek om vooriopige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend, in dat geval treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Bij toewijzing van het verzoek geeft de Voor zitter aan op welke onderdelen van het plan de voor iopige voorziening betrekking heeft, |i%iks%?fem;i7{Satb«s75,:3255ZHOuti»Tonge, jiWwl:wvn«osltóèe.nt/1el:(QlS7)642200/fw :frmoi!:infoêoosifiQideenl/Openingstijden; ma f/m vr 08.00 lot 12.00 ien' 13,00 tol 17.00 uur, elke eerste en defde dir.saog vc't de nioand h ovonds geopend von 18,00 tof 19,30 uur. en eventuele overige aanwezigen van gedachten te wisselen over het ontwerp-besiuit. Tevens wordt de gelegenheid geboden om mondelinge bedenkingen in te brengen. De aanvrager van de vergunning zal tevens in de gelegenheid worden gesteld de zitting bij te wonen. Wet milieubeheer Besluit Op 3 december 2003 is het besluit genomen de vol gende revisievergunning ingevolge de Wm te verie nen aan: 2. Brands Structural Products B.V. voor het in werking hebben van een bedrijf ten behoeve van het op- en overslaan van grondstoffen voor de polyesterver- werkende industrie aan de Delta Industrieweg 9 te Stellendam. Het besluit is gewijzigd ten opzichte van het ter inza ge gelegde ontwerp. Het besluit en overige stukken liggen ter inzage van af 8 december 2003 gedurende zes weken op werk dagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16,00 uur op het gemeentekantoor van Goedereede (nr, 2), Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde ter mijn op dinsdagavond van 18,00 tot 21,00 uur. Hier voor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (tel, 0187 - 48 81 11), Beroep tegen het besluit kan vanaf 9 december 2003 gedurende zes weken worden ingesteld door: a) degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besiuit; b) de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp-besiuit; c) degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigin gen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d) belanghebbenden aan wie redeiijkenwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp-besiuit. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag, Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een vooriopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderiijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een vooriopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 8111). .longeweg 74, taém 313.-3fflSSfBft6S!tf jO?87f ïs'S"? 1/ fax48 81 W E-imi); infogjsgo.nl GrotKiilli.n (0187! ió 7;' #ilie(itadil8n:jÖ18''i-■:; t: r :'fmilieoyochier.êisgs (^ningstijifeBiiio!2.00en 13.00io> 'ó.SO Osa^gstöfionifcfc; - IS.Middeikwnii !etiOi8"jJ8 63iÖ 45«n 13.00-1645, zaIO,00-12.00.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 12