TAN IS ONGETWIJFELD EiiAtfoei-iiiEuwa lil Administratief iiieclewerlc(st)er KREISPACK BV Langdurigheidstoeslag M Eilanden-Nieuws: een krant die G-E-L-E-Z-E-N wordt (0187)682940 PAGINA 12 VRUDAG 28 NOVEMBER 2003 voor mensen met een minimuminkomen slaagt U beter met uw inkopen als U eerst de advertenties leest ^^3,,eO en Verp^^^_ Tel. (0187) 47 01 78 Fax (0187) 47 01 79 Mobiel (06) 53 25 76 95 Voor al uw KefStpakketdOZeil Meuwste dessins InpakrOllen: SlnterWaas - Kerst - Neutraal Wij zijn elke avond open van 18.30 tot 20.00 uur, beliaive vrijdags. Boekenschuur geopend H. de Kok V.O.F, installatie- en loodgietersbedrijf GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND I'S G E E E N T E I D D E L H A R N I S De financiële positie van mensen die langdurig op een minimuminkomen zijn aangewezen, is vaak niet zo goed. In de Tweede Kamer is eind vorig jaar een motie aangenomen om deze mensen te ondersteunen. De minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid tieeft daarop een bedrag aan de gemeenten ter beschikking gesteld. De gemeente MIddelharnis heeft nu beleid ontwikkeld op grond waarvan aan deze doelgroep nog dit jaar een extra eenmalige uitke ring kan worden uitbetaald. Deze uitkering wordt de langdurigheidstoeslag genoemd. Wie heeft er recht op? Recht op de langdurigheidstoeslag hebben mensen jonger dan 65 jaar, 1die de afgelopen vijf jaar geen inkomen uit werk hebben gehad, 2. die de afgelopen vijf jaar ook geen uitkering in verband met werk hebben gehad (WW, ZW, WAO, WAJONG, WAZ en dergelijke uitkeringen), 3. van wie het inkomen in de afgelopen vijf jaar niet hoger dan bijstandsniveau is geweest, 4. die geen in aanmerking te nemen vermogen hebben, en 5. die in voldoende mate geprobeerd hebben werk te krijgen. Als u een uitkering op grond van de WAO, de WAZ of de WAJONG onWangt, hebt u wèl recht op langdurigheidstoeslag als: 1u de afgelopen vijf jaar geen inkomen uit werk hebt gehad, 2. uw arbeidsongeschiktheldspercentage 80 of hoger Is, 3. bij de laatste beoordeling van uw arbeidsongeschiktheid geen arbeidsdeskun- dig advies Is gevraagd, 4. uw inkomen in de afgelopen vijf jaar niet hoger dan bijstandsniveau is geweest, 5. u geen In aanmerking te nemen vermogen hebt, en 6. u in voldoende mate geprobeerd hebt werk te krijgen. We kunnen ons goed voorstellen dat u hieruit niet precies duidelijk is of u wel of geen recht hebt op de langdurigheidstoeslag. In dat geval kunt u telefonisch con tact opnemen. Hoe komt u aan de langdurigheidstoeslag? Er zijn twee mogelijkheden: 1. U ontvangt op dit moment een bijstandsuitkering In dat geval hoeft u zelf niets te doen. De gemeente beoordeelt uw dOossier en u krijgt de langdurigheidstoeslag automatisch gestort als u daarop recht hebt. Als u op 8 december 2003 nog geen beschikking hebt ontvangen, kunt u tele fonisch contact opnemen met uw contactpersoon bij de sociale dienst. Het tele foonnummer van de contactpersoon vindt u op de laatste beschikking die u van de gemeente hebt gehad. 2. U ontvangt geen bijstandsuitl<ering U kunt de langdurigheidstoeslag aanvragen bij het werkveld Sociale Zaken/Wel zijn van de gemeente. U kunt tot 15 december 2003 een aanvraagformulier inleveren. Meer Informatie? Als u meer informatie wenst, kunt u telefonisch contact opnemen op maandag en donderdag met telefoonnummer (0187) 47 55 46. Wij zijn een grootliandel in verpal<l<ingsmaterialen en zoel<en een: Zijn/liaar tal<en zullen bestaan uit de orderverwerl<ing, inkoop en licht boekhoudkundige taken. Aangezien wij een zeer klein bedrijf zijn verwachten wij een flexibel iemand die de wil heeft zich overal binnen het bedrijf in te zetten. De beheersing van de Duitse taal zou van positieve invloed zijn maar is niet noodzakelijk. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan: t.a.v. de tieer Kamphuis Delta-Industrieweg 11a, 3251 l-X Stellendam Industrieterrein 'Oostplaat' Einstein 5, 3241 MC Middelharnis v.o.f. Wegens omstandigheden is onze van 's morgens 9 uur tot 's middags 3 uur. Voor 's avonds van te voren bellen! Boeichandel/Antiquariaat Bouwdijk 11, Melissant Tel. (0187) 60 26 57 Havenweg 48, 3253 XD Ouddorp VERWARMING RIOLERING BEREGENING VLOERVERWARMING GAS - WATER SANITAIR ZINKWERK .jr^y^g^w. 'TK.'MW^K, mr.'W^MS W-'MPJ-MTga GEMEENTE Sluiting gemeentehuls Goedereede Vrijdag 5 december 2003 is het gemeenteliuis vanaf 16.00 uur gesloten. Ingekomen bouwaanvragen Ter voidoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet deien wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 14 november 2003 voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Ouden- hil 5 te Ouddorp; op 17 november 2003 voor: - het plaatsen van een garage/berging op hel perceel Kelderweg 13 te Ouddorp; op 19 november 2003 voor: - het plaatsen van een blokhut (t.v.v.) op het perceel Prins Hendrikweg 40 te Ouddorp; - het plaatsen van een afdak (t.v.v.) op het perceel Prins Hendrikweg 40 te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 9 december 2003 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 3 december 2003 in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende bouwvergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Narcissenpad 28 te Stellendam; - het plaatsen van postkasten op de percelen Koren- bioempad en Dahliapad te Stellendam; - het uitbreiden van de recreatiewoning Linde 7 (Klep perstee) te Ouddorp; - het plaatsen van een tuinhuisje/prieel nabij de recre atiewoning Grevelingen 7 (Noordzeepark) te Oud dorp: Commissievergadering Gezamenlijke vergadering commissie Grondgebied en Economische Zaken en commissie Maatschappe lijke Aangelegenheden en Middelen: dinsdag 2 december 2003 om19.00 uur. Van deze vergaderingen is vijf dagen voor de verga derdatum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Nadere inlichtingen worden op verzoek verstrekt door de griffier van de commissies. Spreekrecht over geagendeerde ondera/erpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: s.kiewiet@dirksland.nl of 0187 - 60 80 80. Openbare kennisgeving Burgemeester en wethouders van Dirksland brengen ter openbare kennis, dat de gemeentelijke (meerjaren) begroting 2004 - 2007 van 14 november tot en met 22 december 2003 ter secretarie der gemeente voor een ieder ter lezing is neergelegd en tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar is gesteld. Bekendmakingen Algemene wet bestuurs recht Vergunning verleend aan: - de Stichting Gompanen voor het organiseren van een evenement op het perceel Binnenweg 74 te Melissant in de nacht van 31 december 2003 op 1 januari 2004 (21-11-2003); - de Stichting Gompanen voor het organiseren van - het plaatsen van schuurtjes (2x) en een tuinmuur op de percelen Blienkerd 5 en 7 te Goedereede. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het plaatsen van een schuur op het perceel Oude Nieuwlandseweg 33 te Ouddorp; - het plaatsen van twee zendmasten op het perceel Klarebeekweg 17 te Ouddorp. Verleende sloopvergunning voor: - het slopen van een nissenhut op het perceel Vrij- heidsweg 1 te Ouddorp. De stukken van de hiervoor vermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Verleende gebruiksvergunningen Namens burgemeester en wethouders is door Brand weer Samenwerkingsgebied Goeree-Overflakkee besloten om gebruiksvergunning te verlenen op grond van artikel 6.1.1 van de Bouwverordening voor het in gebruik hebben van: - Restaurant Van Duinzicht op het perceel Oude Nieuwlandseweg 15 te Ouddorp. - Surfcentrum Brouwersdam op het perceel Ossen- hoek 1 te Ouddorp. -Voetbalkantine W.F.B, op het perceel Hofdijksweg 46 te Ouddorp. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op de gemeentesecretarie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. een vreugdevuur op het perceel Binnenweg 74 te Melissant in de nacht van 31 december 2003 op 1 januari 2004 (21-11-2003); - de heer L.J. Nagtegaal voor het verstrekken van zwak-alcoholische drank in de feesttent op het per ceel Binnenweg 74 te Melissant in de nacht van 31 december 2003 op 1 januari 2004 (21-11-2003). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwa ren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, bin nen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendge maakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voor gelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaar schrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Voornemen verlenen bouwvergunning Burgemeesteren wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening reguliere bouwvergunning te verlenen aan: - Vereniging tot Stichting en instandhouding van Scho len met de Bijbel voor het oprichten van een berging op het perceel Begonia 1bij de nieuwbouw van de Chr. Basisschool Prins Maurits te Dirksland. De op dit bouwplan betrekking hebbende stukken lig gen van 1 december tot en met 29 december 2003 op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage en gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit plan schriftelijk zijn zienswijze naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 10, 3247 ZG Dirksland. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is bin nengekomen van: - VOF Loon- en Verhuurbedrijf J. Vroegindeweij voor het vergroten van de een loods met paardenstallen op een perceel aan de Oudelandsedijk, in Polder Oude Plaat te Dirksland; - R Radder voor het vergroten van een woning en het plaatsen van dakkapellen aan de voor- en achterzij- Verleende vergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van vier dakkapellen en het veranderen van een bestaande zolderruimte tot woonruimte op het perceel Weespad 2 te Ooitgensplaat (besluit ver zonden 17 november 2003). Nadere informatie over de verleende reguliere bouw vergunning is op te vragen bij het taakgebied Volks huisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: Ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het be streden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taak gebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134). GEMEENTE IDDELHARNIS Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - H.J. Klem, Prins Bernhardlaan 107, Middelharnis- wijzigen voorgevel (171103) - D. de Gier/H.R Suilen, Pr. Margrietstraat 3 en 3a, Middelharnis - uitbreiden woningen (171103) - Gemeente Middelharnis, Postbus 1Middelharnis - oprichten beeldend kunstwerk, Havenhoofd te Mid delharnis (171103) - Nat. Fonds Sport Gehandicapten, Postbus 200, Bun- nik - openbare inzameling van gelden van 5 t/m 10 april 2004 (171103) - Nat. collecte verstandelijk gehandicapten. Postbus 85277, Utrecht - openbare inzameling van gelden van 27 september t/m 2 oktober 2004 (171103) - J. van Heemst, Zuiddijk 48a, Nieuwe-Tonge - ver branden snoeihout (181103) - Nat. Epilepsie Fonds, De Molen 35, Houten - open bare inzameling van gelden van 24 t/m 29 mei 2004 (191103) - S. van Loon, Koolmees 107, Sommelsdijk - ver branden snoeihout (191103) - J. Slui, Duivenwaardesedijk 29, Nieuwe-Tonge - oprichten garage/berging (201103) de op het perceel Nieuwstraat 8, Herkingen; - B. den Baars voor het oprichten van een schuur op het perceel Noorddijk 4, Melissant; - Brinkers Vriesvers B.V. voor het uitbreiden van een bedrijfsgebouw met een verbindingsgang op het per ceel Ruijgenhil 2, Melissant. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) kontakt opnemen met de heer J. Stelloo, de heer J. Pieterman of de heer M. Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 9 december 2003 Tijdstip locatie 9:00 uur/ gemeentehuis Oostflak kee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 3 december 2003 Tijdstip locatie 14:00-17:00 uur/gemeente(huis) Middelharnis Artikel 19, lid 3 WRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (verlenen vrijstelling van de bepalingen van het bestemmings plan) juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelij ke Ordening, bouwvergunning te verlenen voor: - het vergroten van de bestaande woning op het per ceel Kerkdreef 26 te Ooitgensplaat. De bijbehorende stukken liggen met ingang van 1 december 2003 gedurende vijf weken voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenhowerlaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18:00 en 19:30 uur. Belanghebbenden worden gedurende de termijn van de terinzagelegging in de gelegenheid gesteld schrif telijke zienswijzen naar voren te brengen bij het colle ge van burgemeester en wethouders, Eisenhowertaan 1,3255 VA OUDE-TONGE. Degene die een zienswijze heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeling nader toe te lichten. - B. Nagtegaal, Hofplein 15, Sommelsdijk - oprichten berging op perceel volkstuinencomplex Molenweg (ongen.) te Sommelsdijk (201103) - J.C. Aimekinders, Louis Bouwmeesterplein 4, Mid delharnis - uitbreiden woning (201103) - E. Kraak, Burg. Overdorpstraat 2, Nieuwe-Tonge - wijzigen garage (201103) L.P Jacobs, Battenoordsedijk 4, Nieuwe-Tonge - het in werking hebben van een 'knalapparaat' ter voor koming van wildschade op een landbouwperceel aan de Battenoordsedijk te Nieuwe-Tonge van 07.00 uur tot 19.00 uur van 17 november t/m 24 december 2003 of zoveel korter als mogelijk (201103) - Beheermij. Dijkers Middelharnis b.v., Burgemeester Mijslaan 4, Middelharnis - slopen van diverse opstal len Koningin Julianaweg 40 te Middelharnis (211103) - J.M.L Smolders, Zeedijk 4, Stad aan 't Haringvliet - verwijderen van asbestplaten (211103) - M.W. Vreeswijk, Battenoordsedijk 5, Nieuwe-Tonge - slopen van een loods en asbestplaten dak (211103) - Bouwvereniging Sommelsdijk, Dorpsweg 19, Som melsdijk - slopen van een asbest plafond aan de Ds. Montijnstraat 32 te Sommelsdijk (211103) - ING Bank, Postbus 1800, Amsterdam - oprichten van een tijdelijke bankkiosk voor de periode van 3,5 maand naast het perceel Zandpad 19 te Middelhar nis (241103) - Amnesty International werkgroep Goeree-Overflak kee, Gel. Cornelissestraat 3, Middelharnis - het innemen van een standplaats op de Westdijk (d'n Diek) in het kader van de Dag van de Rechten van de Mens op vrijdagavond 12 december 2003 naast het perceel Westdijk 55 te Middelhamis (211103) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: R Bakker voor het uitbreiden van een woning op het perceel Prins Hendrikstraat 30 te Middelharnis (14- 11-2003); - Woongoed Flakkee voor het oprichten van 16 een gezinswoningen en 6 appartementen op het perceel Langeweg 112 te Middelharnis (14-11-2003); - T.C. Noleboom voor het oprichten van een garage op hel perceel Generaal Snijdersstraat 19 te Nieuwe- Tonge (20-11-2003). Een aanvraag om een lichte bouwrvergunning is ont vangen van: - S.P. Koppenaal voor het uitbreiden van een woning op het perceel Generaal Snijdersstraat 22 te Nieu we-Tonge (14-11-2003). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om Inzameling klein gevaarlijk afval gemeente Dirksland Namens de gemeente Dirksland delen wij u mede dat op 2 en 3 december 2003 door de chemowagen van de fa. Van Gansewinkel het klein gevaarlijk afval wordt opgehaald. Door middel van een geluidsinstallatie wordt u er op attent gemaakt dat de chemowagen bij u in de straat is. Het is de bedoeling dat u het klein chemisch afval naar de chemowagen brengt en overhandigt aan het personeel van deze wagen. Zet het chemisch afval a.u.b. niet onbeheerd langs de weg, dit levert gevaar op voor kinderen, dieren en het milieu. Inwoners in het buitengebied kunnen telefonisch ver zoeken of de chemowagen langs komt, zij kunnen dit voor 2 december a.s. opgeven bij het IS60 op werk dagen tussen 8.30 uuren 10.30 uur, tel. 0187-487711. Mededeling Op donderdagmiddag 4 december 2003 zal het kan toor van het ISGO vanwege de viering van Sinterklaas vanaf 15.30 uur zijn gesloten. Wet milieubeheer Mededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. IMelding 1M.W. Vreeswijk, Battenoordsedijk 5 te Nieuwe-Ton ge (Besluit opslag- en transportbedrijven milieube heer). De melding ligt ter inzage vanaf 1 december 2003 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uuren 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Middelhamis (nr. 1). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde ter mijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hier voor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - G. Littel voor het oprichten van een woning met twee bijgebouwen op het perceel Dorpsweg 65a te Som melsdijk. Deze bouwaanvraag ligt met ingang van 1 december 2003 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen het bouwplan naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelhamis. Ontvangen sloopplan Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: -Gebr. A.J. en CA. Buijs voor het slopen van een opslagschuur op het perceel Havenweg 1 te Nieuwe- Tonge (14-11-2003). Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op woensdag 3 december 2003 om 9.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op woensdag 3 december 2003 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Middelharnis. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Mid delharnis. fe*i(/i§itiJo!B»cweg 45, foslbus3240 AAMiddeiliorins. ''^P Internet: www.midcfetixirnis.nl. fel. (0)87) 47 55 55 ft»4755 47 /e-m: mfotmlddeibornis.nl. Openragaijden: mol/mw08,30lot 12,00en 13:00!Ql 16.30o« Ontwerp-beslult Op 10 februari 2003 is een aanvraag om een veran deringsvergunning ingevolge de Wet milieubeheer ont vangen van: 2. Barendregt Mechanisatie B.V. voor een Iractortest- station, twee heaters en het vergroten van het bui tenterrein ten behoeve van opslag van materialen aan de Tramweg 2a te Oude-Tonge. Wij zijn voornemens om namens burgemeester en wethouders van de desbetreffende gemeenten deze vergunningen te verlenen. Aan de vergunning worden voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Het ontwerp-besluit en de overige relevante stukken liggen ter inzage van 1 decemlDer 2003 gedurende vier weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 2). Dege ne die niet in de gelegenheid is om de stukken over dag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp-besluit kunnen door een ieder vanaf 2 december 2003 gedu rende vier weken worden ingediend bij het ISGO, Postbus 313,3240 AH Middelharnis. Op verzoek blij ven uw persoonlijke gegevens geheim. Als daarom wordt gevraagd, zal een openbare (hoor)zitting wor den gehouden. Tijdens deze zitting wordt gelegenheid geboden om het bevoegd gezag en eventuele overi ge aanwezigen van gedachten te wisselen over het ontwerp-besluit. Tevens wordt de gelegenheid gebo den om mondelinge bedenkingen in te brengen. De aanvrager van de vergunning zal tevens in de gele genheid worden gesteld de zitting bij te wonen. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). (|g«BgM,Posltes3ï3,3240AH»ile!itamis."!a,f0I87)488I 11/ :Ik;488T9?EHBOilr mfotisgo.n)GkAwKji!(0187J4877 II MitteoHacteo: (0187148 81 31 mtteokfoiteneisgonl pj)ettin9slijde«;iK)i/mv(08J0lotl2.00ai iS.OOlot K.30ouf. Övetsbgst*»;JotfflBiesfotkwej t9;M»JcleSKini8, l8l.pi87J 48 68 50 Openiigslijte:raot/myr08.30-11,45611 J3,00-tó.45i za 10,00.12,00, Tl^yTrrwga-yiniFW.^qrjrsi

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 12