NIEUWE BOEKEN Nieuws van dé emxxam DE VUNDERSERIE Kledinginzamelactie stichting Kuren met Reuma Il t\A it EIIAtlElBI-IIIEUWS T-Mobile klanten kunnen nu MMS'en naar alle Nederlandse mobiele gebruikers Creatiefmarkt Geref. Gemeente Dirksland Oliebollenverkoop in Stellendam Agapè blij met evangeliserende Jeugdkerken Paul Kieviet concerteert in Sommelsdijk Surprisewedstrijd HV Krammer! Uitslag en stand HSV De Viscromte g jAi^jaanije. ^anny Willemieia 3253 LM Ouddo^p I Tel. (0187) Ó8 03 ^5 I /93S 25 November 2003 I Jofianms van Heemst I 9^ariavan9{eemst-v.d.'Doe[ t VROEGINDEWEIJ VAN DER BOOM Aanstaande zaterdag, 29 november, gaat de Christelijke Gemengde Zangvereniging 'Soli Deo Gloria' uit Stellendam oliebollen verkopen. De oliebollen worden gebakken door de vroegere Stellendamse bakker, Jan Troost, en worden verkocht op het Oranjeplein in Stellendam. Daar bent u dus hartelijk welkom.' Heren 1 Intermezzo past systeem succesvol aan; Mare van Biert weer in de aanval Debitel introduceert nieuw online dienstverleningspiatform: 'mijn debitel' De uitslag: PAGINA 3 DINSDAG 25 NOVEMBER 2003 FAMILIEBERICHTEN Met blijdscKap en dankbaa)-P\eid M jj;- ontvingen wij wit Gods scKeppende en be-waf^nd^ Kand een doekte)- en zusje Wij noemen Kaoi* y\nnewien 21 novembe»- 2003 Lewny Gertfwida eniels Kleppei* Ij; Oudelandseweg 27 ":i; |i Vandaag mogen we gedenken dat het 65 jaar f geleden is dat onze ouders, groot- en overgroot- ouders f en ;i; ;i; in het huwelijk zijn getreden. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen I Weistraat 16 3244 AW Nieuwe Tonge •;*;!;;!:;!;;!;S;;iHt;;iHt;*iS^fiSH{Kt-i-;t;wSt^ DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, willen wij langs deze weg een ieder die met ons heeft meegeleefd na het plotseling heen gaan van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma ELLY KEUVELAAR-ARENSMAN hartelijk danken. J. Keuvelaar kinderen en kleinkinderen Stad aan 't Haringvliet, november 2003 Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat van ons is wegge nomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoe der, groot- en overgrootmoeder WILLEMTJE VAN NIMWEGEN weduwe van Arend van Lente in de ouderdom van ruim 99 jaar. Zij werd de afgelopen tijd liefdevol verzorgd in 'De Samaritaan Nieuwkoop: M. van Lente t E. G. C. M. van Lente-Verweij Sommelsdijk: L. van Lente J. van Lente-Riedijk klein- en achterkleinkinderen 21 november 2003 Verpleeghuis 'De Samaritaan' te Sommelsdijk Correspondentie-adres: L. van Lente, Ringstraat 27, 3245 CS Sommelsdijk De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. woensdag 26 november om 10.00 uur in de kerkzaal van 'De Goede Ree', ingang Stoofhoek, te Sommelsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemde kerkzaal. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Vanaf vandaag kunnen T-Mobile klanten met een MMS-toestel recht streeks MMS-berichten (foto's, videomessages, tekst en geluid) uit wisselen met klanten van alle Nederlandse mobiele operators. T-Mobi le klanten konden al MMS-berichten uitwisselen met klanten van Vodafone en Telfort. Nu kunnen zij ook foto's en videomessages uitwisselen met MMS- gebruikers van KPN en Orange. T-Mobile introduceerde ruim eenjaar geleden als eerste aanbieder in Nederland MMS. Het aantal mobiele bellers dat beschikt over een mobiele telefoon met een camera groeit zeer snel. Klanten van T-Mobile kunnen inmiddels in 30 landen MMS-berichten verzenden en ontvangen. Niek Jan van Damme, Commercieel Directeur: "T-Mobile heeft sinds de introductie van MMS zowel abonnees als PrePaid gebruikers de mogelijkheid geboden om een toestel met digitale camera aan te schaf fen. Deze toestellen zijn snel populair geworden. Maar MMS is pas echt leuk als je met al je vrienden, familieleden en andere relaties, ongeacht hun aanbieder, foto's en videomessages kunt uitwisselen. Daarom is het belangrijk dat onze klanten nu berichten kunnen uitwis selen met MMS-gebruikers van alle Nederlandse operators. Als de ont vanger geen MMS toestel heeft kan hij de bood.schap op een website bekijken. Wij ver wachten dat de populariteit van MMS nu snel nog verder zal groeien.'" t-zones in 30 landen T-Mobile biedt alle klanten toegang tot t-zones, een multimediaal con cept waarin alle mobiele datadiensten op een eenvoudige en aantrekke lijke manier zijn samengebracht. Daarmee kunnen klanten van T- Mobile zonder aanvullend abonnement hun telefoon gebruiken voor informatie of entertainment of om zaken te downloaden, zoals belto nen, afbeeldingen en videoberichten. Ook kunnen zij foto's maken en korte videomessages opnemen en direct versturen. Nederlandse klan ten van T-Mobile hebben al in 30 landen toegang tot hun eigen t-zones. T-Mobile, het wereldwijde mobiele netwerk, heeft in Nederland 1,69 miljoen klanten (augustus 2(X)3) en is daarmee de nummer 3 op de Nederlandse markt. T-Mobile biedt producten en diensten voor zowel consumenten als zakelijke gebruikers. T-Mobile Netherlands is partner in sport van NOC NSF en ondersteunt daarmee het Nederlands Olym pisch Team op weg naar de Olympische Zomerspelen in Athene. Op dinsdag 2 december a.s. wordt binnen de gemeente Dirksland een inzamelactie gehouden van gebruikte - maar niet versleten - kleding, dekens, lakens, handdoeken, gor dijnen en schoeisel. De gemeente heeft hiervoor op grond van een positieve beoordeling van het Centraal Bureau Fondsenwerving een vergunning verleend om de inzame lingsactie te mogen houden. Ook in de gemeente Dirksland zullen ongetwijfeld minder draagkrachtige reumapatiënten wonen die graag eens drie weken zouden willen kuren om verlichting van pijn te krijgen en een betere conditie te bewerkstellingen. Wanneer u deze patiënten een goed hart toedraagt en hen wilt ondersteunen, is de inzamelingsactie een goede gelegenheid om uw bijdrage te leveren. Hiervoor zijn of worden nog kledingzakken van de stichting Kuren met Reuma huis aan huis bezorgd, die u kunt gebruiken. Wanneer u onvoldoende of helemaal geen zakken heeft ont vangen, kunt u ook vuilniszakken gebruiken. Het hoofddoel van de stichting Kuren met Reuma is om minder draag krachtige mensen met een reumatische aandoening, zoals fibromyalgie, artritis, artrose, enz., te laten kuren. Om dit te kunnen verwezenlijken wordt uw steun verzocht. Ook wor den nog depothouders gezocht. Wie geen kleding heeft, maar toch een bijdrage wil leve ren, kan een gift overmaken op gironummer 8453722 ten name van Stichting Kuren met Reuma, P. Poliusstraat 67, 6045 BW Roermond, Wie meer informatie wil, kan bel len naar telefooimuimner 0597-613388. De activiteitencommissie van de Gerefor meerde Gemeente te Dirksland organiseert a.s. zaterdag weer haar traditionele creatief markt in de zalen van haar kerkgebouw aan de Mozartsingel. De creatiefmarkt wordt gehouden van 10.(X)-15.00 uur. Er worden allerlei artikelen verkocht, zoals kleine vei lingkistjes, diverse soorten kaarten, droog bloemstukjes, cadeauartikelen, boekenleg gers, schilderijtjes en geborduurde artikelen. Tevens wordt er glas gegraveerd en zij er nog diverse andere artikelen. Verder worden er diverse wokshops georganiseerd voor de jeugd. De jongste kinderen kunnen tegen een klein bedrag een herfstdecoratie maken. De wat oudere kinderen kunnen een lectuurbak van hout beschilderen en sjabloneren (kos ten 6), nestkastjes maken (kosten 7,50) en een dakpan maken met herfstdecoratie met herfstdecoratie (kosten 7,50). Voor de herfstdecoratie hoeft u zich niet op te geven, maar om er zeker van te zijn dat voor de ove rige drie workshops voldoende materialen aanwezig zijn, dient u zich daarvoor op te geven tot en met 26 november a.s. Dat kan bij Liesbeth Grootenboer (tel. 602506) of Ineke Grootenboer (tel. 603008). Op elk gewenst moment kan zaterdag met een workshop worden begonnen. De organisatie hoopt weer vele bezoekers te mogen begroe ten, zodat de opbrengst van deze dag weer een mooie bijdrage zal leveren voor de aflos sing van het kerkgebouw. In de Vlinderserie van uitgeverij De Banier komen regelmatig nieuwe romans uit. Diverse auteurs hebben hun verhalen aan het papier toever trouwd, en de naam van De Banier staat al jaren garant voor vele uren verantwoord leesgenot. IN DE SCHADUW VAN HET VER LEDEN Thea Zoeteman- Meulstee schreef twee maal achtereen een gloednieuwe roman. Zij put haar inspiratie uit het dagelijks leven, en schrijft het liefs over gezinssituaties waarin problemen en zorgen voorkomen. Zo ver scheen in 2002 het boek met de titel De scha duw van het verleden. Marlise zit in dit boek in de examenklas van de havo. Maar het lukt helemaal niet op school en met de studie. Marlise kan zich niet concentreren en vaak is ze ook erg moe. Dat komt allemaal door een ingrijpende gebeurtenis die in het gezinsleven diepe spo ren trok; haar kleine broertje Robbie kwam door een ongeluk met een auto om het leven. Niet alleen Marlise, maar ook haar ouders hebben het zwaar met dit verlies. Haar moe der is de draad kwijt, besteedt geen aandacht meer aan het huishouden en ook niet aan Marlise. En haar vader ook. Hij is nota bene opgenomen in een rustoord. Niemand dus die echt oog heeft voor het meisje. Op school is er echter wel iemand die Marlies ziet tobben. De leraar Duits, zelf nog jong, staat pal naast Marlise. Hij zet alles op alles om haar te helpen te slagen voor haar exa men. Dat lijkt wel te helpen, maar op een dag gaat het helemaal mis; Marlise loopt, na een kallende ruzie met haar melder, weg van huis. Gelukkig is ook dan haar leraar Jan- Willem paraat. Zijn hulp maakt dat Marlise weer leert genieten van het leven. Een prach tig verhaal! Het boek is 213 blz. dik en is gebonden en heeft een omslagillustratie van Hans Ellens. Nur 344, ISBN 90 336 2769 8, Prijs: 13, 95. De schaduw van het verleden, Thea Zbe- teman- Meulstee, De Banier, 213 blz- geb. Nur 344, ISBN 90 336 2769 8, Prijs: 13, 95. OLGA'S KINDEREN Het boek dat in 2003 verscheen van de hand van Thea Zoeteman- Meulstee, draagt als titel Olga's kinderen. Op de omslag prijkt een fraaie illustratie van Hans Ellens. Het in een vervolg op het boek Zorgen om Olga, maar kan ook heel goed afzonderlijk worden gelezen. Het huwelijk van Olga en Bert is altijd kinderioos gebleven. Maar plotseling neemt hun leven, door een tragisch ongeval. BOEKEN ALLES VOOR SCHOOL EN KANTOOR TtL (OIST) «1278 - F« (0187) «aSSI» BOEKEN EN MUZIEK Voorstraat 41 - .1245 BG Sommelsdijk Tel. (0187) 48 26 14 - Fax (0187) 484520 een wending. De twee dochtertjes van over leden vrienden worden aan hun zorgen toe vertrouwd. Tijden van zorg en geluk wisse len elkaar af. Madeion, het ene meisje, heeft veel moeite met de verwerking van het onge val en Willemijn, het andere meisje, wordt geconfronteerd met het verleden. Dikwijls ervaren Bert en Olga, net als alle ouders, bij de opvoeding hun tekorten en hun onmacht. Op het alleronverwacht komt er opnieuw geluk om de hoek kijken: Olga blijkt na jaren wachten toch zwanger. Het boek telt 296 pagina's en is gebonden, Nur 344, ISBN 90 336 2789 2, Prijs: €13,95. Olga's kinderen, Olga's kinderen. De Banier, 296 pagina 's en is gebonden, Nur 344, ISBN 90 336 2789 2, Prijs: 13,95. KITTY'S ERFENIS Na 'Liefde langs slingerpaden'. Als het leven een wending neemt' en 'Voor elk die in het duister dwaalt', schreef J.D. Heems kerk opnieuw een meeslepende familie roman. Gerard Middelkoop wordt na het overlijden van zijn vrouw steeds vaker geconfronteerd met herinneringen die hij al heel lang had weggestopt maar die hem nu onrustig maken. Hij besluit op bezoek te gaan naar de vrouw die zo'n diep spoor in zijn leven heeft getrokken. Gerards zoek tocht lijkt al gauw dood te lopen, maar krijgt een onverwachte wending. Hij komt in con tact met een familie die veel zorgen kent en met wie hij zich bijzonder verbonden weet. Vooral met zijn zoon Maarten, die echter niets van hem wil weten.Verleden, heden en toekomst komen na veel moeite en strijd op een wonderlijke manier bij elkaar. Een mooi boek, waarin het aspect vergeving goed tot zijn recht komt. 357 pag. geb, Nur 344,ISBN 90 336 2782 5, Prijs: €13, 95. Kitty 's erfenis. De Banier, J.D. Heems kerk, 357 pag. geb, Nur 344, ISBN 90 336 2782 5, Prijs: 13, 95. EEN ONMOGELIJKE LIEFDE Na de oorlog is niet voor iedereen de oorlog ten einde. Zo ook voor Kees van Galen. Een paar jaar na de oorlog begint het voor hem pas echt. Want de vader van Kees was NSB' er. Na bijltjesdag moeten hij en zijn moeder vluchten naar een ander woonplaats. Ook daar worden ze met de nek aangekeken. Op een dag ligt Kees's moeder ook nog dood in bed. Vele valse beschuldigingen achtervol gen hem daarna. De tijd die daarop volgt worden gekenmerkt door twee bijbelteksten Daardoor krijgt Kees grote twijfels rondom zijn eigen bestaan. Heeft hij wel recht op het leven? Intussen is diep in zijn hart diepe liefde ontvlamd voor een meisje dat de naam Willemijn draagt. Hij ontmoette haar eens bij de bushalte. Telkens probeert hij haar tegen te komen, maar al met al loopt het op niets uit. Hoe loopt het af, als Kees plotse ling oog in oog met haar staat, terwijl ook de boerenzoon Johannes er is? Want Johannes weet dat zijn vader NSB'er was. 248 pagi na's gebonden, Nur 344, ISBN 90 336 02766 3, Prijs: €13,95. Een onmogelijke liefde, Martin Rutgers, De Banier, 248 pag. geb, Nur 344. ISBN 90 336 2766 3, Prijs: 13,95 ONBEWOONBAAR VERLEDEN Arina Donk schrijft en schildert graag in haar vrije tijd. Die laatste bezigheid resul teerde weer in een fijne roman. In dit nieuwe boek ontmoeten we Anne, dezelfde persoon als die in de debuutroman van deze jonge auteur. Draag het niet alleen Anne. Alleen is ze nu een flink aantal jaren ouder. Anne, die gelukkig haar stugge masker heeft afgelegd, is intussen moeder. Ze speelt een rol in het leven van Verie, die na het overlijden van haar ouders met haar broers en zus bij een oom woont. Verie voelt zich daar niet thuis. Haar oom, maar ook haar broes en zus begeven zich op het ver keerde pad; ze houden zich bezig met drugs smokkel. Ze willen dat Verie ook mee doet. Maar dan gaat er iets helemaal fout. Op won derlijke wijze komt Verie terecht bij de familie Visser, die haar liefdevol opvangt. Maar Verie kan haar familie niet uit haar gedachten zetten; zeker haar lievelingsbroer Vincent niet. Het verleden is voorhaar onbe woonbaar geworden. En wat zal de toekomst haar te bieden hebben? 246 pag. geb. Nur 344, ISBN 90 336 2767 1, Prijs: 13, 95. Onbewoonbaar verleden, Arina Donk, De Banier, 248 pag. geb, Nur 344, ISBN 90 336 2767 1, Prijs: 13.95 JOHANNES De verhouding tussen Hanna en Hugo loopt stroef. Niet dat ze niets voor elkaar voelen, maar het verschil in kerkelijke achtergrond speelt hen zulke parten dat ze samen niet verder kunnen. Vlak voordat ze uit elkaar gaan, vertelt Hanna dat ze waarschijnlijk zwanger is. Hanna gaat alleen verder en zal ongehuwd moeder worden. Maar het kindje overlijdt bij de geboorte. Vanzelfsprekend krijgt'Hanna het daarna zwaar te verduren. Eerst wilde ze het kindje niet hebben en nu is ze het kwijt. Schuldgevoelens kwellen haar. Bovendien confronteert haar gehandicapte buurmeisje haar telkens opnieuw met haar overleden kindje.Toch weet zij Hanna ook iets te laten zien van vergeving en genade. Ook Hugo heeft het moeilijk. Hij kan ner gens terecht met zijn problemen. Op een dag ontmoeten Hugo en Hanna elkaar weer. Is er nog iets dat hen bindt? Johannes, Geesje Vogelaar- van Mourik, De Banier, 293 pag. geb, Nur 344, ISBN 90 336 2793 O, Prijs: 13,95 Heren 1 van volleybalvereniging Intermezzo was tot nu toe gematigd succesvol, het was ook een beetje behelpen met een aanvaller als spelverdeler. Voor afgelopen zaterdag werd besloten van deze methode af te stap pen en wat veranderingen door te voeren. Onno Bal werd spelverdeler en aanvoerder. En vanaf nu wordt het 1-5 spelsysteem toe gepast. De veranderingen bleken een goede zet. Intermezzo startte zeer voortvarend en overtroefde tegenstander Bemisse met fan tastisch aanvalsspel. De ploeg uit Heenvliet herstelde zich goed in de tweede set. Ze kwamen zelfs voor met 23-19. Normaal een stand waarbij de setzege je niet meer kan ontgaan. Alleen Intermezzo dacht hier anders over en de mannen van coach Anton van Zijp wonnen alsnog met 25-23. Een belangrijke opsteker, tactisch en psychisch gezien. Bij Bemisse knakte er dan ook iets na de tweede set. En voor het eerst in drie jaar werd weer een 4-0 overwinning behaald, wat resulteerde in een voorlopige gedeelde derde plaats in de rangschikking. Hou Stand, Benevia en Fusion hebben nu betere papieren, maar dat kan over twee weken weer veranderd zijn. Eerst maar de bekerwedstrijd in de tweede ronde tegen het Zierikzeese Wea/Mevo'80 winnen. Overige uitslagen: Heren 3 - Bemisse 23-1 Jongens C - TimmersA'olley Zuid 1 O - 4 Jongens D - Kwiek 14-0 Meisjes B - Rowi 20-4 Dames 1 - Bemisse 1 1-3 Heren 2 - Gavok 30-4 Meisjes C2 - Rijnmond 2 2-2 Dames 2 - Sliedrecht Sport 1 4-0 Sarto 1 - Meisjes Cl 3-1 Programma: 24-11 21.00 uur Ibis 1 - Heren Recrea 1 29-11 11.00 uur Jongens Cl - Vollido 1 (beker) Meisjes Cl - Volley Voome 2000(beker) 15.00 uur Rijnmond 5 - Dames 2 17.00 uur Rijnmond 1 - Jongens D 18.00 uur Wea/Mevo'80 1 - Heren l(beker) Debitel Nederland B.V., de netwerkonaf- hankelijke aanbieder van mobiele telefonie, heeft recentelijk een geheel vernieuwde website en debitel Self Service geïntrodu ceerd, debitel Self Service is een vergevor derd online dienstverleningplatform voor particuliere en zakelijke klanten van debitel. Particuliere klanten kunnen via 'mijn debi tel' 24 uur per dag inzicht krijgen in hun bel tegoed, snel antwoord krijgen op vragen, klantgegevens bekijken en wijzigen, diensten en specificaties aanvra gen en een abonnementsadvies op maat ont vangen. Ook de zakelijke klant kan alle vlootaansluitingen online beheren, hetgeen uniek is in de markt. Ronald Haanstra, General Manager Custo mer Service van debitel: 'voor debitel bete kent dit een efficiënte methode waarmee de service naar klanten toe nog verder ver hoogd wordt. De klant kan behalve via inter net ook via de vernieuwde telefonische dienstverlening, IVR (Interactive Voice Respons System: 0900-debiteI) van debitel op elk moment van de dag beschikken over alle relevante actuele gegevens over de aan sluiting' Klanten kunnen via 'mijn debitel' niet alleen wisselen van abonnement of netwerk, maar kunnen daarnaast voortaan zeer eenvoudig extra diensten als verzekeringen, SMS- informatiediensten en bijvoorbeeld GPRS activeren. De website vertoont in de 'mijn debitel'-omgeving bovendien alleen rele vante informatie en aanbiedingen, zodat de klant precies een passend advies krijgt. De procedure is eenvoudig en veiUg;- de klant logt de eerste keer in via www.debitel.nl. en ontvangt direct een sms met een persoonlij ke pincode. Met deze pincode kan de klant 24 uur per dag inloggen in zijn eigen bevei ligde 'mijn debitel'-omgeving. Agapè gaat de stichting Jeugdkerken onder steuning bieden door haar materiaal voor jongerenwerk ter beschikking te stellen. De onlangs door Marcel Gaasenbeek opgerichte stichting Jeugdkerken kan daardoor putten uit een schat aan middelen die Agapè met haar jarenlange ervaring in het jongerenwerk heeft opgebouwd. Met de jongeren takken van Agapè, Disco very, Aüiletes in Action en Heavenly Quali ty, richt de organisatie zich al jarenlang op training van christelijke jongeren en het bereiken van niet-christelijke jongeren met het Evangelie. In dit proces is voor jeugd kerken een belangrijke rol weggelegd. Jeugdkerken zijn maandelijkse bijeenkom sten van jongeren uit allerlei geloofsge meenschappen en hun (niet-gelovige) vrien den. De bijeenkomsten, die door het hele land worden georganiseerd, hebben vooral een evangehserend karakter. Directeur van Agapè, Willem de Vink: "Er is niemand die de niet-christelijke jongeren beter kan bereiken dan christelijke jongeren. Het is daarom geweldig te zien dat jonge christenen zich steeds bewuster worden van hun zendingsopdracht en zich inzetten in hun jeugdkerk." Samenvferking Marcel Gaasenbeek, woordvoerder van stichting Jeugdkerken, reageert enthousiast op de steunbetuiging van Agapè: "Eerder gaven ook Revo en Youth for (ïhrist al aan met de jeugdkerken in zee te wiUen. Ook Willow Creek Nederland heeft vergaande plannen om de samenwerking met ons aan te gaan. Samen staan we sterk. Het is echt fan tastisch te zien hoe God onder de jongeren in Nederland aan het werk is." De opkomst van jeugdkerken is voor Agapè een welkome aanvulluig. De Vink: "Het is natuurlijk fantastisch dat jongeren nu bijna overal in het land kunnen worden doorver wezen naar een jeugdkerk in hun omgeving. Jongeren die door bijvoorbeeld een zomer- actie van Agapè nieuwsgierig zijn geworden naar de God van de Bijbel, kunnen nu gedu rende het hele jaar meer over Hem horen in hun eigen taal en belevingswereld". Aanstaande zaterdag, D.V. 29 november, zal organist Paul Kieviet concerteren op het Meere-orgel in de Hervormde kerk te Som melsdijk in een programma 'Van Mendels sohn tot Bach'. Het 'Eilanden-Nieuws' van vrijdag bevatte een toehchting op het con cert. Het interessante programma voorziet in boeiende jeugdwerken van Mendelssohn - waarbij de invloed van Bach soms met de handen te tasten is! -, grote werken van Bach - waarbij de relatie met de Ie Advents zondag (30 november) wordt gelegd - en daartussenin twee stralende fuga's van Carl Philipp Emanuel Bach én een Sonate van een Sommelsdijkse componist uit de 18e eeuw. Jan Robbers. Alles bij elkaar een aantrekkelijk en afwisse lend programma waarin het prachtige Mee re-orgel uitnemend tot zijn recht komt! U bent hartelijk welkom om te komen luiste ren... Komende zaterdag, 29 november hoopt de HV Krammer de jaarlijkse surprisewedstrijd te vissen. We vissen deze wedstrijd in het zoute water, ergens op de maasvlakte. Voor deze wedstrijd moet u zich wel van tevoren opgeven. Dit kan tot en met donderdagavond bij onderstaande telefoonnummer. Inschrijf geld is 2,50 voor de trouwe wedstrijdvis sers en 5,00 voor alle anderen. Wij zorgen dat u na afloop van deze wedstrijd een mooie surprise ontvangt. Inschrijven vanaf 8.00 uur tot 8.30 uur in De Goede Reede Zuiderdiepstraatweg 28 te Stellendam. We vissen van 9.30 uur tot 13.30 uur. Tot vrijdagavond 21.00 uur, kunt u bij onderstaand telefoonnummer aas bestellen, zodat dat geen belemmering hoeft te zijn. Ook voor inlichtingen of andere vragen (geen vervoer misschien?) belt u met 0187- 603051 of u mailt naar hvkrammer@hot- mail.com. We zien u graag zaterdagmorgen. Zaterdag 2 november oganiseerde de HSV de Viscromte een zoutwater wedstrijd aan de Nieuwe Waterweg. Na de inschrijving bleek dat er 25 deelnemers waren. Het weer was nogal somber met af en toe wat regen. Maar de vangsten waren buitengewoon goed te noemen 18 van de 25 deelnemers wisten wel een visje te verschalken. Daarna gezellig napraten en de prijsuitreiking in de Kantine. 1. Dhr. Bolier248 cm. 2. A.Koole 173 cm. 3. J. Landman163 cm. 4. K. Struik157 cm. 5. B. Berkenbosch147 cm. 6. A. V Heukelen119 cm. 7. A. Schaaf 113 cm. 8. G.v. Zielst111 cm. 9. H. Maan 109 cm. 10. P.v.d. Groef95 cm. 11. J. Landman 29 cm. 12. L. Bolier26 cm. Er zijn in totaal 69 vissen gevangen met een totale lengte van 19m en 13 cm! Volgende wedstrijd is de laatste wedstrijd van het seizoen. LET OP!! Deze zal gehouden worden op 29 november en niet 6 december zoals op het schema is vermeld. Deze zal gehouden worden in de Nieuwe Waterweg. Inschrijven van 8.30 tot 9.00 uur. Er wordt gevist 10.00 tot 14.00. 'nissenstand Hieronder volgt de tussenstand van het zout- vissen van H.S.V. De Viscromte, na 22 november. 1. A.Koole33 2. D. Saarloss 35 3. H.v. Heukelen39 4. J. Landman40 5. L. Bolier47 6. A. Schaaf 53 7. P.v.d. Groef 54 8. H. Maan 56 9. N. Bazen59 10. P. Regeer 64 ll.K. Stniik65 12. M. Knöps 66 13. P.v. Eek67 14. T.Knol67 15. G.v.Zielst 68 b

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 3