Verton Schenen Verton Schoenen Bij Verton Schoenen Middelharnis gaan we verbouwen Daarom al onze merken en modellen afgeprijsd. Opbrengst Actie Schoenendoos Kampioenschappen 2003 van P.V. De Snelpost te Dirksland Ouddorp Dames 1 Intermezzo verliest dubbel EIIAtfDErMIIEyWS 'Slechte neus' helpt bij peurtocht naar Parkinson Beroep tegen natuur voor Maasvlakte Verslag en uitslag bootvisdag H.S.V. De Viscromte Tommy Hilfiger - Mexx - Esprit - Replay - Mag - Lumberjack - Timberland - Toddy's - Van Bommel - Van Lier - Van Gils - Clarks - Ecco - Wolky - Palledium - Gabor - Footnotes Sioux - Hassia - Peron - Waldlaufer - Peterkaiser - Audley - Maripe - Dick Boons - Donna Carolina - Marco Polo - More More - enz. De familie Van der Linden wil iedereen bedanken voor het meedoen aan Actie Schoenendoos, maar vooral de kinderen worden bedankt, die al die schoenendozen zo mooi versierd en gevuld hebben. Door uw en jou medewerking hebben wij 10 november jl 527 schoenendozen afgegeven aan de medewerkers van Actie Schoenendoos te Gouda. 59 schoenendozen meer als vorig jaar. WtH\NEGEHRecIameborden-AutobeIettering-Spandoeken-enz... Damvereniging 'Dirksland' Uitslag: Maaike Ghijsels in ziekenhuis met nekklachten Generaal Onaangewezen Midfond Aangewezen Dagfond Aangewezen Oude duiven Aangewezen Jonge duiven Aangewezen Gebr. de Waal Drukkerij WÊIÊÊIiÊIIÊSÊÊSÊÊMigliKÊÊÊISÊÊÊÊ: Voor de inwoners van doen wij graag een stapje extra. Verlovingskaartjes Huwelijkskaarten geboortekaartjes of jubileumkaarten Medewerker buitendienst (v/m) PAGINA 4 DINSDAG 18 NOVEMBER 2003 Totale verbouwings LEEGVERKOOP 'Ik had niet door dat de boter stond aan te branden', 'een lekker luchtje zei me niet meer zo veel', 'de kattenbak schoonma ken werd steeds minder vies', wanneer er iets kwijt was stond ik zonder probleem op de kop in de vuilnisbak'. In de jaren voorafgaand aan het stellen van de diagnose, hebben veel lijders aan de ziek te van Parkinson dit soort ervaringen. Tot voor kort werd aan deze signalen weinig aandacht geschonken. Ten onrechte blijkt nu, want het afnemen van het reukvermogen kan een indicatie zijn voor het vaststellen van de ziekte in een eerder stadium. Nu wordt bij de meeste patiënten de ziekte van Parkinson pas na vijfjaar onderkend. In die eerste vijfjaar wordt de meeste schade aan gericht. Ook al zijn de symptomen van de ziekte dan nog niet zichtbaar. Dr. Henk Berendse, neuroloog in het VU medisch centrum, ontving de Prof. dr. Hans Lakke-prijs 2003 voor zijn onderzoek naar het gestoorde reukvermogen als indicatie voor het ontwikkelen van de ziekte van Parkinson. Uit het onderzoek is gebleken dat het mogelijk is patiënten vroeger in de ziek te op te sporen. Naarmate de ontwikkeling van de mogelijkheden om de ziekte af te remmen verder vordert, wordt vroege diag nostiek steeds belangrijker. Zo kan, wanneer een behandeling die het ziekteproces afremt beschikbaar komt, deze eerder gestart wor den. De Parkinson Patiënten Vereniging kent de Prof. dr. Hans Lakke-prijs toe. Deze prijs wordt jaarlijks uitgereikt aan degene die een bijzondere wetenschappelijke prestatie heeft geleverd met betrekking tot de ziekte van Parkinson. De WLTO heeft bij de Raad van State beroep aangetekend tegen de overheids- beslissing 750 ha landbouwgrond in Midden-IJsselmonde, de Schiebroekse- en Zuidpolder en de Schiezone te bestemmen tot recreatie en natuurge bied. Volgens de WLTO wordt de daar aanwezige agrarische bedrijven alle toekomstperspectief ontnomen. De WLTO wijst erop dat de regering bij het aanwijzen van het gebied als natuur- en recreatieterrein, om de aanleg van de tweede Maasvlakte te compenseren, niet heeft aan gegeven hoe een en ander wordt gefinan cierd. De agrarische bedrijven zouden moeten ver kassen of zich aanpassen aan de mogelijkhe den die dan nog in het gebied overblijven. Daar is geld voor nodig maar het benodigde instrumentarium ontbreekt. 'De boeren in het gebied worden als het ware gearres teerd,' schrijft de WLTO in haar reactie. Het ontwikkelingsperspectief wordt hen eenzijdig ontnomen en hun belang wordt ondergeschikt gemaakt aan het algemeen belang. De WLTO eist nu garanties dat bij de uitvoering van het project het benodigde instrumentarium beschikbaar komt. De naamgever van de prijs, Prof. dr. Hans Lakke, was betrokken bij de oprichting van de Parkinson Patiënten Vereniging ruim 25 jaar geleden. Hij was tevens jarenlang de leidende wetenschappelijke onderzoeker in Nederland op het gebied van de ziekte van Parkinson en voorzitter van de Medische Adviesraad van de vereniging. Vorig jaar werd de prijs, voor het eerst, uitgereikt aan dr. Bas Bloem (UMC St. Radboud). Reklall® Julianaweg 84c-3248 AN-Melissant Tel.: 0187-487557 Mobiel: 0626-368886 De uitslagen van maandag 10 november: Afd. 1: Joh. Wolfert-Jac. Wolfert3-0 H. Keuvelaar-M. v. 't Geloof1-1 D. Wolfert-W. Knöps 3-0 Afd. 2: H. de Munck-C. v.d. Kroon 0-3 A. Los-W. Stoilk0-3 J. Knöps-W. Nieuwland 3-0 Er werd 15 november vol goede moed om 7.15 uur vertrokken vanuit Melissant naar de boot bij de 'plompe toren' op Schouwen- Duiveland. Door de schipper en zijn echtge noot werden we hartelijk ontvangen aan boord. Bij de loting kreeg een ieder een plaats toegewezen op de boot en enkele con sumptiebonnen. De weersgesteldheid was goed te noemen, het was in ieder geval droog. De wedstrijd werd in twee gedeelten gevist. De gevangen vis was meestal klein van stuk en het aantal viel over het alge meen tegen. Er werd ook nog een verloting gehouden met mooie prijzen, dus velen gin gen toch niet met lege handen huiswaarts. De sfeer onder elkaar was prima te noemen, mede door de goede, organisatie en verzor ging. Om 16.15 verlieten we de boot met veel dank, een groet en tot volgend jaar. 1. Marius Knöps188 cm. 2. Henk Korver176 cm. 3. Arco Schaaf166 cm. 4. Dhr. Nobel150 cm. 5. Conny de Jager148 cm. 6. Henk Maan127 cm 7. Gerrit van Zielst125 cm. 8. B. Abrahamjan115 cm. 9. Kees Struik109 cm. 10. Hen van Heukelen89 cm. De vrijdagavond is nog nooit een fijne speel avond geweest voor dames 1 van Volleybal vereniging Intermezzo. Ook afgelopen vrij dag tegen Capelle 2 werd deze stelling weer bevestigd. De dames kwamen maar moei zaam op gang, het spelbeeld ging wel rede lijk gelijk op maar de thuisploeg trok telkens aan het langste eind. Half in de tweede set ging het helemaal fout. Een botsing tussen Maaike Ghijsels en een medespeelster resul teert er in dat Maaike naar het ziekenhuis moest met nekklachten. Hierna kwam Inter mezzo pas in de vierde set weer op gang en won deze set. Setstanden van de 3-1 over winning voor Capelle 25-17, 25-12, 25-13 en 22-25. Bij de recreanten maakte oud Olympia-volleyball er Jeroen Witte zijn debuut in de thuiswedstrijd tegen De Kriekel uit Ouddorp. Jeroen Witte leerde het volley bal in Dirksland bij Ölympia, medespelers Gerard Rommens en Nicky Tuinenburg ken den hem ook nog uit deze periode en zien in hem een welkome aanvulling van de volley balselectie, mede doordat een andere oud- Olympiaspeler, Peter Geldof, er mee stopt. Jeroen Witte had een doeltreffende bijdrage in de wedstrijd tegen de Ouddorpers:korte ballen door de midden. Intenjjezzo domi neerde nadrukkelijk in deze wedstrijd, in de tweede set leek het anders te lopen, maar uit eindelijk wist de Kriekel de voorsprong niet vast te houden. Intermezzo won met 4- O.Maar net als de dames waren er ook uit vallers: Aart Baars en Gerard Rommens vie len uit met enkelblessures. Overige uitslagen: Yum 2 - Heren 13-1 Yum 1 - Dames 24-0 Yum 1 - Jongens D1-3 Yum 1 - Jongens C0-4 V.Voome 3 - Meisjes C2 0-4 Benevia 2 - Meisjes B0-4 Yum 4 - Heren 30-4 TimA^. Zuid 3- Heren 21-3 Programma voor a.s. zaterdag 22 november in de Staver te Sommelsdijk: 12.30 uur Heren 3 - Bemisse 2 Jongens C - TinmiersA'olley Zuid 1 Jongens D - Kwiek 1 14.00 uur Meisjes B - Rowi 2 14.30 uur Dames 1 - Bemisse 1 Heren 2 - Gavok 3 Meisjes C2 - Rijnmond 2 16.45 uur Heren 1 - Bemisse 1 Dames 2 - Sliedrecht Sport 1 Uitwedstrijden: 22-11 12.30 uur Sarto 1 - Meisjes Cl De gemeente 24-11 21.00 uur Ibis 1 Oostflakkee is een, - Heren Recrea 1 gemeente van 10.00U inwoners en. omvat de woonliernen Oude-Tonge, Ooitgensplaat, Den Bommel en Achthuizen. Ér bestaan goede wegverbindingen (ook met het open baar venoerj met de Randstad (Rotterdam ligt op ca. 40 km), Zeeland en West-Brabant. Op tiet gebied van recreatie zijn er ruimschoots voorzieningen aan wezig, met name op het gebied van watersport. Het gemeentekan toor is gevestigd in Oude-Tonge. Vitesse Onaangewezen 1. J. C. Roodzant 2. P. C. van Alphen 3. M. v. d. Baan 4. Mevr. N. Doom Duifkampioen: J. C. Roodzant 1-1875108 Midfond Onaangewezen 1. J.C. Roodzant 2. P. C. van Alphen 3. A. P. de vogel 4. A. Zoon Duifkampioen: A. P. de Vogel 1-1875291 Dagfond Onaangewezen 1. J. C. Roodzant 2. P. C. van Alphen 3. A. Zoon 4. M. V. d. Baan Duifkampioen: J. C. Roodzant 1-1875079 Oude duiven Onaangewezen 1. P. C. van Alphen 2. J.C. Roodzant 3. M, V. d. Baan 4. A. P. de Vogel Duifkampioen: 7-1510706 Jonge duiven Onaangewezen 1. M. v.d. Baan 2. P. C. van Alphen 3. J. C. Roodzant 4. M. Doom Duifkampioen: 3-1124954 Natour Onaangewezen 1. M. v.d. Baan 2. P. C. van Alphen 3. J. C. Roodzant 4. P. Kagchelland Duifkampioen: M. v. d. Baan 2-1624939 1. P, C. van Alphen 2. M. V. d. Baan 3. J. C. Roodzant 4. A. P. de Vogel 5. J. M. D. van Rutten Vitesse Aangewezen 1. J.C. Roodzant 2. P. C. van Alphen 3. M. V. d. Baan 4. J. M. D. van Rutten 1. J. C. Roodzant 2. P. C. van Alphen 3. A. P. de Vogel 4. A. Zoon 1. P. C. van Alphen 2. J. C. Roodzajit 3. A. Zoon 4. J. M. D. van Rutten 1. P. C. van Alphen 2. J. C. Roodzant 3. A, P. de Vogel 4. M. V. d. Baan 1. M. V. d. Baan 2. P. C. van Alphen 3. M. Doom 4. J. C. Roodzant Natour Aangewezen 1. M. v. d. Baan 2. J. C. Roodzant 3. P. C. van Alphen 4. P. Kagchelland Generaal Aangewezen 1P. C. van Alphen 2. M. v.d. Baan 3. J. C. Roodzant 4. J. M. d. van Rutten 5. A. P. de Vogel Langeweg 13 3245 KE Sommelsdijk Postbus 27 3240 AA Middelharnis Tel: (0187) 47 10 20 Fax:(0187)48 57 36 De modellenboeken voor warden bij u ttiuis gebracht, waar u in alle rust uw keus kunt maken. Gebr. de Waal Drukkerij Sommelsdijk Bel: (0187) 47 10 20 en vraag naar Plony De huidige organisatie bestaat uit zeven t Onderhoud is een vacature van: Bij het taakgebied Nieuwe Werl<en en Functie-eisert LBOA/MBO-opleiding die aansluit bij de werkzaann lieden; - relevante werkervaring. Functie-inhoud het machinaal en handmatig vegen van straten en pleinen; - het uitvoeren van klein onderhoud aan de veegmachine; - het uitvoeren van plantsoenwerkzaamheden; - het uitvoeren van bestratingswerkzaamheden; - het uitvoeren van gladheidsbestrijding; - overige voorkomende werkzaamheden. ktbeiAsvoopNaarden Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal 2038,00 bruto per maand (schaal 4) bij een volledige werkweek. De gemeente biedt een goede werksfeer en kent een flexibele invulling van de 36-urige werkweek. Daarnaast kunnen wij een reiskostenregeling en een pc-privé project aanbieden. iniichtingen Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer C.W.J. den Boer van het taakgebied Nieuwe Werken en Onderhoud. Inlichtingen over de procedure kunnen worden verkregen bij de heer A.J. Rakers van het taakgebied Burger Bestuur Communicatie Organisatie, Het telefoonnummer is 0187 - 64 22 00. Informatie over de gemeente Oostflakkee kunt u vinden op www.oostflakkee.nl. Uw sollicitatiebrief met cv kunt u tot 5 december 2003 sturen aan het college van burge meester en wethouders van Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH te Oude-Tonge. U kunt uw sollicitatiebrief ook mailen naar info@oostfiakkee.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 4