iiiiiiiitiiiittiiii :Af M. van den Boogert B.V. I Hervormingsavond Sirjansland Schaken en dammen in Ouddorp EIIAflE»f-rnEUWS Per direct gezocht: Vrouwenkoor 'Tres Animé' Woningbouwvereniging Beter Wonen Goedereede 50-jarig bestaan van de vereniging Afgelopen maandag werden de 7e ronde bij het schaken en de 8e ronde bij het dammen verspeeld. Een relaas Uitslagen 20 oktober 2003.: Uitslagen Schaken 20-10-2003: feliciteren liun ieden met tiet I Schildersbedrijf H. Bazen Zn, Herken en Erken de verschillen I Als u op zoek bent naar een goede vakman Kijk op: wwAV.schildersbedrijfbazen.nl GEMEENTE DIRKSLAND GOEDEREEDE M Verleende gebruiksvergunning PAGINA 10 VRIJDAG 24 OKTOBER 2003 Hofdijksweg 30 Postbus 43 3253 ZG Ouddorp J Tel. (0187) 68 18 04 Fax (0187) 68 43 86 E-mail: verkoop@booaert.nl J Kijk ook op: www.booaert.nl en www.ouddnrp n.nm Wegens zwangerschap zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega, j die verstand heeft van administratie en boekhouding. Ben jij in het bezit van een MBO-diploma of een gelijkwaardige opleiding en op zoek naar een leuke afwisselende baan? Reageer dan snel! Wij vragen: Kennis van MS Office. Kennis van Word Excel is een pré. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Kennis van de Duitse taal is een pré. Flexibele instelling. Stressbestendig. Zelfstandig kunnen werken. Geen 9 tot 5 mentaliteit. Teamplayer. Lijkt dit je een leuke baan? Reageer dan binnen 7 werkdagen en richt je sollicitatiebrief aan de heer M. van den Boogert, Postbus 43, 3253 ZG te Ouddorp. Op 31 oktober is er een Hervormingsavond in Sirjansland, in de Nederlandse Her vormde Kerk. De aanvang is 19.30.uur. Sprekers op deze avond zijn: dhr W.Sprengelmeijer: Luther in zijn tijd; ds.J.Joppe: Luther en zijn gezin; Ds.A.C.Uitslag: Luther in onze tijd; Het koor "Laus Deo" uit Bruinisse. De collecte is bestemd voor de stichting 'In de rechte straat'. Bij de dammers was het een ronde met vier winnaars en dus ook vier verliezers. Makkelijk had Tanis het,omdat Moerkerk bij vergissing twee schijven weg gaf en de winst voor Tanis niet moeilijk meer was. Voor de 2e ronde speelden J. van Koppen tegen De Mik sr. Deze keer was De Mik sr. de winnaar, doordat hij in tegenstelling tot van Koppen tot het eind toe geconcentreerd bleef spelen. De Mik jr. speelde tegen van Eek en als de koploper en regerend kampioen een schijf voorkomt is dat meestal beslissend, zo ook nu. Een lange klassiek partij werd gespeeld tussen Flores- teijn en van Schie. Helaas voor van Schie had Flores- teijn tegen het eind een winnende voortzetting en was Floresteijn deze avond de vierde die het genoegen van de winst mocht smaken. J. Moerkerk-K. Tanis 0-3 A.P.C, de Mik-P. van Eek3-0 H.M. Floresteijn-W. van Schie .3 - O J. van Koppen-A. de Mik 0-3 Bij de schakers 10 partijen die tot het bot werden afge kloven. Van der Wende was als eerste klaar tegen van Meenen en wist zijn eerste overwinning te boeken. In een Aljechin die overging in het Weens kreeg wit alle vrijheid om zijn stukken richting de zwarte monarch te dirigeren. De aanval sloeg niet door maar het materië le witte surplus werd tot gelding gebracht. Commen taar van de zwartspeler: "ik heb vandaag mooi verlo ren" (waarvan akte). Breen wist Speelman in een Phihdor te verschalken. Een uit nood geboren pion- offer gaf de witten alle kans om de zwarte koningstel ling onder schot te nemen. Het resterende eindspel gaf wit de betere kansen en een bok van Speelman bespoe digde het einde. Wie zeer verrassend op komt zetten is Schaeffer die in een Schotse partij Breen opbracht. Maart is met wit duidelijk van een beter niveau getui ge zijn 3 nullen met zwart uit evenzoveel partijen. Troost boekte zijn eerste overwiiming en kan daar hopelijk wat moraal uit putten voor het verdere ver loop van de competitie. Een aangenomen damegam biet waar zwart te passief bleef getuige de stukken op de laatste 3 rijen. Wit wist snel te profiteren en de par tij naar zijn hand te zetten. Klink stond de hele tijd dreigend tegen Tanis-Koole maar deze wist alles gesloten te houden en aldus de veilige remisehaven te bereiken. Baas en van Esveld speelden een omegelmatige Siciliaan waar wit de zwakke zwarte d-pion als schietschijf gebruikte. Lang Vrouwenkoor 'Tres Animé' uit Hellevoetsluis is op zoek naar leden. Bent u op zoek naar een prettig maar vooral muzikaal koor, komt u dan eens luisteren en kennismaken op een van onze repetitie-avonden. Mis schien bent u dat extra toontje dat ons koor wilt ver sterken De repetities worden gehouden op donderdagavond van 20.00 tot 22.15 uur in Penta College Jacob van Liesveldt aan de Fazantenlaan te Hellevoetsluis. Wij zijn vooral op zoek naar sopranen, maar ook ande re stemmen zijn van harte welkom. Wij vertolken populair en licht klassieke muziek in een prettige sfeer. Ons koor staat o.l.v. dirigent Willem Chr. Meyboom. Op dit moment zijn wij aan het repeteren voor ons kerstconcert dat gehouden wordt op donderdagavond 18 december a.s. in de N.H. Kerk te Nieuwenhoom m.m.v. Mannenkoor 'Ons Koor" uit Sommelsdijk. Wij verwelkomen u graag in ons midden, dus komt u gerust eens luisteren! Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met: (0181) 312794, 323065 of 314311. kon zwart wel weerstand bieden maar toen deze uit eindelijk viel, viel de gehele stelling om. Van den Nieuwendijk wist Derrez in het verre eindspel te ver slaan; zijn pionnen stonden iets beter en de zwarte monarch stond gecentraliseerd opgesteld. Zo vindt van den Nieuwendijk de weg naar boven weer. Tanis ver sloeg Zonneveld in een Rossolimo Siciliaan. Laatst genoemde ging al op de 7e zet opzichtig in de fout en kwam dat eigenlijk niet meer te boven gedurende de gehele partij ook al wist hij het naderend onheil nog te rekken tot de 32e zet. Ondanks een kwaliteitsoffer wist Santifort de Konings-Indische verdediging van Derrez niet te slechten en besloten beiden tot remise daar zwart ook krap in zijn tijd zat. Er werd volop door bei de combattanten en omstanders naar winstvarianten gezocht maar het bleef onduidelijk. Tot slot wist van der Wende zijn partij tegen van Geelen te winnen,toen deze in het middenspel voor actie koos ipv stelUngs- verbetering. Reinier heeft nu een aardig gaatje gesla gen met nummer 2 Santifort. Wim v. Geelen-Reinier v. d. Wende .0 - 1 Jaap S antifort-Peter Derrezrem Willem Jan Tanis-Gert-Jan Zoimeveld I - O Eddy Derrez-Cees v.d. Nieuwendijk .0 - 1 Arie Baas-Hans van EsveldI-O Albert Schaeffer-Maart BreenI - O Wilko Breen-Piet Speelman1-0 Peter Klink- Willy Tanis-Koole rem Krijn v.d. Wende-Hans van Meenen .1 - O Frans Troost-Jan Grinwis1-0 Bestuur en Raad van Commissarissen van de Woningbouwvereniging Beter Wonen te Goedereede Wij hopen in de nabije toel<omst een aantal activiteiten te ontplooien waarbij ook u als leden betrokken wordt. Het Bestuur van de Woningbouwvereniging, De secretaris, L. O. Kieviet. De voorzitter, P. A. Braber De Raad van Commissarissen van de Woningbouwvereniging, De secretaris. De voorzitter, K. P. Mollema. T. A. Bakelaar. Is EEN AF-ERKEND SCHILDERSBEDRIJF i We verzorgen niet alleen het schilderwerk, maar ook diverse wandafwerkingen, I beglazingen, spuitwerk, houtrotherstel en i kozijnrenovaties aan woning en utiliteitsbouw. i Onze opdrachtgevers bevinden zich in geheel Zuidwest Nederland en variëren in grootte van onderhoud bij kleine particulieren tot I nieuwbouw bij grote bouwbedrijven. Wanneer gewenst begeleiden we de opdrachtgevers d.m.v. een persoonlijk gesprek, gespecificeerde offerte, digitaal kleuradvies, verftechnisch advies tot een meerjarig onderhoudsschema. of bel {0187) 66 94 74. Bezoekadres: St. Elizabethstraat 17 te Herkingen. Sinds II Raadsvergadering Raadsvergadering: donderdag 30 oktober 2003 om 19.00 uur. Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verl<rijgen op het gemeenteliuis. Spreel<rectit over geagendeerde ondenwerpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: s.kiewiet@dirl<sland.nl of 0187 - 60 80 80. Bekendmakingen Algemene wet bestuurs recht Vergunning geweigerd aan: - Woningbouwvereniging Dirksland voor liet oprichten van een berging op een perceel in Dirksland Zuid nabij het woonzorgcomplex in de Akelei te Dirkland (14-10-2003). Verkeersbesluit Voor de woning Molendijk 55, Melissant is ten behoe- GEMEENTE Vergaderingen - 29 oktober 2003 om 15.00 uur: Commissie Bezwaar schriften De agenda voor deze vergadering ligt, tijdens de kan tooruren, ter inzage op het gemeentehuis, waar even eens een exemplaar kan worden afgehaald. - 30 oktober 2003 om 19.30 uur: Gemeenteraad Ter inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentehuis. Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens liggen de stukken ter inzage in de bibliotheek. Hof dijksweg 20 te Ouddorp. Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde ondera/erpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter netpagina: www.goedereede.nl. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 10 oktober 2003 voor: - het plaatsen van een sierhekwerk op het perceel Oudelandseweg 75 te Ouddorp; - het plaatsen van twee antennemasten op het perceel ve van S. Bekker een gereserveerde gehandicap tenparkeerplaats aangewezen (10-10-2003). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwa ren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, bin nen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendge maakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voor gelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vra gen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschul digd. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 28 oktober 2003 om 10:30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op woensdag 5 november 2003 om 14:00 uur in het gemeentehuis te MIddelharnis. li^SisSji/feSöW Klarebeekweg 17 te Ouddorp; op 13 oktober 2003 voor: - het plaatsen van een carport/berging nabij recreatie woning 't Bosje 1 (Oostenweg 2b) te Ouddorp; op 14 oktober 2003 voor: het uitbreiden van de woning op het perceel Tolland 27 te Goedereede. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 7 oktober 2003 voor: het wijzigen van de kozijnen op het perceel Boom pjes 1 te Ouddorp; op 14 oktober 2003 voor: - het plaatsen van een berging (t.v.v.) op het perceel Hermansweg 17 te Ouddorp; op 16 oktober 2003 voor: - het bouwen van een saiiingcentrum op het perceel Deltahaven 61 te Stellendam; - het bouwen van een bijkantoor op een perceel aan de Jongkoenstraat te Goedereede. Deze publicatie Is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 28 oktober 2003 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 5 november 2003 in het gemeentehuis te MIddelharnis. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende bouwvergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het plaatsen van een blokhut nabij de recreatiewo ning Zuiderdiep 34 (Noordzeepark) te Ouddorp. - Het plaatsen van een tuinhuisje (t.v.v.) en het veran deren van een tuinhuisje in een prieel nabij de recre atiewoning Zuiderdiep 28 (Noordzeepark) te Oud dorp. - Het plaatsen van een berging nabij de recreatiewo ning Het Oude Nieuwland 119 te Ouddorp. Verleende reguliere bouwvergunning eerste fase voor: - het bouwen van een saiiingcentrum op het perceel Deltahaven 61 te Stellendam. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. fïfi^sfe^Ste^s^Mte^ GEMEENTE I D D E L H A R N I S Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen - J. Pulleman, Binnenpad 4, MIddelharnis - oprichten tuinschuur, Boomgaardweg (volkstuinenoomplex), Middelhamis (131003) - L. van Es, Molendijk 169, Nieuwe-Tonge - uitbreiden woning (131003) - R. Verkerke, Korteweegje 30, Nieuwe-Tonge - uit breiden woning en oprichten garage/berging. Gene raal Snijdersstraat 14, Nieuwe-Tonge (131003) - J.J. Noteboom, Oosthavendijk 80 (Dieklaan 7), MId delharnis - verbouwen schuur tot woning. Westelij ke Achtenweg 16, Sommelsdijk (131003) - De Jonge Spartaan, Postbus 190, MIddelharnis - uit breiden kleedruimtes, Edison 4, Middelhamis (131003) - B&R Recycling B.V., Huygens 44-46, MIddelharnis - plaatsen keet en portocabin (131003) - Mw. R. van Duren, Kreekstraat 25, Sommelsdijk - oprichten berging (131003) - J.H. van den Doel, Donkereweg 5, MIddelharnis - plaatsen dakkapel (131003) - D.O. de Boer, Hofstraat 2, Sommelsdijk - uitbreiden woning en oprichten berging (131003) - Pizzeria Le Pinocchio, Vissersdijk 69, MIddelharnis - aanbrengen reclame (131003) - Nationaal Fonds Kinderhulp, Brinkpoortstraat 32, Deventer - openbare inzameling van gelden van 26 april Vml mei 2004 (151003) - Hotel de Haven, Vingerling 53, MIddelharnis - aan brengen lichtbakschaal (131003) - R.C.M, van Marrewijk Beheer B.V., Prins Clausstraat 1MIddelharnis - slopen asbest plafond, Westelijke Achteniveg 37, MIddelharnis (151003) - Activiteitencommissie Chr. Geref. Kerk, Westelijke Achtenweg 43, Sommelsdijk - het houden van een huis-aan-huis verkoopactie met oliebollen op zater dag 29 november 2003 voor de dorpen MIddelharnis en Sommelsdijk (161003) - Postduivenvereniging de Rode Duif, p/a Van Borse- lenstraat 38, Nieuwe-Tonge - organiseren kansspel vanaf heden t/m 29 november 2003,1.000 deelne- mersbewijzen a 0,50 per stuk (161003) - Kon. Muziekvereniging Sempre Crecendo, Prins Bernhardlaan 70, Middelhamis - het houden van een Namens burgemeester en wethouders is door Brand weer Samenwerkingsgebied Goeree-Overflakkee besloten om gebruiksvergunning te verlenen op grond van artikel 6.1.1 van de Bouwverordening voor: - het kerkgebouw op het perceel Kerkpad 3 te Goe dereede. De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op de gemeenteseoretarie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. ;1rafflirjW/eg- 'i, G&jaefeede, ^a&töys^S, :A2:i'^ Z& O'jdé^t^.. ^SüïöJüi^siïisfeS !^:ffM:M0/0^'0MMMmi^:M00m!M!i:M^ huis- aan-huisverkoopactie van krentenmikken van maandag 15 t/m vrijdag 19 december 2003 in Mid delhamis, Sommelsdijk en Stad aan 't Haringvliet (161003) - A.A. Grit, Koolmees 45, Sommelsdijk - het verbran den van snoeihout en/of stro op tuinperceel aan de Molenweg te Sommelsdijk (161003) - Algemene Nederlandse Ouderen Bond M&W Flak- kee, p/a Pr. Margrietstraat 37, MIddelharnis - orga niseren kansspel vanaf heden t/m 20 december 2003,1.000 deelnemersbewijzen a 0,50 per stuk (161003) - ZOA Vluchtelingenzorg, Postbus 4130, Apeldoorn - openbare inzameling van gelden van 29 maart 2004 t/m 3 april 2004 (171003) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van MIddelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelhamis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - E. Kraak voor het wijzigen van een garage op het perceel Burgemeester Overdorpstraat 2 te Nieuwe- Tonge (16-10-2003); - Wiboru Vastgoed B.V. voor het uitbreiden van een bedrijfsgebouw op het perceel Edison 51 te Middel hamis (16-10-2003). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - M. Dirksen voor het oprichten van een antennemast op het perceel Rottenburgseweg 152 te Middelhar- nis (10-10-2003); - T.J. van de Klundert voor het wijzigen van een gevel op het perceel Hofplein 1 te Sommelsdijk (13-10- 2003); - C. van 't Veer voor het oprichten van een duivenhok op het perceel Dorpsweg 68 te Sommelsdijk (13-10- 2003); - J.W. Verbeek voor het wijzigen van een gevel op het perceel Koolmees 109 te Sommelsdijk (13-10-2003). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 en artikel 51lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwwergun- ning te verlenen aan: - Maas-Delta Deurwaarders voor het veranderen van een kantoorpand op het perceel St. Joris Doelstraat 7 te Sommelsdijk; - J.P. Verhage voor het verbouwen en uitbreiden van een garage op het perceel Nieuwstraat 63/ Kerkepad 54 te MIddelharnis. Deze bouwaanvragen liggen met ingang van 27 okto ber 2003 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schrif telijk bedenkingen tegen de bouwplannen naar voren Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het bouwen van een aanbouw aan de woning op het adres Van Halenstraat 6 te Oude-Tonge (ontvangen op 3 oktober 2003); - het bouwen van een aanbouw aan de recreatiewo ning op het adres Zuiddijk 61a bij huis 51 (ontvangen op 6 oktober 2003). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een woning met garage op het Cris- pijnterrein kavel 13 te Oude-Tonge (ontvangen op 10 oktober 2003); - het bouwen van een woning met garage op het Cris- pijnterrein kavel 27 te Oude-Tonge (ontvangen op 13 oktober 2003); - het uitbreiden van de woning op het perceel Kerk- dreef 26 te Ooitgensplaat (ontvangen op 6 oktober 2003). Nadere Informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Een lichte bouwvergunning is verleend voor: - het uitbreiden van de dakkapel op het adres Acht- huizensedijk 82 te Achthuizen (besluit verzonden 16 oktober 2003): - het plaatsen van verlichte reclameborden aan de voorgevel van het pand op het adres Pieter Bigge- straat 35 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 17 oktober 2003). Een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een tuinbouwbedrijf aan de Oude- landsedijk te Oude-Tonge, plaatselijk bekend gemeente Oostflakkee, sectie H, nummer 415 (besluit verzonden 15 oktober 2003). brengen bij burgemeester en wethouders van Middel- harnis, Postbus 13240 AA Middelhamis. Kapvergunning verleend aan: - Mw. M. Borst voor het kappen van een kastanjeboom op het perceel Reiger 36 te Sommelsdijk (16-10- 2003) (Derde)belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders. Postbus 13240 AA Middelhamis. Indien binnen twee weken na deze publicatie bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapvergun ning opgeschort. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, telefoon 0187 - 47 55 79 - 47 55 88. :|i:|5|^#:ï55S/fe47 55 47 /«kmI: infoemid<JAorais.ni': 4«Bi§i)feBio^fewSMii3ator 12.00W 13.00tt!t 16.30 oitó Nadere informatie over de verleende lichte bouwver gunningen en de reguliere bouwvergunning is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelij ke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: Ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onvenwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening grif fierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taak gebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie, delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commisslebehandellng wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) kontakt opnemen met de heer J, Stelloo, de heer J. Pieterman of de heer M. Hamellnk. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 28 oktober 2003 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oostflak kee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 5 november 2003 Tijdstip locatie :14:00-17:00 uur/gemeente(huls) MIddelharnis 9n 13.^ tot 17,00 OW, dkes6fsfei»*tié#&affïdfid6i*oi)si 's«rai«bjeo(Kiirfo»afi W06wt9.3flw: -1

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 10