NAJAARSTREND GOEREE KNRM veelvuldig in actie voor surfers EIIAI1DEI1-I1IEUW5 Nieuw in Goedereede. Op donderdag, vrijdag en zaterdag 23, 24 en 25 oktober wordt in verenigings gebouw 'Oostdam de beurs 'NAJAARSTREND GOEREE' ge houden. De openingstijden van de beurs zijn donderdag en vrijdag van 14.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. De toegang is gra tis. Eind vorige week hebben in nood zijnde surfers aangetoond dat de boten van de Koninklijke Neder landse Redding Maatschappij on misbaar zijn. GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND PAGINA 22 VRUDAG 17 OKTOBER 2003 Dertien actieve ondernemers, die ieder jaar de beurs 'Trend' te Ouddorp en de 'Stellen- damse Dagen' te Stellendam organiseren heten iedereen van harte welkom op de 'NAJAARSTREND GOEREE' in Goede reede, waar zij de laatste nieuwe ontwikke lingen vanuit hun branche aan u presenteren en demonstreren. Tijdens deze dagen kunt u er van alles te weten komen over: Inbraak preventie, muziekinstrumenten, aanleg- en onderhoud van tuinen, woninginrichting, op maat gemaakte schuifdeurkastwanden, bin nen- en buitenzonwering, rijwielen, renova tie van deuren en keukens, radio- TV- en wit goed, parket- en laminaatvloeren, verwar ming, naai- borduur- en lock- machines, tuinmachines en beregening. De deelnemers zullen dat hieronder wat uit gebreider toeUchten: Esgri Design laat u de nieuwste trends zien op het gebied van schuifdeurkasten met de bijbehorende interieurs en accessoires zoals veriichting in het hanggedeelte van de kast, diverse uittrekelementen, schoenrekken enz. enz. Kastruimte is een fenomeen waar altijd te kort aan is. Esgri rekent af met deze dilem ma's. Vanuit een eigen productieruimte kun nen wij alles tegen betaalbare prijzen exact op maat leveren (en monteren) en nagenoeg aan iedere persoonlijke wens voldoen. Naaimachinehandel VLIETO uit Ooltgens- plaat presenteert een nieuwe collectie PFAFF naaimachines. Deze machines met hun boventransport hebben een plaats gekre gen naast de Husqvama Viking naai- lock- en borduurmachines en worden met dezelfde 5 jaar garantie op alle onderdelen en 2 jaar op arbeidsloon aangeboden. Na sluiting van onze winkel in Middelhamis is er meer tijd beschikbaar voor de verkoop, onderhoud en reparatie van onze machines, zo ontvangen wij leuke reacties voor het wer ken op afspraak. Wij rijden nu meestal twee maal per week over Flakkee en komen zon der extra kosten bij u aan huis. Kom kijken en vergelijken. Tevens bieden wij u speciale aanbiedingen en extra hoge inruilkortingen aan. Nieuw is het Fashion Fun pakket met daarin de blienderitsvoet. Is uw huis dicht als de deur op slot is Dat is een van de slogans, die Van Dam Beveiliging Stellendam gebruikt, om u er op te wijzen, dat het met vele huizen slechts is gesteld voor wat betreft de inbraakbeveili ging. Dat is nu een van de dingen die Van Dam Beveiliging, als erkend PKVW-bedrijf (Politie keurmerk veilig wonen) voor u kan verhelpen. Het bedrijf beveiUgt bouwkundig, dus met goedgekeurde en geteste sloten voor ramen en deuren, volgens of met politiekeur merk. Zij verzorgen de schouwing, montage, con trole en aanvraag van het certificaat veilig wonen, waarvoor u bij vele verzekeringen korting krijgt op de inboedelverzekering. Ook repareren of vervangen zij natuurhjk het slot op raam of deur waar u al zolang moeite mee heeft. Kom daarom op de beurs eens de veihgheidssloten, schilden, krukken, kluizen enz. bekijken en vasthouden. Vraag ook naar de voorwaarden voor een gratis advies. Sunstore Flakkee: Al vanaf 1989 zijn wij een begrip op het gebied van zonwering. Voor zowel uw binnen-, als buitenzonwering op maat kunt u bij ons terecht. Vanaf maart 2003 hebben wij een nieuwe locatie met een ruimere showroom, waar wij u de laatste trends en ontwikkelingen op het gebied van zonnewering laten zien. Ons nieuwe adres is Simon Stevinweg 26 (industrieterrein Oost plaat), 3241 MD Middelhamis. Telefoon (0187) 483484. (voorheen West-achterweg 55, Sommelsdijk). Tanis Tuinmachines laat u tijdens de beurs een complete lijn zien van diverse tuinma chines zoals kettingzagen, hakselaar, tuinfre- zen, heggescharen, bos- en gazonmaaiers. Verder een ruime keus in diverse modellen vijverpompen van klein tot groot. Tevens leveren wij een uitgebreid programma op het gebied van tuinberegening, van een water pomp tot een volledig, automatisch berege- ningssysteem. Wij beschikken over een werkplaats voor onderhoud en reparatie aan al uw tuinmachi nes en het slijpen van uw heggenschaar of kettingzaag enz. Kom geheel vrijblijvend bij ons langs om onze aanbiedingen te zien tij dens de beurs. Hoveniersbedrijf Krijger is een jong groei end bedrijf gevestigd te Goedereede. Het verzorgt uw tuin van eerste opzet, uitwerking en aanleg tot terugkerend onderhoud in over leg met de klant. Tevens is de kwekerij gespecialiseerd in het kweken van grotere planten, bomen, leibomen en sierheesters. Levering en plaatsen van blokhutten, tuin huisjes en schuttingen tegen scherpe prijzen rechtstreeks vanaf de fabriek. Gespeciali seerd in de aanleg van sierbestrating, opritten en parkeerterreinen. Hiervoor zijn meer dan 30 soorten grint en siersplit rechtstreeks van uit de steengroeven leverbaar. Aanleg en onderhoud en alle voorkomende maaiwerk- zaamheden siergazons bij particulieren en bedrijven. Snoeiwerkzaamheden alle planten en bomen, ook machinaal verwijderen van grotere, oudere en zieke bomen. Frans Meiaard Zn Parket verkopen en leggen kwaliteit o.a. CHAPEL verouderde Kasteelvloeren 25 jaar Garantie QUICK STEP Perspective! Laminaat met een plan ken uitstraüng PERGO! Laminaat met Natural Touch SAFFIER Royalty! Laminaat met vellingkant. Bij aankoop van een vloer, een leuke aanbieding. Joh. de Heer is al meer dan een eeuw toon aangevend op het gebied van muziek. U kunt dan ook van ons het nieuwste van het nieuw ste verwachten op dit gebied. Er valt dus op muzikaal gebied veel te genieten. Tijdens deze show kunt u naast een'deskun- dig advies rekenen op extra hoge kortingen! Heeft u een instrument in te ruilen? Geen probleem! Tijdens deze muzikale dagen geven wij u een extra hoge inruilprijs voor uw oude instrument. Natuurlijk staat de kof fie klaar. U bent van harte welkom in Oost dam te Goedereede. Uw Nefit Comfortdealer Fa. J. van Wijk uit Goedereede staat op de beurs met de nieuw ste Nefit Ecomline CV-ketels, met de meest verkochte HR-ketel van Nederland kunt u funk besparen op uw gasrekening. Door zo'n hoog rendement kan uw besparing zelfs oplopen tot 30% (in vergehjking met een conventionele ketel)! Met een Nefit Ecom line HR-ketel heeft u dit voordeel jaar in jaar uit. Bij uw Nefit Comfortdealer vindt u altijd een Ecomline-ketel die het beste past bij uw woonsimatie. En niet onbelangrijk, bij uw budget. Als u hoge eisen stelt aan warmte- en warmwatercomfort en u het milieu maar ook uw portemonnee graag ontziet, dan is de nefit Ecomline een logische keus. Uw Nefit Com- fortdeake adviseert u graag welke Ecomline- ketel het beste in uw situatie voldoet. Tevens kunt u bij ons de Ecomline demonstratie- video lenen om thuis op uw gemak alles nog eens op een rijtje te zetten. Verder staan wij op de beurs met een Nefit zonneboilersys- teem. Dit systeem gebruikt energie uit zon licht om water te verwarmen. In de winter, als het zonlicht minder warmte in zich heeft! dan wordt het water bijverwarnid door ceiï naverwarmer. In de zomer kan hel warme water in de boiler een temperatuur bereiken van ruim 80 graden Celsius. Op jaarbasis kan zo ongeveer 300m3 aardgas bespaard wor den. Daar de overheid en Gemeenten een duurzame manier van energie-opwekking willen stimuleren stellen zij diverse subsidies beschikbaar om het geheel aanlrekkehjk ie maken. Op de beurs staat een complete installatie opgesteld en wij vertellen u grag meer over de mogelijkheden en toepassingen van dit systeem. Portas, al meer dan 25 jaar de Renovatie en moderniseringsspecialist, die nr. 1 van Euro pa is met keukens, binnendeuren, radiator- kastmeubelen en trappenrenovatie aanwezig op de beurs Najaarstrend Goeree, waar wij u diverse nieuwe modellen laten zien. De ver trouwende groene Portas-bedrijfsbussen rij den sinds .1978 elke dag bij u in de buurt op de eilanden, met daarin onze vakbekwame Portasmonteurs op weg naar nieuwe tevre den klanten. Bezoek onze stand op de Najaarstrend Goeree en kom kijken wat er allemaal mogelijk is met uw keuken, binnen deuren, trappen en radiatoren. Tot ziens PORTAS Brielle. Rijwielhandel Springersdiep, staat klaar voor verkoop, reparatie en onderhoud van uw fiets. Hiermee nodigen wij u uit, om op deze gezellige beurs kennis met u te maken en met bestaande klanten even bij te praten. Op Najaarstrend Goeree zullen wij uiteraard, maar enkele modellen kunnen tonen, maar aansluitend nodigen wij u uit voor een bezoek aan onze showroom aan de Zuidweg 2a te Ouddorp die gelijktijdig met Najaars trend Goeree geopend is. Op de beurs is de Stellendamse middenstand vertegenwoordigd door onder andere Jaap Boone Witgoed. Tijdens de beurs zal het accent hggen op witgoed, televisie en DVD. Dit betekent dat er scherpe beursaanbiedin gen zullen zijn voor koelkasten, diepvriezers, vaatwassers, wasmachines, drogers. Daar naast zullen de nieuwste home cinema sets zeer vriendeüjk geprijsd zijn. Fabert woning inrichting uit Oude Tonge laat u de laatste nieuwe trends zien op het gebied wooncomfort. Wij nodigen u met zijn allen uit om op 23, 24 en 25 oktober in Oostdam te Goedereede onze presentaties te bezoeken. De toegang tot de Najaarstrend Goeree is gratis. De eerste keer dat de bemanning van de te Stellendam gestationeerde reddingboot 'Prinses Margriet' werd opgepiept door de Kustwachtpost Ouddorp was op vrijdag 10 oktober om 17.30 uur. Ergens in de buurt van het autostrand bij Rockanje verkeerde een kite-surfer in de problemen. Toen de bemanning aan boord was, kwam het bericht door dat de man al aan wal was, maar zijn surfspuUen dreven nog in zee; de bemanning van de reddingboot werd gevraagd die te gaan halen. Bijna was de Prinses Margriet ter plaatse toen de melding doorkwam dat ook de spullen aan strand terecht waren gekomen, dus kon de reddingboot weer terug naar haar plaats in de buitenhaven van Stellendam. Om 18.30 uur lag ze weer paraat aan haar steiger. Bij deze actie heeft de Prinses Margriet geen werkelijke hulp behoeven te verlenen, maar ze is wel een uur lang in de weer geweest. Zondagmiddag 12 oktober om 15.30 uur was het opnieuw raak, weer bij het auto strand Rockanje, waar een surfer in moei lijkheden verkeerde. Tien minuten nadat de Kustwachtpost Ouddorp had gealarmeerd, voer de reddingboot uit en rond 16.00 uur kreeg men de surfer in het vizier. Ter plaat se stond maar weinig water; daarom kon de reddingboot er maar langzaam naar toe. Bij de surfer aangekomen, bleek dat deze ver ward was geraakt in de lijnen. De totaal uit geputte man ging op dat moment bijna kop je onder. Twee opstappers van de redding boot sprongen bij hem in het water, sneden de touwen los en brachten hem aan boord. Via het kustwachtcentrum werd een ambu lance opgeroepen, die gelijktijdig met de reddingboot bij de haven aankwam en het slachtoffer meenam naar het ziekenhuis. De Prinses Margriet was 17.00 weer stand-by. De bemanning was echter nog aanwezig in het boothuis toen de volgende melding bin nenkwam. Een kite-surfer ter hoogte van De Hinder was in problemen gekomen. De red dingboot arriveerde 17.30 uur bij de man eri nam hem aan boord. Even later pikte men ook zijn kite op, die inmiddels een mijl ver was weggedreven. De man verkeerde overi gens in een goede conditie en omdat er nóg een melding binnenkwam, werden hij eii zijn spullen op het strand afgezet, terwijl dé Prinses Margriet op zoek ging naar een surf er, die eveneens op de Hinder in moeilijkhe' den verkeerde. Er stond daar veel branding, waarom al gevreesd werd dat de man niet gevonden zou kunnen worden. Het was dé man echter gelukt om zelfstandig aan het strand te komen. Daarbij was hij zo verstan dig om dit direct telefonisch door te geven, zodat de reddingboot niet verder naar hem hoefde te zoeken. Inmiddels werd door één van de opstappers nóg een surfer gezien die in nood verkeerde, dus werd direct ook daarheen koers gezet'. Deze man werd echter aan boord genomen door een juist daar varende politieboot. Bij het binnenhalen van de kite van deze mai) raakte één van de politiemedewerkers gewond aan zijn hand. Samen met de surfer werd hij aan boord van de reddingboot genomen en aldaar verbonden. Deze surfer werd vervolgens op het strand afgezet. Inmiddels werd verondersteld dat er nóg een surfer zoek was, daar een sportvisser eei) vlieger had gevonden zónder surfer, hetgeen de sportvisser als melding had doorgegeven. Hierop werden de reddingboten van Hoek van Holland en Stellendam-binnen opgeroer pen en werd later nog een helikopter ingezet om zoekslagen te maken. Toen de beman ning van de reddingboot van Stellendam- binnen op inspectie uitging bij de' sportvisser die de vlieger had ontdekt en aan boord had genomen, bleek het echter niet om een kite- vlieger maar om een gewone vlieger te gaan, zodat ook niemand als vermist kon worden beschouwd. Daarop kon de zoekactie wor den afgeblazen en keerden de reddingboten terug naar hun station. De aan boord van de Prinses Margriet ver bonden politieman bleek inmiddels medi sche hulp nodig te hebben. Hij werd daarom op het strand afgezet, waar collega's hem ophaalden en naar een arts brachten. Daarna lag de reddingboot om 19.35 uur weer stand by op haar plaats. GEMEENTE Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artil<el 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 3 oktober 2003 voor: - het uitbreiden van de recreatiewoning Het Oude Nieuwland 32 (Oude Nieuwlandseweg 11) te Oud dorp; - het plaatsen van drie dakkapellen op de woning op het perceel West Nieuwlandseweg 8 te Ouddorp; op 9 oktober 2003 voor: - het plaatsen van een dakkapel op de woning en het wijzigen van de gevels van de woning op het perceel Meidoornstraat 40 te Stellendam; - het uitbreiden van de recreatiewoning op het perceel Kastanje 4 De Klepperstee) te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 3 oktober 2003 voor: het bouwen van een woning op het perceel Oude Nieuwlandseweg 8 te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 28 oktober 2003 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 22 oktober 2003 in het gemeentehuis te Middelhamis. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende bouwvergunningen Verleende lichte bouwvergunning voor: - het uitbreiden van de berging nabij de recreatiewo ning De Dolphijn 9 te Ouddorp. Verleende reguliere bouwvergunning voor: - het veranderen van de woning op het perceel Cat- harinastraat 2 te Goedereede; - het plaatsen van een da!;kapel op de woning op het Commissievergadering Vaste commissie van advies voor de bezwaarschrif ten: dinsdag 21 oktober 2003 om 19.10 uur. perceel Blauwesteen 2 te Ouddorp;. - het plaatsen van een zwembad nabij de recreatie woning Haringvliet 21 (Noordzeepark) te Ouddorp; - het vergroten van de zeilberging op het perceel De Punt 5a te Ouddorp; - het wijzigen van een schuur op het perceel Noord zijde Haven 25 te Goedereede. Verleende reguliere bouwvergunning tweede fase voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Schar- rezeeweg late Stellendam. Verleende bouwvergunning voor: - het bouwen van een appartementengebouw op het perceel Kabbelaarsbank 4/5 te Ouddorp. Verleende monumentenvergunning voor: - het veranderen van de woning op het perceel Ca- fharinastraat 2 te Goedereede. De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster Bouwzaken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de clus ter Bouwzaken op het gemeentehuis verkrijgen. Monumentenwet 1988 Burgemeester en wethouders van Goedereede maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 12, lid 2 van de Monumentenwet 1988 bekend dat een aanvraag als bedoeld in artikel 11lid 2 van de Monumentenwet 1988 is ingediend door: - de heer D. Roder, Markt 11 te Goedereede voor het vervangen van de dakpannen van hotel-restaurant De Gouden Leeuw te Goedereede. Bedoelde aanvragen liggen ingaande 20 oktober 2003 gedurende veertien dagen ter inzage op het gemeen tehuis te Goedereede bij het bureau bouwkunde. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. De agenda ligt tijdens kantooruren ter inzage op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken. Bekendmakingen Algemene wet bestuurs recht Vergunning verleend aan: - L. Kievit voor het aanbrengen van reclame op het pand Watertoren 53, Dirksland (7-10-2003); - Dirkslands Mannenkoor voor het huis-aan-huis ver kopen van CD's ten behoeve van Hospice Calando van 20 t/m 25 oktober 2003 (3-10-2003). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - M.G. Bevelander voor het oprichten van een erfaf- scheiding op het perceel Gerbera 21, Dirksland (7- 10-2003); - A.Z. Klink voor het oprichten van een bijkeuken op het perceel Eik 3, Melissant (7-10-2003); - A. Breederveld voor het oprichten van een garage op het perceel Beukelaar 10, Melissant (7-10-2003). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwa ren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet l'l •"GEMEEN te/W I D D E L H A R N I S Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen - PH. Jongejan, Rubensplein 12, Middelhamis - ver branden van snoeihout en/of stro op perceel 'Leen Vink's Dreef gelegen aan de Noordzijde van de Zui delijke Randweg te H/Iiddelhamis (061003) - Vroegindeweij Boeken, Postbus 61Middelhamis - openstelling voor publiek in verband met de verkoop van het nieuwe Harry Potter-boek in de nacht van vrijdag 21 op zaterdag 22 november 2003 van 0.00 uur tot 01.30 uur aan de Westdijk 48 te Middelhamis (061003) - J.A. Peekstok, Voorstraat 2, Stad aan 't Haringvliet- oprichten 20 garageboxen Zevenster (ongenum merd) (071003) - J. Koedoot, Langeweg 47, Sommelsdijk - verbouwen woning (071003) - Dirksland Mannenkoor, p/a Prunus 2, Melissant - huis-aan-huis verkopen van CD's van mannenkoor van 20 t/m 25 oktober 2003 (091003) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelhamis, Postbus 1 3240 AA Middelhamis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - C. van Heukelen voor het oprichten van een agrari sche bedrijfswoning op het perceel Geerweg 2 te Middelhamis (03-10-2003); - J. Slui voor het oprichten van een garage/berging op het perceel Duivenwaardsedijk 29 te Nieuwe-Tonge (03-10-2003); - Stichting Zuidwester Basisvoorzieningen voor het verbouwen/uitbreiden van een sociowoning op het perceel Oosthavendijk 30 te Middelhamis (09-10- 2003). bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekend gemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaar schrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - L.K. Krijger voor het uitbreiden van een schuur op het perceel Oostdijk 73 te Middelhamis (06-10-2003); - G.M. Overweel voor het uitbreiden van een schuur op het perceel Oostdijk 79 te Middelhamis (06-10- 2003); - T. Geerts voor het oprichten van een veranda met pergola op het perceel Oudelandsedijk 33 te Som melsdijk (07-10-2003); - J. Hogchem voor hef verbouwen van een woning op het perceel Oost Voorgors 24 te Middelhamis (08-10- 2003). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - E. Lüchtenborg voor het oprichten van een gara ge/hobbyruimte op het perceel Generaal Snijders straat 34 te Nieuwe-Tonge. Deze bouwaanvraag ligt met ingang van 20 oktober 2003 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen het bouwplan naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelhamis, Postbus 13240 AA Middelhamis. Inspraakronde Burgemeester en wethouders van'de gemeente Mid delhamis verlenen inspraak over de volgende zaak: - de aanvraag bouwvergunning van de Vereniging van Eigenaren Park Nieuw-Zeeland voor het oprichten van een berging ten behoeve van een CAI-voorzie- ning op een perceel aan de Oosthavendijk 80 (Kade weg) te Middelhamis. De aanvraag ligt met ingang van 20 oktober 2003 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen zijn zienswijze naar voren brengen bij burgemeester en wethouders, Postbus 13240 AA Middelhamis. Ontvangen sloopplan Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - C. van Heukelen voor het slopen van een woning op het perceel Geerweg 2 te Middelhamis (03-10-2003). Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op woensdag 22 oktober 2003 om 9.00 uur in het gemeentehuis te Middelhamis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstands commissie is op woensdag 22 oktober 2003 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Middelhamis. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Mid delhamis. 'j^^i0$riii^^yMWiiit<Xi «ri 13.60 W }4,30 mi. Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ontvangen voor: - het plaatsen van een brandtrap op het perceel Lan geweg 27 te Ooitgensplaat (ontvangen op 30 sep tember 2003); - het veranderen van een bakkerij tot woning met garage op het perceel Zuiddijk 4 te Oude-Tonge (ont vangen op 30 september 2003); Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om reguliere bouwwergunning is op te vragen bij het taak gebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvra gen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Vergunningen Een bouwvergunning is gedeeltelijk ingetrokken voor: - de realisatie van 53 woningen op het Grispijnterrein, kadastraal bekend gemeente Oostflakkee, sectie C, nummers 4298-5379. De bouwvergunning B02/128 blijft gestand voor 44 woningen (besluit verzonden 9 oktober 2003). Een sloopvergunning is verieend voor: - het slopen van een woning en twee loodsen op het adres Blauwe Panneweg 2 te Oude-Tonge (besluit verzonden op 10 oktober 2003). Met toepassing van hoofdstuk 6 van de gemeentelij ke Bouwverordening is een gebruiksvergunning ver leend voor: - het gebruik van een bijeenkomstgebouw (tennisver eniging het Westrak) aan het Handelsterrein 1 te Oude-Tonge (besluit verzonden 7 augustus 2003); - een kinderdagverblijf aan de Langeweg 27 te Ooit gensplaat (besluit verzonden 6 oktober 2003); - het gebruik van het bijeenkomstgebouw (kerk) aan de Zuid-Achterweg 27 te Ooitgensplaat (besluit ver zonden 8 oktober 2003). Nadere informatie over de gedeeltelijk ingetrokken bouwvergunning, de verleende sloopvergunning en de gebruiksvergunningen, is op te vragen bij het taakge bied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: Ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge- meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening grif fierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke moge- lijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taak gebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie, delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de oommissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) kontakt opnemen met de heer J, Stelloo, de heer J. Pieterman of de heer M. Hamelink. Weistandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 28 oktober 2003 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oostflak kee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 22 oktober 2003 Tijdstip locatie 14:00-17:00 uur gemeente(huis) Middelhamis Eis8rf»w«?(ion IPoslbus 75,3255 ZH Oude-Tonge. totetml: www.ooAkkee.nl W. (0187) 6J 22 00 lox ó4 27 93. MMil: infoeooslflokbe.iil Opmingsrtjden: ma t/ro n 08.00 tol2 00 en 13.00 tot 17:00 m, elke eersh m derde dinjdcs '.er ée T.aoni 'smwidsgeopendvtm iS.OOtot 19.30 rat.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 22