Ouderendag Voorleesmiddag in Bibliotheek 'Goeree' EmuncBn-niEuws Bloembollenmarkt Heffstwandeling in de Duinen van Oostvoorne Zendingsmiddag Kent de Bijbel één bekeringsmodel? Ellen van der Slik uit Middelharnis afgestudeerd Econoom Met Wie???? Met Stichting Buitenkat voor Woord Daad Oud Beijerland Prinses Margriet in actie voor twee kotters Open-ochtend 'Van Vrouw tot Vrouw' Chr. Urker Visserskoor 'Crescendo' in Middelharnis Welkomstdienst Stellendam Onderzoeken Plechtig Middelharnis Kerkdiensten Ger. Gem. PAGINA 5 iINSDAG 14 OKTOBER 2003 Vorige week was het kinderboekenweek en ter gelegenheid van deze week organi seerde Bibliotheek 'Goeree' in Ouddorp een voorleesmiddag voor kinderen. Ver schillende bekende inwoners van de gemeente Goedereede waren uitgenodigd om een stukje voor te lezen uit een kinderboek. Ook burgemeester C. Sinke was uitver koren om de jeugd te vermaken. Gezien de gespannen gezichten van voorlezer én kinderen zal het ongetwijfeld een heel boeiend verhaal zijn geweest. Zaterdag, 18 oktober, is er weer de jaarlijkse bloembollenmarkt bij de bloemenkassen van de familie Grin- wis in Ouddorp, Dijkstelweg 28 in Ouddorp. De bloembollenmarkt wordt al weer voor de zestiende keer georganiseerd door de familie Grinwis en zoals altijd is de netto-opbrengst voor Woord Daad. Deze hulporganisatie besteed dit geld aan een speciale actie. De actie heeft de naam 'Vakonderwijs: de springplank naar de toekomst!' Er is een grote sortering bloembollen, zoals tulpen (25 soorten), narcissen, hyacinten, crocussen, blauwe druifjes, sneeuwklokjes, ammaryllisbollen, enz. Er is ook een creatie ve tafel aanwezig. Ook worden er op die dag weer de bekende oliebollen gebakken. De organisatoren roe pen belangstellenden op om de actie te ondersteunen door een bezoek te brengen aan de grootste bloembollenmarkt van Goe- ree-Overflakkee. Het Zuid-Hollands Landschap orga niseert op zaterdag 25 oktober om 10.00 uur een excursie door het in herfstkleuren getooide duingebied van Voorne. Het is nu weer de tijd voor de laatste libellen, de eerste pad destoelen en de langstrekkende lijs ters en spreeuwen. Het najaar is een heerlijke periode om te wandelen in de duinen, veel struiken zijn zwaar van de bessen, je hoort het ritselen van vallende bladeren, er hangen nevels in de valleien en hoog in de lucht hoor je het miau wen van de langstrekkende buizerds. Alles lijkt zich op te maken voor de winter. Een ervaren gids zal de excursie begeleiden. De aandacht zal uitgaan naar alles wat leeft en groeit maar ook naar de historie en ontwik keling van het duingebied. Datum: zaterdag 25 oktober; Tijd: van 10.00 tot 12.00 uur; Plaats: bezoekerscentrum Tenellaplas Duinstraat 12a Rockanje; Kos ten: gratis. Aanmelden: vooraf aanmelden noodzakelijk op nummer (0181) 48 39 09 of via de natuur agenda van www.zuidhollandslandschap.nl. De plaatselijke zendingscommissie van de Hervormde Dorpskerk in Oud Beijerland organiseert op zaterdagmiddag 25 oktober haar jaarUjkse zendingsmiddag. De plaats van samenkomst is het Kerkelijk Centmm 'Maranatha' en zal beginnen om 14.30 uur. De volgende sprekers zijn uitgenodigd: ds. A. Vlietsfra uit Katwijk aan Zee en ds. A. de Groot uit Numansdorp. De opening zal wor den verzorgd door ds. A. Bloemendal. De collecte is bestemd voor het werk van de zendingsorganisaties GZB en IZB. Er is ook een boekentafel aanwezig. Een ieder is van harte welkom! Donderdagmiddag 9 oktober alarmeerde de kustwachtpost in Ouddorp de bemanning van de Stellendamse reddingboot om onge veer tien voor vijf. De kotter GO 19 was, al vissend, op een zandbank voor de haven terecht gekomen en aangezien het water zakkende was werd de hulp van de reddingboot ingeroepen om vlot te kunnen komen. Even voor vijf uur was de bemanning aan boord en maakte los om naar de GO 19 te varen. Op dat moment kwam er een melding van een kotter in de buitenha- ven, de GO 36, waar aan boord brand was uitgebroken. In overleg met de kustwacht voer de red dingboot eerst naar de GO 36. Een paar opstappers met brandblussers stapten over, maar konden daar niets meer doen. Er was zoveel rookontwikkeling in het achteronder dat zij niet bij de brand konden komen. Dat was werk voor de brandweer, die inmiddels arriveerde. De opstappers kwamen terug naar de Prinses Margriet en die zette nu koers naar de GO 19. Deze was inmiddels al zover droog komen te zitten dat ze er met de boot niet bij konden.. Twee opstappers gingen over boord en liepen met de sleeptros naar de visser. Tot twee keer toe brak de sleeptros en er moest geconstateerd worden dat het water te ver gezakt was om het scheepje bij dit tij nog los te kunnen krijgen. Die pogingen werden dan ook opgegeven en de Prinses Margriet keerde terug naar de bui- tenhaven van Stellendam. Daar had de brandweer inmiddels de brand aan boord van de GO 36 onder controle en kon de red dingboot weer terugkeren naar haar eigen steiger. De GO 19 kwam bij het volgend tij, vrijdag morgen 10 oktober 's nachts ongeveer 02.00 uur, op eigen kracht los. Je bekering, een stappenplan? Komen tot het geloof, tot bekering, het is de eis die de Heere aan ons allen stelt. Een onmogelijke eis. Maar toch: mogelijk als je gewassen bent in het bloed van de Heere Jezus. Maar hoe kom je tot het geloof in die Middelaar? In de Bijbel geeft de Heere aan ons voorbeelden van mensen die tot Hem bekeerd zijn. De manier waarop God hen tot bekering bracht en de weg die zij daarvoor gegaan zijn, voordat zij in Christus vrede met God vonden. Vaak wordt er ook verteld wat zij voelden, waar ze bang voor waren en wat ze hoopten en geloofden. Waarom staat dat alles voor ons opgetekend in de Bijbel? Staat hun bekering model voor de bekeringsweg van al Gods kinderen? In de weg die God met ieder van de gelovigen gaat, zijn elementen terug te vinden van de wegen die de Heere met alle zondaren gaat. Dit geeft Gods kinderen herkenning en bemoediging. De levens van de bijbelheili- gen zijn vol lering en vertroosting. Het is als of ze ons toeroepen: 'Schep moed uit mijn behoudenis'. Kinderen van God herkennen zich vaak in de strijd van deze bijbelse per sonen. Daaruit blijkt zo duidelijk dat Gods kinderen van alle eeuwen in dezelfde Chris tus hun heil vinden, dezelfde geestelijke strijd voeren en dezelfde pelgrimsweg naar de hemel gaan. Dus... er is een duidelijke voorgeschreven toeleidende weg tot Chris ms die alle zondaren moeten gaan? Dat hoopt Ds. M. Pronk met u te onderzoeken in het Heilig Woord van God op dinsdag 21 oktober 2003. Ds. M. Pronk hoopt dan te spreken over het thema: 'Kent de Bijbel één bekeringsmodel?' De avond wordt gehou den in verenigingsgebouw 'Vita Nova', Van Aerssenstraat 5 te Sommelsdijk en begint om 19.30 uur. Bel voor informatie: 0187- 681342, of kijk op website: www.jongeren- avonden.nl. OUDDORP - Morgen, woensdag 15 okto ber wordt de open-ochtend voor vrouwen in Ouddorp gehouden. 'Waar kies je voor? - Ik heb toch ook recht op geluk?!' Deze vraag zal gastspreekster Conny Kar- sten beantwoorden en verder toelichten van uit datgene wat de Bijbel ons hierover ver telt. Een heldere kijk op het maken van keu zes! De koffie staat weer klaar vanaf 9.(K) uur, het programma begint om 9.30 uur en eindigt om ongeveer 11.00 uur. De ochtend wordt gehouden in de Doopsge zinde Gemeente, Dorpstienden 3 in Oud dorp. Iedereen van harte welkom! Het comité van Woord en Daad te Middel harnis organiseert een grote zangavond op- zaterdag 18 oktober. Deze zangavond begint om 19:00 uur en wordt gehouden in de Ned. Hervormde Kerk van Middelharnis. De kerk is open om 18:30 uur. In voorverkoop zijn er kaarten te verkrijgen bij: Boekhandel Van der Boom, Voorstraat 41, Sommelsdijk, tel. 0187 48 26 14; J. Troost, St. Joris Doelstraat 2a, Sommels dijk, tel. 0187 48 97 73; M. de Jager, Specht 19, Sommelsdijk, tel. 0187 48 66 87; P. Kie viet, Oost Voorgors 83, Middelharnis, tel. 0187 48 62 75. De kaarten kosten 3,-. Het bekende en beroemde Christelijk Urker Visserskoor "Crescendo" uit Urk zal deze avond zingen. Het koor staat onder de vak kundige leiding van Louwe Kramer. Minne Veldman begeleidt het koor op het orgel en op de piano. De samenzang zal worden begeleid door Jan Kees Troost, kerkorganist van de Gereformeerde Gemeente te Middel harnis. Jan Loosman zal enkele hederen solo zingen. De leiding is in handen van Dominee C.G. Gielen predikant van de Nederlandse Her vormde Kerk te Middelharnis. Hij hoopt deze avond de opening, meditatie en sluiting te verzorgen. "Crescendo" is aanwezig met een verkoop- tafel voor CD's MC's. de CD (Stil tot God) die tijdens het 50 jarig jubileum van het koor in september is uitge bracht is dan te koop. De collecte die deze avond gehouden zal worden, komt geheel ten goede voor het werk van Woord en Daad. Deze avond word gesponsord door: Vermeer Eemhaven uit; Rotterdam, Kobout BV. uit; H.I. Ambacht, begrafenis ondeme- ming J. v.d. Slik, begrafenis onderneming v. Wageningen, electrotechnischbureau Tielec BV, assurantiekantoor Bom, administratie kantoor Buth, assurantiekantoor Visser Visser, Annette mode, Hubo v/d Made, v/d Boom boeken. Visser meubelen, bmidshuis Elselina, autogarage Witvliet, aannemings bedrijf Wielhouwer, rijwielhandel v. Eek, Flakkee verhuizingen, Minnaard vastgoed. Maak uw gift over m.v.v. projectomschrij ving op 99.99.701, vakonderwijs. Op zondag 19 oktober 2003 is er in de Gere formeerde Kerk te Stellendam een dienst voor belangstellenden. Het thema van deze dienst is 'Hoe gemeente zijn?' Medewerking zal worden verleend door het koor Jehosua uit Ooltensplaat. Ds. G. Trouwborst uit Scharendijk zal in deze dienst voorgaan. De organist is M. Kolff. Aanvang dienst 18.30 Natuurlijk weetje op de kleuterschool nog niet hoe lang je zult studeren en wat je kunt bereiken. Dat wist ook Ellen van der Slik niet, toen ze naar de kleuterschool, de Groen van Prinste- rerschool en de Prins Maurits Scho lengemeenschap in Middelharnis ging. Je hebt misschien wel wat idealen of plannen, maar die kunnen nog gemakkelijk bijgesteld worden. Naar mate je ouder wordt, dien je toch wat vaster omhjnde ideeën te krijgen over watje wilt worden. Zo verging het ook Ellen toen ze in haar laatste periode van het V.W.O een open dag op de Universiteit Wageningen bezocht. Voor haar was het bij de sectie Eco nomie, Landbouw en Miheu al snel duide- üjk: dit is het. Ze zocht en vond kamers in Wageningen, een kleine, maar leuke en gezellige stadentenstad waar ze het die vier jaar wel uithield. Ellen koos als speciaUsatie het vakgebied recreatie en toerisme. De sm- die verliep zonder spectaculaire obstakels zoals herexamens of diepe dip's op haar onderwerp; zê haalde zomaar-alles in één keer. Ze moet toegeven dat ze onder druk het beste presteerde, maar ach, wat maakt het uit hoe je het doet. Om af te smderen voltooide Ellen twee opdrachten; een op algemeen economisch gebied en een op recreatief terrein. Voor de eerste opdracht verrichtte ze onderzoek naar het ondememersvestigingsklimaat in Wage ningen ten behoeve van de Stichting Kennis stad Wageningen. Voor dat onderzoek behaalde ze een 9. Op het terrein van recre atie verrichtte ze voor de STN, de Stichting Trekkershutten Nederland, een onderzoek onder producenten en consumenten naar de ervaringen en verwachtingen ten aanzien van vraag en aanbod van deze zogenaamde Trekkershutten. Voor dat onderzoek scoorde Ellen met een IVi. De Stichting was bijzon der tevreden met de wijze van werken en de De afgestudeerde Ellen van der Slik. uitkomsten van het onderzoek; het was min of meer een bevestiging van de reeds bestaande vermoedens. Op 28 augustus hield Ellen haar 'praatje', op 25 september mocht ze haar bul in ontvangst nemen in aanwezigheid van 16 medestuden ten, familie en mensen van de universiteit. Hoewel je op zo'n dag al weet datje geslaagd bent, en dus alleen maar 'iets' in ontvangst hoeft te nemen, heeft ze de dag ervaren als plechtig en zeer indmkwekkend. "Ik had het niet graag willen missen", aldus Ellen. Nu wordt het zoeken naar een baan. Dat moet volgens de kersverse econoom wel lukken; bij het Markt- en Adviesbureau Recreatie en Toerisme, waar ze stage liep, is waarschijnlijk wel een plekje voor haar. Maar eerst gaat ze met haar vriend op vakan tie, even 2 maanden lekker uitblazen in Maleisië en Nieuw Zeeland. Ellen is inmid dels al onderweg... Op donderdag 22 oktober wordt er in Middelharnis een Ouderendag gehou den door het Lokaal Ouderenwerk Middelharnis. De dag begint om 9.00 en wordt gehouden in het Diensten centrum aan de Doetinchemsestraat. Op deze dag worden al de activiteiten, pro jecten en dienstverlening voor- en van- de senioren van Middelharnis, in het mooie nieuwe gebouw gepresenteerd. jU krijgt daarover meer informatie in een gezellig feestelijk sfeertje, onder het motto 'niets moet...alles mag!' Enkele voorbeelden van wat er die dag in het Dienstencentrum valt te beleven: EXPOSITIE: in het gebouw hangt fotogra- fiewerk van Wilma Schrier-Polder uit Sommelsdijk; FILM PRESENTATIE: doorlopend draait een film over ouderenactiviteiten; OUDERENSOCIETEIT: biljarten, dam men, schaken, bingo's, verlotingen en dagreizen; MEER BEWEGEN: gymnastiek, volksdan sen, stijldansen, koersbal; CREATIEF, EDUCATIE: handenarbeid- club, zangkoor "Avondklanken"; OPEN HUIS: gezelhgheid zoeken, sjoelen; VRIJWILLIGERSWERK: Graag Gedaan! MAALTIJDSERVICE: S.M.V. Thuisdi- ner; THUISALARM: persoonUjke thuisalarme- ring; SIGNALEREND HUISBEZOEK: Maak een afspraak voor een leerzaam inter view; GEHEUGENTRAINING: Last van luie her sens? Test hier uw geheugen; INFORMATIE: Weet u de weg naar Bij wie moet ik zijn voor... Is er een mstantie die..voor mij doet? BUURTSERVICE: Verkoop postzegels. Hennie Sprangers heeft, samen met Annet en Anja vele jaren vrijwilligers werk ver richt ten goede van de zwerfkatten^op het eiland Goeree-Overflakkee. Zij vangt al zo'n 20 jaar zwerfkatten in de gemeente en ook daarbuiten om ze te laten steriliseren en castreren via diverse stichtingen. De proble matiek van de zwerfkatten is groot en heerst in heel Nederland. Op 11 juh hebben zij gemeentesecretaris Heintjes en wethouder van Oosterom van de gemeente Goedereede een dikke enveloppe aangeboden met alle stukken betreffende zwerfkatten binnen de gemeente Goedereede. Gemeentesecretaris Heintjes heeft toegezegd om half augustus terug te komen op de brief. In de studio ver tellen Hennie en Anja of de gemeentesecre taris gereageerd heeft en wat er besloten is. Hoe gaat het verder met de Stichting Buiten kat? Woensdag 15 oktober op Radio Flak kee, van 18.00 tot 19.00 uur en de herhaling is op donderdag ook van 18.00 tot 19.00 uur. OUDDORP - Woensdag 15 oktober, 19.30 uur, ds. G.J.N. Moens uit Goes. MELISSANT - Woensdag 15 oktober, 19.30 uur, ds. C. de Jongste uit Tholen. HERKINGEN - Woensdag 15 oktober, 19.30 uur, ds. W. Harinck. strippenkaarten, kopietjes maken, belas tinghulp, geldservice van Rabobank, kap perservice. Ook zijn er organisaties aanwezig die dien sten verlenen aan de senioren, en er is een hobbymarkt, evenals een dagloterij, waarbij prachtige prijzen kunnen worden gewonnen. Overal in het gebouw vindt U leuke .spelac tiviteiten: Doe een rondje Oud Hollands spe- lencirquit en waarmee punten te scoren zijn en prijzen te winnen. Wilt u bhjven eten? Dan graag vooraf bestel len: telefoon: 483366. 's Avonds om 19.00 uur begint de Ouderendag bingo. -45- Die twee hebben elkaar. Ze kunnen mij wel missen, denkt Heleen. Ze krimpt als het ware ineen. Nijdig slaat ze twee eieren in de pan. Zelf neemt ze er geen, hoewel ze er dol op is. "Waarom bakje er niet één voor jezelf?" vraagt Rob. "Jij hebt er toch één en je lieve dochtertje", snibt ze en ze laat de koekenpan met een klap op het gasstel terug komen. Het is weer zover, denkt Rob, maar hij beheerst zich. Hij wil geen scène, waar Elske bij is. Die heeft al genoeg gehoord in haar jonge leven. Hij zal met Heleen hogerop moeten. Alleen redt hij het niet. "Alleen redt je het niet!" gaat het door hem heen. Wat komen die woorden hem bekend voor. Zijn moe der zou ze gezegd kunnen hebben. Hij piekert, maar kan er niet achter komen van wie die woorden afkom stig zijn. "Dat kind moet weg", komt van ver Heleens stem. Het is weer goed raak, denkt hij. "Dank maar, Elske", zegt hij echter vriendeüjk. Zelf sluiten ze hun ogen en danken zacht. Of danken? Is het wel danken wat hij doet? Hij weet amper wat hij denkt. Opeens weet hij weer wie die uitdrukking gedaan heeft. Het was de moeder van Julia. Zij dankte hardop met haar kinderen. Dat heeft hem toen zo geraakt en het verlangen naar Elske aangewakkerd. "We moeten eigenlijk hardop bidden en danken", zegt hij daarom. Heleen kijkt hem bevreemd aan. Hoe kom je daar nu bij? vragen haar ogen. "Dan moet jij dat doen", zegt ze kattig. "Jij bent het hoofd van het gezin. Misschien heb je ook iets om voor te danken. Ik in ieder geval niet." Hij ziet Elskes onderzoekende bhk. "Heleen!" waarschuwt hij. Ze gaat niet verder, maar haar blauwe ogen staan als donkere vlekken in haar witte gezicht. Hoe moet dat vanmiddag gaan? vraagt hij zich bezorgd af Als Heleen zo'n bui heeft, gaat dat meestal niet snel over. De boerin zal niet weten wat ze meemaakt, als Heleen losbarst. Heleen zal zich daama ook ellendig voelen, dat ze zich heeft laten gaan bij vreemde mensen. Even denkt hij erover niet te gaan, maar daar zal Heleen niet mee gebaat zijn. Ze moet eruit. De hele week is er geen land met haar te bezeilen geweest. En als er iemand is, waar hij Heleen graag mee in contact wU brengen, is het met de boerin? "Ga je maar verkleden", zegt hij na het eten. "Dan breng ik Elske wel even weg." "Natuurhjk", zegt ze schamper. Ze hunkert naar hefde, gaat het door hem heen. Daar om doet ze zo. "Geef mama maar een dikke kus, Elske", zegt hij zacht tegen het kind. Maar Elske voelt de spanning en trekt zich wat terug. "Het hoeft niet, hoor. Ga maar weg", zegt Heleen en kijkt het kind donker aan. Nu huilt Elske tegen Robs mouw aan. "Bewaar je tranen maar totdatje ze harder nodig hebt", zegt Heleen vuinig en loopt naar boven. Haar woorden doen hem zelfs zeer, laat staan zo'n jong kind. "Wacht even, Elske. Mama is niet zo lekker. Daar om doet ze zo. Ze kan beter een poosje naar bed gaan", zegt Rob, terwijl hij achter Heleen naar boven loopt. "Heleenzegt hij streng. "Je gaat eerst even naar bed. Dan ben je straks uitgerust." "Naar bed, ja", bauwt ze hem na. "Vanzelf." Hij weet, dat dat zichzelf pijnigt door zo te doen, maar dat ze op het moment niet anders kan. "Heleen!" Hij pakt haar aan haar schouder, maar ze schudt hem van zich af. "Je doet me pijn", zegt ze. Hij weet dat het niet waar is. Niet boos worden, houdt hij zichzelf voor. Ze is patiënt. "Ga maar naar je lieve meisje", zegt ze nog snel. Maar dan houdt ze haar mond, als ze de blik in zijn ogen ziet. Ze weet, dat ze geen gemene zinspelingen moet maken. Dat heeft ze één keer gedaan in haar wan hoop en dat moet nooit weer gebeuren. Ze kruipt toch maar onder het dekbed en valt in slaap. Zo vindt Rob haar als hij Elske weggebracht heeft. "U gaat toch niet weer weg?" heeft het kind nog gevraagd. "Nee, hoor. Papa laat juUie nooit meer in de steek", heeft hij haar beloofd. Ze leek gerustgesteld, maar ze huppelde niet aan zijn hand, zoals de vorige keer. Hij staart een poosje naar de donkere haarbos, die op het witte kussensloop ligt. Dan loopt hij zacht de trap af. Ze kan nog een uur sla pen, voordat ze weggaan. Ondertossen ruimt hij de vaat op. Nee, alleen red ik het niet, denkt hij, terwijl hij de vorken en messen in de bestekbak opbergt. Maar er moet wel wat gebeuren, want zo gaat hun hele gezin kapot. Ook Elske lijdt hieronder en dat mag niet. Hij staat met zijn armen op de rug voor het raam te kij ken. Stil staart hij naar de bomen, die al veel blad ver loren hebben. Wie had ooit kunnen denken, toen Heleen en hij gingen trouwen, dat ze zo'n ellende mee zouden moeten maken? Nee, vol verwachting was hij het huwelijk ingegaan. Hij had genoeg gehoord van andermans problemen, maar die zouden zij niet krijgen had hij gedacht. Als hij alles geweten had... Dan was ik nog met Heieen getrouwd, denkt hij opeens. Hij kan haar niet missen, maar soms kan hij ook niet meer tegen haar buien. Voor Elske vindt hij het vooral vreselijk. Hij voelt opeens een hand op zijn schouder. Verschrikt kijkt hij om. Daar staat Heleen. Rank in haar blauwe jurk, die haar zo goed staat. "Heleen!" Hij noemt haar naam met zoveel liefde in zijn stem, dat ze er klein onder wordt. "Rob!" Ze kruipt als een poes tegen hem aan, alsof ze om bescherming smeekt. Liefde, aandacht, dat heeft ze nodig. Daar vraagt ze om. Daar dwingt ze om, gaat het door hem heen. Hij streelt haar donkere haren totdat zijn hand er warm van wordt. "Heleentje", zegt hij en hij kust haar. Nu schitteren haar blauwe ogen zoals vroeger. "Rob, zul je me nooit alleen laten?" vraagt ze dan ang stig. "Natourüjk niet." "Maar ik kan zo moeihjk zijn", zegt ze zacht. "Ik heb er naderhand spijt van. Rob, maar Uc doe het zo weer. Ik moet het doen. Het is.sterker dan ik zelf ben." "Dat weet ik. Heleen. Kom, trek je jas aan. We gaan naar mevrouw Van Woudrichem. Bij haar zul je je op je gemak voelen, dat weet ik zeker." Tombo komt hen al tegemoet, als ze met de fiets het erf oprijden. Rob heeft bewust voor de fiets gekozen, ook al ziet de lucht dreigend. Ze kunnen zo wel regen krij gen. Maar het is goed voor Heleen om in de buitenlucht te zijn. Ze heeft nu tenminste weer kleur op haar wan gen, (wordt vervolgd)

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 5