Oliebollen verkoop i Vogelbeurs EFW cmynDcn-niEui^ i f Ruim 6000,- voor WWZ- Pinksterconcert Stellendam I Cursus Geestelijke Vorming Jubilee Campaign NL voert opnieuw actie voor Pakistan PAGINA DINSDAG 7 OKTOBER 2003' ■4^. S J(rijnJofiarmis i t I Tieter'Cfiristiaan (Bib/^^ Maatje Hmdri(<:a. Stndi<^ Opa (DonJ(ers[oot R. J. F. VERKAART JAN VAN DER MEER echtgenoot van Cornelia Nieuwland M DANKBETUIGING SARA MAGDALENA DOROTHEA VUFHUIZEN HEBRIN A J ACOBA WESDORP OMA VAN MIERLOO HEBRINAJACOBA VAN MIERLOO-WESDORP ARUNA POLDER RINY POLDER MARTHA GRIETJE VAN DER BOK-DE BLOK JANNETJE DRIESSE KOMMER CORNELIS VAN KEMPEN KOMMER CORNELIS VAN KEMPEN LENAADRL^^NA VAN HEUKELINGEN-WITVLIET LENAADRIANA VAN HEUKELINGEN-WITVLIET Live CD van dit concert is nu te bestellen! FAMILIEBERICHTEN //e/ /j ef« wonder in onzogen; Wij zien het, maar doorgronden 't niet. si- Dankbaar en blij zijn wij Z met de geboorte van onze zoon Wij noemen hem IQijn I 3 oktober 2003 1 f -ÜJ Marcel en Joke van Wijk-Groenendijk 'i- Volgerblok 18, 3253 EJ Ouddorp B I Tel. (0187) 49 38 91 f *3Hft»Hfi3Hj-*«s;»»»0KS*«w«s;s;«s;*»»;T;«*;i;*»»*3;;; geven u, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk. De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden D.V. op vrijdag 10 oktober 2003 om 11.00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. U bent uitgenodigd voor de kerkelijke bevestiging van hun huwelijk door de weleerwaarde heer ds. A. A. Brugge. De kerkdienst begint om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Mozartsingel 2 te Dirksland. Tevens bent u van harte welkom op de receptie van 20.00 tot 22.00 uur in het Mauritshuis, Hofstraat I te Willemstad. Voorstraat 4 3245 BH Sommelsdijk het Groene Wout Boomvliet 3 3247 KG Dirksland Toekomstig adres: Korteweegje 13, 3247 BH Dirksland Tel. (0187) 60 56 25 is vandaag? oktober 40 jaar op het postkantoor. 1 Lieve Opa, il van harte gefeUciteerd van •jii; Jakob, Krista en Cornells Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer De heer Verkaart nam regelmatig waar in ons ziekenhuis als oogarts. Wij denken met veel respect aan zijn inzet en ver diensten voor ons ziekenhuis. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen en verdere familie veel kracht en sterkte toe. Raad van Bestuur en medewerkers van het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis te Dirksland Heden overleed na een langdurig ziekbed onze geUefde zwager en oom op de leeftijd van 77 jaar. We wensen Corrie en de kinderen veel sterkte toe. Hellevoetsluis: K. H. de Snaijer Dirksland: F. Nieuwland J. L. Nieuwland-Vroegindewei C. Nieuwland J. Nieuwland-Dirman J. P. Grootenboer-Nieuwland H. Grootenboer W. Nieuwland A. Nieuwland E. H. Nieuwland-van Prooijen nichten en neven Dirksland, 3 oktober 2003 Daar het mij oimiogeUjk is een ieder persoonlijk te bedanken voor al het medeleven in de vorm van bezoeken, kaarten, telefoontjes en attenties tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis te Dirksland, en na mijn thuiskomst. Allemaal hartelijk dank hiervoor. In het bijzonder dank aan dr. Vreuls en verple gend personeel van de afdeling Gynaecologie voor de goede verpleging. Greet de Ronde I Rustburg 9, 3253 VK Ouddorp •;t:--X":SiSSHS-:S-SHS;s*iSH:-*S-SS;SH}HjK»H^^^^ Ik ben wel ellendig en nooddruftig, maar de Heere denkt aan mij. Psalm 40:18 Na een moeitevol leven heeft de Heere van ons weggenomen onze geliefde moeder, zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 55 jaar. Dirksland: J. van Dam A. van Dam-Dekker D. Vijfhuizen M. Vijfhuizen-van der Wekke Middelhamis: A. HoUaar-Vijfhuizen A. Hollaar Dirksland: J. Vijfhuizen M. Vijfhuizen-van der Klooster MeUssant: A. Vijfhuizen E. C. N. Vijfhuizen-Krijger Dirksland: J. L. Vijfhuizen N. M. Vijfhuizen-Vogelaar A. Vijfhuizen neven en nichten Dirksland, 5 oktober 2003 Correspondentie-adres: D. Vijfhuizen, Emmalaan 15, 3247 AE Dirksland Gelegenheid tot condoleren woensdag 8 oktober van 19.00 tot 21.00 uur Tuinstraat 90 te Dirksland. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. donderdag 9 oktober om 13.00 uur in een der zalen van de Geref. Gemeen te, Mozartsingel 2 te Dirksland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.(X) uur op de alge mene begraafplaats te Dirksland. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in bovengenoemde zaal. Geen bloemen Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te stu ren, dan kunt u deze advertentie als zodanig be schouwen. Als ik de dingen niet meer weet als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet gedenk dan hoe ik voorheen was en niet wie ik geworden ben. Verdrietig, maar tevens dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden onze lieve zorgzame moeder en oma sinds 25 oktober 1999 weduwe van Balten Jacobus van Mierloo 25 mei 1918 4 oktober 2003 Onze dank gaat uit naar het personeel van 'De Wiekenvoor de liefdevolle zorg van onze moeder. Eindhoven: Klaas van Mierloo Heleen van Mierloo-de Ronde Martin en Mignon Delft: Harry en Jildw Zierikzee: Carla van Dienst-van Mierloo Han van Dienst Erik Yerseke: Miranda en Jasper Zorgcentrum 'De Wieken', kamer 222 Hoge Molenstraat 13,4301 KB Zierikzee Correspondentie-adres: Carla en Han van Dienst, Kabbelaarsbank6],4301 XB Zierikzee Gelegenheid tot condoleren: woensdag 8 oktober van 13.30 tot 14.00 uur in De Korenaar van 'De Wieken'. Aansluitend zal de herdenkingsdienst gehouden worden om 14.00 uur in de grote zaal van 'De Wieken'. Parkeergelegenheid bij het Hervormd Kerkcen trum aan de Hoge Molenstraat. De begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 15.30 uur op de algemene begraafplaats 'Vrederust' te Middelhamis. Daarna is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de kerkzaal van 'De Goede Ree' (ingang Stoof- hoek) te Sonmielsdijk. Lieve We zullen u missen. Martin en Mignon Harry en JUdw Miranda en Jasper Erik Tot onze droefheid nam de Heere uit ons midden weg onze lieve schoonzuster en tante Sommelsdijk: A. van Mierloo-Lodder neven en nichten Fam. Van den Doel Fam. Van Mierloo Sommelsdijk, 4 oktober 2003 Want zij zeide in zichzelve: Indien ik alleen lijk Zijn kleed aanraak, zo zal ik gezond worden. En Jezus, Zich omkerende, en haar ziende, zeide: Wees welgemoed, dochter! uw geloof heeft u behouden. En de vrouw werd gezond van dezelve ure af. Mattheüs 9 21 en 22 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte, de Heere tot Zich genomen heeft mijn Ueve vriendin, onze dierbare moeder en oma in de leeftijd van 69 jaar. Sommelsdijk: Kees Heijboer Herkingen: Atie van Rossum-Zaaijer Jaap van Rossum Irene Leenden Middelhamis: GerritZaaijer Charlotte Blok Dirksland: Annemarie Schol-Zaaijer Ron Schol Dennis Amout Dirksland, 4 oktober 2003 Groene Zoom 13, 3245 CH Sommelsdijk Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 7 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal achter de Chr. Geref. Kerk, Hoflaan 41 te Middelhamis. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. woensdag 8 oktober om 13.(X) uur in bovengenoemde zaal. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.(X) uur op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk. Geen bloemen Verdrietig om haar heengaan, maar met bewonde ring voor de wijze waarop zij in het leven stond en de manier waarop zij haar ziekte heeft gedragen, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin Dankbaar ben ik voor de momenten die we met elkaar mochten doorbrengen. Kees, Atie en Jaap, Gerrit en Charlotte, Annemarie en Ron en kleüüdnderen wens ik de komende tijd veel sterkte en vertroosting en de moed om door te gaan. Lidia van der Pijl Sommelsdijk, 4 oktober 2003 Met diepe droefheid hebben wij kennis genomen dat na een langdurig, doch geduldig gedragen lij den, door de Heere van onze zijde is weggenomen onze geliefde buurvrouw Familie W. Meijer Familie J. Tanis Familie T. Tanis FamiUe M. Tanis Mevrouw C. van der Bok Ouddorp, 2 oktober 2003 Diep geschokt en verdrietig zijn wij door het onverwacht overUjden van onze geliefde schoon zuster en tante echtgenote van Gijsbertus van der Laan De Here sterke haar man en kinderen bij dit verHes. Fam. van der Laan DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij, ook namens onze kin deren, iedereen heel hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen, attenties en persoonUjke gelukwensen bij ons 50-jarig huwelijk. Het heeft ons en onze kinderen bijzonder goed gedaan. Bovenal gaat onze dank uit naar de Heere, Die ons deze dag heeft geschonken en bidden wij Hem of Hij ons nabij wil zijn bij het klimmen der jaren. M. Maliepaard A. Maliepaard-de Boed Henri Dunantstraat 5 3255 XC OudeTonge Na de viering van de 100ste verjaardag van mevr. D. de Blok-Matsinger wil ik graag iedereen be danken voor het slagen van deze dag. In het bijzonder mijn kinderen, klein- en achter kleinkinderen, maar ook alle familie, vrienden, buren en bekenden, personeel en directie Gelders- hof. Zelfs de dokter en burgemeester ontbraken niet op deze dag. Daarom allen die met mij, op welke wijze dan ook mijn verjaardag hebben mogen vieren en ge- denken vriendeUjk dank hiervoor. Mevr. D. de Blok-Matsinger Kamer 215, Geldershof Poldersweegje, Dirksland Geliefden, laten wij elkander liefhebben, want de liefde is uit God; en een ieder, die liefheeft, is uit God geboren en kent God. (1 Johannes 4:7) Wij zijn diep bedroefd om het overlijden van in zijn 83e levensjaar. Hij was een bijzonder mens. Wij zijn dankbaar voor zijn Uefde, zorg en humor en zullen hem zeer missen. Nieuwe Tonge: Tuut van Kempen-Kouwenberg Zoetermeer: Casper en Anja van Kempen-Roodenburg Marjolein, Florianne, Kommer, Maurits Voorburg: AnneUen van Kempen en Willem Kuipers Geertien Achthuizen: Geertjan en Ineke van Kempen-Winkels Annemiek, Kars Jan, Marlou Achthuizen: Kommer en Margreet van Kempen-Les Niels, Lars 29 september 2003 Hertog Jan van Beierenlaan 59 3244 XH Nieuwe Tonge De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevon den. Ik zal de halmen niet meer zien noch biruien ooit de volle schoven, maar doe mij in den oogst geloven waarvoor ik dien. A. Roland Holst Het heengaan van onze geliefde broer en zwager heeft ons diep bedroefd. Gezang 86:4 Zusters, broer, schoonzusters en zwagers Van Kempen 29 september 2003 Dankbaar voor alle liefde, nooit aflatende zorg en toewijding, die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u met groot verdriet kennis dat, geheel onverwacht van ons is weggenomen onze zorg zame moeder en oma weduwe van Nicolaas van Heukelingen in de ouderdom van 93 jaar en 4 maanden. Rijen: H. E. de Zwart-van Heukelingen P. A. de Zwart Nico Cora Teunis 's-Gravenzande: E. H. van Heukelingen MeUssant, 6 oktober 2003 Plataan 4 Correspondentie-adres: Florence Nightingalelaan 39 2694 AH 's-Gravenzande De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 9 oktober 2003 om 14.00 uur op de begraafplaats aan de Nieuweweg te Melissant. Aanvang rouwdienst in 'De Poort', Voorstraat 14 te Melissant om 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'De Poort'. Geen bloemen Bedroefd delen wij u mede dat voor ons geheel onverwacht is overleden onze heve zuster en tante weduwe van Nicolaas van Heukelingen Sommelsdijk: A. Struijk-Witvliet Puttershoek: J. Bezemer-WitvUet neven en nichten Vrijdag 10 oktober worden ze weer gebakken: De overheerlijke oliebollen van bakker Jaap Bienefelt Deze dag is de opbrengst van de verkoop van deze bollen voor de Gereformeerde Kerk van Middel hamis. Aan het eind van de middag, begin van de avond fcuat u de jongelui aan de deur verwachten. Wilt u ze al eerder eten dan kunt u ze komen halen bij de welbekende garage aan de St. Joris Doelstraat in Sommelsdijk. De kosten zijn 2 euro 50 voor een zak met vijf oliebollen. Ruim 1800 jongeren en ouderen hebben op 2e Pinksterdag genoten van een prachtige Con- certdag in de Visafslag te Stellendam. Deze dag stond geheel in het teken van zang, muziek en dat alles t.b.v. de Wereldwijde Zending. Het middagconcert viel, door het op een ongelukkig moment afzeggen van drie kinderkoren, een beetje tegen, maar de kinderen die er waren hebben een mooie middag gehad. Voor drie kinderen kon de middag hele maal niet meer kapot want zij wonnen nog een mooie prijs met de kleiuwedstrijd van de MAF-zendingsvUe- gers. Nog voor het einde van het kinderconcert stroomden de mensen al birmen voor de zendingsmarkt wat absoluut een zeer geslaagde markt was. Onder het genot van een gebakken visje of een nieuwe haring,etc, kon men langs de waterkant genieten van het zonnetje en van de prach tige vissersvloot van Stellendam en Goedereede. Verder kon men zich uitvoerig laten informeren over het Zendingswerk van de diverse stichtingen die aan wezig waren op deze markt. Om 18.15 uur stonden er al vele honderden mensen te wachten voor de kassa en toen om 19.00 het concert begon waren er raira 1400 aanwezigen. Alle medewerkenden zorgden voor een werkelijk fan tastisch concert waar iedereen nog lang van na zal genieten. Mede door de mime opkomst van het pubUek en de fan tastisch steun van het bedrijfsleven van Goeree Over- flakkee werd er op deze dag raim 6000,- (netto) opgehaald t.b.v de diverse zendingsdoelen die op deze dag aanwezig waren. De organisatie ziet met grote dankbaarheid omhoog naar Hem die De gever was van zoveel moois en goeds. Van deze beide concerten werd een live CD opname gemaakt die vanaf heden te bestellen is via 0187- 603510 of via www.wwz-concerten.nl Vooral de CD van het avondconcert is een prachtige opname geworden en deze CD is te koop voor 15,- per stuk (excl 1.50 verzendkosten). De CD van het kinderconcert is te koop voor 11,- (excl. 1.50 ver zendkosten). Ook de opbrengst van deze CD verkoop komt ten goede aan de wereld wijde zending. De organisatie wil via deze weg nogmaals iedereen die op wat voor wijze heeft meegeholpen aan het welslagen van deze dag hartelijk bedanken. Heeft u dit concert om wat voor reden gemist dan kunt u op D.V. 8 november terecht voor een concert in de Herv. kerk te Tholen met dezelfde koren. Informatie voor dit concert vindt u op: www.wwz-concerten.nl. De Eerste Flakkeese Vogel Vereniging houdt op zater dag 11 oktober een vogelbeurs. De beurs wordt gehou den in het EHBO-gebouw, achter de brandweerkazerne te Dirksland, op zaterdag 11 oktober om 13.30 tot 16.00 uur. Koffie en andere versnaperingen zijn aanwezig, evenals een handelaar. De vereniging zoekt nog sponsors die hen willen spon soren voor de tentoonstelling in november. Graag con tact hierover opnemen met de penningmeester: J. Krijgsman, 0187-641188. Op maandag 13 oktober hoopt Ds. H. Polinder uit Urk te spreken over het onderwerp 'De toeëigening van het heil'. Aanvang: 19.45 uur. Plaats: Hervormd Vereni gingsgebouw 'De Hoeksteen', Ring te Middelhamis. Kosten: 12,- voor alle zeven avonden (één avond is reeds geweest) en 3,- voor één avond. De lezingen worden opgenomen op een cassette en kosten 5,- (excl. verzendkosten) en zijn te bestellen bij Kati Mul der, Azaleastraat 19, 3245 CB Sommelsdijk, tel. 01870-482443 ('s avonds). De christelijke mensenrechtenorganisatie .Jubi lee Campaign NL is opnieuw een actie gestart voor godsdienstvrijheid in Pakistan. Volgens At organisatie doet de regering van Pakistan onvoldoende om religieuze minderheden te beschermen. Sinds Pakistan de kant van Amerika koos in de interna tionale strijd tegen het terrorisme, staan de verhoudin gen tussen moslims en christenen in Pakistan zwaar onder dmk. Bij aanslagen tegen christenen kwamen tientallen mensen om het leven. Volgens Jubilee Cam paign NL veroordeelt de overheid deze aanslagen wel maar lijkt ze weinig te doen om de daders van deze aan slagen te achterhalen en te berechten. Christenen zijn daarom bang voor nieuwe aanslagen. Pakistaanse christenen worden ook de dupe van de wet op de godslastering. Deze wet wordt misbruikt om zakeUjke geschillen tassen moslims en niet-moslims op te lossen. De overheid erkent dit maar neemt geen stap pen om misbruik van de wet te voorkomen. "Het lijkt erop dat de Pakistaanse regering zichzelf klem laat zetten tassen de extremistische moslims aan de ene kant en de westerse bondgenoten aan de andere kant," stelt de directeur van de Driebergse mensenrech tenorganisatie. "De passieve houding van de overheid kan heel makkelijk uitgelegd worden als een vrijbrief voor verdere discriminatie en verdmkking van religieu ze minderheden. Daarmee geeft de regering van Mus harraf een totaal verkeerd signaal af." Jubilee Campaign NL stelt in haar nieuwsbulletin dat het de taak van de overheid is om de wet te handhaven en de eenheid in de samenleving te bewaren. Daarbij moet zij ook oog hebben voor de minderheden, zoals de christenen in Pakistan. In een voorbeeldbrief en een petitie wordt de Paki staanse president Musharraf opgeroepen om onmiddel lijk in actie te komen om discriminatie van religieuze minderheden te voorkomen en mensenrechten te bevor deren en te beschermen. De eilandelijke kontaktgroep Jubilee Campaign Sch-D. zal aan deze aktie meedoen via de kerken, verenigin gen, clubs, e.d.een ieder in eigen regio. De kontaktgroep roept op tot gebed voor deze christe nen. leder die hieraan wil meedoen kan bellen naar W.Slaager, 0111-651521 of Jubilee Campaign NL, (0343) 510 159 of kijk op de website www.jubileecam- paign.nl.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 3