Open dag Ondernemersvereniging Oostpiaat oncertagenda Op 'Ski Happy 2003' ga je languit, maar wei lelcicer! De beste gebruikte auto's staan nu bij de Toyota dealer Oud papieractie Dirkslaud 1^^ Class Occasions Spaanse (kunst)sneeuw Opwindend Fijn en veilig Ie Class Occasions TOYOTA Extra koopargumenten Zaterdag 4 oktober organiseert de Ondernemersvereniging Oostplaat, kortweg OVO genoemd, een Open Dag waaraan door een groot aantal bedrijven van het industrieterrein 'de Oostplaat' te Middelharnis wordt deelgenomen. De deelnemende onder nemers geven zelf binnen hun eigen bedrijf inhoud aan deze dag, terwijl de vereniging faciliterend optreedt. Zo'n dertig bedrijven zetten van 10.00-16.00 uur hun deuren open voor het publiek, dat op deze dag de kans krijgt om eens te kijken welke activi teiten er op dit industrieterrein dage lijks plaatsvinden. Dat dit voor de meesten verrassend zal zijn, staat van te voren al vast, want wie heeft er enig idee wat er achter de deuren van al die bedrijven allemaal gebeurt? Op 4 oktober krijgt u de gelegenheid om eens 'in de keuken' van deze onderne mers te kijken. Waarom deze Ondernemersvereniging Het is begin april 2000, als een aantal onder nemers voor de eerste keer bijeen komt voor de oprichting van een belangengroep van ondernemers die de leefbaarheid van indus trieterrein 'de Oostplaat' wil optimaliseren. Enerzijds stelde de vereniging zich ten doel gesprekspartner te zijn van de gemeente Middelharnis en andere overheden, en anderzijds vond men het heel belangrijk om de contacten tussen de bedrijven onderling te bevorderen. Eerdere pogingen om een vereniging met dit doel op te richten misluk ten, maar dit keer was de oprichting succes vol en heeft de vereniging zijn plaats in het maatschappelijke verkeer gevonden. Zo'n 50 leden telt de vereniging op dit moment en twee maal per jaar zijn er de huishoudelijke vergaderingen, die zowel door de leden wor den bijgewoond als door een wethouder en of de burgemeester van Middelharnis. Ook de wijkagent is op deze vergaderingen steeds een welkome gast. Daarnaast worden er activiteiten georganiseerd waarbij op informele wijze contact tussen de bedrijven onderUng wordt onderhouden. Vooral in de beginperiode was het voor sommige bedrij ven verrassend hoeveel klandizie er op het eigen industrieterrein bestond en welke zaken er bij de buurman gekocht konden worden die eerder van ver werden betrok ken. In de 3-jarige periode dat de vereniging nu bestaat, is best het nodige gerealiseerd. Klachten en wensen van de leden werden geïnventariseerd en deze werden via de daarvoor bestaande kanalen bespreekbaar gemaakt. Hierdoor heeft de Oostplaat nu o.a. een professioneel bewegwijzeringsysteem, er staat een brievenbus, er is een fietspad en er is voor de verdwenen douanepost een goed functionerend geautomatiseerd sys teem in de plaats gekomen, waardoor de documenten voor in- en exportgoederen nu via de digitale snelweg hun bestemming vin den. Diversiteit Bedrijven De Oostplaat kent een grote diversiteit aan bedrijven. Van oudsher is de transport-, op en overslagsector op Flakkee sterk vertegen woordigd. Ook op de Oostplaat is een aantal van deze bedrijven gehuisvest, maar ook productie-, dienstverlenende bedrijven en handelsondernemingen in diverse branches hebben zich hier gesetteld. De Open Dag met Ballonvaart Door het bestuur van de OVO is de organi satie van de open dag in handen gegeven van een werkgroepje waarin vanuit het bestuur Irene Derksen en Jan Polder zitting hebben en vanuit de leden Martin Hobbel en Alex ander Taaie. De dag zal 's morgens om tien uur worden geopend bij Webego b.v. door een Ud van het college van B&W van Mid delharnis, waarna de deelnemers verder bin nen hun eigen bedrijf inhoud aan deze dag geven. Permanent rijden er twee huifkarren over het industrieterrein, die de bezoekers van de ene deelnemer naar de andere kunnen vervoeren. Verder wordt er een prijsvraag uitgeschreven, waarvan de vraag/opdracht door een aantal deelnemende bedrijven wordt opgesteld en het antwoord/uitvoering van de opdracht binnen de bedrijven kan worden gevonden of plaats moet vinden. Voor een aantal prijswinnaars is een plaats gereserveerd in de mand van de hete lucht ballon die aan het eind van de dag van de Oostplaat opstijgt. Natuurlijk zetten de bedrijven deze dag hun beste beentje voor om hun producten en of diensten te presenteren. Zo heeft Groothan del de Kreij een wijnproeverij ingericht, BB&O komt met een mobiele trainingsunit waarin een demonstratie met kleine blus middelen wordt gehouden, Glaskunstateüer Metamorfose houdt een demonstratie glas in lood maken. Bij Esselink Bouwmaterialen b.v. is het mogelijk om gratis een badkamer te laten ontwerpen. Wanneer geïnteresseer den daarvan zelf een plattegrond of de maat voering meenemen kan met behulp van het computertekenprogramma een badkamer worden ingedeeld en visueel worden gemaakt. Climb Up Steigertechnics promoot tijdens de Open Dag de Cover Overkapping. Onder deze overkapping wordt voor de bezoekers een visje gebakken en een drank je geserveerd. Ook Dagactiviteitencentrum Oostplaat van Zuidwester zorgt voor een natje en droogje. Ondertussen kunnen de uit gestalde werkstukken bekeken worden. Taaie Gas organiseert deze dag een ballon wedstrijd voor de kinderen. Zo heeft iedere deelnemer zijn activiteit en hoeven de bezoekers zich zeker niet te vervelen. De deelnemende bedrijven zijn herkenbaar door een aantal grote luchtballonnen die bij de ingang van het bedrijf worden geplaatst en bij slecht weer door een affiche. Kortom: na 4 oktober hoeft de Oostplaat voor de bezoe kers geen geheimen meer te hebben! Aanstaande zaterdag wordt in Djrksland het oud papier weer opgehaald. U wordt verzocht het papier vóór 8.30 uur goed gebundeld buiten,te zetten. Bij voorbaat dank namens de vrijwilligers van de Ned. Herv. Gemeente van Dirksland. 2003 Vrijdag 3 oktober Rooms katholieke Kerk - Middelharnis. Uitvoering onder de titel; 'De Nacht van Bach'. Uitvoerenden: Christelijke Orato rium Vereniging 'Laudando'; orgel: Rinus Verhage; verteller: Mar van der Veer; powerpointpresentatie: Jeroen van der Laan Aanvang: 22.00 uur Zaterdag 4 oktober Hervormde Kerk - Dirksland. ♦Uitvoe ring in het kader van de Wereldwijde zen ding van het Chr. Jongerenkoor 'Jigdalja- hu' o.l.v. W. A. den Hertog. Medewer kenden: Kees Alers: dwarsfluit; Henk-Jan Drost en Stephan Koppelaar: trompet; Ron van Ommen: orgel; Lucas Kramer: bariton. Aanvang: 19.30 uur Zaterdag 11 oktober Hervormde Kerk - Sommelsdijk. Orgel concert door de leerlingen van Paul Kie viet. Aanvang: 20.00 uur. Zaterdag 18 oktober Hervormde Kerk - Middelharnis. Con cert ten bate van Woord Daad door het Chr. Urker Mannenkoor 'Crescendo' o.l.v. Louw Kramer. Organist: Harm Hoeve, solist: Piet Baarsen. Aanvang: 19.00 uur. Zaterdag 25 oktober Eben Haëzer - Ouddorp. Concert i.v.m. 70-jarig bestaan van Chr. Zangver. 'De Lofstem' te Ouddorp o.l.v. M. de Vogel en van andere psalmkoren. Organist: Johan van Wijk. Aanvang: 14 uur. Vrydag 31 oktober Hervormde Kerk - Goedereede. Hervor- mingszangdienst. Aanvang: 19.30 uur. Zaterdag 1 november Hervormde Kerk - Sommelsdijk. Concert door de leerlingen van Paul Kieviet. Aan vang; 20.00 UIU-. Zaterdag 1 november Hervormde Kerk - Dirksland. Bach Can tateconcert ten bate van 'Stichting OnderUnge Zorg OekraJ'ne' door het Jong Kamerkoor 'Fiori Musicali'; het Profes sioneel Instrumentaal Barok Ensemble; Vocale soUsten en Orgel/Klavecimbel: Siftse van Wijgerden, die ook de algehe le leiding heeft. Aanvang: 20.00 uur Zaterdag 8 november R.K. Kerk te Oude-Tonge. Het Requiem en Vesperae Solennes van Mozart door het Opera- en Oratoriumkoor Zuid-West- Nederiand o.l.v. Bas v. Houte met het kamerorkest Continuo uit Rotterdam en professionele solisten. Aanvang: 20.00 uur. Zaterdag 8 november Exoduskerk - Sommelsdijk. Concert van het Dameskoor 'Toonkunst' o.l.v. W.Chr. Meyboom en het Mandoline-orkest 'Estampida' o.l.v. Leo Verkerk, beide uit Middelharnis. Aanvang; 20.00 uur. Zaterdag 8 november Hervormde Kerk - Dirksland. Najaars- concert van het Interkerkelijk Evangelisa tiekoor uit Zuidland, het Chr. Gemengd koor 'Groote Lindt' uit Zwijndrecht en het Chr. Streekmannenkoor 'Asaf uit Hardinxveld- Giessendam o.l.v. Peter Overduin. Organist: Johan den Hoed; sopraan: Marjo van Someren. Aanvang: 20.00 urn- Zaterdag 22 november Hervormde Kerk - Dirksland. Concert door het Chr. Vocaal ensemble 'Magnifi cat' te Middelharnis en het barokorkest. Organist: Wim Diepenhorst. Organisator: Stichting Podium Aanvang: 20.00 uur. Zaterdag 29 november Hervormde Kerk - Sommelsdijk. Orgel concert door Paul Kieviet ter gelegenheid van de ingebruikname van het nieuwe pijporgel van Jan-Simon Huijser, ge bouwd door Piet Huijser. Met gelegen heid tot bezichtiging. Aanvang: 20.00 Vrijdag 12 december Hervormde Kerk - Goedereede. Kerst- zangdienst. Aanvang: 19.30 uur. Vrijdag 12 december Hervormde Kerk - Nieuwe Tonge. Con cert van het Zeeuws Mannenkoor, het Chr. Gemengd Koor 'Advendo' en het Chr. Jeugdkoor 'Bid en Zing'. Aanvang: 19.30 uur. Zaterdag 13 december Dorpstienden te Ouddorp. Concert door de Chr. Gem. Zangver. 'Hart en Stem"; het Chr. Jeugdkoor 'Van Knop tot Bloem', het Chr. Kinderkoor 'Jong begonnen', alle uit Ouddorp en de Chr. Gem Zangver. 'Sursum Corda' uit Dirks land Orgel en piano: Johan van Broekho ven. Algehele leiding: Jan Bezuijen. Aan vang: 19.30 uur. Zaterdag 13 december R.K. Parochiekerk - Achthuizen. Kerst concert door het Dameskoor 'Toonkunst' uit Middelharnis; het Mannenkoor 'Ons Koor' uit Sommelsdijk en het St. Caeci- Uakoor te Achthuizen. Dirigenten: W. Chr. Meyboom en Guus v.d. Ploeg. Organist: Ron Braber. Aanvang: 20.00 uur. Maandag 15 december Hervormde Kerk - Sommelsdijk. Kerst concert door het Chr. Waddinxveens Mannenkoor 'De Gouwestem' o.l.v. Mar tin Mans en het Korendijks en Duivelands Mannenkoor o.l.v. Dinant Struik. Orgel: Ben Kramer; sopraan: Lydia Struyk; pan fluit: Noortje van Middelkoop orgel als 'Duo Gavotte'; Martin Mans. Aanvang: 20.00 uur Zaterdag 20 december Hervormde Kerk - Oude Tonge. Kerst concert door het Chr. Gem. Koor 'Com nu met Sangh' te Oude Tonge; het Chr. Gem. Koor 'Immanuel' te Tholen en het Dameskoor 'De Lofstem' te Sint Philips- land. Orgel: Arjan de Vos. Orgel en pan fluit: Arjan en Fryda Huizer; verder het koperensemble 'Vooruit'. Alles o.l.v. mevr. Mariëlle Klavers. Aanvang: 20.00 Zaterdag 20 december Hervormde Kerk - Dirksland. Kerstcon cert door het Chr. Gem. Koor 'Hart en Stem.' uit Ouddorp o.l.v. Jan Bezuijen, het Chr. Gem. Koor 'Sursum Corda' uit Dirksland o.l.v. Johan van Broekhoven, het Dwarsfluit Ensemble o.l.v. Cicilia Mc. CoU. Organisten: Anton Weenink en Johan van Broekhoven. Aanvang: 20 uur. Maandag 22 december Exodus Kerk - Sommelsdijk. Kerstcon cert door het Mannenkoor 'Ons Koor' m.m.v. het blokfluitensemble 'Cunando'. Organist: Andries Stam. Aanvang: acht uur. Maandag 22 december Hervormde Kerk - Sommelsdijk. Kerst concert door het Chr. Gem. Streekkoor 'Vox Humana' te Sommelsdijk o.l.v. Peter Burger. Organist: Arie v.d. Vlist. Aanvang: 19.30 uur. Dinsdag 23 december Hervormde Kerk - Stad aan 't Haring vliet. Kerstzangavond met het Kinder koor 'Bid en Zing' uit Nieuwe Tonge o.l.v. Peter Wildeman; de Chr. Gem. Zangver. 'Soli Deo Gloria' uit Stad aan 't Haringvhet o.l.v. Paul Kieviet. Orgel: Kees Villerius; trompet: Jacques van Broekhoven. Aanvang: 19.30 uur. Dinsdag 23 december Gereformeerde Kerk - Ouddorp. Kerst concert door het Gospelkoor 'Per Amore' uit Stellendam o.l.v. Ad de Joode m.m.v. het Prins Mauritskoor o.l.v. Marco van 't Hoff. Aanvang; 19.30 uur Woensdag 24 december Hervormde Kerk - Middelharnis. Kerst zangavond met de Herv. Zangver. 'Jedut- hun' o.l.v. Jan Wisse. Organist: Bart Jaap de Bakker. Aanvang: 19.30 uur. Woensdag 24 december Hervormde Kerk - Goedereede. Zingen ter voorbereiding op Kerst. Aanvang: 21.00 uur. Vrijdag 26 december Ger. Gemeente - Dirksland. Traditionele Kerstzangavond m.m.v. het Dirkslands Mannenkoor o.l.v. Frans Comet; het gemengd koor 'Soli Deo Gloria' o.l.v. Leo van Hill en het kinderkoor 'luventa' Het demonstratieteam van de Oostenrijkse skileraren zal ook op SKI HAPPY 2003 veel bewondering oogsten. Van Dani-Jg Lichiem-eld!) door John de Rijke ROTTERDAM - Vier enerverende dagen vanaf donderdag 9 oktober in het sportpaleis Ahoy. Want daar wordt opnieuw de door RTB Beurzen, in samenwerking met Doorakkers BV georganiseerde "SKI HAPPY" gehouden. De enige echte sneeuwva- kantiebeurs van Nederland waar, behalve een talrijk aanbod aan popu laire sneeuwbestemmingen, ook de laatste mode op het gebied van skikle ding, materialen en specifiek winterse accessoires wordt getoond. Per slot is het een feit dat bij die gelegenheid de jacks, broeken, ski's en alles wat er bij hoort voordeliger in aanschaf zijn dan wanneer u dit soort zaken eventueel later zoudt kopen. Afgezien daarvan kunt u na een middag of avond prijsbewust shoppen op de beurs, in originele Bierstubes alvast proeven van de immer gezellige sfeer die een doorsnee win tersportvakantie kenmerkt. Aan sneeuwbestemmingen geen gebrek. Het toeristisch hart van de beurs wordt gevormd door tientallen stands van landen, regio's, dorpen en steden én hoteliers. Als skilanden zijn vertegenwoordigd Duitsland, Zwitser land, Frankrijk, Spanje, Italië, Tsjechië, Bulgarije, Canada, Turkije en grote afvaar digingen uit elke Oostenrijke deelstaat. Vol gens hen is men overal hard aan het werk om de topdrukte in het komende seizoen de baas te kunnen. Want het zijn niet alleen de gas tenverblijven die zonodig in de afgelopen maanden een opknapbeurt kregen. Ook de pistes en alles wat daarmee samenhangt worden grondig geïnspecteerd, eventueel aangepast en her en der vernieuwd. En bepaald niet alleen met het oog op het op handen zijnde wintersporttoerisme. Want in Spanje, om precies te zijn ten zuidwesten van de stad Madrid, is afgelopen mei al voor diegenen die het hele jaar door van de ge neugten van sneeuw en ijs willen genieten het zogeheten Parque de Nieve Madrid Xanadu in gebruik genomen. Het is de eerste overdekte skibaan van Spanje met maar Uefst 18.000 m2 kunstsneeuw, een hoofd- piste van 250 meter lang en een niveauver schil van meer dan 25%. Met als aanvulling bij wijze van après-ski een kartbaan, een bioscoop, een bowlingcentrum, prachtige winkels en zo'n 30 restaurants. Het is in elk geval de grootste indoor sneeuw-, winkel- en vrijetijdsbestemming van Europa. Gaat het u op de keper beschouwd alleen maar om een fijne bestemming in de winter vakantie in de directe omgeving van besneeuwde bergplateaus, dan valt er min stens zoveel plezier te beleven in de wat dichterbij gelegen Spaans/Franse skicentra in de Pyreneeën. Goed voor alle vormen van wintersportgenoegens, zoals alpineskiën, langlaufen, snowboarden, schaatsen, surfen en freeride op honderden kilometers zacht glooiende of vlijmscherpe en daardoor ook enigszins gewaagde pistes. Trouwens, u kunt er ook heerlijk wandelen, spannende tochten maken op een flitsende sneeuw scooter, dan wel met het hele gezin of met vrienden deelnemen aan opwindende raquettestochten om de geheimen van de bergen dieper te kunnen doorgronden. De kinderen worden intussen vertroeteld in sneeuwcrèches of op ludieke skipistes, waar ze onder deskundige begeleiding wordt geleerd hoe ze pootafdrukken van bepaalde dieren kunnen herkennen en wat nodig is om vlug een goeie iglo te bouwen. Ontdek daar om de Midi-Pyrénées voor eens en wellicht altijd. Desnoods via Parijs per supersnelle Thalys, wat op zichzelf al een belevenis van de eerste orde is. Wat dat betreft is het inte ressant om bij NS Travel te informeren naar de mogelijkheden om met een sneltreinvaart naar de sneeuw te reizen. Bent u daarentegen een Oostenrijk-fan omdat juist dat land u herinnert aan fijne, ontspannen vakanties met het hele gezin, dan is het kinderparadijs in het Pitztaler ski gebied Hochzeiger dé plek waar de jongelui van 13 tot 17 jaar veilig hun eerste ervarin gen met klimijzers en pikhouwelen kunnen opdoen. Kinderen onder 10 jaar mogen zelfs (onder uw begeleiding) gratis gebruik maken van alle liften en banen van de 3 ski gebieden. In het Zillertal zijn overigens meer dan 143 pistes met maar liefst 45 liften en bergbanen waaronder een, van twee super gondels voorziene pendelbaan die de Rast- kogel/Tux met de Peuken/ Mayrhofen ver bindt. De voor het hele dal geldige, oplaad bare skipas kan als gevolg van de ingebouwde chip vele jaren gebmikt wor den. Tenzij uw vakantie toevallig pas rond Pasen valt. Om dan toch nog optimaal van het voorbijgewaande wintersportgebeuren te kunnen gemeten biedt Lech-Zürs u goed geprepareerde pistes op de Arlberg. Met andere woorden; Pasen betekent nog lang niet het einde van de winter - de sneeuwze kere ligging maakt skigenot mogelijk tot minstens eind april. Om u alvast in de mood te brengen zijn ook op deze SKI HAPPY weer indoorpistes ingericht, waarop u naar hartelust kunt oefe nen. Er is er een voor kinderen, alsook een voor langlaufen een afdalingsski, die boven dien geregeld door de Oostenrijkse skilera ren wordt benut voor adembenemende demonstraties. Ergo, lekker naar beneden roetsjen, af en toe languit gaan, maar nooit de moed opgeven en zeker al niet in het bij zijn van in uw vrienden- of kennissenkring bekende ski-fanaten die uw verrichtingen op de SKI HAPPY beurs gegarandeerd met argusogen zullen gadeslaan... De openingstijden zijn op donderdag en vrij dag van II.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 22.30 uur. Voor 11 en 12 oktober geldt een openingstijd van 11.00 tot 17.00 uur. De toegangsprijs bedraagt voor volwassenen 9.00, voor kinderen 6.00 en voor houders van een 65+ kaart 7.50 per persoon. Omdat SKI HAPPY 2003 gelijktijdig wordt gehouden met de laatste vier dagen van de familiebeurs FEMINA kunt u met hetzelfde (één dag geldige) toegangsbewijs ook dit door RTB Beurzen georganiseerde evene ment bezoeken. Voor meer informatie kunt u internet raadplegen onder www.skihappy.nl, resp. www.femina.nl o.l.v. John Blonk. Orgel: resp. Jan Hoek, Annemarie van der Veer en Jan Hoek. Aanvang: uur. Vrijdag 26 december Toren van Goedereede. Kerstconcert van een uur met koperblazers. Aanvang: 12.00 uur. Zaterdag 10 januari Hervormde Kerk - Dirksland. Een Han- delconcert van de Chr. Oratorium Vereni ging 'Laudando' m.m.v. het Randstede lijk Begeleidingsorkest en solisten. Aan vang: 19.30 uur. Zaterdag 3 april Hervormde Kerk - Middelharnis. WWZ - Paasconcert m.m.v. het Jong Chr. Urker Mannenkoor 'Soli Deo Gloria' o.l.v. J. Kramer; het Jongerenkoor 'Con Amore' o.l.v. W.A. den Hertog. Dwarsfluit: Mar jolein de Wit; orgel; Ron van Ommen; vleugel: Johan Bredewout. Aanvang: 19.30 uur met meditatie Deze rubriek - uitsluitend bedoeld voor kerkconcerten op Goeree en Overflakkee - beoogt een spreiding van de concertavonden te bewerk-stelligen. Verenigingen kunnen zich bij het vaststellen van hun programma op bovenstaande informatie richten. Komen er onverhoopt toch meerdere concerten op een en dezelfde avond voor, dan worden ze geplaatst in volgorde van binnenkomst. Stuurt u tijdig uw gegevens toe en niet enke le weken voordat het concert plaatsvindt. We hopen deze rubriek elke eerste vrijdag van de maand te plaatsen. Concerten tot een jaar na datam worden opgenomen. Aanmeldingen voor deze rubriek uitsluitend door middel van formulieren, die kunnen worden aangevraagd via tel. 482560. Vanaf heden introduceert Toyota een nieuw label voor gebruikte auto's: 1ste Class Occasions. Wie een ge bruikte auto koopt bij de Toyota- dealer krijgt veel zekerheid. Want 1ste Class Occasions zijn streng gese lecteerde, gebruikte Toyota's die ver gezeld gaan van de best denkbare garantie. Een 1ste Class Occasion heeft niet meer dan 150.000 kilometer gereden en is niet ouder dan 7 jaar. Bovendien gaat elke 1ste Class Occa sion vergezeld van een mobüiteitspas waarmee de mobiliteit gedurende 1 jaar 24 uur per dag in vrijwel geheel Europa wordt gegarandeerd. Nage noeg alle Toyota-dealers hanteren inmiddels de 1ste Class Occasion voorwaarden. Het is zo langzamerhand bij iedereen bekend, dat Toyota in alle onderzoeken die betrekking hebben op de betrouwbaar heid van automobielen wereldwijd als beste uit de bus komt. De TÜV bijvoor beeld, het belangrijkste Duitse keurings instituut, onderzoekt jaarlijks de bedrijfs zekerheid van auto's in verschillende categorieën. En Toyota neemt al jarenlang de topposities in. Wat een logisch gevolg is van de techni sche perfectie en de uitstekende bouwkwali teit van Toyota's. Hiervan profiteren niet alleen de kopers van nieuwe Toyota's, maar ook kopers van gebruikte Toyota's. Om kopers een extra argument te geven voor de aankoop van een gebraikte Toyota, hante ren de Toyota dealers nu een extra strenge selectie als het gaat om Toyota-occasions die niet meer dan 150.(XX) kilometer hebben gereden en niet ouder zijn dan 7 jaar. Boven dien zijn de onderhoudshistorie en de kilome terstand (Nationale Auto Pas) van deze zowel technisch als uiterüjk in perfecte staat verke rende auto's aantoonbaar. Het gaat dus om auto's die dankzij de erkende kwaliteit van Toyota nog jarenlang zorgeloos rijplezier bie den. De Toyota-dealer garandeert deze 1ste Class Occasions 1 jaar zonder kilometerbe perking. Bovendien kan de auto eventueel binnen 14 dagen en/of 1.500 kilometer wor den omgeruild en worden slijtagedelen bin nen 12 maanden of 10.000 km vervangen. Tenslotte gaat elke 1 ste Class Occasion ver gezeld van een mobiliteitspas waarmee de mobiliteit gedurende 1 jaar 24 uur per dag in vrijwel geheel Europa wordt gegarandeerd.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 9