omantische kaarten obstetrie/gynaecologie verpleegkundigen opslagruimte Railstrepen i.p.v. racestrepen Kik bedrijfshygiëne PAGINA 10 EIIMiDErf-ltlEUltfS VRUDAG 12 SEPTEMBER 2003 VAN WEEL-BETHESDA ZIEKENHUIS DIRKSLAND (GOEREE-qVERFLAKKEE) ^M voor verloving of huwelijk Gebr. De Waal Drukkerij (0187)47 10 20 Ongetwijfeld slaagt U beter met uw inkopen als U eerst de advertenties leest! EDRIJFSWAGEN-INRICHTING Bedrijfswageninrichting Auto aanpossing voor invaliden Autobetimmering carrosserie bv Tei(oi87)66io26 TE HUUR 200 m^ met voorterrein, Melissant Tel. (0187) 60 12 12 Bestel uw visitekaartjes Gebr. de Waal Tel. (0187)471020 Bestrijding van alle plaagdieren Houtwormbestrijding Hygiëne-inspecties HACCP-rapportage ESTYLE^ GOEDEREEDE WMiimmm GEMEENTE DIRKSLAND M Het Van Weel- Bethesda Ziekenhuis is een algemeen zieken huis. Klein maar compleet met 140 bedden en een breed aanbod aan specia lismen. Kenmerkend zijn de plezierige werkverhoudingen en de patiëntvriendelijke sfeer. Het ziekenhuis heeft een christelijke identiteit. Het verzorgings gebied is het eiland Goeree-Overflakkee en omliggende gebieden. Dit eiland biedt een aantrekkelijke, rustige woonomgeving en prima recreatieve vo&rzieningen. ZIEKENHUIS DIRKSLAND Voor de afdeling kraam/gynaecologie zijn wij op zoek naar enthousiaste Naast een vast contract vanaf 24 uur per week (66,67 is ook een flexcontractvan minimaal 6 uur per week (16,67 bespreekbaar. Functie-eisen - diploma A-verpleegkundige/HBO-V; - specialisatie obstetrie/gynaecologie; - recente relevante werkervaring als oudste dienst. De salariëring (FG 50) en de overige arbeids voorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Gelet op de grondslag van ons ziekenhuis is een protestants-christelijke levensovertuiging gewenst. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Struik, afdelingshoofd obstetrie/gynaecologie- en kinderafdeling, telefoon (0187) 60 74 00. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 22 september a.s. richten aan de afdeling personeel, organisatie opleidingen van het ziekenhuis. Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. R Van der Waalsweg 1 Middelharnis bij drukkerij Langeweg 13 SOMMELSDIJK (wespen, muizen) Tel. (0111) 64 71 90 (06) 51 70 61 32 Wat voor een autoschade u ook heeft, voori een vakkundige reparatie kiest u eenj FOCWA-herstel-bedrijf. Want blJ ons krijgt u op elke reparatie 2 jaar garantie. van Lint autoschade bv amuBBtu Prutweg 4 Industrieweg 14 3245 LW Sommelsdijk 4301 RS Zierikzee Tel. 0187^82292 Tel.0111-414794 Fax 0187-485337 Fax 0111-417328 ,#-_ ISO 9002 Mg KEMA GEMEIzNTE Bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 1 september 2003 voor: - het plaatsen van een tuinschuur op het perceel Beresteyn 21 te Goedereede; - het plaatsen van een berging nabij recreatiewoning Het Oude Nieuwiand 119 te Ouddorp; - het aanbouwen van een veranda aan de woning op het perceel Havenweg 23 te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen-de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 16 september 2003 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom- missie is op 24 september 2003 in het gemeentehuis te Sint IVIaartensdijk. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening junc- to artikel 20, lid 1 sub a onder 3 van het Besluit op de ruimtelijke ordening lichte bouwvergunning te verle nen voor: - het plaatsen van een berging nabij de recreatiewo ning op het perceel Het Oude Nieuwiand 119 te Oud dorp, kadastraal bekend Gemeente Ouddorp, sectie B nummer 2678. Bovengenoemd bouwplan ligt ingaande 15 september 2003 gedurende vier weken ter inzage in het gemeen tehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voor nemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrij stelling medewerking te verlenen, schrifte-lijke zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 16 september 2003 om 10:30 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op woensdag 24 september 2003 om 14:00 uur in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Goedkeuring wijzigingen bestemmingsplan 'Landelijk Gebied' Burye.-neester en Wethouders van Dirksland maken, ter voldoening aan artikel 11lid 5 van de Wet op de Puimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Sta ten van Zuid-Holland hebben goedgekeurd: - bij besluit van 1 augustus 2003, nummer DRM/- ARB/039S65A, hun besluit van 30 juni 2003 tot wij ziging van het bestemmingsplan 'Landelijk Gebied'. Ten behoeve van een uitbreiding van de in de polder Roxenisse te Melissant reeds aanwezige golfbaan wordt de perceelsbestemming van gronden met de bestemming 'agrarische doeleinden', op kaartblad 5 van het bestemmingsplan aangeduid met 'wijzi- gingsbevoegdheid golfbaan', gewijzigd in de per ceelsbestemming 'dagrecreatieve doeleinden, sub bestemming golfbaan'. - Bij besluit van 7 augustus 2003, nummer DRM/- ARB/03/9631hun besluit van 30 juni 2003 tot wijzi ging van het bestemmingsplan 'Landelijk Gebied". Het bestemmingsplan is zodanig gewijzigd dat de agrarische bouwstede op het perceel Westdijk 30 te Dirksland komt te vervallen. Aan hel desbetreffende perceel wordt de bestemming 'agrarische doelein den', toegekend. In het ven/olg wordt de opslag van agrarische producten ten behoeve van elders geves tigde bedrijven als hoofdactiviteit uitgeoefend. - Bij besluit van 7 augustus 2003, nummer DRM/- ARB/03/9630, hun besluit van 30 juni 2003 tot wijzi ging van het bestemmingsplan 'Landelijk Gebied' door aanwijzing van een nieuwe agrarische bouw stede ten behoeve van een op te richten akker bouwbedrijf door de heer en mevrouw A.J. de Wit aan de Philipshoofjesweg te Dirksland. De goedkeuringsbesluiten van Gedeputeerde Staten met de daarbij horende stukken liggen voor iedereen tijdens kantooruren, van 15 september tot en met 27 oktober 2003, op het gemeentehuis, afdeling Algeme ne Zaken, ter inzage. Een besluit tot goedkeuring treedt in werking nadat het is bekendgemaakt. Een belanghebbende kan tegen het besluit beroep instel len bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. De beroepstermijn bedraagt zes weken en vangt aan met ingang van de dag van terinzagelegging van het besluit. Indien gedurende de beroepstermijn, naast het indienen van een beroep, tevens bij de Voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van Sta te een verzoek om een voorlopige voorziening wordt gedaan treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. GEMEENTE I D o E L H A R N I S Gemeentewinkel even diclit Donderdag en vrijdag (11 en 12 september 2003) wordt er onderhoud uitgevoerd aan het gemeentelijk computersysteem. Dat kan leiden tot een wat ver minderde dienstverlening, maar we houden de "win kel" zo lang mogelijk open. Vrijdagmiddag moet het computersysteem echter voor een groot deel worden afgesloten. De afdeling Burgerzaken kan die middag daarom geen paspoorten, rijbewijzen, uittreksels, e.d. afgeven. Voor dergelijke transacties is het gemeentehuis op 12 september 2003 dan ook van af 12.00 uur gesloten. Vergaderingen 08 september 2003: commissie algemene bestuurs zaken SSfeiiiSiïÉÉ^iftïsfe 'v; 09 september2003: cuimnissie mirmeiijlai oniwil;- keling 10 september 2003: commissie onderwijs en wel zijn 15 september 2003: commissie financiën 02 oktober 2003 gemeenteraad Alle vergaderingen vinden plaats in het gemeente huis en beginnen om 19,30 uur. Burgers kunnen gebruik maken van spreekrecht, mits dit tenminste 48 uur tevoren is gemeld aan de griffier. Vergader stukken liggen één week voor de vergadering in het gemeentehuis (afd. Interne Zaken) ter inzage. Voorts kunt u ze raadplegen op de website van de gemeente (www.middelharnis.nl) Beslissingen Algemene wet bestuursrecht verleende vergunningen/ontlieffingen: - Ahoy Rotterdam, Ahoy'-weg 10, Rotterdam - het houden van een openbare inzameling van gelden van 12 januari Vm 18 januari 2004 voor Nieuwe- Tonge (030903) - J. Vis van Heemst, Rijzenburgseweg 2, Sommelsdijk verbranden van snoeihout (040903) - Activiteitencommissie Ger. Gem. Middelharnis, Nic. Beetsstraat 7, Sommelsdijk - organiseren van een verkoping op het terrein van de Prins Mauritsschooi te Middelharnis op 12 juni 2004 van 09.30 uur tot 16.00 uur (040903) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187-475555. Ontvangen Bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - F. Oldenburg voor het oprichten van een bedrijfs- loods op een perceel aan de Van der Waalsweg te Middelharnis (02-09-2003). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: L. van Es voor het uitbreiden van een woning op het perceel Molendijk 169 te Nieuwe-Tonge (29-08- 2003); - H.C. Kievit voor het oprichten van een blokhut op het perceel Wildemanstraat 6 te Sommelsdijk (01-09- 2003); - J.H. van den Doel voor het plaatsen van een dakka pel op het perceel Donkereweg 5 te Middelharnis (03-09-2003). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Sluiting gemeentekantoor In verband met de jaarlijkse personeelsreis is het I gemeentehuis en de gemeentewerf op vrijdag 191 september a.s. de gehele dag gesloten. Inspraakavond Het gemeentebestuur van Oostflakkee organiseert een inspraakavond over de plannen voor een woning bouwproject van 25 woningen aan de Noord-Achter weg te Ooitgensplaat. De inspraakavond heeft formeel tot doel iedereen in de gelegenheid te stellen kennis te nemen van de beoogde bouwplannen. Tijdens deze avond ontvangt u informatie over de bouwplannen, de te doorlopen planologische procedure en krijgt u gelegenheid om mee te praten over het bouwvoornemen. De inspraakavond wordt gehouden op 25 september a.s. om 19.30 uur in 't Centrum, Van Weelstraat 10 te Ooitgensplaat. Wij nodigen iedereen van harte uit de inspraakavond bij te wonen. Inzage in de bouwplannen Het woningbouwproject bestaat uit twee bouwaanvra gen. Eén bouwaanvraag omvat de bouw van 20 woningen op een perceel grond gelegen tussen de Noord-Achterweg, Kerksingel, Nieuwstraat en Dorps- dijk te Ooitgensplaat. Eén bouwaanvraag betreft de bouw van vijf woningen op de iokatie van de voorma lige brandweerkazerne aan de Noord-Achterweg te Ooitgensplaat. Beide bouwplannen met de bijbeho rende ruimtelijke onderbouwing liggen in de periode van 16 september tot en met 29 september ter inzage in het gemeentehuis, Eisenhowerlaan 1Oude-Tonge. Iedereen heeft de mogelijkheid om schriftelijk een mening te geven over dit bouwvoornemen, door het schrijven van een brief aan het college van burge meester en wethouders. Postbus 75,3255 ZH Oude- Tonge. Ook is het mogelijk om gedurende de termijn van terinzage legging mondeling uw mening kenbaar te maken. Hiertoe kunt u een afspraak maken met mevrouw C.M.C. Kranse-Bogaard van het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu, Voorgenoemen bouwvergunning Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18, lid 1 van de bestem mingsplanvoorschriften van het bestemmingsplan 'Doetinchemsestraat, Ie herziening' bouwvergunning te verlenen aan: -C.S.G. Prins Maurits voor het uitbreiden van een schoolgebouw op het perceel Koningin Jullanaweg 57 te Middelharnis. Deze bouwaanvraag ligt met ingang van 15 septem ber 2003 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schrif telijk bedenkingen tegen het bouwplan naar voren brengen bij Burgemeester en Wethouders van Mid- delharriis. Postbus 13240 AA Middeihamis. Voorbereldingsbeslult De burgemeester van Middelharnis maakt bekend dat de raad van deze gemeente in zijn vergadering van 4 september 2003 heeft verklaard dat een herziening wordt voorbereid van: - het bestemmingsplan 'Doetinchemsestraat' voor een perceel aan de Koningin Jullanaweg te Middelharnis. Dit besluit ligt met ingang van 15 september 2003 voor iedereen in het gemeentehuis van Middelharnis zes weken ter inzage en treedt op genoemde datum in werking. Ontvangen sloopplan Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - G.A. Winkels voor het slopen van een houten schuur op het perceel Armenweg 1 te Nieuwe-Tonge (01-09- 2003). bereikbaar onder nummer: 0187 - 64 22 00. Goedgekeurd bestemmingsplan Capelleweg Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee maken bekend dat Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij besluit van 1 september 2003 en ver zonden op diezelfde dag, goedkeuring hebben ver leend aan het bestemmingsplan Capelleweg, zoals dat bij raadsbesluit van 12 juni 2003 is vastgesteld. Het goedkeuringsbesluit en het betreffende bestem mingsplan liggen van 11 september tot en met 23 -Oktober 2003 tijdens kantooruren ter inzage op het gemeentekantoor, Eisenhowerlaan 1 te Oude-Tonge. Tegen dit besluit kan beroep worden ingesteld door degenen die zich tijdig tot Gedeputeerde Staten heb ben gewend en belanghebbenden die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest zich tijdig tot Gedeputeerde Staten te wenden. Een beroepschrift dient te worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn, tenzij binnen de beroepstermijn, in samenhang met een ingesteld beroep, een verzoek om voorlopige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend. In dat geval treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Bij toewijzing van het verzoek geeft de Voor zitter aan op welke onderdelen van het plan de voor lopige voorziening betrekking heeft, aanvragen vergunningen Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het plaatsen van een dakkapel op het voordakvlak van de woning op het adres Stationsweg 17 te Oude- Tonge (ontvangen op 1 september 2003); - het bouwen van een berging bij de woning op het adres Wilhelminastraat 4 te Oude-Tonge (ontvangen op 3 september 2003). een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een overkapping op het perceel Dorpsweg 11 te Ooitgensplaat (ontvangen op 29 augustus 2003); - het bouwen van een glastuinbouwbedrijf aan de Oudelandsedijk te Oude-Tonge, kadastraal bekend gemeente Oostflakkee, sectie H nummer 415 (ont vangen op 1 september 2003). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingeko men aanvragen kunnen géén bezwaarschriften wor den ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een bedrijfsruimte aan de Boezem weg te Oude-Tonge, kadastraal bekend gemeente Oostflakkee, sectie H, nummer 454 Dl (besluit ver zonden 1 september 2003); - het wijzigen van de achergevel van een nog te reali seren woning op het perceel Oudelandsedijk 8 te Oude-Tonge (besluit verzonden 1 september 2003); - het wijzigen van een winkelruimte en garagebox tot kantoorruimte op het perceel Pieter Biggestraat 33G, 33H en 35 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 1 september 2003); - het uitbreiden van een horecagelegenheid op het perceel Heilegatsweg 1 te Ooitgensplaat (besluit ver zonden 3 september 2003); - het uitbreiden van de woning op het perceel Prins Bernardstraat 6 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 3 september 2003). Dat met toepassing van hoofdstuk 6 van de gemeen telijke Bouwverordening een gebruiksvergunning is verleend voor: - het café 'De Geit', op het perceel Kaai 1 te Oude- Tonge (besluit verzonden 1 september 2003); - het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, op het perceel van Weelstraat 1 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 1 september 2003). Dat met toepassing van hoofdstuk 2 van de Brandbe veiligingsverordening een gebruiksvergunning is ver leend voor: - een tijdelijk bouwwerk voor een te houden zomer feest op 27 september 2003,op het Hahdelsterrein te Oude-Tonge (besluit verzonden 1 september 2003). Nadere informatie over de verleende reguliere bouw vergunningen en gebruiksvergunningen, is op te vra gen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Dat kapvergunning is verleend voor het kappen van: Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet Milieubeheer Besluit Op 9 september 2003 is het besluit genomen de vol gende veranderingsvergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen: 1 .Rijngas B.V voor een propaantank met een inhoud van 18 m= ten behoeve van de camping Fort Prins Frederik aan de Havendijk 16 te Ooitgensplaat. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. Het besluit en overige stukken liggen ter inzage van af 15 september 2003 gedurende zes weken op wert<- dagen van 9,00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentekantoor van Oostflakkee te Oude- Tonge (nr. 1). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (lel. 0187-488111). Beroep tegen het besluit kan vanaf 16 september 2003 gedurende zes weken worden ingesteld door: - twee meidoorns aan de Prins Bernhardstraat te Ooitgensplaat; - drie meidoorns aan de Pieter Biggestraat te Ooit gensplaat; - één eik en één esdoorn aan de Eisenhowerlaan te Oude-Tonge; - één wilg op het perceel Zuiddijk 8 te Oude-Tonge. Deze besluiten zijn verzonden op 2 september 2003. N.B.: Ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie, delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) kontakt opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 16 september 2003 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 24 september 2003 Tijdstip locatie 14:00-17:00 uur/gemeente Tholen - gemeentehuis te Sint Maartensdijk. jffi,l3i® tot t?:!X5 iiir,'^'!#*'8ir;W#'ij(^^ a) degenen die bedenkingen hebben Ingebracht tegen het ontwerp-besluit; b) de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp-besluit; c) degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigin gen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d) belanghebbenden aan wie redelijkenwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een voor lopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzon derlijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel' 0187-488111). i8êi6|i|i!fjS^#lM#^^

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 10