Was't maar waar, Kampeer Caravanbeurs verplaatst domicilie naar Utrecht Zorgteammanager groe^ Een advertentie in Eilanden-Nieuws heeft altijd succes z£Ji^ ...dan liep het zonder jou ook op rolletjes en EIIAIlDEtl-raEUWS Goeree-Overflakkee 1Administratief medewerl((st)er Financiën (full-time) 2. Senior medewerk(st)er Financiën/Control (full-time) UTRECHT - Dat kamperen bepaald niet voorbehouden is aan met name jonge gezinnen, blijkt uit tal van onderzoeken naar vakantiebesteding in zowel binnen- als buitenland. Ster ker nog, een campingvakantie is in trek bij jong en oud. Hetzij in een ten tje op de hei, om dit gezegde maar eens te gebruiken, hetzij als bewo- ner(s) van een chalet of stacaravan. Nieuwe lokatie Doordacht Veel extra's Ook buiten... Clubkampioenschappen nieuwe stijl bij tennisvereni ging TVO in Ooitgensplaat PAGINA 8 VRUDAG 29 AUGUSTUS 2003 In de ideale situatie kan ieder mens zich onder alle omstandigheden redden. De realiteit is echter heel anders; op de Zuid-Hollandse eilanden, het werkgebied van de Zorg en Welzijn Groep, wordt de zorgvraag steeds groter en complexer. Meteen breed pakket diensten op het gebied van zorg, welzijn, wonen en behandeling bieden wij onze cliënten een passend antwoord op die vraag. Dat pakket bieden we lokaal, integraalen vraaggestuurd aan. In de thuissituatie én in onze verzorgings- en verpleeghuizen. Daarbij stellen we hoge eisen aan onze circa 3000 mede werkers. Hun professionaliteit, inzet en enthousiasme zijn immers bepalend voorde kwaliteitvan onze zorg en de kwaliteit van leven voor onze cliënten. Voor het werkgebied Westvoorne-Brielle zijn wij op zoek naar een voor minimaal 32 uur per week Je geeft direct leiding aan de teams huishoudelijke verzorging, verzorging, avond-weekenddienst en dagverzorging. Tevens lever je een bijdrage aan de professionele ontwikkeling van deze teams. Je werkt binnen de beleidskaders die wij als organisatie met elkaar hebben ontwikkeld. Je hebt een pro-actieve houding en je vindt het een uitdaging om een optimale afstemming tussen de vraag van de cliënten het aanbod van de organisatie te realiseren. Je beschikt over een HBO werk- en denkniveau en over goede communicatieveen leidinggevende vaardigheden. ARBEIDSVOORWAARDEN De aanstelhng is in prindpe voor één jaar, waarna een vaste aan stelling mogelijk is. Het sa la ris is conform de CAO Thuiszorg, schaal9. Daarnaast hebben weje nog meer te bieden, zoals flexibele werk tijden, een reiskostenregeling, een spaarloonregeling, korting op verzekeringen en een fiets-en PC-privé-regeling. INFORMATIE EN SOLUCITAnE Voor meer informatie over defunctie kun je contact opnemen met de heer Hettinga, gebiedsmanager, telefoon (0181) 47 52 03 of de heer Poppen of mevrouwvan Holt, zorgteammanagers, telefoon (0181) 47 52 03. Wilje meer weten over de organisatie, bezoek dan de website: www.2wg.nl Stuurje sollicitatiebrief met cv voor 12 september a.s. naar Zorg en Welzijn Groep, t.a.v. mevrouw Van der Knaap (afdeling PO&O), Postbus 65,3200 AB Spijkenisse. Je kunt ook mailen; m.vanderknaap@zwg.nl Een assessment zaldeel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie wordt niet pp prijs gesteld. zo VEELZIJDIG KAN ZORG ZIJN Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Het Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee (ISGO) Is een samenwerkingsverband van vier gemeenten op Goeree-Overtlakkee. Deze vier gemeenten hebben samen ongeveer 45.000 Inwoners. Het rijk geschakeerde landschap, omgeven door de deltawateren, bestaat naast de agrarische structuur uit waardevolle natuurgebieden, Noordzeestranden en pittoreske dorpen waar het aangenaam wonen Is. Het samenwerkingsverband functioneert onder verantwoordelijkheid van een dagelijks bestuur en voert voor de vier gemeenten taken uit op het gebied van milieu, recreatie/toerisme, verkeersveilig heid, volwasseneducatle, volkshuisvesting, sociale recherche en afvalinzameling. Beide vacatures vloeien voort uit overname van taken die tot nu toe door de gemeente Middelharnis voor het ISGO werden uitgevoerd. Met ingang van 2004 wordt deze dienstveriening beëindigd. Om deze reden zijn wij op zoek naar enthousiaste: Deze medewerk(st)er zal zich onder andere bezig houden met werkzaam heden t.b.v. de puinstortplaats zoals het corrigeren, venwerken en registre ren van gegevens, het vervaardigen van facturen en het opstellen van de afrekeningen. De financiële administratie voor het ISGO met werkzaamhe den als het verwerken van dagafschriften, het verzorgen van de kassier- administratie, het maken en boeken van journaallijsten, archiveren van fac turen en verzorgen van aanmaningen en dwangbevelen behoren eveneens tot het takenpakket van de te benoemen medewerk(st)er. Functie-eisen U dient naast ambitie en talent te beschikken over een opleiding op MBO- niveau en enige jaren relevante werkervaring. Hoewel het om een full-time vacature gaat, is het mogelijk om deze functie in deeltijd te vervullen (duo-baan).Afhankelijk van opleiding en ervaring een salaris tot maximaal 2213,00 bruto per maand exclusief eindejaarsuitke ring (schaal VI, naar de norm 1 oktober 2002). Deze functie is onlangs indi catief gewaardeerd. Naast het coördineren van de werkzaamheden op het taakgebied Financiën is deze medewerk(st)er belast met het voorbereiden, ontwikkelen en uitvoe ren van beleid op het gebied van financiën, U houdt zich (beleidsmatig) actief bezig met de planning en controlcyclus binnen de gehele organisatie. De te benoemen medewerk(st)er dient daarvoor op de hoogte te zijn van actuele ontwikkelingen in zowel wetgeving als landelijke richtlijnen en voorschriften. Werkzaamheden als het opstellen van financiële adviezen, het toetsen van beleidsadviezen op financiële gevolgen, het beoordelen van belaste leverin gen en prestaties en het samenstellen van de begroting en jaarrekening behoren tevens tot het veelzijdige takenpakket van de te benoemen mede- werk(st)er. Functie-eisen U'dient naast ambitie en talent te beschikken over een specifieke opleiding op HBO-niveau op het vakgebied, goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid, alsmede contactuele eigenschappen en enige rele vante werkervaring binnen het vakgebied. Afhankelijk van opleiding en ervaring een salaris tot maximaal 3449,00 bru to per maand, exclusief eindejaarsuitkering (schaal X, naar de norm 1 okto ber 2002). Deze functie is onlangs indicatief gewaardeerd. ALGEMENE INFORMATIE MET BETREKKING TOT DE VACATURES WIjbieden: -boeiende fund:3;. ..i^r/an samenwerking rnet de collegae van het werkveld een belangrijk onderdeel uitmaakt binnen een organisatie met een goede werk sfeer; - aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, zoals een 36-ürige werkweek, een goede pensioenregeling, bedrijfsfitness, een pc-priveproject, cafetariamodel, reis- kosten-ffietsenregeling, hypotheekregeling en aantrekkelijke scholingsfaciliteiten; - de bij de gemeentelijke overheid gebaiikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. De rechtspositieregeling van de gemeente Middelharnis wordt hierbij gevolgd. WiH u meer informatie? Neem dan telefonisch contact op met de heer A.Slijkhuis (ambtelijk secretaris). Betfdkkene 11 bereikbaar. Voor informatie over de procedure kunt u terecht bij mevrouw A. Okkersê, tèiefoori 0187 - 47 55 16. Heeft u belangstelling? Stuur dan voor 12 september 2003 uw sollicitatie met curriculum vitae naar het dagelijks bestuur van het Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree- Overflakkee (ISGO), p/a Postbus 13240 AA Middelharnis. Acquishis naar aanleiding van de^e advertentie wordt niet op prijs gesteld. door John de Rijke De hoofdzaak is 'vrijheid', je verwant voe len met de natuur waarbij de feitelijke luxe van thuis maar al te graag voor een paar weken wordt prijsgegeven. Lekker een dag of wat aanmodderen in een, ten opzichte van wat we gewend zijn, primitief onderkomen van doek, hout of aluminium. In elk geval even weg van huis en alle bijbehorende sores, de wijde verte tegemoet om elders 'op te laden" en nadien - als het even kan - fit en zongebruind het ritme van alledag weer op te pakken. Toegegeven dat de kans niet denkbeeldig is dat u uw (grote) vakantie er al op hebt zitten. Dat u al tal van jaren behoort tot het gilde van fervente kampeerders en dat niemand u eigenlijk nog hoeft te vertellen hoe fijn het wel is om "buiten" te zijn. Wat u hooguit nog zou willen is van te voren gedetailleerde inforrhatie krijgen over goede campings en hun directe omgeving. Maar daar is doen aan! Het jaarlijks in Amsterdam gehouden evene ment "KAMPEER CARAVAN RAI" is per slot niet alleen georganiseerd om u op de hoogte te brengen van de laatste ontwikke lingen op het gebied van de kampeersport. Integendeel, ook ideale vakantiebestemmin gen zijn altijd rijkelijk aan bod gekomen. En dat blijft zo, met dien verstande dat de po pulaire publieksbeurs - vanaf dit jaar - niet in het RAI-complex zal plaats vinden, maar in de Jaarbeurshallen te Utrecht en wel van 13 tot en met 19 september. Ergo, een nieu we lokatie op basis van een nieuw initiatief dat vooralsnog vanuit de markt tot zeer enthousiaste reacties heeft geleid. Persoon lijk vindt u het misschien maar zo-zo omdat het "gelijk even winkelen in Amsterdam" daarmee van de baan is, maar Utrecht is minstens zo plezierig. Een feit is dat u ook op de KAMPEER CARAVAN JAAR BEURS alles zult aantreffen wat van belang is als u er voor even of langer tussenuit wilt trekken. De nieuwste modellen toer- en stacaravans, van alle comfort voorziene kampeerauto's, praktische vouw- en bagage- wagens, (voor) tenten, kampeeraccessoires en wat dies meer zij.^ En uiteraard informatiestands van verschil lende verkeersbureaus en andere op vakantie gerichte specialisten. Zoals de bij de ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds aangesloten organisatie Suncamp Holidays bij wie u vlot een door ACSI geïnspecteerde camping in Frankrijk, Spanje, Italië, Kroatië, Oosten rijk of Duitsland kunt boeken nadat u een goed beeld hebt verkregen van de te rijden afstand vanaf uw huisadres. Desgewenst via vouwwagens en zelfs ruiiberboten. Je makt niel uilgel<ekeii op zo'11 Kaiiii>. het internet, wat als voordeel heeft dat u meteen ziet of in een bepaalde periode nog plaats is. (www.suncamp.nl) Het aanbod in luxe caravans is wederom groot. De ene is al niet mooier en praktischer ingericht dan de andere. Neem de "Touring Fifty's" van Eriba. Door het lage model en het GFK-hefdak kunt u zo'n wagen makke lijk in een garage onderbrengen. Bovendien is hij licht van g'ewicht, een gevolg van de uit de vliegtuigbouw afkomstige zelfdragende kooiconstructie. Als het ware een stalenbui- zenveiligheidsframe met het effect als de kooi van Faraday. Zelfs de kleinste, de "Puck 120" met een adviesprijs van 10.995,-, is heel doordacht gefabriceerd. De compacte keuken met ronde spoelbak, kooktoestel, koelkast en de mogelijkheid om een kachel in te bouwen zal, naar het zich laat aanzien, menig caravanner enthousiast aan het rekenen zetten... Een andere slimme, voor alle seizoenen geschikte caravan is de "Blue Star 460 HTD" van Wilk. Standaard uitgerust met combicassettes voor alle ramen, een gaska chel met uitgebreide ringverwarming, een prima 77-liter koelkast en een vaste, 45-liter schoonwatertank. Verder is in dit model een Thetford cassettetoilet geplaatst en een Heki dakluik. U treft er verrassend veel (kast)ruimte in aan, alsook een ruime tv-kast die aan beide zijden met verticale, alumini- umkleurige rolluikjes kan worden afgeslo ten. Het speciale draaiplateau maakt het mogelijk om zowel vanuit het vaste bed als vanaf de -zithoek naar uw favoriet tv-pro- gramma te kijken. De slaapkamer kan trou wens geheel met een schuifdeur worden afgesloten, dus privacy is gegarandeerd. In het kader van "Tien Jaar Eifelland" importeerde de firma Doesburg ACI BV nog het betaalbaar gebleven, van veel prak tische zaken voorziene jubileummodel "Holiday 465 TF Jubilee". Gezien het prijs kaartje 13.995,-) de moeite waard om hiermee eens nader kennis te maken. Kip Hoogeveen heeft eveneens een jubi leummodel uitgebracht. Dit naar aanleiding van '40 jaar Avento'. Vandaar de toevoe ging "Jubilé" en de speciale indeling van het betreffende type 445 TF. Met zijn handzame opbouwlengte van 4.45 meter en diverse comfortverhogende items is deze caravan bij uitstek geschikt voor al wat oudere kam peerders. Naast bijvoorbeeld voorin een vast bed met verstelbare lattenbodem, kunnen zonodig van de achterin geplaatste ruime 4- persoons zithoek ook nog eens twee extra slaapplaatsen worden gemaakt. Daarenbo ven heeft de caravan ring- en vloerverwar ming, een Remis Top II panoramisch kantel- schuifdak en een elektrische 5-liter boiler. Maar Kip heeft meer in petto, namelijk twee nieuwe actiemodellen die alvast onder het modeljaar 2004 worden gebouwd. Ten eer ste de compacte "Travelier Cruise Edition 41 TDB" voor caravanners die het comfort willen van een 'vast bed indeling' en ter afronding de "Grand Travelier Cruise Edi tion 47 TDB", die bij wijze van extra een De 'Grand Traveller Cruise Edition(model 47TDB) is zo compleet uitgerust, dat er eigenlijk weinig te wensen overblijft iKip Caravans BV) riante rondzit achterin heeft. Ook dit model heeft een omvangrijk accessoirepakket, met o.a. high performance schokdempers, alumi nium Autec 15" velgen, ring- en vloerver warming d.m.v. een Truma 3400 W kachel, een roldeurhor en een 22-liter afvalwater- tank. Uiteraard is het slechts een greep uit het totaalpakket dat straks in Utrecht wordt gepresenteerd. Het gaat er in hoofdzaak om dat u tevoren een indruk krijgt van die din gen die belangrijk genoeg zijn om er even wat dieper op in te gaan. Neem de "Espiit", een van de allernieuwste modellen van Walker Tenten. Hiervan zijn alle wanden uitritsbaar én verwisselbaar. Aan u nog de keus of het ventilatievenster links of rechts moet worden geplaatst. Voorts kan aan beide zijden een uitbouw worden bevestigd, zodat de zijwand als scheiding dienst kan doen. En wat de uitvoe ring betreft, er zijn 3 kleurstellingen: blauw, groen en bordeaux wat zoveel wil zeggen als dat voor bijna iedere caravan wel een vrolij ke kleurcombinatie mogelijk is. Een ander type dat erg geschikt is als sei zoenstent is de "Plaza-300" die maar liefst 300 cm diep is. Een uitkomst voor lange mensen! De tent die geheel uitgevoerd is in Ten Cate eenzijdig gecoat polyester heeft een stalen frame met 3 hoofddakliggers. Gezien de diameter van 28 mm is met het oog op de diepte van 300 cm sprake van een stabiele constructie. Het petrol/lichtgrijs getinte model heeft bovendien aan beide zij kanten een extra raam wat een royale licht inval garandeert. Maar oordeelt u zelf, het standnummer is 09BVA091. Tenslotte is in samenwerking met ANWB een 'Kampeertheater' ingericht waar alle op kamperen gerichte informatie beschikbaar is. Kortom, een fijne beurs, met extra ruimte op het buitenterrein voor gevarieerde doe- activiteiten, zoals een fiets- en een manoeu- vreerparcours om uw vaardigheden te oefe nen en een gave skelterbaan voor de blitz- kids... De eerste editie van "Kampeer Caravan Jaarbeurs" nieuwe stijl vindt plaats in hal 7 t/m hal 12. De openingstijden zijn dagelijks van 11 tot 18 uur. De toegangsprijs is gesteld op 11.50 per persoon, waarbij wordt aan getekend dat,op elk gekocht toegangsbewijs 1.00 korting wordt gegeven in de voorver koop bij alle ANWB kantoren. Voor nog meer informatie wordt verwezen naar de.website van JaarbeursAJtrecht: - www.kampeercaravanjaarbeur^.nl Vanaf zaterdag 6 september worden bij TVO in Ooitgensplaat de dubbel clubkampioen schappen gehouden. Vanwege de vele inschrijvingen voor de dames dubbels, de mix en de heren duren deze kampioenschappen maar liefst 14 dagen. De finale partijen wor den op zaterdag 20 september gespeeld. Bij de heren dubbels is deze keer voor een nieuw concept gekozen bij wijze van proef. De heren geven zich op en de wedstrijdcommissie kop pelt de heren naar speelsterkte in, zodat veel gelijkwaardige combinaties ontstaan. Daar mee is het kampioenschap niet op voorhand vast te stellen. Zeer interessante partijen, die ongemeend spannend zullen zijn, worden in deze twee weken afgewerkt. Het idee is vanuit de leden naar voren gekomen en besproken met de wedstrijdcommissie. Uiteraard was al het nodige lobbywerk verricht en vond bij de deelnemers instemming om dit eens uit te pro beren. Meer dan driekwart van de leden sclirijft in voor dit evenement. Ondanks de droogte liggen de twee gravelbanen er fantas tisch bij door de uitstekende verzorging. Daar aan zal het dus zeker niet liggen. Gelijklopend met de senior kampioenschappen organiseert de jeugdcommissie dit voor alle junioren van de club. De organisatie bij de jeugd is in han den van Els Hendriks en Marion Mijs, terwijl Genit Poortvliet met Ingrid Verharen dit doen voor de senioren. Het zullen twee enerverende weken worden daar bij TVO in Ooitgensplaat. Bezoekers en supporters zijn natuuriijk van harte welkom op het sportpark van TVO aan de Sportlaan. ledere avond zijn er wel span nende partijen te zien.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 8