Bezienswaardige nederzetting uit zand en water Eigen Huis bereikt belastingvoordeel voor de woningbezitter Nieuws 750 bijeen gebakken! eiiaudbi-iiieuws Aan voet van Brouwersdam verrezen: uit de kerken EIÜVriDEII-tllEUWS Ger. Gem. Nieuwe P.V. 'De Snelpost' Dirksland Extra Kerkdiensten GerefGemeenten H.S.V. 'de Viscromte' P.V. 'de Trekvogels' Ouddorp omSDAG 12 AUGUSTUS 2003 SCHARENDIJKE - Goed, je zal van trollen en gnomen moeten houden en van de verhalen die daar omheen gesponnen kunnen worden, om er op en top van te kunnen genieten. En ook van trollenscènes vfaarin 'griezel' en 'geweld' flink vertegenwoordigd zijn. Maar zelfs als dat je niet direct ligt, is er voor degene die eens iets bijzonders wil zien een wel heel speciale attractie te bezoeken aan de voet van de Brou wersdam, nabij Scharendijke op het parkeerterrein aan de Noordzeekant: het Internationaal Zandsculpturen festival. Niet alleen de uitbeeldingen zijn ongelooflijk, maar evenzogoed het feit dat dit alles 'slechts' met zand en water is gemaakt! Zandsculpturen Oude kunst Houdbaarheid Internationaal Zanddorp 'Zeeland en het water' in KRO-uitzending 'Markant Nederland' Mannenkoor 'Ons Koor" weer van start halve finales concours naar Engeland Natuurkenners gezocht Camping Kotestee wint campingvoetbaltoernooi Staatssecretaris Joop Wijn van het Ministerie van Financiën heeft onlangs enkele besluiten genomen met betrekking tot de eigenwoningschuld en renteaftrek, die voor bezitters van een eigen vt'oning financieel zeer aan trekkelijk kunnen zijn. Vereniging Eigen Huis (VEH) in Amersfoort, de grootste belangenorganisatie van eigenwoningbezitters, heeft met suc ces op enkele van deze veranderingen aangedrongen. Aflossingen op gemengde lening Niet gesplitste woning Streng Verbouwing PAGINA 2 Simpel gezegd is een zandsculptuur een beeldbouwwerk, gemaakt van alléén zand en water. Wanneer men beschikt over het juiste zand en de juiste technieken, kan bijna elke vorm in zand worden gemaakt. Zand lijkt veel van hetzelfde, maar kent een grote ver scheidenheid. De herkomst is bepalend voor de toepassing. In principe kan een zand sculptuur gemaakt worden van alle soorten zand, maar de vorm en de hoogte worden bepaald door de gebruikte zandsoort. Daar bij zijn de structuur en de grote van de kor rel van essentieel belang. Het ideale sculp- tuurzand heeft een hoekige korrel en is (o.a. door de getijden en golfbeweging) niet te zeer afgeslepen. Dit ideale zand komt uit de Maas en wordt met het rivierwater meege voerd uit de Alpen. De zandkorrels zien er uit als 'dobbelsteentjes' van verschillende afmetingen en passen op en in elkaar. Het maken van zandsculpturen is een beeld houwkunst die men in het oude Egypte al kende. De basisprincipes komen kort gezegd op het volgende neer. Van los zand wordt een hard blok gemaakt door vochtig sculp- tuurzand laag voor laag aan te stampen, tot dat de gewenste hoogte is bereikt. Het aldus gevormde blok wordt daarna - uiteraard van boven naar beneden - besneden. Voor het aanstampen van het zand worden mallen gebruikt, houten bekistingen zonder bodem. Als gereedschap worden zowel kranen en shovels als scheppen, metseltroffels, stuc- spanen, paletmesjes, rietjes en kwasten gebruikt. Alleen tijdens het werken aan de sculptuur moet het zand vochtig worden gehouden. Dat doen de bouwers - 'carvers' genoemd - met plantenspuiten. Als de zand sculptuur klaar is, mag hij helemaal uitdr ogen. Hij valt niet uit elkaar omdat het zand zo hard werd aangestampt. Een zandsculptuur die buiten wordt gebouwd, kan maanden blijven staan; het Nederlandse record is tot nu toe 1 jaar en 9 maanden. Wind en regen zijn geen probleem voor de sculpturen. Omdat het zand zo hard is aangestampt, heeft wind er geen vat op en kan de sculptuur zonder problemen wind kracht zeven overleven. En regenwater chr. streekblad op gereformeerde grondslag voor de zuid-hollandse en zeeuwse eilanden is een uitgave van Uitgeversmaat schappij Eilanden Nieuws BV Verschijning; dinsdag- en vrijdagavond Tel. (0187)471020 Fax (0187) 48 57 36 Postbus 8, 3240 AA Middelharnis Langeweg IS, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN ADMINISTRATIE: tel.(0187)47 10 20 e-mail: Algemeen@gebr-clewraal.com (onder vermelding van 'adv' of 'adm') tarief per mm 0,27; contracttarieven op aanvraag slultingstermyn zakelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur slultingstennyn overlijdensberichten: dinsdag en vrijdag 8.30 uur voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentie- opdrachten of telefonisch opgegeven advertenties kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Advertentie-acquisitie: A. J. van der Velden, 06-50448359 REDACTIE; hoofdredacteur; J. Villerius, tel. (0187)47 1022, privé (0187) 60 14 40 e-mail: J.Villerius@gebr-dewaal.com Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden gewei gerd. ABONNEMENTEN: Per kwartaal 9,25. Per Jaar €35,00. Abonnementen zlJn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor deze ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: postbank 167930 rabobank Middelharnis 342001108 De Gereformeerde Gemeente te Nieuwe- Tonge nodigt iedereen hartelijk uit voor een bezoek aan haar rommelmarkt op zaterdag 16 augustus. Wat vindt u daar? Natuurlijk veel rommel, maar ook speelgoed, textiel, houten figuren, Babybomkleertjes, tassen en portemonnees van Duifhuizen, bloemen en planten, heerlij ke vers gebakken vis, nieuwe haring, pan nenkoeken, snoepgoed, ijs, slaatjes, kaas, verse groenten en fruit, taarten, advocaat; al met al te veel om op te noemen. Wat kunt u er doen? Grabbelen, skippybal- lenrace, genieten van koffie of frisdraiik en lekkernijen in de koffiehoek, een gezellig ritje met het boemeltje door het dorp. De opbrengst is geheel bestemd voor het kerkgebouw. Uitslag wedvlucht 1684 M05 Peronne 09- 08-2003, 220 km. (los: 11.50 uur, deelne mers: 7, duiven: 92, weer: warm en bewolkt met NW wind) Naam, (AP/Mee) en plaatscijfers: AP. de Vogel (4/6) 1, 3, 9, 12; J.C. Rood- zant (12/22) 2,4, 5, 7, 10, 13, 14, 15, 20, 23, 24, 30; P.C. van Alphen (7/17) 6, 18, 25, 26, 27 28, 29; A. Zoon (1/12) 8; M. van der Baan (7/24) 11, 16, 17, 19, 21, 22, 31. wordt door het zand opgenomen, om weer te verdampen als het niet meer regent. Alleen met zware slagregen kan er op de horizonta le vlakken een soort granolstructuur ontstaan door de inslag van regendruppels. Als een zandsculptuur binnen wordt gebouwd, kan het zelfs tientallen jaren intact blijven; het is dan wel van belang dat het niet meer wordt aangeraakt. Aan de enorme zandsculptuur aan de Brou wersdam hebben - in twee weken tijd - zo'n 80 internationale kunstenaars gewerkt. Het zijn de beste 'zandtovenaars' ter wereld, afkomstig uit landen als Hawaï, rusland, India, de Verenigde Staten, de Oekraïne, Spanje, Frankrijk, Ierland, Groot-Brittaimië, Denemarken, België en Nederland. Metershoge kasteeltorens en -muren, rijzige mythologische figuren, nederige woninkjes en holen, brute figuren en goedaardige wezentjes, enz., enz., nabij Scharendijke staan ze er als heuse beeldhouwwerken. En dan zo, dat het gehele complex een verhaal uitbeeldt. Een levensgroot stripverhaal als het ware, waar je als bezoeker doorheen loopt. Want tussen alle bouwwerken door - zo kun je de zandsculpturen gerust noemen - liggen zanderige wegen en pleinen, die langs het hele tafereel voeren. Bijzonder en bijna ongelooflijk is het om te zien is hoe details, gezichtsuitdrukkingen en zelfs de blik in de ogen kunnen worden vastgelegd in simpel zand en water. Het verhaal dat het hele sculpturencomplex - het ligt er als een klein dorpje bij - uitbeeldt, staat in een gids dat bezoekers meekrijgen bij de kassa. Tot en met het einde van deze maand is het Internationaal Zandsculpturen festival te bezichtigen, dagelijks van 11.00-21.00 uur. In een KRO-uitzending op Nederland 1, vol gende week zaterdag 16 augustus om 18.30 uur, speelt het programma 'Markant Neder land' zich helemaal af in Zeeland. Daarbij ligt de nadruk op de veranderde relatie die de provincie heeft met het water. Ten tijde van de Watersnoodramp, waarbij in een febru- arinachtin 1953 1836 doden vielen, was het water de grote vijand van de geïsoleerde agrarische provincie. Heden ten dage brengt het water door de recreatie veel geld in het laatje. Het water is, na de voltooiing van de Deltawerken, Zeelands' grootste vriend geworden. Markant Nederland ging mee met een door de VVV georganiseerde busreis langs de plaatsen waar de Ramp van 1953 nog voelbaar is. Daarnaast werd een dagje meegekeken met Jeroen Tramper, haven meester van zeilschool 'de Viking' aan het Veerse Meer. Het Veerse Meer ontstond als gevolg van de Deltawerken en veel recrean ten weten dit water te vinden voor een dagje waterpret. Dit jaar is het 50 jaar geleden dat Zeeland werd getroffen door de Watersnoodramp. Het hele jaar wordt in de provincie aandacht besteed aan de ramp. De VVV van Zeeland bemerkte dat er door de herdenkingen vanuit heel Nederland belangstelling ontstond voor de gebeurtenissen in die rampnacht. Om aan die belangstelling tegemoet te komen, werd besloten om een speciale bustocht uit te zet ten, die de plaatsen aandoet waar de sporen van de ramp nog steeds zichtbaar zijn. Dit na rijp beraad, want De Ramp brengt nog steeds vee! emoties boven bij de Zeeuwen, en de VVV heeft het liever niet over 'ramptoeris me'. De tocht kan op grote belangstelling rekenen; veel Zeeuwen die na de ramp ver huisd zijn uit hun provincie of 'Hollanders' die destijds hielpen met de evacuatie, grijpen de tocht aan voor een sentimental journey, Zeeland was in die dagen een afgelegen pro vincie, maar de Deltawerken die een derge lijke ramp in de toekomst moesten voorko men, bracht daar verandering in. De provin cie werd rap de 20ste eeuw ingeslingerd, ontsloten als het werd door bruggen en dam men, en kreeg in de loop der jaren een ander karakter. Zo verdween op sommige plaatsen de agrarische bestemming en vissersvloten moesten verhuizen naar andere havens omdat de zee onbereikbaar werd. Wolp- haartsdijk en Veere bijvoorbeeld hadden vroeger zo'n verbinding, tegenwoordig lig gen ze.aan het - zoete - Veerse Meer. Daar maakt tegenwoordig de recreant de dienst uit, en de Zeeuwen zien de toeristen graag komen. DIRKSLAND - woensdag 13 augustus, 19.30 uur, student G. van Manen; MELISSANT - woensdag 13 augustus, 19.30 uur, ds. J. de Pater van Aal burg. OUDE TONGE - woensdag 13 augus tus, 19.30 uur, ds. W. Silfhout; OUDDORP- heden (dinsdag 12 augus tus), 19.30 uur, ds. A. Schot te Nun- speet Op maandag 18 augusms a.s. gaan de repeti ties alweer van start, want met nog eiikele repetities te gaan moet het koor voorbereid zijn op de halve finales van het landelijk KNZV-concours te Zutphen, dat van 9 t/m 13 september gehouden wordt. Het optreden van het mannenkoor is op woensdag 10 sep tember om 15.00 uur in 'De Hanzehof'. Iedere dag vinden er 's middags en 's avonds concoursoptredens plaats, daarnaast geven nog veel koren optredens op verschillende locaties in het mooie Zutphen. 'Ons Koor' geeft er om 17.00 uur een middagconcert in de Burgerzaal van het Gemeentehuis. Veel koorleden verblijven in verband hiermee dan een midweek in een bungalowpark bij Zutphen om er te genieten van zoveel moge lijk koren en de prachtige omgeving. Op woensdag zal ook een bus met de overige leden naar Zutphen vertrekken om zich bij de anderen te voegen en zo gezamenlijk de dag door te brengen. Na het concours gaat het koor zich voorbe reiden op een tweetal kerkdiensten, waar voor de medewerking van het koor is gevraagd, nl. de Catharijnekerk te Brielle op 21 sept. en de Doopsgezinde Kerk te Oud- dorp op 19 oktober. Daarna zal het kerstre- pertorre weer ter hand worden genomen voor verschillende kerstconcerten in de regio. En in mei 2004 gaat het koor op concertreis naar Engeland. Met Beter-Uit reizen is een 5-daagse reis samengesteld naar Zuidoost Engeland en Londen, waar 4 optredens zijn geprogrammeerd in o.a. Canterbury en Lon den. Deze reis wordt mede mogelijk gemaakt door de opbrengsten van het oud- papiërteam. Het bijna 50 leden tellende koor bruist dus van de activiteiten, dit alles o.l.v. hun enthousiaste dirigent Willem Chr. Mey- boom. Wilt u ook een avondje per week zin gen en genieten van de vele ontspannings mogelijkheden bij het koor? Kom dan op maandagavond eens luisteren in het vereni gingsgebouw naast de rooms-katholieke kerk te Middelharnis. De repetities duren van 20.00 tot 22.15 uur. De Stichting Bomen Over Leven verzorgt maandelijks natuurexcursies in Zoetermeer en omstreken, zoals Den Haag, Leidschen- dam. Leiden, Wassenaar en elders in de pro vincie Zuid-Holland. Veel donateurs van de stichting wonen echter in bijna alle andere provincies. Daarom is de stichting naarstig op zoek naar natuurgidsen, boswachters en andere gekwalificeerde natuurkenners elders in Nederland, die af en toe, in hun eigen omgeving een natuurexcursie willen leiden. Deze natuurkeimers worden hartelijk uitgenodigd om contact op te nemen met de Stichting Bomen Over Leven. Met hun inzet wordt dan nog meer recht gedaan aan het verwezenlijken van een belangrijke doelstel ling van de stichting: kennis van de natuur overbrengen en natuurbeleving stimuleren. Voor meer informatie over deze oproep of voor een reactie kan men terecht op de web site van de stichting: www.bomenoverleven.nl. pagina natuuractiviteiten. Donderdag 7 augustus vond traditiegetrouw weer het jaarlijkse campingvoetbaltoernooi plaats, georganiseerd door voetbalvereni ging W.F.B, en VVV Ouddorp aan Zee. In de zomerhitte streden tien campings tegen elkaar om de felbegeerde eerste plaats met daarbij de ondersteuning van diverse sup porters van de Ouddorpse campings. Om 15.30 uur vond de finale plaats tussen cam ping 'Kotestee' en camping 'De Start', die eindigde in een eindstand van 3-0, waarna de 'Kotestee' officieel tot winnaar van het cam pingvoetbaltoernooi 2003 kon worden uitge roepen. De uitslag van het campingvoetbal toernooi luidt als volgt: 1Camping Kotestee; 2. Camping De Start; 3. Camping Toppershoedje; 4. Camping Blommerstee; 5. Camping De Groene Weide; 6. Bungalowpark Jonkerstee; 7. Camping Haaysebos; 8. Camping Zuidhoek; 9. Camping De Vrijheid; 10. Camping Klepperstee. Staatssecretaris Wijn heeft een wijziging goedgekeurd die betrekking heeft op zoge heten 'gemengde' leningen. Gemengde leningen zijn gebruikt voor zowel de finan ciering van de eigen woning, als voor ande re doeleinden (zoals bijvoorbeeld een nieu we auto, vakantie en beleggingen). Stel dat u 100.000 euro heeft geleend en daarvan 40.000 euro aan andere zaken dan de eigen woning heeft besteed, dan is de rente over dit deel van de lening niet aftrekbaar. Daarom is het verstandig om dit leningdeel als eerste af te lossen. Tot voor kort was dat niet moge lijk. De bedragen die u afloste, werden naar ver houding toegerekend aan het eigenwoning- deel en het niet eigenwoningdeel van de lening. De staatssecretaris keurt nu goed dat uw aflossing wordt toegerekend aan het deel, waarover de rente niet aftrekbaar is. Het moet hier wel gaan om leningen van voor de ingangsdatum van het nieuwe belas tingstelsel (1 januari 2001). Tip van Vereniging Eigen Huis: Ook wan neer uw aanslag reeds vaststaat kunt u pro fiteren van deze regehng. U moet wel vol doen aan de voorwaarden van de hierboven beschreven goedkeuring. Een andere wijziging betreft de zogeheten 'niet gesplitste woning'. In deze situatie ver huurt u een deel van uw eigen woning, ter wijl uw woning kadastraal niet is gesplitst. Stel nu dat u de helft van uw woning met een lening heeft gefinancierd en de andere helft met spaargeld. Dan kunt u bij uw belasting aangifte de lening niet geheel toerekenen aan het eigenwoningdeel, waardoor niet de gehele rente aftrekbaar is. De lening wordt naar verhouding toegerekend aan het eigen woningdeel en het verhuurde gedeelte van uw woning. Hierin is nu verandering geko men. De gehele lening mag, voorzover de aankoopwaarde van het door u bewoonde deel dit toelaat, aan box I worden toegere- NED. HERV. KERK Beroepen: te Haren (Gn., wijkgem. Oost), G.J.A. Veening te Eibergen; te Oude Tonge, H. Harkema te Onstwedde. Aangenomen: naar Sellingen, J.W. Baan te Nijverdal; naai' Yerseke, kandidaat W. Meijer te Veenendaal. GEREF. GEMEENTEN Bedankt: voor Berkenwoude, voor Doetin- chem en voor Genemuiden, J. Schipper te 's- Gravenpolder; voor Dirksland en Franklin Lakes, W.J.Karels te Hardinxveld-Giessen- dam; voor Leiderdorp, W. Harinck te Woer den; voor Lisse en voor Tricht-Geldermal- sen, P. Mulder te Dordrecht; voor Bodegra ven, Moerkapelle, Ridderkerk-Slikkerveer en Vlissingen, G. Clements te Gouda; voor Rotterdam-Zuidwijk, R. Kallenberg te Am- hem. Tijdens de Diekdagen in Middelharnis op 11 en 18 juli en 1 en 8 augustus werden wafelbakacties georganiseerd ten bate van Trans Worid Radio (TWR). Uit reacties van de inmiddels enorme klantenkring, kon het bak- en verkoopteam opmaken dat de kwaliteit van de wafels 'ouderwets goed' was. Menigeen pakte "heen" een wafel en nam er "terug" nog een. Nagenoeg iedere klant kreeg een folder mee over het werk van TWR. Veel wafels werden verkocht en menig wafel werd genuttigd door het ver koop team (zie foto). In totaal werden er 380 eitjes gebroken, werd er 44 kg meel, 1500 gram gist, 32 liter melk, 32 liter water, 24 kg roomboter, 400 gr kaneel, 4 kg kristalsuiker, 12 kg poedersuiker en 600 snuffen zout gebruikt voor het bakken van ca. 1700 wafels. De totaal opbrengst bedraagt 750.29 Euro. Doordat de acties werden gesponsord, komt de opbrengst geheel ten goecfe aan TWR. De grondstoffen werden gele verd door de leden van een gebedsgroep uit Middelhamis/Sommelsdijk. de elektriciteit werd geleverd door Mode Passage Buijsse en Hoedenmode Rozenhoed. De kraamhuur werd eveneens betaald door Mode Passage Buijsse. De wafel-ijzers werden ter beschikking gesteld door vrienden en bekenden. Het foldermateriaal, de boekjes en de opwindradio werden ter beschikking gesteld door Trans World Radio te Voort- huizen. Het wafelbakteam heeft enorm genoten van de verkoopactie en vond het kend waardoor over de gehele lening hypo theekrenteaftrek mogelijk is geworden. Een andere aanpassing heeft te maken met de uitgaven voor verbouwingen van de eigen woning, waarvoor u geld heeft geleend. Voorheen diende u, naast het overieggen van aankoopbonnen, een direct verband aan te tonen tussen de lening en de uitgaven voor uw woning. Als u bijvoorbeeld het opgeno men bedrag stort op uw betaahekening en daar eerst een auto van koopt en later, nadat u weer wat heeft gespaard, uitgaven doet voor de woning, kon u in problemen komen. De Belastingdienst was hier streng in. Want als u niet kon bewijzen dat u de lening had gebruikt voor uw woning, dan kwam u niet in aanmerking voor renteaftrek. In de nieu we situatie hoeft u het directe verband niet meer aan te tonen. U hoeft alleen maar aan te tonen dat u uitgaven heeft gedaan voor de woning, bijvoorbeeld met betaalbewijzen Hoe de geldstromen zijn gelopen is niet meer van belang. Aan deze versoepelde regeling is wel een tijdslimiet van zes maan den gebonden, die ingaat na het afsluiten van de lening. Na afloop van deze periode moet u het directe verband, naast de betaalbewij zen, wel weer kunnen aantonen. De staatssecretaris heeft verder de regeling voor het zogeheten verbouwingsdepot aan gepast. Het is gebruikelijk dat het geleende geld voor een verbouwing op een rekening (een depot) wordt gestort, waaruit u een ver bouwing kunt betalen. Tot dusver behoorde de lening en het depot tot box 3, wat bete kent dat u niet in aanmerking kwam voor renteaftrek. Pas nadat een deel van de lening was besteed aan de eigen woning, kon u voor dit deel wel aanspraak maken op renteaftrek. De staatssecretaris heeft nu goedgekeurd dat het verbouwingsdepot direct wordt 'gepar keerd' in box 1. De kosten die u ter verkrij ging van de lening heeft moeten maken zijn hierdoor aftrekbaar, evenals de betaalde ren te nadat deze is verminderd met de ontvan gen rente uit het depot. De lening moet bin nen twee jaar worden opgenomen, anders ver huist het resterende geld naar box 3. Als later blijkt dat u het geld niet voor de eigen woning hebt gebruikt, volgt alsnog een navordering van de Belastingdienst. Is één van de hierboven beschreven situaties op u van toepassing? Heeft u hierover een geschil met de Belastingdienst? Wellicht bieden deze besluiten u mogelijkheden. Voor meer informatie kunt u terecht op de website van VEH: www.eigenhuis.nl. Op vrijdag 8 augustus 2003 organiseerde de hengel sportvereniging 'de Viscromte' een pahngwedstrijd in het Haringvliet, aan de Blokken. Na inschrijving waren er 32 deel nemers. Ondanks de mist werd er behoorlijk wat paling gevangen, in totaal 2725 cm. Uitslagen: 1. Pim van Mourik, 299 cm. 2. Jaap Mastenbroek,224 cm. 3. Ruud Rijke, 215 cm. 4. Jan Landman, 207 cm. 5. Aad van Mourik,194 cm. 6. Marius Knöps,175 cm. 7. Teun Pijl,156 cm. 8. Kees de Jager, 124 cm. 9. Hans Eindhout, 124 cm. 10. John Wolfert, 122 cm. 11. Niek Bazen, 114 cm. 12. Arco Schaaf, m cm. 13. Andre van Heukelen, 97 cm. 14. Janus Janssen,90 cm. 15. Johan Klepper, 78 cm. 16. Willem Schaaf,69 cm! 17. Thomas Knol,69 cm. 18. Arjan Klepper, 67 cm! 19. Leon Struik, 62 cm. 20. Jan van Broekhoven, 36 cm. 21. Rien Beyer,33 cm, 22. Kees Struik,30 cm! 23. Dennis van Kempen, 29 cm. Ook op woensdag 13 augustus wordt er een palmgwedstijd gehouden in het Haringvliet, aan de Blokken. Deze wedstrijd telt niet mee telt voor de competitie. Inschrijven van 20.00-20.30 uur, vissen van 21.00-24 00 uur. De volgende palingwedstrijd die wel meetelt voor de competitie wordt gehouden op 15 augustus in het Haringvhet, aan het Blok ken. Inschrijven van 20.30-21.00 uur, vissen van 21.30-0.30 uur. ns^^tef'^''''i'^^L^^l'* MOS Peronne 09- 08-2003 (los: 11.50 uur, deelnemers: 11 duiven 111, weer: warm met NW wind kracht 2) Naam, (AP/Mee) en plaatscijfers: A. Klijn (7/12) 1, 10, 13, 19, 20 21 27' Combinatie Pijl-Verhage (2/6) 2 '28-'tk' van Wijk (2/13) 3 25, J.W. Nagtegaal (5/iti 4, 5, 6, 11, 14; P, Mierop (3/10) 7, 8 15- Combinatie L. Krijger Zn. (1/6) 9- H KIe' ijn (1/7) 12; Combinatie Grinwis (4/15) 16 17, 18, 23; J.H. Ju (1/8) 22; Grinwis V^ Alphen (1/19) 24; J. Bakelaar (™26 een fijne ervaring. Graag willen ze alle klanten en sponsors bedanken voor het mogelijk maken van de actie. Tijdens de Diekdagen 2004 hopen ze opnieuw van de partij te kunnen zijn.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 2