Tentenkamp Wootd Daad Dam- en Schaakvereniging 'Ontspanning' Fa nf a reo r kest 'DE HOOP' itf PAGINA 8 EiiAtlDEfl-raEUWS iVRUDAG 1 AUGUSTUS 2003 Goeree A Overf lakkee Goeree A Overf lakkee STELLENDAM Gift Anjerfonds Nieuw adres website gtaisiBiigsai^^ GOEDEREEDE wmmmmamaamÊimmiamammimmÊmmmmm M ^m^^masmmmmsmmsmm Uitslagen Zomer dam- en schaak toernooi te Ouddorp Dat de combinatie van een ontspannen dam- en schaaktoernooi met hapjes en prij zen goed in de smaak valt, blijkt wel uit het feit dat er elke week nieuwe deelnemers te noteren zijn. Het werd weer een goede avond voor de huisdammers. A. van Hui zen, die al jaren niet meer gedamd had, leg de beslag op de tweede plaats en had zelfs zicht op de eerste plaats. Slechts een ver- liespartij tegen Arie de Mik jr., die eerste werd, stond een nog grotere sensatie in de weg. Het pakket Belgische speciaalbiertjes, de tweede prijs voor A. van Huizen, werd door hem als de eerste prijs gekoesterd. De derde prijs ging naar het oosten van Flak- kee, Jan van den Ouden uit Oude Tonge wist hier beslag op te leggen. Bij de schakers was het vanaf het begin spannend en dat bleef het tot de laatste ron de. Toen de einduitslag opgemaakt werd bleek opeens dat Willem-Jan Tanis, die bij het ingaan van de laatste ronde zowat laat ste was, na een spectaculaire partij tegen F. Troost gespeeld en gewonnen te hebben, op de derde plaats stond. De tweede plaats was voor Hans van Calmthout uit Hellevoet- sluis. De eerste prijs ging naar Jacques Hennekes uit Oude Tonge die vooraf (terecht) verklaarde dat hij eerste zou wor den en de boel verbaal op scherp zette. Dat leverde hem een lawine van vrohjk com mentaar op van alle overige deelnemers die ook dachten de eerste prijs weg te kapen. DIRKSLAND - Bij een ongeval op de N215 ter hoogte van Dirksland zijn woensdagmiddag omstreeks 15.00 uur twee inzittenden van een BMW gewond geraakt. De bestuurster van deze auto trapte op de rem voor overstekende een den, waarop de bestuurder van een vrachtwagen niet tijdig meer kon remmen en achter op de auto klapte. Beide inzittenden van de BMW werden met nek- klachten naar het ziekenhuis in Dirksland overgebracht. De auto raakte zwaar beschadigd, in tegenstelling tot de vrachtauto die zijn weg kon vervolgen. Dinsdag 5 augustus is de volgende ronde en iedereen kan meedoen ongeacht speelsterk- te en ervaring. Ook wordt er indien nodig uitleg gegeven over spelregels en kan trai ning worden verkregen. Aanmelden kan tot 8 uur 's avonds in de sporthal de Dorp- stienden te Ouddorp. Voor meer informatie over speelavonden en uitslagen kijkt u op internet: www.flakkee.net/~schaken/ontspanmng a co Stellendam - Hoewel de vakanties nog lang niet ten einde zijn, is men bij Fanfareorkest 'De Hoop' uit Stellendam al weer druk in de weer met de voorbereidingen op het muzika le seizoen 2003 - 2004. Inmiddels hebben ook een aantal voor de vereniging zeer ver heugende ontwikkelingen plaatsgevonden, waarover hieronder meer. Start repetities De repetities van het fanfareorkest beginnen D.V vrijdag 15 augustus in het vertrouwde Haegse Huus. Dirigent Arie Stolk zal waar schijnlijk direct willen beginnen met de voorbereidingen op de deelname aan het KNFM-concours te Zaandam op zaterdag 22 november. Ter voorbereiding op dit con cours geeft men op zaterdag 25 oktober een concert in het Belgische Herenthout, gevolgd door een concert te Ouddorp op zaterdag 8 november, waarbij de Jouster Fanfare uit Friesland als gastorkest zal optreden. Compositieopdracht Kort geleden kwam het zeer verblijdende bericht dat componist Micha Hamel zo goed als klaar is met de compositie die in opdracht van de UNISONO speciaal voor De Hoop wordt geschreven. De Stellendamse fanfare valt deze eer te beurt op grond van haar pres taties, concoursresultaten en vernieuwende tendensen van de afgelopen 30 jaar, waarbij men zelfs vier keer het landskampioenschap wist te behalen. Dhr. Hamel heeft laten weten dat het muziekstuk op zich klaar is, maar dat alleen de instrumentatie, d.w.z. de verdeling van de noten over de verschillende partijen, nog moet plaatsvinden. De streefdatum voor de volledige voltooiing van de compositie is 1 september en die datum lijkt te worden gehaald. Bestuur, dirigent en leden zijn meer dan nieuwsgierig naai het (voorlopige) resultaat. "Voorlopig" omdat natuurlijk altijd nog wijzigingen achteraf mogelijk zijn. De maand juli bleek nog meer verrassingen voor De Hoop in petto te hebben, toen het bericht kwam dat het Anjerfonds Zuid-Hol land de vereniging een subsidie had toege kend van 2450,voor de aanschaf van een nieuwe besbas. Omdat men in Stellen dam niet over een nacht (muzikaal) ijs gaat, was besloten te kiezen voor een Wilsonbas, de Rolls-Royce onder de huidige basmer- ken. De Wilson is qua geluid, timbre en volume van meer dan uitmuntende kwaliteit. Niet voor niets is dit instrament standaard bij o.a. de Engelse topbrassbands. Een prettige bijkomstigheid is dat de bassectie van het Stellendamse orkest zeer van wanten weet en daardoor geen moeite heeft om alle uit stekende eigenschappen van het instrument ten volle te benutten. Webmaster John Breur heeft de eigen websi te van De Hoop een wat passender adres gegeven. Het luidt nu: www.fanfarpdehoop.nl. Wellicht kan het nieuwe adres bijdragen tot een nog betere toegankelijkheid. Blokflulters De blokfluitgroepen van De Hoop - de uiterst belangrijke basis van elke muziekver eniging - zullen na de schoolvakanties weer starten. Het is al zeker dat er ook een nieuw beginnersgroepje gevormd zal worden. In dit groepje kunnen nog leerlingen geplaatst worden. Aanmelden bij Akkeline van Len ten, tel. 492849. Gezien het bovenstaande is de prille start Van 11 tot en met 15 augustus organiseert de Stichting Verenigd in Kracht weer een week voor de jeugd. Er is besloten om dit jaar geen huttendorp maar een tenten kamp te organiseren. Dit omdat het afvoeren van hout een kostbare zaak is geworden. Het tentenkamp zal in het teken van Aste- rix en Obelix staan en het belooft een week vol actie te worden! Op het pro gramma staan diverse spelletjes, speur tochten, een fietspuzzeltocht, broodjes bakken en een barbecue. Op vrijdagmid dag gaan we weer zwemmen in zwembad 'De Gooye' en op woensdagmiddag kan er meegereden worden met paard en wagen. Voor woensdagavond staat de dropping gepland. Ook zijn er nog enkele verrassingen... De jeugd is maandagmor gen vanaf 9.00 uur welkom. Vrijdag avond zal zo als gewoonlijk de afslui tingsavond gehouden worden. De toe gang voor deze week bedraagt voor kinderen van leden 2,50 en voor kinde ren van niet-leden 5,00. De activiteiten vinden plaats aan de Philipshoofjesweg (Speeltuin de Flierefluiter) in Dirksland. Ook zijn we nog op zoek naar mensen die willen helpen bij het tentenkamp. U kunt zich aanmelden bij aanvang van het kamp. van het nieuwe seizoen al veelbelovend. Arie Stolk en zijn muzikanten zullen er alles aan doen met een passend vervolg te komen, hopelijk uitmondend in het zoveelste succes jaar voor Fanfareorkest De Hoop uit Stellen dam. GEMEENTE Bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde In artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 21 juli 2003 voor: het plaatsen van een dakkapel en vergroten van recreatiewoning Veermansplaat 8 (Noordzeepark) te Ouddorp; op 22 juli 2003 voor: - het plaatsen van dakkapellen op de woning op het perceel Voorstraat 131 te Stellendam; op 23 juli 2003 voor: - het plaatsen van een schuur nabij recreatiewoning Mimosa 1 (Klepperstee) te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 22 juli 2003 voor: het gewijzigd verbouwen van de woning op de per celen Catharinastraat 8-10 te Goedereede. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de Ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 5 augustus 2003 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 13 augustus 2003 in het gemeentehuis te Sint Maartensdijk. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza-' ge in het gemeentehuls te Goedereede. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend, dat met ingang van 4 augus tus 2003 gedurende een periode van vier weken tij dens kantooruren op de sector Grondgebied (Cluster GEMEENTE D D E L H A R N 1 S Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - Happerij Tapperij Kofjekokertje, p/a Vingeriing 1 Middelharnis - aanbrengen iichtmastreclame, Bene den Zandpad 82, Middelharnis (230703) - G.A. Winkels, Burg. Mijslaan 10, Middelharnis - ver branden snoeihout op perceel Armenweg 1 te Nieu- we-Tonge (240703) - WVS Webego, Postbus 49, Middelharnis - verbran den snoeihout Oudenlandsedijk 24 te Middelharnis (240703) - WSV Battenoord, Battenoord 1NIeuwe-Tonge - organiseren van rommelmarkt aan de haven van Battenoord op zaterdag 23 augustus 2003 (240703) - Van Pallandt B.V, Postbus 96, Capelle a/d IJssel - oprichten acht windturbines. Van Pallandtweg te Mid delharnis (250703) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Kerkenraad Gerefomieerde Gemeente Middelharnis VROM) in het kader van de inspraak ter inzage ligt het ontwerp tot 3e wijziging van het bestemmingsplan 'Landelijk Gebied' teneinde de vestiging van een nieuw agrarisch bedrijf (akkerbouwbedrijf) ten behoe ve van de heer D.A. Goekoop, De Pad 3 te Goede reede op een gedeelte van het perceel thans kada straal bekend gemeente Goedereede, sectie G, num mer 120, plaatselijk bekend Zuidhavendijk, in piano- logisch opzicht mogelijk te maken een en ander met toepassing van het bepaalde in artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 9, lid 11 van de voorschriften van hef hien/oor genoemde bestem mingsplan. Het ter plaatse nieuw te vestigen akkerbouwbedrijf zal gaan beslaan uit een werktuigenberging, een opslag loods en een bedrijfswoning. Gedurende de hiervoor genoemde termijn kunnen belanghebbenden naar keuze schriftelijk dan wel mon deling op- of aanmerkingen omtrent deze bestem mingsplanwijziging naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders. Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. Vrijstelling en lichte bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van de vriistellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening junc to artikel 20, lid 1 sub a onder 3 van het Besluit op de ruimtelijke ordening lichte bouwvergunning te verle nen voor: - het plaatsen van een schuurtje nabij de recreatiewo ning Mimosa 1 (De Klepperstee), te Ouddorp. Bovengenoemd bouwplan ligt ingaande 4 augustus 2003 gedurende vier weken ter Inzage in het gemeen tehuis bij de cluster Bouwzaken. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voor nemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrij stelling medewerking te verlenen, schriftelijk zijn ziens wijze Indienen bij burgemeester en wethouders. Post bus 38,3253 ZG Ouddorp. voor het uitbreiden en verbouwen van een kerkge bouw en een verenigingsgebouw op het perceel Christlaan de Vriesiaan 40 te Middelharnis (18-07- 2003); - M. Westdijk voor het uitbreiden van een garage op het perceel Prins Bernhardlaan 135 te Middelharnis (22-07-2003). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - R. Hablous voor het wijzigen van een gevel van een schuur op het perceel Rottenburgseweg 154 te Mid delharnis (22-07-2003); - R. van Duren voor het oprichten van een berging op het perceel Kreekstraat 25 te Sommelsdijk (25-07- 2003). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - Gebr. Buijs voor het oprichten van een agrarische bedrijfsloods op een perceel aan de Havenweg te Battenoord (Nieuwe-Tonge). Deze bouwaanvraag ligt met ingang van 4 augustus 2003 gedurende twee weken voor iedereen ter inza ge. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen het bouwplan naar voren bren gen bij burgemeester en wethouders van Middelhar nis, Postbus 1,3240 AA Middelharnis. 'artikel 4 lid C par. 1c van de bestemmingsplan voorschriften van het bestemmingsplan 'Oost- piaat' vrijstelling te verlenen aan: - Autoparc Oostplaat van het bepaalde in artikel 4 lid Al onder a. van genoemd bestemmingsplan voor de vestiging van een detailhandelsbedrijf en tevens bouwvergunning te verlenen voor het plaatsen van een portocabin op het perceel Oost Havendijk 50 te Middelharnis. Deze bouwaanvraag ligt met ingang van 4 augustus 2003 gedurende vier weken voor iedereen ter inza ge. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen het bouwplan naar voren bren gen bij burgemeester en wethouders van Middelhar- '■iimmmmmsÊsmiim'fÊiM GEMEENTE DIRKSLAND Bekendmakingen Algemene wet bestuurs recht Reguliere bouwvergunning verleend aan: - Stichting Sportcomplex De Gooye voor het uitbrei den van een berging op het perceel Hondsgaigweg 1, Dirksland (18-07-2003). Lichte bouwvergunning verleend aan: - R.J. de Baan voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Dahlia 4, Dirksland (18-07-2003). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwa ren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekend gemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies Artikel19, lldSWRO Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (verienen van vrijstellingen van de bepalingen van het bestem mingsplan) juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening, bouwvergunning te verienen voor: - het bouwen van een garage annex berging op hel perceel Dabbestraat 64 te Oude-Tonge. - het bouwen van een garage op het perceel Jupiter- hof 26 te Oude-Tonge. De bijbehorende stukken liggen met ingang van 4 augustus 2003 gedurende vier weken voor een ieder tijdens kantooruren ter Inzage in het gemeentehuis, Eisenhowerlaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook de eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 en 19.00 uur. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terinza- gelegging in de gelegenheid gesteld schriftelijk ziens wijzen naar voren te brengen bij het college van bur gemeester en wethouders, Eisenhowerlaan 13255 VA OUDE-TONGE. Degene die een zienswijze heeft Ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeling nader toe te lichten. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning is verieend voor; - hel bouwen van een garage op het perceel Melkweg 27 te Oude-Tonge (besluit verzonden 22 juli 2003); - het wijzigen van de gevels en hel vernieuwen en iso leren van hel dak op hel perceel Schoolstraat 58 te OudeTonge (besluit verzonden 22 juli 2003). Met toepassing van artikel 19, lid 2 WRO Is vrijstelling van het bestemmingsplan 'Oude-Tonge Dorp' en daar naast een bouwvergunning verieend voor: nis, Postbus 1,3240 AA Middelharnis. Ontvangen sloopplan Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - Kerkenraad Gereformeerde Gemeente Middelhamis voor hel slopen van de kosterswoning en de neven ruimte van het kerkgebouw en het gedeeltelijk slo pen van de achterruimle van de kerk op het perceel Christlaan de Vriesiaan 40 te Middelharnis (18-07- 2003). voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwach ten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaar schrift - aan de Voorzieningenrechler van de Recht bank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rotterdam), een vooriopige voorzie ning vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht ver schuldigd. Vergaderingen welstandscommissies De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 5 augustus 2003 om 10:30 uur in hel gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op woensdag 13 augustus 2003 om 14:00 uur in hel gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. - het bouwen van 53 woningen op het Crispijnterrein, kadastraal bekend gemeente Oostfiakkee, Sectie C, nummers 4298-5379 (besluit verzonden 25 juli 2003). Nadere Informatie over de verieende bouw/vergunnin gen is op te vragen bij hel taakgebied Volkshuisves ting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: Ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wel bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij hel college van burge meester en wethouders indienen, Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechler van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wei rekening mee dat voor een verzoek om vooriopige voorziening grif fierechten verschuldigd zijn. Indien u overde beslui ten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostfiakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie, delen wij u het volgende mee. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) kontakt opnemen met de heer J.Slelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Weistandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 5 augustus 2003 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oostflak kee, kamer 134 Weistandszitting (commissievergadering) Datum 13 augustus 2003 ■■-■.^,l»-»..JJ---J'..-Wg Tijdstip locatie 14:00-17:00 uur/gemeente Thoien gemeentehuis Sint Maartensdijk Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dal een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Van Halenstraat 42 te Oude-Tonge (ontvangen op 18 juli 2003); het uilbreiden van de woning op hel perceel Molen dijk 45 te Den Bommel (ingekomen 23 juli 2003); - hel uitbreiden van de woning op hel perceel Mau- rilshof 24 te Den Bommel (ingekomen 23 juli 2003). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Buiten dijk 4 Ie Den Bommel (ontvangen op 16 juli 2003); - het bouwen van een woning op het perceel Dorps weg 13 b te Ooilgensplaat (ontvangen op 18 juli 2003); - hel wijzigen van de achtergevel van de woning op hel perceel Oudelandsedijk 8 te Oude-Tonge(ont- vangenop15juli2003). Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: WBÊmmmmmmimiÊiiimiim Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee het slopen van een schuur op het perceel 1' Groe neweg 4 te Oude-Tonge (ontvangen op 18 juli 2003). Monumentenwet Op grond van artikel 12 van de monumentenwet is een aanvraag ingediend tol het plaatsen van een antenne-installatie op Rijksmonument nummer 21890, plaatselijk bekend Nieuwstraat 8 te Oude-Tonge. Krachtens hel gestelde in hel tweede lid van artikel 12 van de wel bestaat de mogelijkheid om binnen een termijn van veertien dagen bij burgemeester en wet houders zienswijzen omtrent het voornemer) tot het plaatsen van de antenneinstaillalie naar voren te bren gen. Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, sloopvergunning, en aanlegvergunning, is op Ie vragen bij het taakge bied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvra gen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Inzameling klein gevaarlijk afval gemeente Oostfiakkee Namens de gemeente Oostfiakkee delen wij u mede dat op 5,6 en 7 augustus 2003 door de chemowagen van de fa. Van Gansewinkel hel klein gevaariijk afval wordt opgehaald. Door middel van een geluidsinstallatie wordt u er op attent gemaakt dal de chemowagen bij u in de straal is. Het is de bedoeling dat u de box naar de chemo wagen brengt en overhandigt aan hel personeel van deze wagen, die de inhoud van de box verwijdert, waarna u hem weer terug krijgt. Ook klein wit- en bruingoed tot de grootte van een stofzuiger kunt u bij de chemowagen inleveren. Zet de box a.u.b. niet onbeheerd langs de weg, dit levert gevaar op voor kinderen, dieren en het milieu. De chemowagen komt bij u langs op onderstaande data: 5 augustus; Ooitgensplaat en Achthuizen 6 augustus: Den Bommel, Zuidzijde en het oostelijke deel van Oude Tonge 7 augustus: Oude Tonge het westelijke gedeelte inwoners In het buitengebied kunnen telefonisch ver zoeken of de chemowagen langs komt, zij kunnen dit tot 4 augustus a.s. opgeven bij het ISGO op werk dagen tussen 8.30 uur en 10,30 uur, lel 0187 - 487711. Wet milieubeheer Mededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van hel dagelijks bestuur van het ISGO. Melding 1. Coöperatie vereniging van huiseigenaren Herkin gen lil, Grevellngenweg 10 te Herkingen (Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieube heer); 2. Tentenverhuur L. Bengsch, Boezemweg ong. te Oude-Tonge (Besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer). De melding ligt ter inzage vanaf 4 augustus 2003 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12,00 uur en 13,00 tol 16.00 uur op het gemeente- kantoor van Dirksland (nr. 1) en Oostfiakkee te Oude- Tonge (nr. 2). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18,00 tot 21,00 uur, Hien/oor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO, Meldingen 8.19, lid 2 Wm Op 30 Juli 2003 (verzonden d,d, 31 augustus 2003) Is het besluit genomen de volgende meldingen te accep teren: 3, Aannemingsbedrijf AVK B,V,; de melding heeft betrekking op het uitbreiden van de opslag van gas flessen aan de Capelleweg 70 te Oude-Tonge, 4, Windpark De Plaet; de melding heeft betrekking op het vergroten van hef geïnstalleerde vermogen van de windlurtDlnes (Windturtiinepark 'Piel de Wil') aan de Buitendijk ong, te Ooitgensplaat, Wij zijn van mening dat voornoemde verandering niet zal leiden tof andere of grotere nadelige gevolgen voor hel milieu dan die de inrichtingen ingevolge de ver leende vergunningen en de daaraan verbonden beperkingen en voorschriften mogen veroorzaken en niet leiden tot het ontstaan van een andere inrichting dan waarvoor vergunning is verieend. Het besluit en de bijbehorende melding liggen ter inza ge vanaf 4 augustus 2003 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12,00 en van 13.30 tot 16.00 uur op het gemeenlekanloor van Oostfiakkee te Oude- Tonge (nrs, 3 en 4), Tegen dit besluit kunnen belang hebbenden binnen zes weken na de verzenddalum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Oostfiakkee, p/a ISGO, postbus 313,3240 AH Middelharnis, Daarnaast kan de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag, worden verzocht een vooriopige voorziening te treffen, Zo'n verzoek kan overigens alleen worden gedaan ais levens een bezwaarschrift is ingediend. Hel besluit treedt in werking met ingang van de dag na de dag waarop de temnijn afloopt voor hel indienen van een bezwaarschrift. Indien geduren de die termijn bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak een verzoek om een vooriopige voorziening is gedaan, treedt het besluit niet in wer king voordal op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter Inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (lel 0187-48 81 11),

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 8