XI J. van der Slik Kievit t ARENSMAN Veel geprezen Urker Mannen Ensemble concerteert in Zeeland lEiiAtiDai-raEuiat I 1 Huisartsenpraktijk Stellendam vakantie gestoten zijn VRWDAG 20 JUNI 2003 I Wifkmjacob Comdis Leander CormCis I TcLfaenMama, V^idtm Van 1)rongden Corine van derStod I 1963 2003 1 T). C. Van 9{ieuwenfmijzen L. H. van ^uwaifuiijzeti-nh-buw Jan 'Dogterom S^driana 'Dogterom-VanMarmeJi^ I IZ'/i jarig huwelijk. I JAN DE BAKKER LEENT JE PAULINA NAGTEGAAL uitvaartverzorging Telefoon (0187) 491396 LENIE VAN SETERS-NAGTEGAAL echtgenote van Piet van Seters TANTE LENIE i prijs. I De praktijk zal wegens van 7 juli t/m 25 juli THOLEN - De 12 zangers van het Urker Mannen Ensem ble o.l.v. dirigent Pieter Jan Leusink verzorgen in het kader van hun Zomertoernee drie concerten in Zeeland. Vrijdag 27 juni a.s. (aanvang 20.00 uur) in de Ned. Herv. Kerk in Tholen, zaterdag 28 juni (aanvang 15.30 uur) in de Grote- of Magdalenakerk in Goes en om 20.00 uur (even eens zaterdag 28 juni) het slotconcert in de Nieuwe Kerk in Middelburg. Medewerking zal verleend worden door de befaamde organist Martin Mans. Baby op komst? Tijd voor kraamzorg! Begrafenisverzorging SERVAAS JACOBUS VAN OURS Uitvaartverzorging 0187-601166 0181-488088 Al meer dan 25 jaar een vertrouwd adres PAGINA 3 FAMILIEBERICHTEN I De Heere, de Schepper van hemel en aard, I heeft leven geschonken en levens gespaard. js [:- Hij, Die ons leven leidt en onderhoudt, K- herons tot onze blijdschap een zoon toevertrouwd. ij Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van i" .'il I Wij noemen hem WiHem-Joop Koen en Jacolien I Klepper-van der Klooster I 'V^ültmijn (in liefdevolle herinnering) I 16 juni 2003 t Schansweg 18, 3253 VL Ouddorp Uit den mond der kinderkens en der zuigelingen hebt Gij sterkte gegrondvest. (Ps.8:3a) i il; De Heere verblijdde ons met de geboorte van een zoon en broertje Wouter, Cateleine, Jakob en Krista van Lenten-Donkersloot -• 16 juni 2003 Fazantstraat 17 3245 VD Sommelsdijk Tel. (0187)48 2013 Wij, en willen u graag, ook namens onze ouders, I mededelen dat wij op D.V. dinsdag 24 juni 2003 i:' om 14.30 uur elkaar het ja-woord willen geven in 'Fort Prins Frederik' te Ooltgensplaat. i Wij nodigen u van harte uit om de kerkdienst bij te wonen waarin wij Gods zegen willen vragen. Deze dienst, waarin Dr. T. E. van Spanje I hoopt voor te gaan, begint om 18.30 uur in de i- Nederlands Hervormde Kerk van Ooltgensplaat. Ons toekomstig adres: f Slikdijk 20, 3257 AX Ooltgensplaat I Tel. (0187) 63 07 35 Op D.V. 27 juni is het 40 jaar geleden dat onze lieve ouders, jt; opa en oma •E en in het huwelijk zijn getreden. jfe We hopen dat de Heere ze voor elkaar en voor ons nog vele jaren wil sparen. :K Hun kinderen en kleinkinderen 'k Joos Jansestraat 50, 3245 XJ Sommelsdijk "Dient de Heere met blijdschap (Psalm 100:2a) Met dank aan de Heere, delen wij mede namens onze kinderen mee, dat wij, zo de Heere wil, vrijdag 27 juni 2003 de dag hopen te herdenken dat wij 40 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden. Onze dankbare kinderen en kleinkinderen: Paul en Anne Ivan Adriënne Nicole Geert Mieke en Jan Sharon Jan Paul JacobJan en Karin Jasper Charlotte Amy 'Langeweg 30, 3255 LJ Oude Tonge Gelegenheid tot feliciteren s avonds tussen 21.00 i en 22.30 uur in 'De Grutterswei', Willemstraat 14 ;il; te Oude Tonge. ;i; Naast God, die mijn leven nog heeft wUlen spa- ren, dank ik, mede namens mijn vrouw, allen voor j il de vele kaarten, bezoeken en attenties, die ik -is mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het zie- I kenhuis en thuis. l Het heeft ons goed gedaan. '4 Theo Visser j Jannie Visser-Moyses l van harte gefeliciteerd met jullie -I I Wij hopen dat jullie nog heel lang voor ons mogen zorgen. il Robert en Anne-Lin Peters I Oudelandseweg 24 I 3253 LP Ouddorp Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen onze lieve schoonzuster en tante ARENTJE OORBEEK-VAN ES sinds 20 december 1993 weduwe van Jan Cornells Oorbeek in de leeftijd van 88 jaar. Zij werd de laatste jaren liefdevol verzorgd in zorgcentrum 'Geldershof te Dirksland. MeUssant: C. van Ast-Oorbeek F. van Ast Joh. van der Bok-Oorbeek W. van der Bok neven en nichten Dirksland, 17 juni 2003 Correspondentie-adres: Fam. W. van der Bok, Binnenweg 30, 3248 AG Melissant De rouwdienst zal plaatshebben D.V. zaterdag 21 juni 2003 om 10.15 uur in het uitvaartcentrum aan de Nieuweweg 2 te Melissant, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het voornoemde uitvaartcentrum. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere na een ernstige ziekte van ons heeft weggenomen onze voorzitter in de leeftijd van 66 jaar. Vele jaren is hij lid geweest van onze vereniging waarvan de laatste jaren als voorzitter. Tot het laatst heeft hij onze mannenvereniging mogen bezoeken die hem zo lief was. De Heere trooste zijn vrouw, kinderen en kleinkin deren in dit smartelijk verlies Namens de Mannenvereniging: 'Belijden en Beleven' Sommelsdijk: C. A. L Leijdens, voorzitter. J. van Splunter, secretaris. DANKBETUIGING Na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en grootvader NICOLAAS GOEDEGEBUUR danken wij u hartelijk voor de enorme belangstel ling tijdens zijn ziek zijn en rondom zijn over lijden. Uw vele bezoeken, Ueve brieven, telefoontjes en troostende woorden hebben ons goed gedaan. Mede namens de kinderen, C. E. L. Goedegebuur-de Bruin 't Hijgend hert, der jacht ontkomen, Schreeuwt niet sterker naar 't genot Van de frisse waterstromen. Dan mijn ziel verlangt naar God. Ja, mijn ziel dorst naar den Heer; God des levens, ach. wanneer Zal ik naad'ren voor Uw ogen, In Uw huis Uw naam verhogen? (Psalm 42:1) In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid behaagde het de Heere, tot onze diepe droefheid, na een kort stondig ziekbed uit ons midden weg te nemen mijn innig geliefde vrouw en onze ueve zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Pieter Cornells van Seters in de leeftijd van 55 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Dirksland: P. C. van Seters Ouddorp: J. M. van Seters E. van Seters-Padmos Michelle Sommelsdijk: C. van Seters D. van Seters-van den Berg Dirksland: G. A. de Vogel-van Seters A. de Vogel Helena. Rosina Dirksland: A. G. van Seters M. Nobel 19 juni 2003 Bloemendaal 40, 3247 XC Dirksland Gelegenheid tot condoleren op maandag 23 juni van 19.30 tot 21.00 uur in de zaal van het kerkge bouw van de Gereformeerde Gemeente, Mozart- singel 2 te Dirksland en na de begrafenis. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. dinsdag 24 juni a.s. om 10.00 uur in bovengenoemde zaal. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Staakweg te Dirksland, Geen bloemen Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sm- ren, dan kunt u deze advertentie als zodanig be schouwen. DANKBETUIGING Daar het ons niet mogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, willen we langs deze weg een ieder die met ons heeft meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn \iéVe man, onze zorg zame vader en opa JOHANNIS HUIZER hartelijk bedanken. Uw medeleven was voor ons een grote steun. E. Huizer-van der Velde Kinderen en kleinkinderen Middelhamis, juni 2003 Voor uitvaartverzorging op geheel goeree-overflakkee Administratie-adres: Stoofweg 24 3253 MA Ouddorp Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere na een geduldig, maar bovenal moedig gedragen lijden heeft weggenomen onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante op de leeftijd van 55 jaar. Dirksland: A. Nagtegaal-v. d. Wekke Melissant: G. Bestman-Nagtegaal J. Bestman A. Nagtegaal M. E. Nagtegaal-Huizer B. Nagtegaal C. Nagtegaal-Klink Dirksland: M. A. Kleijnenberg-Nagtegaa) L. Kleijnenberg Melissant: C. Klepper-Nagtegaal L. Klepper Stellendam: J. A. Nagtegaal A. R. Nagtegaal-Klink neven en nichten Groot was haar liefde Groot het verdriet. Mooi de herinnering Die zij achter liet In liefdevolle herinnering aan onze lieve tante Lenie, wat zij voor ons deed zullen we nooit vergeten. Kees, Annelies en Maurice Goedereede, juni 2(X)3 Graag wil ik, langs deze weg, allen hartelijk f 1 bedanken die mij tijdens mijn ziekenhuisopname en bij mijn thuiskomst hebben bijgestaan - en dat nog steeds doen - om mijn ziekte te dragen. ;1: Het meeleven dat ik nog elke dag van u mag ont- I' vangen, in welke vorm dan ook, stel ik heel erg op Allen heel hartelijk dank daarvoor. 3252 LB Goedereede Breenstraat 9 L. Tanis fl; Voor spoedgevallen wordt de praktijk van maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur «waargenomen door J. D. Wolters, huisarts te Goedereede, Jongkoenstraat 1a, tel. 491367. Avond, nacht en weekendwaarneming geschiedt via de huisartsenpost, tel. 480447, Langeweg 70, Middelharnis. De apotheek zal worden waargenomen door apotheek Ouddorp, Boompjes 5, Ouddorp, tel. 683789. Herhaalreceptuur graag zoveel mogelijk tevoren aanbieden. P. R. de Vries, E. G. Houwink Op het eerste gezicht hebben de ziekenverzorger, de visverwerker en de tomatenkweker weinig gemeen. Totdat ze zich, met nog acht andere 'vogels van zeer divers pluimage', laten coachen door dirigent Pieter Jan Leusink. Elke week maken de twaalf mannen tijd vrij voor zanglessen. En hoewel het Urker Mannen Ensemble pas sinds 1997 een voldongen feit is, imponeert dit twaalftal door de verzorgde en uitdrukkingsvaardige wijze waarop geestelijk repertoire gestalte krijgt. De slechts twaalf mannen zijn in staat om de prachtige kerken waar zij concerteren tot de nok te vullen met hun stemgeluid. In diverse recenties werd het Urker Mannen Ensem ble geprezen om de overtompelende wijze waarop zij - in Urker dracht - de muzikale spanning uitdragen mede door een voortreffelijke tekstexpres sie en een grote verstaanbaarheid. Het repertoire van de Urkers, dat zij tijdens de zomerconcerten brengen, bestaat natuurlijk uit bekende geestelijice liederen. Gezangen en Psalmen, maar ook worden beroemde klassieke werken vertolkt, zoals het 'Hallelu jah' uit Handel's 'Messiah' en diverse spirimals. Het geheel wordt muzi kaal begeleid door de bekende organist Martin Mans, die tevens diverse improvisaties op de prachtige orgels zal laten horen. Een programma opzet voor een breed publiek, waarbij ook de nieuwe CD 'Zij die de zee bevaren' zal worden gepresenteerd. Op deze CD, die tijdens de concerten verkrijgbaar is voor een speciale prijs, staat het repertoire wat tijdens de Zomerconcerten zal wor den gezongen. Een landelijk vakblad schreef: "Op de CD laten de Urkers hun uit zonderlijke klasse horen. Er spreekt fanatisme uit de interpretaties, de zuiver heidsfactor is verrassend hoog. Moeilijke nauwsluitende songs klinken puntgaaf. Koorsolisten presenteren zich bijzonder taakvolwassen. Een aantal beroepsen sembles zouden een voorbeeld kuimen nemen aan dit gezelschap". Kaarten voor de concerten in Zeeland zijn in voorverkoop verkrijgbaar bij onder staande instanties. - Voor het concert in Tholen: de VW's in St. Maartensdijk, Yerseke, Goes en Wemeldinge en bij Boekhandel Oostdijk, Kerkstraat 19 in Tholen; - Voor het concert in Goes: bij de WV's in Goes, Yerseke en bij Chr. Boek handel ToUe Lege, Lange Voorststr. 21 in Goes; - Voor het concert in Middelburg: bij de VWs in Middelburg en Vlissingen, bij de Chr. boekhandel Bestevaer, Scheldestraat 60 in Vlissingen en bij De Druk kerij, Markt 51 in Middelburg. Tevens is het mogehjk om telefonisch kaarten te reserveren: 0525-684819, of of via internet: www.urkermamienensemble.nl. - Inschrijven: verzekerd van zorg! - biedt ai meer dan 50 jaar deskundige kraamzorg - is 24 uur per dag bereikbaar - lactatiekundige in dienst De Vriesstraat 2 Postadres: Postbus 1202 3260 AE Oud Beijerland Telefoon 0186-612055 Fax: 0186-620968 E-mail kzhw@planet.ni Website www.kraamzorg.org Voor een volledige en waardige verzorging van begrafenissen in Middelharnis, Sommelsdijk en andere omliggende plaatsen. Nicolaas Beetsstraat 21 3245 RD SOMMELSDIJK Tel. (0187)486353 (b.g.g. 483465 - 483942) Verschillende mogelijkheden tot opbaren. Dag en nacht bereikbaar. Geen crematies Mede namens de kinderen willen wij u bedanken voor uw hartelijk medeleven na het overlijden van mijn lieve vader, schoonvader en opa Aangezien het voor ons onmogelijk is u allen daar voor persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor de belangstel ling die wij mochten ontvangen. L. Grootenboer-van Ours P. Grootenboer Stellendam, juni 2003 DANKBETUIGING Voor uw betrokkenheid, meeleven en er-zijn tij dens het ziek-zijn en sterven van onze geüefde en betrokken tante en nicht JOHANNA MARIA BAKKER willen we u hartelijk dankzeggen. De liefde stoiid centraal. Liefde is de wetsteen van de liefde. De hoop verwekt onsterfelijke genade; en Hij Die deze sterke verlangens doet ontstaan geeft mij het onderpand van Zijn liefde en zal mijn hoop in de hemel vervullen. (Mary Winslow) Met name ook dank aan de directie en verzorgen den van Geldershof voor hun extra inzet. Er was ruimte om te mógen sterven. De pastorale zorg door de kerketu-aad heeft ze gewaardeerd. Dank ook voor de vele kaarten en brieven. Bijzonder dank aan ds. de Jongste voor de evange lieverkondiging tijdens de rouwdienst en de begra fenis. Tenslotte, maar niet in het minst, dank aan dhr. J van Wageningen voor de correcte verzorging en uitvoering van deze begrafenis. Voor eeuwig bij de Heere! amen, zo zij het; Dit woord bevat het leven uit de doden. Het is onsterfelijkheid! (Mary Winslow) Fam. Bakker Fam. Struik Dirksland, juni 2003 dag nacht bereikbaar: Wij verzorgen voor u alles rondom de uitvaart o.a. Thuisopbaring met koeling. Levering en plaatsing van grafmonumenten. M. L. Kievit Meidoom 4 Meüssant 0187-601166 D. N. Kievit Burg. Letteweg 36 Oostvoome 0181-488088

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 3