'Nieuw personeer voor Dirkslandse ClOOO. Gekantelde caravan zorgt voor verkeersopstopping 1 U zoekt iets speciaf EIIAIIKtl-IIIEUWS voor uw drukweriil-:;3p OZ zorgverzekeringen en apothekers verlagen de prijzen Recordregen bij laatste wedstrijd van 'de Gooye' Willem van de Klooster in Flakkeecialiteiten :«i^^^^^i^i^w«a«! GOEDEREEDE il üt PAGINA 12 VRIJDAG 13 JUNI 2003 Ze hadden er op school al veel over gehoord en geleerd, en over de super markt geknutseld en gekleurd. Maar om er met de hele klas écht naar toe te gaan, dat was natuurlijk veel 'gaver'! Zo kwam het dat vorige week dinsdag twee en twintig kleuters van de c.b.s. 'de Regenboog' te Melissant het team van de ClOOO supermarkt in Dirks- land kwam 'versterken'; nieuw perso neel, zo leek het wel, dat zich er in gro ten getale aanmeldde. Hoe gaaf het was, bleek wel in de winkel. Want behalve boodschappen doen - gezon de en ongezonde dingen - had de meneer van de winkel. Jaap van der Velde, nog heel wat verrassingen in petto... Want flessen inleveren doen we allemaal wel eens. Maar als je aan de andere kant mag staan om de flessen op te ruimen en kratten te stapelen, da's pas écht leuk! En vlees verpakken, groente wegen, en zelfs even voetballen in het magazijn, met een snoepje als beloning. Als dat niet geweldig is? En als je dan ook nog eens zélf achter de kassa mag..., dan weet je patuurlijk meteen dat jij later ook winkelmeneer of -mevrouw wilt worden! Verzadigd door snoepjes, drinken, worst én een berg genoegen gingen de kinderen weer naar huis, óók nog eens voorzien van een tas vol boodschappen, een kleurplaat en een presentje. Veel toekomstig personeel heeft ClOOO-J eigenaar Van der Velde ongetwijfeld in deze groep ontdekt. Maar evenzoveel verborgen onderwijzerstalenten hebben deze middag geschitterd bij het personeel dat u (nu nog?) treft in Dirkslandse supermarkt! Bel (0187) 47 10 20 of mail naar alge|i^(^^^fc Afgelopen weekend heeft de beroepsorgani satie van de apothekers, de KNMP, haar leden opgeroepen om de prijzen van de vijf meest gebruikte merkloze medicijnen te ver lagen met 40 procent. OZ zorgverzekerin gen en de apothekers in de regio's Zuid-Hol landse eilanden en Zeeuws-Vlaanderen had den reeds in goed overleg afspraken gemaakt over de vergoeding van de choles terolverlager simvastatine. Vanaf 1 juni 2003 zal OZ voor simvastatine de laagste declaratieprijs vergoeden. Hierdoor zal alleen al dit jaar in de regio's Zuid-Holland se eilanden en Zeeuws-Vlaanderen een be sparing van 400.000,- worden behaald. Over mogelijke besparingen bij andere geneesmiddelengroepen, wordt nog gespro ken. Met de apothekers in de regio West-Brabant heeft OZ overeenstemming bereikt over het drastisch verlagen van de prijs van de vijf meest gebruikte geneesmiddelen: maag- zuunemmers (omeprazol en ranitidine), anti-depressiva (paroxetine), cholesterolver lagers (simvastatine) en bloeddrukverlagers (enalapril). Dit jaar zijn door de overheid, zorgverzekeraars en de KNMP al verschil lende pogingen ondernomen om de medi cijnprijzen te laten dalen. Naast de prijs maatregel van minister De Geus, heeft de KNMP een plan gepresenteerd om tot kos tenbesparing te komen. De drastische prijs daling van simvastatine door een producent en de oproep van de KNMP om de prijzen te laten dalen, hebben uiteindelijk tot een door braak geleid. De apothekers en OZ hebben ook overeen stemming bereikt over een aantal doelmatig- heidsprojecten. De grote hoeveelheden medicijnen die door patiënten bij de apo theek worden teruggebracht baren de apo thekers en OZ zorgverzekeringen grote zor gen. Enkele apothekers zullen de aard en de omvang ervan inventariseren. Op basis van deze inventarisatie zullen gerichte acties worden opgestart om de 'verspilling' van geneesmiddelen terug te dringen. Ook dit leidt tot besparing van kosten. DIRKSLAND - Met 34 pr's en met twee opvallende tijdsverbeteringen werd zaterdag het seizoen van zwem- club 'de Gooye' afgesloten. Met 11 seconden verpulverde Marijke Man demakers haar tijd op de 100 m. wis sel; zij het 1.44,70 achter haar naam zetten. Anne de Kok zwom 8 seconden van haar tijd af op de 100 m school; haar tijd was 2.02,56. Het was de laat ste wedstrijd van een driekamp tussen de Gooye, de Lansingh en Poseidon 56. Het was Mirjam Kievit die ieder weer eens versteld deed staan door er op de 100 vrij bijna 3 seconden af te zwemmen, eindtijd 117,94. Micha Konings zwom op de 50 school er bijna 5 sec af en tikte aan in 1.05,74 bij de jongens 95 en later. Op de 50 rug was het bij de jongens van 87 en later 4 keer raak voor Leo de Jong, Maikel Kalle, Jan Robbert Albrechts en Rene Kuiper, waarbij Maikel de grootste winst boekte. Hij verbeterde zich met ruim 4 sec, eindtijd 38,18. De 100 school bij 93 en later leverde een pr op voor Amanda Schaaf en Rowin v.d.Baan op in resp. 1.59,33 en 2.06,44. De 50 rug voor 91 en later ging voor Anna Kooiman, Anthony Struik en Jan in 't Veld, hun tijden 45,82 39,30 en 47,84. Bij de 89-ers en later was het bij de jongens ifeest. Samen met Lizzy van Dijke, wisten Anne Terlouw, Lars Kalle, Niels Blok, Pascal Lugthart en ISfiels v.d.Wekken hun tijden te verbete rt n. Hier viel Niels Blok het meest op d 3or er ruim 7 sec korter over te doen; zijn tijd was 1.36,14. De 50 m vlinder leverde voor Miijam ïQevit en Lydia Terlouw een pi- op in 38,54 en 39,65 sec. De 100 wissel vbor 87-ers en later leverde 5 pr's op voor Karola Hameeteman, Jeroen van Dam, Leo de Jong, Maikel Kalle en Rene Kui- Op Tweede Pinksterdag aan het eind van de middag heeft op de N59 richting Zeeland het verkeer vastgezeten doordat nabij het monument op de Grevelingedam een personenauto met caravan schaarden. Blijkens de sporen op de weg is over een afstand van tientallen meters de caravan gaan slingeren, om uiteindelijk op z'n kant terecht te komen en daar bij het trekkende voertuig omhoog te krikken. Nadat de caravan weer was rechtgezet kon het verkeer z'n weg weer vervolgen. per. De 50 vrij ging voor Jos v.d. Welle in 30,50 sec. Bij de 93 en later verbeterden Amanda Schaaf, Jos Terlouw en Peter Kalle zich. Op de 50 rug 89 en later ver beterden Lars Kalle en Pascal Lugthart hun tijden en lieten 40,05 en 44,00 sec noteren. Op de 100 school 91 en later was het Anna Kooiman die van zich liet horen; zij zwom er bijna 6 sec vanaf en tikte aan in 1.49,45 Danielle Lugthart bracht 1.58,48 in de boeken. Hpt officiële gedeelte van het seizoen zit erop. Voor éen aantal zwemmers wacht nog een nachtijia- rathon in Stellendam, en als afsluiting ilog de clubkampioenschappen. Dan zit het seizoen erop en kunnen de zwemmers van hun vakantie gaan genieten. Als Jan Lodder, de presentator van het bekende programma 'Flakkeecialiteiten' van Radio Flakkee, aan iemand vraagt om zijn gast te willen zijn, dan denken velen dat ze niet genoeg gespreksstof hebben voor een heel uur. Dat blijkt altijd weer mee te vallen. Vorige week was de SOrjarige Willem van de Klooster uit Ouddorp te gast in het pro gramma. Hij wist zoveel te vertellen dat een tweede opname nodig was. Daarom hoort u zaterdag 14 juni om 9.00 uur het tweede deel van het levensverhaal van Willem van de Klooster. De herhaling is dinsdag om 18.00 uur. GEMEENTE Bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 3 juni 2003 voor: - het uitbreiden van de recreatiewoning KastanjelS (Klepperstee) te Ouddorp; op 4 juni 2003 voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Oude Nieuwlandseweg 20d te Ouddorp; op 5 juni 2003 voor: het plaatsen van een blol<hut (t.v.v.) nabij de recre atiewoning De Toekomst 25 (Dijkstelweg 59) te Oud dorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 2 juni 2003 voor: - het veranderen van het dak van de recreatiewoning Het Oude Nieuwiand 33 (Oude Nieuwlandseweg 11) te Ouddorp; op 3 juni 2003 voor: - het uitbreiden van Zorgcentrum De Vliedberg op het perceel Hoge Pad 2 te Ouddorp; op 5 juni 2003 voor: - het bouwen van een rundveestal op een perceel aan de Middelweg te Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen ge:-' -;;;;:.,:■-;.:':■( :^i(;jediend. llji GEMEENTE^ I O D E L H A R N I S Gemeenteblad in het gemeentehuis liggen uitgaven van het Gemeen teblad ter inzage, waarin het volgende algemeen ver bindende Voorschrift is opgenomen: Vastgesteld door de raad op 5 juni 2003: 1Besluit tot wijziging van de Verordening leerlingen- ven/oer gemeente Middelharnis; 2. Besluit tot het vaststellen van de tweede wijziging van de Legesverordening 2003. Besluit nr. 1 treedt in werking op de achtste dag na die van bekendmaking. Besluit nr. 2 treedt in werking op de eerste dag na de datum van bekendmaking. Raadgevend referendum Burgemeester en wethouders hebben besloten dat geen raadgevend referendum mogelijk is over deze besluiten. Belanghebbenden kunnen tegen deze beslissing van burgemeester en wethouders beroep instellen. De termijn voor het indienen van dit beroepschrift bedraagt zes dagen. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit bekend is gemaakt. (12.06.03). Het beroep moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA's-GRAVENHAGE. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - M. Rademaker, Statenweg 636, Rotterdam - aan leggen kampvuur op 1 augustus 2003 op camping 'De Grevelingen', Havenweg 1 te Nieuwe-Tonge (040603) Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 24 juni 2003 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 18 juni 2003 in het gemeentehuis te Goe dereede. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend het voornemen te hebben om met toepassing van artikel 5, lid 4, van de voorschriften behorende bij het bestemmingsplan 'Havens van Stellendam, 3' her ziening' medewerking te verlenen aan het verzoek van CitaDelta Vastgoed B.V. te Sliedrecht teneinde de ver koop van oldtimers op de begane grond van het bedrijfspand, dat zich bevindt op het perceel Scheel- hoekweg 11 te Stellendam, mogelijk te maken. Het betreffende verzoek ligt met ingang van 16 juni 2003 gedurende een periode van 14 dagen ter ge meentesecretarie van Goedereede, sector Grondge bied (Cluster VROM)ter inzage. Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden omtrent dit verzoek schriftelijke bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders van Goedereede, Post bus 38,3253 ZG Ouddorp. - Fabian Promotions Holland, Oregondreef 13, Utrecht - plaatsen 10 driehoeksreclameborden van 10 t/m 23 september 2003 t.b.v. Nierstichting (040603) - J. van der Mast, Kleiburgseweg 1Sommelsdijk - verbranden snoeihout, Poppendamseweg te Som melsdijk (040603) - Rotaryclub Goeree-Overflakkee, Postbus 34, Mid delharnis - organiseren en houden van een Midzo- mer Jazz Festival op zaterdag 21 juni 2003 in recre atiecentrum De Staverte Sommelsdijk van 19.00 uur tot 01.30 uur (050603) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van; - De Jonge Spartaan voor het uitbreiden van kleed ruimtes op het perceel Edison 4 te Middelharnis. (02- 06-03); - Bosseschool voor het plaatsen van een berging aan de Juliana van Stolberglaan 19a te Middelharnis (04- 06-03) Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van; - H. van der Spoel voor het uitbreiden van de woning aan de Roemer Visscherstraat 11 te Sommelsdijk (28-05-03) - G. van Es voor het uitbreiden van de woning aan de Molendijk 169 te Nieuwe-Tonge 28-05-03) Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op woensdag 18 juni 2003 om 9.00 uur in het gemeente huis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom- *!*ia GEMEENTE DIRKSLAND Bekendmakingen Algemene wet bestuurs recht Vergunning verleend aan: - J.M.P van Dam voor het oprichten van een bijkeu ken en het verbouwen van de garage op het perceel Wilg 10, Melissanf (6-06-2003); - Gymnastiekvereniging Kwiek voor het organiseren van een loterij, prijsbepaling vindt plaats op 25 okto ber 2003 (2-06-2003); - V.V. DES '67 voor het organiseren van een rommel markt op 7 juni 2003, aan de Philipshoofjesweg 31 Dirksland (27-05-2003); - G.V. Kwiek voor het organiseren van een rommel markt op 21 juni 2003 in de Melishof, Melissanf (27- 05-2003); - Commissie Jaarmarkt Herkingen voor het organise ren van een Jaarmarkt op 12 juli 2003 in het centrum van Herkingen (02-06-2003); - Watersportvereniging H20 Herkingen voor het orga niseren van een feest op het terrein van Jachthaven Herkingen Marina op 28 juni 2003 (4-06-2003); - Familie Dusseljee voor het organiseren van een buurtfeest op 14 juni 2003 in de Binnenweg; vanaf de Julianaweg tot de Kerkhofweg/Beatrixlaan, Melis sant (02-06-2003). Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor; - het veranderen/vernieuwen van een voorgevel op het perceel Kerkring 54 te Oude-Tonge (ontvangen op 26 mei 2003); - het uitbreiden van een woning op het perceel Jupi- terhof 26 te Oude-Tonge (ontvangen op 2 juni 2003); - het veranderen van een gevel op het perceel Kolf- weg 1 te Oude-Tonge (ontvangen op 2 juni 2003); - het uitbreiden van een woning op het perceel Achl- huizensedijk 22 te Achthuizen (ontvangen op 23 mei 2003); - het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Beneden Oostdijk 18 te Den Bommel (ont vangen 2 juni 2003). Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ontvangen voor: - het bouwen van een opslagloods op het perceel Bloksedijk 6 te Achthuizen (ontvangen op 23 mei 2003). Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het slopen van een dak op het perceel Dwarsweg 9 te Ooitgensplaat (ontvangen op 23 mei 2003); - het slopen van een asbesthoudende schoorsteen missie is op 18 juni 2003 om 14.00 uur in het gemeen tehuis te Goedereede. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuls te Mid delharnis. N.B. Indien u tegen (een van) deze besluiten (gemo tiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Alge mene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat het besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaar schrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is bin nengekomen van: - T.C. de Knegf voor het oprichten van een schuur op het perceel Peuterdijk 44, Herkingen. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. van de woning op het perceel Beneden Oostdijk 18 te Den Bommel (ontvangen 2 juni 2003). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning en sloopvergun ning is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisves ting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publica tie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning is verleend voor - het bouwen van een aanbouw aan de achtergevel van de woning op het perceel Jupiterhof 30 te Oude- Tonge (besluit verzonden op 3 juni 2003); - het bouwen van een aanbouw aan de achterzijde van de woning op het .perceel Emmaslraat 42 te Oude-Tonge (besluit verzonden op 3 juni 2003); - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Stock- holmweg 3 te Den Bommel (besluit verzonden 5 juni 2003). Een reguliere bouwvergunning is verleend voor; - het veranderen van een supermarkt op het perceel Weespad 33 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 2 juni 2003). Met toepassing van artikel 19, lid 3 WRO is vrijstelling van het bestemmingsplan 'Kleine Kreek 1990' en daarnaast een lichte bouwvergunning verleend voor: - het aanbouwen van een slaapkamer/badkamer aan de woning op het adres Johan Frisolaan 31 te Den Bommel (besluit verzonden op 3 juni 2003). Een melding sloopvoornemen is geaccepteerd voor: - het slopen van een schuur/garage op het perceel Esdoornstraat 32 te Ooitgensplaat (besluit verzon den 2 juni 2003). Nadere informatie over de verleende lichte bouwver gunningen, reguliere bouwvergunningen en de geac cepteerde melding sloopvoornemen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ont wikkeling en Milieu. N.B.: Ingevolge artikel 7.1, van de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onvera/ijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het be streden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand In het kader van de nieuwe Woningwet wordt u vanaf heden wekelijks op de hoogte gesteld van het tijdstip en de plaats van de gemandateerde behandeling van lichtvergunningplichtige én reguliere aanvragen om bouwvergunning (incl. gefaseerde reguliere aanvra gen om bouwvergunning). De welstandszittingen zul len openbaar zijn. Een ieder heeft de mogelijkheid om, na afspraak met de afdeling bouw-, en woningtoezicht van het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ont wikkeling en milieu, de zittingen bij te wonen. Opdrachtgevers en ontwerpers worden in de gele genheid gesteld om de gemandateerde behandeling van hun plan bij te wonen en toe te lichten. Indien men bij de behandeling van hun bouwplan(nen) aanwezig wil zijn én gebruik wil maken van het spreekrecht, dan Wet milieubeheer Mededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Ontwerp-besluit Op 22 januari 2003 is een aanvraag om een verande ringsvergunning ingevolge de Wet milieubeheer ont vangen van: 1Konstructiebedrijf D. de Roon Zn. V.O.F, voor het Inwerking hebben van een LPG-heftruck en een elektrische heftruck aan de Nijverheidsweg 7 te Dirksland. Wij zijn voornemens om namens burgemeester en wethouders van de desbetreffende gemeente deze vergunning te verlenen. Aan de vergunning worden voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Het ontwerp-besluit en de overige relevante stukken liggen ter inzage van 16 juni 2003 gedurende vier weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Dirksland (nr. 1). Degene die niet in de gelegenheid is dient hiertoe mondeling of schriftelijk te worden ver zocht bij het bouw-, en woningtoezicht. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J. Stel- loo, J. Pieterman of de heer M. Hamelink. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 24 juni 2003 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 18 juni 2003 Tijdstip locatie 14:00-17:00 uur/gemeente huis Goedereede Algemene Plaatselijke Verordening De burgemeester van Oostflakkee maakt bekend, dat ingevolge het bepaalde in de Algemene Plaatselijke Verordening vergunning is verleend aan de Stichting Oude-Tonge Centraal tot het houden van een tent- feest op 5/6 juli 2003 op het strandje gelegen nabij de Suijsendijk te Oude-Tonge. De Algemene wet bestuursrecht biedt aan belang hebbenden de mogelijkheid om, binnen zes weken na bekendmaking van deze besluiten, hiertegen een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij de burge meester van Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH OUDE-TONGE. Voorts bestaat de mogelijkheid om, indien onvera/ijlde spoed dit gelet op de betrokkenen belangen noodzakelijk maakt, een voorlopige voor ziening te vragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Post bus 509513007 BM ROTTERDAM. ;6saihov»wltiOT 1Pmte 75,3255 ZH OiKMboge. Si ,toem* www,oo!*ilkee.nl, Tsl. (OtSTjW 2206/faxMS/"^/-!! «mil: infoSooilfliAkM.iil Opaiingflijtfen: ha t/m vr öe.QS W liM en 13.00 to» 17.00 ara' elfee owste «i derde dirabg ïönie madnd .^ïKOfids geofsnd von 16,00 w 19.30 Uil/. om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp-besluit kunnen door een ieder vanaf 17 juni 2003 gedurende vier weken worden ingediend bij het ISGO, Postbus 313, 3240 AH Middelharnis. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Als daarom wordt gevraagd, zal een openbare (hoor)zitting worden gehouden. Tijdens deze zitting wordt gelegenheid geboden om het bevoegd gezag en eventuele overi ge aanwezigen van gedachten te wisselen over het ontwerp-besluit. Tevens wordt de gelegenheid gebo den om mondelinge bedenkingen in te brengen. De aanvrager van de vergunning zal tevens in de gele genheid worden gesteld de zitting bij te wonen. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). ifegwr^ 7Af<3é»ii 313,3240 AH MiddaüraniU. lal. !0)87}j18 8111/ (ox^SeiWEinffltisgoeiref.R! MilwAlodilBi :j0187).48ei 31 Gfofmiliiiii (0187) 48 7711. Opeimgs(f|dwma (/nviOMOlo! U.OOw 13.00W ló.SOuur, OïeisfagsloSw-JoharaKpoHenweg 19, MiddeHwrais, lel.(01S7) 48 66 50 Opétiingsiridenimat/mMOMO-ll.tóBi 13.00-16.45, alO.OO-U.OO. MÜEaüirgLaiUaaut

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 12