Post gewoon op uw boodschappenlijstje .DUIVELANDS MEUBELHUIS B.V. Compleet uitgerust op vakantie met liet Rabo TotaalPakket Zonnebloem boekt vakantiepret voor zieken en gehandicapten Bezoek onze slaapkamerafdeling met 1500 m^ Indoor voetbal toernooi Dirksland Nieuw! HetTPG Post Servicepunt. POST Good Luck verschalkt D.S.O. Vrijdagavond: JOOP- avond 50 opstellingen, 30tienerkame In één keer alles geregeld Knappe overwinning jongensteam TV Stellendam Laatste kromsnavel- avond bij De Vogelvriend Uitslag sprintwedstrijd Z.C. de Schotejil Met wie??? Met Nellie van Dljke Deze week wordt bij de Coop-Codis het nieuwe TPG Post Servicepunt geopend. Dit betekent voor u extra gemak! Want dan kunt u uw postzaken tegelijk met uw boodscliappen doen. U kunt er terecht voor: postzegels, briefkaarten en adreswijzigingskaarten het ophalen van pakketten het afgeven van briefpost binnen- en buitenland het afgeven van pakketten en aangetekend binnenland het afgeven van pakketten buitenland tot 2 kilo strippenkaarten, telefoonkaarten en boncadeaus informatiebrochures. Voor alle overige producten en diensten gaat u naar het Postkantoor. TPG Post Servicepunt Coop-Codis Doelweg 2,3252 AJ Goedereede. Het Servicepunt heeft dezelfde openingstijden als de Coop-Codis. fll De Nationale Vereniging de Zonne bloem heeft dit jaar voor een recordaantal van meer dan 6600 langdurig zieken en lichamelijk gehandicapten een geheel verzorg de vakantie geboekt. Dat zijn er ruim 200 meer dan in 2002. Neder lands grootste vrijwilligers-organi- satie verstevigt daarmee haar marktleiderspositie op het gebied van aangepaste vakanties. 'Actie Zonnebloemvakanties' Maatwerk Wilgenstraat 1, OOSTERLAND Telefoon (0111) 641213/641506 Financieel Adviseur Mariska Borsboom adviseert aanschaf van het Totaalpakket. Voor veel mensen is vakantie lekker onbezorgd weg zijn. Even weg van de stress van het werk of de dagelijkse sleur. Maar voor dat het zover is moet er vaak nog veel geregeld worden. En niet zelden op het laatste moment. Als het gaat om uw bankzaken dan hoeft u hier, wat de Rabobank betreft, geen zorgen meer over te maken. Creditcard, Doorlopende Reisver zekering, gratis geld pinnen in het binnen- en buitenland, Internetbankieren, 24 uur bijstand van Rabo Interhelp, gunstig rood staan en nog veel meer in één pakket: het Rabo Totaalpakket. En dat pakket is, mits vóór 30 juni afgesloten, tot 1 januari 2004 gratis. "Het komt regelmatig voor dat mensen een dag voordat ze op vakantie gaan de bank binnen lopen om nog even snel het één en ander te regelen," aldus Mariska Borsboom, Financieel Adviseur bij Rabobank West- Flakkee. "Als het gaat om een reisverzeke ring dan gaat dat vaak nog wel, maar een cre ditcard of iets dergelijks kost gewoon meer tijd." Omdat u toch al genoeg te regelen heeft voor de vakantie, maakt de Rabobank het fe gemakkelijk. Alles wat u nodig heeft aan bankzaken zit in één pakket dat zelf samen te stellen is. Hiermee gaat u niet alleen nu com pleet uitgerust op vakantie, maar is dat ook voor de komende jaren goed geregeld. "Door nu in één keer alles te regelen heeft u er verder geen omkijken meer naar. Daarbij komt dat het Rabo TotaalPakket veel goed koper is dan als u dat allemaal los zou nemen," stelt Martijn Wouts, Cliëntadviseur van Rabobank Middelhamis. Het Rabo TotaalPakket is een compleet pak ket met daarin al uw dagelijkse bankzaken voor thuis en op vakantie. Zo zit er standaard een Europas in waarmee u 50% korting krijgt op de basis toegangsprijs van musea, kunt u gratis pinnen in binnen- én buiten land, beschikt u over een creditcard met minstens 2.500,- bestedingsruimte, kunt u voordelig rood staan en kunt u gebruik maken van de Rabofoon. Daarnaast kan het pakket aangevuld worden met een extra voordelige doorlopende reisverzekering, bankieren via internet, 24 uur bijstand van Rabo Interhelp,'diverse spaarrekeningen, kortingen op partnerpassen en een gratis lid maatschap van de Rabobank. "Normaal kost zo'n pakket 8,- per kwartaal, maar als u het pakket voor 30 juiii afsluit is het tot 1 janu ari 2004 helemaal» gratis," vult Jacqueline de Koning, Cliëntadviseur van Rabobank Flak- kee Oost aan. Wilt u meer weten of het Rabo Totaalpakket en dit aantrekkelijke aanbod dan kunt u sur fen naar www.rabobank.nl of de Rabolijn bellen 0900-0907. 0,10 per minuut) of langsgaan bij de Rabobank bij u in de buurt. Het jongensteam van tehnisvereniging Stel lendam, bestaande uit Johan Meiaard, Maar ten van Walsem, Robin Dorsman en Stephan Dorsman heeft een onverwachts ruime over winning behaald op het sterke teiun van TVO uit Oud-Beijerland. Door dit resultaat is TVO uitgeschakeld voor het kampioenschap en doet TV Stellendam nog volop mee in de kam pioensrace. De eerste enkelpartij werd gespeeld door Johan Meiaard. Dit werd de beste partij gespeeld door Johan in de compe titie tot nu toe. Johan zette zijn tegenstander vanaf het begin onder druk met harde en pre cieze slagen. Zijn tegenstander had daarom geen schijn van kans. Johan won met 6-0 en 6- 1. De eerste dubbelpartij werd gespeeld door Maarten en Robin. De tegenstanders waren een maatje te groot voor de jongens. Zij verio- ren hun partij met 6-3 en 6-0. De tweede enkelpartij werd gespeeld door Stephan Dors man. Zijn tegenstander wisselde hele goede met slechte ballen af. Stephan speelde gecon centreerd en won de partij met 6-2 en 6-3. De tweede dubbelpartij werd gespeeld door Maarten en Johan. Dit werd voor het publiek een ware thriller. In de eerste set keken de jongens al snel tegen een grote achterstand aan. Deze werd echter weggewerkt. Toch werd de set nog uit handen gegeven met 5-7. In de tweede en derde set kwam Maarten helemaal los en Johan haalde weer het hoge niveau uit zijn eerste partij. De twee laatste sets wonnen Maarten en Johan met 6-4 en 6- Op vrijdag 16 mei wordt al weer de laatste kromsnavelavond van het seizoen georgani seerd. Op deze leerzame en goed bezochte avonden worden alle vogels met een kromme snavel besproken zoals parkieten, papegaaien agapomiden en ga zo maar door. Alle vragen over huisvesting en voeding kunnen gesteld worden. Tevens zijn er dia's te bewonderen van het broeden en opgroeien van kromsna vels uit de volière van de fam.Mattjs. De avond begint om 20.00 uur en u bent van har te welkom. NatuurUjk is de toegang gratis. Clubhuis De Vogelvriend, Schelpenpad 8, (bij vv Vlotbrug) in Hellevoetsluis. 3 en daarmee de partij. De laatste dubbelpar tij werd gespeeld door Robin en Stephan Dorsman. Dit ingespeelde duo gaf de tegen stander geen schijn van kans. Het werd een vlotte overwinning met de cijfers 6-0 en 6-2. TV Stellendam behaalde dus een ruime 4-1 overwinning op het sterke TVO. Deze ruime overwinning is nodig, om niet verder achter op te raken op TV 't Slag. De volgende wed strijd is tegen concurrent TV 't Slag. De uit slag van deze wedstrijd zal beslissend zijn voor het kampioenschap. In het team van TV 't Slag speelt Jeroen van Essen die nog geen enkele partij heeft verioren. TV Stellendam zal in haar sterkste opsteUing van start gaan. De wedstrijd wordt op het tenniscomplex van TV Stellendam gespeeld op 17 mei 2003, aanvang 9.30 uur. Op zaterdag 10 mei j.l. werd in het zwembad van de Staver te Sommelsdijk de jaarlijkse sprintwedstrijd van z.c. de Schotejil gezwommen. Er werden tijdens deze wed strijd gerekend over de ca. 250 starts maar liefst 155 persoonlijke records gezwommen, waaronder ook nog twee clubrecords door Sebastiaan Rosendaal (12) op de 50m vrij (30.35) en de lOOm wisselslag (1.19.21) Tijdens deze wedstrijd won Rhiana van Kempen (14) vier afstanden bij de dames, te weten de 50m vrije slag (29.29), 50m vlin derslag (31.80), 50m nigslag (34.46) en de lOOm wisselslag (1.15.89). Bij de heren was Leander Noordijk op deze nummers de snel ste, te weten de 50m vrije slag (26.67), 50m vlinderslag (29.18), 50m nigslag (31.57) en de 1 OOm wisselslag 1.09.53 In de jongere categorieën werden drie num mers gezwommen. Hier was Esmee Koe- doot (II) de snelste op de 50m schoolslag (42.28), 50m vrije slag (33.12) en de 50m rugslag (38.08). Bij de jongens werd de 50m schoolslag gewonnen door Glenn Mijnders (11) in 52.36, terwijl Timo Lambregts (10) de 50m vrij (41.87) en de 50m rugslag (49.85) wist te wiimen. Bij de allerjongsten won Annegies van 't Zand (9) alledrie de nummers, te weten de 25m schoolslag (27.36), de 25ra vrij (20.65) en de 25 m rugslag (24.75). Bij de meisjes werd een Ie plaats behaald door Natalja Vorstenbosch op de 25m schoolslag (26.82) en de 25m rugslag (25.20). De 25m rugslag vrije slag werd gewonnen door Liannora van 't Zand in 22.27. Het vermelden waard zijn verder de wed strijdresultaten van Marinda Stroober (jaar gang 1990), die in de recreantengroep op de 50m vrij een p.r. zwom van 9 seconden in 41.63. Ook op de 50m vlinderslag zwom zij met 49.12 ca. 11 seconden van haar tijd af. In de wedstrijdcategorie zwom Thijs Trom- per (1987) met een p.r. van ca. 3 seconden een tijd van 27.96 op de 50m vrij. Op de 50m vlinderslag zwom hij zelfs bijna 4 seconden van zijn p.r. af in een tijd van 35.34. Martijn van Hoorn verbeterde zijn 50m vlinderslag met ca. 5 seconden naar 38.66. Vrijdag, 16 mei, gaat JOOP weer open. JOOP: Jongeren Ontmoetingsplek Oolt- gensPlaat op onze eigen verbouwde, gezelli ge zolderruimte van de Ger. Kerk. JOOP is een prima plek voor de oudere jeugd, waar naast een vaste groep steeds weer nieuwe jongeren elkaar ontmoeten op een heerlijke, ongedwongen locatie. Onaf hankelijk, gezeUig, verrassend en relaxed met goede muziek. Daarbij zijn de consump ties redelijk geprijsd. Het pooltafelbiljart is een groot succes en blijkt, een.bejlai^^jk onderdeel van de ont- pjoetingsplaats te wbrden. Jongeren van 16 jaar en ouder: Welkom. Toegang 1,- Locatie: Zuidachtenveg Oolt- gensplaat. Inloop vanaf 20.00 u. en om 23.00 uur sluiten we de zolder en het biljart. Het voorstel voor buitenschoolse kinderop vang in de gemeente Oostflakkee is in de laatste raadsvergadering afgewezen. Nellie van Dijke van de Partij van de Arbeid weet hoe dit in zijn werk is gegaan. Er is al zo'n 4 jaar onderzoek naar gedaan en de gemeente heeft ook al een startersubsidie hiervoor gekregen. Dit geld moet nu teruggestort worden naar het rijk. Het enige alternatief voor kinderopvang is nu nog een particulier initiatief. In het programma "Met wie???" op Radio Flakkee, praat Carla Hersbach met Nelhe van Dijke over dit onderwerp. Het wordt uitgezonden op woensdag 14 mei van 18.00 tot 19.00 uur. De herhaling is op don derdag 15 mei van 21.00 tot 22.00 uur. Tijdens de Evenementendag in Dirksland op 21 juni wordt voor de derde maal een indoor voetbaltoernooi op een veld welke is voor zien van een verharde zand bodem en boar ding. De deelnemende ploegen bestaan uit 4 veldspelers en een keeper. Twee wisselspelers zijn toegestaan. Er wordt gespeeld op sportschoenen. De wed strijden worden gespeeld in een halve com petitie. De ploegen worden verdeeld over twee of meerdere competities afhankelijk van het aantal aanmeldingen. De wedstrijdleiding zal in handen zijn van ervaren scheidsrechters. De organisatie is niet aansprakelijk voor welke schade dan ook. Voor dit toernooi beschikken we over twee velden van 30x30 meter De wedstrijden duren 10 minuten en we star ten om 09.00 uur De kosten per team bedra gen 20 Euro (Incl attentie Stal de Poorte na afloop Er is plaats voor maximaal 20 teams. De minimale leeftijd voor de deelne mers is vastgesteld op 14 jaar. Bij opgave cortespondentie adres/telefoon nummer opgeven Opgeven en info bij Stal de Poorte. PhiUps- hoofjesweg 9 3247 XR Dirksland tel 0187 609088. Voor verdere informatie: vtódgnaar de folder aan'de balie afneem contact öp met Klantensen/i'ce Consumentenmarkt, telefoon: 058 - 233 33 33. Perfecte weersomstandigheden en een op voorhand spannend duel tussen de nummer 2 en 3 uit de competitie. Dit waren de ingre diënten voor de wedstrijd van zaterdag 10 mei tussen D.S.O. uit Klundert en de korf ballers van Good Luck. Voor D.S.O. was alleen winst voldoende om zicht te houden op het kampioenschap. Good Luck heeft de eerste plaats reeds uit hun hoofd gezet, maar aast wel op de huidige tweede plaats van D.S.O. De'wedstrijd begon met een hoog tempo en vooral fysiek spel van de kant van D.S.O. In de beginfase had Good Luck hier moeite mee, maar al snel veranderde dat. Door doel punten van Samantha Krijgsman, Liesbeth Los, Heidi Kamerling en een benutte straf- worp door Marcel Kievit liep Good Luck uit naar een 1-4 voorsprong. Deze stand bleef lang op het scorebord staan, want beide aan- valsvakken moesten het onderspit delven ten opzichte van de verdedigers. De 1-5 zou waarschijnlijk reeds voor een vroegtijdige beslissing hebben gezorgd, want D.S.O. zat niet goed in de wedstrijd. Toch kwamen ze vlak voor rust terug tot 2-4 door middel van een benutte dubieuze strafworp. Na rust sóhroefde Good Luck het tempo nog iets verder op wat resulteerde in drie doelpunten op rij en een 2-7 tussenstand. D.S.O. deed er letteriijk alles aan om terug te komen in de wedstrijd, maar het lukte niet. Zelfs de meest vuile truckjes werden uit de spreekwoorde lijk doos gehaald, maar gelukkig had Good Luck het juiste antwoord. Bij een tussen stand van 4-8 verving Arno Doomhein de met een bijzondere kramp kampende Nico Overduin. Doomheid gaf direct een assist aan Marcel Kievit en scoorde even later zelf de 4-10. In de verdediging zorgde de perso nele wisseling echter voor wat miscommuni catie en hiervan profiteerde D.S.O. weer en kwam terug tot 8-11. Het leek er even op of deze confrontatie toch nog spannend zou worden. Met nog enkele minuten op de klok kon Jan-Willem de Vos een goede aanval afronden en de wedstrijd definitief op slot doen. Good Luck stijgt hiermee naar de De extra plaatsen halen echter nauwelijks druk van de ketel, want de vraag naar Zon nebloem-vakanties is met nu al over de 10.000 aanmeldingen enorm. Een forse capaciteitsuitbreiding zit er echter niet in. Daarvoor is het vinden van voldoende vrij willigers voor de verzorging en verpleging van de zieke en gehandicapte vakantiegan gers een te grote bottleneck. Alleen dit jaar al heeft de &)nnebloem er 6900 nodig, waar onder artsen, fysiotherapeuten, verpleeg kundigen en zieken-verzorgenden. Toch staan de eerste voorzichtige uitbreidings plannen voor 2004 alweer in de steigers. Twee experimentele vliegreizen in maart van dit jaar naar Mallorca, zijn zo succesvol verlopen dat de weg definitief vrij lijkt voor vliegvakanties in het Zonnebloempakket. begeerde tweede plaats op de ranglijst. Met nog twee wedstrijden te gaan wil me deze graag behouden en met geen andere ploeg delen. Good Luck 2 kon helaas niet voorko men dat D.S.O. 2 het kampioenschap binnen haalde. Zij verloren in een spannende wed strijd met 15-12. Doelpuntenmakers: Liesbeth Los (3), Mar cel Kievit (3), Samantha Krijgsman (2), Hei di Kameriing 1Arno Doomhein 1Arjan Zondervan (1), Jan-Willem de Vos (1). Aan de vakanties met deskundige medi sche/verpleegkundige begeleiding hangt een fiks prijskaartje. Want ook de 6900 vrijwilli gers zullen moeten slapen, eten en drinken. Voor elke zieke of gehandicapte vakantie ganger betaalt de Zonnebloem dus ruim het dubbele aan ovemachtings- en verblijfkos ten. Nog afgezien van de kosten voor alle extra voorzieningen en aanpassingen. Gekken werk dus, vindt de Zonnebloem, om mensen die toch al zo gedwarsboomd worden door hun omstandigheden de volle prijs te laten betalen. Daarom neemt de organisatie alle extra kosten voor haar rekening en betalen de deelnemers een normale, gangbare vakantieprijs. Om dat te kunnen bekostigen wordt van 5 t/m II mei de jaarlijkse 'Actie Zonnebloem vakanties' gehouden. Daarbij wordt het Nederlandse pubUek via spotjes en gratis advertenties opgeroepen een bijdrage over te maken op giro 145, t.n.v. de Zonnebloem Breda. Door goed te luisteren en in te spelen op de nieuwste vakantietrends, slaagt de Zonne bloem er steeds meer in om maatwerk te leveren. Het verklaart de keuze voor Trier, na Deinze (België) en de vaarvakanties naar Duitsland de derde buitenlandse Zonnebloembestem- ming. En de komst van de excursiereizen, een nieuw, eigentijds vakantietype met een vol ledig samengesteld excursieprogramma. Ook op andere fronten is de Zonnebloem volop bezig om het vakantieproject klaar te maken voor de toekomst. Zo heeft de Zonnebloem zich met het oog op een verdere kwaliteitsverbetering onlangs aangesloten bij het Algemeen Nederlands Verbond van Reisondernemingen (ANVR) en bij de Stichting Garantiefonds Reisgelden (SGR).

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 7