Open Doors start schrijf actie Huishoudelijke hulp Eiiiynraai-raEiji» POOTGOED invaliden 3-wielfiets 445.- JohcmnaLezn JoCeen MnaTfiea f*^ Li \CKV\v\e. Dk^ooger 1938 5 mei 2003 9(grmmr Tknis JofumnaStrui(<i Adverteren in Eilanden Nieuws betel<ent dat uw advertentie ool< buiten de bebouwde kom wordt gelezen. JACOB DE JONG JACOB DE JONG JACOB DE JONG JACOB DE JONG JACOB DE JONG MAART JE VAN DER BOOM GEERTRUIDA JOHANNA JACOBA VAN PROOUENHOMBURG ADRIANUS BREEMAN Adri LEENDERT DORSMAN L.zn. Toch dodenherdenking in Middelharnis op 4 Mei JACOB VERWEU BERTUS VAN SETERS HENDRIK JACOB HARTOG Dhr. HENK HARTOG HENK HARTOG Bildtstar 28/35 Okker's Zaden Tel. 63 16 92 'A nieuwprijs Tel. (0187) 48 50 24 Jacques de Jong De heer H. J. HARTOG Collectanten gezocht voor Astma Fonds Reislustige 55-plussers in Ouddorp Ze zijn er weer de witte asperges nieuwe doré's gesclirapte VM fam. O. Aleman BRUIDSJAPONNEN ANNEHE Tel. (0187) 48 68 32 Sommelsdijk (flat) PAGINA 3 DINSDAG 29 APKIL 2003 FAMILIEBERICHTEN 1§ Een klein wondertje kijkt ons aan Het verwonderd je dat zoiets moois kan bestaan. Heel dankbaar en blij zijn we met de geboorte van onze dochter en zusje is geboren op 25 april 2003, weegt 3180 gram en is 45 cm lang. Leendert, Jolanda en Gina van der Stoep-Eickhoff de Hofstede 'Dijkzicht' Oudkraayerdijk4, 3245LD Sommelsdijk -l; Tel. (0187) 48 30 70 Ergens onaantastbaar ver schittert dierbaar -•:■ een lieve kleine ster deze zal heel goed weten dat wij nooit vergeten. Schitter maar lieve ster en straal maar zacht Jij blijft altijd een deel van ons zoals een mooi sterretje behoort tot de nacht Wij zijn enorm blij met de geboorte van onze dochter JArma is geboren op 27 april 2003 en weegt 2980 gram. Diederik en Elma Goekoop-Breen De Pad 3, 3252 AG Goedereede Tel. (0187) 49 36 86 Wij, zijn blij en dankbaai- i\, ook navnzns onze. oMdet*Sy te kwnKven meedelen dat wij op Ü.V. 9 mei 2003 om 13.00 mui* Kopen te trouwen in ket gemeenteKwis van Middelkamis. On een troiAwdienst willen we t^ods ze^en v*^age.n over ons Kwwelijk. Deze dienst, waarvoor wij u Kartelijk uitnodigen, begint om 19.00 iM^f in de Alederlands hiefvofmde kerk te Oude Tonge en wordt geleid door ds, A. van Lingen. IA bent van Korte welkom op onze receptie van 21.00 tot 23.30 uur in restaurant 'Grevelingen', Parallelweg 1 te Bruinisse. Toekomstig adres: Langeweg 20, 3255 i-J Oi^de Tonge In plaats van kaarten Met dankbaarheid delen wij u mee dat onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders en op D.V. 5 mei hun 65-jarig huwelijk mogen gedenken. Klaas en Gerda Co en Willem Jannie en Arie Lies en Nellie Leen en Jaimie Joke en Leen Kees en Anita Klein- en achterkleinkinderen Er is gelegenheid om hen te feUciteren op D.V. 3 mei a.s. van 16.00 tot 19.00 uur in de recreatie- zaal van 'Vroonlande', Staakweg 5 te Dirksland. Correspondentie-adres: K. Tanis, Staakweg 25, 3247 BV Dirksland Wegens ruimtegebrek it liever geen bloemen of planten. Heeft u een E in gedachten il dan mag Calando de inhoud verwachten. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere uit ons midden weggenomen, mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Elizabeth de Ronde in de leeftijd van 78 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Ouddorp: Ridderkerk: Rotterdam: Ouddorp: 25 april 2003 Oudelandseweg 18 3253 LP Ouddorp E. de Jong-de Ronde Greet Grinwis-de Jong Hanna de Jong Lenie de Jong Janny de Jong Thijs de Jong Anja de Jong-Akershoek Jaap, Come, Elbert, Erik, Gert-Jan, Annelies, Leanne, Mathilde, Thirsa De begrafenis heeft heden dinsdag 29 april plaats gehad op de algemene begraafplaats te Ouddorp. Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid uit ons midden weg onze irmig geUefde broer, zwager en oom echtgenoot van Elizabeth de Ronde op de leeftijd van 78 jaar. Ouddorp: B. de Jong-Meijer J. Grinwis-de Jong J. Grinwis G. de Jong J. van Huizen A. Kasteleijn neven en nichten Ouddorp, 25 april 2003 Diep bedroefd geven wij u kennis, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze Ueve zwa ger en oom echtgenoot van Elizabeth de Ronde S. J. Voortman M. Voortman-de Ronde Joke en Arie Jan Meijer Jaimeke en Piet van Huizen Simone Voortman EUy en Krijn Kasteleijn Ouddorp, 25 april 2003 Met droefheid geven wij kermis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze gehefde oom echtgenoot van Elizabeth de Ronde in de leeftijd van 78 jaar. Wij wensen de familie kracht en sterkte toe. A. Mierop-Meijer Gr. Nuij-Meijer Kr. Nuij M. Heerschap-Meijer Joh. Heerschap M. Meijer J. M. Meijer-Vogel A. Tanis-Meijer C. Tanis P. Klepper-Meijer H. Klepper Ouddorp, 25 april 2003 Bedroefd geven wij u kermis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze buurman Sterke de Heere mevr. De Jong, kinderen en klein kinderen in dit zware verlies. Job en Leni Henk en Ellie Robert en Anne-Lin Gerard eh Jacqueline Merel Ouddorp, 25 april 2003 Voor de vele blijken van medeleven en deel neming die wij mochten ontvangen na het over lijden van onze gehefde tante en oud-tante zeggen wij u langs deze weg onze harteüjke dank. Uit aller naam: Familie Troost Familie Van der Boom Sommelsdijk, april 2003 Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag, datje haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. In dankbare herirmering aan alles wat zij voor ons is geweest, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan sinds 28 november 1988 weduwe van Teunis van Prooijen in de leeftijd van 88 jaar. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen De zon scheen De vogels floten De bloemen bloeiden En toen werd het stil... Dirksland, 25 april 2003 Correspondentie-adres: A. Koppenaal-van Prooijen, Haven 5a, 3243 AH Stad aan't Haringvliet De crematie heeft plaatsgehad op dinsdag 29 april in crematorium Rotterdam-Zuid. Bedroefd geven wij u kennis dat uit onze familie kring is weggenomen onze gehefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 61 jaar. Vlaardingen: Helle voetsluis: Middelhamis: Sonunelsdijk: Den Helder: Katwijk aan Zee: Goedereede: Sommelsdijk: Goedereede: Dirksland: Oude Tonge: 24 april 2003 M. C. Breeman W. Okkenburg-Breeman H. Okkenburg J. Jacobs-Breeman A. W. L. Jacobs J. Breeman t L. V. d. Berg-Breeman T. V. d. Berg M. Breeman t T. Breeman-Alburg J. Mijnders-Breeman T. L. Mijnders J. Breeman M. J. Breeman-Hokke H. Mierop-Breeman W. Mierop A. Koppenaal-Breeman A. Koppenaal C. Hartog-Breeman A. L. Hartog neven en nichten .DANKBETUIGING Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen per soonlijk te bedanken willen we langs deze weg de familie, de vele vrienden en bekenden hartelijk dank zeggen voor uw aanwezigheid bij de con doleance en de begrafenis, voor de honderden con doléancekaarten en brieven die wij toegestuurd kregen na het overlijden van mijn innig gehefde man, onze vader en opa Bovenal dank aan de Heere die alles welmaakte. Het gemis is groot maar wij voelen ons gesteund door uw medeleven en gebed. Voor de bezoeken thuis en de keurige leiding van de rouwdienst bedanken we ds. Smelt. De kerkenraadsleden voor het afsluiten van de avonden thuis, van de condoleance en van de begrafenis. Dhr. Th. Rietveld bedanken wij voor de vrienschap en de gesprekken die we jaren lang mochten heb ben. Tenslotte dhr. Van Wageningen en medewerkers voor de hele nette en respectvolle verzorging van de begrafenis. B. Dorsman-Kattestaart kinderen en kleinkinderen Stellendam, april 2003 Ongelukkig met de beslissing van de Gemeenteraad om de dodenherdenking in Middelhamis te verschui ven van 4 naar 3 Mei is het "4 Mei" comité opge richt, dat tot doel heeft een ieder de mogelijkheid te verschaffen om te gedenken op de dag waar dat op hoort; 4 mei dus. Het comité organiseert derhalve een alternatieve kor te en waardige herdenking welke past in het pro- granmia van deNationale Dodenherdenkings. Het comité nodigt hierbij iedereen uit op zondag 4 Mei 2003 om 19.45 uur bijeen te komen bij het 1940- 1945 monument aan de Hoflaan te Middelhamis. Na een korte toespraak en gedicht wordt er ter nage dachtenis aan de slachtoffers om 20:00 uur twee minuten stilte gehouden. Voor meer informatie: Hans van Zeist Tel. 06-13025067. Met verslagenheid en diepe droefheid geven wij u kennis, dat door de Heere, voor ons nog onver wacht, uit ons midden is weggenomen mijn innig gehefde man, onze heve zorgzame vader en opa echtgenoot van Arendje Gerritje Otte in de leeftijd van bijna 69 jaar. Herkingen: A. G. Verweij-Otte Mijnsheerenland: Bram Verweij Jeannette Verweij-Noteboom Peter Louanne Stellendam: Ina Bazen-Verweij Chris Bazen Arjan Sabrina Dirksland: Arie Verweij Petra Verweij-van Reede Ricardo Quinty Bc Dirksland: Cora Verweij Rien Bazen Domenieke 27 april 2003 Adoptieplein 2, 3249 AB Herkingen De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. donderdag 1 mei om 13.00 uur in de kerk van de Ger. Gemeente, Onder- langs 6 te Herkingen. Aansluitend zal de begrafe nis plaatsvmden op de algemene begraafplaats te Herkingen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de consistorie van de kerk. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere, na een ernstige ziekte, uit onze famiUekring heeft wegge nomen mijn geliefde broer en onze oom weduwnaar van Lena van Ours op de leeftijd van 69 jaar. G. van Seters P. J. van Seters T. L. van Nieuwaal-van Seters S. van Nieuwaal Miriam Gert en Marjolein K. van Seters C. I. van Seters-Ostgathe Stellendam, 28 april 2003 Met grote verslagenheid hebben wij kennis ge nomen van het overlijden van Oud-directeur Rabobank Oude-Tonge Vanaf 1 oktober 1975 was Henk Hartog in dienst van de Rabobank-organisatie. Op die datum werd hij bij Rabobank Oude-Tonge aangesteld als Algemeen Directeur. Henk vervulde die ftinctie met grote gedrevenheid en enthousiasme. Op 1 maart 1998 ging hij van een vervroegd pen sioen genieten. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw EUy, de kinderen Hilko Titia, Rianne Andries, AnneU Marcel en Adriaan Marianne en naar de ove rige famihe en vrienden. Raad van Toezicht, Bestuur, Directie en Medewerkers Rabobank Flakkee Oost Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenoot van onze medewerkster - collega Elly Hartog-Snyder We wensen Elly en haar kinderen heel veel sterkte toe. Bestuur en medewerksters openbare bibliotheek Oostflakkee Aangeslagen en bedroefd zijn wij door het plotse- Hnge overlijden van onze lieve behulpzame zwager echtgenoot van Elly Hartog-Snijder We wensen Elly en de kinderen veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verhes. Jenny Snijder Jaap van Holten TE KOOP: 85 kg. TE KOOP: niet gebmikte Wie op hef Woord acht geeft, zal het Goede vinden; ja, welzalig hij, die op de Heere vertrouwt. Spreuken 1620 In dit vertrouwen hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde Rotterdam, 24 januari 1944 Oude Tonge, 27 april 2fl03 Evelyn de ]ong-van den Kerckhove Christa en Vincent Rütet-de Jong met de kleine Elize Johan en Mangat de Jong-Simpson Wijna en Wytze Westra-de Jong Marie Antoinette Westra Sjoerd Westra Rooseveltstraat 3, 3255 XK Oude Tonge Op donderdag 1 mei is er gelegenheid tot condoleren van 20.00 tot 21.00 uur in gebouw Diaconia, Kolfweg 1 te Oude Ton ge. Ook na de begrafenis kunt u ons hier condoleren. D.V. op vrijdag 2 mei zullen we Jacques gedenken in de Ned. Herv, Kerk aan de Kerkring te Oude Tonge. Aanvang van deze dienst om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oude Tonge. Uw aanwezigheid stellen wij op prijs. Voor bloemen zorgen wij liever zelf. Met grote verslagenheid en ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons üd en oud-penningmeester Henk was voor onze vereniging het financiële anker waar de vereniging meer dan 20 jaar houvast aan had. Wij wensen de famiUe en nabestaanden veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Leden en bestuur van de Koninklijke Schuttevaer afdeling Goeree-Overflakkee Open Doors roept christenen in Nederland op om kaar ten te sturen naar de Irakese christenen. "Juist in deze tijd hebben die mensen een bemoediging nodig. Tijdens de vorige Golfoorlog voelden zij zich ook zo vergeten. Maar kerken in Lrak zaten vol. De christenen zochten troost en bemoeidiging bij elkaar", zegt Klaas Muurling, coördinator van de actie. Open Doors stelt 14 adressen van kerken beschikbaar. Ze zijn in het Arabische geschreven, omdat dan de kans dat ze aankomen groter is. "We reken er niet op dat alle karten ook werkelijk aankomen, maar al zouden er maar een paar hun doel bereiken, dat zou al een enorme bemoediging zijn voor de christenen. Het is verbazend hoe goed post in oorlogstijd dikwijls nog aankomt". Bij de adressen geeft Open Doors ook een instructie. Daarin staan een aantal bijbelteksten in het Engels en de raad om niets te schrijven dat als beledigend kan worden opgevat door de autoriteiten. Het is het beste om de adressen uit te knippen en op een mooie ansicht kaart te plakken. De snelsta manier om de adressen te krijgen is via inter net: www.opendoors.nl. Het kan ook per telefoon: 0341-417844, afdeling Thuisfront. De schrijfactie valt binnen het kaders van de gebedsac tie van de Evangelische Alliantie voor Irak, waaraan Open Doors ook deelneemt. De collecteweek van het Astma Fonds is van 5 tot en met 10 mei. Hiervoor is het Astmafonds nog op zoek naar enthousiaste nieuwe collectanten in Sommelsdijk- Westplaat. Samen met circa 55.000 collega-collectanten gaat u voor het Astma Fonds op pad voor de huis-aan-huis collecte. Veelal collecteert u in uw eigen vetrouwde buurt. Wij vragen slechts negentig minuten van uw tijd. U krijgt er veel voldoening voor terug. Voor meer informatie en om u aan te melden, kunt u bellen met: Ria Poel, 0187 481066. Wij nodigen u uit om met ons op reis te gaan. Ons dag-reisje is gepland op 8 mei a.s. Opgeven bij Maaike Menheer, 681898. Vertrek 7.20 uur bij 'De Vliedberg' en 7.30 uur bij Dorpstienden. Iedere dag vers zo van het land naar de klant; voor horeca en particulieren Handel in aardappelen, groente en fruit Dijkstelweg 44a Ouddorp (0187) 6814 25 v.a. Werken niet ''if, op afspraak Zandpad 90, Middelharnis Tel. (0187)48 24 31 GEVRAAGD niet rokend Voor 3 uurtjes per week -il

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 3