EIIIUrtD^I-IIIEUWS SEcZEz^^ciasz Let op GEMEENTE DIRKSLAND GOEDEREEDE BmjiiMMkMsa^x PAGINA 24 VKUDAG 18 APRIL 2003 I Wijziging van inzameling huishoudelijke afvalstoffen in verband met Pasen I Goedereede Middelharnis Dirksland woonkernen geen inzameling Ouddorp, Goedereede en Stellendam en de bijbehorende bui- tengebieden Middelharnis, Sommelsdijk en de bijbehorende buitengebieden Dirksland, Melissant en Herkingen en de bijbehorende buiten- gebieden Deze kernen en de bijbehorende buitengebieden I Week van 21 I'm 26 april 2003 (inzameling restafval) I inzameldag gemeente I maandag 2' Paasdag dinsdag I I woensdag donderdag I I vrijdag I I zaterdag I I Alle inzameldagen schuiven dus één dag op! Wij verzoeken u om de container voor 7 uur aan de straat te zetten met de handgrepen naar uw woning gericht. I I I I Heeft u nog vragen, dan kunt u tussen 9.30 en 10,30 uur één van de volgende nummers bellen: j t Inwoners van de gemeente Goedereede: 49 15 00 I Inwoners van de gemeenten Dirksland, Middelharnis en Oostflakkee: 48 77 11I i. - ----------------------------------.-■~-~--'--~------------------. Ji Oude-Tonge, Nieuwe-Tonge en Stad aan 't Haringvliet Oostflakkee Aohthuizen, Den Bommel, Zuidzijde en Ooitgensplaat en de bij- behorende buitengebieden Raadsvergadering De eerstvolgende raadsvergadering is op donderdag 24 april 2003 om 19.00 uur. Van deze vergadering is vijf dagen voorde vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Bekendmakingen Algemene wet bestuurs recht Vergunning verleend aan: - H.J. van Rossum voor het stoken van snoeihout op het perceel Kraaijerdijk 35, Melissant (04-04-2003). Bouwvergunning en vrijstelling van de bepalingen van het bestemmingsplan verleend aan: - A.E. van Mourik voor het oprichten van een woning met garage, met toepassing van artikel 19, lid 1 WFiO. op het perceel Boezemweg 60, Dirksland (11- 04-2003): - Brinkers Vriesvers B.V. voor het plaatsen van een geluidsscherm, met toepassing van binnenplanse vrijstelling, op het perceel Ruijgenhil 2, Melissant) (11- 04-2003). S^ggSèïffiM GEMEENTE Wijziging inzameling huishoudelijk afval en sluiting stortplaats In verband met 2" Paasdag wordt de inzameling van huishoudelijk restafval verplaatst naar dinsdag 22 april 2003. Tevens is de stortplaats aan de Damweg te Stel lendam gesloten. Vergaderingen 22 april 2003 om 19,30 uur: Commissie Beschermd Stadsgezicht en Monumenten. De agenda voor deze vergadering ligt, tijdens de kan tooruren, ter inzage op het gemeentehuis, waar even eens een exemplaar kan worden afgehaald. 24 april 2003 om 19.30 uur: Gemeenteraad. De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentehuis, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens liggen de stukken ook ter inzage in de bibliotheek. Hofdijksweg 20 te Ouddorp. Spreekrecht Burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde onderwerpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke internet pagina: www.goedereede.nl. Bouw/aanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 7 april 2003 voor: - het plaatsen van een corridor tussen de woning en de schuur op het perceel Oostdijkseweg 28 te Goe dereede; op 8 april 2003 voor: - het plaatsen van een schuurtje (t.v.v.) nabij de recre atiewoning Oosterplaat 15 (Noordzeepark) te Oud dorp; op 10 april 2003 voor: - het uitbreiden en verbouwen van de recreatiewoning Vlier 7 (De Klepperstee) te Ouddorp en het plaatsen van een blokhut nabij deze recreatiewoning; op 11 april 2003 voor: - het plaatsen van een blokhut (t.vv.) nabij de recre atiewoning De Toekomst 61 (Dijkstelweg 59) te Oud dorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 7 april 2003 voor: - het uilbreiden en verbouwen van de woning met garage op het perceel Hazersweg 18 te Ouddorp; - het bouwen van een woning op het perceel Bere- steyn 49 te Goedereede; op 8 april 2003 voor: - het uitbreiden en verbouwen van de woning op het perceel Duinroosplein 3 te Goedereede. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Reguliere bouwvergunning verleend aan: - H.J. van Rossum voor het oprichten van een fruitop- slagloods op het perceel Kraaijerdijk 35a, Melissant (07-04-2003). Lichte bouwvergunning verleend aan: - Woningbouwvereniging Dirksland voor het oprichten van een berging op het perceel Molenzicht 90, Dirks land (11-04-2003); - P.G. Vaassen voor het vergroten van een berging op het perceel Molenzicht 136, Dirksland (07-04-2003). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwa ren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, bin nen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendge maakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voor gelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50591, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vra gen. Daarbij Is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 29 april 2003 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandsoom- missie is op 23 april 2003 in het gemeentehuis te Goe dereede, De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van artikel 2, lid 1 onder b van de voorschriften van het vigerende bestemmingsplan 'Ouddorp Zuid' lichte bouwvergunning te verienen voon - het bouwen van een tuinmuur op het perceel Sprin- gert 19, kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sec tie D nummer 2641. Met toepassing van de vrijsteHingsbepaUng als omschreven In artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruim telijke Ordening juncto artikel 20, lid 1 sub a onder 1 van het Besluit op de ruimtelijke ordening is het colle ge voornemens lichte bouwvergunning te verlenen voor: - het verplaatsen van een blokhut op het perceel Spaanseweg 16, kadastraal bekend gemeente Oud dorp, sectie E nummer 5430. Bovengenoemde bouwplannen liggen ingaande 21 april 2003 gedurende vier weken ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster VROM. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voor nemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrij stelling medewerking te verlenen, schriftelijk zijn ziens wijze indienen bij burgemeester en wethouders. Post bus 38, 3253 ZG Ouddorp. Inspraak voornemen toepassing artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke ordening Burgemeester en wethouders van Goedereede maken op grond van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend met gebruikmaking van artikel 19, lid 1 en artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening het voornemen te hebben de gemeenteraad van Goe dereede voor te stellen medewerking te verlenen aan vrijstelling van het bestemmingsplan Oudeland en Oude Nieuwland ten behoeve van het realiseren van het door Camping Blommerstee, Oudelandseweg 80a te Ouddorp, ingediende kwaliteltsverbeterlngsplan voor de camping. Camping Blommerstee ligt aan de Oudelandseweg en grenst aan de noordzijde aan het natuurgebied West duinen. De camping heeft als belangrijkste doelgroep jonge gezinnen en mensen boven de 55 jaar met een modaal tot bovenmodaal inkomen. De camping is omgeven door vee! groen. De omgeving (zandwallen) geeft een speciale charme aan het kampeerterrein. Het terrein is circa 1,5 ha groot. Op de camping zijn 51 kampeermiddelen en drie recreatiewoningen aanwe zig. Centrale voorzieningen zijn beperkt aanwezig. Het voorstel van de ondernemer omvat oplossingen van gesignaleerde knelpunten op de camping en het uitvoeren van plannen op het gebied van milieu, natuur en landschap, zoals het realiseren van een centrale informatievoorziening, het verbeteren van het elektri citeitsnet, het vergroten van de onderiinge afstand tus sen caravans en recreatiewoningen, het uitplaatsen van een aantal standplaatsen, het realiseren van par keervoorzieningen, het realiseren van een speelter- rein, het verbeteren van de drainage, het realiseren van een noodontsluiting aan de oostzijde van de cam ping, het verbeteren van de landschappelijke inpas sing aan de oostzijde, het autoluw maken van terrein delen, het verbeteren van verschillende milieumaatre gelen, het inrasteren van de zandwal aan de zijde van de Westduinen, zodat betreding van dit gebied niet mogelijk zal zijn, het realiseren van een poel en hoog- stamfruitbomen e.d. Om tegemoet te komen aan de vraag naar grotere standplaatsen worden nieuwe standplaatsen aange legd met een oppen/lakte van circa 200 m^ op een uit breidingsterrein van 0,42 ha, onder realisering van een goede landschappelijke inpassing van het terrein door middel van zandwallen en een 5 meter brede beplan tingssingel en toepassing van inheems assortiment voor de beplanting. Het aantal kampeereenheden neemt toe van 51 naar 56. Deze vijf nieuwe eenheden komen, met 7 bestaan de eenheden van het bestaande terrein, op het uit breidingsterrein. De desbetreffende stukken liggen met ingang van 22 mmismii miÊBiÊiismmiisiimimmii G E M E E N T E 1 O D E L H A B N I S Gemeentelijke diensten gesloten Op Goede Vrijdag en 2- Paasdag zijn het gemeente huis en het gemeentedepot voor klein chemisch afval gesloten. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - Camping Sport en Genoegen, Battenoord 10, Nieu we-Tonge - verbranden snoeihout (070403) - G. Hobbel, Oudelandsedijk 22, Middelharnis - ver branden snoeihout, Oudelandsedijk 91a te Middel harnis (070403) - Oranjevereniging Middelharnis/Sommelsdijk, Stene weg 64, Middelharnis - organiseren diverse activitei ten op Koninginnedag (070403) - Jongerencentrum Jailhouse, Postbus 256, Middel harnis - organiseren Flakkeese Dagen op 18 en 19 april 2003 (070403) - F.A. Vis, Waterweg 12, Middelharnis - verbranden snoeihout, Boomgaardweg te Middelharnis (090403) - Voetbalvereniging NTVV, p/a Marshof 34, Oude-Ton ge - organiseren kansspel op 14 juni 2003, 3000 deelnemingsbewijzen a 0,50 (090403) - S.M. van Eek, Louis Bouwmeesterplein 5, Middel harnis - uitbreiden woning en het oprichten van een berging (110403) - T van Blèrt, Lijster 28, Sommelsdijk - wijzigen dak kapel (110403) - Maas-Delta Deunwaarders, Postbus 47, Middelhar nis - aanbrengen reclame pand Sint Joris Doelstraat 7 te Sommelsdijk (110403) - Armada Kemperman B.V., Postbus 22861Amster dam - aanbrengen lichtreclamebord pand Molendijk 11 te Stad aan 't Haringvliet (110403) - Diabetes Fonds, Stationsplein 139, Amersfoort- openbare inzameling van gelden voor de periode van 27 oktober t/m 1 november 2003 (110403) Verleende bouwvergunningen en in relatie daar mee verleende vrijstellingen: - R.A. Karsbergen, Vink 7, Sommelsdijk - oprichten woning met garage/berging, Zuiddijk 31Nieuwe-Ton ge (090403) - J.C. Kievit, Korleweegje 46a, Nieuwe-Tonge - oprich ten woning met garage/berging, Zuiddijk 29, Nieuwe- Tonge (090403) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Bart Smit voor het wijzigen van een winkelgevel op het perceel Westdijk 14 te Middelharnis (03-04-2003); - D. Heykoop voor het uitbreiden van een woning op Sluiting gemeentehuis Het gemeentehuis en de gemeentewerf zijn op Goe de Vrijdag (17 april) en op Tweede Paasdag (20 april) de gehele dag gesloten. Inspraakavond Het gemeentebestuur van Oostflakkee organiseert een inspraakavond over de tweede partiële herziening van het bestemmingsplan 'Oude-Tonge Dorp'. Deze her ziening maakt de bouw van 54 permanente woningen op het Crispijnterrein mogelijk. Het Crispijnterrein is een deelplan van het recreatieproject Suijssenwaerde in Oude-Tonge en ligt ingesloten tussen de Zuiddijk, Verbindingsdijk en Handelsterrein in Oude-Tonge. De inspraakavond heeft formeel tot doel iedereen in de gelegenheid te stellen kennis te nemen van de in voorbereiding zijnde herziening van het bestem mingsplan. Tijdens deze avond ontvangt u informatie over het bestemmingsplan en krijgt u gelegenheid mee te praten over het plan. Opmerkingen die tijdens deze avond worden gemaakt, worden venwerkt in het defini tieve bestemmingsplan. Op deze avond komt niet de verkoop van de vrije kavels aan de orde. De inspraakavond wordt gehouden op 24 april 2003 om 19.30 uur in de Grutterswei, Willemstraat 14 te Oude-Tonge. Wij nodigen iedereen van harte uit de inspraakavond bij te wonen. Inzage in het bestemmingsplan Het bestemmingsplan, tweede partiële herziening 'Oude-Tonge Dorp' ligt van 17 april tot en 9 mei 2003 ter inzage, ledereen heeft de mogelijkheid om schrif- april 2003 gedurende een periode van vier weken tij dens kantooruren voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie van Goedereede, cluster VROM Tramlijnweg 2 te Goedereede. Gedurende deze periode kunt u schriftelijke inspraak reacties m.b t. het onderhavige kwaliteitsverbete ringsplan richten aan burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijnweg 2 te 3252 BR Goedereede. Tevens zal voor belanghebbenden op dinsdag 6 mei 2003 om 18.45 uur in het gemeentehuis van Goede reede, Tramlijnweg 2 te Goedereede een inspraak avond worden gehouden. Tijdens deze bijeenkomst kunnen belanghebbenden opmerkingen maken en vra gen stellen over het kwaliteitsverbeteringsplan van Camping Blommerstee. hHnitl'.wm.iteiimhiilUmVjttim/faOmt (!pii^^™V«wMJ»-ll««».«l-i;.Mw.(A«Jl««; het perceel Generaal Snijdersstraat 23 te Nieuwe- Tonge (04-04-2003); - Woongoed Flakkee voor het veranderen van een koetshuis in een dagbestedingsruimte op het perceel Stoofhoek 2 te Sommelsdijk (07-04-2003); - J, van Nimwegen voor het verbouwen van een bedrijfsloods op het perceel Molenweg 46f te Som melsdijk (09-04-2003); - Landbouw- en Tankstation V.O.F. Nelisse voor het oprichten van een bedrijfswoning op het perceel Lan- geweg 80 te Nieuwe-Tonge (09-04-2003); - Loon- en verhuurbedrijf VO.F, Nelisse voor het oprichten van een bedrijfswoning op het perceel Lan- geweg 80A te Nieuwe-Tonge (09-04-2003); Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - L.P. Osseweijer voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Westdijk 35 te Sommelsdijk (09-04- 2003); - J.A. van der Welle voor het oprichten van een dak kapel op het perceel Patrijsstraat 29 te Sommelsdijk (09-04-2003), Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar. Kapvergunning verleend aan: - C. Kool voor het kappen van een esdoorn en een spar op het perceel Prins Bernhardlaan 31 te Mid- delhamis (11-04-2003); - C. Gebuijs voor het kappen van een den op het per ceel Hoflaan 40 te Middelharnis (11-04-2003); - M. Peekstok voor het kappen van een sierpruim op het perceel Gladiolenstraat 27 te Sommelsdijk (11- 04-2003); - J.J.W. van Toledo voor het kappen van een esdoorn op het perceel Van Gorcumstraat 11 te Sommelsdijk (11-04-2003). (Derde)belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders. Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Indien binnen twee weken na deze publicatie bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapvergun ning opgeschort. Nadere informatie is verkrijgbaar op de secretarie, telefoon 0187 - 47 55 79 - 47 55 88. Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op woensdag 23 april 2003'om 9.00 uur in het gemeen tehuis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op woensdag 23 april 2003 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Goedereede. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Middel harnis. telijk een mening te geven over dit voornemen, door het schrijven van een brief aan het college van burge meester en wethouders, Eisenhowerlaan 13255 VA Oude-Tonge. Ook is het mogelijk om mondeling uw mening kenbaar te maken of de stukken van de aanvraag tijdens kan tooruren in te zien. Daarvoor kunt u een afspraak maken met de heer D.T. Amesz van het Taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, die ook voor informatie, telefonisch bereikbaar is onder nummer 0187-64 22 00. Kwaliteitsonderzoek beschermde rijksmo numenten Op dit moment wordt in opdracht van de gemeente Oostflakkee weer een onderzoek ingesteld naar de staat van onderhoud van de beschermde rijksmonu menten. De uitkomsten van dat onderzoek zijn van belang voor de monumenten in onze gemeente, in de eerste plaats voor de eigenaar De gemeente Oostflakkee heeft binnen haar grond gebied 29 beschermde rijksmonumenten. Deze monu menten bepalen voor een belangrijk deel het gezicht van onze gemeente. Het gemeentebestuur hecht dan ook grote waarde aan de instandhouding van deze monumenten. Als restauratie nodig is, kan de eigenaar daarvoor in beginsel met subsidie worden geholpen. Daarvoor worden jaariijks door het rijk de middelen ter beschik king gesteld. Regelmatig moet dan wel de zgn. onder- houdsbehoefte van de monumenten worden bepaald. De Rijksdienst voor de Monumentenzorg heeft daar voor een landelijk toe te passen methode ontwikkeld. De eerste keer is dit onderzoek uitgevoerd in 1997. Om ook in de komende periode weer aanspraak te kunnen maken op deze rijksgelden, moet de gemeen te opnieuw de bouwtechnische staat van haar monu menten in beeld brengen. De totaal gemeten behoef te is bepalend voor de omvang van de middelen. De gemeente wil daarom alle Rijksmonumenten m dit onderzoek betrekken. Het onderzoek wordt uitgevoerd door daan/oor opge leide medewerkers van het bureau 'Dorp, Stad en Land' uit Rotterdam, Zij hebben hien/oor een door de gemeente verstrekte legitimatie. Voor de uitvoering van dit onderzoek zijn inmiddels ot worden de eigenaren/gebruikers binnenkort bezocht of benaderd voor een afspraak. Voor nadere inlichtingen over het onderzoek kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M.A. Bour- drez van het taakgebied VROM, tel. 0187 - 64 22 00. Wet voorkeursrecht gemeenten Burgemeester en wethouders van Oostflakkee maken op grond van het bepaalde in de Wet voorkeursrecht gemeenten (Wvg) bekend dat de gemeenteraad op 10 april 2003 besloten heeft ingevolge het bepaalde in artikel 2 van de Wvg tot het vestigen van het regulie re voorkeursrecht op de navolgende kadastrale per celen: - Gemeente Oostflakkee, sectie K, nummers 196,199, 200, 201202, 203, 204. 205, 206, 207, 208, 209, 210en211. De planologische grondslagen van dit besluit vormen het door provinciale staten van Zuid-Holland op 17 mei 2000 vastgestelde streekplan Zuid-Holland Zuid en het per 10 april 2003 vastgesteld bestem mingsplan regionaal bedrijventerrein Oude-Tonge. Hel besluit van de gemeenteraad wordt gepubliceerd in de Staatscourant van donderdag 17 april 2003, op grond waan/an het rechtsgevolg van het besluit daags daarna, namelijk op vrijdag 18 april 2003, in werking treedt. De eigenaren en/of zakelijk gerechtigden met betrekking tot de in hel besluit begrepen percelen ont vangen één dezer dagen afzonderiijk bericht. Het besluit van de gemeenteraad, de bijbehorende kaart en perceelslijst en overige relevante stukken lig gen met ingang van 22 april 2003 tot en met 20 mei 2003 tijdens kantooruren en op afspraak buiten kan tooruren ter inzage in de bibliotheek van het gemeen tehuis, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge. Bezwaar Ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit bin nen zes weken na de dag van bekendmaking een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift indienen bij de gemeenteraad van Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge, Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onvenA'ijlde spoed dit, .gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een ver zoek om voorlopige voorziening griffierechten ver schuldigd zijn. Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het bouwen van een tuinhuis bij de recreatie woning op het perceel Steigerdijk 11 huisnummer 42 (ont vangen op 2 april 2003); - het bouwen van een tuinhuisje bij de woning op het perceel Bloemstraat 29 te Aohthuizen (ontvangen 4 april 2003): - het wijzigen van de voorgevel van het pand op het perceel Boven Oostdijk 3 te Den Bommel (ontvangen 7 april 2003), Rectificatie In de publicatie van 9 januari 2003 stond o.a. venneld dat er op 23 december 2002 een aanvraag om bouw vergunning was ontvangen voor het bouwen van 15 type A-woningen en 18 type B-woningen op het Cris- pijnterreein ten behoeve van hel Suijssenwaerde-pro- ject te Oude-Tonge. Deze rectificatie omvat een wijzi ging ten aanzien van het aantal woningen dat gereali seerd zal worden. Lopende de verdere bouwvergun ningsprocedure zal er sprake zijn van 27 type-A woningen en 26 type-B woningen. Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om bouwvergunning is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen oéén bezwaarschriften worden inoediend. Inzameling klein gevaarlijk afval gemeente Oostflakkee Namens de gemeente Oostflakkee delen wij u mede dat op 22, 23 en 24 april 2003 door de chemowagen van de fa. Van Gansewinkel het klein gevaariijk afval wordt opgehaald. Door middel van een geluidsinstallatie wordt u er op attent gemaakt dat de chemowagen bij u in de straat is. Het is de bedoeling dat u de box naar de chemo wagen brengt en overhandigt aan het personeel van deze wagen, die de inhoud van de box verwijdert, waarna u hem weer terug krijgt. Ook klein wit- en bruingoed tot de grootte van een stofzuiger kunt u bij de chemowagen inleveren. Zet de box a.u.b. niet onbeheerd langs de weg, dit levert gevaar op voor kinderen, dieren en het milieu. De chemowagen komt bij u langs op onderstaande data: 22 april; Ooitgensplaat en Achthuizen 23 april: Den Bommel, Zuidzijde en het oostelijke deel van Oude Tonge 24 april: Oude Tonge het westelijke gedeelte Inwoners in het buitengebied kunnen telefonisch ver zoeken of de chemowagen langs komt, zij kunnen dit voor 23 april a.s. opgeven bij het ISGO op werkdagen tussen 8.30 uur en 10.30 uur, tel 0187 - 48 77 11 Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat eer lichte bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een tuinhuis bij de recreatiewoning op hel perceel Steigerdijk 11 nr 81 te Ooitgensplaat (besluit verzonden 7 april 2003); - het bouwen van een tuinhuis bij de recreatiewoning op het perceel Steigerdijk 11 nr 88 te Ooitgensplaal (besluit verzonden 7 april 2003); - het aanbouwen van een bijkeuken op het perceel Kastanjestraat 10 te Ooitgensplaat (besluit verzon den 9 april 2003); - het bouwen van een tuinhuis bij de recreatiewoning op het perceel Steigerdijk 11 nr 40 te Ooitgensplaal (besluit verzonden 9 april 2003). Een sloopvergunning is verleend voor: - het slopen van een timmerfabriek aan de Dabbe- straat 2a te Oude-Tonge (besluit verzonden 9 maart 2003); - het slopen van een supermarkt aan de Dabbestraal 2 te Oude-Tonge (besluit verzonden 9 maarl 2003). Dat met toepassing van hoofdstuk 6 van de gemeen telijke Bouwverordening een gebruiksvergunning is verieend aan: - de Hervormde gemeente te Ooitgensplaat voor hel gebruik van het bijeenkomstgebouw op het adres Voorstraat 52 Ooitgensplaal (besluit verzonden 2 april 2003); - de Oranjevereniging Oude-Tonge voor het gebruil< van een tijdelijk bouwsel (op 30 april van 7:00 tol 24:00 uur) op hel Handelsterrein te Oude-Tonge (besluit verzonden 3 april 2003). Nadere informatie over de verleende vergunningen is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu, N.B.: Ingevolge artikel 7.1, van de Algemene wel bestuursrecht kunt u legen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat vooi een verzoek om vooriopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied VROM van de gemeente Oostflakkee. Welstand In het kader van de nieuwe Woningwet wordt u vanal heden wekelijks op de hoogte gesteld van het tijdstip en de plaats van de gemandateerde behandeling van lichtvergunningplichtige én reguliere aanvragen om bouwvergunning (incl, gefaseerde reguliere aanvragen om bouwvergunning). De welstandszittingen zullen openbaar zijn. Een ieder heeft de mogelijkheid om, na afspraak met de afdeling bouw-, en woningtoeziclii van het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ont wikkeling en milieu, de zittingen bij te wonen. Opdrachtgevers en ontwerpers worden in de gele genheid gesteld om de gamandaleerde behandeling van hun plan bij te wonen en toe te lichten. Indien men bij de behandeling van hun bouwplan(nen) aanwezig wil zijn én gebruik wil maken van het spreekrecht, dan dient hiertoe mondeling of schriftelijk te worden ver zocht bij hel bouw- en woningtoezicht. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 134) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) kontakt opnemen met de heer J.Stelloo, J.Pieterman of de heer M.Hamelink. Welslandszilling (gemandateerde behandeling) Datum 29 april 2003 Tijdstip locatie 9:00 uur gemeentehuis Oostflak kee, kamer 134 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 23 april 2003 Tijdstip locatie 14:00-17:00 uur gemeentehuis Goedereede VJst milieubeheer Mededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van hel dagelijks bestuur van het ISGO. f Meldingen 1A. Bogerman, Molendijk 4 te Den Bommel (Besluil voorzieningen en installaties milieubeheer); 2. VO.F P. Oost en Zn., Delta Industrieweg 1 te Stel lendam (Besluil opslag- en transportbedrijven milieubeheer); 3. EIcee Internationaal Transport Chartenng B.V., Meidoomstraat 22 te Stellendam (Besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer); 4. ADP Dakdekkingsbedrijf, Kraaijendijk 27 in Melis sant (Besluit opslag- en transportbedrijven milieu beheer). De meldingen liggen ter Inzage vanaf 22 april 2003 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tol 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op de gemeentekan toren van Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 1), Goede reede (nr. 2 en 3) en Dirksland (nn 4). Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de lei inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel, 0187-48 8111). '^^f*^^^0^0^iim» 1100-li.Vm. ZeItM-iWlt

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 24