I In goed twee dagen een nieuw perron! Ouddorp Nu bij Annette EiiiuriEeMniEuiis ANNETTE VAKANTIE WONING I Comdis Wiïïem l I 'WUco I I Tel. (0187) 60 08 53 1 <^^mmm ü(rijn ü(kpper Mcirgarttha TauCina Van Huizen LENA KOOTTE sinds 7 april 1989 weduwe van Aart Hoogzand in de leeftijd van 96 jaar. HENRI CORNELIS HETTICH Joep LIJNTJE 'T MANNETJE VAN HUIZEN weduwe van Cornells 't Mannetje LIJNTJE VAN HUIZEN weduwe van Cornells 't Mannetje Broekrokken (gebloemd) Piraten (driekwart pantalons) Maten 38 t/m 52 0095 De Gereformeerde Kerk Melissant - Dirksland - Herkingen DAAN DIEPENHORST DAAN DIEPENHORST Drukwerk nodig? Drukkerij Gebr. de Waal SOMMELSDIJK kan het U leveren! Telefoon (0187) 471020 Voor de inwoners van doen wij graag een stapje extra. Verlovingskaartjes Huwelijkskaarten geboortekaartjes of jubileumkaarten kunt maken. Zoek de ruet 'm het 3e\eree woud 15,- p. dag. Tel. 0049-9973-9601 JACOB APPEL JACOB APPEL r^^^cpr <fe Me^ra^mvstenf PiETERTJE MEUER Dialysebehandelingen nu overal ter wereld vergoed PAGDJA 3 DINSDAG 15 APRIL 2003 FAMILIEBERICHTEN I Met dankbaarheid en blijdschap mochten wij uit Gods hand een zoon ontvangen f •Ji': CH Willem-Jan en Hetty Jeher-Doom 11 april 2003 Fr. van Borselenstraat 32 f 3244 XE Nieuwe Tonge t O ViK^er, dar Uw liefd' ons blijk'; O Zoon, maak ons Uw beeld gelijk; O Geest, zend Uwen troost ons neer; Drieënig God, U zij al d' eer! en Wij delen u mee, ook namens onze ouders, dat wij D.V. op vrijdag 25 april 2003 gaan trouwen. Ons huwelijk zal gesloten worden om 13.00 uur in het gemeentehuis te Goedereede. Wij willen God, Die ons leven leidt, danken en Zijn zegen vragen over ons huwelijk in een kerkdienst die geleid zal worden door ds. R. Veldman. Deze dienst begint om 14.45 uur in de Ned. Herv. Kerk te Ouddorp. Wij nodigen u uit om hierbij aanwezig te zijn. Aansluitend zal er tot 17.30 uur een kinderreceptie gehouden worden in het verenigingsgebouw 'Eben-Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. 's Avonds bent u van harte welkom op onze receptie van 20.15 tot 23.00 uur in 'Eben-Haëzer'. 4 april 2003 Oudelandseweg 52, 3253 LP Ouddorp Wilhehninaweg 19, 3253 BW Ouddorp Ons toekomstig adres: Julianaweg 40, 3253 BL Ouddorp. Tel. (0187) 68 06 46 Heden overleed, tot onze droefheid, na een liefde volle verzorging in 'De Goede Ree' onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder Lisse: C. Hoogzand M. A. Hoogzand-le Comte Ouddorp: S. Hoogzand C. Hoogzand-de Kok Sommelsdijk: A. Hoogzand C. Hoogzand-Mosselman t Nigeria: T. F. van Dalen-Hoogzand J. G. van Dalen Sommelsdijk: N. A. A. Verbiest Kleinkinderen en achterkleinkinderen 14 april 2003 Verzorgingshuis 'De Goede Ree' te Sommelsdijk Correspondentie-adres: A. Hoogzand, Oudelandsedijk 83, 3245 LG Sommelsdijk De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 18 april om 14.00 uur in de kerkzaal van 'De Goede Ree', Prinsesselaan 51 te Sommelsdijk (ingang Stoofhoek)^ waarna aan sluitend de begrafenis om 15.00 uur zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde zaal. Dankbaar zijn wij voor het medeleven en de vriendschap waarmee u ons heeft omringd na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Uw bezoek, schrijven, troostende woorden en mooie bloemen hebben wij zeer gewaardeerd en zijn ons tot grote steun geweest. A. Hetticli-Sniits Kinderen en kleinkinderen Ouddorp, april 2003 Voor de zeer veel mooie kaarten, bloemen, atten- -j;; i' ties en gelukwensen ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijksjubileum willen wij u, mede namens onze kinderen, heel hartelijk danken. 1- fam. Vink-de Bakker -t; I Middelhamis, april 2003 !-|^u^.S;;4:.;^-;;;S--:!:-SKi;*-SKK»:S»S:-:K»SH^^^ Tot ons groot verdriet overfeed na een kortston dige ziekte, toch nog onverwacht, onze lieve zorg zame moeder, oma en ouwe oma in de leeftijd van 86 jaar. De Heere, Die geen rekenschap geeft van Zijn daden, sterke ons in dit verdriet. Goedereede: Hellevoetsluis: Goedereede: Stellendam: Melissant: Goedereede: J. 't Mannetje T. van Lenten T. Olivera B. M. 't Marmetje-Troost P. 't Mannetje J. E. 't Mannetje-van de Ree P. van Dam-'t Mannetje K. van Dam Joh. 't Mannetje G. 't Mannetje-Hoek G. 't Mannetje L. 't Mannetje-Tanis A. Goedegebuur-'t Mannetje J. Goedegebuur ICleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen 11 april 2003 Westerloostraat 3 3252 BX Goedereede Gelegenheid tot condoleren dinsdag 15 april van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.30 uur in Hervormd verenigingsgebouw 'De Ark', Kerkpad 2 te Goede-reede. D.V. woensdag 16 april zal er een rouwdienst wor den gehouden in 'De Ark', aanvang 13.30 uur, aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Goedereede, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de faini- lie te condoleren in 'De Ark'. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve OMA 'T MANNETJE Betty en Jim Isabelle en Martijn Thierry Michel Lieneke en Theo Patrick Joyce Dini en Arjen Monique Sandra Kees en Diana Tristan Doran Amber Loes en Kees Dennis Tanja en Arjan Romy, Justin Lijnie en Hein Mick Corrie en Cees Aart Johan Carina en Serge Lilian en Bert Gijs Kees en Regina Ab en Petra Annemijn Piet en Veronica Anne-Fleur Sander Matthijs Kees en Matje Mike Rick AnneUes en Johan Arjan Petra en Maarten Gerrie Hans Cornells Laura Linda Korrie Cornells en Cieska Sarah André en Aukje Lisa Linda en Cornells Ricardo Milan Ilya Tjeerda en Edwin Matthijs Thomas Yvonne en Johan Goedereede, 11 april 2003 Heden heeft de Heere, tot onze diepe droefheid, uit ons midden weggenomen onze geliefde zuster en schoonzuster J. van Huizen E. van Huizen-Padmos Joh. van Huizen B. van Huizen M. van Huizen-Holster W. van Huizen P. van Huizen-van Dam neven en nichten Goedereede, 11 april 2003 In nieuwe kleuren v.a. ^fa^b I Zandpad 90, Middelharnis, (0187) 48 24 31 De kerkenraad heeft met droe fenis kennis genomen van het pverhjden van de heer Geboren 27 september 1932 In dankbaarheid gedenken wij hem voor het werk welke hij vele jaren heeft gedaan als boekhouder en penningmeester van onze Kerk. Wij zullen hem missen, maar meer nog zijn vrouw Corrie Diepenhorst-Visser, de kinderen Hans en Linda, Peter-Daan en Dagmar, en kleinkinderen welke wij Gods troost, bemoediging en sterkte wensen. Namens de kerkenraad: Ds. A. B. Worst-de Groot, predikant. J. Sandee, praeses. K. L. Kievit, scriba. Namens Commissie van Beheer: J. L. Tuinstra, voorzitter. Melissant, 10 aprü 2003 Diep bedroefd vernamen wij van het plotselinge overlijden van ons erelid Gedurende bijna 30 jaar was hij secretaris en pen ningmeester van onze vereniging. Zijn grote inzet en toewijding hebben in belang rijke mate bijgedragen tot wat de vereniging nu is. Wij wensen Corrie en de kinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en havenmeester van 'Watersportvereniging Herkingen' DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij ieder hartelijk danken voor de blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve tante NEELTJE DE KORTE Onze dank gaat in het bijzonder uit naar het perso neel van 'De Goede Ree', afdeling Volkerak voor de liefdevolle verzorging aan haar bewezen. Ds. Kunz danken we voor de geestelijke begelei ding en het leiden van de rouwdienst. Tenslotte een woord van hartelijke dank aan begra fenisverzorging Van Wageningen voor de goede verzorging van de begrafenis. Neven en nichten De Korte Middelhamis, april 2003 De modellenboeken voor worden bij u thuis gebracht, waar u in alle rust uw keus Gebr. de Waal Drukkerij Sommelsdijk Bel: (0187) 47 10 20 en vraag naar Plony Het gehele jaar te bezoeken 2 pers. p. dag 30,- 4 pers. p. dag 50- Staapkamer 2 pers. met koelkast en koffiezetapp. Vraag inl. en folders: Na 19.00 uur (Holl. sprekend) Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem mochten ontvangen, delen wij u mede, dat na een ernstige ziekte uit ons midden is weggenomen mijn geUefde man, onze lieve zeer zorgzame vader en opa echtgenoot van Lena Johanna van Putten in de leeftijd van 73 jaar. Middelhamis: L. J. Appel-van Putten Tanja Appel t Sommelsdijk: Jacoline van Oostenbrugge- Appel Peter van Oostenbrugge Eric en Marsja Sander 13 april 2003 J. W. Frisostraat 25, 3241 VA Middelhamis Gelegenheid tot condoleren woensdag 16 april van 20.00 tot 21.00 uur in de rouwkamer van 'De Samaritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommelsdijk. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 17 april om 10.00 uur in de Lukaskapel van 'De Samaritaan". Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats 'Vredemst' te Middelhar nis. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden nam de Heere uit ons midden weg onze broer, zwager en oom echtgenoot van Lena Johanna van Putten in de leeftijd van 73 jaar. Sterke de Heere onze schoonzus en kinderen in dit verlies. Middelhamis: L. Noordijk-Appel Dirksland: P. v. d. Hoek-Appel K. V. d. Hoek Middelhamis: Ph. Appel W. Appel-van Antwerpen M. Appel S. Appel-van Nimwegen Sommelsdijk: R. v. d. Nieuwendijk-Appel G. V. d. Nieuwendijk neven en nichten Middelhamis, 13 aprü 2003 Rek. nr. 3416.36.851 Rabobank Middelharnis www.stichting-020.nl Heden behaagde het de Heere, na een kort ziekbed uit onze familiekring weg te nemen, onze geliefde schoonzuster, tante en oud-tante op de leeftijd van 90 jaar. FamiUe Meijer Familie Van der Bok Familie Koek Veenendaal, 11 april 2003 Zorgcentmm 't Boveneind Correspondentie-adres: H. M. Meijer Lange weg 14 3257 KD Ooltgensplaat De overledene is opgebaard in het uitvaartcentmm 'De Munnikenhof aan de Munnikenweg te Vee nendaal. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op woensdag 16 april om 12.00 uur in genoemd uit vaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de aldaar gelegen begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren, na de begrafenis in het uitvaartcentmm. Indien u de uitvaart wenst bij te wonen, wordt u hiermede uitgenodigd en beleefd verzocht om 11.45 uur in het uitvaartcentmm aanwezig te zijn in gepaste kleding. Geen bloemen Dialysepatiënten zijn de komende zomer geheel vrij in de keuze van hun vakantiebestemming. In het ver leden konden dialysepatiënten die ziekenfonds verze kerd zijn uiteraard ook gaan en staan waar zij wilden, maar de kosten van nierdialyse werden niet overal vergoed. Een dialysepatiënt kreeg alleen een vergoe ding als de behandeling in een EU-land was verricht of in een land waarmee een andere verdragsregel bestond. Doordat steeds meer mensen verre vakantie reizen willen ondernemen, heeft de CVZ de 'Regeling vergoeding kosten verstrekkingen in bijzondere omstandigheden' kortgeleden aangepast. Het is nu mogelijk dat dialysepatiënten in vakantie landen (overal ter wereld) de kosten voor dialyse, behandeling van mogelijke complicaties en het ver voer naar het dialysecentmm op basis van het zieken fonds vergoed krijgen. "Dit betekent een enorme ver- miming van de bewegingsvrijheid voor veel dialyse patiënten", beaamt de heer Eggo D. Boer, voorzitter van de raad van bestuur van OZ zorgverzekeringen, waar zo'n 600.000 mensen ziekenfonds verzekerd zijn. "Verre bestenmiingen zijn enorm in zwang. De lust om ook de andere kant van de wereld te ontdek ken neemt alleen maar toe. Wij vinden het een goede zaak dat dialysepatiënten in de verre oorden dezelfde faciliteiten kunnen gebruiken als mensen die naar tra ditionelere bestemmingen dan Spanje of Frankrijk op vakantie gaan". Voor het aanbreken van het vakantieseizoen heeft OZ zorgverzekeringen uit Breda nog een tip voor mensen die medicijnen gebmiken: "Het is in elk geval raad zaam om van deze medicijnen voldoende mee te nemen, omdat niet alle producten onder dezelfde merknaam in het buitenland verkrijgbaar zijn. Het is ook aan te bevelen om voor sommige medicijnen bij de arts in Nederland een verklaring te vragen, waarin staat dat de medicijnen voor medische doeleinden worden gebmikt. Bijvoorbeeld het product Ritalin, dat gebmikt wordt door kinderen met ADHD, valt onder de opiumwet. Over de grens zouden patiënten problemen kunnen krijgen als zij zonder doktersver klaring dit medicijn in hun bezit hebben". OUDDORP - In nog geen drie dagen tijd werd bij het RTM-museum op de Punt een nieuw perron opgebouwd. Weliswaar een tijdelijk perron, van steigerwerk, maar feit is in ieder geval dat bezoekers het komende RTM-seizoen, dat al op Tweede Paasdag begint, tóch gebruik kunnen maken van deze attractie: een rit in historisch spoorrijtuig. Het bestaande perron, nabij het Maritiem restaurant De Punt, was afgebroken omdat daar vandaan klachten waren gekomen over de locomotiefrook die nogal eens over het restaurant en het terras waai de. Daarom besloot de RTM om het perron te verieggen. De gemeen te Goedereede en het Grevelingenschap verleenden hiervoor vergun ning, onder voorwaarde dat het vervallen gedeelte dan zou worden weggehaald. En zo gingen de werkzaamheden van start. Afgelopen december werd het nodige grondwerk verricht: een doorgang graven in het duingebied voor een nieuw stukje spoor. Eind febmari/begin maart werd het oude gedeelte opgemimd en een nieuw traject aange legd. En vorige week werd het (nood)perron opgebouwd. Een klus die R&M Spreeuwenberg Steigerbouw te Zwartewaal in twee en een halve dag voor elkaar had en - als sponsoring - voor het RTM-muse um gratis uitvoerde! Wat dan nog rest is het aanleggen van een pad naar het perron. Maar daarvoor heeft het Grevelmgenschap zich garant gesteld, zodat uiteindelijk tóch gewoon in- en uitgestapt kan worden als binnenkort de tram weer rijdt.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 3