Architect Van de Ven werkt met plezier aan 'Plan Havenkanaar Uitslagenlijst Jeugdsolisten- concours 2003 Melissant veri EHBO met ZAJW Open Huis Demonstratiedagen 18 en 19 april 2003 bij Provak Dirksland Kite-surfers in de problemen EIIAIl|]01.|tlEUW5 OJW Koninginnedag EIIAt1DEI1-l1IEUW5 PREDIKBEURTEN Volleybalclub Intermezzo De liefde van Christus voor zondaren Architect heeft dienende taak Plan is eigenlijk te mooi De architect van het 'Plan Havenka- naal', waarvan onlangs het informa tiecentrum is geopend, dr. ir. CorneUs van de Ven, houdt van 'solide krachti ge gebouwen'. En deze voorliefde is in het plan terug te vinden. Begrip 'Wandelende mens' Oude omwalling Vrijdag 18 april 2003 Bij denken jullie natuurlijk aan leuke kaartjes. Slagwerker Jan Meijerink wint Sempre's solistenconcours voor de tweede keer Uitslagen zaterdag 12 april jl. Drukkerij Gebr. De Waal Op aanstaande vrijdag en zaterdag zal er een groots evenement plaatsvin den op de Watertoren 54. PROVAK Dirksland organiseert voor de eerste keer in haar bestaan twee demonstra tiedagen in samenwerking met zo'n 25 leveranciers en fabrikanten. Klavierinstrumenten A leeftijd t/m 11 jaar Klavierinstrumenten B leeftijd 12 jaar en ouder Kleine instrumenten A leeftijd t/m 13 jaar Kleine instrumenten B Groepen U zoekt iets speciaals voor uw drukwerk? PAGINA 2 DINSDAG 15 APRIL 2003 De namen van de verschillende woningty pen verbeelden al iets van de kracht die van uit de bebouwing spreekt: Bastion, Kasteel, Patriciërs en Singelwand. Volgens Van de Ven verbeeldt het grootschalig project 'Havenkanaal' landschappelijke kracht door dat het project de dijk, die de twee histori sche kernen verbindt, versterkt wordt door het nieuwe project. "Door haar rechtheid heeft het hele plan veel 'impact' op het gebied", aldus de Eindhovense architect. Er wordt vanuit de bevolking verschillende gereageerd op het 'Havenkanaal', zo zijn er inwoners die juist die impact van de gebou wen die zullen verrijzen wel erg groot vin den. Een ander deel van de burgerij vindt het maar niks dat de Haven- of zwaaikom van Sommelsdijk geheel van zijn oude karakter zal worden ontdaan. Van de Ven heeft begrip voor die reacties van de bewoners. "Alles wat veranderen gaat roept nu eenmaal reacties op. En we hebben geprobeerd wat aan de bezwaren tegemoet te komen", vol gens de architect. Hij herinnert nog aan het feit dat het in het begin de bedoeling was dat het bestaande Havenkanaal gedempt zou worden en dat het kanaal niet meer terug zou komen. Doordat daarover bezwaren kwa men is er besloten om het Havenkanaal wel te dempen maar een vijftig meter verder weer te graven met bebouwing aan weerszij den. Ook aan het oorspronkelijke plan voor de havenkom van Sommelsdijk is nog wat ver anderd. Door de bocht van de 'nieuwe' haven iets aan te passen, evenals de aankle ding van de oevers, is gepoogd om nog iets van de oude Sonmielsdijkse kaai weer te geven. Volgens Van de Ven is ook de gevel van het uit de Sommelsdijkse haven oprijzende 'Kasteel' iets minder strak en recht gemaakt dan eerst de bedoeling was. %*'^^P Cornells van de Ven, architect van 'Havenkanaal' tussen twee pilaren, die zijn bekleed met de stenen waarmee de woningen in plan zullen worden gebouwd. Toch vindt de heer Van de Ven het niet frus trerend dat er aan een dergelijk ontwerp steeds weer moet worden bijgeschaafd. "Het architect-zijn is een dienend vak. Ik probeer alle wensen die ik beluister mee te nemen in de plannen, en ben op deze manier dienend bezig", zo verwoordt Van de Ven zijn ambacht. Hij verduidelijkt dat hij zich ook 'dienend' beschouwd aan de volgende gene raties. Hij tracht zich daarom heel diep in de situaties in te leven waar in zijn ontwerpen worden geplaatst. Het logisch gevolg is dan dat er wel eens iets veranderd moet worden. Hij omschrijft zijn manier van werken als communiceren met de gebouwen. Door de - volgens de architect - goede aan passing van de gebouwen bij de omgeving zal er een stukje Sommelsdijk gemaakt wor den. Volgens Van de Ven is het hele plan geënt op de beleving van de 'wandelende mens'. Er zal dus als het plan klaar is veel te genie ten zijn rondom het Havenkanaal. Het is daarom zaak om de bebouwing straks goed te bekijken, want volgens de enthousiaste architect, zijn er veel bijzonderheden in te ontdekken. In het Kasteel, bijvoorbeeld, zijn vijf afzonderlijke bastions te ontdekken, die met elkaar weer andere patronen vormen. Ook probeert de architect in zijn ontwerp de gevellijnen en dakranden - in vaktaal de vierde gevel - hun spel te laten spelen. Hier mee wordt aangesloten op een dergelijk spel van de gevels in de Voorstraten. Van de Ven belooft dat die 'wandelende mens' welke straks de silhouetten van de gevels in 'Havenkanaal' bewondert onder de indruk zal zijn als hij dit stadslandschap op zich laat inwerken. De basis van het idee voor het plan 'Haven kanaal' is, volgens Van de Ven, dat de 'stad' eindigt in de oude omwalling. "Het is eigen lijk te mooi!", verzucht de architect als hij het plan overziet. Voordat het zover kwam is er veel overleg geweest met de Rijks- en Provinciale monumentendienst en dat heeft geleid tot het nu uit te voeren plan. Over enkele jaren zullen naast de bewoners, ook de wandelaars met volle teugen kunnen genieten tijdens hun verblijf aan de noorde lijke rand van het centrum van Middelhamis en Sommelsdijk. Koninginnedag... 2003! Ook dit jaar hoopt het OJW weer een zeskamp te organiseren, maar dit kunnen we niet zonder jullie. Ben je 13 jaar of ouder? Verzamel dan snel een team bestaande uit minimaal 8 mensen en geef je op bij Heleen (470155) of bij Reinout (487450). Dit kan tot aanstaande zaterdag! Het beloofd ook dit jaar weer een spektakel te worden, waarbij de zeephelling zeker niet mag ontbreken. Wij hebben er zin in, jullie ook? Tot 30 april! Aanstaande zaterdag Open Avond, be there! HETOm-TEAM chr. streekblad op gereformeerde grondslag voor de zuid-liollandse en Zeeuwse eilanden is een uitgave van Uitgeversmaat schappij Eilanden Nieuws BV Verschijning: dinsdag- en vrijdagavond Tel. (0187)47 10 20 Fax (0187) 48 57 36 Postbus 8, 3240 AA Middelhamis Langeweg 13, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN ADMINISTRATIE: tel.(0187)47 10 20 e-mail: AIgemeen@gebr-dewaaI.com (onder vermelding van 'adv* of 'adm') tarief per mm 0,27: contracttarieven op aanvraag sluitirtgstermijn zakelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur siuitingstermljn overlijdensberichten: dinsdag en vrijdag 8.30 uur voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentie- opdrachten of telefonisch opgegeven advertenties kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Advertentie-acquisitie: A. J. van der Velden, 06-50448359 REDACTIE: hoofdredacteur: J. Villerius, tel.(0187)47 10 22, privé (0187) 60 14 40 e-mall: J.ViIlerius@gebr-dewaal.com Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden gewei gerd. ABONNEMENTEN: Per kwartaal 9,25. Per Jaar €35,00. Abonnementen zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor deze ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: postbank 167930 rabobank Middelhamis 342001108 Goede Vrijdag OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur ds. L. Groenenberg, Oud-Beijerland en 19.30 uur ds. R. Veldman - Ger. Gem. 19.30 uur leesdienst - Ger. Kerk donderdag 17 april: 19.30 uur ds. P. H. Zaadstra, viering H.A. (in de kerk van Stellendam). Vrijdag 18 april: ds. H. F. de Goede (in de kerk van Stellendam) - Doopsgezinde Gem. 11.00 uur ds. G. Gerick, Duitstalige dienst en 19.30 uur bed. H. Avondmaal. STELLENDAM - Herv. Gem. 19.00 uur ds. W. L. Smelt - Ger. Kerk donderdag 17 aprU: 19.30 uur ds. P. H. Zaadstra, gez. dienst met Ouddorp en vrijdag 18 april: 19.30 uur ds. H. P. de Goede (gez. dienst met Ouddorp). MELISSANT - Herv. Gem. 19.00 uur kand. T. R. Rietveld, Ridderkerk - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 19.00 uur ds. M. Noorloos. DIRKSLAND - Herv. Gem. 19.00 uur ds. J. Willemsen - Vroonlande 15.00 uur ds. A. P. Voets - Ger. Gem. 19.00 uur lees dienst. HERRINGEN - Herv. Gem. 19.00 uur ds. A. van Wijk - Ger. Gem. 19.00 uur lees dienst. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 19.00 uur ds. G. C. Kunz - Lukaskapel HDG 19.00 uur ds. A. Vos - Rem. Ger. Gem. 19.00 uur ds. J. F. Klijnsma - Herv. 'Exodus' Gem. donderdag 19.30 uur ds. L. J. Lingen, H.A.; vrijdag: 19.30 uur (in de Geref. Kerk) - CAMA Christenge- meeme, het Prieel, 19.00 uur J. de Gans, bed. H.A. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 19.00 uur ds. A, P. Voets - Chr. Ger. Kerk 19.00 uur ds. P. den Butter - Ger. Gem. 19.30 uur ds. J. Karels - Ger. Kerk donderdag 19.30 uur ds. L. J. Lingen, H.A. in Exo- duskerk; vrijdag 19.30 uur ds. L. J. Lin gen - Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 19.30 uur leesdienst. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 19.00 uur ds. A. Belder - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst. OUDE TONGE - Herv. Gem. 19.00 uur ds. H. J. Catsburg, Goes - Ger. Gem. 19.00 uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 19.00 uur ds. H. A. Samsom-Ger. Gem. 19.30 uur leesdienst - Ger. Kerk 19.00 uur ds. Th. de Kok. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 19.00 uur ds. P. van Duivenboden - Ger. Kerk 19.00 uur ds. H. Vollmuller. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 19.00 uur dr. T. E. van Spanje - Ger. Kerk 19.30 uur ds. Jonker. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 19.00 uur ds. J. C. Mesu, Nw. en St. Joosland. Gebr. de Waal Drukkerij Sommelsdijk (0187)47 10 20 algemeen® gebr-dewaal.com Het was jl. zaterdag weer spannend in 'De Notenkaker', het repetitiegebouw van Sempre Crescendo, waar voor de 23e keer het onderling solistencon cours werd gehouden. Zo'n 16 deelne mers in de afdeling Jeugd streden, overigens op zeer vriendschappelijke wijze, om de Gerrit van Lente-wissel trofee. Jurylid Leo van den Berg, musicus uit de Hoekse Waard, had het niet gemakkelijk, want hij moest de prestaties van alle deelnemers beoor delen en vergelijken. En aangezien het deelnemersveld - alleen al in de jeugd-afdeling - uiteenliep van 7 maanden les tot studerend voor C- diploma, was dit een zware opdracht. Maar de heer Van den Berg bleek prima voor zijn taak berekend en aan het eind van de avond bleek dat alt-saxofonist Cees Jon- gejan het hoogste aantal punten van het con cours had behaald. Zijn indrukwekkende uitvoering van Pequena Czarda van compo nist Pedro Iturralde leverde hem een 9,5 gemiddeld op. Cees werd, evenals de ande re solisten, op vakkundige wijze op de piano begeleid door Marjo Boom. Slagwerker Jan Meijerink kwam in de afdeling Jeugd tot 18 jaar als winnaar uit de bus. Hij behaalde 9,31 gemiddeld voor de uitvoering van het werk 'Wake up!' van Henk Mennens. Ook in 2001 was Jan al winnaar van het con cours en hij mocht dus voor de tweede keer uit handen van Mevrouw Leneke van Lente de 'Gerrit van Lente-wisseltroffee' in ont vangst nemen. Van de voorzitter van de Sempre Ontspanningscommissie Léon Mijnders kreeg hij een beker als blijvende herinnering. De docent van Jan is Anno Appelo, als docent slagwerk verbonden aan de Regiona le Muziekschool, waar alle leerhngen van 'Sempre Crescendo' muzieklessen krijgen van gespecialiseerde, bevoegde docenten. Het leerlingenaantal van Sempre Crescendo groeit gestaag en met opnieuw een serie gra tis proeflessen in juni op het programma blijkt de samenwerking met de Regionale Muziekschool Goeree-Overflakkee zeer succesvol. Voor informatie over de gratis proeflessen kunt u contact opnemen met Martin Schel- levis, tel. 483170. De totale uitslag luidt als volgt: Jeugd: Roderik Kiewiet, bugel: 6.95; Wibo van Dis, bugel; 6.95; Mies Koopman, bugel: 6.75; Boaz Izelaar, bugel: 6.0; Jos de Water, slagwerk: 8.25; Lisette Dijkgraaf, alt-sax: 6.75; Ivo Wapenaar, trompet: 6.45; Wies Mourik en Nadia Jebbari, bugel-duo: 6.75; Mark Helmig, cornet: 6.85; Mareille de Blok, bugel: 8.05; A'draan Heystek, cornet: 7.10; Jan Meijerink, slagwerk: 9.31; Karien van den Doel, alt-sax: 7.75; Quirijn Lokker, euphonium: 7.75; Nadia Jebbari, bugel: 6.95. Senior: Jaap en Cees Jongejan, sax-duo: 7.90; Barbara van der Neut, sop-sax: 6.90; Cees Jongejan, alt-sax: 9.5. NIEUWE TONGE - Aanstaande zater dagavond gaat het bij Zaterdag Avond Jeugd Werk over eerste hulp bij ongeluk ken. Daarna blijft er tijd genoeg over voor ontmoeting en ontspamüng! Dus jeugd, welkom op 19 april in Hervormd Centrum Elim aan de Zuiddijk, vanaf 19.30 uiu". Heren Recrea 1 - Euro-Serve 4-0 Meisjes Al -BERKEL 12-2 Dames 1 - TIMMERSA^OLLEY ZUID 31-3 Dames 2 - TIMMERSA^OLLEY ZUID 51-3 Jongens Cl - VOLLEY QUICK 11-3 Meisjes BI - BERKEL 13-1 Meisjes C 1 - ROWIDO/DDL 13-1 Heren 2 - TIMMERSA'OLLEY ZUID 44-0 Heren 1 - TIMMERSA'OLLEY ZUID 20-4 Jongens Dl - ROWIDO/DDL 12-2 Meisjes Dl - Volley Quick 14-0 Dan ook een fijn geboortekaar^e. Wij hebben ze voor u. Maak uw keuze uit ons nieuwe modellenboek! SOMMELSDIJK Tel. (0187) 471020 Zondag 13 april kwamen in het Goereese Gat verscheidene kite-surfers in de proble men. Het begon om 17.00 uur, toen de kust- wachtpost Ouddorp de bemanning van de Stellendamse reddingboot alarmeerde voor twee kite-surfers in de problemen bij het autostrand bij Oostvoome. Eén van de twee was in moeilijkheden geraakt. De ander was er heen gezwommen om hem te helpen, maar toen raakten ze beide in de problemen. Dit werd vanaf het strand gesignaleerd, en men sloeg alarm via 112. De 'Prinses Mar griet' voer er heen en nam beide surfers met hun materiaal aan boord. Intussen was er een derde surfer in moeilijkheden geraakt bij de Slufterdam. De reddingboot kon ook die persoon aan boord nemen. Alle drie de surfers werden met hun materiaal naar het boothuis in de Stellendamse buitenhaven meegenomen. Twee ervan waren enigszins onderkoeld. Eén kon onder een warme dou che in het boothuis weer op temperatuur worden gebracht. Voor de ander werd een ambulance opgeroepen. Daarin werd de man in aluminium folie gewikkeld en in de ambulance opgewarmd. Door familie of kennissen werden de drie onfortuinlijke surfers met hun materiaal opgehaald. De reddingboot was 19.00 uur weer standby. De kustwachtpost piepte de bemanning ruim een uur later, 20.15 uur, weer op. Weer voor een kite-surfer bij de Slufterdam. De bemanning was net aan boord en had de trossen los gegooid om er heen te varen, toen het bericht doorkwam dat betrokkene kans had gezien aan wal te komen. Deze actie werd daarom afgeblazen, maar de bemanning had zich wel naar de boot moe ten spoeden. Op vrijdag 25 april hoopt de Stichting Refor matorisch Appèl weer een jongerenavond op Goeree-Overflakkee te houden. Spreker is ds. A. Simons uit Goudswaard. Hij zal het thema behandelen: 'De liefde van Christus voor zondaren'. Jongeren èn ouderen zijn van harte welkom. De plaats waar de avond wordt gehouden is verenigingsgebouw 'Vita Nova', Van Aersenstraat 5 te Sommelsdijk; aanvang 19.30 uur. In Sotimielsdijk staan ook de volgende avonden op het programma: Vrijdag 16 mei, evang. C. A. van den Boo- gaart (Bunde), thema: 'Hoe gaat het met jou?'; Dinsdag 3 juni, ds. A. Simons, thema: 'Heb jij vrede met God?' (Rom. 5); Dinsdag 17 juni, ds. A. Simons, thema: 'Levensheiliging; wat is dat eigenlijk?' (Rom. 6); Dinsdag 1 juli, ds. A. Simons, thema: 'De strijd tegen het zondige vlees' (Rom. 7); Dinsdag 15 juli, ds. A. Simons, thema: 'Hoe werkt de Heilige Geest?' (Rom. 8). Tijdens deze avonden wordt geprobeerd om samen vanuit de Bijbel duidelijkheid te krij gen over de vele geloofsvragen die in de har ten van jongeren en ouderen leven. Ben je nog nooit eerder geweest, dan moet je echt eens komen. Heb jij nog vragen of wU je een bandopname of CD-opname van de avond? Bel dan naar 0187-681342 of kijk op websi te: www.jongerenavonden.nl. Tussen 10 en 17.00 uur kunnen geïnteres seerden op tal van terreinen hun hart ophalen in de speciaal hiervoor opgezette evenemen tentent op de parkeerplaats van PROVAK. Mocht u PROVAK willen bezoeken dan is het aan te raden op één van de toegangswe gen in de berm te parkeren want het hele ter rein bij PROVAK zal worden benut. Niet alleen buiten maar ook binnen kunt u van alles verwachten. Zo zal vooral binnen op het gebied van beveiliging en sierbeslag nogal wat te zien zijn. Lips kan u alles vertellen over deugdelijke woningbeveiliging. Van Leeuwen Intema- tional uit Rhenen is vertegenwoordigd voor de sierbeslagshowroom en bij Nauta BV uit Voorthuizen kunt u al uw vragen over brandkasten en kluizen stellen. Natuuriijk staat het Politie Keurmerk Veilig Wonen hierbij centraal maar dat is niet ver- wonderiijk omdat PROVAK Dirksland onlangs de "Erkenning" als partner voor de Politie heeft verworven Buiten kan men van alles zelf gaan uitprobe ren of, uitgebreide vooriichting vragen aan de importeurs en fabrikanten die vaak nét iets meer weten te vertellen over hun pro ducten dan u in een winkel mag verwachten. Te denken valt hierbij aan Altrex en Cen trum: samen goed voor meer dan 90% marktaandeel in Nederiand als het gaat om klimmateriaal. Ideaal om nu zelf eens de ladders en steigers te bekhnamen en te testen alvorens iets aan te gaan schaffen. Ook veel leveranciers van Elektrisch gereed schap zijn van de partij. Festool, Makita, Bosch en Metabozeg maar gerust de top onder de Elektiische geeedschappen zullen geen moment aarze len om een stekker in het stopcontact te ste ken en u zelf eens het gewenste artikel in handen te geven. Bij Proxxon (modelbouwgereedschap) kunt u natuurlijk ook terechtneem gerust uw werkstuk mee! Lescha (betonmolens) is ook tijdens de demodagen vertegenwoordigd en nodigt met name de bedrijfsmatige afnemers uit om de voordelen van de verschillende modellen te komen bekijken. Mocht u liever "met de hand" werken dan kan Bahco u overtuigen dat haar handzagen het snelst zagen van alle andere merken, en laat Lintner u alle noviteiten van handige gereedschappen zien. Facom met name bekend in werkplaatsen is prominent aanwezig en zal iedereen die wel eens moet sleutelen bijzonder aanspreken. Omdat de Tuin-tijd weer is aangebroken meende PROVAK Dirksland met Wolf gazonmaaiers en Alto hogedrukreinigers veel mensen die 'hikken' tegen een aanschaf van dienst te kunnen zijn. Wat is nu prettiger dan eens al die verschillende machines met verschillende kenmerken eens zélf uit te pro beren. Verder moet u natuurlijk even blijven stil staan bij de Weber-barbecues al is het alleen maar om even iets te nuttigen en verbaasd te staan over het gemak van barbecuen met een Weber. Als laatste zijn voor met name de bedrijfs matige geïnteresseerden Upat en Fischer aanwezig om de technische kanten toe te lichten van bevestigingstechnieken en zijn Snickers en Gerba aanwezig om over bedrijfskleding, Arbo-eisen en werkschoe nen te vertellen. PROVAK Dirksland is met deze samenwer kende leveranciers interessant voor de seri euze doe-het-zelver en prof om te bezoeken. Nog interessanter wordt het door de waarde bon van 10,00 die men kan verzilveren bij een aankoop van 50,= of meer. 50,00 halenen maar 40,00 betalen De waardebonnen kan men halen uit de huis- aan-huis verspreide folder of ontvangen door inlevering van de advertentie uit deze krant. Tevens ti-eft ieder een huis-aan-huis folder aan met 40 pagina' s prachtige aanbiedingen. De heer Van der Boom van PROVAK Dirksland heeft ons al laten weten dit evene ment de komende jaren ook te gaan hou den... alleen al afgaande op de positieve reacties die PROVAK inmiddels heeft gekregen op basis van zijn aankondiging. PROVAK Dirksland vindt u op de Water toren nummer 54. Tel: 0187-603355. Blokfluitiste Nadine Stolk. naampunten Marya Heij178.5 Noah Seelmann177.5 Marlies Rijken165.5 Dorian Papavoine165 Diantha van Spronsen165 Huibert Knöps..158 JorindeBaks156.5 Timo Lambregts156 Laura Bakker154.5 Marijn Villerius153 Benno van Gils153 Ronja Hoorens van Heyningen150.5 Saskia v.d. Bulk150 Linda Assenberg v. Eijsden149.5 Brechtje Helderweirdt149 Anne Co Heystek148 Roos v.d. Hoek147.5 Jordy van Heemst147.5 Tim Boeter147.5 Peter Korpershoek147 Valerie Sti-aver145 naam.punten Lennart Moree184.5 Fleur Bulthuis171 Johan Verzendaal169 Lennart Moree169 Bert van Stam166.5 Sander v.d. Houten165 Liesbeth Roozemond161.5 Comelis Villerius160.5 Hatmeke Verhage157 Danny v.d. Brink156 Dingeman Wolfert153.5 Rachelle van Nes152 Joran Looij152 Mieke Korpershoek151.5 Marian Klok150.5 Leny van Wijk150 Mandy Miezelmoe149.5 Anneke Roozemond149.5 Elsbeth Knöps146.5 Peter Biemond146 Maurits Biemond145.5 naampunten Ashwin Wenmakers177 Marya Heij176.5 Comalijn van Spronsen159.5 Vincent Straver157 Gerriëtte Stolk153 Jorinde Kortenbout151 Adriaan Heystek148 Mathilde van Burg148 Jobke Heij147.5 Charley Hoorens v. Heijningen145 Rhea Lambregts135.5 leeftijd 14 jaar en ouder naampunten Nadine Stolk185.5 Harmke Grootenboer181.5 Geerte Rijpma 168.5 Gerdine Struik167.5 Sjanelle Baan159.5 Deborah van Loon158.5 Barendien Bakker158 Kitty van 't Geloof155 Lydia Hartman153 Aiine-Mieke Haasnoot152.5 Suzanne Kooij152.5 Erica Verhage148 naampunten Anne-Mieke Haasnoot, Marian Klok166 Staccato (blokfluiten)163.5 Marlies Rijken, Ronja Hoorens van Heijningen ....157 Heleen Samsom, Francis van Veelen149.5 Tibiarum Cantus (blokfluiten)149.5 Max, Vincent 't Hart148 Nova Melodia (blokfluiten)148 Flauti Dolci (blokfluiten)147.5 Bel(0187) 47 10 20 of mail naar algemeen@gebr-dewaal.coni de Waal nkkeri} V f V

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 2