Kunstveiling in kinderdag-centrum 'De Regenboog' Eilanden-Nieuws: een krant die G-E-L-E-Z-E-N wordt! ^^■■si^iiK^aiK zaterdag 19 april 2003 van 14.30 tot 18.00 uur EiiAiiiiei-iiiEuiia n N R F TUI/1 IEEI n inkopen als U UIlUC I VV lürCLU eerst de advertenties ieest! VAKANTIE- WONING Holland Boys Choir - Nederlands Bach Collegium en solisten o.l.v. Pieter Jan Leusink Zoek de rust in het ^eieree woud Tel. 0049-9973-9601 GOEDEREEDE I PAGINA 12 VRUDAG 21 MAART 2003 Toegang €35; 4 Kaarten 120; info tel.0118-623650; www.nieuwe-muziek.nl Kaarten incl. stoelreservering te bestellen via giro 5600435 Het gehele Jaar te bezoeken 2 pers. p. dag 30- 4 pers. p. dag 50,'- Slaapkamer 2 pers. met koelkast en koffiezetann €l5,-p.clag. Vraag inl. en folders' Na 19.00 uur (Holl. sprekend) MIDDELHARNIS - Op vrijdag 21 maart zal burgemeester mevrouw De Vries van de gemeente MiddeUiarnis het eerste stuk aanbieden voor de kunstvei ling t.b.v. de speel en belevingstuin van 'De Regenboog'. In dit kinderdagcen trum komen kinderen met een blijvende ontwikkelingsachterstand en kinderen met een verstandeUjke of meervoudige handicap. De kinderen krijgen een dag programma aangeboden dat erop gericht is de verdere ontwikkeling van het kind zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Kunstenaars op Goeree-Overflakkee en Voome-Putten zijn benaderd om hun mede werking te verlenen aan deze bijzondere kunstveiling. Velen hebben hieraan gehoor gegeven en zo is er een bonte verzameling kunst bijeen gebracht van zowel professio nele als amateurkunstenaars. Alle medewer kenden hebben hun werk gratis ter beschik king gesteld. Een aantal maakte zelfs nieuwe werk, speciaal voor deze veiling. De afgelo pen week waren de veilingstukken al te zien in het Diekhuus te Middelharnis. Vanaf september 2002 zijn er al diverse acties gehouden om de speel en belevings tuin te realiseren. Er is al veel geld bijeen gebracht en deze kunstveiling zal een wel kome aanvulling betekenen om aan het streefbedrag van 160.000 euro te komen. De Speel en Belevingstuin rondom het kin derdagcentrum is een grote wens van de begeleiders van 'De Regenboog'. In deze tuin kunnen kinderen leren, spelen, ervarin gen opdoen en hun zintuigen (leren) gebrui ken in een natuurlijke omgeving. In het ont werp van de tuin zijn elementen als veilig heid, geborgenheid, herkenbaarheid, geuren, kleuren en geluiden zorgvuldig vorm gege ven. De sfeer is uitnodigend en prikkelend. Speelwerktuigen en geurende en kleurige planten vormen de aankleding van de tuin. De kinderen kunnen de wereld beleven in een omgeving die direct aansluit op de ver schillende groepsruimtes van de Regen boog. Er wordt werk geveild van: Nel Tanis, Kom mie 't Mannetje, Jannet Zuidwijk, Margreet Zuidwijk, Annemarie Meulenbelt, Joop Kempers, Sija Vermaat, Patricia Kijzers, Annemiek Vlaspoel (atelier D'n Duyt) José Watersloot, Riet Lageweg, Saskia Heinen, Annet Penninga, Susan Hordijk, Nieta Okker, Piet Sperling, Frank de Vreeze, Jan- ny Bill, Joke Buijs (atelier D'n Duyt), Marianne Bos, Comelis Grinwis (atelier D'n Duyt), Mima van Seters, Martijn van Wij nen (atelier D'n Duyt), Susan Offereins, Rene de Neeff (atelier D'n Duyt), Wilma Schrier, Quiltkring Goeree Overflakkee en Jaap Reedijk. Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee Wet milieubeheer Mededeling, namens burgemeesters en wethouders van de hier genoemde gemeenten, van het dagelijks bestuur van het ISGO. Meldingen 1. V.O.R 't Schippershuis, Haven 2-3 te Stad aan 't Haringviiet (Besiuit horeca-, sport- en recreatie- inrichtingen milieubeheer); 2. A. Bogerman, Molendijk 4 te Den Bommel (Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer); 3. J. Dogterom, Oudelandsedijk 15 te Oude-Tonge (Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer); 4. V.O.F. Dogterom, Langeweg 30 te Oude-Tonge (Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer); 5. Sport Ballet Studio Let's Dance, Koolweg 11a te Ouddorp (Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrich tingen milieubeheer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 24 maart 2003 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 en 13.00 tot 16.00 uur op de gemeentekantoren van Middelharnis (nr. 1), Oostflakkee (nr 2, 3 en 4) en Goedereede (nr. 5). Ontwerp-besiuit Op 23 oktober 2002 is een aanvraag om een oprich tingsvergunning ingevolge de Wet milieubeheer ont vangen van; 6. Gemeente Oostflakkee, voor een brandweerkazer ne aan de Langeweg 31 te Ooitgensplaat, Wij zijn voornemens om namens burgemeester en wethouders van de desbetreffende gemeente deze vergunning te verlenen. Aan de vergunning worden voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Het ontwerp-besiuit en de overige relevante stukken liggen ter inzage vanaf 24 maart 2003 gedurende vier weken op werkdagen van 9.00 tot 12,00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Oost flakkee (nr. 6). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (tel. 0187 - 48 81 11). Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp-besiuit kunnen door eenieder vanaf 25 maart 2003 binnen vier weken worden ingediend bij het ISGO, Postbus 313, 3240 AH, Middelharnis. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim.' Als daarom wordt gevraagd, zal een openbare (hoor)zitting gehouden worden. Tijdens deze zitting wordt gelegenheid geboden om met het bevoegd gezag en eventuele overige aanwezigen van gedach ten te wisselen over het ontwerp-besiuit. Tevens wordt de gelegenheid geboden om mondelinge bedenkingen in te brengen. De aanvrager van de vergunning zal tevens in de gelegenheid worden gesteld de zitting bij te wonen. Besluit Op 19 maart 2003 is de volgende oprichtingsvergun ning ingevolge de Wm verleend aan: 7. D.J. Wolfert, voor een witloftrekkerij aan de Vroon weg 18 te Dirksland. GEMEENTE Vergadering Gemeenteraad: 27 maart 2003 om 19.30 uur. Ter inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Facilitaire Zaken, gemeentehuis, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens liggen de stukken ook ter inzage in de bibliotheek, Hof dijksweg 20 te Ouddorp. Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde onderwerpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit tenminste 48 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke internet pagina: www.goedereede.nl. Bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen op 10 maart 2003 voor: - het plaatsen van een blokhut (t.vv) nabij de recre- Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. Op 19 maart 2003 is de volgende revisievergunning ingevolge de Wm verieend aan: 8. Garage Knöps, voor het in werking hebben van een (schade-)herstelinrichting, de opslag en verkoop van motorvoertuigen en motorbrandstoffen met shop en autowasstraat aan de Langeweg 113 te Sommelsdijk. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. Op 19 maart 2003 is de volgende veranderingsver gunning ingevolge de Wm verleend aan: 9. Gran Dorado Port Zélande, voor het realiseren en in werking hebben van een parkeervoorziening en afleverpunt voor benzine ten behoeve van de bedrijfsvoertuigen van de technische dienst aan de Port Zélande 2 te Ouddorp. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. De besluiten en de overige stukken liggen ter inzage vanaf 24 maart 2003 gedurende zes weken op werk dagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Dirksland (nr 7), Mid delharnis (nr. 8) en Goedereede (nr. 9). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dins dagavond van 18.00 tot 21.00 uur Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO, telefoon 0187-48 81 11. Beroep tegen de besluiten kan vanaf 25 maart 2003 gedurende zes weken worden ingesteld door: a. degenen die bedenkingen hebben Ingebracht tegen het ontwerp-besiuit; b. de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp- tjesluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daan/an zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp-besiuit. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een voorlopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderlijke brief om gevraagd worden. De besluiten worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een voortopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). atiewoning Pinusoord 13 (Oude Nieuwlandséweg 53) te Ouddorp; op 11 maart 2003 voor: - het verplaatsen van een blokhut op het perceel Spaanseweg 16 te Ouddorp; - het uitbreiden van de recreatiewoning op het perceel Westeinde 20 te Ouddorp; - het plaatsen van een tuinhuis (t.vv.) nabij de recre atiewoning Populier 2 (De Klepperstee) te Ouddorp; op 12 maart 2003 voor: - het plaatsen van een tuinmuur op het perceel Sprin- gert 19 te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen op 6 maart 2003 voor: - het bouwen van 4 (2x2) woningen op de percelen Blauwesteen 6,8,10 en 12 te Ouddorp; op 11 maart 2003 voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Spaan seweg 16 te Ouddorp; op 14 maart 2003 voor: - het wijzigen van een bouwwerk op een perceel aan de Oosterweg te Ouddorp; - het uitbreiden van de woning en het bouwen van een garage op het perceel Plaatweg 1 te Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mee dat de eerstvolgende verga dering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) plaatsvindt op 1 april 2003 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergadering is openbaar De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 26 maart 2003 in het gemeentehuis te Zierikzee. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inza ge in het gemeentehuis te Goedereede. Voorgenomen vergunning Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening junc- to artikel 20, lid 1 sub a onder 3 van het Besluit op de ruimtelijke ordening lichte bouwvergunning te verlenen voor: - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Po pulier 2 (De Klepperstee), kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie B nummer 2873. Bovengenoemd bouwplan ligt ingaande 24 maart 2003 gedurende vier weken ter inzage in het gemeentehuis bij de cluster VROM. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voor nemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrij stelling medewerking te verlenen, schriftelijk zijn ziens wijze indienen bij burgemeester en wethouders. Post bus 38, 3253 ZG Ouddorp. GEMEENTE DIRKSLAND Raadsvergadering De raadsvergadering is op donderdag 27 maart 2003 om 19.00 uur. Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Bekendmakingen Algemene wet bestuurs recht Vergunning verleend aan: - J.C. van der Wende voor het oprichten van een gara ge op het perceel Secretarieweg 16, Dirksland (10- 03-2003); -1. van de Graaf en CD. Struik voor het uitbreiden van een woning op het perceel Secr. Rooijstraat 7, Melis sant (10-03-2003); - M.P.N, van der Hoek en T.J.M. Baars voor het ver groten van een woning op het perceel Lariks 12, Melissant (10-03-2003); - P.R van Bruinisse voor het slopen van het dak van een garage op het perceel Nieuweweg 15a, Melis sant (10-03-2003); - RF van Bruinisse voor het verbouwen van een gara ge op het perceel Nieuweweg 15a, Melissant (10-03- 2003); Ijjl GEMEEN1E ^IDDELHARNIS Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: -A.J. Buijs, Havenweg 1, Nieuwe-Tonge -verbranden snoeihout (12032003) - A. Vogel, Van Beukelaarweg 2A, Bleskensgraaf - innemen standplaats voor de verkoop van brood, koek en banket te Nieuwe-Tonge voor 2003 (12032003) - A. Arensman, Lieve Vrouwepoidersedijk 18, Stad aan 't Haringvliet - verbranden van snoeihout (130303) ,- J.C. van Eek, Vrouwtjesweg 50, Stad aan 't Haring vliet - verbranden van snoeihout (130303) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel, 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - A.H.G. de Vrij voor het uitbreiden van een woning op het perceel Langeweg 3 te Sommelsdijk (10-03- 2003). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - T. van Biert voor het wijzigen van een dakkapel op het perceel Lijster 28 te Sommelsdijk (07-03-2003); - S.B, Jongejan voor het wijzigen van een voorgevel op het perceel Marietjespad 25 te Middelharnis (11- 03-2003). Inspraak voornemen toepassing artikel 19, lid 1, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Goedereede maken op grond van het bepaalde in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend het voornemen te hebben om met gebruikmaking van artikel 19, lid 1, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verienen van het bestemmingsplan 'De Kriekel'ten einde de bouw van een vervangende schuur met een oppervlakte van ongeveer 60 m^ op het perceel thans kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sectie B, nummer 2941plaatselijk bekend Oude Nieuwlandsé weg 33, in planologisch opzicht mogelijk te maken. De desbetreffende stukken liggen met ingang van 24 maart 2003 gedurende een periode van vier weken in het kader van de inspraak tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie van Goe dereede, sector Grondgebied (Cluster VROM). Gedurende deze periode kunt u schriftelijke inspraak- reacties richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijn weg 2, 3252 BR Goedereede. - W. Roetman voor de uitoefening van het horecabe drijf in het pand Watertoren 2a, Dirksland (10-03- 2003); - Woningbouwvereniging Dirksland voor het verbou wen van een garage op het perceel Molenzicht 90, Dirksland (13-03-2003); - J.D. Tiggelman voor het vergroten van een woning op het perceel Bizetpad 6, Dirksland (13-03-2003); - A.W. Soeteman voor het vergroten van een woning op het perceel Nolleweg 1, Melissant (13-03-2003); - ZOA-Vluchtelingenzorg voor het ophangen van twee spandoeken (10-03-2003); - CA. van Putten voor het stoken van snoeihout op het perceel Philipshoofjesweg 92, Dirksland (13-03- 2003). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwa ren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, bin nen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendge maakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voor gelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 50591, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vra gen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daar om nog niet voor inzage beschikbaar Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artilcel 4, lid 7 van de bestemmingsplanvoor schriften van het bestemmingsplan 'Dorpsweg Zuid De Staver' bouwvergunning te verlenen aan: - L. Moelker voor het uitbreiden van een woning op het perceel Klampenmeet 9 te Sommelsdijk. artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - J. Meiaard voor het oprichten van een tuinkas op het perceel Dijkhof 13 te Stad aan 't Haringvliet. Deze bouwaanvragen liggen met ingang van 24 maart 2003 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen de bouwplannen naar voren bren gen bij burgemeester en wethouders van Middelhar nis, Postbus 13240 AA Middelharnis, Ontvangen sloopplan Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - BAM Wegen West B.V. voor het slopen van een bedrijfsgebouw op het perceel Sommelsdijkse Haven 4 te Sommelsdijk (11-03-2003). Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op woensdag 26 maart 2003 om 9,00 uur in het gemeen tehuis te Middelharnis, Deze vergadering is openbaar De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op 26 maart 2003 om 14,00 uur in het gemeentehuis te Zierikzee, a-as:gi2»SM:jmasE»t"aa»g:i De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Middel harnis. Inritvergunningen Burgemeester en wethouders van Middelharnis maken bekend, dat met ingang van 24 maart aanstaande - Aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Roode Kruislaan 22 te Ooitgensplaat (ontvangen 25 febru ari 2003). - het aanbouwen van een bijkeuken aan de achterzij de van de woning op het perceel Kastanjelaan 10 te Ooitgensplaat (ontvangen op 6 maart 2003); - het uitbreiden van de woning op het perceel Van Halenstraat 42 te Oude-Tonge (ontvangen 11 maart 2003); Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een landbouwschuur op het perceel Nieuwe Bloksedijk 13 te Achthuizen (ontvangen op 4 maart 2003); - het bouwen van een garage/berging op het perceel Molendijk 57 te Den Bommel (ontvangen op 11 maart 2003); - het bouwen van een bedrijfsruimte op het perceel Oudelandsedijk 4a te OudeTonge (ontvangen op 11 maart 2003). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen om lichte en reguliere bouwvergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een bouwvergunning is verieend voor: - het bouwen van een bedrijfswoning en bedrijfsloods aan de Lageweg te Den Bommel, plaatselijk bekend gemeente Oosttlakkee, sectie f, nummer 276 (besluit verzonden 10 maart 2003); - het bouwen van een bedrijfsloods en bedrijfswoning aan de Blauwe Panneweg te Oude Tonge, plaatselijk bekend gemeente Oostflakkee, sectie K, nummers 521 en 522 (besluit verzonden 17 maart 2003). Met toepassing van artikel 15 WRO is vrijstelling van het bestemmingsplan 'Bedrijfsterrein Tonisseweg 1997' verleend voor: - gebruik van het pand Tramweg 7 te Oude-Tonge voor de verkoop van gebruikte auto's, scooters, motoren en materialen daarvoor (besluit verzonden 11 maart 2003). Nadere informatie over de verieende bouwvergunnin gen en de verieende vrijstelling, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: Ingevolge artikel 7.1, van de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taak gebied VROM van de gemeente Oosttlakkee, Besluit grenswaarden Burgemeester en wethouders van Oosttlakkee maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 13, lid la van het Besluit Grenswaarden binnen zones langs wegen bekend dat het ontwerp-verzoek hogere waar de (Wet Geluidhinder) betrekking hebbende op het vrij- stellingsverzoek ex artikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor een bedrijfswoning bij een wegrestaurant op de carpoolplaats aan de Schaaps- weg/Langeweg in Ooitgensplaat met ingang van 21 maart 2003 gedurende twee weken tijdens kantooru ren voor een ieder ter inzage ligt in het gemeentehuis, Eisenhoweriaan 1 in Oude-Tonge, Gedurende deze termijn kan een ieder ten aanzien van het ontwerp-verzoek schriftelijke opmerkingen maken welke gericht moeten worden aan het college gedurende veertien dagen - voor een ieder ter inzage ligt de algemene voorwaarden voor het beoordelen van inritvergunningen. van burgemeester en wethouders, Eisenhouweriaan 1,3255 VA OUDE-TONGE. Op maandag 31 maart 2003 om 16.00 uur wordt in hel gemeentekantoor van Oosttlakkee, Eisenhouweriaan 1 in Oude-Tonge een openbare zitting gehouden, waarbij een ieder in de gelegenheid wordt gesteld opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerp- verzoek hogere waarde. Meepraten Meepraten over het bouwplan voor de bouw van een wegrestaurant met informatiecentrum, een bedrijfs woning en bijbehorende parkeervoorzieningen op de carpoolplaats aan de Schaapsweg/Langeweg in Ooit gensplaat. In de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) is opge nomen dat de bevolking betrokken moet worden bij de voorbereiding of herziening van ruimtelijke plannen en bij de voorbereiding van een zelfstandige projectpro cedure (art. 19, lid 1 WRO). Deze procedure geeft de mogelijkheid om vrijstelling te verlenen van hel bestemmingsplan voor het realiseren van projecten van zeer uiteenlopende aard. Het college is van plan om door het volgen van deze procedure vrijstelling te verlenen van het bestem mingsplan 'Landelijk Gebied' voor: - De bouw van een wegrestaurant met informatiecen trum, een bedrijfswoning en bijbehorende parkeer voorzieningen op het perceel kadastraal bekend als gemeente De Bommel, sectie F, nummer 398 (ged.) en plaatselijk bekend als carpoolplaats Schaaps weg/Langeweg te Ooitgensplaat. Met ingang van 21 maart 2003 heeft een ieder gedu rende twee weken de mogelijkheid om schriftelijk een mening te geven over dit voornemen, door het schrij ven van een brief aan het college van burgemeester en wethouders, Eisenhoweriaan 1, 3255 VA OUDE- TONGE. Ook is het mogelijk om mondeling uw mening kenbaar te maken of de stukken van de aanvraag buiten kan toortijd in te zien. Daarvoor kunt u een afspraak maken met een medewerker van het taakgebied VROM, tele fonisch bereikbaar op nummer 0187 - 64 22 00. Hel gemeentehuis is op dinsdagavond 1 april 2003 ook geopend van 18.00 tot 19.30 uur Vaststelling verordening De gemeenteraad van Oosttlakkee heett in zijn ver gadering van 13 maart 2003 de serie van wijzigingen van de Bouwverordening van de gemeente Oosttlak kee vastgesteld. De Bouwverordening ligt bij het taakgebied Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu voor een ieder ter inzage. Deze verordening is in werking getre den op 1 januari 2003. Tijdelijke referendumwet Burgemeester en wethouders hebben besloten te bepalen dat een referendum kan worden gehouden over de serie van wijzigingen van de Bouwverordening van de gemeente Oostflakkee. De raad heeft bij de vaststelling van de verordening bepaald dat ingevolge artikel 25 van de Tijdelijke referendumwet deze veror dening met terugwerkende op 1 januari 2003 in wer king is getreden. Op grond van artikel 144 van de Tijdelijke referen dumwet kunnen belanghebbenden tegen dit besluil beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- GRAVENHAGE. De termijn voor het indienen van dil beroepschrift bedraagt zes dagen. Deze termijn vangl aan met ingang van de dag na die waarop het besluil bekend is gemaakt. Binnen drie weken na de bekendmaking van dit besluil kan iedere kiesgerechtigde een verzoek tot het hou den van een gemeentelijk referendum indienen. De indiening geschiedt in persoon op het gemeentekan toor van de gemeente waar de verzoeker als kiesge rechtigde is geregistreerd. De verzoeker ondertekent het formulier ten overstaan van de daartoe door de burgemeester aangewezen ambtenaar en geeft daar bij blijk van zijn identiteit. De door de burgemeester aangewezen ambtenaar tekent in aanwezigheid van de kiesgerechtigde op het formulier de datum aan waarop het verzoek is ingediend. Een ingediend ver zoek kan niet worden ingetrokken en een verzoeker kan niet meer dan één verzoek over hetzelfde besluil indienen. SL'^a^:^ïfesife^ai&tSv1siï=^iJg^,)^^^^^^j^^gS*l3ffiM^:^, sssi&SISiSiïS'-SSiisfiiBjfiSSS^'SïjSfe'SïijSï;

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 16