expert m) v-p-gboef Aanbieding BUIJSSE MODE MATROOS Grinivis deuren en kasten bestaat lO jaar naar HGJB-avond Met spoed gezocht Megaverkoop witgoed Zwarte Pion' JEiiArtDEn-nicuiiiffi Buxus Kwekerij Geboorte kaartjes? l/oorUM/Aangifte Inkomstenbelasting KQnirgswoud Voor diverse serieuze woningzoekenden Uitslagen 'De Woonr. gezocht natuurlijk ook "Ouders opgelet!" "Trendy Tieners!" Openbare executoriale verkoping zoeken wij collega's ■MMMMMMMMHi Voorstraat 22-24 3247 CE Dirksland (0187) 6014 92 Ma. morgen gesloten De nieuwe collectie is binnen! GRAAG TOT ZIENS! Nu 20% korting op alle hoeden Primula's en bloeiende violen Microsoft encarta 2000NU voor 17i° Microsoft encarta wereldatlas ...nu 17i° Prentenboekje Dag hoedvan 2,95 1 Wiersema Noodlandingvan 6,35 21" Maaike en Marijke weer thuis van 6,13 Z. Ds. Baan, Des Heeren weg in Wervelwind en storm2?" OUDDORP, Heyburg 1 maakt u weer een afspraak met Administratie- en assurantiekantoor TE KOOP GEVRAAGD: 3253 AK Ouddorp aan Zee (0187) U9 92 52 Overzicht voor ronde 25, van de huishoude lijke competitie bij de schaalivereniging De Zwarte Pion te Mid- delharnis, gespeeld op 17 maait. Peeman-Moedt rem, Bom-Struik 1-0, A. Visser-v.d.Waal 1-0, Neleman-d.Jager rem, CJ Smit-M Lagendijk rem, Dupree-Noordijk 1-0, Loosjes-v.d.Staaij 0-1, Bosch-Lesuis 0-1, HKSmit-d.HaanO-1. Eilanden-Nieuws familieberichten Tel. (06) 23 97 35 44 Wij hebben het bekende merk MinistarS. Hele leuke kleding met hele leuke prijSJeS. Een nieuw merk in onze collectie is RiverwOOdS voor zowel jongens als meisjes. Speciaal voor jullie hebben we te gekke trendy kleding van Rags for GiHs, Mexx en Fransa. Kom snel eens naar de 2e etage bij Buijsse Mode. ex artikels :268B.W. PUBLIEK TE VERKOPEN: het WOONHUIS met aanhorigheden, onder- en bijgelegen grond, plaatselijk bekend Schoolstraat 54 te Den Bommel, kadastraal bekend gemeente Den Bommel sectie B nummer 3333, groot 2.05 are. dinsdag 22 april 2003 bij inzet, en dinsdag 29 april 2003 bij afslag, voor de GO-1 GOEDEREEDE - Het bedrijf Grin- wis deuren en kasten aan de Provin- cialeweg 10a in Goedereede bestaat tien jaar. Speciaal voor deze gelegen heid bieden Maart en Nellie Grinwis tot en met 29 maart hun klanten 10% korting. MÉMMMMaai PAGINA 8 .■«:Wïia»»SB VRUDAG 21 MAART 2003 DIRKSLAND - Zaterdag 22 maart houdt Van der Croef uit Dirksland een grote uitverkoop van wit goed. Vijf jaar geleden kregen we van een fabri kant een aanbod om een partij licht beschadigd witgoed te kopen, vertelt Adrie Passeniers, samen met Jos, eigenaar van v.d. Croef, de audio-video en witgoedspecialist uit de Voorstraat. We hebben dat toen gedaan en tot onze grote verrassing werd dat een enorm verkoopsucces. Veel mensen vertelden ons dat ze er geen enkel bezwaar tegen hebben als de verpakking nat geweest is of als er een klein krasje aan zit. De meeste witgoed apparaten staan tenslotte toch niet in het zicht, en als de prijs een heel stuk lager ligt dan is dat alleen maar prima. Sindsdien weten alle fabrikanten (waaronder Whirlpool, Bauknecht, Ignis, Siemens, Bosch en AEG) dat wij een grote partij aankunnen en krijgen we regelmatig partijen aangeboden. We hebben daarna nog een aantal keren een dergelijke verkoop gehouden, maar dan meestal in de zomer, op het parkeerterrein bij onze winkel. Nu kunnen we ook in de winter een mega-verkoop houden. Het grootste deel van wat we aanstaande zaterdag verkopen heeft op een beurs gestaan en is zonder verpakking vervoerd, daardoor is op sommige plaatsen slechts lichte schade ontstaan, artikelen waarvan de verpakking lichte waterschade heeft van de laatste regenperio de. Verder mankeren de apparaten absoluut niets, we verwachten dan ook een stormloop. De prijzen liggen 30 tot 50% onder de catalogus prijs, dus dat mag zeer zeker de moeite waard genoemd worden! Volledige fabrieksgarantie. Meer dan 120 apparaten, uiteenlopend van vaat wassers, koelkasten, (combi)magnetrons, inbouw keukenappara- tuur, was- en droogauto- maten tot aan koelvries- combinaties zullen tegen meeneemprijzen worden verkocht (zie ook adver tentie). Zaterdag is het open huis in het tijdelijke vd. Groef Mega Witgoed Paleis. Met vragen kunt u bellen naar Van der Groef, tel.: 0187 - 601 492, fax: 602 388. ïi/mmmmmmmmmmm. !^ïi^^5^^!^^S^S§^i^^^^^i^®f^^MlS^'^^^§^^ï#B^^ïgM^M(s U vindt bij ons de mooiste dameshoeden, een collectie vlotte jeugd-ZtJenerbaretten en voor mijnheer petten en hoeden en dit alles tegen betaalbare prijzen. Div. merken o.a. Klaus Sohn Mayser Balfour Whiteley Seeberger t/m zaterdag 29 maart Na een lange winter is Itet nu tijd voor /n a//e maten, met scherpe prijzen Groenteplanten, fruitbomen, heesters, coniferen enz. Voor al uw voordelige tuinplanten natuurlijk naar: welke ook af te halen is aan de Wilhelminalaan 16 te Dirksland Hoenderdijk 9 3253 AK Ouddorp. Tel. (0187) 68 42 67 wvi/w.akershoek-nl Zolang de voorraad strekt! t De Halve Maan Panksdijkje 2 Sommelsdijk Tel. (0187)48 21 72 Geopend: ma. 13-17 uur di.-vrij. 10-12 en 13-17 uur zat. 9-16 uur Bij ons heeft u een rui me keus en natuurlijk uitstekende service! Gebr. de Waal Drukkerij (0187) 47 10 20 Boezemweg 26, 3247 BB DIRKSLAND Tel. (0187) 602365 Ook 's avonds en op zaterdagmorgen Centraal gelegen t.o.v. sportvelden, scholen, winkels en stranden, rustig gelegen in doodlopende straat, goed onderhouden 2/1 kap woning met garage en leuk aangelegde tuin op 224 m' eigen grond Indeling: entree/hal met toilet, trapkast en trap naar verd., ruime woonl^amer met plavuizen vloer, royale half open L-vormige keuken (1999) v.v. keramische kook plaat, afzuigkap, koelkast, magnetron en kunststofblad. 1^ Verdieping: overloop, 3 ruime slaapkamers, ruime badkamer v.v. douchecabine en wastafel 2^ verdieping: overloop, ruime 4^ slaapkamer met kas- tenwand en Velux dakraam Diversen: Grote garage. C.V. installatie. Tuin v.v. sier- bestrating. Begane grond v.v, dubbele beglazing, 1*^ verdieping v.v. voorzetramen Vraagprijs 219.500,- k.k. Woonhuizen in diverse prijsklassen op geheel Goeree-Overflakkee, bel voor gratis en vrijblijvende waardebepaling. Bemiddeling - Taxaties - Projektontwikkeling Hoenderdijk 7a (centrum) Tel. (0187) 68 85 00 Fax (0187) 68 85 01 Internet: www.dereusvastgoed.nl E-mail: info@dereusvastgoed.nl •Trouwreportages Productfotografie Portret/ studiofotografie www.fotohuis.nl info5>fotohuis.nl Looheul7 3252 CC Coedereedc is het blad voor uw voor jong gezin (2 kind.) in Dirksland. KINDERMODE zandpad 24 0187-482052 middellnarnis www.buijsse.ni Notaris Mr H. P. M. van Lennep te Oude Tonge is voornemens, ten verzoeke van de Ie hypotheek houder, De verkoping heeft plaats op: telkens des avonds 19.30 uur in De Grutterswei, Willemstraat 14, Oude Tonge. Betaling van de koopsom: Bij aflevering van het registergoed uiterlijk op 4 juni 2003. Aan de koper wordt een dagrente van 20,00 in rekening gebracht vanaf de gunnings- of beschik kingsdatum. Voorwaarden: Van toepassing zijn de Algemene Veilingvoor- waarden voor Executieveilingen 1993 (AVVE) voor zover daarvan bij de door de executant vast gestelde en eveneens van toepassing zijnde Bij zondere Veilingvoorwaarden niet is afgeweken. In afwijking van de AWE zijn alle kosten zoals veilingkosten, notariskosten, inzetpremie, adver- tentiekosten, kosten van vermelding op www.vei- lingnotaris.nl, taxatiekosten en kosten voor toe stemming President van de Rechtbank, zowel bij onderhandse als bij executoriale verkoop, voor rekening van de koper. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitime ren en desgevraagd een verklaring van hun bank relatie over te leggen betreffende hun financiële gegoedheid. Conform de wettelijke bepalingen bestaat de mogelijkheid om tot 14 dagen vóór de inzet (der halve tot 8 april 2003 17.00 uur) schriftelijk (Post bus 1, 3255 ZG Oude Tonge) bij de notaris een onhen'oepeliik bod op het te verkopen object uit te brengen. Voor zover bekend wordt het registergoed bewoond door de eigenaar. Executant aanvaardt geen aansprakelijkheid indien de woning mocht zijn verhuurd dan wel op andere wijze in gebruik mocht zijn afgestaan. Ontruiming is voor rekening en risico van de koper. Alle kosten, hoe ook genaamd zijn voor rekening van koper. Nadere inlichtingen t.k.v. notaris Van Lennep voornoemd, tel. (0187) 641133. Tel. (0187) 49 27 85 - (0187) 49 15 71 (06) 51 60 59 88 Hallo jongens en meiden, hier een extra bericht. Voor vrijdag 28 maart want dan gaan we naar de TGV avond in Zieiikzee. Deze avond is georgani- seert door de HGJB. Het thema van de avond is: VOEL JE THUIS. Wil je meer info over deze avond suif dan naar HGJB.NL Voor deze avond moet je je opgeven bij Jan-Kees tel 492275. Ben je nog nooit, of heb je nog nooit van SPIRIT gehoord. Wil je weten wat het is en wat we doen? Surf dan naar WWW.OJWGOEREE.nl. l.v.m. privatisering van de telecommunicatie en de energiemarkt die maandelijks 1000,-euro part-time willen bijverdienen. U helpt besparen in genoemde diensten en wordt over uw klant blijvend betaald. Zeker ook ondernemers worden uitgenodigd te reageren. Bel voor meer informatie: (0187) 60 20 25 Het bedrijf Grinwis startte tien jaar geleden op 19 maart 1993 in een garage bij het huis. Maart, ooit begonnen als timmerman, had hier een showroom. "We zijn begonnen in een garage van ongeveer twintig vierkante meter", herinnert Nellie zich. "En we had den toen vijf deurtjes". Al gauw was de garageruimte te klein en vijfjaar later ver huisde het bedrijf naar de huidige locatie. In mei 1998 werd het nieuwe bedrijfspand feestelijk geopend en de showroom was met 400 vierkante meter een flinke uitbreiding. Grinwis deuren en kasten zit alweer vijfjaar in het huidige pand. "In de loop der jaren is het assortiment steeds meer uitgebreid", ver telt Maart. "Naast deuren en kasten zijn er artikelen als deurbeslagen en brievenbussen bijgekomen". "De showroom is nu anders van opzet", meldt Maart. Op de begane grond bevinden zich de binnen- en buitendeuren, garagedeu ren en hang- en sluitwerk. Men heeft hier heel veel keus in deuren met glas-in-lood ramen". Alle bekende deurenfabrikanten hebben we in huis", verzekert Nellie. Tegen woordig is er ook steeds meer vraag naar luxe voordeuren en wordt de standaard witte voordeur steeds minder gangbaar. Intussen is Grinwis ook hoofddealer geworden van Novoferm garagedeuren. Hiermee is het bedrijf de enige dealer op Goeree-Overflak kee, Voome Putten en de Hoekse Waard. Op de bovenverdieping is een ruime keus aan kasten, kastinterieurs. kozijnen en pa- rador meubelen. "Alles is maatwerk", verze kert Maart. Kwaliteit en duurzaamheid staan voorop bij Grinwis deuren en kasten. De montage is kompleet in eigen hand en ook hier wordt gelet op kwaliteit en dege lijkheid. Alles kan op maat worden gemon teerd. "Onze producten zijn van goede kwaliteit en kun je niet op iedere hoek van de straat kopen, het is een geselecteerd assortiment", aldus Maart. Het bedrijf Grinwis is met name gespecialiseerd in binnendeuren, bui tendeuren, raamkozijnen, garagedeuren en schuifdeurkasten. Dit alles uitgevoerd in hout, kunststof of aluminium. U vindt Grinwis deuren en kasten aan de Provincialeweg 10a in Goedereede. Het bedrijf is elke werkdag open van tien uur tot vijf uur en op vrijdag tot half negen. MMMHMÜ

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 12