^-m i Eiaa)ndelijk nieuws EIIAttt^l-raEUia I Catfiarma Limtjt Comdia f 1 Lisa. EIUWDBI-tilëwsl IfïlSltGÏÏt PAGINA 3 DINSDAG 4 MAART 2003 FAMILIEBERICHTEN 1963 2003 !Aart en !Miel<Jieest-9{o[{kman y GERRIT GELDERBLOM JACOB LEENDERT KURVINK KLAAS TANIS HENRI CORNELIS HETTICH - Joep Dag LIEVE OPA JOEP KLAAS TANIS KLAAS TANIS NEELTJE KRANSSE TANTE NEEL TANTE NEEL PEET VAN PEPERSTRATEN echtgenoot van Anne Wervers A. T. KAGCHELLAND ADVERTEREN MAARTJE HOBBEL-OVERBEEKE JO BREURE KRUN GRINWIS KRUN GRINWIS KRUN GRINWIS KRUN GRINWIS Dankbaar en blij mochten wij uit Gods scheppende en bewarende Hand een dochter en zusje ontvangen 1 ij:- Wij noemen haar CWTolvne. Evert Grinwis jj Linet Grinwis-Pape -ij Jaap Mare ij f 28 februari 2003 I i f Joost van den Vondellaan 22 I 3245 RA Sommelsdijk I Tel. (0lS7)68 44 77 t -if iJi We willen iedereen bedanken voor de belang- 'l stelling na de geboorte van onze dochter Ook voor de cadeaus, bloemen en de vele kaarten hartelijk dank! |i Jan, Jannie en Lisa Rijnbrand I Voorstraat 139, Stellendam Wij zijn op donderdag 6 maart a.s. 40 jaar I getrouwd. Wij willen dit niet ongemerkt voorbij laten gaan I en nodigen u uit voor een receptie die gehouden 1 wordt op vrijdag 7 maart 2003 van 20.00 tot 22.30 uur in hotel 'De Beurs', Westvoorstraat 6, 4671 I i CD Dinteloord. Burg. H. Popstraat 13 4671 EP Dinteloord Na een paar moeizame jaren van ziekte, heeft de Heere tot onze diepe droefheid, nog onverwacht van ons weggenomen mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 80 jaar. W. F. Gelderblom-Kats C. K. Gelderblom S. Gelderblom-van Geffen C. C. Kars-Gelderblom G. Kars Laurens en Cindy 28 februari 2003 Uranusstraat 33 3371 VM Hardinxveld-Giessendam Gelegenheid tot condoleren dinsdag 4 maart a.s. van 19.30 tot 20.30 uur in het rouwcentrum 'Van Noordennen', Spindermolen 42a te Hardinxveld- Giessendam. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 5 maart om 10.30 uur in voornoemd rouwcentrum, waarna aansluitend'de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Spindermolen, om 11.15 uur. Wanneer u de dienst en de begrafenis wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 10.20 uur aanwezig te zijn. Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis dat na een lang durige ziekte uit onze familiekring werd weggeno men onze geliefde zwager en oom weduwnaar van Lena Bosland Melissant: H. C. Roozemond Oude Tonge: J. Volwerk-Bosland Barendrecht: A. Bosland-Sperling Ouddorp: P. Bosland T. Bosland-Pikaart neven en nichten Ouddorp, 1 maart 2003 Uit onze familiekring is heengegaan onze zwager en oom A. J. Diepenhorst t C. J. Diepenhorst-Peekstok L. Diepenhorst A. Diepenhorst-Arensman W. J. C. Diepenhorst W. Diepenhorst-van Keulen P. G. Diepenhorst D. Diepenhorst-Trommel M. J. Diepenhorst G. Diepenhorst-Meijer neven en nichten Stad aan 't Haringvliet, 28 februari 2003 Het knokken mocht niet baten, vredig heeft hij ons verlaten, moegestreden en uitgeblust heeft hij gevonden wat hij nodig had. Rust. Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat na een moedig gedragen üjden uit ons midden is weg genomen, mijn zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 81 jaar. Ouddoip: A. Hettich-Smits Ouddorp: Cokkie en Jan Marcel en Bianca Rotterdam: Koos Rogier Sybren Rotterdam: René en Laura Nicky Frank 2 maart 2003 Ireneweg 16 3253 BK Ouddorp Mijn man, onze vader en opa is thuis, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrij dag 7 maart om 15.00 uur in crematorium 'Hof- wijk' aan de Delftweg 230 te Rotterdam-Over- schie. Na de plechtigheid is er in het crematorium gele genheid tot condoleren. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. De leegte die U achterliet bracht ons allen veel verdriet. Maar de liefde die U bood wordt niet beëindigd door Uw dood. Want wat U was en wat U zei gaat voor ons toch nooit voorbij. Marcel en Bianca Nicky Frank Rogier Sybren "Een goede buur is beter dan een verre vriend". Verdrietig maar met heel veel goede herinneringen moeten wij afscheid nemen van onze fijne buur man Wij zullen zijn warme belangstelling, zijn altijd beschikbare hulpvaardigheid en goede adviezen node missen. Joep was er altijd, voor iedereen. Wij wensen Jeanne, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om met dit verlies om te gaan. De buren van de Ireneweg Ouddorp, 3 maart 2003 Nu de dood ons heeft aangeraakt, zoeken wij Jou: de Levende. Raak ons aan. Marinus van den Berg Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem mochten ontvangen geven wij u kennis dat in vertrouwen op zijn Heer en Heiland is heengegaan onze lieve vader en opa weduwnaar van Johanna Laurvjntje Diepenhorst in de leeftijd van 83 jaar. Goes: Ria Trommel-Tanis Lau Wesdijk Andrê en Annemiek Annelies en Björn Maam: Mimi van Loon-Tanis Douwe van Loon Ouddorp: WimTanis Elly Voogd 28 februari 2003 Nieuwstraat 40, 3243 AN Stad aan 't Haringvliet De begrafenis heeft vamnorgen plaatsgevonden op de algemene begraafplaats te Stad aan 't Haring vliet. Met droefheid geven wij u kennis dat na een ern stige ziekte de Heere uit ons midden heeft weg genomen onze geliefde broer, zwager en oom Ouddorp: D. Grinwis-Tanis I'urmerend: A. van Noord Ouddorp: J.Flohil Dirksland: Anth.Tanis neven en nichten Ouddorp, 28 februari 2003 Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dank baar dat ze zo lang bij ons was. geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte, zacht en kalm is overleden onze üeve zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 91 jaar. A. Kransse t A. Kransse-Fokker t A. Jordaan-Kransse C. Jordaan t A. Lokker-Kransse L. Lokker t W. A. Troost-Kransse D. Troost en verdere familie Goedereede, 2 maart 2003 Hongaarseplein 3 Correspondentie-adres C. Tanis, Duinroosplein 2, 3252 LD Goedereede-Havenhoofd Gelegenheid tot condoleren woensdag 5 maart van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.30 uur in Hervormd verenigingsgebouw 'De Ark', Kerkpad 2 te Goedereede. De rouwdienst voor famiUe en belangstellenden zal gehouden worden D.V. donderdag 6 maart in 'De Ark', aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Mariadijk te Goe dereede, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in'De Ark'. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kuimen deze advertentie als zodanig beschouwen. Vol bewondering voor haar persoonlijkheid en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft bete kend, is onverwacht in alle rust van ons heenge gaan, onze lieve Kees Denny Carolina en Klaas William Diana en René Julian Gerwin Goedereede, 2 maart 2003 Met intens verdriet geven wij u kennis, dat na een leven van toewijding en zorg voor allen die haar lief waren, toch nog onverwacht van ons is heen gegaan, onze lieve zorgzame We zullen haar erg missen. Corrie en Kees Kees Denny Carohna en Klaas William Ria en Job Diana en René Jidian Gerwin Goedereede, 2 maart 2003 Ons bereikte het droevig bericht dat van ons is heengegaan onze neef We wensen Anne, Lars en verdere familie veel sterkte toe. Marie en Herman t Jo en Jaap Co en Jan Tiny en Louis Aat en Leen t Jobt nichten en neven Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van ons geacht Ud in de leeftijd van 75 jaar. Landarbeidersvereniging 'Klein Grondbezit' de voorzitter, J. C. de Bonte, de secretaris, L. de Vos. Ooltgensplaat/Achthuizen. 26 februari 2003 Bedroefd geven wij u kennis, dat geheel onver wacht van ons is heengegaan, onze lieve moeder en oma weduwe van Leendert Willem Hobbel in de leeftijd van 73 jaar. Zij zal in onze gedachten voortleven als een lieve, zorgzame vrouw. Wim en Katy Ingrid Ria en John Saskia Els en Eric Vincent, Jasper Arie Erica Paul Stellendam, 1 maart 2003 Azaleastraat 14 Correspondentie-adres: W. Hobbel Gladiolenpad31 3251 CM Stellendam Woensdag 5 maart D.V. om 13.30 uur zal er een rouwdienst gehouden worden in de Gereformeerde kerk. Kerkhoflaan 2 te Stellendam. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Mariadijk te Goe dereede, omstreeks 14.45 uur. Voorafgaande aan de dienst is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de zaal van de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. I Je vader blijft je vader, Zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen. Omdat je van hem houdt. Maar eens komt de dag. Datje hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, Maar in je ogen blinkt een traan. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, plotse ling van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa JOHAN FREDERIK BREURE vi'eduwnaar van Aaltje Karels op de leeftijd van 78 jaar. Jan in liefdevolle herinnering Willie Richard en Carolien Natalie Piet en Ellen Marieke, Karlijn Anne-Marie en Jos Sander, Jeroen Middelhamis, 2 maart 2003 Correspondentie-adres: Klarapenmeet 46 3245 DD Sommelsdijk Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen woensdag 5 maart 2003 van 19.30 tot 20.30 uur in de Exoduskerk aan de Dorpsweg 97 te Sommels dijk. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 6 maart 2003 om 13.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats 'Vrederust' aan de Rotten- burgseweg te Middelhamis. Na afloop van de begrafenis is er alsnog gelegen heid tot condoleren in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Plotseling is overleden onze vriend J. F. BREURE Fam. G. Visser-Kievit Sommelsdijk, 2 maart 2003 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere onver wacht uit ons midden weggenomen onze geliefde zwager en oom weduwnaar van Ali Karels in de leeftijd van 78 jaar. Wassenaar: L. J. Karels Nieuwe Tonge: D. Vos-Karels Sommelsdijk: J. Zoon-Karels Ouddorp: J. L. Karels G. Karels-van Halem Nieuwe Tonge: H. J. Tijl P. S. Tijl-Karels Sommelsdijk: S. Karels J. E. Karels-van 't Hof neven en nichten Middelhamis, 2 maart 2003 Met intens verdriet geven wij u kennis dat, na een leven van toewijding en zorg voor allen die hem lief waren, de Heere toch nog onverwacht van ons heeft weggenomen mijn iimig gehefde man, mijn lieve broer, onze zwager, oom en oud-oom echtgenoot van Adriaantje Lena Meyer in de leeftijd van 76 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. A. L. Grinwis-Meijer zuster, zwagers en schoonzusters neven en nichten achtemeven en achtemichten 28 febmari 2003 Westerweg 11 3253 LX Ouddorp Gelegenheid tot condoleren dinsdag 4 maart van 14.30 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.30 uur in Hervormd verenigingsgebouw 'Eben-Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. woensdag 5 maart in 'Eben-Haëzer', aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Ouddorp, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in 'Eben-Haëzer'. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Voor ons op het alleronverwacht heeft de Heere tot onze diepe droefheid uit ons midden weggenomen mijn geliefde broer en zwager, onze oom en oud oom echtgenoot van Adriaantje Lena Meyer in de leeftijd van 76 jaar. N. Redert-Grinwis J. Redert Jan en Greet Nelleke en René Anet Ouddorp, 28 februari 2003 Onverwacht bereikte ons het droeve bericht, dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen mijn zwager, onze oom en oud-oom echtgenoot van Adriaantje Lena Meyer Kr. Grinwis Lijnie en Huib Nella Karin Francisca en Leen Corina Peter en Ellen Ouddorp, 28 februari 2003 Bedroefd geven wij u kennis, dat de Heere op Zijn tijd, onverwacht uit het leven heeft weggenomen onze geliefde zwager, oom en oud-oom echtgenoot van Adriaantje Lena Meijer in de leeftijd van 76 jaar. Sterke de Heere onze zuster en schoonzuster in dit smartelijk verlies. Middelhamis: G. Vlietland-Meijer J. Vlietland Ouddorp: L. de Vogel-Meijer P. de Vogel W. Meijer M. Meijer-van Koppen J. Aleman-Meijer T. Aleman Sommelsdijk: A. van Okkenburg-Meijer H. van Okkenburg Vlaardingen: W. Markus Ouddorp: Kr. Grinwis A. Meijer C. Meijer-Nagtegaal Stellendam: M. Moijses-Meijer L. Moijses Goedereede-Havenhoofd: KI. Meijer A. Meij er-O verband Stellendam: L. Roozemond-Meijer P. Roozemond Ouddorp: J. Meijer neven en nichten achtemeven en achtemichten Ouddorp, 28 febmari 2003

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 3