Ophalen oud papier Sommelsdijk EIIAItDBI-raEUWS Stille tocht Nieuwe-Tonge uitgesteld Verloving Huwéiyk Jubileum bmantische kaarten Rabobank DINSDAG 25 FEBRUARI 2003 LEENDERT JORDAAN DAG LIEVE OPA LEENDERT JORDAAN MARKUS KOENRAAD HUIZER OME MAAS HUIZER LEEN JORDAAN LEENDERT JORDAAN LEEN JORDAAN Kennisgeving CORNELIA JOZINA MULLER-HAGE CORNELLS JOZINA MULLER-HAGE L. JORDAAN AZ. LEEN JORDAAN of een ander feestje? Wij zorgen wel voorde kaarten! EVERT JOHANNES BUSCOP Inleveren rommelmarktspullen CORNELIA ADRIANA GROENENDIJK voor verloving of huwelijk Gebr. De Waal Drukkerij (0187) 47 10 20 Flakkee Oost FAMILIEBERICHTEN Hij had nog zoveel plannen, hij wou nog zoveel doen. Het is voorbij, het hoeft niet meer. 't Is niet meer dan, maar toen... Met grote verslagenheid geven wij u kennis dat geheel onverwachts van ons is weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Elisabeth Hendrika Verseput in de leeftijd van 59 jaar. Middelhamis: E. Jordaan-Verseput Sommelsdijk: Arco en Yvette Lars Londen: Robert en Kuniko 24 februari 2003 Rembrandtlaan 10, 3241 AK Middelhamis Bedankt voor al je wijze lessen, wij zullen ze in de toekomst hard nodig hebben, nu wij zonder jou verder moeten. Gelegenheid tot condoleren: vrijdag 28 februari van 19.30 tot 21.00 uur in 'Het Prieel' van recre atiecentrum 'De Staver', Olympiaweg 32 te Som melsdijk en na de begrafenis. De samenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 1 maart a.s. om 10.30 uur in 'Het Prieel' van recreatiecentrum 'De Staver'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvin den op de algemene begraafplaats 'Vrederust' te Middelhamis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lars Met grote verslagenheid is plotseling van ons weg genomen mijn geliefde zoon, onze broer, zwager en oom echtgenoot van Erie Verseput op de leeftijd van 59 jaar. Middelhamis: Rilland: Spijkenisse: Amsterdam: VUssingen: Sommelsdijk: J. Jordaan-den Boer J. Vroegindeweij-Jordaan J. C. Vroegindeweij G. Jordaan C. Jordaan-de Geus C. de Geus-Jordaan M. L. de Geus H.Jordaan C. Tamboer T. Hollaar-Jordaan A. Hollaar neven en nichten Middelhamis, 24 februari 2003 Groot is het verdriet dat hij achterlaat, maar dierbaar zijn de herinneringen die blijven. Tot onze droefheid is na een geduldig gedragen ziekte door de Heere uit ons midden weggenomen onze zwager Maas echtgenoot van B. Huizer-de Graaff in de leeftijd van 76 jaar. Wij wensen Jaan, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Den Bonmiel: W. de Graaff (in dierbare herinnering) H. A. de Graaff-Koppenaal E. Lokker-de Graaff G. Lokker Oude Tonge: S. de Graaff (in dierbare herinnering) D. de Graaff-van der Sluis Den Bommel: Joh. de Graaff L. M. de Graaff-Smits 23 februari 2003 Het doet ons verdriet dat na een periode van ziek zijn onze is overleden. Wij zijn dankbaar voor wat hij voor ons heeft bete kend. Den Bommel: Wilma en Johan Middelhamis: Mariëlle en Jan De Lemmer: Annie en Henk Den Bommel: Tem en Tineke Ton en Wilma Oude Tonge: Marjo en Adrie Den Bommel: Irma en Jan Arjo en Marion 23 februari 2003 Met verslagenheid namen wij kennis van het plot seling overlijden van Wij verliezen in Leen een man die onze vereniging en het gehele verenigingsleven in het algemeen altijd een warm hart heeft toegedragen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en naaste familie die dit verlies moeten dragen en wensen hun de komende tijd veel sterkte in dit zware verlies. Bowling Vereniging Middelhamis Met grote verslagenheid namen we kennis van het plotseling overlijden van onze oud-commandant en brandweervriend, de heer Vanaf 1964 tot 1980 was hij verbonden aan de blusgroep van Middelhamis. Daama zette hij zich met de gedrevenheid die hem eigen was in voor het totale korps van de gemeentelijke brandweer. Na een periode van veertien jaar als ondercomman dant gefungeerd te hebben, werd hij per 1 januari 1994 benoemd tot commandant. Met veel enthou siasme gaf hij leiding aan het korps totdat hem op 11 maart 2002 eervol ontslag werd verleend. In de mim zevenendertig jaar dat we hem in ons midden mochten hebben, heeft hij zich een steeds een vurig brandweervriend getoond. De vrijwillige brandweer was hem dierbaar! Het commando en de vier blusgroepen van Mid delhamis wensen zijn vrouw en kinderen Gods hulp en ondersteuning toe in het dragen van dit smartehjke verlies. Commando brandweer Middelhamis Blusgroep Middelhamis Blusgroep Sommelsdijk Blusgroep Nieuwe-Tonge Blusgroep Stad aan 't Haringvliet Middelhamis, 24 febraari 2003 Met veel steun uit een samenleving die hem na aan het hart lag, begon Leen met veel ambitie en gedre venheid namens onze partij aan zijn werk als raadslid van de Gemeente Middelhamis. Onverwachts is hier een einde aan gekomen. Leen ontviel ons op maandag 24 februari. Zijn stem en gulle lach zullen wij ons als waarde vol blijven herinneren. Wij wensen Erie en de familie veel sterkte toe bij dit grote verMes. Partij van de Arbeid, Middelhamis. Diep bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons allen heeft betekend, geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van onze lieve zorgza me moeder, schoonmoeder, oma en omi in de leeftijd van mim 82 jaar. Stellendam: Addi van den Nieuwendijk-MuUer Marinus van den Nieuwendijk Conny en Kees Koese-van der Jagt Mark Marianne en André Meijer-van der Jagt Annelot Zaamslag: Leen Muller Lies MuUer-van Sweeden Jan-Martin Wemeldinge: Nelly Muller Marco Goes, 23 februari 2003 Correspondentieadres: Tulpenpad 9, 3251 CW Stellendam Wij zijn verdrietig vanwege het onverwachte over lijden van onze lieve oma en omi Tegelijk zijn wij dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend. "Oma boot" zal altijd een speciale plaats in onze herinnering innemen. Conny en Kees Mark Marianne en André Annelot Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotselinge overiijden van het oud-lid van onze vereniging, oud-bevelvoerder en oud- commandant van ons korps, de heer Gedurende tientallen jaren heeft de belangen van de brandweer van Middelhamis en onze vereni ging op een voortreffelijke wijze gediend. Wij zullen hem heel erg missen. Erie en de familie wensen wij van harte alle sterk te toe. Brandweer vereniging van Middelhamis 24 febmari 2003 Met leedwezen en verslagenheid hebben wij ken nis genomen van het plotseling overlijden van de heer ridder in de orde van Oranje Nassau lid van de raad van de gemeente Middelhamis en vroeger commandant van de brandweer van de gemeente Middelhamis. De heer Jordaan bracht op geheel eigen wijze zijn standpunten naar voren en gaf daarmee discussies soms een andere inhoud. Hij heeft zich op eenzelfde wijze altijd ingezet voor de behartiging van de belangen van de inwo ners van de gemeente en wij zijn hem daarvoor erkentelijk. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen toe dat zij de kracht mogen ontvangen om dit zware verlies te verwerken. Burgemeester en wethouders van Middelhamis, De burgemeester, G. de Vries-Hommes De secretaris, mr. H. Scholtens De raad van Middelhamis, De voorzitter, G. de Vries-Hommes De (adj.) griffier, A. J. Geleijnse ^S^!Sriii##èSiséistSJrtfe-te Om redenen die direct verband houden met het overlijden van de heer L. Jordaan, in leven raads lid van de gemeente Middelhamis en voor malig brandweercom mandant, is afgezien van het houden van de stille tocht die in het kader van de herdenking van de watersnoodramp 1953 was gepland op vrijdag 28 febmari a.s. om 15.30 uur te Nieuwe-Tonge. Het college van burge meester en wethouders beraadt zich op korte ter mijn over een eventuele alternatieve datum. Hier over zullen zo spoedig mogelijk via de media mededelingen worden gedaan. Gebr. de Waal Drukkerij (0187)47 10 20 algemeen@gebr-dewaal.com Zaterdag a.s. is het alweer de eerste zaterdag van de nieuwe maand. Het is dan precies 1 maart. De mannen van Mannenkoor 'Ons Koor' trekken er dan als altijd op uit om het oud papier in Sommelsdijk op te halen. Dit met uitzondering van de Oostplaat, waar op afspraak wordt ingezameld door de Gereformeerde Gemeente. Als u dus wilt dat 'Ons Koor' het oud papier, dat u heeft opgespaard bij u ophaalt, dan kunt u het papier goed verpakt met touw of tape of in een gesloten doos aan de weg zetten. Verpakkings materialen gelieve u te ontdoen van plastic en piepschuim. Graag op een goed zichtbare plaats neerzetten. De mannen komen tussen 9 en 12 um- bij u langs. Heeft u vragen, dan kunt u één van de mannen natuurlijk altijd aanspreken. Want goedertieren is de Heer'; Zijn goedheid eindigt nimmermeer: Zijn trouw en waarheid houdt haar kracht Tot in het laatste nageslacht. Psalm 100:4 Verdrietig, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat de Heere van ons heeft weggenomen mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom echtgenoot van Adriaantje Osseweijer in de leeftijd van mim 85 jaar. Oude Tonge: A. Buscop-Osseweijer Wintelre: T. P. C. Donkersloot-Buscop H. C. Donkersloot Oude Tonge: A. J. Buscop L. Buscop-van Es Ridderkerk: J. P. C. Belder-Buscop M. Belder klein- en achterkleinkinderen 24 februari 2003 Dabbestraat 74, 3255 XB Oude Tonge Gelegenheid tot condoleren: donderdag 27 febru ari van 19.30 tot 20.30 uur in de aula van 'Ebbe en Vloed' (ingang Mariniersweg). De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. gehouden worden op vrijdag 28 februari om 14.00 uur in bovengenoemde aula. Aansluitend zal de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Oude Tonge. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. MIDDELHARNIS - Op zaterdag 1 maart zamelt de Restauratie- en activiteitencommissie van de Ned. Herv. kerk in Middelhamis weer rom melmarktspullen in. Deze zijn bestemd voor de rommelmarkt, die in september wordt gehouden. U kunt voor het brengen van uw spullen terecht op zaterdag 1 maart van 10.00 tot 11.00 uur in het voormalige Meijer theater aan de Vissersdijk te Middelhamis. Gelieve geen grote spullen, zoals bedden en wandmeubels, te brengen. Voor het laten ophalen van wat grotere spullen kunt u contact opnemen met Jos Korteweg (486479), Arjan van der Made (482398) of Cor Joppe (486611). Deze ontvangt de zondaars, en eet met hen. Lukas 15:2b Heden behaagde het de Heere van ons weg te nemen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sedert 13 november 2001 weduwe van Willem Johannes Goedegebuure in de leeftijd van 88 jaar. Vele jaren werd zij liefdevol verzorgd in zorgcen trum 'Geldershof. Wormerveer: C. J. Goedegebuure Dirksland: A. van der Vliet E. Roozemond-Goedegebuure A. Roozemond N. van Bmssel-Goedegebuure J. M. van Brussel Melissant: J. Roozemond-Goedegebuure J. Roozemond W. J. Goedegebuure L. Goedegebuure-van 't Hof klein- en achterkleinkinderen 24 februari 2003 Zorgcentrum 'Geldershof Correspondentie-adres: A. Roozemond, Westdijk 32, 3247 LM Dirksland Gelegenheid tot condoleren: donderdag 27 febm ari van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van het kerk gebouw van de Geref. Gemeente, Mozartsingel 2 te Dirksland en na afloop van de begrafenis. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. gehouden worden op vrijdag 28 februari om 10.00 uur in bovengenoemde zaal. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de oude begraafplaats aan de Kapoenstraat te Dirks land. Gaarne in gepaste kleding Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 4