Digitale iiuip voor Paricinsonpatiënten De O oievaar OMDAT Bijzondere producten op Binnenhuis Tuin LIJNZAAD Hitteiiwagen KANTHOOI, Kinderkrant Jubilee Campaign wijst Idnderen op mensenrecliten Op zoek naar uw Flakkeese voorouders?! VLAS PER KILO. Lezing over ds. Smytegelt EIIAI1l36n.|1IEUWS |U zoekt iets spedaa^^i^ voor uw drukwefk^^^J Adiertentiëii, VQQRDEELiq P.C. DE GEAAFP, Dirksland EOOGSTEAAT 175, tnssclieii flofltteg eiGoiscleiapnütraat, het beste adres ClüGLi TE KOOP Leendert Melissant in Flakkeecialiteiten Onlangs is er een cd-rom verschenen over de Ziekte van Parkinson op basis van het al eerder uitgegeven zorgboek over de Ziekte van Par kinson. Deze Nederlandstalige cd- rom wordt zonder winstoogmerk uitgegeven door Stichting Septem ber, in samenwerking met de Euro pean Parkinson's Disease Associa tion (EPDA) en de Parkinson Patiënten Vereniging. De cd-rom heeft in Groot-Brittannië een natio nale gezondheidsprijs gekregen en is hiermee verklaard tot baken in de gezondheidszorg. De cd-rom kost 22,50 en wordt verkocht via alle apotheken in Nederland. Als de apo theek de Cd-rom niet op voorraad heeft, dan wordt hij besteld en is hij vaak de volgende werkdag aanwezig in de apotheek. Compleet naslagwerk Zorgboeken en cd-rom ïebr. de Waal 90 jaar geleden 7 tot 21 Februari 1913 Antirevolutionair Orgaan mHOCSIGNO VINCES Plaatselijk Wieuws. Burgeripk@ii Stand, wordt almeer en laeer gecontracteerd en t kan ook niet anders, 't is Voor. de zaai hebben wij extra puik voorradig, groeit lang en wichtig waar voor bestelhngen gaarne worden aan genomen bij 6580 en zijne agenten W. Terhoeve, Oude Tonge. L. van Eesteren, Nieuwe Tonge. Hetel Moelker, Ooltgensplaat. Dm. Joppe, Sommelsdük. ROTTERDAM, voor volledige LUIERMANDEN, DOOPGOED en KINDER- KLEEDING. het in heel Rotterdam het EENIG- STE adres is, waar niets anders wordt verkocht dan .UITSLUI TEND en ALLEEN goederen voor de Luiermand en voor kleine Kinderen. Doopjurken vanaf 65 c. Doopspreien 85 c Schootjes 25 c. Jurkjes 50 c ENZ. ENZ. ENZ. TE KOOP AAN&EBODEN eentwee- wieler 6699 op Colopatenten-as voor allen handel geschikt. Te bevragen by J. TROM MEL, Voorstraat, Oude Tonge. bfl F. van PEPBRSTRATE, »Water- huisjeï onder Oude Tonge. 6708 Publikatie van de Vereniging Sfreekmuseum, Kerkstraat, Sommelsdijk. E.B1. ROTTERDAM - Een aan de topont werpers Karel Boonzaaijer en Dick Spierenburg voorgelegde vraag 'Hoe kan een beurs meerwaarde voor de bezoeker creëren in vergelijking met de talrijke woonboulevards?', heeft geresulteerd in een formule waarbij de interieurtrends en de tuinontwer pen samen één geheel vormen. Vanaf dinsdag 4 maart, als de deuren van het Ahoy' Expo Center open gaan, kunt u al wandelend tot de conclusie komen dat wonen steeds meer een totaalbele ving is, zowel binnen als buiten. In drie hallen met een oppervlakte van ca. 14.000 m^ ziet u als 't ware een aan eenschakeling van tuinparken, voor afgegaan door een sfeervol interieur paviljoen waar uw aandacht wordt gevangen door shows en actieve pre sentaties. En uiteraard de nodige 'rustplekken' om even bij te komen van de afgelegde meters. Geen herhaling Persoonlijke sfeer Kiezen wat past Zwart plafond. Contactgroep brengt lesmateriaal onder de aandacht: Informatie PAGINA 6 21 FEBRUARI 2003 De cd-rom is geschreven in een begrijpelijke taal zonder onnodig jargon. De cd-rom is tot stand gekomen in samenwerking met patiën tenverenigingen, artsen, specialisten en patiënten, waardoor de informatie betrouw baar en onafhankelijk is. De cd-rom bevat niet alleen uitgebreide informatie over de ziekte zelf maar ook over de behandeling, leefstijl en medicijnen, sociale contacten, hulpverlening, belangenorganisaties en wet geving. Het prinses Beatrix Fonds en Stich ting Patiënten Fonds hebben deze uitgave mede financieel mogelijk gemaakt Multimedia Met de cd-rom wordt optimaal gebruik gemaakt van de voordelen die multimedia te bieden heeft. Zo staan er op de cd-rom video-interviews met patiënten en wordt er gebruik gemaakt van animaties en geluid. Er is een 3-dimensionale rondleiding door een huis opgenomen die precies laat zien welke aanpassingen en hulpmiddelen er mogelijk zijn voor Parkinsonpatiënten. Deze effecten maken de cd-rom nog informatiever. Boven dien is de cd-rom is zo gemaakt dat Parkin sonpatiënten met klachten de cd-rom ook goed kunnen gebruiken. Kortom: een com pleet naslagwerk voor patiënten, naasten en hulpverleners. Nationale gezondheidsprijs Twee jaar geleden heeft Stichting September zonder winstoogmerk samen met de EPDA in Groot-Brittannië een Engelse versie van de cd-rom over de Ziekte van Parkinson uit gebracht. De cd-rom heeft daar een nationa le 'beacon' gezondheidsprijs gewonnen en is hiermee verklaard tot baken in de gezond heidszorg in Groot-Brittannië. Stichting September geeft onafhankehjk en zonder winstoogmerk zorgboeken en cd- roms uit over chronische ziekten. Met de Parkinson cd-rom gaat ze haar boeken nu ook digitaal uitgeven. Imniddels zijn er al 19 zorg boeken verschenen. De boeken en de cd-rom worden via alle openbare apotheken in Nederland verkocht en via de website www.boekenoverziekten.nl. Wanneer de apotheek de cd-rom niet op voorraad heeft, wordt hij besteld en is hij vaak de volgende werkdag al aanwezig in de apotheek. De boe ken kosten 15,86 en de cd-rom kost 22,50. Bel (0187) 4710 20 of mail naar algéinéfinagclis^^ Vorig jaar vierde het Genealogisch Centrum Goeree-Overflakkee zijn tienjarig bestaan met een 'genealogische dag' in Dirksland Op iets kleinere schaal wordt ook dit jaar een dag georganiseerd voor een ieder die zich bezig houdt met zijn of haar Flakkeese voor ouders. In het zaaltje van Sociaal-cultureel Werk Oostflakkee aan de Bernhardstraat 27 te Oude-Tonge kunnen op 8 maart a.s. stam boomonderzoekers en andere geïnteresseer den langskomen. Het Genealogisch Cen trum presenteert daar een deel van zijn eigen verzameling: kopieën en bewerkingen van de doop-, trouw- en begraafboeken van de Flakkeese dorpen, mappen met uitgeknipte familieberichten, familiedrukwerk en boe ken van en over families van het eiland. Nog niet zo bekend is dat het Centrum ook kopieën heeft van de bevolkingsregisters uit de periode 1850-1860. De registers van de voormalige gemeentes Oude-Tonge, Den Bommel, Ooltgensplaat en Dirksland waren al enige tijd in te zien; onlangs is de collec tie aangevuld met die van Sommelsdijk, Middelhamis en Stellendam. "Voor deze registers geldt dat ze aanwezig zijn op microfiche, maar met behulp van een leesap- paraat, en de toelichting van de medewer kers, zijn ze voor iedereen goed te raadple gen. Het Genealogisch Centrum nodigt genealo- gen uit om eigen materiaal mee te nemen, zodat deze dag ook een gelegenheid zal zijn om met collega-onderzoekers gegevens uit te wisselen. Mocht u overwegen uw gegevens met de computer te gaan verwerken, dan kunt u een demonstratie krijgen van het programma Pro-Gen. Iemand van de gebruikersgroep Pro-Gen zal u de mogelijkheden van een 'digitale stamboom' laten zien. U kunt in de zaal terecht op 8 maart 2003, van 10 uur 's ochtends tot 4 uur 's middags. Ter bestrijding van de onkosten wordt een bijdrage gevraagd van 3 per persoon 2 voor donateurs van het Genealogisch Cen trum). Sommelsdük. Het huis van Mej. Kr, den Baars, staande aan de Voorstraat al hier is Woensdag bij publieke verkoop ge mijnd doot Johs. van Kimwegen Lz. voor de som v^fiéio. aj geméri (darineü!:%;|ieit 1m C, B. Vrydag begonnen, is nog aardappels te rooijea van 't. vórïgè jaar waarvan-de uitkomst bevredigend ïs. De milicien De Boet, alhier is afge keurd voor den militaifeit. dienjst, De Wed. D.Roodzant alhier heeft haar Logement genaamd >Het Schippers- huis« overgedaan aan haar schoonzoon den heer van der Sluijs te Sommelsdijk. Dirksland. Bij den winkelier F, Wal raven is goedkoop een nieuw soort veedrank >Bubus" verkrijgbaar, hetwelk aanvéeho^-i ders, vooral bij Kilffcoeien zeer wordt aan bevolen. Nieuwe Toiige, Dinsdagavond om half negen kondigde het luiden der klok aan dat er brand was, alhoewel wij een tijd lang in het onzekere verkeerden waar het WBs, tol de knecht van den landbouwer C. V. te paard de tijding kwam brengen dat de brand bij C. Roet>eling was, in middels stond de brandspuit klaar met de paarden er voor, en zoo ging het in draf daarheen, alhoewel de spuit direct water gaf bleek het al vlug dat er niet veel van het gebouw te redden was, zoodat huis, schuur en inboedel totaal is verbrand, a beestjes de biggen en kippen zijn nog ge red. Oorzaak onbekend. Assurantie dekt voor een klein gedeelte de schade, Goedereede. De Naaivereeniging. »Doe wel en zie niet om< alhier heeft voor het seizoen 1911/1913 hare gewone jaarlijksche uitdeeling gehouden. Een woord van waar deering moge genoemde Vereeniging niet worden onthoudengetuige de met dank ontvangene, hetgeen zij in deze winteravon den belangeloos beeft vervaardigd, van die genen die zij daarvoor als behoeftig rekende. Moge genoemde Tereeniging die door bij dragen van gegoeden in staat was gesteld zulks te doen, meerderen ten ipoorslag wezen hunnen bijstand niet te laten ont breken bij de gedachte >de armen hebt gijlieden altijd met U.c Op de voorjaarskeuring van granen, j.I. Dinsdag te Rotterdam gehouden ia be kroond voor Strube-haver en Schokkers erwten den landbouwer Jb, Lodder en voor Stmbe'haver C. A, Vo^el. BOMMBLSDIJK. GeborenCornelia, z. t. Willem Cornelia van Kimwegen en Maria Adriana Bala. Johannls, z. t. Mattheas Groenendijk en Kaatje van Lente. Wil lem, z. T. Jacob Gerard de "Witte en Oatharina Qeeitruida van Dijk. OndertrouwdHubert van Es, ond 27 jaren, wonende te Middelhamis en Margaretiia Hendri- ka Joppe, oud 27 jaren, wonende alhier. Overleden: Maatje Harteneveld, oud 2 jaren, d. V. Wouter Hartensveld en Adriana van den Boogerd, DM BOMMEL, Overleden: Maatje de Jong Ld., oud ca.5jaar. GOEDBEEÏDE. Geboren: Gerard Kornelis, z, v. P. Th. van den Berg en E. de Jong. Leendert z. t. P. Hoogmoed en K. T. Tigohelen. Arentjo, d. v. K. Soeteman en N. den Eerzamen. Gerritje, d.v, G. de Keuzeren J. van Heest. Marinus, z. v. J. Fadmos en J. Tetterode. Lennis, z. v. J. Bakelaar en P. Witte. Willem, z.v. P. Breen en 0. Hakkenbrak. Maatje d. V. M. van der Wende en H. ïanis. Ondertrouwd: Kommer Koos 23jaarenKatha- rina Kie^jn 20 jaar. OverledenKasparina, 10 jaar en 3 maanden, dochter van C. Lokker en A. de Keus. OUDDOKP. Geboren Abraham en Eliza, zonen van P. J. Mast en A. T. de Bruin. Jacob, z. v. Oom. de Jong en Patolijntje van Loon. Jaooba, d. v. Ge orge Speê en Haartje Grinwis. Jannetje, d. van Willem V. d. Bok en Geertje Giinwis. Adrianus, z, V. Leendert Joh. Witte en Aijaantje Breen, Joris, z. T. Willem Eliza van Duin en Wilhelmina Millenaar, Govert, z. v. Panlus Breen en Susanna Petïinger. Johanna, d. v. Jacob v. d. Kreeke en Adriaantje Ihreman. Maatje, d. van Ohristiaan Grinwis en Jaoomyntja Hoek.Maarten z. v.Krijn Meijer en Krijntje de Jong. Klaartje d. v. Willem Boaland en Ltentje Tanis. Apollona Adriana, d. 7. Jacob.Kurvink en Kommertje HoUeman. GehuwdKommer de Vogel 29 jaar en Ar- jaantje Berkenboseh 21 jaar. - Overledenöieltje van Loon 99 jaar en 11 laaandBn, wad, van Jan Qrlnwis. 1500 Bossen Ie Kwfiliteit John de Rijke BinnenHuis Tuin 2003 staat voor een nieuw concept. Een mix van modeltuinen en hoogwaardige interieurproducten. Aan de exposanten is daarvoor gevraagd het beste uit hun collectie te selecteren om te voorko men dat de beurs bij een nadere beschou wing op een herhaling zal lijken van winkels met een soortgelijk assortiment. Wat dat be treft zijn de ontwerpers geslaagd in hun opzet. Èyecatchers in de vorm van centraal over de beurs ingerichte Hot Spots zorgen dan ook voor een verrassende afwisseling. Zodanig, dat u gelijk ziet hoe een product het best tot zijn recht komt. Ongeacht waarvoor het bedoeld is, bij de herinrichting van uw kamer (of wellicht uw hele huis) dan wel ter decoratie van het buitengebeuren. De grote tuintafel van La Gare bijvoorbeeld, die ook binnen zeker niet zal misstaan. Of de eigen zinnige 'love seat' van Triniti' waarmee je in een handomdraai van een 'face tot face' een 'next to you' opstelling maakt. Heel inspirerend in elk geval, net als het paars en goudkleurig knuffelbankje, in combinatie met gordijnen van Kobe. Romantiek pur sang, waarbij een glas wijn op de juiste tem peratuur het genoeglijk samenzijn alleen maar kan bevorderen. Vandaar natuurlijk de uitzonderlijke inzending van Eurocave: de wijnklimaatkast! Voor andere fijnproevers is er een fraai, door Jan des Bouvrie ontworpen tuinhuis en voor liefhebbers in brons gegoten mensfiguren op ware grootte. Overigens unieke kunstobjec ten van Hari die uw tuin, mits die zich daar toe leent, een heel eigen aanzicht geven. Aandachttrekkende figuren die uw tuin een eigen gezicht geven zijn er in diverse soorten en maten. iV,m Damzis <t Uchu-mrldi hv) Nieuw op de beurs is trouwens de grote ver- lichtingsshow. Als u niet precies weet hoe u uw interieur het best kunt verlichten - en hoe het vooral niet moet - kunt u uw licht opste ken bij de voor de gelegenheid in een van de themapaviljoens aanwezige adviseurs. Mogelijk dat u gelijk attent gemaakt wordt op de groot formaat kroonlamp met 30 halo- geenlampjes van Van Vuren Antiek Verlichting. Aan de andere kant pretendeert BinnenHuis Tuin niet alleen een beurs te zijn waar de nieuwste interieuraccessoires te bewonderen zijn. Het gaat per slot om comfortabel wonen in de breedste zin des woords. Meu belen, keukens, vloeren, wanden en raambe- kleding komen hier uitgebreid aan de orde. Bent u daarenboven voornemens uw interi eur een persoonlijke sfeer te geven, dan is het zeker prettig om te weten wat uitein delijk het beste effect sorteert. In de works hop 'Interieurplan' stelt binnenhuisarchitect Frans Blummel daartoe graag zijn kennis en ervaring beschikbaar, waarna u ongetwijfeld in staat zult zijn zelf een op uw visie toege sneden ontwerp te maken. De vraag is wat u precies wilt. Gaat het alleen om een nieuw bankstel of een afdoend zonweringsysteem voor in de serre of denkt u aan een totale renovatie van uw badkamer of keuken? Baden in luxe is tegenwoordig veelzeggend. Een bubbelbad, sauna, u zegt het maar. Op Binnen-Huis Tuin ziet u zowel het een als het ander, waaronder de allernieuwste Keyton massagefauteuil om stress te verminderen en energie op te doen. Op de beurs kunt u 'm proberen, evenals de Verosol SERRE PLlSé biedt een spannend lichtspel en heeft daarnaast een positieve invloed op de klimaatbeheersing. iPerscciunim Wanen) Elnapress strijkmachine die het niet bepaald leukste huishoudelijke karweitje een stuk makkelijker en aantrekkelijker maakt. Wie bovendien niet graag kookt zal zich niet inte resseren voor een royale eetkeuken met een extra groot fornuis, maar eerder uitkijken naar een compacte keuken met alleen de basisapparatuur. Bent u wel in voor een mooie vormgeving en geavanceerde appara tuur, ga dan niet voorbij aan hetgeen Inter- set en Keukencentrum Schoonhoven u willen laten zien. Nostalgische keukens, naast enkele supermodeme uitvoeringen. Compleet met 'Boretti' fornuizen en de 'Quantum Speed' magnetron van Siemens, de snelste die vandaag-de-dag te krijgen is. Mooie, degelijke en functionele maar min der uitgesproken keukens vindt u in de stand van Horn en Hans Verkerk. Het motto van de keukenspecialisten is niet voor niets 'Kies de keuken die bij u past'. Gezien de investering is een oriëntatie op het veelzijdig aanbod en een bezoek aan meerdere expo santen geen overbodige luxe, integendeel. Met de lente in aantocht denkt u vermoede lijk aan renovatie, hetzij hier, hetzij daar met om te beginnen het plafond. Is dat onver hoopt lelijk of onherstelbaar beschadigd, dan is een in één dag geplaatst spanplafond een uitkomst. Het is strak, glad en zo u wih voorzien van ornamenten en sierlijsten bij wijze van overgang naar de wand. Het resul taat is verbluffend, volgens Dreamplafonds dat onlangs nog een nieuw type lanceerde onder de naam 'Toulouse": een hoogglans, zwart gemarmerd plafond dat bij uitstek geschikt is voor hoge ruimtes. Een opvallen de nieuwkomer in de sector 'vloeren' is de in verschillende kleuren en structuren te leve ren betonlook vloer van de firma Belgo Quartz. Een naadloze, in drie dagen te reah- seren, vloerafwerking die de moderne uitstr aling heeft van glad beton en het comfort biedt van kunststof. Kiest u voor 'natuur', dan kiest u voor hout in welk geval de col lectie van De Hoekse opvalt door met name de nieuwe waterafstotende vloer. Parket Tree introduceert tenslotte een nieuw type laminaat dat, in tegenstelling tot de bekende gladde houtfineerlaag, een echte houtnerf- laag heeft die reliëf voelbaar is. Het uiter lijk verschil tussen een laminaatvloer en een echte houten vloer is daarmee aanzienlijk teruggebracht. Het op de beurs gevormde "Vloeren Collectief (Confetti Vloerdecor, Van Gelderen, Parket Tree en Toonen Design) organiseert behalve de verkoop van vloeren een actie voor het RONALD MAC- DONALDS HUIS. Steunt u gelijk een goed doel. Prima toch? BinnenHuis Tuin 2003 loopt van 4 t/m 9 maart, dagelijks van 11.00 - 17.00 uur en van 19.00 - 22.30 UUT. In het weekend van 11.00 - 17.00 uur. De entreeprijs bedraagt 8,-. Kinderen t/m 12 jaar en houders van een pas 65-^ begtalen 6,50. Een gezinskaart (24-2) kost 20,-. In het bekende radioprogramma 'Flakkee cialiteiten' van Radio Flakkee is zaterdag morgen de 65-jarige Leendert Melissant te gast. Hij werd geboren in Dirksland, woon de enige tijd in Melissant, maar kwam toch weer terug naar Dirksland. In zijn jonge jaren maakte hij de Tweede Wereldoorlog mee. Het zit hem nog vers in het geheugen dat hij werd beschoten door de Duitsers. Hij ging werken als knecht bij M. Struik in de veehouderij, werd daarna vrachtauto chauffeur, buschauffeur en ten slotte werd hij vertegenwoordiger. Sinds enkele dagen is hij AOW-er. Zaterdag om 09.00 uur ver telt hij in 'Flakkeecialiteiten' zijn levensver haal. De herhaling is dinsdag om 18.00 uur. SIRJANSL/yS[D - Het Refomiatorisch Con tact op Schouwen Duiveland organiseert op donderdag 27 februari een avond, die in het teken zal staan van de Zeeuwse geschiedenis. Ds. W. van Gorsel, Ned. Herv. predikant te Ber gambacht hoopt deze avond een lezing te houden over de bekende Zeeuwse predikant Bernardus Smytegeh. Het thema van de lezing is: 'Ds. Smytegelt en zijn kemmer- kenprediking'. De avond begint om 19.45 uur en wordt gehouden in de grote zaal van de Ned. Herv. kerk te Sirjansland. Na de lezing is er volop gelegenheid om met de inleider van gedachten te wisselen. Iedereen is hartelijk welkom. 'Zeuren helpt', staat op de voorkant van het nieuwe kinderbulletin van men senrechtenorganisatie Jubilee Cam paign NL. En dat wil de eilandelijke contactgroep van Jubilee Campaign jonge belangstellenden precies meege ven: dat zij iets kunnen doen aan de situatie van verdrukte christenen in onvrije landen. Daarom brengt de con tactgroep deze kinderkrant sinds kort onder de aandacht van kinderen (leer lingen) en volwassenen. De krant voorziet in de vraag van onder andere Schouwse scholen en kindemeven- diensten naar christelijk lesmateriaal over mensenrechten. Met dit onderwerp houdt de Driebergse organisatie Jubilee Campaign NL zich bezig, die hierover een speciale kin derkrant maakte. Deze internationale organi satie zet zich in voor de rechten van christe nen en kinderen met als uitgangspunt de bij beltekst uit Spreuken 31 vers 8 en 9: 'Open uw mond voor de stomme, voor de rechts zaak van allen die omkomen zouden. Open uw mond, oordeel rechtvaardig en doe de verdrukten en nooddruftiuen recht'. Actie In meer dan vijftig landen is geloven geen pretje. Daar is de krant duidelijk over. Zon der de schrijnende situatie in de landen over matig te belichten roept Jubilee Campaign NL de jonge lezers op actie te ondernemen. 'Daar hoef je niet rijk of machtig voor te zijn', meldt de krant, 'ook al zijn die landen groot of ver weg'Kinderen kunnen bijvoor beeld protestbrieven ondertekenen en opstu ren naar overheden en ambassades. Boven dien helpt bidden ook. Die boodschap is ver werkt in alle elementen waar de krant uit bestaat, waaronder toegankelijke teksten, puzzels over bijbelteksten en landen en car toons. Bij de krant hoort de website www.jubileecampaign.nl/kids. Hierop is informatie te vinden over mens- en kinder rechten en onvrije landen, voor bijvoorbeeld een werkstuk. Daarnaast kunnen kinderen protestbrieven vanaf de website uitprinten. De krant is geschikt voor kinderen tussen de tien en twaalf jaar en kan gebruikt worden op basis- en zondagsscholen, kinderclubs en nevendiensten. De contactgroep Schouwen- Duiveland van Jubilee Campaign brengt bij genoemde groepen onder de aandacht te brengen en wil zo nodig de mogelijkheden toelichten. Omdat de krant volgens de con tactgroep gemakkelijk leesbaar is, is de uit gave bovendien een aanrader voor volwasse nen die behoefte hebben aan een eenvoudige uitleg van het werk van Jubilee Campaign NL. Belangstellenden kunnen de krant aan vragen bij Jubilee Campaign NL in Drieber gen, telefoon (0343) 510159, e-mail Kids@jubileecampaign.nl. Acht keer per jaar geeft de organisatie ook een nieuwsbul letin voor volwassenen uit. Voor informatie: Wilma Slaager. telefoon (0111) 651521.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 6