Kievit il J. van der Slik Spetterende 'Prins Mauritssliow' f ARENSMAN Extra kerkdienst Ger. Gem. Adverteert in Eilanden-Nieuws PAGINA 3 VRIJDAG 21 FEBRUARI 2003 FAMILIEBERICHTEN Jofianna. Armigjt Jan Corndis 9imdril(Ariz S^ldSert Adriana lijntje ARENDJEVANAST Uitvaartverzorging 0187-601166 0181-488088 Al meer dan 25 jaar een vertrouwd adres ADRIANA BRINKMAN dhr. J. VAN NIMWEGEN DANKBETUIGING SUZANNA JANNETJE GROENENDUK-KABOS DANKBETUIGING KLAAS DE RUITER DANKBETUIGING LAMBRECHT MARKUS JOHANNES SOETEMAN HANS SOETEMAN J. SOETEMAN J. SOETEMAN ROELAND STEUR echtgenoot van Liesbeth Steur-Vermeer J. SOETEMAN uitvaartverzorging Telefoon (0187) 491396 JOHANNES SOETEMAN HANS SOETEJVIAN Begrafenisverzorging JOH. SOETEMAN 's: 'S. Er zijn zoveel mooie dingen in het leven, die je verbaasd doen staan. Maar het mooiste wat God je kan geven, is nieuw leven uit liefde ontstaan. Blij en dankbaar zijn we met de geboorte van onze dochter Wij noemen haar h\at Wim en Annemiek de Ronde-Kalter il Maandag 17 februari 2003 Kaai 37-39 I 3245 LP Sommelsdijk I Tel. (0187)48 98 02 De Heere, Die elk leven leidt Heeft ons met de kinderzegen verblijd. Hij heeft leven gespaard en leven gegeven Wij hebben uit Gods hand een zoon gekregen. Wij noemen hem _7acC0 Peter Troost Willy Troost-Noteboom 20 februari 2003 Koninginnelaan 3, 3245 XK Sonmielsdijk Tel. (0187) 48 03 31 Met grote blijdschap en dankbaarheid ontvingen i wij uit Gods scheppende en bewarende hand een toon Wij noemen hem !Hcnry 18 februari 2003, 4000 gram Jeroen en Corrie de Boed-Tanis Gerbera 6 3247 DR Dirksland (0187)60 20 61 Een kind als jij i| was er niet eerder ij: zal er ook na jou niet weer zijn; il dat is het wonder jji; van Gods kunstwerk zolang je leeft ■i| uniek te zijn. M Dankbaar en blij zijn we met de geboorte van onze dochter en ons zusje We noemen haar ü^nijtl 16 febniari 2003 3690 gram 3; 06.45 uur Arie, Lian, Jan-Willem en Sanne Braber Kerksingel42 I 3257 AH Ooltgensplaat I Tel. (0187) 63 21 48 Hiermede willen wij u hartelijk danken voor het medeleven dat wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Dit alles heeft ons goed gedaan. Mede namens de familie, F. van Ast Melissant, februari 2003 dag nacht bereikbaar; Wij verzorgen voor u alles rondom de uitvaart o.a. Thuisopbaring met koeling. Levering en plaatsing van grafmonumenten. M. L. Kievit Meidoom 4 MeUssant 0187-601166 D. N. Kievit Burg. Letteweg 36 Oostvoome 0181-488088 En toch geloof ik rotsva.^t in Uw leiding, (Al zie ik het 'waaromder dingen niet) Heere, help mij in mijn ongelovigheid. Nel Benschop Het behaagde de Heere na een langdurige, moedig gedragen ziekte van onze zijde weg te nemen onze geliefde vrouw en moeder echtgenote van Andries van der Wende in de leeftijd van 52 jaar. A. van der Wende Bob en Lia Mark en Leonieke Esther en Derk Jan Ons zoontje en broertje, in liefdevolle herinnering Paul Judith 19 februari 2003 Kelderweg 53 3253 TC Ouddorp Gelegenheid tot condoleren aan huis en vrijdag 21 febniari van 15.30 tot 17.00 uur en 19.30 tot 21.00 uur in het verenigingsgebouw 'Eben-Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 24 februari om 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Dorps weg te Ouddorp. Aansluitend zal de begrafenis aldaar plaatsvinden. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condo leren in de bovengenoemde aula. Geen bloemen Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud-bestuurslid Met gevoelens van waardering en dankbaarheid denken wij terug aan zijn inzet en belangstelling voor het diaconale werk op ons eiland. Wij wensen zijn vrouw en de familie Gods ver troostende nabijheid toe. Namens het streekverband van de Hervormde diaconieën Goeree-Overflakkee, Theo van Stuijvenberg, Diaconaal consulent. Piet Diepenhorst, Secretaris. Stad aan 't Haringvliet, 18 februari 2003 De vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma zijn ons tot grote steun geweest. Hiervoor betuigen wij u onze hartelijke dank. Kinderen en kleinkinderen Oude Tonge, februari 2003 Daar het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken die zo intens heeft meegeleefd tijdens de kortstondige ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, mijn vader en onze opa betuigen we u allen hiermede onze hartelijke dank. Dat u in grote getale aanwezig was, heeft ons goed gedaan. In het bijzonder dank aan ds. Van Spanje voor de bezoeken en het leiden van de rouwdienst; dokters en verplegend personeel van de afdeling oncologie van B I van het ziekenhuis te Dirksland en dokter Nijhof en assistenten alsmede dhr. Mans voor de correcte verzorging van de begrafenis. M. de Ruiter-de Vos en familie Ooltgensplaat, februari 2(X)3 Voor de vele blijken van medeleven en deelne ming die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn.heve man, onze zorg zame vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder gaat onze dank uit naar dokter Baelde en de dames van de thuiszorg voor de lief devolle verzorging. Ds. A. A. Brugge en de kerkenraad voor het leiden van de rouwdienst. Begrafenisverzorging Van Wageningen voor de correcte verzorging van de begrafenis. N. Markus-van der Velde kinderen en kleinkinderen Herkingen, februari 2003 Want ik houde het daarvoor, dat het lijden dezes tegenwoordigen tijds niet is te waarderen tegen de heerlijkheid, die aan ons zal geopenbaard worden. (Romeinen 8:18) Verdrietig, maar met dank m het hart voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorg zame man, vader, opa en schoonzoon 5 oktober 1937 t 19 februari 2003 Ouddorp: J. Soeteman-den Eerzamen Goedereede: P. A. Soeteman N. J. E. Soeteman-Klijn Jasmijn Bemd Dieuwertje C. J. C. Zuurmond-Soeteman M. Zuurmond Sommelsdijk: C. den Eerzamen-van Wijk Spreeuwenstein 22 3253 VM Ouddorp Gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 22 februari van 15.00 tot 17.00 uur in Hervormd ver enigingsgebouw 'Eben-Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. maandag 24 februari in 'Eben-Haëzer', aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Ouddorp, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in 'Eben-Haëzer'. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Het besmur van de Mr. H. K. J. Beemink-stichting geeft met grote verslagenheid kennis van het over lijden van zijn secretaris-penningmeester in de leeftijd van vijfenzestig jaar. De manier waarop hij het gedachtengoed van de Christelijk-Historische Unie binnen en buiten het CDA heeft hoog gehouden zal bij ons in dankbare herinnering blijven voortleven. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde be stuurder. De God van alle genade en vertroosting sterke zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie in dit verlies. L. de Snaijer, voorzitter, H. L. van Kampenhout, vice-voorzitter, C. J. W. Raterink-Beemink, Dr. M. van Beek, Mr. J. S. L. Gualthérie van Weezel, Jhr. Drs. N. W. D. C. von Hertzberg, W. A. Mateman, Drs. A. H. Vellekoop. Ouddorp, 19 februari 2003 Met leedwezen hebben wij kermis genomen van het overlijden van de heer in de leeftijd van 65 jaar. De heer Soeteman was vanaf 1 februari 1960 tot 1 november 1998 werkzaam op de gemeentesecre tarie van resp. Steliendam en Goedereede. Wij herinneren hem als een harde werker en een prettige collega die zich steeds volledig heeft inge zet voor zijn taak. Wij wensen zijn vrouw, de kinderen en verdere familie alle kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens bestuur en personeel van de gemeente Goedereede, De secretaris, R. S. M. Heintjes. De burgemeester, C. Suike. Met droefheid heeft het CDA -afdeling Goedereede kennis genomen van het overlijden van onze secre taris, de heer Dankbaar zijn wij voor de wijze waarop hij - al vanaf de oprichting van het CDA - met grote betrokkenheid het secretariaat heeft behartigd. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen toe, dat zij, vanuit het Evangelie, de vertroostende nabijheid van God mogen ervaren. Namens het bestuur en de fractie van het CDA-Goedereede, J. van der Vlugt. voorzitter H. J. van Oostenbrugge, fractievoorzitter Goedereede, 19 februari 2003 MELISSANT - maandag 24 februari 19.30 uur ds. G. M. de Leeuw, Rock Valley USA. Surely goodness and mercy shall follow me all tfte days of my life: and I v/ill dwell in t/ie bouse of the Lord forever. Psalm 236 Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat na een langdurig, doch moedig gedragen lijden uit ons midden is weggenomen, mijn lieve, lieve man, mijn allerliefste papa en schoonvader, mijn schoonzoon, onze broer en zwager Oud-Alblas, 16 april 1938 f Ouddorp, 20 februari 2003 Ouddorp: Liesbeth Den Haag: Roselien en Koos Krimpen a/d IJssel: Klazina Vermeer-de Waardt Harderwijk: Maja Apeldoorn: Kees en Nel Putten: Jan Bergambacht: Kees en Klara Krimpen a/d IJssel: Arie en Riet Ouderkerk a/d IJssel: Wim en Sari Apeldoorn: Ina en Jan Miami: Bert en Thérèse Marijkeweg 48 3253 BP Ouddorp Gelegenheid tot condoleren maandag 24 februari van 19.00 tot 20.00 uur in Hervormd vereni gingsgebouw 'Eben-Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. dinsdag 25 februari in 'Eben-Haëzer', aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Oud dorp, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in 'Eben-Haëzer'. liever geen bezoek aan huis Het bestuur van de Stichting Goereese Gemeen schap heeft met leedwezen kennis genomen van het overUjden van de heer sedert 18 maart 1999 secretaris van de Stichting Het bestuur gedenkt met respect en dankbaarheid de vele werkzaamheden die de heer Soeteman voor de Stichting heeft verricht. Zijn echtgenote en overige familieleden wordt in deze zo moeilijke periode kracht en sterkte toe gewenst. Namens het bestuiu- van de Stichting Goereese Gemeenschap J. W. van Es veld, voorzitter. Goedereede, 20 februari 2003 m Voor uitvaartverzorging op geheel goeree-overflakkee Administratie-adres: Stoofweg 24 3253 MA Ouddorp Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overUjden van onze geliefde neef Moge de Heere Jannie en kinderen en kleinkinde ren sterken in dit verlies. Basti en Eeuwit Santifort Ouddorp, 19 februari 2003 Op 19 februari 2003 ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze buurman Wij wensen Jannie en de kinderen veel sterkte toe. Leen en Margreet Mierop en kinderen Ouddorp Voor een volledige en waardige verzorging van begrafenissen in MIddelharnis, Sommelsdijk en andere omliggende plaatsen. Nicolaas Beetsstraat 21 3245 RD SOMMELSDIJK Tel. (0187)486353 (b.g.g. 483465 - 483942) Verschillende mogelijkheden tot opbaren. Dag en nacht bereikbaar. Geen crematies Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het toch nog onverwacht overlijden van ons lid Hans heeft vanaf 1963 diverse bestuursfuncties binnen de club vervuld, laatstelijk als secretaris, en zich ingezet voor de belangen van de vereniging. Wij wensen zijn vrouw en kinderen en verdere familie voor de komende periode veel sterkte toe. Bestuur en leden van Dam- en Schaakvereniging 'Ontspanning' Ouddorp, febniari 2003 In deze tijd van het jaar moeten de tweede klassers van de VMB O-richting kiezen in welke richting ze hun studie gaan vervolgen. Op de Prins Maurits- scholengemeenschap in Middelhamis werd behoorlijk wat tijd vrijgemaakt om de leerlingen voor te lichten over de diverse mogelijke studier ichtingen. In en rondom de aula waren tientallen stands ingericht waarin voorlichting werd gegeven over wat er zoal voorhanden is op zowel het ver volgonderwijs of de instellingen waar ze zich later al werkend en lerend zich verder kunnen specifice ren. De middag en avond werd druk bezocht door de leerlingen en hun ouders. Ook de leerlingen van het VMBO hadden zelf ook een inbreng in deze voorlichtingsbijeenkomst. Het 'natje en droogje" werd verzorgd door leerlingen uit de 'consumptie ve richting'. Zo werd er ook voor de voorlichters een lunch geserveerd. De nadruk van hun presenta tie lag echter in het slot van de avond. Voor de hon derden aanwezigen werd er een heuse modeshow gehouden. Op de 'cat walk' toonden de leerlingen als volleerde mannequins en dressboys met verve de verschillende modetrends. Voor een deel werd de kleding beschikbaar gesteld door verschillende modewinkels uit de regio. Ook werden er nog eigen creaties van de leerlingen getoond, zoals het 'ver sieren' van een spijkerbroek en het ontwerp van een vlag voor een eigen modemerk. Aan het eind van deze 'Prins Mauritsshow' was er ook nog plaats ingeruimd voor de bruidsmode. Met professionele vaardigheid werd door deze 'paren in de knop' de kleding 'voor de mooiste dag in het leven' geshowd. Eén paar werd zelfs vergezeld door een echte ambtenaar van de burgerlijke stand; docent A.J. Schouten had voor de gelegenheid de ambts- kledij van de gemeente Dirksland geleend en zodoende kreeg het slot van deze show nog een officieel tintje.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 3