I HIEUWS 1 nnpif\V\<£ VRIJDAG 3 JANUARI 2003 FAMILIEBERICHTEN I gerritje "WHhmina (Durvina Qerdda Lianm van 'Dij^ 1 Gieter-Willem van der J(naap f ClmidiaStruij^ Henl{J(attestaart Ü^anne van (^urp SVtarco Van der Hoog I papa en mama. I ll'A jarig huwelijksjubileum. I Cc-rne 1953 2003 I gerrit van der TM/q^ 9V[a Van der Ud^/^ Van den 9\(ieuzvendijl(^ I Lucas jacoS 1 I Jofianna "Fieterneda RACHEL ARENSMAN Heel veel dank HENDRIK VAN WAGENINGEN Huisartsenpraktijk Dogterom Roks Tussen 4 en 10 januari MARIA ELIZABETH STANDER MARIA ELIZABETH TIELEMAN-STANDER LEANDER DONKERSLOOT LEANDER DONKERSLOOT PIETJE AAGJE SNEEP PIETJE AAGJE WESTHOEVE-SNEEP LEENDERT TAALE echtgenoot van G. D. Taale-van Dam in de leeftijd van 82 jaar. LEENDERT TAALE tante NEL WESTHOEVE-SNEEP SUZANNA JANNETJE KABOS MARIANNE DE MUNCK JANNETJE WESTDIJK-TROOST DANKBETUIGING Met blijdschap en in stille verwondering mochten wij uit Gods scheppende en bewarende hand een I dochter en zusje ontvangen Piet-Jan en Gerda Mierop-v. d. Bok Davina Rosanna I 30 december 2002 in De Gracht 13 I 3253 EC Ouddorp I Tel. (0187) 68 21 57 Wij zijn verloofd f Emmalaan 2a Oosthavendijk 80/ SL 19 ili 3247 AE Dirksland 3241 LK Middelhamis 28 december 2002 Vandaag zijn wij verloofd jé 3 januari 2003 j| Hyacintenstraat 16 Eendrachtstraat 2 3245 CN Sommelsdijk 3241 CD Middelhamis 1 Wij zijn verloofd en 28 december 2002 Vrouwtjesweg 49, 3243 AW Stad aan het Haringvliet Zuiddijk 44, 3255 LW Oude Tonge jti Lieve Van harte gefeliciteerd met jullie ;(i 6 januari 2003 jl; Ooltgensplaat, Julianastraat 24 •i;»if!»**»;!fï»»*SKf;:S;!t»*:»;;s;s***»»**»s;*»*3;*^ 8 januari 2003 zijn onze lieve ouders, schoon- ouders, opa en oma ii; 50 jaar getrouwd. We wensen hen nog veel gelukkige en gezonde jaren. Henny en Arie Jurgen Michel en Deborah Mark en Sandra Hoor en Corma Gerrit Marleen en Henk Astrid Mathijs jl il Milou In liefde ontvangen, met vreugde verwacht, heeft God ons diepste verlangen, in vervulling gebracht. I Aan ons toevertrouwd, een zoon, ':T: i Leonard en Marijke van der Welle I 28 december 2002 I Zuid Spuidijk 9, 3247 LN Dirksland il Komt, laat ons aanbidden en nederbukken, f laat ons knielen voor den Heere, |- ■-■ Die ons gemaakt heeft. {Psalm 95:6) l In stille verwondering en met dank aan God, il; il mochten wij uit Zijn scheppende en bewarende i I hand een dochter ontvangen. Wij noemen haar Oicmna Peter en EUse Nagtegaal-Blonk jj;; 29 december 2002 Berkehof 7 3247 XA Dirksland Tel. (0187) 60 58 19 IJ bent van harte welkom. Voor bezoek graag even bellen. "Mijn genade is u genoeg (2 Kor. 12:9) Na een langdurige periode van ziekzijn, heeft de Heere tot Zich genomen, mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma 23 november 1918 31 december 2002 echtgenoot: B. Mosselman kinderen: Lieneke en Cees Jany en Leo Nelleke kleinkinderen: Hans en Klarisse Ellen en Jan-Willem achterkleinkind: Marith Koomlust 7, 3245 XV Sommelsdijk De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 4 januari 2003 om 11.00 uur op de algemene be graafplaats te Den Bommel, na een rouwdienst om 10.00 uur in de Lukaskapel van 'De Samaritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommelsdijk. Gelegenheid tot condoleren heden vrijdag 3 janu ari van 15.00 tot 16.30 uur aan het woonhuis en na de begrafenis in de rouwkamer van 'De Samari taan'. Geen bloemen voor al uw medeleven rondom het overlijden van WILLEM FRANS TROMMEL Het zeer grote aantal reacties en de warmte ervan was indrukwekkend. Uw gebeden, woorden, bezoeken en kaarten hebben ons ontroerd en geven ons nog altijd veel steun en troost in het grote gemis dat wij ervaren. Fam. Trommel Zweedsestraat 4 3243 AZ Stad aan 't Haringvliet Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Lena Pille in de leeftijd van 71 jaar. De Heere geve Lenie, de kinderen en kleinkinderen kracht en sterkte om dit veriies te kunnen dragen. S. Pille B. Pille-Molenaar en kinderen Middelhamis, 29 december 2002 Voorstraat 17 3245 BG Sommelsdijk Alle medewerkers van hulsartsenpraktijk Dogterom en Roks wensen u alle goeds en veel gezondheid toe voor 2003. Tegelijk bedanken wij u voor de vele goede wensen. zal alleen collega Roks In de praktijk werkzaam zijn. Heden nam de Heere, na een UefdevoUe verzor ging in 'Ebbe en Vloed' uit ons midden weg onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoe der, zuster, schoonzuster en tante sinds 15 juni 1939 weduwe van Leendert Marinus Tieleman in de leeftijd van 79 jaar. Oude Tonge: Janie Veenstra-Tieleman Jan Veenstra Edwin en Sandra Kevin Sjoukje en Freek Middelhamis: Jaap Tieleman Maartje Tieleman-Verduin Maijon en Jan Evy Rieneke en Tony Roan Jacquehne Oude Tonge: Annie Knops-Tieleman Ad Knops Jos en Astrid üennis, Lisa Monique Leo Tieleman Nellie Buys Tamara 30 december 2002 Verzorgingshuis 'Ebbe en Vloed', Oude Tonge Correspondentie-adres: Satumuslaan 3, 3255 TR Oude Tonge Gelegenheid tot condoleren vrijdag 3 januari van 20.00 tot 21.00 uur in de aula van 'Ebbe en Vloed', ingang Mariniersweg te Oude Tonge. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 4 januari om 10.15 uur in bovengenoemde aula. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene be graafplaats te Oude Tonge. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Heden nam de Heere, na een moeitevol, maar betrokken leven met ons, van onze zijde weg onze geliefde zuster en tante Sterke de Heere de kinderen, (achter)kleinkinde- ren en ons in dit smartelijke verlies. E. Fluit-Stander Donny en Karel Sandra en Rob Sarah Evelien Lenie en Cees Marlies Oude Tonge, 30 december 2002 De Heere geneest de gebrokenen van hart en Hij verbindt hen in hun smarten. Geschokt, verslagen..., verdrietig en vol met vra gen hebben we het bericht ontvangen dat onze dierbare vriend is gestorven. Z'n heengaan betekent een immer blijvende lege plek in onze vriendenkring. We wensen z'n ouders en z'n familie sterkte toe dit grote verlies te kunnen dragen. Reinier en Henny Leen en Manen Bastiaan Casper en Willemien Jaco en Patricia Johan en Annemieke Lennard en Colinda Gijsbert-Jonathan en Astrid Kees en Debby Frans Gijsbert Lennard Jan Leon Jeroen Arjan Jan-Jaap Coen Dirksland, 28 december 2002 Met pijn in ons hart ontvingen wij het overlijdens bericht van onze coach Z'n betrokkenheid en vriendschap heeft ons altijd goed gedaan. We zullen hem missen. De ouders van Leander, maar ook z'n fairüUe wen sen we sterkte toe dit verlie.s te kunnen dragen. Het is onze bede dat ze troost mogen vinden bij God. Zaalvoetbalteam Swiftboys '95 Ouddorp, 28 december 2002 Bedroefd, maar niet als degene die geen hoop heb ben, geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve moeder en oma weduwe van Maarten Adrianus Westhoeve in de leeftijd van 84 jaar. Rotterdam: J. Westhoeve C. J. Westhoeve-van Eijsden Annemieke en Arie Jens Matthijs en Harrie 2 januari 2003 Vüedberglaan 55 3253 'VT Ouddorp Gelegenheid tot condoleren maandag 6 januari van 19.00 tot 20.00 uur in Hervormd verenigingsge bouw 'Eben-Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. dinsdag 7 januari om 13.30 uur in 'Eben-Haëzer'. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Oud dorp, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in 'Eben-Haëzer'. Geen bloemen Ontroerd delen wij u mede dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Apeldoom: J. Sneep B. Sneep-Heitlager Ouddorp: A. Breukhoven-Sneep H. Breukhoven neven en nichten Ouddorp, 2 januari 2003 Heden behaagde het de Heere na een kortstondig ziekbed toch nog onverwachts van ons weg te nemen mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader, grootvader en overgroot vader Middelhamis: G. D. Taale-van Dam Spijkenisse: Piet en Mijnie Janine Kevin, Miranda Leon Balkbrug: Cora en Herman Geraldine en Bastiaan Goedereede: Annelies 2 januari 2003 Rubensplein 15 3241 AM Middelhamis Gelegenheid tot condoleren maandag 6 januari van 20.00 tot 21.00 uur in de rouwkamer van 'De Samaritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommelsdijk. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden D.V. dinsdag 7 januari om 11.00 uur op de algemene begraafplaats 'Vrederust' te Mid delhamis. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Lukaskapel van 'De Samaritaan", welke aanvangt om 10.00 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in de rouwkamer van 'De Samaritaan'. Geen bloemen Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te stu ren, dan kunt u deze advertentie als zodanig be schouwen. Met droefheid delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen onze broer, zwager en oorn echtgenoot van G. D. Taale-van Dam in de leeftijd van ruim 82 jaar. Wij zullen zijn opgewekte karakter missen en in goede herinnering bewaren. Oude Tonge: J. Peeman-Taale Middelhamis: P. Taaie I. Taale-Vroegindeweij neven en nicht Bedroefd, maar in dankbare herinnering geven we u kennis van het overUjden van onze geliefde in de leeftijd van 84 jaar. Ouddorp: Kommer en Janny Tanis Jan en Leni Meyer Emmeloord: Wiebo en Mats Blom Ouddorp: Adrie en Nellie Stroo Hellevoetsluis: Jan Pieter en Nelleke Westhoeve achtemeven en nichten Komt herwaarts tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. (Mattheüs 11:28) Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons allen betekend heeft, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging in "Ebbe en Vloed' de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lie ve zorgzame moeder en oma sinds 10 juni 2001 weduwe van Gerrit Groenendijk geboren 16 oktober 1917 overleden 2 januari 2003 Oude Tonge: Maarten Groenendijk Annie Groenendijk-van Kouteren Carola, Monique, René Melissant: Piet Groenendijk Connie Pille-de Vries Hellevoetsluis: Bert Groenendijk Ria Groenendijk-Ghijsels Stefan Leen Groenendijk Anneke Groenendijk-Pietjouw Vincent, Timothy Dirksland: Lies Bax-Groenendijk Gert-Jan Bax Jenny, Frank t, Anita, Peter, Erik Verzorgingshuis 'Ebbe en Vloed', Oude Tonge Correspondentie-adres: Nolleweg 14, 3248 LE Melissant De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. dinsdag 7 januari om 13.15 uur in de aula van 'Ebbe en Vloed', ingang Mariniersweg te Oude Tonge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oude Tonge. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van 'Ebbe en Vloed' Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart ontvangen dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ouddorp, 2 januari 2003 Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotselinge overlijden van onze buur vrouw Wij wensen Luc en Marloes en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. De buren: Margreet en Huub Verkaik Herman Polder NicoJan, Corrie en Erik Leeuwenburg Jannie en Bas A. v. d. Veer-de Gast Sommelsdijk, januari 2003 Ps. 36:3 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere is wegge nomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Stellendam, 1904 Ouddorp, 2002 Bij U Heer' is de levensbron Uit aller naam: Fam. Troost neven en nichten I Voor de vele ontvangen goede wensen zeggen I wij U hartelijk dank en wensen U wederkerig een I goed en voorspoedig 2003 toe. I fam. ter Braak-Armbrust t fam. Schuring-Meerwaldt I Middelhamis, januari 2003 ■«■:#*-»•4■•«-«-«-S"♦-♦-«-«-«••^•>->-^■ •«">-«■•«"«"«■■«-«-!"»■■>■ ■♦••«-«"»->-*#|^ X De familie IVIaas-van der Valk bedankt iedereen voor alle goede wensen. Ook wij wensen u een goed en gezond 2003. X Stad aan 't Haringvliet, januari 2003 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele persoonlijke felicitaties, kaarten, bloemen en enveloppen die we bij ons 25-jarig huwelijk mochten ontvangen. Ook namens onze kinderen. Kees en Ria Sperling Goedereede, januari 2003 DANKBETUIGING Voor de vele kaarten, bloemstukken, cadeaus, als- ;i; mede voor de grote belangstelling bij ons 55-jarig huwelijksfeest in het Restaurant van 'De Samari- taan'namens kinderen en kleinkinderen zeer har- telijk dank. i'i; J. L. Kom W. Kom-Huizer Julianastraat 71, 3255 BG Oude Tonge

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2003 | | pagina 3