is AFWEZIG g MSl^ familieberichten VAN Kempen Juist rat Stukje ex/ra( Oud ijzer en metalen O VAKANTIE WONING n Zandpad 1 4-106 - Middelhamis - 187-48 27 94 - www.fabert.nl tSer^^r^m^i\r^iermrmai NEELTJE VAN ES-VAN DER REE weduwe van Pieter van Es MACHIEL VAN NIEUWAAL echtgenoot van Maria J. de Korte MACHIEL VAN NIEUWAAL ZIEKENHUIS DIRKSLAND Afscheid de heer K. J. Oosterhuis, kinderarts 23 november 1962 23 november 2002 Wim en Ina (k Jong-broost Stad aan 't Haringvliet De familie JMIaas vaii tti^andag 2 tot rnaariddg 9 december Zoek de ruet in het 3eierse woud Tel. 0049-9973-9601 visitekaartjes Gebr. de Waal Lb kunt u ook kiezen wr.^^^^^^^^^^ ^c::7- EILANDEN-NIEUWS is het blad voor uw In de donkere decemberdagen wordt nogal eens wat kunstgroen de kamer >^0 binnengehaald Op deze manier wis je ]f toch wel de sfeer van buiten. Toch i is het altijd mogelijk om de sfeer ^sl van de tuin terug te laten komen in huis. Snij of koop wat kerstgroen, of maak een kerstarrangement met bijvoorbeeld een Skimmia of _r Gaultheria erin. Mes snijdt aan twee kanten Dubbel genieten INTERIEURS Allround woningstoffeerder/meubelbezorger Leerling woningstoffeerder Van Kempen Interieurs l. TUT EIIAI1DEn.l1IEIJW5 FAMILIEBERICHTEN 't Laatste beetje is nu op, haar kaarsje is nu opgebrand. Voor wie 't aangaat is het niet erg, zij heeft genoeg geleden. Wel voor hen die zij achterlaat. Vaarwel en Rust in 'Vrede. We zijn er naar toegegroeid, maar het afscheid was voor ons allemaal moeilijk. Na een liefdevolle verzorging is in Hospice Calando overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder op de leeftijd van 85 jaar. Jannie t en Jaap t Nel en Adrie Janine Annie en Jaap Jaap en Irma Evi, Jesse, Sil Peter en Myrthe Amber Kees en Marleen Lotte, Britt, Ilse Kees en Aat Pieter en Nelda Marina en Herbert Tim, Thomas Leen en Danielle 3251 CT Stellendam, Korenbloempad 25 19 november 2002 Gelegenheid tot condoleren vrijdag 22 november 2002 van 19.00 tot 20.30 uur en na de begrafenis in 'De Rank', Bosschieterstraat 6 in Stellendam. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden zaterdag 23 november 2002 om 11.00 uur op de begraafplaats aan de Voorstraat in Stel lendam. Aanvang rouwdienst in 'De Rank' om 10.15 uur. Geen bloemen "En nu, wat verwacht ik, o Heere! Mijn hoop, die is op U". (Psalm 39:8) Hedenmorgen nam de Heere tot onze diepe droef heid nog onverwacht van ons weg mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader 21 november 1913 20 november 2002 Oude Tonge: M. J. van Nieuwaal-de Korte Hoofddorp: S. P. van Nieuwaal J. van Nieuwaal-Ottevanger Maureen en Rob Pelline Spijk: P. S. H. de Jong-van Nieuwaal H. de Jong Marianne en André Ellen en Martijn, Rick Kees en Gera Machiel en Ariëime Geert-Jan en Gerianne Waddinxveen: M. M. van Nieuwaal P. K. van Nieuwaal-Mallan Machiel Jeanne Maria Reinier Grijsoord 24, 3255 VC Oude Tonge De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 25 november om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Oude Tonge na een rouwdienst welke zal worden gehouden om 13.15 uur in 'Diakonia', Kolfweg 1. Gelegenheid tot condoleren in 'Diakonia' vrijdag 22 november van 19.30 tot 20.30 uur en na de begrafenis. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. "Ik ben de Opstanding en het Leven; die in mij gelooft zal leven, al ware hij ook gestorven" (Johannes 11:25) Het heeft de Heere behaagd uit ons midden weg te nemen onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van bijna 89 jaar. Den Bommel; S. G. van Oorschot van Nieuwaal Hardinxveld-Giessendam: J. Plomp-van Nieuwaal Gouda: E. Jordaan-van Nieuwaal Den Bommel: L. van Nieuwaal-Westdijk Dirksland: M. van Nieuwaal-Molenaar en verdere neven en nichten Oude Tonge, 20 november 2002 Ltib De heer K.J. Oosterhuis, kinderarts in het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis te Dirksland, heeft te kennen gegeven na ruim 9 jaar werkzaam te zijn gew^eest in het ziekenhuis, zijn praktijkvoering elders voort te zetten. Wij v\/illen zijn patiënten de gelegenheid geven afscheid van hem te nemen tijdens een receptie op woensdag 27 november 2002 van 15.30 -16.30 uur in het personeelsrestaurant van het ziekenhuis, Stationsweg 22 te Dirksland. Raad van Bestuur. Op D.V. zaterdag 23 november hopen onze geliefde ouders, schoonouders, opa en oma te gedenken dat ze 40 jaar door de band van het huwelijk met elkaar verbonden zijn. We hopen dit in huiselijke kring te vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Wilna en Econ Coenradie-de Jong Ada en Peter Kieviet-de Jong Samantha Jeffrey Jan-Willem en Nellie de Jong-van Nimwegen Jarno Thimo Liesbeth en Arthur Droog-de Jong Westdijk 4, 3247 LM Dirksland Medicijnaanvragen, die voor 10 uur in het kastje liggen worden thuis bezorgd. Waarneming: dokter Janssen, Den Bommel en dokter Nijhof, Ooitgensplaat TE KOOP GEVRAAGD Bel mij en ik kom het ophalen. Nr. (06) 20 32 93 08 of (06) 12 86 85 03 Het gehele jaar te bezoeken 2 pers. p. dag 30- 4 pers. p. dag 50- Slaapkamer 2 pers. met koelkast en koffiezetapp. 15,- p. dag. Vraag inl. en folders: Na 19.00 uur (Holl. sprekend) Bestel uw bij drukkerij Langeweg 13 SOMMELSDIJK Tel. (0187)471020 Haal de kerstsfeer van buiten naar binnen Bij de bloemistwinkelier of het tuin centrum is de keuze in kerstgroen groot. Het bekendst zijn mis schien wel de hulsttakken. De rode bessen van de hulst zijn onlosmakelijk verbonden aan deze tijd van het jaar. Ook worden momenteel volop bossen met coniferentakken aange boden. Lang niet altijd zijn dat de takken van de bekende blauwspar of de sterke Nordmannspar. Want ook met het groen van tal van andere coniferen zijn de mooiste kerstdecoraties te maken. Kwe kers hebben zich de laatste jaren steeds meer toegelegd op het kwe ken van coniferen en heesters waarvan goed kan worden gesneden. Het is echt de moeite waard om daarvoor eens bij de bloemenwin kel of het tuincentrum te kijken. Gegarandeerd dat u op het tuincentrum of bij de bloemistwinkelier ook Skimmia-takjes aantreft. Die takjes met de opvallende trosjes of bloemetjes passen op de een of andere manier uitstekend bij de kerstsfeer. Ze worden net als hulsttakken heel veel in kerststukjes toegepast. Zet u zelf een Skimmia of een hulst in de tuin, dan kunt u daarvan de komende jaren zelf takken in huis halen. Het mes snijdt dan let terlijk aan twee kanten. In de eerste plaats heeft u in de winter maanden een paar heesters of coniferen in de tuin, die garant staan voor een echte kerstsfeer buiten. Verder kunt u er jaar najaar mate riaal van verzamelen voor het maken van fraaie kerstdecoraties. Overigens is het ook zonder nu meteen aan de kerst te denken, leuk om iets met winterse takken in huis te doen. Kijk eens rond in de tuin en u zult tot de ontdekking komen dat heesters echt niet win tergroen hoeven te zijn, om deze tijd van het jaar toch op een bepaalde manier mooi te zijn. Let daar ook eens op in een tuincen trum. Het is de moeite waard om niet alleen naar de kerstshow te kijken. Loop eens door de heesterhoek, of werp een blik op vaste plantentafels. Tijdens de Kerst binnen genieten van buitenplanten kan heel goed. Verwacht echter niet dat die planten na de Kerst probleemloos de tuin in kunnen. Ze hebben al die dagen bij kamertemperatuur gestaan. Zomaar buiten zetten in de winterse kou kan gewoon niet. Wilt u de plant laten overleven in de tuin, dan moet u 'm heel lang zaam weer laten wennen aan de buitentemperaturen. Dat is een hele uitdaging. Redt de plant het niet meer buiten, dan heeft u er in ieder geval binnen dubbel van kunnen genieten. Kidi lu'l ccv. hi\ijt' uit met de keiu-c ii^-'.' de ptanw» ynnr uw tuin. Plant ook heesters waarvan u juist in de winter kunt snijden. Gespecialiseerd in de verkoop van moderne en klassiek design meubelen, complete stoffering van het interieur en bijpassende accessoires is gevestigd op Goeree-Overflakkee in Oude Tonge. Zoekt op korte termijn: Onze voorkeur gaat uit naar een zelfstandig allround vakman met ervaring in de meubelbranche. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die ons vak wil leren (leerling timmerman). De werkzaamheden zijn o.a. Meubelen monteren en plaatsen, tapijt leggen, raambekleding binnen en buiten aanbrengen. U staat in voor service en levert hoogwaardige kwaliteit die men bij Van Kempen Interieurs gewend is. Wij verwachten een gemotiveerde inzet, kennis van zaken, collegiale- en flexibele werkhouding. Wij bieden u afwisselend werk en u ontvangt daarvoor een passend salaris. Uw sollicitatie met CV kunt u richten aan: t.a.v. dhr. P. van Kempen, Postbus 32, 3255 ZG OUDE TONGE. f"^

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2002 | | pagina 4