GOEDEREEDE Laatste keer Bibliobus, éérste Iteer bibiiotlieeli Voorlichtingsactie voor minima en geliandicapten in Middelliarnis Bouwbedrijf Biesheuvel BV VERKEER EIIAIIDCti-IIIEUWS Èam Machinist voor de vistrawier Mrlka (SCH 24) M N MEDEWERKER FINANCIËN m/v (36 uur) Jaczon BV t.a.v. afdeling Personeelszaken (C. Ansink) Postbus 84210, 2508 AE Den Haag. Gansink@Jaczon.nl GEMEENTE DIRKSLAND Medewerker m/v in Algemene Dienst voor de dorpskern Melissant BOUWBEDRIJF BIESHEUVEL BV Dirksland al jaren lang een vast begrip In Dlrksland en Omstreken (0187) 60 26 26, b.g.g. (0187) 60 19 36 of Fax (0187) 60 32 60 Ons adres/s.Spuikolk 4, 3247 LK DIRKSLAND Adverteren kost geld, niet adverteren kost meer VERKEERSVEILIG OOSTFLAKKEE PAGINA 8 VRUDAG 15 NOVEMBER 2002 Goedereede is een visserij- en recreatiegemeente met ruim 11.000 inwoners. De gemeente heeft een groot natuur-, recre atie- en agrarisch buitengebied. Daarmee heeft Goedereede een ideale omgeving om te wonen, te werken èn te recreë ren. Bij de gemeente Goedereede werken 70 mensen. De organisatie bestaat uit drie stafbureaus en twee sectoren. Doel matigheid, doelgerichtheid en klantgerichtheid staan centraal. In verband met uitbreiding zoeken wij voor ons stafbureau Financiën op zeer korte termijn een: Het stafbureau Financiën Het stafbureau heeft als werkterrein financiën, planning en control {waaronder begrotingscyclus) en verzekerings- en sala risadministratie. Hier wordt door zes medewerk(st)ers uitvoering aan gegeven. Functie-inhoud VenA/acht wordt van u (fiscale) deskundigheid op het gebied van de B.T.W.- en salarisadministratie. Financiële administratie De gemeente heeft te maken met verschillende B.T.W.-regimes. Naast de huidige Wet Omzetbelasting 1968 geldt voor gemeenten met ingang van 1 januari 2003 de invoering van het B.T.W-compensatiefonds. U wordt met betrekking tot de B.T.W.-wetgeving onder meer belast met het aansturen van de registratie en het doen van aangiften. Vervolgens zal u worden betrokken bij overige werkzaamheden met betrekking tot de financiële administratie. Salarisadministratie U stuurt aan en controleert de uitvoerende werkzaamheden. Verder bent u verantwoordelijk voor de juiste vastlegging van de gegevens en voor het doen van de verschillende afdrachten. Tevens levert u aan de benodigde overzichten en ramin gen voor de begroting en jaarrekening. Wij vragen Diploma MBA of gelijkwaardig Een opleiding op het gebied van loonadministratie is een pré Ervaring in een soortge lijke functie Kennis van of affiniteit met automatisering Enthousiaste, collegiale en flexibele instelling Bereid tot ver dere studie. Wij bieden Een prettige werkomgeving en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, o.a. flexibele werktijden, uitstekende studiefaci liteiten, PC-privé project, fietsregeling, spaarioonregeling en het kopen en verkopen van veriof. De functie is vooriopig gewaardeerd op schaal 8 (maximaal 2.747,00). informatie en sollicitatie Nadere informatie kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer A.J. van Wijk, hoofd Financiën. Hij is telefonisch bereik baar onder nummer 0187 - 49 77 67. Ook kunt u onze website bekijken: www.goedereede.nl Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 27 november a.s. richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Postbus 38, 3253 ZG OUDDORP Solliciteren via e-mail is tevens mogelijk: gemeentehuis@goedereede.nl De selectiegesprekken zullen worden gehouden op 4 december 2002. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. X De laatste keer in de Bibliobus. Met de komst van de nieuwe Bibliotheek in Ouddorp verdwijnt gelijktijdig een ver trouwd beeld uit Ouddorp: voor de laatste keer konden de inwoners van Ouddorp op vrijdag 8 november hun boeken inleveren bij de Bibliobus aan de 'Dorpstienden'. Vanaf 1977 had de bibliobus al een standplaats in Ouddorp en velen hebben er in die jaren dankbaar gebruik van gemaakt. De Christelijke Bibliotheek Centrale, waar de bibliobus eerst vanuit ging, fuseerde in 1981 met de Provinciale Bibliotheek. In 1998 fuseerden Noord en Zuidholland. Probi- blio in een dienstverlenende organisatie die een bijdrage levett aan eigentijds en professioneel bibliotheekwerk. Op de laatste 'inleverdag', afge lopen vrijdag, was het druk bij de bibliobus. Veel leden kwamen voor de laatste keer hun boeken inleveren, wat al vlug resulteerde in een overvol le bus. Gelijktijdig werd van de gelegenheid gebruik gemaakt om afscheid te nemen van de twee medewerkers: Janny Millikan en Carl Goos. De nieuwe bibliotheek is afgelopen woensdag 13 november voor het eerst open gegaan - een roya le ruimte achteiin de vernieuwde bankhal van het kantoor van de Ouddorpse Rabobank. Heel wat lezers hebben er 's middags al een bezoek gebracht. Maar de officiële opening van zowel de bibliotheek als van de Raljobank volgt op 6 december a.s. Nader bericht volgt. Onlangs is in de gehele gemeente Middelhamis huis aan huis een folder ver spreid. De folder gaat over de bijzondere bijstand, de kwijtschelding van belastingen, de Vangnetregeling huursubsidie en de voorzieningen op grond van de Wet voorzieningen gehandicapten. Dit zijn allemaal voorzieningen die bestemd zijn voor mensen met een laag inkomen of met een handicap. In het verleden is regelmatig gebleken dat veel mensen geen gebruik maken van de voorzieningen, terwijl ze er wel recht op hebben. Daarom heeft het gemeentebestuur besloten dat deze voorlichtingsactie gehouden moest wor den. In de folder wordt over de bovengenoemde onderwerpen wat meer infor matie verstrekt. Er zit een antwoordkaart bij, die kan worden gebruikt om meer informatie te vragen. Ook is er een telefoonnummer om meer infor matie te vragen. Dat telefoonnummer is: (0187) 475546. Hebt u vragen over een van de genoemde onderwerpen? Lees dan de folder die u inmiddels hebt ontvangen en stuur de antwoordkaart in. Het gemeen tebestuur hoopt dat deze actie bijdraagt aan het welzijn van de inwoners en een (nog) betere benutting van de voorzieningen. Jaczon BV is een wereldwijd werkende onderneming en is (met ruim 300 medewerkers) gespecialiseerd in het totale traject van visvangst, invriezen op zee, opslag, verkoop van vis en transport van koel- en vriesprodukten. Jaczon BV behoort met haar moderne vloot (trawlers en koeltransportschepen) tot één van de grotere reders van Nederland. Een 20 tal schepen worden vanuit het hoofdkantoor in Scheveningen qua techniek, personeel en operations aangestuurd. Jaczon BV onderscheidt zich van oudsher door haar aandacht voor kwaliteit en technische innovatie. Gevraagd wordt: Enthousiaste en leergierige machinist in het bezit van een SW 4 of SW 5 diploma. Geboden wordt: Een dynamische en gevarieerde functie binnen een team van 5 ervaren machinisten. Een verlofregeling van 2 reizen op en 1 reis af. Doorbetalingsregeling tijdens verlof. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-trawlvisserIj Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitatie sturen naar: Voor meer Informatie kunt u contact opnemen met Collln Ansink, tijdens kantooruren 070-306 40 81 Zie ook onze website WWW.jaczon.nl Gemeentelijke organisatie De organisatie tyeeit vijf afdelingen: Algemene Zal<en; - Financiën; - Weg- en Waterbouw waaronder de buiten dienst; - interne Zaleen en Burgermlien; Welzijn, Sodale Zal<en en Personeel. Organisatiecultuur Op liet gemeenteliuis werken ongeveer 30 mensen. De buiten dienst bestaat uit negen medewerl(ers. winu meer informatie? Als u meer infomtatie wenst over deze func tie, dan Iwnl u contact opnemen met de lieer LA. de Lange, ttoofd van de afdeling Weg en Waterbouw of de heerJ.W. Groenendijk, opzlctiter buitendienst. Het telefoonnummer is: (0187)60 8080. 36 uur per week Algemene informatie Bij de afdeling Weg- en Waterbouw is, in verband met een interne overplaatsing, een vacature ontstaan bij de buitendienst in de dorps kern Melissant. U dient in de dorpskern Melissant woonachtig te zijn of bereid te zijn u daar te vestigen. U zult worden belast met alle bij de gemeentelijke buitendienst voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen Wij zoeken een enthousiaste collega, die in staat is (kleine) repara ties aan het straatwerk te verrichten. Voorts moet u inzicht hebben in groenwerkzaamheden en beschikken over goede contactuele eigen schappen. U moet bereid zijn de functie van grafdelver te vervullen, waarbij een representatief voorkomen belangrijk is. De nieuwe colle ga moet ook in het bezit zijn van een rijbewijs B-E, tenwijl een vracht- wagenrijbewijs een pluspunt is. Wij bieden: een boeiende, zelfstandige, afwisselende baan. Afhankelijk van ken nis en eri/aring zal aanstelling plaatsvinden in niveau 3 of 4. Hieraan is een minimumsalaris van 1,288,00 en een maximumsalaris van 1.998,00 bruto per maand verbonden. Daarnaast bieden wij u een pakket met uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals een 36-urige werkweek en opleidingsfaciliteiten. De gemeente Dirksland kent voorts een eigentijds pakket aan secundaire arbeidsvoonwaarden, waaronder pc-privé en fiets-privé. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van personalia, opleiding en referenties, kunt u binnen tien dagen na het verschijnen van deze oproep richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Dirksland, Postbus 10, 3247 ZG Dirksland. Uw adres voor vakwerk voor - Renovatiewerk - Timmerwerken - Onderhoudswerken - Saus/granolwerk - Metselwerk/stucwerk - Verbouwingen - Nieuwbouw - Bitumen dakbedekking Kleine werken zoals bijvoorbeeld: - Hardhouten kozijnen, ramen, deuren, erkers, dakkapellen, dakramen, vakkundig bij u geplaatst en afgewerkt. - Levering en plaatsen dubbelglas tegen scherpe prijzen. Voor meer informatie en prijsopgave kunt u bellen met: of kijk op www.bouwblesheuvel.mvweb.nl e-mail: c.bles@12move.nl In het kader van het Startprogramma Duurzaam Veilig Fase 1 zijn in 1997 op landelijk niveau afspraken gemaakt over maatregelen die moeten leiden tot een verbetering van de verkeersveilig heid en een daling van het aantal verkeersslacht offers. Ook in de gemeente Oostflakkee is er in de afgelopen jaren een aantal afspraken in het kader van het Startprogramma Duurzaam Veilig uitgevoerd: - in 1999 is door de raad een besluit genomen voor een onderscheid binnen het wegennet tus sen verkeersaders en verblijfsgebieden, de categorisering voor wegen binnen de bebouw de kom; - de landelijke verkeersmaatregel 'Bromfiets op de rijbaan' is vrijwel geheel uitgevoerd: - voorrangssituatie op verkeersaders en uniforme voorrang op rotondes is vrijwel geheel inge voerd: - voor kruispunten zonder voorrangsregeling werd vorig jaar de maatregel 'Voorrang bestuurders van rechts' van kracht. Uitvoeringsplan 2002 Een belangrijke afspraak van het startprogramma Duurzaam Veilig is de invoering van 30-km zones binnen de bebouwde kom. Om het 30 km-regime in de verschillende kernen van Oostflakkee in te voeren is voor dit jaar een uitvoeringsplan opge steld waarin per kern de gewenste maatregelen zijn aangegeven. Om tot de gewenste maatrege len te komen werd achtereenvolgens de volgen de prioriteitstelling toegepast: - verzoeken van bewoners om invoering van maximale snelheid van 30 km/uur in hun straat/wijk; - gegevens van de landelijke VerkeersOngeval- lenRegistratie (objectieve verkeersveiligheid); - locaties die door burgers als verkeersonveilig worden ervaren (subjectieve verkeersonveilig heid); - inspraakreacties op het Duurzaam Veilig plan; - school- en thuisroutes; - de haalbaarheid/mogelijkheden tot realisatie van aaneengesloten verblijfsgebieden; - geraamde kosten versus beschikbaar budget; - algemene criteria voor het toepassen van de maatregelen in een 30 km/uur-gebied. Te treffen maatregelen Het betreft de volgende kruispunten/straten (per kern): Achthuizen - kruising Tramdijk/Kerkstraat/Achthuizensedijk, aanbrengen gelijkvloers plateau; - T-kruising Langstraat/Beatrixstraat, aanbrengen punaise; - Bommelsedijk ter hoogte van nr. 56, aanbren gen asverschuiving; - T-kruising Achthuizensedijk/Zandweg, aanbren gen asverschuiving; - T-kruising Zandweg/Lesje, aanbrengen inritcon structie. Den Bommel - T-kruising Voorstraat/Stoofhof, aanbrengen attentieverhogende maatregel; - T-kruising Beneden Oostdijk/Julianastraat, aan brengen plateau; - T-kruising Emmastraat/Julianastraat, aanbren gen punaise; - kruising Emmastraat/Schoolstraat/Ds. C.W. v.d. Poelstraat, aanbrengen punaise. Ooitgensplaat - Langeweg ter hoogte van nr. 34, aanbrengen inritconstructie; - kruising Langeweg/Margrietstraat/Esdoorn- straat, aanbrengen punaise; T-kruising LangewegA/an Weel straat, aanbrengen attentieverho gende maatregel; - kruising Weespad/Prins Bern- hardstraat, aanbrengen inrit constructie; - kruising Prins Bernhard- straat/Pieter Biggestraat, aan brengen plateau; kruising Voorstraat/Molendijk, aanbrengen plateau; ■kruising Slikdijk/Steigerdijk, aan brengen attentieverhogende maatregel. Zuidzijde - T-kruising Schoolweg/Malmöweg, aanbrengen attentieverhogende maatregel; - Bommelsedijk thv nr 14, aanbrengen asver schuiving; - T-kruising Tilsedijk/Bommelsedijk, aanbrengen attentieverhogende maatregel. Oude Tonge - Capelleweg ter hoogte van nr. 2 en 46, aan brengen twee sinusvormige 50 km/u drem pels; - Mercuriuslaan ter hoogte van nr. 3, aanbrengen plateau; - Melkweg ter hoogte van nr 56, aanbrengen voetgangersover- steekplaat; T-kruising Melkweg/Uranus- weg, aanbrengen punaise; - T-kruising Julianastraat/Hil- straat, aanbrengen punaise; - kruising Haarlemmerstraat/Hil- straat, aanbrengen attentieverho- j,jnde maatregel; T-kruising Julianastraat/Doelenstraat, aanbrengen punaise; kruising Nieuwstraat/Hilstraat, aanbrengen punaise; - Nieuwstraat thv Nr 40, aanbrengen asverschui ving; - Nieuwstraat thv Nr 17, aanbrengen asverschui ving; - T-kruising Emmastraat/Doelenstraat, aanbren gen punaise; - Emmastraat ter hoogte van nr. 47, aan brengen wegversmalling; T-kruising Provinciale weg/Julia- nastraat, aanbrengen inntcon- structie; - T-kruising Provinciale weg/Emmastraat, aanbrengen inritconstructie; - T-kruising Provinciale weg/Wilhelminastraat, aan brengen inritconstructie; T-kruising Mariniersweg/Roo- seveltstraat, aanbrengen attentie verhogende maatregel; kruising Mariniersweg/Washington- straat, aanbrengen punaise; Mariniersweg ter hoogte van Ebbe en Vloed, aanbrengen inritconstructie; Mariniersweg ter hoogte van Ebbe en Vloed, aanbrengen voetgangersoversteekplaats; kruising Dabbestraat/Ruijchrockstraat, aanbren gen punaise; Heerendijk tussen nr.15 en 17, aanbrengen pla teau; Zuiddijk ter hoogte van nr 47, aanbrengen asverschuiving; kruising Bernardstraat/Kolfweg, aanbrengen punaise. Uitvoeringsperiode Naar verwachting wordt medio november gestart met de werkzaamheden en deze zullen voor 31 december van dit jaar worden afgerond. Het is onvermijdelijk dat gedurende de uitvoering van de werkzaamheden enige hinder zal ont staan. Wij zullen echter trachten dit zoveel als mogelijk te beperken. Door middel van publicaties in de lokale kranten en de website (www.oostflakkee.nl) wordt u op de hoogte gehouden van de planning. Vragen en/of nadere informatie Voor eventuele vragen en of nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer PLak van het taakgebied fvlieuwe Werken en Onderhoud tel. 642200.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2002 | | pagina 8