Vierde Kunstdag Goedereede i-niEuws /a/^/f/e^em^U/f Adverteren in Eilanden Nieuws betekent dat uw advertentie ook buiten de bebouwde kom wordt gelezen. DINSDAG 3 SEPTEMBER 2002 CORNELIA JANNA DE BRUIN OMA VAN NIMWEGEN CORNELIA JANNA VAN NIMWEGEN-DE BRUIN JOHANNIS ROODZANT Hendrika van der Sluijs-Van der Boom MARINUS MALIEPAARD VINCENT BESTMAN DEN BRABER VINCENT DEN BRABER DINADEGEUS DINADEGEUS DINADEGEUS LOUIS VAN SLIEDREGT echtgenoot van Anna Tieleman VINCENT DEN BRABER JOHANNA LENA STRUIJK JOHANNA LENA VAN ROSSUM-STRUUK MaCissaJony Lieüe opa en omnj KRIJN JACOB DE GOEDE is het blad voor uw FAMILIEBERICHTEN De Heere is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. (Psalm 23:1) Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd tot Zich heeft genomen mijn geüefde vrouw, onze Ueve zorgzame moeder, grootmoeder, schoonzuster, tante en oud-tante echtgenote van Johannis van Nimwegen 27-03-1918 t 31-08-2002 Sommelsdijk: Joh. van Nimwegen Lelystad: P. van Nimwegen J. Meyer Xaviera, Nina, Noa Sommelsdijk: J. J. van Nimwegen Sommelsdijk: L. F. van Nimwegen J. M. K. van Nimwegen-Klok Hans en Linette Rinus, Jan-Leen Middelhamis: J. van Nimwegen Herkingen: J. van Nimwegen E. H. Hakkenbrak Pieter-Jan, Corina Sommelsdijk: M. Koppenaal-de Bruin D. Koppenaal Marleen en Wout AnneUes en Bastiaan 31 augustus 2002 Molenweg 48, 3245 LS Sommelsdijk De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op D.V. donderdag 5 september om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Som melsdijk vanuit de Chr. Geref. Kerk, Hoflaan 41 te Middelhamis, waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 10.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw van bovengenoemde kerk. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sm- ren, dan gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we dat onze lieve 'kleine' is overleden. Xaviera, Nina, Noa Hans en Linette Rinus, Jan-Leen Pieter-Jan, Corina Sommelsdijk, 31 augustus 2002 Bij U Heer is de levensbron. Uw licht doet klaarder dan de zon, Ons 't heuglijk licht aanschouwen. (Psalm 36 vers 3) In Christus ontslapen onze zeer geüefde, zorgzame tante en oud-tante 27-03-1918 31-08-2002 Sommelsdijk: M. Koppenaal-de Bruin D. Koppenaal Marleen en Wout Aimelies en Bastiaan Sommelsdijk, 31 augustus 2002 Bedroefd, maar vol fijne heriimeringen geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is over leden mijn broer, zwager en onze oom echtgenoot van Audrey van Breda 9 juni 1928 t 31 augustus 2002 W. L. van Halewijn-Roodzant D. van Halewijn JacqueUne Desirée en Krijn Esther Mrs. A. Roodzant-van Breda 22321 Marchline NOL 2 CO Rodney Ontario - Canada D. van Halewijn Vlasakker 9 3245 XW Sommelsdijk Voor uw blijk van medeleven en belangstelling, hetzij persoonlijk of schrifteUjk, betoond rond het overÜjden van mijn innig geliefde vrouw, onze zeer geliefde moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder betuigen wij u onze welgemeende dank. L. W. van der Sluijs Kinderen, klein- en achterkleinkinderen SUedrecht, september 2002 Zorgcentrum 'Parkzicht', (Nieuw) kamer 104 En nu, wat verwacht ik, o Heere! Mijn hoop, die is op U. (Psalm 398) Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem ,zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis, dat voor ons onverwacht, de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde man, onze Heve zorgzame vader en onze lieve onvergetelijke opa echtgenoot van Maatje Driesse in de gezegende ouderdom van 88 jaar. Sommelsdijk: M. Maliepaard-Driesse Middelhamis: A. P. van den Boogert-Maliepaard M. J. van den Boogert Pijnacker: Leo van den Boogert Rosita van den Boogert-Mol Sommelsdijk: Mariska de Bakker van den Boogert Johan de Bakker 30 augustus 2002 Verzorgingshuis 'De Goede Ree' te Sommelsdijk Correspondentie-adres: M. J. van den Boogert, Donkereweg 1, 3241 CB Middelhamis Gelegenheid tot condoleren: dinsdag 3 september van 19.30 tot 20.30 uur in de grote zaal van 'de Goede Ree', Prinsesselaan 51 te Sommelsdijk. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. woensdag 4 september om 13.00 uur in de grote zaal van 'De Goede Ree', Prinsesselaan 51 te Sommelsdijk (ingang Stoof- hoek), waama aansluitend de begrafenis om 14.00 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Stad aan 't Haringvliet. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in bovengenoemde zaal. Geen bloemen Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, dan gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dit volk heb Ik Mij geformeerd. (Jesaja 43 vers 21) Met droefheid geven wij u keimis, dat de Heere op Zijn tijd van onze zijde heeft weggenomen onze heve zoon, broer, oom en kleinzoon Hij mocht 31 jaar worden. Middelhamis: C. A. den Braber M. den Braber-Vermeulen Maassluis: Sandra Brueren-den Braber Henk Bmeren Arian Bameveld: Oma Den Braber-Haak Zijn zus Margreet is hem reeds voorgegaan. Ring 38 3241 CR Middelhamis, 30 augustus 2002 Gelegenheid tot condoleren dinsdag 3 september 2002 van 19.30 tot 20.30 uur in Hervormd Vereni gingsgebouw 'De Hoeksteen', Ring 13 te Middel hamis. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden woens dag 4 september 2002, aanvang 13.30 uur, in ge noemd gebouw. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats 'Vrederast' aan de Rot- tenburgseweg te Middelhamis. Indien u de begrafenis wilt bijwonen, verzoeken wij u om 13.20 uur in 'De Hoeksteen' aanwezig te zijn. Geen bloemen Mede door de droevige omstandigheden zijn wij wellicht iemand vergeten een rouwbrief te sturen. We verzoeken u deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. In het bijzonder danken wij de medewerkers van Zuid Wester-Hemesseroord, voor de goede en liefde volle verzorging. De strijd is gestreden je ogen vallen dicht. Voor ons blijft de herinnering Je lieve gezicht. Na 7 jaar bij ons gewoond te hebben is vrij plotse- Ung overleden onze (mede)bewoner Wij zullen hem vreselijk missen. Bewoners en personeel Botter 2 Zuidwester, Hemesseroord Willem-Pieter Esther Joriena Jan Willem Robbie Monique Jolanda Diana Corina Marga Jenny Addy Monique Sandra Janneke Ineke Ciska Linda Cassandra Ema Psalm 3113 Na een moeitevol leven nam de Heere van leven en dood, tot onze diepe droefheid nog onverwachts uit ons midden weg mijn zeer geliefde en zorgza me moeder, onze üeve groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante sinds 23 juli 1974 weduwe van Cornells van der Kroon in de gezegende ouderdom van bijna 95 jaar. Zij, die haar gekend hebben, zullen beseffen, wat wij in haar verliezen. Wij zullen haar héél erg missen Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Sommelsdijk: K. van der Kroon Oosteriand: Dinella en verdere famUie 30 augustus 2002 Verzorgingshuis 'De Goede Ree' te Sommelsdijk Correspondentie-adres: mw. K. van der Kroon, Groene Zoom 3, 3245 CH Sonmielsdijk De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. woensdag 4 september om 10.00 uur in de kerkzaal van 'De Goede Ree', Prinsesselaan 51 te Sommelsdijk (ingang Stoof- hoek), waama aansluitend de begrafenis om 11.00 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Nieuwe Tonge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde zaal. Geen bloemen Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, dan gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. O mijn ziel, wat buigt g'U neder. (Psalm 42:3) Met diepe droefheid, maar ook dankbaar dat ze zolang bij mij mocht zijn, geef ik u kennis dat de Heere toch nog onverwacht uit mijn midden heeft weggenomen mijn onvergeteHjke lieve oma weduwe van Cornelis van der Kroon in de gezegende ouderdom van 94 jaar. Ik zal haar belangstelling en liefde en zorgzaam heid voor mij nooit vergeten. Ik zal oma in üefde altijd blijven gedenken! Dinella Oosteriand, 30 augustus 2002 Met droefheid nam ik kennis dat de Heere toch nog onverwacht heeft weggenomen mevrouw weduwe van Cornelis van der Kroon in de gezegende ouderdom van mim 94 jaar. Zij zal altijd in mijn herirmering bhjven. H. Koese Oosteriand, 30 augustus 2002 In de morgen van 2 september 2002 heeft de Heere om 5 uur tot Zich genomen onze Ueve broer, zwa ger en oom 17 januari 1924 2 september 2002 Hij mag nu eeuwig juichen voor Gods troon. Rotterdam: L. van Sliedregt J. van Süedregt-Helmink Vlaardingen: M. Struik-van SUedregt Sommelsdijk: A. de Gans-van Sliedregt Middelhamis: P. Robijn-van Sliedregt neven en nichten 2 september 2002 Serviceflat 31, Nebo Hoofdland 1 3332 RE Zwijndrecht Ps. 116:4 ber. Heden behaagde het de Heere uit het mdiden van onze- vrienden weg te nemen hun lieve zoon en broer op de leeftijd van 31 jaar. Sterke de Heere Kees, Marietje en verdere familie in dit voor hun zo zware verUes. Sommelsdijk: fam. Van der Boom Looft den Heere, want Hij is goed, want Zijn goedertierenheid is in der eeuwigheid. (Psalm 136:1) Heden heeft de Heere onverwacht uit ons midden weggenomen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Huibert van Rossum in de leeftijd van 84 jaar. Ooltgensplaat: A. J. G. van Rossum J. van Rossum-Groothuis Janneke, Hanneke, Liesbeth, Tineke Sommelsdijk: J. A. van Rossum J. A. van Rossum-Remmerde Wilna en Martijn, Huibert, Dirk Jan en Hetty, Joram Sommelsdijk: W. A. Mijs-van Rossum L. J. Mijs Johan, Leon en Griet Arno Jolanda 2 september 2002 Verpleeghuis 'De Samaritaan' te Sommelsdijk Correspondentie-adres: Roemer Visscherstraat 9, 3245 RC Sommelsdijk Gelegenheid tot condoleren vrijdag 6 september van 20.00 tot 21.00 uur in de rouwkamer van 'De Samaritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommelsdijk. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. zaterdag 7 september om 10.30 uur in de Lukaskapel van 'De Samaritaan'. Aansluitend zal de begrafenis om 11.30 uur plaats vinden op de begraafplaats aan de Kapoenstraat te Dirksland. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in bovengenoemde rouwkamer. Geen bloemen Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te stu ren, dan kunt u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze droefheid nam de Heere van ons weg, onze Heve zuster, schoonzuster en tante op de leeftijd van 84 jaar. Middelhamis: L. P. Struijk Dirksland: W. C. de Bruijne-Struijk j'. A; Struijk D. Struijk-van Nieuwenhuijzen Lelystad: J. A. Struijk N. Stmijk-van der Spek neven en nichten Sommelsdijk, 2 september 2002 Je bent door God aan ons gegeven, in liefde aan ons toevertrouwd. Toch zal je alleen echt kunnen leven, als Hij jou in Zijn handen houdt. Dankbaar en erg blij zijn wij met de geboorte van onze dochter 30 augustus2002 Wim en Moniek van der Boom-van de Vosse Tijmstraat 55 9408 AH Assen Tel. (0592) 35 29 53 op S septerréer 2002 fioopt xi35JOOT getrouwd te zijn. "Wij wiika u daar ahiast harteiijlQme feüciteren en wensen u samen nog vedgezegende jaren toe. Qerco, 'Eü.ne enJouS(g 'Dianne, Sander en Mcirl{^ i^bme-Dien en Wielde Het adres van onze opa en oma is: "Dingeman enMmlig de 'Bak^r-'Braèer 'Kffningirmeiaan 10 3245 XL Sommehdijfi 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheen (Psalm 89) Heden heeft God tot Zich genomen onze broer, zwager en oom echtgenoot van Truus van de Akerboom op de leeftijd van 78 jaar Bodegraven: Lourens en Truus de Goede Abbotsford BC: Henny en Piet Fictorie Ouddorp: Josien Aleman-de Goede Matsqui BC: Hendrik en Ankje de Goede Saskatoon (Sask): Maartje van Seters-de Goede Stellendam: Adrie en Jopie de Goede Arnhem: Leen van 't Leven Nieuwerkerk (Zld): Janny en Marius Okker nichten en neven 29 augusms 2002 211 Willowstreet S7J0C3 Saskatoon (Sask) Canada 't Was de vierde Goereese Kunstdag op rij, die afge lopen zaterdag de gehele dag gehouden werd - in Goedereede natuurlijk. Nadat wethouder Van Oos terom van deze gemeente halverwege de morgen de kunstdag voor geopend had verklaard, konden rond de haven de activiteiten van start en stond het oude centrum van Goedereede bol van de activiteiten, die uiteraard raakvlakken hadden met 'kunst'. Zowel in de Rabobank als in de galeries en in huizen aan de Haven, op de Markt, in de Pieterstraat en in de Kerkstraat werden kunstwerken tentoongesteld van 22 deelnemende kunstenaars, zowel uit binnen- als buitenland, die ook zelf aanwezig waren. Geheel in stijl klonk er Middeleeuwse muziek op straat en waren er optredens op harmonium, clavecimbel en clavichord rond het atelier van de Goereese clave- cimbelbouwer Matthijs Mijnders. Gedurende de tweede helft van de middag werd in restaurant 'de Gouden Leeuw' een forumdiscussie gehouden rond het thema 'Kunst is noodzakelijk'. Diverse geledin gen, zowel op bestuurlijk niveau als uit de kunstwe reld namen hieraan deel. En als het forum ertoe leidt dat kunst wat dichterbij de burger komt te staan en dat een vijfde Goereese Kunstdag opnieuw goed bezocht zal worden, dan mag de discussie zeker als geslaagd worden beschouwd.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2002 | | pagina 3