Wegwerkzaamheden Ontdek de wonderen van een natuurvriendelijke tuin P.V. De Snel post Landschap en Tuin 2002: EiiftifDByiiEyi^i J^riaanJacoS 1 Tfiomas f i Cor Van OostmBrnggt I 9^arit van Oostenêrvgge- I ü^ütegaaC J. van der "Wdk j^. 'J. Van dtr "Welh-QtSraad De Wereldhaven dagen Rotter dam: 6, 7 en 8 september Chemokar in gemeente Oostflakkee i9sr 2002 45 jaar getrouwd. f Van harte gefeliciteerd. Kees en Lianne Doreen Jelle 1 Vliedberglaan 46 1 3253 VT Ouddorp 1952 2002 MARIA SLUU MARIA TROOST-SLUU KLAAS DE JONG JACOBUS GULDEMEESTER JACOBUS GULDEMEESTER J. W. MASTENBROEK JACOB WILLEM MASTENBROEK WILHELMINA LOKKER- OSSEWEIJER TRIJNTJE BESTEBREUR JAAP MASTENBROEK PIETER MEIJER AXi'/EitTEitEM in EIIAflDEtl-IIIEUWS FAMILIEBERICHTEN ;..*^-y..X--:;*--:;*-.*;Hij-4:--;i In verwondering en met grote blijdschap mochten wij uit Gods hand een zoon en broertje ontvangen Wij noemen hem ArCO Jos Doom Corrie Doorn-Sneep Marijke 4 augustus 2002 D. van Zierikzeelaan 22 3247 AD Dirksland Tel. (0187)60 5153 |i Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje -:|; I 2 augustus 2002 i Frans, Mariska en Maurice Troost -ijl Beresteyn 11 ■iji- 3252 CL Goedereede lli- I Tel. 0187-490779 Op 7 augustus a.s. zijn onze ouders en grootou- ;u ders en ■:•:- ;!;;r;*;i;-;;;t;«;t;«;i;;t;**;S*;!-s;»-i-^ Op D. V. 7 augustus hopen onze zuster en zwager ië en onze tante en oom en hun 50-jarige huwelijksdag te gedenken. Wij wensen hen nog vele gezonde en gelukkige jaren toe. L. Gebraad A. J. Gebraad-Dorsman N. A. Meinster-Gebraad Tonny en Koos Niek en Carla Plony en Henk Ina en Gerard Piet en Corma Janneke en Jan achtemeven en -nichten Augustus 2002 Johan Frisolaan 44 3258 AJ Den Bommel Langs deze weg wülen wij u hartelijk bedanken voor de vele mooie kaarten, bloemen, attenties en felicitaties, in weUce vorm dan ook, die wij van u mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50- jarig huwelijksjubileum. Cor en Marie Polder jt; ;I; A. J. de Graaffstraat 41 i 3245 XA Sommelsdijk Tot onze diepe droefheid nam de Heere zacht en kalm uit ons midden weg, onze zeer geliefde, zorg zame moeder, groot-, overgroot- en bet-overgroot moeder weduwe van Job Troost in de leeftijd van 97 jaar. Wij treuren, doch niet als degenen die geen hoop hebben. Sommelsdijk: G. Troost-Jelier Veere: G. Driesse-Troost St. Maartensdijk: C. Lindhout-Troost D. Lindhout Temeuzen: J. Troost N. Bestman Veere: A. Kodde-Troost J. Kodde Sommelsdijk: J. C. Troost F. J. Troost-van der Boom H. van der Boom-Troost M. van der Boom Middelburg: N. Weststrate-Troost M. Weststrate kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind 4 augustus 2002 Oude Bosweg 2,4351 NC Veere Gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 7 augusms van 19.30 tot 20.30 uur aan het woonhuis en donderdag 8 augusms van 19.30 tot 20.30 uur in het verenigingsgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Chr. de Vrieslaan 40 te Middelhamis. De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 9 augustus om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Sommelsdijk, vanuit de kerk van de Gere formeerde Gemeente, Chr. de Vrieslaan 40 te Mid delhamis, waar vooraf de rouwdienst wordt gehou den. Aanvang 13.00 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in bovengenoemd verenigingsgebouw. Geen bloemen Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te stu ren, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve oma Zij werd 97 jaar. Mariëtte van der Boom Henrike van der Boom en Henk-Arie Schra Bertine van der Boom Veere, 4 augustus 2002 Enkele weken na zijn vrouw is overleden KLAAS DE JONG Hij was vanaf de oprichting lid van onze vereni ging, waarvan een aantal jaren bestuurslid. Wij zullen aan hem bUjven denken als een goed en sportief lid, waarvan de laatste jaren als meeden kend en lerend. Bestuur en leden Damvereniging 'Dirksland' Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid, Wij zullen hem missen en wensen de famihe veel sterkte toe. Bestuur en leden PV De Reisduif Sommelsdijk Oude Tonge - Tot en met vrijdag 9 augustus (of zoveel korter dan mogelijk of langer dan noodzakelijk) wordt het gedeelte van de Melkweg, gelegen tussen de Van Halenstraat en het Marshof in Oude-Tonge afgesloten voor alle verkeer. Dit gebeurt in verband met de verplaatsing van het zebrapad en het verplaatsen van de uitgang van de school Het Startblok. De reden van deze verplaatsingen is dat momenteel op deze locatie een onveilige situatie bestaat voor de kinderen en de wachtende ouders wanneer de school uitgaat. Bovenstaande postduiven vereniging nam op 2 augustus deel aan een wedvlucht vanuit Bergerac. Afstand 813 kilometer. In concours waren 170 duiven die om 13.33 uur met Zuidwestenwind gelost wer den. De eerste duif arriveerde om 08.41.55u. en haalde een snelheid van 1172.03 m.p.min. De gedetailleerde uitslag luidt: L. v.d Baan: 1, 9, 10, 141 16, 25, 26, 31, 33, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 56; M. v/d Baan: 2, 5, 12, 17, 18, 19, 29, 43; J.M.D. van Rutten: 3, 8, 13, 20, 27, 30, 41; L. Tijl: 4, 15, 24, 32, 34, 36, 37, 40, 48, 55; A. de Leeuw van Weenen: 6,47, 54; H, Klink: 7, 39; A.R de Vogel: 11, 21,35, 38,42; P.C. van Alphen: 22,53,57; L.S. v/d Baan: 23,28,52. Rotterdam - 2002 wordt een extra bijzonder jaar voor de Wereldhavendagen. Voor de 25ste keer presenteert het havenbedrijf zich aan het Rot terdamse publiek. Met het VOC-jaar als 'leitmotiv' is gekozen voor een intrigerend thema: Innovatie, toen en nu. Op 6, 7 en 8 september staan de maritiem ontwikkelingen van het roemrijke VOC-verle- den tot heden centraal. Toe komstige ontwikkelingen komen hierbij ook zeer nadrukkelijk aan bod. Een spectaculair avondprogram ma, diverse excursies, demon straties op de- Maas en bedrijfspresentaties zorgen voor een interessant uitstapje voor iedereen. En de duif kwam tot hem tegen de avond; en zie een vers olijfblad was in haar snavel. Genesis 8:11 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een werkzaam leven vol zorg en toewijding voor allen die hem dierbaar waren, van ons is weggenomen mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Adriana van 't Geloof in de leeftijd van 77 jaar. A. Guldemeester-van 't Geloof Riek en Dingeman Hans en Willy Jeannette en Sjaak Ineke en Sjaak kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam, 3 augustus 2002 Prins Bemhardlaan 20, 3247 AR Dirksland Gelegenheid tot condoleren dinsdag 6 augustus van 19.30 tot 20.30 uur in verenigingsgebouw 'Onder de Wiek', Ring 57 te Dirksland. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 7 augustus om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Staakweg te Dirksland, vanuit 'Onder de Wiek', waar vooraf een korte samenkomst wordt gehouden. Aanvang 13.15 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in bovengenoemd verenigingsgebouw. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, dan gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Adriana van 't Geloof in de leeftijd van 77 jaar. Sommelsdijk: L. H. Mackloet-Guldemeester G. Mackloet Middelhamis: Addie en Jaap Leonie en Patrick Kim en Peter Liesbeth en Lute Dirksland, 3 augustus 2002 Bedroefd geven wij kennis dat van ons is wegge nomen onze lieve zwager en oom JACOBUS GULDEMEESTER echtgenoot van Adriana van 't Geloof in de leeftijd van 77 jaar. Familie Van 't Geloof neven en nichten Dirksland, 3 augustus 2002 We ontvingen heden het droevige bericht dat na een vriendschap van 70 jaar is overleden, de heer Sterke de Here de famihe voor de toekomende tijd. Fam. A. M. Koole W. J. Koole-Bosland Ouddorp, 1 augustus 2002 Met droefheid delen wij u mede dat de HEERE uit onze famiUekring heeft weggenomen onze broer, zwager, oom en oud oom echtgenoot van Jacomijntje Tanis in de leeftijd van 82 jaar. De HEERE trooste de familie. A. Grinwis-Mastenbroek J. Grinwis Teun en Co Ditje en Adri Mineke en Jan E. Breen Krijntje Sjaan en Paul Ouddorp, 1 augustus 2002 DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, willen wij u op deze manier dankzeggen voor de grote belangstelling en de hartelijke deel neming na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma C. Lokker Kinderen en kleinkinderen Den Bommel, augusms 2002 DANKBETUIGING Voor uw medeleven - in welke vorm dan ook - ons betoond na het overlijden van onze lieve Moeder, schoonmoeder, oma, overoma, zuster, schoonzus ter en tante CORNELIA JOHANNA VAN DIJK-UYL zeggen wij u hartelijk dank. De vele reacties hebben ons goed gedaan. Familie Van Dijk Sommelsdijk, augustus 2002 Het diepste verdriet wordt zo dikwijls verzwegen. Voor 't diepste geluk schieten woorden tekort. Wij zijn met ons diepste verlangen verlegen. Waar 't liefste bezit slechts herinnering wordt. Dankbaar voor wat zij voor ons tijdens haar leven heeft betekend, geven wij u met veel verdriet ken nis dat, vrij onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve moeder en vriendin -Truus- weduwe van Jan Padmos in de leeftijd van 63 jaar. Ouddorp: Leo en Leonie Dordrecht: Wilma Stellendam: Gerrie Ouddorp, 5 augustus 2002 JuHanaweg 40 Correspondentie-adres: J.L. Padmos Hazersweg 59 3253 XE Ouddoip De dienst van Woord en gebed zal gehouden wor den D.V. vrijdag 9 augustus om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Dorpsweg 8-10 te Ouddorp (ingang en parkeren aan de Dorpstienden). Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Oud dorp, omstreeks 14.30 uur. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschou- Nog onverwacht is van ons heengegaan, onze geliefde neef en oom Sterke de Heere tante Mina en de kinderen. Willie Pikaart-Grinwis Cor en Marja Aat Daar het mij niet mogelijk is om een ieder per soonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens het ziekzijn, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man, vader, schoonvader en lieve opa willen wij u langs deze weg onze oprechte dank betuigen. Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen: L. Meijer-Mierop Numansdorp, augustus 2002 J J J'mtnl <«r J J Oude Tonge- Op 13,14 en 15 augustus wordt het klein chemisch afval in gemeente Oostflak kee opgehaald. Het is de bedoeling dat u de che- mobox zelf bij de che mokar brengt. U mag de box niet onbe heerd langs de weg zetten. Dit levert gevaar op voor kinderen, dieren en miUeu. Op 13 augustus is de chemo kar in Ooltgensplaat en Achthuizen. Op 14 augustus in Den Bommel, Zuidzijde en het oostelijk deel van Oude Tonge. Op 15 augus ms is de chemokar in het westelijk deel van Oude Tonge. Goed nieuws voor mensen met groene vingers. De stad Bre da viert dit jaar haar 750-jarig bestaan en in het kader van dit festijn vindt er een extra editie van de tweejaarlijkse beurs Landschap en l\iin plaats. Het schitterende landgoed Bouvigne in Breda vormt van 22 t/m 25 augustus het decor van de achtste editie van deze natuurvriendelijke tuin- beurs. Hoofdthema van de beurs is 'natuurvriendelijk tuinieren'. Werd eerst de tuin met name als verlengstuk van de woning ingericht, tegen woordig is het omliggende landschap en de natuur steeds meer bepa lend voor de mininrichting. Ontdek hoe u de flora en fauna in eigen tuin kunt halen. Vlinders, libelles, kikkers, een natuurlijke beekloop, namurvriendelijke besmeting, afrastering, natuurvriendelijke decora ties, mooie verwildering van planten. Landschap en Tuin 2002 biedt inspirerende ideeën, vakmanschap en een groots aanbod van expo santen op het gebied van de tuin, natuur en het landschap. Landschap en Tuin 2002 is van 22 tot en met 25 augustus geopend van 10:00 toto 18:00 uur. De toegangsprijs voor volwassen bedraagt 7,-, kinderen tot en met 12 jaaar gratis, mits onder begeleiding van een volwassene. Locatie Landgoed Bouvigne, Bouvignelaan 5 in Breda. Parkeren gratis. Openbaar vervoer naar het terrein kan via buslijn 3 en 7. Voor meer informatie kunt u bellen met het nummer 073 6293911.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2002 | | pagina 3