Postzegelbeurs Internationaal concert Uitslagenlijst jeugdconcours 2002 Radio Flakkee volgt wandelaars De kracht van kiemen Verdiende winst voor Good Luclc Reis door Nieuw Zeeland bron van inspiratie voor 12e boek Lydia Vroegop EIIAI1DEI1-I1IEUW5 Intermezzo sluit seizoen af met thuiswedstrijden Afvalbedrijf Middelharnis mag weer exporteren Voorlichtingsavond Pleegouder worden Opnames TROS-televisie (vervolg van voorpagina) Klavierinstrumenten A Klavierinstrumenten B Kleine instrumenten A Kleine instrumenten B Groepen PAGINA 2 Wl#:'- Sponsorloop Malawi Afgelopen zaterdag (20 april) was het voor de jeugd uit de Her vormde gemeente van Sommelsdijk zweten. Bij een temperatuur van ongeveer 18 graden liepen de jongelui rondjes op het terrein van Her- nesseroord. Elk rondje dat gelopen werd, was gesponsord. De kinde ren waren eerst vele familieleden en kennissen langsgegaan om geld te vragen voor aidskinderen in Malawi. Als tegenprestatie zouden ze daarvoor gaan wandelen/rennen. Veel mensen hadden aan de vraag van de kinderen gehoor gegeven en hen geld toegezegd voor elk rondje wat gelopen zou worden. En de jongelui lieten van zich horen. De voetstappen dreunden over de paden van Hemesseroord. Mede dankzij het prachtige weer was het een genot om door het park te lopen. Ook de leiding had het goed getroffen en kori soms zelfs liggend in het gras toezicht houden op de kinderen. De jongelui deden goed hun best. De jongere garde van de gemeente liep rondjes van 300 meter en de oudere kinderen moesten zelfs een ronde lopen van 900 meter. Maar ze gaven alles wat ze in zich had den. Met rode wangen en bezwete bovenlichamen deden ze wat ze moesten doen: zo veel mogelijk rondjes lopen voor zo veel moge lijk geld. Na 75 minuten klonk het eindsignaal. Vermoeid en versle ten, maar voldaan, begaf iedereen zich naar het verzamelpunt. Daar werd het geld snel opgeteld, er werd gekeken wie de meeste rondjes had gelopen en wie het meeste geld had binnengehaald. Die kinderen zouden een medaille krijgen. Bij de jongsten had Joanne van Loon 115 euro opgehaald en Martin Kamp 430 euro! De meeste rondjes kwamen op naam van Bemd Jan Vogelaar bij de jongsten (29 in totaal) en bij de oudsten op naam van Joanne van Spronsen (13 rond jes). Deze 4 kinderen kregen een mooie medaille. Eigenlijk verdien de iedereen wel een medaille vanwege de goede inzet, want het voor lopige eindbedrag is bijna 2000 euro! Een fantastisch bedrag waar mee de kinderen in Malawi zeker een stuk geholpen zijn. Alle kinderen die hieraan meegewerkt hebben: hartelijk bedankt! Op zaterdag 27 april organiseren de twee grootste Rotterdamse postzegelverenigin gen, de 'Rotterdamsche Philatelisten Ver- eeniging' en de postzegelvereniging 'Phi- latelica Rotterdam' voor de eerst keer in hun bestaan een gezamenlijke postzegel- beurs. De beurs wordt gehouden in het gebouw van de Nedlloyd Sociëteit aan het Westplein in Rotterdam. U bent welkom tussen 10:00 en 16:00 uur. Donderdagmiddag 18 april maakte de Tros-televisie opnames voor haar pro gramma Twee Vandaag. De Tros inter viewde Daan Buijze van Winkelcentrum D'n Diek en burgemeester G. de Vries- Hommes over positieve en negatieve aspecten van een winkelcentrum in een plattelandsgemeente. Naar verwachting worden de opnames donderdagmiddag 24 april om 17.30 uur uitgezonden. ctir. streekblad op gereformeerde grondslag voor de zuid-hoUandse en zeeuwse eilanden is een uitgave van Uitgeversmaat schappij Eilanden Nieuws BV Verschijning: dinsdag- en vrijdagavond Tel. (0187)47 10 20 Fax (0187)48 57 36 Postbus 8, 3240 AA Middelharnis Langeweg 13, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN ADMINISTRATIE: tel.(0187)47 10 20 e-mail: Algemeen@gebr-dewaal.com (onder vermelding van 'adv' of adm") tarief per mm 0,25; contracttarieven op aanvraag slmlingsiermijn zakelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur siuitingstermijn overtljdensberichten: dinsdag en vrijdag 8.30 uur voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentie- opdrachten of telefonisch opgegeven advertenties kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Advertentie-acquisitie: A. J. van der Velden. 06-50448359 REDACTIE: hoofdredacteur: J. Villerius, tel. (0187)47 10 22, privé (0187) 60 14 40 e-mall: J.ViIIerlus@gebr-dewaaI.com Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden gewei gerd. ABONNEMENTEN: Per kwartaal 8,90. Per Jaar €33,60. Abonnementen zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor deze ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: postbank 167930 rabobank Middelharnis 342001108 SOMMELSDIJK - In recreatiecentrum 'de Staver' te Sommelsdijk speelde volleybal vereniging Intermezzo jl. zaterdag haar thuiswedstrijden. Dames 2 en meisjes B zijn kampioen geworden. Heren recrea 2 worden dit net niet en heren 2 moet een beslissings wedstrijd tegen Blijdorp 95 spelen om een plaats in de 2e klasse. Als de heren verliezen, degraderen ze naar de derde klasse. Heren 1 en dames 1 sloten het seizoen met een vijfs etter tegen respectievelijk Vovero 1 en Sliedrecht sport 3. Beide ploegen gaven het publiek een leuke wedstrijd waar de tegen stander uiteindelijk aan het langste eind trok. Bij de recreanten kon heren Recrea 2 nog kampioen worden. Het speelde tegen directe concurrent VSS. Ruud de Beer was met een grote selectie van acht man afgereisd naar Spijkenisse. Uiteindelijk heeft de grootte van de selectie, wat regelmatig tot wissels leidde, ervoor gezorgd dat er niet werd gewonnen, maar gelijk werd gespeeld. Theoretisch is er nog een kans, maar VSS is nagenoeg kampioen van de eilanden poule. Uitslagen: VCM 1 - Heren Recrea 13-0 VSS - Heren Recrea 22-2 Jongens D - Rivo 10-4 Meisjes Cl- Olympus'69 14-0 Jongens A - Vovero 11-3 Meisjes C2 - IBIS 11-3 Dames 1 - Sliedrecht Sport 32-3 Meisjes B - Volcom 14-0 Heren 2 - Vollido 32-2 DAMES 2 - Vovero 20-4 Heren 1 -Vovero 12-3 Jongens C - Set Up 14-0 Op dinsdag 2 april vertrokken Nier en Petra Winkels uit Oude-Tonge voor een voettocht naar het bedevaartsoord Santiago de Com- postella in Noord-West Spanje. Niet zozeer omdat ze een pelgrimstocht willen onderne men, maar meer als een 'gewone' uitdaging. Ze zijn namelijk fervente wandelaars die regelmatig de Nijmeegse Vierdaagse en de Omloop van Flakkee afleggen. Vorig jaar wandelden ze het Pieterpad, een wandeling van ongeveer 450 kilometer van Pieterburen in Groningen naar de Sint-Pietersberg bij Maastricht. De afstand van Oude-Tonge naar Santiago de Compostella is ongeveer 2500 kilometer. Nier en Petra Winkels heb ben er ongeveer 110 wandeldagen voor uit getrokken. In het programma Wissel van Radio Flakkee heeft Cees Briek elke maan dagmiddag rond half zes contact met de familie Winkels. Ze doen dan verslag van hun avonturen die ze in de afgelopen week hebben beleefd. Op dinsdagmiddag rond half één, tijdens de herhaling van Wissel, kunt u dit gesprek nog eens beluisteren. Op deze manier kunt u de voettocht van Nier en Petra Winkels gedurende meer dan drie maanden volgen en op hoogte blijven van hun belevenissen onderweg. Bovendien kunt u hen via Radio Flakkee iets toewensen of de groeten doen. Daarvoor stuurt u een briefje naar Radio Flakkee, Postbus 191, 3240 AD Middelharnis of een faxbericht naar het faxnummer 0187-603784. Daarmee geeft u blijk van uw belangstelling voor deze monstertocht van de familie Winkels. DEN HAAG - De Raad van State heeft een afvalexportverbod voor afvalbedrijf B&R in Middelharnis van tafel geveegd. Minister Jan Pronk (Milieubeheer) had B&R eerder verboden om 500.000 kilo kit, lijm en harsresten van Middelharnis naar een Belgi sche cementfabriek te exporteren. De Belgi sche fabriek in Hautrage wilde het afval als brandstof voor de cementovens gebruiken. Pronk voert echter een kruistocht tegen de export van afval uit Nederland. De milieu minister wil het afval zoveel mogelijk in eigen land laten verwerken. In het buiten land moet je maar afwachten wat ermee gebeurt, zo redeneert de minister van VROM. Bovendien is dergelijke export in strijd met het Europese afvalverdrag. De Raad van State heeft echter vragen aan het Europese Hof van Justitie gesteld over de vraag wat nu precies onder afval verstaan moet worden en onder welke voorwaarden het wel geëxporteerd mag worden. Omdat het Hof nog geen antwoord heeft gegeven vindt het rechtscollege dat B&R in de tus sentijd zijn afval gewoon mag exporteren en niet hoeft op te slaan. Kiemen zijn een symbool van de lente en bovenal oergezond. Kiemen zijn beginnen de plantjes. Ze zijn klein en fijn, maar heb ben een enorme levenskracht. Een planten- zaadje heeft een opslagruimte van voe dingsstoffen als koolhydraten, vetten, eiwitten en mineralen. Een juiste combina tie van warmte, vocht en licht geeft de energie waarmee het zaadje gaat kiemen. Tijdens het kiemproces verveelvoudigt de voedingswaarde. Het vitaminegehalte schiet omhoog en het zetmeel wordt omge zet in direct opneembare suikers. Ekoshop Sommelsdijk heeft een flink aan bod aan biologische kiemen: alfalfa, taugé, radijskiemen, gemengde kiemen, sprouty en tuinkers. De kiemen worden geleverd door 'De Peu- leschil' in Friesland. Het kiemen gebeurt er in principe net zoals u thuis zaadjes kunt kiemen, maar dan in grote hoeveelheden. "Met leidingwater en warmte, verder niets...', aldus eigenaar Adrie Klaassen van 'DePeuleschil'. Zelf kiemen is ook leuk: u ziet uw eigen eten groeien. Laat eerst de zaden een paar uur weken en giet het water af. Daarna 1 a 2 keer per dag met water spoelen. Al na 2 tot 3 dagen zijn de kiemen groot genoeg om te 'oogsten'Kiemen doen het al in een schoteltje op een laagje wattten, maar er zijn ook kiembakjes en -glazen, waarin het extra makkelijk gaat. Deze week heeft Ekoshop Sommelsdijk alle kiemen ruim op voorraad en dat voor een mooi prijsje. Verder ligt in de winkel het gratis lentenummer van 'Smaakma kend' met een zeer lezenswaardig artikel over kiemen, plus heerlijke voorbeelden van recepten met kiemen. Verkrijgbaar bij de Eko-shop, geopend van dinsdag t/m zaterdag van 09:00 tot 17:00 uur. Donder dag- en vrijdagavond van 18:30 tot 20:00 uur. Zaterdag 11 mei vind er een bijzonder concert plaats in de Nieuwe Kerk te Zierikzee. Een internationaal koor bestaande uit het Gereformeerd Kerkkoor Zierikzee aangevuld met gastzangers en de Eisenberger canto- rij uit de Duitse gemeente Eisenberg zullen gezamenlijk een aantal prachti ge muziekwerken ten gehore brengen. De ongeveer 100 zangers zullen het 'Gloria' van Vivaldi, 'Alles was ihr tut mit Worten oder mit Werken' van Buxtehude en 'Ein feste Burg ist unser Gott' van Gunsenheimer uitvoeren. Zij worden begeleidt door een professioneel orkest bestaande uit musici uit zowel Nederland als Duitsland. De heer T. Faber zal het geheel begeleiden op een authentiek kistorgel. De algehele leiding is in handen van dirigent Mar van der Veer. Ook het bovenbouwkoor van de Scholenge meenschap 'Prins Maurits' uit Middeüiamis zal een bijdrage leveren aan dit concert. Zij zijn dan net teruggekeerd van een reis naar Duitsland waar zij onder andere in Eisen berg hebben meegewerkt aan een Duits/ Nederlands concert. Met de gemeente Eisenberg, een plaats in de voormalige Oost-Duitse deelstaat Thiirin- gen, en een aantal kerkelijke gemeenten op Schouwen-Duiveland worden al meer dan twintig jaar intensieve kontakten onderhouden. De eerste ontmoetingen von den plaats vele jaren voor de val van het communisme. De inmiddels ontstane vriendschapsbanden zijn niet meer weg te denken. In de herfst van 2000 vond er in Eisenberg voor de eerste maal een gezamen lijk concert plaats. Nu zal een nieuwe ont moeting tussen de koren in Zierikzee plaats vinden. Het concert op 11 mei in de Nieuwe Kerk begint om 17.00 uur. Toegangsbewijzen a 6,- zijn te verkrijgen bij Delta Disc, Mol 35 te Zierikzee, bij het secretariaat Kerkhof 4 te Zierikzee tel. 0111 420619 of voorafgaand aan het concert van af 16.30 uur in de Nieuwe Kerk. Soms kunnen ouders de zorg voor hun kin deren (tijdelijk) niet aan. Redenen die hier aan ten grondslag kunnen liggen zijn bij voorbeeld verslavingsproblemen, mishan deling, ziekte of overlijden van (één van) de ouders, of kinderen die ernstige gedrags stoornissen vertonen of gehandicapt zijn, waardoor de opvoeding erg zwaar valt. Pleeggezinnen bieden onderdak aan deze kinderen of jongeren, die voor korte of lan ge tijd niet thuis kunnen wonen. Door een thuisbasis te bieden, waar kinderen op warmte en een eigen plek kunnen rekenen, kunt ook u hen weer in staat stellen de draad van hun leven op te pakken. Een zinvolle uitdaging dus, waarbij u een kind toekomst geeft! U kunt pleegouder worden voor een periode in de vakantie, voor bijvoorbeeld een weekend per maand of voor langere tijd. Pleegouders worden voorbereid op hun taak en kunnen als dat nodig is altijd terugvallen op een begeleider. Ook is er een kostendek kende vergoeding voor pleegouders. Het Centrum voor Pleegzorg Rotterdam organiseert op maandag 6 mei een voorlich tingsbijeenkomst in Rotterdam. Geïnteres seerden in het pleegouderschap kunnen met al hun vragen op deze bijeenkomst terecht. Tijdens de voorlichtingsavond komt o.a. aan de orde waarom kinderen niet bij hun ouders kunnen wonen, wat de gevolgen zijn van een pleegkind in uw huis, welke vormen van pleegzorg er zijn en hoe u pleegouder kunt worden. De avond is vrij toegankelijk. Voor meer informatie kunt u contact opne men met het Centrum voor Pleegzorg, tel. 010-2718888. U kunt hier ook een informa tiepakket aanvragen. Het Centrum voor Pleegzorg Rotterdam is gevestigd aan Dier gaardesingel 71, 3014 AE Rotterdam, tele foon: 010-4120150, fax: 010-4143253. ROTTERDAM - Zaterdag 20 april was Good Luck te gast bij 'Sperwers' uit Rotter dam-Zuid. Sperwers staat derde op de rang lijst en Good Luck, na de nederlaag van vori ge week, op de zevende ofwel de voorlaatste plaats. Naast deze stand was het voor Good Luck ook vanwege de ondergrond - gravel - een moeilijke opgave om Sperwers te ver slaan. Nico Overduin startte weer in de basis en de bank werd gevuld met Arjan Zonder van, Gijsbert Gille, Britt Abbas en Nicole van den Berg. Vanaf het begin creëerde Good Luck de meeste kansen. Sperwers kwam echter op voorsprong. Tot 2-2 was de strijd tussen bei de partijen gelijk. Vanaf dat moment drukte Good Luck door en kwam voor rust op een 2-6 voorsprong. In de tweede helft ging Good Luck gewoon door met waar het in de eerste helft mee geëindigd was. Veel druk op de verdediging van Sperwers en een goede rebound van Good Luck waren de sleutelwoorden. Hal verwege maakte Good Luck van de 4-punten voorsprong er 6 van, wat tot het einde van de wedstrijd niet meer uit handen werd gege ven. In de slotfase kwam Britt Abbas nog in het veld. Scheidsrechter Henneman floot bij 8-14 af. Een terechte overwinning voor de ploeg van coach Van Vliet. Good Luck was collectief beter en door hard werken hebben ze weer aansluiting met de rest van de ploe gen. Doelpunten Good Luck: Jan-Willem de Vos (6), Marcel Kievit (3), Ingmar Adam (2), Samantha Krijgsman (2) en Heidi Kamer ling (1). Herinnert u zich het artikel van de reis die mevrouw Lydia Vroegop-Zandbergen met haar man maakte naar Nieuw-Zee land? Het artikel droeg de naam: 'Ons Dorp, een stukje Nederland aan de ande re kant van de wereld'. Zijdelings ver klapten wij toen al dat het volgende boek van deze Dirkslandse schrijfster zich daar zou afspelen. Deze meimaand is het zover: het nieuwste werk, 243 pagina's dik, met de titel: 'Als wegen elkaar kruisen', is klaar. Het is verkrijgbaar in alle boek handels en bibliotheken. Bovendien is het te koop aan het woonhuis van de auteur: Geldersdijk 23 in Dirksland. In tegenstelling tot voorgaande boeken heeft de auteur haar twaalfde boek van een voorwoord voorzien. Daarin laat zij weten nog steeds samen met haar man in verwon dering terug te blikken op de onvergetelijke reis naar dit prachtige land. Het natuur schoon heeft onuitwisbare indrukken ach tergelaten bij hen beiden. De personen in het boek, ja in feite het hele verhaal, berus ten op fantasie. De beschrijving van de natuur is echter een heerlijke werkelijkheid en de auteur hoopt dat de lezers hiervan zul len meegenieten. Het gloednieuwe verhaal speelt zich af op twee plaatsen; een kust plaats op het Noorder Eiland en een dorp op het Zuider Eiland. En, zo besluit de auteur haar voorwoord: ook aan de andere kant van de wereld spelen liefde en verdraagzaam heid een belangrijke rol. Pas bij het thuiskomen van de reis naar Nieuw-Zeeland begon het verhaal te ont staan. Tijdens het schrijven ervan was Lydia Vroegop in haar fantasie dikwijls aan de andere kant van de wereld. Dan liep ze weer langs de rots, die uitloopt tot ver in een baai, net zo lang tot aan het einde de weg voor wandelaars versperd werd. Deze rots, waar de mooiste subtropische flora uitspruit, stond model voor de omslag van het boek. Hoewel in Nieuw-Zeeland de Engelse taal de voertaal is, heeft Lydia Vroegop be wust de keus gemaakt voor het weglaten van Engelse termen en woorden. Het eerste exem plaar van het boek ligt ove rigens al in Nieuw-Zee land! De reac ties waren enthousiast. Voor wie al weten wil waar het twaalfde verhaal van mevrouw Vroegop over gaat, lichten we een klein tip je van de sluier op. Margaret Lammers trouwt voor haar eenen twintigste verjaardag met Roy van Hovelin- gen. Hun huwelijk houdt geen stand. Binnen twee jaar laat zij hem alleen. Op haar werk ontmoet ze Steve Barker. Hij is knap en charmant. Zonder aarzelen gaat zij met hem samenwonen. Haar ouders vinden het niet leuk dat hun dochter zo snel van partner ver andert. In het begin is de relatie tussen Mar garet en Steve goed. Hij houdt van avontuur en wil naar het Zuider Eiland verhuizen. Volgens hem is daar een gebrek aan goed opgeleid personeel. De werkelijkheid valt tegen. Ze moeten genoegen nemen met een eenvoudige baan en een laag salaris. Het gaat redelijk omdat ze samen werken. De problemen beginnen als blijkt dat Margaret in verwachting is. In die tijd merkt ze dat Ste ve vaak laat thuiskomt. Hij ruikt dan naar sterke drank. Na de geboorte van Jeffrey wordt dat steeds erger. Er gaan avonden voorbij dat er geen goed woord over zijn lip pen komt. Van haar liefde voor hem blijft niet veel over. Wordt haar tweede huwelijk ook een mislukking? Roy van Hovelingen blijft niet alleen. Na een kleine aanrijding maakt hij kennis met Pamela Harrington. Zif wordt zijn tweede vrouw. Met hun dochter Cristel vormen ze een gelukkig gezin. Tot wegen elkaar kruisen. Overwint haat of lief de? Het belooft weer een spannend boek te wor- den met een positieve strekking. Dat is voor de schrijfster een absolute voorwaarde. Wie r de smaak van Vroegop's boeken te pakken heeft en nog meer van haar wil lezen, hoeft niet lang te zoeken. Achterin het boek zijn alle voorgaande titels met korte inhoud en ISBN nummer vermeld. Elk jaar telt de auteur wel honderdduizend lezers door heel Nederland. Een leuk bewijs daarvan is de ontmoeting met een boswachter uit Gelder- land, die mevrouw Vroegop spontaan bij haar naam noemde en de hand schudde: "Ik herken u van het fotootje achterop uw boe- ken", was zijn verklaring. Voorzichtig informeren we naar een volgend boek. En, hoe kan het ook anders.het der- tiende verhaal is alweer bijna klaar. Lydia Vroegop: "Es schrijf nog steeds met veel ple- zier. Mijn hobby heeft bij het ouder worden een grote plaats in mijn leven gekregen.. Zonder dat zou ik een grote leegte ervaren. - En ik ben dankbaar dat ik het nog steeds mag^, doen." Harmke Grootenboer heeft net de wisselbeker in ontvangst genomen. Mariies Rijken (Ie prijs) 165,5 Barneij Kreukniet (2e prijs) 160 Dorian Papavoi- ne (3e prijs) 156,5 Diantha v. Spronsen 154 Elsbeth v.d. Water 153,5 Peter Korpershoek 152 Marijn Villerius 151 Laura Bakker 150 Tim Strijdhorst 150 Cornehs Villerius 148,5 Cheranie Jordaan 148,5 Saskia van den Bulk 147,5 Linda Assenberg v. Eijsden 147,5 Rachelle van Nes 147 Mandy Mie- zelmoe 145,5 Mieke Korpershoek 145 Valerie Straver 142 Huibert Knops 140 Deborah de Vries 138 T.M. Biemond 132. Arjan de Nooijer (Ie prijs) 175,5 Lennart Moree (2e prijs) 172,5 Arjan de Vos (3e prijs) 171 Arjan Huizer 170,5 Marien Stou ten 168 Johan Verzendaal 166 Fleur Bul thuis 166 Lennart Moree 162,5 Marije Schellevis 162 Bert van Stam 160 Renate v. Dieren 160 Arina Heystek 158 Claudia Struijk 157,5 Christiaan Stouten 156 Mar- tine v.d. Schelde 154 Leny van Wijk 153,5 Dingeman Wolfert 152,5 Sander v.d. Hou ten 149,5 Henk van Lingen 149 Marieke v.d. Water 148,5 Joran Looij 148,5 Caro line v. Dorsser 147,5 P. Biemond 142 Els beth Knops 141. Marya Heij (Ie prijs) 162,5 Heleen Sams on (2e prijs) 153 Cornalijn v. Spronsen (3e prijs) 152 Sifra van Asperen 151,5 Gerdine Struik 151,5 Louelle Seelmann' 148,5 Gerriette Stolk 148,5 Mathilde van' Burg 146,5 Francis v. Veelen 146 Aleida- Stouten 143 Wouke Smith 141,5 Harmke Grootenboer (Ie prijs) 180,5 Geerte Rijpma (2e prijs) 174,5 Nadine Stolk (3e prijs) 167,5 Marlies Baan 164,5 Erica Verhage 162,5 Kitty van 't Geloof 161 Suzanne Kooij 159,5 Barendien Bakker 158 Linda Hoekman 155 Annelies Kievit 151 Armanda Ridderhof 150,5 Sjanelle Baan 150,5 Andrea Viergever 146,5 Augusta van Lingen 146 Gijske Smith 137 Ashwin Wenmakers Johan v.d. Valk (Ie prijs) 169 Annelies Kievit Janneke Hoekman 158,5 Henk van Lingen Arjan de Vos 154 Marieke v.d. Water Elsbeth v.d. Water 147,5

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2002 | | pagina 2