M GOEDEREEDE Goeree-Overflakkee Wet milieubeheer Voorgenomen boiiw/ergynningen GEMEENTE DIRKSLAND E M E E N T E I D D E L H A R N I S Voorgeriomen bouwvergunningen Verleende bouwvergunning Herbestratingswerkzaamheden Den Bommel en Oude-Tonge Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Mededeling van het dagelijks bestuur van het ISGO, namens burgemeesters en wethouders van de hier genoem de gemeenten. Besluit Op 20 maart 2002 is de volgende oprichtingsvergunning ingevolge de Wm verleend aan: 1Alrefai Tex voor een sorteerbedrijf voor textiel en schoeisel aan de Tramweg 13 en Stationsweg 24-26 te Oude- Tonge. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. Het besluit en de overige stukken liggen ter inzage vanaf 25 maart 2002 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Dirksland (nr. 1). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO, telefoon 0187 - 48 81 11. Beroep tegen het besluit kan, vanaf 26 maart 2002 gedurende zes weken worden ingesteld door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit; b. de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp-besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ont werp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden venA^eten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een voorlopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderlijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een voor lopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan con tact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187 - 48 81 11). GEMEENTE Bibliotheek Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend het voornemen te hebben om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor een maximale termijn van vijf jaar medewerking te verle nen aan het verzoek van de directie van de Rabobank West Flakkee te Stellendam teneinde het vestigen van een bibliotheek in het kantoorpand van de Rabobank aan de Hofdijksweg 20 te Ouddorp mogelijk te maken. De op dit verzoek betrekking hebbende bescheiden liggen met ingang van 25 maart 2002 gedurende een perio de van twee weken voor een ieder ter gemeensecretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen aan dit verzoek om vrijstelling medewerking te ver lenen schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken bij burgemeester en wethouders van Goedereede, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Boiiwaanvrageif Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om bouw vergunning is ontvangen op 11 maart 2002 voor: - het uitbreiden van de recreatiewoning Jonkerstee 44 te Ouddorp; - het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Dirkdoensweg 21 te Ouddorp; op 12 maart 2002 voor: - het uitbreiden van een opslagloods op het perceel Westduinweg 13 te Ouddorp; op 13 maart 2002 voor: - het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Johan Frisopad 24 te Stellendam; - het uitbreiden van de woning op het perceel Margrietweg 1 te Ouddorp; op 14 maart 2002 voor: - het plaatsen van een brug aan de Zwarteweg te Stellendam; - het plaatsen van drie bruggen in het bestemmingsplan Nieuwe Oostdijk te Goedereede; - het verbouwen van een bedrijfspand en kantoor op het perceel Delta Industrieweg 9 te Stellendam. fVlsidingsn Tevens delen wij u mede dat een melding tot bouwvoornemen is ontvangen op 11 maart 2002 voor: - het plaatsen van een blokhut op het perceel Marijkeweg 7 te Ouddorp; op 12 maart 2002 voor: - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Pretoriuslaan 11 te Ouddorp; - het plaatsen van twee dakkapellen op de woning op het perceel Beresteyn 1 te Goedereede. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen en/of meldingen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Antennemast Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend het voornemen te hebben om met toepassing van artikel 19, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en met gebruikmaking van de door het college van Gede puteerde Staten van Zuid-Holland op 18 december 2001 verstrekte specifieke verklaring van geen bezwaar bouw vergunning te verlenen aan de Staat der Nederlanden, Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Agentschap Informatie en Communicatie Technologie Organisatie (ITO), Projectbureau C2000, Postbus 238, 3970 AE Driebergen voor het plaatsen van een antennemast met een hoogte van 48 meter (inclusief antenne) en appa- ratengebouw op een gedeelte van het perceel thans kadastraal bekend gemeente Stellendam, sectie G, nummer 428, plaatselijk bekend Zuiderdiepstraatweg 40 (sportveldencomplex v.v. Stellendam). Het betreffende bouwplan ligt met ingang van 25 maart 2002 gedurende een periode van vier weken ter gemeen tesecretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen aan dit bouwplan c.q. verzoek om vrijstelling mede werking te verlenen, schriftelijk zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders. Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Camping De Groene Weide Inspraak voornemen toepassing artikel 19 lid 1van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en vaststellen voorbe- reldingsbeslult. Burgemeester en wethouders van Goedereede maken op grond van het bepaalde in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend met gebruikmaking van artikel 19, lid 1en artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening het voornemen te hebben de gemeenteraad van Goedereede voor te stellen medewerking te verlenen aan vrijstelling van het bestemmingsplan 'Oudeland en Oude Nieuwland' ten behoeve van het realiseren van het door camping 'De Groene Welde', Oude NIeuwlandseweg 11B te Ouddorp ingediende kwaliteitsverbeteringsplan voor de camping. De Groene Weide is een rustige op de Kop van Goeree gelegen viersterren familiecamping. De camping is gele gen In het kleinschalige zandwallenschap dat zo kenmerkend is voor de Kop van Goeree. Het karakter van het zandwallenschap is ook op en rond de camping aanwezig. Hierdoor heeft de camping een kleinschalig karakter, ondanks dat het een oppervlakte heeft van circa 12 ha. Op camping 'De Groene Weide' zijn thans 246 vaste en 225 toeristische standplaatsen aanwezig. Ten gevolge van een kwaliteitsverbetering zijn momenteel 3 stand plaatsen komen te vervallen. Het voorstel van de ondernemer om te komen tot een kwaliteitsverbetering op de camping 'De Groene Weide' richt zich op de volgende veranderingen: - het sportveld zal ingericht worden ten behoeve van vaste standplaatsen. Op het sportterrein kunnen 25 stand plaatsen aangelegd worden (22 standplaatsen die elders worden gesaneerd en 3 reeds eerder gesaneerde plaatsen; - nabij de ingang zal het voetbalveld worden geïntegreerd in de overige sportvoorzieningen; - omvorming van de vaste standplaatsen op het veld 'Octopus' in toeristische standplaatsen (totaal 76 verblijfs- eenheden). - oplossen van urgente knelpunten op het gebied van (brand)veiligheid en hygiëne. Van een uitbreiding van de camping is geen sprake. Na de uitvoering van het kwaliteitsverbeteringsplan zullen op camping 'De Groene Weide' in totaal 298 toeristische standplaatsen en 173 vaste standplaatsen aanwezig zijn. Het totaal aantal standplaatsen blijft derhalve gehandhaafd op 471 De desbetreffende stukken liggen met ingang van 25 maart 2002 gedurende een periode van vier weken tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken. Gedurende deze periode kunt u schriftelijke Inspraakreacties richten aan het college van burgemeester en wet houders van de gemeente Goedereede, Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en met gebruikmaking van de door het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland verstrekte specifieke verklaring van geen bezwaar bouwwergunning te verienen voor: - het bouwen van een toiletgroep aan het restaurant op het perceel De Punt 7, kad. gemeente Goedereede, sec tie O nr. 93. Met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning juncto artikel 20, lid 1 sub a onder 2 van het Besluit op de ruimtelijke ordening is het college voornemens medewerking te verlenen aan de melding tot bouwvoornemen voor: - het plaatsen van een (vervangende) blokhut bij de recreatiewoning De Maraat 16 - Oude NIeuwlandseweg 5, kad. bekend gemeente Ouddorp, sectie B nr. 2906. Bovengenoemde bouwplannen liggen ingaande 25 maart 2002 gedurende vier weken ter inzage op de afdeling Algemene Zaken, ter gemeentesecretarie. Gedurende deze termijn kan een leder tegen het voornemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrijstel ling medewerking te verienen, schriftelijk zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Tramlijnweg 2, Goedereede, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Internet: www.goedereede. Tel. (0187149 15 00/fax 49 29 24 /e-mail: gemeentehuis@goedereede.nl Openingstijden: ma l/m vr 08.00 tol 12.00 en 13.00 lot 17.00 uur. (do tot 19.00 uurj nl Bekendmakingen Aigemene wet bestuufsreeht Vergunning verleend aan: - M. Kievit voor het vergroten van een woning en het oprichten van een garage op het perceel Zuid Spuidijk 25, Dirksland (14-03-2002). N.B. Bij het hierboven genoemde besluit kunnen belangen van derden betrokken zijn. De Algemene wet bestuurs recht geeft de derde belanghebbende de mogelijkheid om binnen zes weken na de dag van bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter het desbetreffende besluit vermeld) een (gemotiveerd) bezwaarschrift in te dienen bij burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen worden afgewacht, dan kan - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de President van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuurs recht. Postbus 509513007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening worden gevraagd. Daarbij is een zoge heten griffierecht verschuldigd. TiideHjke referendumwet Burgemeester en wethouders hebben op 11 maart 2002 besloten om het aantal kiesgerechtigden voor de toe passing van de Tijdelijke referendumwet vast te stellen op 6.199. Dit betekent dat een gemeentelijk referendum wordt gehouden indien, na een inleidend verzoek van 62 kiesge rechtigden, ten minste 620 kiesgerechtigden bij een definitief verzoek de wens daartoe hebben kenbaar gemaakt. Vergaderingen maart/apri! 2002 25 maart 2002 integrale raadscommissie (19.30 uur) 04 april 2002 gemeenteraad (19.30 uur) Vijf dagen van tevoren worden de agenda's gepubliceerd op het publicatiebord bij het gemeentehuis (geheel) en op teletekst (gedeeltelijk). Eventuele wijzigingen op het vergaderschema worden eveneens op die wijze bekend gemaakt. Besüssmgen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - G.J. Koppenaal, Burg. Sterkstraat 4, Stad aan 't Haringvliet - uitbreiden woning (080302) - St. Thuiszorg en MW Goeree-Overflakkee, Jul. van Stolberglaan 19, Middelharnis - Jul. van Stolberglaan 19, Middelharnis - verbouwen kantoorgebouw (080302) - M. Schellevis, Pr. Bernhardlaan 50, Middelharnis - veranderen voorgevel en herinrichten garage (080302) - M.CP. Riemens, Molenstraat 3, Middelharnis - plaatsen tuinhuis, Van der Waalsweg 20, Middelharnis (080302) - Oost-Europa Werkgroep Middelharnis, p/a Pimpelmees 51Sommelsdijk - openbare inzameling van gelden van 12 t/m 22 april 2002 (080302) - St. Adullam gehandicaptenzorg, p/a Korteweegje 18, Nieuwe-Tonge - organiseren verkoop op 13 april 2002 in ver.gebouw Elim, Zuiddijk 19 te Nieuwe-Tonge (080302) - Ver. wijkgroep 'De Zwaluw', Sperwer 5, Sommelsdijk - organiseren lampionoptocht op 22 maart 2002 (080302) - Chauffeursvereniging 'Flakkee', Postbus 179, Middelharnis - organiseren Lunapark op parkeerplaats nabij 'De Staver'op 6, 7, 8,10 en 11 juni 2002 (110302) - Bestuur Technische School Middelharnis, Schoolstraat 11Middelharnis - intern verbouwen van schoolgebouw (110302) - Jeugdraad Herv.Gem. Sommelsdijk, p/a Pimpelmees 24, Sommelsdijk - organiseren gemeentedag op 25 mei 2002 In de Ring rond kerk te Sommelsdijk (110302) - F Klein, Voorstraat 25, Middelharnis - vergroten woning (110302) - C. van Rossum, Kortewegje 36, Sommelsdijk - plaatsen twee bergingen en luifel (110302) - E.C. Vis, Stationsweg 7, Middelharnis - vergroten woning (110302) - Nederiandse vereniging tot bescherming van dieren, Floris Grijpstraat 2, Den Haag - openbare inzameling van gelden van 30 september 2002 t/m 5 oktober 2002 (140302) - J.M. teentjes, J.W. Frisostraat 21Middelharnis - plaatsen berging (140302) - J. Kransse, Teenhoek 13, Sommelsdijk - uitbreiden woning (140302) - Mw. M.L. van den Nieuwendijk, Tuinstraat 20, Sommelsdijk - uitbreiden woning (140302) - M.J. van 't Ende, Tuinfluiter 23, Sommelsdijk - bouwen serre (140302) - J. van Heemst, Zuiddijk 48a, Nieuwe-Tonge - verbranden snoeihout (140302) - A. Spoor, Zeedijk 2, Stad aan 't Haringvliet - verbranden snoeihout (150302) - M.B. Groenendijk, Oudelandsedijk 19, Sommelsdijk - verbranden snoeihout op Achterweg te Sommelsdijk (150302) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen bin nen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslis sing) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Mid delharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, telefoon 0187-47 55 55. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijl<e Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - Provincie Zuid-Holland, Overheidssaneringen voor het plaatsen van een grondwaterzuiveringsinstallatie op het perceel Achterdijk 14 te Stad aan 't Haringvliet; artil<el 23, lid 1b van de bestemmingsplanvoorschriften 'Centrum Middelharnis' artikel 21, lid 1b van de bestemmingsplanvoorschriften 'Dorpsweg Zuid/De Staver' artikel 21, lid 1b van de bestemmingsplanvoorschriften 'Ringstraat/De Stoof' artikel 4 van de bestemmingsplanvoorschriften 'Bebouwingsregeling bebouwde kom der gemeente Som melsdijk' en artikel 51lid 3 van de Woningwet artikel 12, lid al van de bestemmingsplanvoorschriften 'Westplaat' artikel 2, lid la van de bestemmingsplanvoorschriften 'Nieuwe-Tonge' artikel 25, lid 1 b van de bestemmingsplanvoorschriften 'Stad aan 't Haringvliet' bouwvergunning te verienen aan: - Gemeente Middelharnis voor het plaatsen van ondergrondse glascontainers op de volgende locaties 1Plus, Kerkepad, Middelharnis 4. Dorpsweg, Sommelsdijk 2. Parkeerterrein, Beneden Zandpad, Middelharnis 5. Oost Achterweg, Sommelsdijk 3. Cl 000, Dorpsweg, Sommelsdijk 6. Samaritaan, Koningin Julianaweg, Sommelsdijk 7. Kaai, Sommelsdijk 9. Frank van Borselenstraat, Nieuwe-Tonge 8. Nieuwstraat, Stad aan 't Haringvliet Deze bouwaanvragen liggen met ingang van 25 maart 2002 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan Iedereen schriftelijk bedenkingen tegen de bouwplannen naar voren brengen bij bur gemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om bouwvergunning is ontvangen van: - Amstelland Ontwikkeling Wonen B.V voor het uitbreiden van een woning op het perceel Joost van den Vondel laan 30 te Sommelsdijk (14-03-2002); - R. Keukervoor het wijzigen van een gevel op het perceel Frans Halslaan 11 te Middelharnis (14-03-2002). Een melding bouwvoornemen is ontvangen van: - R.W. van Lier voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Zandpad 112 te Middelhamis (12-03-2002); - Amstelland Ontwikkeling Wonen B.V. voor het oprichten van een dakkapel op de percelen Willem Bilderdijkstraat 8 te Sommelsdijk, Willem Bilderdijkstraat 26 te Sommelsdijk, Joost van den Vondellaan 34 te Sommelsdijk en Joost van den Vondellaan 36 te Sommelsdijk (13-03-2002). Deze publicaties hebben een informatief karakter De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daarom nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (verlenen vrijstelling van de bepalingen van het bestemmingsplan) juncto arti kel 20 van het Besluit op de ruimtelijke ordening, bouwvergunning te verlenen voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Schaapsweg 36 te Den Bommel. De stukken betreffende de bouwaanvraag liggen met Ingang van 22 maart 2002 gedurende vier weken voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage op het gemeentekantoor, taakgebied VROM. Het gemeentekantoor is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 en 19.30 uur. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terinzagelegging In de gelegenheid gesteld schriftelijk zienswijzen naar voren te brengen bij het college van burgemeester en wethouders, Eisenhowerlaan 13255 VA OUDE- TONGE. Degene die een zienswijze heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeling nader toe te lichten. Aanvraag bouwvergurjning Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om bouwvergunning is ingekomen voor; - Het bouwen van een brandweerkazerne op een perceel aan de Langeweg, kadastraal bekend gemeente Oolt- gensplaat, sectie A, nummer 4022 (ontvangen 6 maart 2002); - Het uitbreiden van een recreatiewoning op het perceel Havendijk 12 huisje nummer 49 te Ooitgensplaat (ont vangen 8 maart 2002); - Het uitbreiden van de woning op het perceel Weespad 20 te Ooitgensplaat (ontvangen 8 maart 2002). Een melding bouwvoornemen is ingekomen voor: - Het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Mariniersweg 24 te Oude-Tonge (ontvangen 12 maart 2002); - Het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Havendijk 10 huisje nummer 14 te Ooitgensplaat (ontvangen 14 maart 2002). Nadere intormati^iövgrcle ingekomen aanvragen is verkrijgbaar bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen en meldin gen kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. Burgemeester en wethouders maken bekend dat bouwvergunning verieend is voor - het bouwen van een serre aan de woning op het perceel Bommelsedijk 8 te Den Bommel (besluit verzonden 5 maart 2002); Aanlegvergunning is verleend voor: - het oprichten van een boomkwekerij aan de Vroonweg te Achthuizen, kadastraal bekend sectie M, nummers 238 en 239 (besluit verzonden 13 maart 2002). Nadere informatie over de verleende melding bouwvoornemen is verkrijgbaar bij het taakgebied Volkshuisves ting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: Bij het hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van anderen dan de direct- belanghebbenden betrokken zijn. De Algemene wet bestuursrecht geeft derden belanghebbenden de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van het besluit (dit betreft dus niet de datum van deze publicatie) daar tegen een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij burgemeester en wethouders. Voorts bestaat nog de moge lijkheid voorlopige voorziening te verzoeken bij de President van de Arrondissementsrechtbank te Rotterdam, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat noodzakelijk maakt. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij het taakgebied VROM van de gemeente verkrijgen. Vaststeiiing verordeningen De gemeenteraad van Oostflakkee heeft in zijn vergadering van 13/14 maart 2002 de volgende verordeningen vastgesteld: - Subsidieverordening oud papier Oostflakkee 1997; - Verordening klokkenluiders gemeente Oostflakkee 2002; - Reglement van Orde voor de raad van de gemeente Oostflakkee. Deze verordeningen liggen bij taakgebied Burger, Bestuur, Communicatie en Organisatie voor een ieder ter inza ge. De verordeningen treden in werking zes weken na de dag waarop zij zijn bekend gemaakt. Tijdelijke referendumwet Burgemeester en wethouders hebben op 15 maart 2002 besloten te bepalen dat een referendum kan worden gehouden over: - Subsidieverordening oud papier Oostflakkee 1997; - Verordening klokkenluiders gemeente Oostflakkee 2002; - Reglement van Orde voor de raad van de gemeente Oostflakkee. Op grond van artikel 144 van de Tijdelijke referendumwet kunnen belanghebbenden tegen deze besluiten beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-GRAVENHA- GE. De termijn voor het indienen van dit beroepschrift bedraagt zes dagen. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop de besluiten bekend zijn gemaakt. Binnen drie weken na de bekendmaking van deze besluiten kan iedere kiesgerechtigde een verzoek tot het hou den van een gemeentelijk referendum indienen. De indiening geschiedt in persoon op het gemeentekantoor van de gemeente waar de verzoeker als kiesgerechtigde is geregistreerd. De verzoeker ondertekent het formulier ten overstaan van de daartoe door de burgemeester aangewezen ambtenaar en geeft daarbij blijk van zijn identiteit. De door de burgemeester aangewezen ambtenaar tekent In aanwezigheid van de kiesgerechtigde op het for mulier de datum aan waarop het verzoek is ingediend. Een ingediend verzoek kan niet worden ingetrokken en een verzoeker kan niet meer dan één verzoek over hetzelfde besluit indienen. Binnenkort zullen in Den Bommel en in Oude-Tonge herbestratingswerkzaamheden plaatsvinden in de volgende straten: Den Bommel; (aanvang werkzaamheden week 12) - Nassaustraat (vanaf de Schoolstraat tot de Johan Frisolaan) - Willem Alexanderstraat (niet rondom het 'pleintje') - Prins Bernhardstraat - Koningin Emmaplein (langs de even huisnummers) Oude-Tonge: (aanvang werkzaamheden week 14) - Molenweg (van huisnummer 1 tot en met 21) - Eisenhowerlaan (van huisnummer 8 tot en met 64) - Zuiddijk (vanaf de Kaai tot en met huisnummer 27) Waar nodig zullen omleidingsroutes gemaakt worden. Hoewel getracht zal worden de overlast tot een minimum te beperken, zult u wellicht toch enige hinder onder vinden van de werkzaamheden. Onze excuses hiervoor.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2002 | | pagina 12