M SPIER ZIEKTE? Adverteren GOEDEREEDE Toercaravan ZjtrXX^^ m5?^ VSN Vereniging S|>|^^plcten Nederland GEMEENTE GEMEENTE DIRKSLAND Vooroemen vertenen bouwvergunning I* G E M E E N T E I D D E L H A R N I S Gemeenteblad Nu ook online op www.oostflakkee.nl. Goeree-Overflakkee T.H. op castel camping 200 Euro Frankrijk, Charenta Info (0181) 41 04 44 WWW.PUN5.nl Tel. (0187)68 4180 Verkeersmaatregel Burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede brengen hierbij ter openbare kennis, dat op 19 febru ari 2002 door hen op grond van de wegenverl<eerswetgeving het volgende verl<eersbesluit is genomen. Het gaat dan om een besluit tot instelling van een eenzijdig parkeerverbod aan de zijde van de woningen Groenmarkt 1 tot en met 7 in de woonkern Goedereede door plaatsing van het bord E 1 Parkeerverbod. Bovengenoemd verkeersbesluit ligt gedurende de hierna genoemde termijn op werkdagen van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur alsmede ook op donderdagen van 17.00 tot 19.00 uur, uitgezonderd Goede Vrijdag en Tweede Paasdag, op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie ter inzage. Tegen dit ver keersbesluit staat voor iedere belanghebbende de mogelijkheid open om bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp binnen zes weken na de dag volgende op die van deze bekendmaking op grond van de Algemene wet bestuursrecht een met redenen omkleed bezwaarschrift in te dienen. Daarnaast kan een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Rechtbank, p/a Arrondissementsrechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rot terdam. Hiervoor is griffierecht verschuldigd. Bouwaanvragen - Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om bouw vergunning is ontvangen op 19 februari 2002 voor: - het uitbreiden en verbouwen van het pand op het perceel Stationsweg 15 te Ouddorp; op 4 maart 2002 voor: - het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Azaleastraat 85 te Stellendam; - het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Braafnstove 40 te Ouddorp; - het plaatsen van een reclamebord op het bedrijfsgebouw op het perceel Stoofweg 4 te Ouddorp; op 5 maart 2002 voor: - het verbouwen en uitbreiden van de recreatiewoning Kastanje 18 op De Kiepperstee te Ouddorp; - het uitbreiden van de woning op het perceel Eendrachtsweg 31 te Stellendam; op 6 maart 2002 voor: - het uitbreiden en verbouwen van een loods op het perceel Molenweg 24-26 te Ouddorp. Meidingen t Tevens delen wij u mede dat een melding tot bouwvoornemen is ontvangen op 4 maart 2002 voor: - het plaatsen van een blokhut op het perceel Hermansweg 10 te Ouddorp; op 5 maart 2002 voor: - het plaatsen van een tuinhuis op het perceel Breenstraat 40 te Goedereede; op 6 maart 2002 voor: - het plaatsen van een berging (t.v.v.) nabij de recreatiewoning Maraat 16 (Oude Nieuwlandseweg 5 te Ouddorp; - het plaatsen van een blokhut (t.vv.) op het perceel Koning Haakonstraat 17 te Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen en/of meldingen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Verkoop bi| inscfiriiïlRg De gemeente Goedereede biedt bij inschrijving te koop aan het aan de gemeente Goedereede in eigendom toe behorende woonhuis met erf en tuin MOLENSTRAAT 2 te Goedereede, kadastraal bekend gemeente Goedereede, sectie A, nummer 2573 (ged). De totale oppervlakte van het perceel bedraagt circa 76 ml Gegadigden voor dit pand dienen inwoner van c.q. economisch gebonden te zijn aan de gemeente Goedereede. Inschrijving kan uitsluitend geschieden op inschrijfformulieren die verkrijgbaar zijn op de afdeling Algemene Zaken van de gemeente Goedereede, Tramlijnweg 2 te 3252 BR Goedereede, alwaar ook de nadere voonwaarden ver krijgbaar zijn. De inschrijfformulieren kunnen in gesloten envelop worden ingediend op de gemeentesecretarie, uiterlijk op dinsdag 2 april 2002 om 10.00 uur, na welk tijdstip de opening zal plaats vinden. De gunning van de woning wordt voorbehouden. Bezichtiging van het pand is mogelijk in overleg met de heer G.G. Vlielander of de heer K. Grinwis van het bureau Bouwkunde van da gemeente Goedereede, telefoon 0187 - 49 15 00, toestel 133 of 134. Voornemen verlenen bouwvergunning De burgemeester van Dirksland geeft kennis van het voornemen van burgemeester en wethouders om, met toe passing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vergunning te verlenen aan; - Vereniging ter Bevordering en de Verkrijging van Onroerend Goed door Landarbeiders te Dirksland voor het plaatsen van een berging op het perceel Armenweg/Haveloozeweg (volkstuinencomplex), Dirksland. Dit bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan, maar is wel in overeenstemming met het door de Raad vastgestelde bestemmingsplan 'Landelijk Gebied'. Dit bestemmingsplan is echter nog niet goed gekeurd door Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland zodat met gebruikmaking van de afgegeven specifieke verklaring van geen bezwaar bouwvergunning verleend kan worden. De op bovengenoemd bouwplan betrekking hebbende stukken liggen van 18 maart tot en met 15 april 2002 op het gemeentehuis, afdeling Alge mene Zaken, ter inzage en gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit plan schriftelijk zijn zienswijze naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders. De burgemeester van Dirksland geeft kennis van het voornemen van burgemeester en wethouders om vergun ning te verlenen aan: - H. van der Bok voor het vergroten van een bergruimte op het perceel Molendijk 132B, Melissant; - E. Knoll voor het verbouwen van een woning op het perceel Vroonweg:8a, Dirksland. Deze plannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan, maar door het verlenen van vrijstel ling krachtens artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kan medewerking worden verleend. De op bovengenoemde bouwplannen betrekking hebbende stukken liggen van 18 maart tot en met 15 april 2002 op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, ter inzage en gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit plan schriftelijk zijn zienswijze naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders. Bekendmakingen Aigemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan: - Katan Vuunwerk voor het afsteken van vuunwerk op 30 april 2002 vanaf terrein van D.E.S. '67, Philipshoofjes- weg 31Dirksland om 22.00 uur (01-03-2002); - De Oranjevereniging Dirksland voor het houden van een evenement op 30 april 2002 (11-03-2002); - De Oranjevereniging Dirksland voor het houden van een lunapark op de parkeerplaats bij sportcomplex 'De Gooye' tijdens de periode van 25 april 2002 tot en met 3 mei 2002, met uitzondering van zondag 28 april 2002 (11-03-2002). N.B. Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. De Algemene wet bestuursrecht geeft de derde belanghebbende de mogelijkheid om binnen zes weken na de dag van bekendma king (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter het desbetreffende besluit vermeld) een (gemo tiveerd) bezwaarschrift in te dienen bij burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen worden afge wacht, dan kan - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de President van de Rechtbank te Rotterdam (Sec tor bestuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening worden gevraagd. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. s Verzoeken om bouvi/verguoriing Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat aanvra gen om bouwvergunning zijn binnengekomen van: - B.R Nederland VO.F. voor het oprichten van een verkoopruimte motorbrandstoffen, luifel en een washal op het perceel Korteweegje 75, Dirksland; - Natuur- en recreatieschap 'De Grevelingen' voor het vernieuwen en vergroten van een steiger op de Slikken van Flakkee, Dirksland; - H B Invest voor het oprichten van een bedrijfsgebouw op het perceel aan het Bedrijvenpark Watertoren, Dirks land. Binnengekomen meldingen Burgemeester en Wethouders van Dirksland maken bekend dat de volgende meldingen van bouwvoornemen zijn binnengekomen: - L.M. Moelker voor het oprichten van een tuinhuisje op het perceel Sweelinckstraat 3, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informeren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag c.q. melding kan geen bezwaar worden gemaakt. Gebruiksvergunning Wij delen mee dat een gebruiksvergunning is verleend aan; - mevrouw C.W. Tieleman-Bakker: café Billard 'De Kaai', Kaai 13, Dirksland (8-3-02); - Stichting Jeugd- en Verenigingsgebouw Melissant: Verenigingsgebouw, Binnenweg 61Melissant (8-3-02); - Uitvaartverzorging Kievit B.V.; Rouwcentrum, Nieuweweg 2, Melissant (8-3-02); - Stichting Verenigingsgebouw 'Ons Huis'; Verenigingsgebouw, Kaaidijk 26, Herkingen (8-3-02); - Serviceflat 'Vroonlande', Staakweg 5, Dirksland (8-3-02). Ontvangen bouwpiarsrjen Een aanvraag om bouwvergunning is ontvangen van: - R.C. van Etten: vervangen houten berging, Watenveg 19, Middelharnis (01-03-2002); - A. Visbeen; oprichten bedrijfswoning, Langeweg 20, Nieuwe-Tonge (04-03-2002); - G.C. Kleingeld: plaatsen zonnepanelen, Langeweg 20b, Middelharnis (04-03-2002); - Gemeente Middelharnis: oprichten berging. Prins Marijkestraat 1, Middelharnis (04-03-2002); - St. Zuidwester; oprichten kleedaccommodatie, Oosthavendijk 30, Middelharnis (06-03-2002); - E. van Os: plaatsen dakraam (voorzijde woning), Pr. Bernhardlaan 130, Middelharnis (07-03-2002); -Architectenbureau Gestel B.V.; oprichten tijdelijke kantoorruimte. Zandpad 126, Middelharnis (07-03-2002); - J. de Waard; oprichten veranda. Oost Voorgors 66, Middelharnis (07-03-2002); - R. Pieterse; vergroten woning. Weeshuisstraat 19, Sommelsdijk (08-03-2002). Een melding bouwvoornemen is ontvangen van: - G.J. van Antwerpen: vergroten woning. Steneweg 53, Middelharnis (04-03-2002). Deze publicatie heeft een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daarom nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgeriomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn van plan om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning (voor een periode van maximaal 20 maan den) te verlenen aan Agrimarkt B.V. voor het oprichten van een tijdelijke opslagruimte. Kastanjelaan 45, Mid delharnis; artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan S. de Jong voor het oprichten van een schuur, Boomgaarddreef 3, Stad aan 't Haringvliet. Deze bouwplannen liggen met ingang van 18 maart 2002 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedu rende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen de bouwplannen naar voren brengen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Inspraakronde Burgemeester en wethouders van Middelharnis verlenen inspraak over de volgende onderwerpen: - bouwaanvraag van Mastenbroek Bloembollen B.V. voor het oprichten van een bedrijfswoning op een perceel aan de Rijzenburgseweg te Sommelsdijk; - bouwaanvraag van D. Korteweg voor het verbouwen van een agrarische bedrijfswoning met schuur tot burger woning op het perceel Molenlaan 31 te Sommelsdijk. Beide bouwplannen liggen met ingang van 18 maart 2002 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage. Gedu rende deze termijn kan iedereen zijn zienswijze naar voren brengen bij burgemeester en wethouders, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Verieende kapvergunrsing - W. van Rossum - kappen van vier bomen. Ds. Wenfinkstraat 2, Nieuwe-Tonge (06-03-2002). (Derde)belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haak jes achter de beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 13240 AA Middelharnis. Indien binnen twee weken na deze publicatie bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapvergunning opgeschort. Nadere informatie Is verkrijgbaar ter secretarie, telefoon 0187- 47 55 79/ 47 55 88. Besilssingen Algemene wet hestuursreeht Verteende vergunningen/ontheffingen: - St. Zuidwester, Oosthavendijk 30, Middelharnis - oprichten vijf woongebouwen incl. buitenliften (040302) - R Tieleman, Tureluur 1Sommelsdijk - verbranden snoeihout op tuinperceel aan noordzijde van Molenlaan te Sommelsdijk (040302) - Voogd Promotions, Borneolaan 18, Den Helder - plaatsen 15 reclameborden van 10 t/m 16 april 2002 (040302) - J.H. van Balen, Ds. van Baerlestraat 19, Nieuwe-Tonge - verbranden snoeihout op tuingrond aan Zuiddijk te Nieuwe-Tonge (050302) -A.C. de Wit, Dulvenwaardsedijk 16, Nieuwe-Tonge - verbranden snoeihout (070302) - NTVV, p/a Emmastraat 33, Den Bommel - organiseren kansspel in week 23-2002 (070302) - D. Vroegindeweij, Oost Voorgors 37, Middelharnis - verbranden snoeihout, Industrieweg 17, Middelharnis (070302) - P. de Boed, G. Cornelissestraat 5, Middelharnis - verbranden snoeihout op tuingrond aan Boomgaardweg te Middelharnis (070302) - J. Bezemer, Weeshuisstraat 17, Sommelsdijk - vernieuwen dakkapel (070302) - J.J.J. Mastenbroek, Z. Achtenveg 28, Sommelsdijk - plaatsen zonnepanelen (070302). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen bin nen zes weken na bekendmaking (datum bekendmaking staat tussen haakjes achter de beslissing) een bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187- 47 55 55. In het gemeentehuis liggen uitgaven van het Gemeenteblad ter inzage, waarin de volgende algemeen verbin dende voorschriften zijn opgenomen; Vastgesteld door de raad op 7 maart 2002 - Besluit tot wijziging van de Legesverordening 2002 (15.03.02) - Besluit tot aanpassing van de subsidieverordening oud papier en het aangaan van een driejarige overeenkomst met AVR-Rletveld (22.03.02) Deze besluiten treden in werking op de datum die tussen haakjes is vermeld achter het desbetreffende besluit. Notitie piarischadebeleid ex anikel 49 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Met ingang van 18 maart 2002 ligt in het gemeentehuis, kamer 11gedurende vier weken voor iedereen ter inza ge de ontwerpnotitie 'Planschadebeleid ex artikel 49 WRO'. In de notitie staat aangegeven hoe de gemeente om wil gaan met verzoeken om vergoeding van schade die belanghebbenden lijden tengevolge van ruimtelijke maat regelen. Veelal zal het gaan om schade tengevolge van herzieningen van bestemmingsplannen of vrijstellingen van bestemmingsplannen De gemeente kan de schadevergoeding geheel voor eigen rekening nemen, deze deels voor eigen rekening nemen en deels afwentelen op de initiatiefnemer van de ruimtelijke maatregel dan wel deze geheel afwentelen op de initiatiefnemer als alleen hij met de maatregel gebaat is. Om zich voordoende geval len zoveel mogelijk op een kenbare, objectieve en gelijke wijze te behandelen heeft de gemeente beleidsregels ontworpen. Tijdens de genoemde periode van vier weken bestaat de mogelijkheid om schriftelijk te reageren op deze beleids regels. Reacties dienen te worden gericht aan de gemeenteraad, Postbus 13240 AA Middelharnis. Aanvraag bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om bouwvergunning is ingekomen voor; - het wijzigen van de voorgevel van de woning Kloosterstraat 19 te Achthuizen (ontvangen 5 maart 2002). Een melding bouwvoornemen is ingel^omen voor: - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Kleine Vest 4 te Ooitgensplaat (ontvangen 1 maart 2002); - het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Van Halenstraat 33 te Oude-Tonge (ontvangen 1 maart 2002). Nadere informatie over de ingekomen aanvragen is verkrijgbaar bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvraag en meldin gen kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. Verlceersbesiuit Burgemeester en wethouders van Oosfflakkee hebben besloten om in het kader van het startprogramma 'Duur zaam Veilig' de voorrangsregeling voor de kruisingen Kade/Molendijk en Kade/Boven Oostdijk te Den Bommel te wijzigen in een voorrangsregeling mét stopverplichting. Van dit besluit staat voor iedere belanghebbende de mogelijkheid open om op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb), binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij hel college van burgemeester en wethouders. Postbus 75, 3255 ZH OUDE-TONGE. Tevens staat voor iedere belanghebbende de mogelijkheid open om binnen bovenvermelde termijn bij de Presi dent van de Rechtbank te Rotterdam, sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM ROTTERDAM een verzoek om een voorlopige voorziening in te dienen. Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Inzameiing kiein gevaariijic afvai gerrseente OIrksiand Namens de gemeente Dirksland delen wij u mee dat op 19 en 20 maart 2001 door de chemowagen van de fa. Van Gansewinkel het klein gevaariijk afval wordt opgehaald. Door middel van een geluidsinstallatie wordt u erop attent gemaakt dat de chemowagen bij u in de straat is. Het is de bedoeling dat u de box naar de chemowagen brengt en overhandigt aan het personeel van deze wagen. Zet de box a.u.b. niet onbeheerd langs de weg. Dit levert gevaar op voor kinderen, dieren en het miiieu! Inwoners in het buitengebied kunnen telefonisch verzoeken of de chemowagen langs komt, zij kunnen dit vóór 19 maart a.s. opgeven bij het ISGO op werkdagen tussen 8,30 en 10.30 uur, tel. 0187 - 48 77 11 Kantoor gesloter^ Op 15 maart 2002 is het ISGO-kantoor in verband met een personeelsuitje de gehele dag gesloten. Ook het kan toorvan de Brandweer Samenwerkingsgebied Goeree-Overtlakkee is gesloten. Mededeling van het dagelijks bestuur van het ISGO, namens burgemeesters en wethouders van de hier genoem de gemeenten. Wet miiieubetseer Besluit Op 13 maart 2002 is de volgende revisievergunning ingevolge de Wm verleend aan; 1TBR Electronics B.V. voor een assemblagebedrijf voor hoogwaardige elektronica aan de Vroonweg 10 te Dirks land. Het bestuit is niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. Het besluit en de overige stukken liggen ter inzage vanaf 18 maart 2002 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Dirksland (nr. 1Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO, telefoon 0187 - 48 81 11. Beroep tegen het besluit kan vanaf 19 maart 2002 gedurende zes weken worden ingesteld door; a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit; b. de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp-besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ont werp daan/an zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkenwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een vooriopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderiijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een voor lopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan con tact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187 - 48 81 11). Langeweg 74, Postbus 313, 3240 AH Middelharnis Tel. (0187)48 81 11/fax48 81 99/e-mail: isgD@tref.nl Openingstijden: ma t/m vr 08.30 tot 12.00 en 13.00 tof 16.30 uur. Milieuklachten; tijdens kantooruren (0187) 48 BI 11, na kantoortijden (0187) 48 81 31 Grofvuiiiijn: ma t/m vr tussen 08.30 en 10.30 tel. (0187) 48 77 11 Overslagstation: Johannespoldersweg 19, /vliddelharnis, tel. (0187| 48 68 50 Openingstijden: ma t/m vr 08.30 tot 11.45 en 13.00 tot 16.45 uur. Za 10.00 tot 12.00 uur. AMDXP-1700-f 20Gb/128RAM52CD 32 VGA €742,- I nvy astïieni s dystarofa Quillain Lektie van Stf Er zijn honderden spierziekten. Er is één vereniging. Bel voor informatie, steun of advies de Spierziekten Infotijn 0900 5480480 op werkdagen van 10.00 tot 16.00 uur (10 c p/m) %;:;!^'-'' Lt.Gen. van Heutszlaan 6 3743 JN Baarn Postbank 1422400 Internet: vvww.vsn.nl

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2002 | | pagina 12