Laat ze niet vallen Autogordel-controle in Middelhamis f Slagerij Floresteijn iiimseyrticui^ I ^1 Giro 222111 Ook kunt dit jaar meedoen aan Big Diet! MALSE BIEFSTUK A j/. Adverteren mag zijn! AMNESTY INTERNATIONAL Jeugd- en jongerenwerk Extra kerkdiensten Geref. Gemeente Veilig vlees, een schone zaak! .o^^e'fa^^ DINSDAG 26 FEBRUARI 2002 Sanne JOHANNA KEUZER-VAN SOEST D. M. VAN AST-WITVLIET LENA DE VOGEL LENA VAN DER LINDE-DE VOGEL FRANCINA VAN WEZEL weduwe van Cornells Grootenboer FRANCINA VAN WEZEL weduwe van Comelis Grootenboer Word donateur. Er is nog zoveel te doen. Nationaal Epilepsie Fonds Postbus 270, 3990 GB Houten www.epilepsie.nl CORNELIS NATTEKAAS OPA NATTEKAAS 'Wie niet in wonderen gelooft, is geen realist..." (David Ben Goerion) Amnesty is realist! Huisartsenpraktijk Stellendam Wegens vertrek van een van onze assistentes zoeken wij voor onze apotheekinoudende huisartspraktijk per medio april 2002 Apotliekersassistent (m/v) voor 0,3-0,4 dienstverband. In onze praktijk combineren we huisartsgeneeskundige zorg met farmaceutische zorg. Meestal werken een apothekersassistent(e) en doktersassistent(e) samen. De arbeidsvoorwaarden zijn nader te overleggen. Salaris volgens cao. Wij geven graag nadere informatie. P. R. de Vries E. G. Houwink en assistentes Voorstraat 141,3251 BC Stellendam Tel. (0187)49 83 33 Kwaliteits Controle Runderen Deze week extra voordelig! 1 kilo RUNDERGEHAKT€4.50 1 kilo BRAADUPPEN€7.70 1 kilo BIEFLAPPEN€8.61 250 gramNU C Wi Iw Raadhuisstraat 13, 3253 AN Ouddorp Telefoon (0187) 6813 48 Piet Lodder Czn. is weer terug in de aardappelhandel. TE KOOP Tulpen Aardappelen Scharreleieren L. J. van Prooijen cn Gebr. de Waal Eilanden-Nieuws: een krant die G-E-L-E-Z-E-N wordt!! Adverteren in 'Eilanden-Nieuws' brengt groter omzet H y^AGINA3 FAMILIEBERICHTEN Wie 'm een kind het wonder niet ziet, Ipe^rijpt het liele leven niet. Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter 1Ö februari 2002 Jacco en Margriet de Voe tslanipenmeet46 3245 DD Sommelsdijk tel. 01Ö7-4Ö60Ö4 Wilt u liaar voetjes komen bewonderen? Graag wel in de kraamtijd. Wij rusten tussen 12.00 en 15.00 uur »*;!;«*«««»»»«**-s»»»Si»»iS»;m!;»»»ii;»**« Op Uw zaligheid wacht ik o Heere Zacht en kalm heeft de Heere van onze zijde weg genomen onze Ueve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Aart Keijzer op de leeftijd van bijna 87 jaar. Stellendam: S. Keijzer M. H. J. Keijzer-v.d. Boogert Aart en Pia Heleen en Ted Jessica, Richard Johan en Annet Marjolein, Eline, Esther Teuny en Rob Stefan, Annouska Monica en Peter Vaassen: D. Keijzer Stellendam, 23 februari 2002 Correspondentieadres: S. Keijzer, Eendrachtsweg 23, 3251 AH Stellendam Gelegenheid tot condoleren a.s. woensdag van 19.00 tot 20.30 uur in 'De Rank', Bosschieterstraat 6 te Stellendam. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden donderdag 28 februari 2002 om 14.00 uur op de begraafplaats te Stellendam. Aanvang rouwdienst in 'De Rank' om ca. 13.15 uur. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlij den van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante in de ouderdom van 91 jaar. Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging in haar laatste levensjaren op de afdeling Rustburg in 'De Samaritaan' J. van Dongen-Witvliet J. van Dongen en kinderen Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droef heid, na een langdurige ziekte, uit ons midden weg te nemen onze zorgzame moeder en üeve oma weduwe van Leendert van der Linde in de leeftijd van 76 jaar. Nieuw Zeeland: L.C. van der Linde M. J. V. van der Linde-Oosterling Rob Peter Vincent Miranda Lucinda Alexander Roseamanda Linda 23 februari 2002 Groermiarkt 10 3252 AM Goedereede Woensdag 27 februari zal er om 13.30 uur een rouwdienst gehouden worden in Hervormd vereni gingsgebouw 'Eben-Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Oud dorp, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Eben-Haëzer'. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Op 23 februari hebben wij kennis genomen dat na een langdurige ziekte is overleden onze buurvrouw in de leeftijd van 76 jaar. We zullen haar in liefde blijven gedenken. Hanne Pietje Theo en Lenie Jaap en Düieke Marijn Sjaak en Hanneke Goedereede, 23 februari 2002 Psalm 91 1 (berijmd) Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder in de leeftijd van 92 jaar. 's-Gravenhage: A. Grootenboer I. Grootenboer-Spaans Canada: E. M. Grootenboer-Commanda Goes: C. Melissant-Grootenboer C. Melissant Zoetermeer: M. Grootenboer W. Grootenboer-Griffioen Sommelsdijk: K. Grootenboer Stad aan 't Haringvliet: C. A. Grootenboer J. L. Grootenboer-Melaard Zierikzee: A. van der Wekken- Grootenboer A. van der Wekken Middelhamis: A. Grootenboer J. S. Grootenboer-Verwoert klein- en achterkleinkinderen 21 februari 2002 Verpleeghuis 'De Samaritaan', Sommelsdijk Correspondentieadres Hoflaan 49, 3241 GK Middelhamis Zoals geschreven is, zo zal het zijn: Ik leef, zo zegt de Heer, en gij zijt Mijn. De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 26 februari op de algemene begraafplaats te Som melsdijk. Op 21 februari overleed in 'De Samaritaan' onze geUefde zuster, schoonzuster en tante Wij wensen haar kinderen, klein- en achterklein kinderen veel sterkte toe, in het verlies van hun zeer geliefde moeder en oma. A. van der Laan W. W. van der Laan-van Wezel en kinderen In ons land wordt 1 op de 150 mensen getroffen door epilepsie. Wij staan voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichting via een infolijn, folders en brochures, begeleide vakantieactiviteiten, individuele hulp en epilepsieprojecten in ontwikkelingslanden. God is een toevlucht voor de Zijnen. (Psalm 46:1) Hedennacht nam de Heere, tot onze diepe droef heid, na een kortstondige ziekte van ons, onze lie ve zorgzame vader, opa, broer, zwager en oom sinds 1993 weduwnaar van Adriana Cornelia Franlie in de leeftijd van 77 jaar. Almelo: Wim en Lyda Stad aan 't HaringvUet: Haimy en Kommer Richard Diana en Robert Ooltgensplaat: Gilles Oude Tonge: Jaap en Anke Marloes Roel Naomi Ooltgensplaat: Leen en verdere familie 26 februari 2002 Pieter Biggestraat 16, 3257 AS Ooltgensplaat De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 1 maart om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Ooltgensplaat, na een rouwdienst welke aan vangt om 13.15 uur in 'Elthato'. Gelegenheid tot condoleren in 'Elthato' donderdag 28 februari van 19.00 tot 20.00 uur en na de begra fenis. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen, mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden overleed onze üeve Richard Diana en Robert Marloes Roel Naomi 26 februari 2002 Werkgroep G-O, tel. 48 54 52 (Annet) internet: www.amnesty.flal(kee.net Het team van het project Verkeershandhaving van de Poli tie Rotterdam-Rijnmond heeft in samenwerking met de collega's van het District De Eilanden donderdagochtend automobilisten gecontroleerd op het dragen van de gordel. De controle werd uitgevoerd op de parkeerplaats aan de N215 tegenover het poUtiebureau in Middelhamis. Achtenvijftig personen kregen een bekeuring ten bedrage van 40 euro. Van één automobilist werd het kentekenbewijs ingevorderd vanwege technische gebreken aan het voertuig. Verder bleek dat het niet bij iedereen bekend is op welke manier kiii- deren nioeten worden vervoerd. Voor de duidelijkheid geeft de poli tie daarom onderstaande volgende informatie. Alle kinderen, jonger dan 12 jaar en kleiner dan 150 cm, moeten ach ter in de auto. Daar moeten ze ook de autogordel gebruiken. Ze mogen alléén voor in een aiito als ze in een kinderbeveiligingsmiddel zitten. Alle kinderen ouder dan 12 jaar of langer dan 150 cm mogen voorin en moeten dan, net als iedereen, de (driepunts)autogordel dra gen. Kinderen vanaf 3 jaar, achter in de auto, moeten altijd in het kinder beveiligingsmiddel zitten. Als dat er niet is moeten ze de voor hen bestemde en aanwezige autogordels gebruiken. Ze mogen achter in de auto de driepuntsgordel als heupgordel gebruiken. Een kinderbe veiligingsmiddel is bijvoorbeeld een babyzitje (0-9 maanden), een kinderzitje (9 maanden-4 jaar) en een kindergordel, tafeltje of zit- tingverhoger (vanaf 4 jaar). Deze middelen moeten in bijna alle gevallen met de aanwezige gordels worden gebruikt en moeten zijn goedgekeurd en geschikt voor lengte en gewicht van het kind. Een ander aandachtspunt betreft het laten in- en uitstappen van kin deren. Probeer hen op een veilige plaats te laten in- of uitstappen, bij voorkeur aan de stoeprand. Is er geen stoep, dan aan de kant van de weg. Stap dan zelf ook altijd uit. In deze rubriek kunnen lezers hun zegje doen of reageren op hetgeen ze in dit blad gelezen hebben. Inzendingen mogen geen grotere omvang hebben dan ca. 400 woorden. De redactie behoudt zich het recht voor om ingezonden tekst In te korten of niet te plaat sen. Tevens draagt de redactie geen verantwoorde lijkheid voor de Inhoud van wat lezers schrijven. Met verwondering las ik het stukje in Eilanden Nieuws van 22 februari jl., dat het jeugd- en jongerenwerk Goeree-Over- flaldiee in de steigers staat. Immers, de grootste op vanger van de jeugd voor het gehele eiland, juist in de moeilijk leeftijd van 12 tot 18 jaar - de S.V.I.K. in Dirks- land, waar wekelijks 500 jongeren vertoe ven - hebben nooit enige hulp van het jon gerenwerk Goeree-Overflakkee gehad, terwijl zij toch óók de nodige problemen kennen. Let wel: de S.V.I.K. wordt geheel door vrijwilligers gerund, zonder één euro subsidie. Het Hjkt mij daarom dat het aan deel van de gemeente Dirksland aan het jongerenwerk Goeree-Overflakkee (onge veer 12.000 euro!) in de bekende bodem loze put is gegooid. Maar welke wethou der of welk raadslid in Dirksland zal zich daar druk om maken, vóór of na de raads verkiezingen? L.B. de Berg, Bloemendaal 20, Dirksland DIRKSLAND - hedenavond, 19.30 uur ds. A.M. den Boer, bijbellezing OUDE TONGE - donderdag 28 februari, 19.30 uur, ds. J. Beens Bij Health Centre Ouddorp start op zaterdag 2 maart de Big Diet afslankciu-sus. De Big Diet afslankcursus is dé cursus waar mee u verantwoord kunt afvallen door een combinatie van regel matig bewegen en een verant woord voedingspatroon. Deze cursus is bedoeld voor iedereen die wil afvallen, gezonder wil gaan leven en daarvoor bewust zijn/haar levensstijl wil aanpas sen. De cursus duurt 13 weken, daarna gaat het om het behouden van de nieuwe actieve levens stijl. Wist u overigens dat over gewicht tot serieuze problemen kan leiden zoals rugklachten, hart- en vaatziekten, gewrichts klachten, te hoog cholesterol en hoge bloeddruk? Het afgelopen jaar hebben 1.141.000 maimen en maar üefst 2.376.000 vrouwen een poging gedaan om gewicht te verliezen. Tachtig procent van deze 3.517.000 mensen heeft dit gedaan door minder te gaan eten en meer te gaan bewegen. Het bereiken van een gezond gewicht kan alleen als u uw levensstijl verandert. Dit gebeurt door regelmatig te gaan bewe gen en het aanleren van een ver antwoord voedingspatroon. Bent u één van die mensen die graag een paar kilo wil afvallen zodat u zich weer fit voelt, meer energie heeft en er wat strakker uit gaat zien? Neem dan contact op met Health Centre Ouddorp, tel. 0187-687541, of kom langs! Wij vertellen u graag meer over de Big Diet afslankcursus. Zater dag 2 maart houden wij een geheel vrijbüjvende introductie dag, waar u geïnformeerd wordt over de Big Diet afslankcursus. De Sommelsdijkse Aardappelhandel Piet Lodder Czn. hoopt vanaf 20 maart a.s. weer aardappelen te ver kopen. Het dorp rondrijdend met een bijna nieuwe 190 pk Volkswagen LT 35 TDi, aangeschaft bij Auto Deltion B.V. te Oude Tonge. Een rijdend aardappelpak huis, waarvoor vergunnin gen aangevraagd zijn of worden bij het Handelsregis ter en de Gemeente Middel hamis. Beleefd aanbevelend, Sommelsdijkse Aardappelhandel Piet Lodder Czn. Enliele Ring 43 3245 AH Sommelsdijk Tel. (privé) 48 68 52 Als kind vond je het de gewoonste zaak datje vader voor je zorgde. Nu je, hij oud geworden, voor je vader kunt zorgen vindt hij dat ook normaal, maar het maakt hem ook blij. En dat is het verschil en dat maalct het het waard. (eigenh., bildtstar, bintje) Uien en echte Boomvliet 9, Dirksland Tel. (0187) 60 23 76 handgemaakte met strikje ondeugende grappige lieve Verkrijgbaar bij: Langeweg 13 Sommelsdijk Tel. (0187)4710 20 Volg de zekere weg. Vla 'Eilanden-Nieuws' bereikt U een koopkractitig publiek, dat 'zijn' krant leest met de intense belangstelling, kolom voor kolom, pagina voor pagina. Uw advertentie geniet daarbij dezelfde grote belangstelling als het nieuws. Want een verkoopboodschap is voor de lezers van 'Eilanden-Nieuws' even belangwekkend als een plaatselijke vergadering of gebeurtenis.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2002 | | pagina 3