Raad Middelharnis betaalt zonder morren planschadevergoeding L^op der bevolking op Goeree-Overflakkee in 2001 JUBILEUMBOEK jeugdvereniging 'Daniël' Chr. GemengtS Ëiaiiïfl@n^E^oor houdt open repetitie Eilander? Oprichtingsvergadering Musical ^Abraham' in GerefKerk n/liddelharnis Project-tentoonstelling Het Kompas Stellendam Wie durft: politiek café in Goedereede EIIAIIDEII-tllEUWS RST Pau Heerschap spreekt op herdenkingsavond Kerkdienst Ger. Gem. De raad van Middelharnis deed er donderdagavond maar niet 'krimme- zeurig' over, over het eventueel toekennen van een planschadevergoeding aan burgers die zich door de uitvoering van een (bouw)plan benadeeld voelen. Een schadevergoeding wordt naar billijkheid toegekend, vt^elis- waar door de gemeenteraad, maar geadviseerd door de SAOZ, de Stich ting Adviesbureau Onroerende Zaken te Rotterdam. Ten halve gekeerd Openbare verlichting Wachtlijst muziekschool werkgroep weduwen en weduwnaars \yoor#' een goed begin RST: kwaliteit in uw gezin Telefoon (0342) 42 23 24 Welkomstdienst te Ouddorp Goedereede Dirksland Middelharnis Oostflakkee De Hervormde basisschool 'Het Kompas' in Stellendam houdt D.V. vrijdagavond 15 februari haar jaarlijkse project-tentoon stelling. Deze keer is het onder werp 'Kleding' gekozen. Sebastiaan Rosendaal Zuid-Hollands zwemkampioen In de Nieuwe of Grote Kerk te Zierikzee repeteert elke maandagavond het Chr. Gemengd Eilandenkoor. Het koor staat vanaf het begin onder de leiding van dirigent Peter Wildeman, uit Tholen. In de donderdagavond gehouden raadsver gadering werd besloten twee nieuwe aanvra gen, door de bewoners van Binnenweg 1 en 3 te Sommelsdijk ingediend omdadt ze zich benadeeld voelen door de realiseimg van bebouwing, 12 woningen, op de Wuift aan de SOAZ in behandeling te geven. De woningen staan dichter bij hun panden dan het vigerende uitbreidingsplan toestaat en de woningen overschrijden de toegestane goot hoogte, zo vinden de klagers. Er worden schadevergoedingsbedragen van 60.000,- en 50.000,- geclaimd. De inbreilocatie op de Wurft wordt gereali seerd door de Woningbouwvereniging Mid delharnis, maar een eventueel toegekende planschadevergoeding zal door de gemeente betaald dienen te worden omdat die het bouwplan in het kader van de dorpsvernieu wing in gang heeft gezet. Een planschadevergoeding van 7.637,- werd toegekend aan de familie Korpershoek, wonend aan de Juliana van Stolberglaan te Middelharnis. Hun woning heeft, door de komst van de Bosseschool en de ontslui tingsweg naar deze school aan situerings- waarde ingeboet, met geluids- en stankhin- der van uitlaatgassen tot gevolg. Het toe te kennen schadebedrag werd door de SAOZ vastgesteld. De raad had er niet echt hartzee van: "naast plichten heeft de burger ook rechten", be greep de heer Dillingh. Met gebruikmaking van de rechten is de bouw van de Bosseschool jaren opgehouden en dat vond de heer DilUngh kwalijker: "er zou eigenlijk een bedrag geheven moeten worden warmeer zo'n bezwaar wordt aange tekend", vond de heer Dillingh, maar aan het gemompel uit de raad begreep hij wel dat hij zich met die wens op heel glad ijs bewoog. "Helaas is het geen item voor een raadge vend referendum", begreep hij. Aardig wat geld, 18.000 Euro's, heeft de raad laten zitten aan het speelterreintje I Kluut/Pluvier. Het was daar aangelegd voor kinderen tot 12 jaar, maar het was de wat grotere jeugd die het veldje inlijfde en er luidruchtig voetbal speelde, zeer tot onge noegen van de woonomgeving. De raad gaf tenslotte gehoor aan de klach ten en het veldje werd heringericht waarop het tekort van 18.000 Euro ontstond. Ook dat werd zonder morren beschikbaar gesteld, "want", zei de heer Dillingh: "het is beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald". De raad heeft kennelijk aan een tijdelijke slechthorendheid geleden, maar het deed de raad deugd dat de bur gers tenslotte toch serieus zijn genomen. De les moge zijn dat voortaan tijdig goed overleg met de omwonenden wordt gevoerd. Mevrouw Van den Nieuwendijk benadrukte het nog maar'es heel nadrukkelijk: "Je moet naar de burgers luisteren, alleen maar wat overleg is onvoldoende". De heer Hooyman en z'n PvdA fractiegeno te mevr. Trompper verklaarden zich tegen het voorstel het tekort beschikbaar te stellen, temeer nu er nog geen alternatief voor de grotere jeugd aanwezig is. Een oplossing voor dat probleem zal richting 'De Zwaluw' worden gezocht, zo liet wet houder Tiggelman weten. Middelharnis heeft zo'n 2550 lichtmasten voor het beheer en onderhoud waarvan een contract werd aangegaan met CityTec. Er lag een nogal ingewikkelde berekening aan ten grondslag, de raad stelde ook een krediet van 127.711,- beschikbaar en hoopt nu meer dat er geen klachten zullen zijn over het verhelpen van storingen. In het contract is daar overigens een limiet aan gesteld (binnen 10 dagen), eenvoudiger sto ringen zullen zelfs binnen 24 uur verholpen kunnen worden. De raad behield een portie wantrouwen omdat het voorheen nog wel'es is misge gaan. Storingen dienen weliswaar aan City Tec te worden gemeld, maar waimeer repa ratie onverhoopt toch uitblijft dient dat toch aan de gemeente te worden gemeld. In het contract is nl. ook een boeteclausule opge nomen, al noemde wethouder Slootweg die nogal symboUsch. Minstens volgt er dan met CityTec een 'indringend gesprek', beloofde de wethouder. De Stichting Muziekschool Goeree-Over- flakkee kampt met een niet acceptabele wachdijst, voor een groot deel van de poten tiële leerlingen bedraagt de wachttijd meer dan eenjaar voor ze kunnen worden toegela ten. Met de verstrekking van een extra subsidie van 878,- over het jaar 2002 zullen 20 leerlingen kunnen worden aangenomen. De te voorziene groei van het aantal leerlingen zal over de komende jaren een meer uitgave vragen, over het jaar 2002 zal dat een bedrag van 4878,- zijn. De raad vindt het overigens goed besteed. Het doet ieder deugd dat er zoveel belang stelling voor het muziekonderwijs bestaat: "de school heeft z'n bestaansrecht inmiddels heel goed bewezen", stelde wethouder Tig gelman meer dan tevreden vast. De interpellatie die de fractie Alg. Burger Belang in had willen dienen kwam niet in bespreking. De raad voelde niet voor nu al uitvoerig over deze zaak (het rapport van de Inspectie Ruimtelijke Ordening) te spreken nu het College het plan van aanpak nog niet gereed heeft. Met indiener mevrouw Van den Nieuwen- dijk was de raad het overigens wel eens dat het rapport in de openbaarheid besproken moet worden, maar de raad, minus de ABB en CDA fractie, vindt het daarvoor nog te vroeg. De fractie ABB heeft het college andermaal herinnerd aan de 'tal van vragen' die ze al heeft gesteld over de aanvraag van een bouwvergnning door de fa. Kunst b.v. voor de bouw van een mestsilo aan de Johannis Polderseweg. Het uitblijven van enig ant woord heeft de fractie 'zeer teleurgesteld' laat ze weten. In de volgende raadsvergadering zal het antwoord alsnog schriftelijk worden geleverd, evenals het antwoord op de vraag naar uitbreiding van het aantal par keerplaatsen in het centrum van Middel harnis. Op D.V. zaterdag 23 maart 2002 wordt in de Chr. Ger. Kerk 'De Fontein' te Bunscho ten de oprichtingsvergadering gehouden van de Reformatorische vereniging voor weduwen en weduwnaars vanaf 50 jaar. De dag zal worden geleid door drs. LA. Kole. Ds. R van Duijvenboden zal een inleiding houden en mevr. G. Dankers-den Dikken (voorzitter van 'Samen alleen') zal de oprichtingshandeling verrichten. De aan vang is 10.30 uur en rond 16.00 uur wordt de dag besloten. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met tel.: 0180-512745. chr. streekblad op gereformeerde grondslag voor de zuid-hollandse en zeeuwse eilanden is een uitgave van Uitgeversmaat schappij Eilanden Nieuws BV Verschijning: dinsdag- en vrijdagavond Tel. (0187)4710 20 Fax (0187)48 5736 Postbus 8, 3240 AA Middelharnis Langeweg 13, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN ADMINISTRATIE: tel.(0187)47 10 20 e-mail: AIgemeen@gebr-dewaaI.com (onder vermelding van 'adv' of 'adm') tarief per mm 0,25; contracttarieven op aanvraag sluxtingstermijn zakelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur sluitingstermijn overlijdensberichten: dinsdag en vrijdag 8.30 uur voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentie opdrachten of telefonisch opgegeven advertenties kan de uitgeverij niet aansprakelijk viforden gesteld. Advertentie-acquisitie: A. J. van der Velden, tel. mobiel 06-51412500, e-mail: ajvdv@hetnet.nl REDACTIE: hoofdredacteur: J. Villerius, tel. (0187)47 10 22, privé (0187) 60 14 40 e-mail: J.Vlllerius@gebr-dewaal.com Plaatsing van Ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden gewei gerd. ABONNEMENTEN: Per kwartaal 8,90. Per jaar €33,60. Abonnementen zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor deze ingaan doorgeven. RElffiNINGNUMMERS: postbank 167930 rabobank Middelharnis 342001108 Van donderdag t/m zaterdag 14 t/m 16 februari a.s. zal in de Gereformeerde Kerk te Middelharnis de musical 'Abraham' worden uitgevoerd, geheel gecomponeerd door schrijver/componist Peter Schouls. In dit muziekspel volgt u het leven van aartsvader Abraham en volgt u hem op zijn ongewisse reis vanuit Ur der Chaldeeën naar het land Kanaan, waarbij zijn enige zekerheid de belofte van God is dat hij zal uitgroeien tot een groot volk. Heel lang lijkt de vervulling van die belofte niet uit te komen, maar aan het eind van het verhaal kan de oude Abra ham heel dankbaar op zijn leven terugkijken. Aan de musical doen ca. 90 gemeenteleden mee, in leeftijd variërend van 6 tot 8 jaar. Wilt u van de musical getuige zijn? Kom dan op donderdag- of vrijdagavond 14 of 15 februari om acht uur naar de Gereformeerde Kerk te Middelharnis of op zaterdag 16 februari om 14.30 uur of om 20.00 uur. De kerk is vanaf 19.30 open voor de avond voorstellingen en 14.00 uur voor de middag- voorstelUng. De kaartverkoop (prijs 3 euro per persoon, incl. consumptie) start op 26 januari a.s. bij het VVV/ANWB-kantoor te Middelharnis, Boekhandel Van der Boom te Sommelsdijk en de Gereformeerde Kerk Middelharnis via familie Baart (tel. 0187- 482203). Reformatorische Stichting Thuiszorg Raadhuisplein 45 - Postbus t?4 - 3770 AD Barneveld Op D.V. zondag 17 februari a.s. om 18.30 uur zal in de Doopsgezinde Kerk, Dorp- stienden 3 in Ouddorp, een welkomstdienst worden gehouden. Medewerking zal wor den verleend door een Koperensemble, zang door jongeren, en Jan Teeuw zal het orgel bespelen. U bent allen van harte wel kom hierbij aanwezig te zijn! Het bevolkingstal van de gemeente Goede reede is in 2001 met 97 zielen gegroeid. Het jaar werd begonnen met 11.267 inwoners, per 31 december waren er dat 11.364, een groei dus van 97. Ook werd een geboorteo verschot van 68 geboekt (160 geboortes, 92 sterfgevallen). Doordat zich 252 burgers vestigden en er 223 vertrokken, leverde dit een vestigingsoverschot van 29 op. Van de 11.364 inwoners zijn er 5622 van het man nelijke en 5742 van het vrouwelijke geslacht. Het dorp Ouddorp telt 5943 inwoners (2922 mannelijk, 3021 vrouwelijk), Goedereede heeft 1929 inwoners (965 mannelijk, 964 vrouwelijk) en Stellendam heeft er 3492 (1735 mannelijk, 1757 vrouwelijk). Het bevolkingstal van de gemeente Dirks land is in 2001 met 60 zielen gegroeid. Het jaar werd begonnen met 8.199 inwoners, per 31 december waren dat er 8.259, een groei dus van 60. Ook werd een geboorteover schot van 58 geboekt (120 geboortes, 62 sterfgevallen). Doordat zich 303 burgers vestigden en er 301 vertrokken, leverde dit een vestigings overschot van 2 op. Van de 8.259 inwoners zijn er 4.095 van het mannelijke en 4.164 van het vrouwelijke geslacht. Het bevolkingstal van de gemeente Middel harnis is in 2001 met 187 zielen gegroeid. Het jaar werd begonnen met 17.037 inwo ners, per 31 december waren dat er 17.224, een groei dus van 187. Ook werd een geboorteoverschot van 22 geboekt (211 geboortes, 189 sterfgevallen). Doordat zich 721 burgers vestigden en er 556 vertrokken, leverde dit een vestigingsoverschot van 165 op. Van de 17.224 inwoners zijn er 8.367 van het mannelijke en 8.857 van het vrou welijke geslacht. Het dorp Middelharnis telt 6.207 inwoners (3.039 mannelijk, 3.168 vrouwelijk), Sommelsdijk heeft 7.025 inwo ners (3.360 mannelijk, 3.665 vrouwelijk), Nieuwe Tonge heeft 2.560 inwoners (1.226 mannelijk, 1.334 vrouwelijk) en Stad aan 't Haringvliet bestaat uit 1.432 inwoners (742 mannelijk, 690 vrouwelijk). Het bevolkingstal van de gemeente Oost flakkee is in 2001 met 31 zielen gegroeid. Het jaar werd begonnen met 10.140 inwo ners, per 31 december waren er dat 10.17], een groei dus van 31. Ook werd een geboor teoverschot van 49 geboekt (129 geboortes, 80 sterfgevallen). Echter, doordat zich 346 burgers vestigden en er 364 vertrokken, leverde dit een negatief vestigingscijfer van 18 op. Van de 10.171 inwoners zijn er 5088 van het mannelijke en 5083 van het vrouwe lijke geslacht. Alle groepen, van 1 tot en met 8, hebben een tijdlang gewerkt over de verschillende facetten van dit onderwerp. Kleding uit andere landen, klederdrachten, kleding in de tijd van de Bijbel, kleding uit de tijd van Ot en Sien en de riddertijd, kle ding in de 4 jaargetijden en beroepskleding vormen de onderverdeling. In groep 3 is een struise mevrouw in het zwart met een 'keuvel' op, op bezoek geweest en de kleuters van groep 1 hebben een ritje met de bus gemaakt om te kijken of de chauffeur toch echt wel 'Con- nexxion'- kleren aan had! Vrijdagavond zal de heer C. Hameeteman doorlopend dia's vertonen over kleder drachten. Er zal ook een demonstratie over klederdracht te zien zijn bij groep 5/6. Er is vol enthousiasme gewerkt en we hopen dat veel mensen willen komen kijken naar de resultaten. De ouderraad verzorgt weer allerlei attracties, zoals de verkoop van bolussen en andere hapjes en drankjes en verschillende behendigheidsactiviteiten. Het geld dat hieraan overgehouden wordt gaat naar de Stichting Ontmoeting, voor dak- en thuislozen. U bent van harte wel kom tussen 18.30 u. en 21.00 uur in Het Kompas, Schoolstraat 19 in Stellendam. GOEDEREEDE - De PvdA afdeling Goedereede organiseert op dinsdag 19 februari om 20.00 uur een politiek café in restaurant De Gouden Leeuw in Goedereede. Alle politieke partijen zijn uitgenodigd om deze avond hun zegje te komen doen. Alle stemgerech tigde inwoners van de gemeente Goe dereede zijn van harte welkom om deze avond bij te wonen en aan deze discussie mee te doen. Als voorzitter en gespreksleider fungeert Jaap Wolf, op Goeree Overflakkee wel bekend door zijn werkzaamheden in het verleden als gedeputeerde voor Zuid-Hol land en waarnemend burgemeester van de gemeente Oostflakkee. Nadat iedere fractie de gelegenheid is gegeven om zijn eigen visie op de ontwikkelingen in de komende vier jaar te geven, is de beurt aan de naar verwachting vele aanwezigen in de zaal. Vragen, opmerkingen of kritiek kunnen naar hartelust op de vertegenwoordigers van de diverse politieke stromingen wor den afgevuurd. Een levendige discussie wordt niet uit de weg gegaan. Een uitda ging voor de politiek, die op deze manier laat zien dat er serieus wordt omgegaan met het motto 'de burger dichter bij de politiek betrekken' en een uitdaging voor de bur gers om hieraan gehoor te geven. De PvdA hoopt dan ook dat vele mannen en vrouwen uit Ouddorp, Goedereede en Stellendam van deze unieke gelegenheid gebruik wil len maken om hun mening te uiten! Op DV 19 februari is het 75 jaar geleden dat de Hervormde Jeugdvereniging 'Daniël' in Ouddorp werd opgericht. De vereniging staat bij dit feit stil met de uit gave van een jubileumboekje, dat bet afgelopen jaar is samengesteld door de jubileumcommissie van de vereniging, na het doorzoeken van alle notulen en versla gen. De uitgave zal ongeveer 34 pagina's bevatten en opent met een voorwoord van de huidige voorzitter, de heer Romijn, en met een inleiding van ds. Veldman. Het bevat een uitvoerige geschiedenis van de vereniging. Alle droeve, blijde en mooie gebeurtenissen van de afgelopen 75 jaar vcorden uitgebreid belicht. Met ongeveer 25 leden hield de vereniging in het voorjaar van 1927 haar eerste verga deringen. Men hield op zondagavond inlei dingen over bijbelse- en vaderlandse geschiedenis. Tijdens de Tweede Wereld oorlog kwamen drie leden van de nog jonge vereniging in Duitsland om door ontberin gen of bombardementen. In de oorlogsjaren was vergaderen dikwijls niet mogelijk door dat men na een bepaald uur niet meer op straat mocht. Vanaf het begin van de jaren '70 konden ook meisjes lid worden, en in 1983 verhuisde de vereniging naar het verenigingsgebouw 'Eben-Haëzer'. Tegenwoordig telt de ver eniging ca. 40 leden. Elke zondagmiddag wordt er vergaderd en tussendoor worden ook verschillende activiteiten georgani seerd. Verder worden in het boekje vier ereleden van de vereniging geïnterviewd, namelijk de oud-voorzitters A. van de Breevaart en P. Heerschap, zendeling en oud-lid kandidaat M. Aleman en oud-bibliothecaris Cees Flik- weert, die 43 jaar hd van de vereniging is geweest, namelijk van 1950-1993. Het boekje wordt gepresenteerd op de jubi leumavond van D.V. vrijdag 22 februari en kan daar dan ook aangeschaft worden. De prijs is nog niet officieel vastgesteld, maar zal ongeveer 2,50 a 3 euro bedragen. Ook kan het besteld worden bij de secretaris van de jubileumcommissie Gert Koese, tel. (0187)681993. Verder zal deze avond oud-voorzitter Pau Heerschap een stuk in het Ouddorpse dialect over de jeugdvereniging vertellen. Alle oud- leden en andere belangstellenden worden van harte uitgenodigd om 19.45 uur in het verenigingsgebouw 'Eben-Haëzer', Preek- hillaan 3 te Ouddorp. De zaal is open om 19.15 uur open. In het weekend van 9 februari jl. heeft Sebastian Rosendaal (11) van z.c. De Schotejil een gouden medaille vero verd op de Zuid-Hollandse zwem- kampioenschappen in het 50m-bad van Aquapulca te Dordrecht. Op de 50m vrije slag was hij de snelste in een tijd van 32.90. Behalve Sebastiaan Rosendaal namen ook Rhiana van Kempen (12) en Esmee Koe- doot (10) namens de Schotejil deel aan dit kampioenschap. Ook deze beide zwem sters wisten medailles te veroveren. Rhiana van Kempen, die vorig jaar nog drievoudig kampioene was, eindigde op een 2e plaats op de 50m vrij in een tijd van 29.66. Op de lOOm rugslag viel ze met 1.15.07 net buiten de medailles en eindigde op de 4e plaats. Esmee Koedoot zwom voor het eerst lOOm vlinderslag in het 50m bad van Dordrecht en wist in een veld met verder uitsluitend 11-jarige zwemsters toch nog een 3e plaats te behalen in een tijd van 1.35.82. Verder zwom Esmee Koedoot op de 50m vrij naar een p.r. in 34.86. Sebastiaan Rosendaal zwom ook nog de lOOm vrij in 1.15.07, goed voor een persoonlijk record en kwam op de lOOm vlinderslag met een tijd van 1.29.38 opnieuw zeer sterk voor de dag. Helaas werd hij gediskwalificeerd en ging een tweede (zilveren) medaille hem aan de neus voorbij. OUDDORP - Woensdag 13 februari 2002, 19.30 uur, ds. C. J. Meeuse uit Nunspeet. In deze rubriek kunnen lezers hun zegje doen of reageren op hetgeen ze in dit blad gelezen hebben. Inzendingen mogen geen grotere omvang hebben dan ca. 400 woorden. De redactie behoudt zich het recht voor om ingezonden tekst in te korten of niet te plaat sen. Tevens draagt de redactie geen verantwoorde lijkheid voor de inhoud van wat lezers schrijven. In de rubriek 'Eilander' in Eilanden Nieuws van vrijdag 8 februari jl. worden straten en wijken van Middelharnis en Sommelsdijk door elkaar gehaald. Ik vermoed dat we niet met een echte eilander van doen hebben. Als de schrijver een echte Menheersenaer was, zou hij geweten hebben dat MiddeUiamis geen Kaai heeft, maar altijd al een veel def tiger Kade. De huidige bordjes geven echter Kaai aan. Deze vergissing heeft de aandacht van wethouder Tiggelman. Nieuwe bordjes zullen worden besteld, zo deelde hij mij mede. De bordjes Kaai kunnen in reserve gehouden worden voor Sommelsdijk. Hoe wel er in de rubriek over Sommelsdijk geschreven wordt, komt de naam niet voor. Het woord Sommelsdijk schijnt bij sommi gen nog steeds een soort vloek te zijn. Het geheel van de aflevering Menheerse maakt overigens een verwarde indruk. Met danic voor plaatsing, P. Lodder, Enkele Ring 43 Sommelsdijk Bij de oprichting in 1998 telde het koor zo'n 65 leden, nu schommelt het leden aantal tussen de 90 en 100 leden. De naam van het koor, 'Eilandenkoor'is toepasselijk omdat de leden allemaal van de Zeeuwse- en Zuid Hollandse Eilanden komen. Het koor heeft een breed aansprekend romantisch repertoire opgebouwd. Er worden psalmen, gezangen, geestelijke liederen, soms klassieke werken alsook Vaderlandse liederen gezongen. Op dit moment is men druk bezig met het instuderen van muziek voor de paas- en oran je concerten. Na hard studeren heeft het koor in September 2001 haar eerste CD uitgebracht die als titel meekreeg 'De Storm'. Het koor werkt jaar lijks mee aan gemiddeld 8 a 10 zanguitvoeringen per koorseizoen. In Oktober is een gedeelte van het koor mee geweest met een koorreis naar Duitsland, waar het o.a. een concert heeft verzorgd. Volgens de dirigent is het een zeer gemotiveerd en enthousiast koor, de sfeer onderling is prima en er wordt lekker stevig gerepeteerd. Het koor is breed samengesteld d.w.z. dat velen, ondanks verschillende kerkelij ke achtergronden het boeiend en verrijkend vinden om elkaar gemeenschappelijk te vinden in de muziek. Dit is overigens een van de doelstellingen van het koor. Dus, in het kort samengevat, zingt u graag en wilt u een repetitie mee maken: iedereen is hierbij van harte uitgenodigd, ongeacht leeftijd, kerkgenootschap enz., dus schroom niet en kom op 25 februari en/of 4 maart (mag ook allebei!) naar Zierikzee. Neem familie, vrienden, buren, kennissen mee!En u bent lid voordat u het weet! Met name bassen en tenoren worden met open armen ontvangen! We beginnen om 19.45 uur en zingen tot 21.45 uur Graag tot ziens! Voor vragen kunt u contact opnemen met de vol gende bestuursleden: Joke Bom, tel.: 0111-641962 en Ellen Kos ten, tel.: 0167-576002.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2002 | | pagina 2