Modernisering banklial Rabobank Middeiiiarnis Nieuws 1 1 Activiteit Cecilia de Geus winnares loltale voorleeswedstrijd iifitDiii^iiii^ Themadag te Dirksland uit de kerken Ruime zege voor Good Luclc iidstad introduceert onderwijs specialisme Privacy, veiligheid, met de tijd mee Ophalen oud papier in Stellendam EIIAIIDEII-tllEUWS Fluit- en harpconcert in 'de Samaritaan' AM proefkamperen in het voorseizoen Borstvoeding in de eerste weleen Heren 1 Intermezzo pakt noodzakelijke punten te Dirksland Bingo te Dirksland agentschap YW/ANWBTip van de week: Randstad Nederland B.V. p/ Manager Claudia de Bruijn bij de kasbalie. Medio februari 2002 start Rabobank Middelharnis met de modernisering van liaar bankhal te Middelharnis. Hierdoor is de bankhal vanaf medio februari tot medio juli dicht. Uiter aard kunnen klanten gewoon terecht voor hun dagelijkse bankzaken. Op het parkeerterrein aan de kant van de Hoflaan wordt een noodvoorziening geplaatst. Voor afspraken met advi seurs en voor het reisbureau kan men zich melden bij de ingang aan de zij kant van de bank (Trefpunt). Wens van de klant centraal "Privacy, veiligheid, met de tijd mee: dit zijn al drie goede redenen om onze bankhal in Middelharnis te gaan moderniseren," vertelt manager Cliënten Advies Claudia de Bruijn. "In het jaar 1999 hebben wij onze bank grondig vemieuwbouwd. De bankhal daar entegen is in dat jaar niet aangepast. Nu, bij na drie jaar later, willen wij onze bankhal gaan moderniseren en aanpassen aan de nieuwe en veranderende wensen en eisen van onze klanten. Daarnaast hebben wij nieuwe en betere mogelijkheden voor onze beveiliging. Naast noodzakelijke nieuwe apparatuur zijn dit de voornaamste redenen om medio februari van start te gaan," aldus mevrouw De Bruijn. Dagelijkse bankzaken In de noodvoorziening op het parkeerterrein kunnen klanten terecht voor hun dagelijkse bankzaken. In deze noodvoorziening zijn twee geldautomaten geplaatst en een afstort- automaat voor sealbags. De modernisering vindt vooral aan de binnenkant van de bank plaats. Hierdoor blijft de overlast voor de omlig gende omgeving zoveel mogelijk beperkt. Rabobank Middelharnis vraagt haar klanten om begrip voor deze tijdelijke oplossing en biedt bij voorbaat haar verontschuldigingen aan voor eventuele ongemakken. Heeft u nog vragen, ga dan gerust langs bij Rabo bank Middelharnis. Zij helpen u graag ver der. De Werkgroep Koffieochtend Dirksland herinnert u nog aan de themadag op D.V. zaterdag 16 februari a.s. Deze zal worden gehouden in verenigingsgebouw 'Onder de Wiek' te Dirksland. Spreekster op deze dag zal Edith Schouten zijn, met als thema: 'Bezorgdheid'. Opgave bij Marjan Zouten dijk, tel.: (0187) 603165. Van harte wel kom! Werkgroep Koffieochtend Dirksland Op D.V. zaterdag 9 februari a.s. wordt bij u, namens de financiële commissie van het Open Hervormd Jeugdwerk, het oud papier weer opgehaald. Om 9.00 uur wordt gestart op de Molenkade, de Nieuweweg en de Schoolstraat. Wilt u het goed gebundeld en tijdig gereed zetten? Liever geen karton. Bij voorbaat dank! chr. streekblad op gereformeerde grondslag voor de zuid-hollandse en zeeuwse eilanden is een uitgave van Uitgeversmaat schappij Eilanden Nieuws BV Verschijning: dinsdag- en vrijdagavond Tel. (0187)4710 20 Fax (0187)48 57 36 Postbus 8, 3240 AA Middelharnis Langeweg 13, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN ADMINISTRATIE: tel.(0187)47 10 20 e-mail: Algemeen@gebr-dewaal.com (onder vermelding van 'adv' of 'adm') tarief per mm €0,25; contracttarieven op aanvraag slultingstermijn zakelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur sluitingstermtjn overlijdensberichten: dinsdag en vrijdag 8.30 uur voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentie opdrachten of telefonisch opgegeven advertenties kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Advertentie-acquisitie: A. J. van der Velden, tel. mobiel 06-51412500, e-mail: ajvdv@hetnet.nl REDACTIE: hoofdredacteur: J. Villerius, tel. (0187)47 1022, privé (0187)60 14 40 e-mail: J.Vlllerius@gebr-dewaal.com Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden gewei gerd. ABONNEMENTEN: Per kwartaal 8,90. Per Jaar €33,60. Abonnementen zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor deze ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: postbank 167930 rabobank Middelharnis 342001108 In het kader van het 25-jarig jubileum organiseert de vfelzijnszorg van het verpleeghuis 'De Samaritaan' in Som melsdijk op woensdag 16 februari een bijzondere klassieke dag voor de bewoners. Er wordt een klassiek pro gramma aangeboden onder de naam 'Muzikale momenten'. Het program ma speelt zich 's morgens af op de afdelingen en 's middags in Lukaska- pel van het verpleeghuis. De klassieke muzikanten Frieda Jacobowitz en Yolanda Davids vormen sinds 1989 een duo. Frieda Jacobowitz behaalde haar solistendi- ploma aan de Northwestern University School of Music in Chicago. Ze voltooide haar studie aan het Koninklijk Conservatori um in Den Haag. Ze speelt graag kamermu ziek. Zo doet dit bij diverse orkesten en ze geeft sinds 1990 les aan de muziekschool in Amstelveen. Yolanda Davids behaalde haar solistendi- ploma aan het Rotterdams Conservatorium. Ze is de vaste harpiste van het Randstedelijk Begeleidingsorkest en ze speelt bij diverse orkesten. Sinds 1987 is ze werkzaam bij de muziekschool in Riddderkerk. 'Muzikale momenten' is een programma van de fluitiste Frieda Jacobowitz en de har piste Yolanda Davids. Het is speciaal ontwikkeld voor ziekenhui zen, verzorgings- en verpleeghuizen. Het programma begint met een optreden in de drrekte leefomgeving van de bewoners. Dit kan zijn in de huiskamer van de afdeling maar ook in een kamer naast het bed. Beide muzikanten wandelen afzonderlijk door de kamers of huiskamer om te spelen voor de bewoners, het personeel of het bezoek. Het tweede gedeelte van 'Muzikale momen ten' wordt gebracht in de Lukaskapel van het verpleeghuis en is voor iedereen toeganke lijk. Het middagconcert begint om half drie en duurt ongeveer een uur. De toegang is vrij en een ieder is van harte welkom. Het voorjaar is de ideale periode om de kam peeruitrusting weer eens van zolder te halen. Niet alleen bent u even heerlijk met z'n allen een weekendje uit, ook is het een ideale gelegenheid om de complete kampeeruitrus ting te controleren voor de zomervakantie. Gaat u voor het eerst met kleine kinderen kamperen dan is dit ook een goede manier voor u en uw kinderen om vertrouwd te raken met het leven op de camping. Heeft u net een nieuwe tent of caravan gekocht dan is het ideaal om het nieuwe materiaal uit te proberen. Via Camping Centrale Europa bieden 8 verschillende campings in Neder land en België een voordelig proefkampeer- weekend aan. De aankomst is altijd op vrij dag en het vertrek op zondag. Meer informa tie in de CCE-campinggids o.a. verkrijgbaar bij VVV/ANWB Overflakkee. NED. HERV. KERK Beroepen te Bameveld (wijkgem. 2), H. Russcher te Oud-Beijerland; door de G.S., als predikant voor buitengewone werkzaam heden met de arbeid ten dienste van de Stichting Evangelie Moslims, C. W. Ren tier te Amersfoort; door de G.S., als zen dingspredikant voor de arbeid voor docent systematische theologie aan het Presbyterian Theological Seminary van de Presbyterian Church in Cameroon, W. T. Pieterse te Utrecht. Bedankt voor Kinderdijk-Middelweg, P.J. Teeuw te Veenendaal. GEREF. KERKEN Beroepen te Amsterdam-Noord, J.A.M, van Wijngaarden te Amsterdam, die dit beroep heeft aangenomen; te Raamsdonk, T. Palma te Hijken; te Grijpskerk, M.H. Langenburg te Strijen, die dit beroep heeft aangenomen. Benoemd per 1 mei 2002, als geestelijk ver zorger voor de ziekenhuizen Molendael en Eemland te Baam en Amersfoort, L. van den Berg te Ermelo. GEREF. KERKEN (VRIJG.) Beroepen te De Bilt-Bilthoven, R. Heida te Monster; te Heemse, H. Sj. Wiersma te Spa kenburg-Noord; te Urk, C.J. Mewe te Spa kenburg-Zuid; te Zevenbergen, G.A. Snip te Edmonton (Can. Ref. Churches). NED. GEREF. KERKEN Aangenomen naar Ahnkerk-Werkendam, i.c.m. Gorinchem, J.W. Ploeg, kandidaat uit Amersfoort. Beroepbaar gesteld: M.J. StrenghoU, tel.: 035-691 83 66. CHR. GEREF. KERKEN Bedankt voor Werkendam, L.W. van der Meij te Driebergen. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Apeldoorn en te Lelystad, P. van Ruitenburg te Chihwack (Can.); te Nieuwdorpen te Klaaswaal, L. Blok te Ermelo; te Lisse, G.J. van Aalst te Ridder kerk; te Middelburg-Centrum, C.J. Meeuse te Nunspeet. Bedankt voor Amsterdam-Noord, J. Dries- sen te Doetinchem; voor Borssele en voor Zwijndrecht, A.J. Gunst te Benthuizen. GEREF. GEMEENTEN IN NED. Beroepen te Vlaardingen, J. Roos te Opheusden. De eerste weken met je baby staan centraal tijdens de maande lijkse informatieavond van Borst voedingorganisatie LLL. De eerstvolgende avond wordt gehouden op donderdag 7 februari a.s. op het adres Molenblok 24 te Ouddorp. De avond begint om 20.00 uur en is omstreeks 22.00 uur afgelopen. De deel namekosten voor deze avond bedragen 2 euro voor donateurs en 3 euro voor niet- donateurs. De avond is bedoeld om goed voorbereid te zijn op de borstvoedingperio de. Goede informatie helpt om juiste keuzes te maken en om niet te worden meegesleept door allerlei ideeën en verhalen. Alle aan staande en voedende moeders worden uitge nodigd om mee te praten over de eerste weken met de baby, om van elkaar te kunnen leren. Voor telefonische informatie over deze avond of bij vragen over borstvoeding kunt u bellen met Francisca Wagenaar, tel. (0187) 684433. Ook verhuurt de organisatie de elektrische kolf. Zónder Eelco van Lenten en mét Christiaan Huising toog het eerste herenvolleybalteam van Intermezzo naar Zierikzee om te spelen tegen het tweede team van Wea/Mevo'80, de rode lantaarndrager van de eerste klasse A. Een belangrijke wedstrijd voor Intermezzo. Immers waren hier de broodnodige punten te halen om een verblijf in de eerste klasse te prolongeren. Het is de mannen van aanvoer der Jaap Kransse gelukt. Met een valse start in de eerste set (25-23 verlies) werd de basis gelegd voor een overwinning. De Flakkeese volleyballers waren gebrand op een goede start in de aanvang van de wed strijd, dit is ze dus gedeeltelijk gelukt. In de tweede set maakte Mevo veel fouten, veruit de meeste. Intermezzo won met 15-25. De derde set was lang voor Mevo. De thuis ploeg kwam zelfs op 16-7 voor. Intermezzo kwam echter goed terug. Met een puike doorzettingsvermogen werd een 21-25 uitslag op het scorebord genoteerd. In de vierde set ging het lang gelijk op, uitein delijk won Intermezzo met 21-25. Het laat ste punt werd gemaakt door Christiaan Hui sing. Een bekroning op een goede inval beurt. Dames 1 speelde zonder spelverdeelsters een kansloze strijd in Rot terdam tegen Volley Zuid 1. Er werd met 3- 1 verloren. Programma 08-02: Voio'72-Heren Recrea 1, Programma 09-02: Alexandria'66 1 - Jongens A, Rijnmond 5 - Dames 2. Uitslagen: VCO/Ervea 3 - Heren 24-0 Volley Voorne 1 - Heren Recrea 2 .2-2 Schovocomca 1 - Jongens A2-2 Sic Pugno 2 - Jongens C2-2 Shell 1 - Dames 2 0-4 Volley Zuid 1 - Dames 13-1 Wea/Mevo'80 2 - Heren 11-3 Op donderdagavond 31 januari was het broeierig warm in de Gemeen schapsbibliotheek te Middelharnis. Daar vond namelijk de lokale ronde van de Nationale Voorleeswedstrijd plaats. Op heel veel basisscholen in Nederland hebben kinderen uit groep 7 en 8 hun eigen voorleeskampioen gekozen. Deze schoolkampioenen gaan strijden voor de titel Nationale Voorleeskampioen. In de Gemeenschapsbibliotheek probeerden 8 kandidaten zich te plaatsen voor de regio nale ronde die op een nader te bepalen datum in de Openbare Bibliotheek van Spijkenisse zal worden gehouden. De kandidaten had den familie, meesters en juffen, klasgenoten en andere supporters meegenomen zodat er een spannende maar ook heel gezellige sfeer heerste. Een deskundige jury had de taak twee kandidaten aan te wijzen die doorgaan naar de volgende ronde. De jury werd gevormd door mevrouw B. den Braber, een zeer trouw lid van de Gemeenschapsbiblio theek en tegenwoordig werkzaam bij het Eilanden Nieuws, mevrouw L. Bottelier, vorig jaar lerares Nederlands aan de RGO en nu lerares Engels aan het Helinium te Helle- voetsluis en mevrouw A. Jukkema, bijna 20 jaar werkzaam geweest in de Gemeen schapsbibliotheek en sinds december komt zij als lezeres naar de bieb. Dorien 't Jong, medewerkster van de biblio theek, vertelde dat steeds meer scholen mee doen met de voorleeswedstrijd: in Zuid-Hol land deden twee jaar geleden 278, vorig jaar 301 en nu zelfs 335 scholen mee, een stij ging waar de AEX-index jaloers op kan zijn! De 8 kandidaten hadden een duidelijke voorkeur voor de boeken van Carry Slee, er werd 4 keer uit haar boeken voorgelezen. Ook Meester Jaap van Jacques Vriens blijft po-pulair, deze avond lazen 2 kandidaten verhalen over deze bijzondere meester. Est her Vermeulen beet de spits af: Madelief uit het bekende boek van Guus Kuijer bezoekt de dierenarts omdat ze een zieke duif heeft. De dierenarts reageert af en toe wel een beet je bijzonder en dit werd door Esther vol humor voorgelezen. Bart Mol van de Daltonschool las voor uit Razend van Carrie Slee. Helder en duidelijk vertelde hij over Bart die verliefd is op Roosmarijn. Manon de Jong van de Albert Schweitzerschool vertelde een grappig ver haal over Meester Jaap. Ze toonde zich een waardige opvolgster van Heleen Samsom die vorig jaar kampioen werd. De vierde kandidaat was Cecilia de Geus van de J.C.van Gentschool uit Sommelsdijk. Afgelopen herfstvakantie was Ben jamin's kindershow een groot suc ces, daarom wil de organisatie weer een 1+1 activiteit organiseren. In de voorjaarsvakantie op vrijdag 1 maart 2002 komt Jeroen van den Berg met zijn poppenspel Oost West' naar verenigings gebouw 'Onder de Wiek' in Dirksland. 'Oost West' is een poppenspel voor jongens en meisjes dat gaat over vogels, vriend schap en vergeving. In een verrassend decor speelt Jeroen van den Berg samen met zijn poppen een verhaal dat gebaseerd is op de gelijkenis van de verloren zoon. Een ver haal over vergeving. Wie kan er zonder? 'Oost West' is voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar. We beginnen deze avond om 18:30 uur en de zaal gaat om 18.15 uur open. Dit poppenspel is om ongeveer 20.00 uur afgelopen. Kaarten voor dit poppenspel kosten 2,00 per stuk en zijn alleen in de voorverkoop vanaf 18 februari 2002 ver krijgbaar bij: Mathilde Machielse, Noord- spuidijk 32 Dirksland, tel.: 602780, of bij Matty Struik, Molenzicht 9 te Dirksland, tel.: 602958. Er worden geen kaarten aan de zaal verkocht. Kinderen van 4 en 5 jaar worden alleen onder begeleiding toegela ten. Er is kinderoppas is aanwezig. Jeroen van den Berg komt op uitnodiging van de Ned. Herv. Gemeente Dirksland. We hopen jullie in de voorjaarsvakantie allemaal weer te ontmoeten, dus noteer deze datum alvast in je agenda. Tot dan! Haar fragment uit Pijnstillers van Carrie Slee maakte diepe indruk: Casper neemt afscheid van zijn doodzieke moeder. Heel ingetogen en op de juiste momenten vol emotie las Cecilia voor. Na deze eerste vier kandidaten was het al duidelijk dat de jury een moeilijke avond had. Tijdens een korte pauze konden ze hun indrukken even verwerken en alvast met elkaar overleggen. De vijfde kandidaat was Maritta Matsinger van De Regenboog uit Melissant. Maritta was vorig jaar ook al schoolkampioen, maar helaas ziek op de dag van de Lokale voorleesronde. Gelukkig kon ze nu alsnog haar talenten laten zien, vol humor las ze over Meester Jaap die op een verkeerd moment bezoek krijgt van een ver tegenwoordiger. Iris Maan van de Bos- seschool uit Middelharnis had weer een boek van Carrie Slee uitgekozen. Kilometers cola en knallende ruzies. Ze las op een wel zeer originele manier voor: na een duidelijke inleiding las ze over Boris die verdrietig is omdat zijn ouders gescheiden zijn en hij zijn vader al een tijd niet meer gezien heeft. Iris vertelde hoe het verhaal daarna verder gaat om dan weer voor te lezen over de hereni ging van Boris met zijn vader. Goed bedacht van IrisTin-yee Tang van De Bron uit Oude Tonge las helder en vol spanning voor uit Lef van Hans Mijnders en het was van haar een goed idee om een origineel boek uit te kiezen. Toch leuk om te horen dat er meer leuke boeken zijn dan de titels van Slee en Vriens! Als laatste was Vienna de Penning van Buten de Poorte uit Stellendam aan de beurt. Ook bij Vienna ging de voorkeur uit naar een boek van Carrie Slee: ze las het aan^ grijpende fragment uit Spijt over de zoek: tocht naar Jochem. De jury had een zeer zware taak om uit deze acht voorleeskanjers twee kandidaten te kiej zen die verder gaan strijden om de titel Nationale Voorieeskampioen 2002. Na rijp beraad sprak de voorzitter van de jury mevrouw Bottelier het verlossende woord. Allereerst sprak zij haar waardering uit voor alle kandidaten die eigenlijk allemaal kam pioen waren. De jury had bewondering voor het hoge niveau van voorlezen en had genor ten van zoveel enthousiasme. Omdat de ver schillen tussen de kandidaten onderUng minimaal waren noemde zij de vijf kanjers op die allen op de vierde plaats waren geëin digd. De derde plaats was voor Manon de Jong de tweede plaats was voor de enige heer uit het gezelschap, Bart Mol. Cecilia de Geus werd door de jury unaniem gekozen als Lokale Voorleeskampioen 2002. Zij kreeg als advies mee om iets harder te praten, maar voor de rest op dezelfde manier door te gaan: Zij gooit dan vast hoge ogen bij de volgende rondes. Bart en Cecilia gaan Goeree-Overr flakkee bij de regionale ronde in Spijkenisse vertegenwoordigen. De deelnemers ontvin gen allemaal een oorkonde en een boeken- bon van de Gemeenschapsbibliotheek. Dè prestaties van Bart en Cecilia zullen we blij ven volgen! Zie ook www.bibliotheekmid-; delharnis.nl. ROTTERDAM - Op donderdag avond 31 januari was Good Luck voor de competitie te gast bij Erasmus uit Rotterdam. Hoewel Erasmus onder aan de ranglijst staat, was dit duel uiterst belangrijk voor Good Luck om punten te pakken en dus verder uit te lopen van de andere concurrenten. Bij Good Luck begonnen Arjan Zonder van en Kim Noteboom op de bank. Good Luck begon goed en miste al snel vele kansen. Erasmus daarentegen benutte direct haar eerste kans, zodat Good Luck tegen een achterstand aan keek. De korfballers uit Middelharnis gaven even wat gas en binnen korte tijd stonden ze met 1-8 voor. Erasmus kon iets terugdoen, doordat de concentratie in de verdediging van Good Luck verslapte, toch kwamen ze in de eerste helft niet verder dan 3-12. Gezien de vele gemiste opgeleg de kansen nog een magere ruststand. In de tweede helft ging Good Luck rustig door met scoren en met het missen van de vele vaak te simpele kansen. Na 10 minuten stond het scorebord al op 3-17. Op dat moment kwamen Kim Noteboom en Arjan Zondervan in het veld. Zondervan met zijn: debuut in het eerste team tijdens de competir tie. Een prachtig debuut, want binnen enkele' minuten hing hij 3 ballen in de mand. Good: Luck speelde door en werd enigszins non^ chalant in de verdediging, terwijl scheids-; rechter Gregoor lachend de wedstrijd uit^-; floot. De eindstand bleef op 9-25 haken. Een ruime overwinning van de formatie vaii coach Van Vliet, die uiteraard tevreden was; over het spel en de behaalde zeer belangrijke punten. Good Luck kan nu iets vrijer gaan spelen ten opzichte van de onderste ploegen. Doelpunten Good Luck: Jan-Willem de Vos (7), Marcel Kievit (5), Ingmar Adam (3), Marjon Soeteman (3), Arjan Zondervan (3),; Heidi Kamerling (2), Samantha Krijgsman (1) en Nico Overduin (I). Op donderdag 14 februari a.s. zal in de Victoriahal te Dirksland een bingo wor den georganiseerd door Stichting S.V.I.K. Er zullen 8 ronden en een. superronde worden gespeeld. De deu-; ren staan vanaf 19.30 uur open en de bingo start om 20.00 uur. Dit keer staat de Stichting garant voor een kHnkend, prijzenpakket! Wees welkom, graag tot; ziens op donderdag 14 februari! Om in de toenemende vraag naar onder wijsgevend en onderwijsondersteunend personeel te voorzien introduceert Uit zendbureau Randstad, het specialisme 'Randstad Onderwijs'. Onderwijsinstel lingen kunnen voortaan een beroep doen op achtendertig gespecialiseerde onder- wijsintercedenten, verspreid over twintig plaatsen in heel Nederland. Alle vormen van onderwijs, van Primair tot Weten schappelijk, kunnen een beroep doen op de Randstad specialisten. Dit om zo het steeds grotere tekort aan personeel op te lossen. Op korte termijn zal Randstad zich als eerste richten op het Beroepson derwijs en Volwasseneneducatie (BVE) en het Hoger Beroeps Onderwijs (HBO). Robbin Brugman, directeur Randstad Nederland, is zeer verheugd met de gespe cialiseerde dienst: "Het feit dat de meeste onderwijsinstellingen, op het Primaire Onderwijs na, steeds vaker op een lumpsum wijze gefinancierd worden door de overheid, maakt het mogelijk dat de onderwijssector flexibeler met de invulling van de personele bezetting kan omspringen." Hij vervolgt: "Omdat de onderwij sinstelhngen zelf de budgetten beheren, vervangingsgeld ontvan gen, de besluitvorming versimpeld wordt en onderwijsinstellingen steeds vaker leraren in opleiding aantrekken, kunnen de onderwijs instellingen een beroep doen op onze gespe cialiseerde dienstverlening. Of het nu gaat om het aantrekken van een docent (in oplei ding), een conciërge of surveillant. Randstad Onderwijs biedt één loket met gespeciah- seerde onderwijs intercedenten." Met ruim 3.000 medewerkers, verspreid over zo'n 320 vestigingen neemt Randstad Nederland B.V. ruim veertig jaar een voor^] aanstaande plaats in als dienstverlener op het J gebied van uitzenden en detacheren op de' Nederlandse arbeidsmarkt. Onderdeel van, Randstand Nederland B.V. is een achttal; gespeciahseerde werkmaatschappijen. Dezei werkmaatschappijen bieden werkoplossin-' gen voor specifieke klantengroepen (Rand-' stand Callflex, Randstad Gezondheidszorg,- Randstad Rentree, Randstad Mobiliteits- diensten, P/Flex, BouwFlex, Randstad Transportdiensten en Randstad Outsourcing Project Services). Voor meer informatie over Randstad Nederland kunt u kijken op: www.randstad.nl. Randstand Nederiand B.V. maakt onderdeel uit van Randstad HoL ding N.V. Randstad Holding N.V. Randstand Holding N.V. is gespecialiseerd in oplossingen op het gebied van flexibel werk en human resources diensten met groepsmaatschappijen in Europa en Noord- Amerika. De Randstad Groep is één van de' grootste uitzendondernemingen in de wereld en is de marktleider in Nederland, België, Duitsland en het zuidoosten van de Verenig-: de Staten. Randstad legt zich erop toe de vraag van individuele personen naar uitda gend en goed beloond werk op het juist? moment te koppelen aan de vraag van orga nisaties naar medewerkers van het juiste niveau en de juiste geschiktheid. De groep is actief onder de merknamen Randstad, Yacht, Capac Inhouse Services, Tempo- Team en Otter-Westelaken. Het aandeel Randstad Holding N.V. (Reuters: rand.as) is genoteerd op de Euronext Amsterdam, waar ook opties op de aandelen Randstad Holding worden verhandeld. Voor meer informatie over Randstad Holding N.V. kunt u kijken op http://www.randstadholding.com.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2002 | | pagina 2