Nieuws (B M uit de kerken Eilanden-Nieu ws een krant die G-E-L-E-Z-E-N wordt! GOEDEREEDE Nationaal Reumafonds Meidingen GEMEENTE DIRKSLAND E E N T E I D D E L H A R Goeree-Overflakkee NED. HERV. KERK Beroepen te Harmeien, G. van Meijeren te Hielden; Ie Hellouw, A.P. Voets te Middel- hamis; te Moerkapelle, H. Russcher te Oud- Beijerland; te Leerdam, P. Molenaar te Scherpenzeel. Bedankt voor Nijkerk, A.C. Kortleve te Veenendaal. Toegelaten tot de evangeliebediening en beroepbaar: C. Baggerman, Sam. van Hou tenstraat 20a, 3515 EB Utrecht; E de Fouw, Hoogstraat 115N, 3011 PL Rotterdam; P.J. Molenaar, Amperestraat 2, 3553 CL Utrecht. Toegelaten en niet beroepbaar: H.M. van Dijk-Addink, Van Goyenlaan 9, 3764 XC Soest. GEREF. KERKEN Beroepen te Middelburg (protestantse gemeente; Oostkerkwijk), J.B. Beijer te Swifterbant. Beroepbaar gesteld door de classis Amersfoort: G.H.J. Gilhuis, Nieuwe Looi erstraat 148, 1017 VG Amsterdam, g.gii_ huis@wolmail.nl. Beroepbaar gesteld door de classis Gorin- chem: A.B. Worst-de Groot, Boezempad 9 3216 AD Abbenbroek, tel.: 0181-661799. GEREF. KERKEN (VRIJG.) Beroepen te Gees, J.M. Haak, kandidaat te Zwolle. GEREF. GEMEENTEN Bedankt voor Rotterdam-Centrum, F. Mul der te Scherpenzeel. GEREF. GEM IN NED. Bedankt voor Temeuzen, J. Roos te Opheus- den. Het Nationaal Reumafonds zoekt mensen die bereid zijn een paar uur met de collectebus rond te gaan in de collecteweek in maart. Dat is hard nodig om anderhalf miljoen mensen met reuma te helpen. Het Nationaal Reumafonds is u zeer erkentelijk als u ja zegt. Meld u aan bij mevrouw Geertje van den Berg,tel. 020-5896471. j. GEMEENTE Bouwaanvrageo Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om bouw vergunning is ontvangen op 14 januari 2002 voor: - het uitbreiden en verbouwen van de woning op het perceel Breenstraat 27a te Goedereede; - het bouwen van een garage op het perceel Hermansweg 11 te Ouddorp; op 15 januari 2002 voor: - het uitbreiden en verbouwen van de winkel op het perceel Hofdijksweg 14 te Ouddorp; - het plaatsen van een hobbykas op het perceel Oudelandseweg 22 te Ouddorp; - het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Stationsweg 10 te Ouddorp; - het uitbreiden en verbouwen van een berging tot werkplaats/magazijn op het perceel Dorpsweg 27 te Ouddorp; op 16 januari 2002 voor: - het bouwen van een recreatiewoning (t.vv.) op het perceel Het Bosje 171 (Oosterweg 2b) te Ouddorp; - het bouwen van een schuur op het perceel Hermansweg 18 te Ouddorp; op 18 januari 2002 voor: - het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Diependorst 151 te Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een melding tot bouwvoornemen is ontvangen op16 januari 2002 voor: - het plaatsen van een blokhut op het perceel Horrelshoogte 66 te Ouddorp; - het plaatsen van een tuinhuisje nabij de recreatiewoning op het perceel Het Bosje 3 (Oosterweg 2b) te Oud dorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen en/of meldingen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Voorgenomen bouwwergunningen Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend het voornemen te hebben om met toepassing van artikel 19, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en met gebruikmaking van de door het college van Gede puteerde Staten van Zuid-Holland verstrekte specifieke verklaring van geen bezwaar bouwvergunning te verle nen aan Dutchtone, Postbus 95313, 2509 CH 's-Gravenhage voor: - het plaatsen van een antenne-installatie voor mobiele telefonie met een hoogte van 40 meter op het perceel thans kadastraal bekend gemeente Stellendam, sectie G, nummer 258, plaatselijk bekend Damweg 1b. Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van artikel 3, lid 1 onder d van de voorschriften van het bestemmingsplan 'Landelijk Gebied' bouwvergunning te verlenen voor: - het bouwen van een tribune op het perceel Hofdijksweg 46, kad. bekend gemeente Ouddorp, sectie G nr 265. Met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning juncto artikel 20, lid 1 sub a onder 2 van het Besluit op de ruimtelijke ordening is het college voornemens bouwvergunning c.q. medewerking aan de melding tot bouwvoornemen te verlenen voor: - het plaatsen van een ondergrondse afvalcontainer op een perceel aan de Ouddorpse haven tegenover de nrs. 10 en 11, kad. bekend gemeente Ouddorp, sectie E nr 4902; - het bouwen van een garage en portaal t.v.v. diverse opstallen op hef perceel Hermansweg 6, kad. bekend gemeente Ouddorp, sectie B nr. 1857; - het plaatsen van een blokhut bij de recreatiewoning De Toekomst 134, kad. bekend gemeente Ouddorp, sec tie E/A nrs. 4497/134; - het plaatsen van een blokhut met overkapping bij de recreatiewoning Het Bosje 3 (Oosterweg 2b), kad. bekend gemeente Ouddorp, sectie D nr. 1487. Bovengenoemde bouwplannen liggen ingaande 28 januari 2002 gedurende vier weken ter inzage op de afdeling Algemene Zaken, ter gemeentesecretarie. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen aan deze bouwplannen c.q. verzoeken om vrijstel ling medewerking te verienen, schriftelijk zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders. Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Tramlijnweg 2, Goedereede, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. hternet: www.goedereede.nl Tel. (0187] 49 15 00/ fax 49 29 24 /e-mail: gemeenlehuis@goedereede.nl Openingstijden: ma t/m vr 08.00 tot 12.00 en 13.00 tot 17.00 uur. {do tot 19.00 uur] Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan: - K.K. van Es voor het plaatsen van een woonunit op het perceel Korteweegje 28, Dirksland (18-01-2002); - E. Kooiman voor het plaatsen van een kas op het perceel Molendijk 118, Melissant (18-01-2002); - C.J. Struik voor het plaatsen van een blokhut op het perceel Boomvliet 3, Dirksland (18-01-2002); - M.C. Terioüw voor het verbouwen en vergroten van een woning op het perceel Nieuweweg 30, Melissant (18- 01-2002); - I\/I.H. Trappel-van der Veer voor het slopen van een schuur op het perceel Zulddijk 3, Herkingen (18-01-2002). Kapvergunning verleend aan: - gemeente Dirksland voor zes lijsterbessen staande voor de woningen Philipshoofjesweg 48 t/m 64, Dirksland en voor drie essen staande aan de Staakweg, Dirksland (15-01-2002); - T van der Horst voor één metasequoia staande voor Austinplein 2, Herkingen (02-01-2002). N.B. Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. De Algemene wet bestuursrecht geeft de derde belanghebbende de mogelijkheid om binnen zes weken na de dag van bekendma king (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter het desbetreffende besluit vermeld) een (gemo tiveerd) bezwaarschrift in te dienen bij burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen worden afge wacht, dan kan - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de President van de Rechtbank te Rotterdam (Sec tor bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening worden gevraagd. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Goedkeuring bestemmingsplan 'Tankstation Watertoren' Burgemeester en wethouders van Dirksland geven ingevolge het bepaalde in artikel 28, lid 6, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, kennis van de goedkeuring door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland op 18 december 2001, nummer DRGG/ARB/01/5776, van het bestemmingsplan Tankstation Watertoren'. Dit plan is op 31 mei 2001 door de gemeenteraad gewijzigd vastgesteld. Het plan en het besluit van Gedeputeerde Staten liggen voor iedereen gedurende een termijn van zes weken, van 28 januari tot en met 11 maart 2002, op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Tegen dit besluit kan, gedurende de termijn van terinzagelegging, beroep worden ingesteld door: - iedereen die tijdig tegen hef ontwerpbestemmingsplan zijn of haar zienswijze bij de gemeenteraad heeft ken baar gemaakt en tegen het vastgestelde bestemmingsplan bedenkingen heeft ingebracht bij Gedeputeerde Sta ten; - iedereen die tijdig bedenkingen heeft ingebracht bij Gedeputeerde Staten tegen de wijzigingen die de raad ten opzichte van het ontwerp plan heeft aangebracht; - een belanghebbende die aantoont dat hij of zij hiertoe redelijkerwijs niet in staat is geweest. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het beroepschrift heeft geen schorsende werking. Dit betekent dat, ondanks het beroepschrift, het goedkeuringsbesluit daags na afloop van de beroepstermijn in werking treedt, tenzij geduren de de beroepstermijn een verzoek om een voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak is ingediend. In dat geval treedt het besluit niet in werking voordat op datverzoek is beslist. Verzoeken om boywvergynning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aan vraag om bouwvergunning is binnengekomen van: - B.S. de Wachter voor het oprichten van een garage/berging op het perceel Wilhelminalaan 14, Dirksland. Binnengekomen meldingen Burgemeester en wethouders van Dirksland maken bekend dat de volgende melding van bouwvoornemen is bin nengekomen: - M. de Haas voor het oprichten van een hobbykas op het perceel Armenweg perceel A34, complex Landarbei dersvereniging, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informeren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag c.q. melding kan geen bezwaar worden gemaakt. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - C.A.J. Buijs, St. Pietersweg 10, Nieuwe-Tonge - verbranden snoeihout (140102) - G.L. Born, Boerenweg 1, Sommelsdijk - verbranden snoeihout (140102) - Camping 't Anker, Sint Pieterweg 5, Nieuwe-Tonge - verbranden snoeihout (140102) - A. van Moort, Kon. Julianastraat 30, Nieuwe-Tonge - verbranden snoeihout op tuinperceel aan de oostzijde Zuid- dijk te Nieuwe-Tonge (140102) - A.M. Klerk, Oosthavendijk 80 (Havenlaan 7), Middelharnis - plaatsen steiger (160102) - J. Eijgelsheim, Oosthavendijk 80 (Polderlaan 13), Middelharnis - plaatsen steiger (160102) - Gemeente Middelharnis, Kon. Julianaweg 45, Middelharnis - plaatsen ondergrondse huisvuilcontainers op de Wurft en Dijkershof te Sommelsdijk (160102) - M. Lagendijk, Van Aerssenstraat 28, Sommelsdijk - plaatsen twee dakkapellen (160102) - P Melissant, Kreekstraat 5, Sommelsdijk - vergroten woning (160102) - Tuincentrum Vastgoed b.v., Vroonweg 23, Dirksland - oprichten tuincentrum Rottenburgseweg te Middelharnis (170102) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen bin nen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. Ontvangen bouwplartnen Een aanvraag om bouwvergunning is ontvangen van: - W.J. Bakelaar voor het oprichten van een garage op het perceel Molenlaan 5 te Sommelsdijk (11-01 -2002); - Woningbouwvereniging 'Middelharnis' voor het verbouwen van een winkel tot een winkel/werkplaats op het per ceel Binnenweg 5 te Sommelsdijk (11-01-2002); - H.J.M, van Huygenvoort voor het oprichten van een serre op het perceel Oosthavendijk 20 te Middelharnis (14- 01-2002); - Agrimarkt B.V. voor het oprichten van een tijdelijke opslagruimte opslag op het perceel Kastanje 45 te Middel harnis (14-01-2002); - Loon- en verhuurbedrijf V.O.F. Nelisse voor het oprichten van een bedrijfswoning op het perceel Langeweg 80 te Nieuwe-Tonge (15-01-2002); - Tankstation V.O.F. Nelisse voor het oprichten van een bedrijfswoning op het perceel Langeweg 80Ate Nieuwe- Tonge (15-01-2002). Een melding bouwvoornemen is ontvangen van: - R. van der Veer voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Christiaan de Vrieslaan i (14-01-2002). te Middelharnis Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daarom nog niet voor inzage beschikbaar Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 7, lid 3 van de bestemmingsplanvoorschriften 'Oostplaat' bouwvergunning te verlenen aan: - C. Wagemaker voor het uitbreiden van een bedrijfspand op het perceel Pascal 6 te Middelharnis. artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijk Ordening bouwvergunning te verienen aan: - CL. Barendregt voor het vergroten van een woning op het perceel Molendijk 30b te Stad aan 't Haringvliet. Deze bouwaanvragen liggen met ingang van 28 januari 2002 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen de bouwplannen naar voren brengen bij bur gemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Vastgestelde verordeningen De raad heeft in haar vergadering van 10 januari 2002 vastgesteld de: - Verordening op de heffing en de invordering van marktgeld 2002; - Verordening op de heffing en de invordering van haven- en kaaigelden. Deze besluiten treden in werking op de eerste dag na de datum van publicatie. De besluiten zijn opgenomen in een daarvoor geordend register en liggen kosteloos ter inzage bij het taakgebied Grond en Bedrijf. Een ieder kan op verzoek, tegen betaling van een bedrag aan leges, een afschrift krijgen van bovengenoemde besluiten. Beleidsregel Het college van burgemeester en wethouders heeft in haar vergadering van 8 januari 2002 vastgesteld: 'Beleids regel voor de omschakeling van de gulden naar de euro' voor wat betreft de gemeentelijke belastingen. Dit besluit is opgenomen in een daarvoor geordend register en ligt kosteloos ter inzage bij het taakgebied Grond en Bedrijf. Een ieder kan op verzoek, tegen betaling van een bedrag aan leges, een afschrift krijgen van boven genoemde besluiten. Drank- en horecawet Burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee maken bekend, dat zij ingevolge de bepalingen van de Drank- en Horecawet vergunning hebben verieend aan de heer M.M. van Druten te Rotterdam voor de uitoe fening van het horecabedrijf (Ristorante Gavallino) in de inrichting, gevestigd op het perceel Zuid-Achtenveg 2 te Ooitgensplaat. Van dit besluit staat voor iedere belanghebbende de mogelijkheid open om op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb), binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 75, 3255 ZH OUDE-TONGE. Tevens staat voor iedere belanghebbende de mogelijkheid open om binnen bovenvermelde termijn bij de Presi dent van de Rechtbank te Rotterdam, sector bestuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM ROTTERDAM een verzoek om een vooriopige voorziening in te dienen. Bouwaanvragen Burgemeester en wethouders van Oostflakkee maken bekend dat een aanvraag om bouwvergunning is ingeko men voor: - het bouwen van twee serres op de percelen Kleine Vest 10 en 12 te Ooitgensplaat (ontvangen 17 januari 2002); - het plaatsen van een steensmuur voor de gevel op het perceel Molendijk 35 te Den Bommel (ontvangen 15 janu ari 2002); - het uitbreiden van de woning op het perceel Schoolstraat 14 te Oude-Tonge (ontvangen 18 januari 2002). Een aanvraag om melding bouwvoornemen is ingekomen voor: - het bouwen van een dakkapel op het perceel Klimopstraat 7 te Achthuizen. (ontvangen 14 januari 2002). Nadere informatie over de ingekomen aanvragen om bouwvergunning en melding bouwvoornemen is verkrijg baar bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen en melding kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders van Oostflakkee maken bekend dat bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een garage op het perceel Molendijk 17 te Den Bommel (verzonden 16 januari 2002); - het bouwen van een hobbykas op het perceel Bommelsedijk 69 te Achthuizen (verzonden 16 januari 2002) - het bouwen van een bedrijfspand op het bedrijventerrein Tonisseweg te Oude Tonge, gelegen in sectie H. num mers 427 en 428 (verzonden 17 januari 2002). Sloopvergunning is verleend voor: - het slopen van een loods op het perceel Blauwe Pannenweg 3 te Oude-Tonge (verzonden 16 januari 2002). Nadere informatie over de verieende bouwvergunningen en sloopvergunning is verkrijgbaar bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B.: Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van anderen dan de direct-belanghebbenden betrok ken zijn. De Algemene wet bestuursrecht geeft derden belanghebbenden de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van het besluit (dit betreft dus niet de datum van deze publicatie) daartegen een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij burgemeester en wethouders. Voorts bestaat nog de mogelijk heid vooriopige voorziening te verzoeken bij de President van de Arrondissementsrechtbank te Rotterdam, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat noodzakelijk maakt. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij het taakgebied VROM van de gemeente verkrijgen. Voorgenomen bouwvergynning Burgemeester en wethouders van Oostflakkee maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (verienen vrijstelling van de bepalingen van het bestem mingsplan) juncto artikel 20 van het Besluit op de ruimtelijke ordening, bouwvergunning te verlenen voor: - de bouw van een serre aan de woning op het perceel Bommelsedijk 8 te Den Bommel. De stukken betreffende de bouwaanvraag liggen met ingang van 25 januari 2002 gedurende vier weken voor een leder ter Inzage op het gemeentekantoor, taakgebied VROM. Een ieder wordt gedurende de termijn van de terinzagelegging in de gelegenheid gesteld schriftelijke zienswijzen naar voren te brengen bij het college van burgemeester en wethouders, Elsenhoweriaan 1, 3255 VA OUDE- TONGE. Degene die een zienswijze heeft ingebracht, zal op een nader te bepalen datum tijdens een hoorzitting in de gelegenheid worden gesteld deze mondeling nader toe te lichten. Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Mededeling, namens burgemeesters en wethouders van de hier genoemde gemeenten, van het dagelijks bestuut van het ISGO. Wet milieubeheer Melding 1. Stok Cargo Service B.V., Delta Industrieweg 3-7 te Stellendam (Besluit opslag- en transportbedrijven milieu beheer). De melding ligt ter Inzage vanaf 28 januari 2002 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 1 r.OO .k;- cc het kantoor van de gemeente Goedereede (nr.1). Ontwerp-besluit Op 1 mei 2001 is een aanvraag om een revisievergunning Ingevolge de Wet milieubeheer ont\'ance- \;v 2. TBP Electronics B.V. voor een assemblagebedrijf voor hoogwaardige elektronica aan de Vroonwe^ C ;e T'-vs- land. Wij zijn voornemens om namens burgemeester en wethouders deze vergunning te verienen. A^.n ct= \tf-.;„ zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. Het ontwerp-besluit en de overige relevante stukken liggen ter Inzage vanaf 28 januari 2002 gedurende \t=- v,tf\c?!' op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Dirksland (nr. 21. Degene dJe in: cie gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dlnsdc'.a3\ ond var 18.00 tot 21.00 uur Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO [lel. 01 S~ - 4551111 Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp-besluit kunnen door eenieder vanaf 29 januari 2002 binnen Ier ueken worden ingediend bij het ISGO, Postbus 313, 3240 AH. Middelharnis. Op verzoek blijven uw persoonlijke gege vens geheim. Als daarom wordt gevraagd, zal een openbare (hoor)zitting gehouden worden. Tijdens deze zitting wordt gele genheid geboden om met het bevoegd gezag en eventuele overige aanwezigen van gedachten te wisselen'ovet het ontwerp-besluit. Tevens wordt de gelegenheid geboden om mondelinge bedenkingen in te brengen. De aan vrager van de vergunning zal tevens in de gelegenheid worden gesteld de zitting bij te wonen. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken, dit laatste tegen betaling, kan con tact opgenomen worden met het ISGO, tel. 0187 - 48 81 11 Langeweg 74, Postbus 313, 3240 AH /Vliddelharnis Tel. (0187) 48 8111 fax 48 81 99 e-mail: isgo@tref.nl Openingstijden ma t/m vr 08.30 tot 12.00 en 13.00 tot 16.30 uur. Milieuklachten :j0187)48 81 31 Grofvuillijn |01 87) 48 77 11 OverslagstationJoliannespoldersweg 19, Middelharnis, tel.(0187) 48 68 50 Openingstijden :ma t/m vr 08.30 tot 11.45 en 13.00 tot 16,45 uur, Za 10,00 tof 12.00 uur.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2002 | | pagina 10